Sport Italianen breken met traditie Bergkamp gekraaktSchotland geprezen Toch Artur Jorge onder de indruk van Oranje Schandaal rond EK-kaarten in Coventry Mogelijk Ouderen nieuw zoi Pierluigi Casiraghi velt Rusland met twee doelpunten Hoge Raad DE STEM Grootste probleem voor Zwitsers is een reserve-doelman met kiespijn Voorzitter plaatselijke voetbalclub verkocht tickets aan handelaar zwarte markt EURO'96 STANDEN HAIRV EURO'96 TOPSCORERS EURO'96 KORT Portugese pers bespeurt discriminatie Russische fans boos op Britten Stadions zitten niet helemaal vol Engelse verdediger Howey naar huis Vervanger voor doelman Stelea Nederland-Schotland: 7,6 miljoen tv-kijkers Bureaucratie op het voetbaM P otloodventei slaan toe Door Jaap van Essen Wishaw - De voetballers uit het land van de duizend ban ken hebben in de buurt van Birmingham een onderkomen met stijl gevonden. De Zwis- ters logeren momenteel in het hotel van The De Vere Belfry, een van de meest prestigieuze golfclubs ter wereld. Dinsdagavond zaten de meeste spelers van de nationale ploeg voor de televisie, om te kijken hoe Nederland het er van af zou bren gen tegen de Schotten. De Zwit sers waren aanvankelijk onder de indruk van Oranje, maar consta teerden tot hun verbazing dat Schotland overeind bleef. Bonds coach Artur Jorge was persoon lijk aanwezig in Villa Park om polshoogte te nemen. „Ik was geïmponeerd door de start van Nederland. Onvoorstelbaar zo of fensief ze waren, en hoeveel kan sen ze wel niet kregen. Het was een wonder dat de bal er niet in ging." Jorge constateerde echter ook dat Nederland een terugval kende. „De Schotten werden eerst helemaal overrompeld. Maar toen Nederland niet scoor de, keerde het vertrouwen terug. Uiteindelijk vielen de Schotten me helemaal niet tegen." In Groep A van het EK is de si tuatie nog helemaal open. De Zwitsers, die Engeland in rouw dompelden door op de openings dag met 1-1 gelijk te spelen, heb ben dus een heel reële kans de kwartfinales te halen. Het zou een aardige opsteker zijn voor Jorge, die enkele maanden gele den Roy Hodgson opvolgende en sindsdien fel bekritiseerd wordt. De Portugees weigert echter al te vroeg te juichen: „Want ik weet hoe sterk Nederland kan zijn. Al le spelers hebben een enorme techniek, ze zijn allemaal erg en thousiast. Daardoor kunnen ze enorm veel druk maken. Boven dien worden ze ook nog eens ge steund door een grote massa ge weldige fans. Nee, laten we maar uitkijken." Jorge onderkent nog een sterk punt van Oranje. „Ze komen hier al naar toe terwijl ze belangrijke spelers missen als Overmars en Frank de Boer. Danny Blind was geschorst, maar zijn vervanger De Koek speelde moeiteloos mee. En dan hadden ze ook nog eens een bank met voetballers als Kluivert en Win ter. Dat zegt toch wel iets over de kracht van Nederland." Volgens Jorge zal Zwitserland morgen vooral geduldig moeten zijn. „We moeten ons niet laten opjagen, niet in het Nederlandse tempo mee gaan spelen. Gewoon rustig en geconcentreerd blijven spelen, dat is de enige manier." Over blessures hoeft Jorge zich vooralsnog niet druk te maken. Christophe Bonvin trainde giste ren voor het eerst weer met het elftal mee. Kubilay Turkyilmaz heeft nog een verband om de pols die hij zaterdag verzwikte; dat zijn de problemen wel. Feitelijk lijkt reserve-doelman Stefan Le- hmann er nog het ergste aan toe. Hij miste gisteren de training we gens een bezoek aan de tandarts. Hij wordt namelijk al dagen ge plaagd door hevige kiespijn. Liverpool - Tradities zijn er om te breken. Italië wordt in grote voetbaltoer nooien vaak gekweld door een mislukte ouverture. Maar gisteren flitste de Squadra Azurra uit de startblokken. Rusland werd in Liverpool door twee doelpunten van Pier luigi Casiraghi met 2-1 ver slagen. Twee jaar geleden lieten de Itali anen zich door Ierland verrassen in hun eerste wedstrijd op het WK in de Verenigde Staten. Dat ze'uiteindelijk nog de finale haal den, betekende een klein wonder. Net als de wereldtitel die ze in 1982 in Italië behaalden. In de eerste ronde kwamen ze met de hakken over de sloot. In het thuisland stonden de tomaten en rotte eieren al gereed voor de thuiskomst. Italië is op zijn best als het de persoonlijke kwaliteiten ver mengt met discipline. Zo won het in 1982 de laatste van drie we reldtitels, zo opende het in Liver pool ook het EK. „Ik had er alle vertrouwen in dat we goed zou den starten," zei coach Arrigo Sacchi. „De spelers zijn zowel li chamelijk als geestelijk veel ster ker dan twee jaar geleden bij het begin van het WK." Italië leverde de uitblinkers: Ca siraghi en Gianfranco Zola. Het aanvalsduo kan de taken moeite loos variëren. „Ze begrijpen el kaar blindelings," loofde Sacchi. Tegen Rusland was Zola de aan gever en fungeerde Casiraghi als afmaker. Zo was de rolverdeling bij het tweede doelpunt dat de Russen definitief op de knieëen kreeg. Casiraghi ging ondanks zijn twee. treffers niet naast de schoenen lopen. „Ik ben al geluk kig dat ik heb mogen spelen," zei de eerste topscorer van het EK- toernooi. „Het is steeds een gevecht om in de ploeg te komen. Sacchi kan kiezen uit vier sterke aanvallers en dan is het telkens afwachten wie er aan de aftrap staan. Ook na deze doelpunten voel ik me nog niet zeker van mijn plaats." Geschenk De eerste treffer van Casiraghi was een geschenk van de Russi sche doelman Tsjertsjesov, die de bal al in de beginfase pardoes te gen De Livio op schoot. Verstard van schrik stak Tsjertsjesov geen hand uit naar het schot van Casi raghi. De gelijkmaker van de Russen kwam eveneens uit de lucht vallen. Een schot van Kar- pin caramboleerde voor de voe ten van Tsimbalar, die alle ruim te en tijd had om doelman Peruz- zi te passeren. Uiteindelijk verlieten de Russen treurend het Liverpool-stadion. Vooral Andrei Kantsjelskis voel de de pijn. Het Liverpool-stadion ligt aan de Anfield Road en dat is voor hem een vertrouwde naam. De Russische aanvaller speelt bij Everton dat anderhalve kilome ter verder in dezelfde straat als Liverpool gehuisvest is. Maar die ene mijl betekent wel een wereld van verschil. Het blauw van Everton vloekt met het rood van Liverpool. Wat had Kantsjelskis graag een hoofdrol gespeeld in dat gehate stadion. Of op zijn minst de winst behaald. Diepe kloof Na de eerste speelronde van het EK is de situatie in groep C het duidelijkst van de hele voorron de. Duitsland en Italië hebben al een diepe kloof geslagen. Beide gereputeerde voetballanden ma ken in Engeland hun reputatie waar. Na Tsjechië, dat met 2-0 De Italiaanse aanvaller Perluigi Casiraghi kan zijn lol niet op als hij zijn tweede treffer heeft gemaakt tegen de Russen. FOTO REUTER van de Duitsers verloor, moet ook Rusland vrezen voor een snelle thuisreis. Vrijdag vecht Tsjechië in Liverpool tegen Italië voor zijn laatste kans. Twee dagen later doet Rusland in Manchester het zelfde tegen Duitsland. Liverpool! Groep C. ITALIË - RUSLAND 2-1 (1-1). 5. Casiraghi 1-0, 21. Tsimbalar 1-1, 52. Casiraghi 2-1. Scheidsrechter: Mot tram (Sch). Toeschouwers: 35.120. Gele kaarten: Albertini, Donadoni (Italië), Onopko, Kolivanov, Kovtoen (Rusland). ITALIË: Peruzzi; Mussi, Apolloni, Costacurta en Maldini; Di Matteo, Albertini, Di Livio (62. Fuser) en Del Piero (46. Donadoni); Casiraghi (80. Ravanelli) en Zola. RUSLAND: Tsjertsjesov; Tetradze, Boesjmanov (46. Janovksi), Onopko en Kovtoen; Kantsjelskis, Karpin (63. Kirjakov), Mostovoj en Tsimbal ar (71. Dobrovolski); Kolivanov en Radimov. Londen - De voorzitter van de Engelse club Coventry City, uit komend in de hoogste divisie, heeft toegegeven dat hij het me rendeel van de aan zijn club toe gewezen kaartjes voor het Euro pees kampioenschap voetbal heeft doorverkocht aan een han delaar op de zwarte markt. Brian Richardson deed zijn be kentenis tegenover een verslag gever van de krant News of the World. De journalist deed in opdracht van het dagblad onderzoek naar kaartverkoop op de zwarte markt en tikte bij toeval een kaartje op de kop, waarop de naam van Coventry City was vermeld. Het toegangsbewijs kostte de journalist 550 gulden, terwijl de normale verkoopprijs 112,50 gulden bedroeg. Navraag bij de 52-jarige club voorzitter leverde het nieuws op dat Richardson kaarten had ver kocht aan Sports Headlines, het bureau van zwarte markthande- laar Joe Stainer. Deze is al 25 jaar werkzaam bij Coventry. Stainer gaat er prat op voor de meeste EK-duels honderden kaartjes in voorraad te hebben. Volgens Richardson heeft Coventry geen financieel gewin gehaald uit de transactie. „Wij wilden alleen Stainer helpen. Wij wilden absoluut geen woe kerprijzen veroorzaken." De organisatie van Euro '96 meldde dat het bureau van Joe Stainer niet op de lijst voorkomt van organisaties die gerechtigd zijn tickets te verhandelen. De zaak wordt momenteel on derzocht. Sinds 1994 is het in Engeland wettelijk verboden kaartjes zonder toestemming te verkopen. Volgens het Britse ministerie van Binnenlandse Zaken is de hoogste straf voor deze overtreding 12.500 gulden. Door Bob van Huët Birmingham - De Engelse kranten waren gisteren meer onder de indruk van de Schotse onverzettelijkheid dan van het spel van Oranje. De bril- stand zou de 'Tartan Army' veel zelf vertrouwen hebben gegeven voor het duel dat heel Groot-Brittannië nu al maanden bezighoudt: Engeland- Schotland. 'Schotten halen gelijk in stijl', kopte The Independent. „De Nederlanders presen teerden hun wereldspelers van Ajax en uit Italië. Daar tegenover liet Schotland niet alleen de verwachte vastbesloten heid, geestdrift en organisatie zien maar ook niet weinig vaardigheid." 'Schotland put moed uit gelukkig gelijk spel', aldus The Times. „De bloemen van Schotland en de onderontwikkelde tul penbollen uit Nederland gaven Engeland reden tot opluchting én reden te vrezen," aldus voetbalcommentator Rob Hughes. Het goede nieuws voor het thuisland was volgens hem dat alle ploegen in groep A nog steeds evenveel punten hebben. Maar de onvermoeibare Schotse vechtlust en de technische superioriteit van de Nederlan ders stemden de Times minder hoopvol. Bergkamp Harde woorden waren er voor Dennis Bergkamp: „Hij is duidelijk geen spits. Het ontbreekt hem aan ware moed en ook aan strijdlust tegen pijnlijke mandekkers als Hendry en Calderwood. Hij geeft de voorkeur aan een spookachtige rol achter een echte centrumspits," aldus Hughes. De meeste hulde bewaart The Times voor 'De Teletoeters', de blaaskapel van Oran je. „Die steunen de Nederlandse spelers met interactieve deelname. Zodra het team even stilvalt, zet de band in, wat on middellijk leidt tot dat metertje extra bij de uitvoerenden." 'Gecontroleerde geestdrift hielp Schot land door de Hollandse storm', zo luidde de kop in de Daily Telegraph. „Nederland leek steeds met iets bijzonders te zullen komen maar maakte het nooit waar," was de conclusie over Oranje. De populaire kranten reserveerden hun energie voor stemmingmakerij voor het nu al tot 'episch' verklaarde duel Enge- land-Schotland. „Alleen de victorie telt in de Battle of Britain', zo legt de Daily Mail het de Engelse doelman David Sea man in de mond. Nederland begon veel belovend tegen Schotland, aldus de krant, maar „tegen het einde was het te ruggebracht tot wanhopig schieten van grote afstand." The Sun maakte het uiteraard nog veel bloediger. 'In For The Kilt', luidde dit maal de woordspeling met 'to kill' (do den) en de 'kilt', de schotse rok voor he ren. 'De dappere Schotten hebben de Ne derlanders doen wankelen', overdrijft de grootste krant van Engeland. Volgens de Sun was de morele overwinning voor de Hooglanders. Concurrent The Daily Mirror haalde Rod Stewart er bij met de jubelende kop 'We Are Sailing'. Daaronder: „De Schotten zingen in het blauw en wij (de Engelsen, BvH) zinken in de alcohol." Dat laatste vanwege een nieuw schandaaltje rond drie Engelse selectiespelers, die 's nachts om half drie nog zaten te pimpelen in een nachtclub. De regionale kranten waren vol lof over de verbroedering tussen Oranje en de Tartan Army. 'Fan-tas- tisch! Brum (Birmingham) wordt Euro- gek', kopte de Evening Mail. In een hoofdredactioneel commentaar erkent de krant zich vooraf zorgen te hebben ge maakt, maar komt nu tot de conclusie dat het „een genoegen is om de Schotse en Nederlandse fans in de stad te hebben." De Birmingham Post genoot eveneens het 'Carnaval'. Veelzeggend was volgens de krant dat temidden van tienduizenden supporters slechts vijf arrestaties nodig waren. Daaronder één Schot, die na de wedstrijd het veld op rende en twee ande ren, die zich buiten zinnen hadden ge dronken. De resterende arrestanten wa ren Engelsen, die leurden met zwarte kaartjes. WOENSDAG 12 JUNI 1996 GESPE< &HAARV £vy Verscheidene uw eigen ha pees, Aziatisc in steil, slag-1 ren. Wij verier Achter de Ke GROEP C Italië - Rusland 2-1. Stand: Duitsland 1 1 0 0 3 2-0 Italië 1 1 00 32-1 Rusland 100 10 1-2 Tsjechië 1 0 0 1 0 0-2 GROEPD Turkije - Kroatië 0-1. Stand: Kroatië 1 1 0 0 3 1-0 Denemarken 10 10 11-1 Portugal 10 1011-1 Turkije 1 001 00-1 Programma: 14 juni: Tsjechië - Ita- Programma: 14 juni: Portuqal lië, 16 juni: Rusland - Duitsland, 18 Turkije, 16 juni: Kroatië - [L. iiini* PiiclanH Tclorhiö Hl litclanH marjan 1Q ilini- Ifrnitl: n juni: Rusland - Tsjechië, Duitsland - Italië. marken, 19 juni: Kroatië - ponj, gal, Denemarken - Turkije. 1. Casiraghi (Ita) 2, 2. Vlaovic (Kro), Tsimbalar (Rus), Dugarry (Fra), Shearer (Eng), Ttirkvil. maz (Zwi), Stoitsjkov (Bul), Alfonso (Spa), Möller, Ziege (Dui) Brian Laudrup (Den), Sa Pinto (Por) allen 1. Lissabon - Zwitserse kranten laten zich discriminerend uit ovet het Portugese volk, vinden de media in het Zuid-Europese land. Zwitserland, morgen tegenstander van Oranje tijdens het voetbal, heeft in Artur Jorge een Portugese bondscoach. Hij krijgt zware kritiek te verduren van de Zwitserse pers. In Zwitserse bladen staat nogal overdreven gesteld dat Portuge zen eigenlijk vooral geschikt zijn om parken en huizen schoon te houden. Niet om voetballers te trainen. Een karikatuur in de Ge- neefse krant Le Matin heeft het vat van irritatie doen overlopen. Daarin wordt aan Jorge gevraagd waarom hij Sutter en Knup niet heeft meegenomen naar Engeland. Het antwoord: „Ik ben Portu gees... ik ruim op." Liverpool - Honderd Russische fans die gisteren in Liverpool ar riveerden, uitten hun ongenoegen over de Engelse ambassade Moskou. Aanvankelijk was de groep drie keer zo groot, maar am bassademedewerkers gaven slechts honderd visa uit. De Britten wilden zeker weten dat zich tussen de fans geen raddraaiers be vonden. Om dat uit te zoeken, had de ambassade te veel tijd no dig. Slechts eenderde van de aanvragen kon op tijd worden be handeld. „Waarom organiseert Engeland dit toernooi als ze toch alleen maar buitenlandse fans willen weren?," vraagt Vladimir Modele- vsky zich af. Hij heeft drie vrienden vanuit Rusland kunnen mee nemen van de 35 die een kaartje hadden bemachtigd. „Dit is baars. Ze hebben ons kaartjes verkocht, lieten vervolgens het me rendeel van de groep niet toe en nu kunnen we de tickets niet eens verkopen, want dan worden we gearresteerd." Sinds 1994 is het zonder toestemming doorverkopen van toegangsbewijzen wette lijk verboden in Engeland. De teleurgestelde Russen vonden het gastland maar niets. „We wilden alleen maar naar voetbal kijken, maar we worden behan deld als criminelen. Ze leven hier in het verleden. Hoe kunnen mensen slechter leven dan in dit land?" Birmingham/Londen - In tegenstelling tot wat de toernooi-orga- nisatie beweert, heeft het Europees kampioenschap voetbal in Engeland tot nu toe relatief weinig toeschouwers. Van de eerste zes duels was alleen het eerste, tussen gastland Engeland en Zwit serland, uitverkocht. Bij de wedstrijd Duitsland-Tjechië waren 12.700 toegangsbewij zen over, bij Spanje-Bulgarije maar liefst 15.000. De organisatie meldde maandag dat er - boven verwachting - al ruim 90 procent van de in totaal 1,4 miljoen kaartjes was verkocht. Voetbalsupporters in Engeland klagen steen en been over de vele lege plaatsen in de stadions. Ze vinden dat de Engelse voetbal bond (FA) te veel geld voor de plaatsbewijzen vraagt, waardoor ze geen wedstrijden kunnen bezoeken. „Het is toch belachelijk dat een deel van de supporters niet naar de wedstrijden kan, terwijl er nog meer dan genoeg plaatsen vrij zijn," vindt Steve Beavchampe van de Football Supporters Asso ciation in Birmingham. „Zo'n prachtig evenement moet voor ie dereen toegankelijk zijn. Het is een feest waar we allemaal even veel recht op hebben. Maar helaas denkt de FA daar blijkbaar an ders over." De Engelse voetbalbond vindt het verkooppercentage van 90 ac ceptabel. De FA wijst er ook nog fijntjes op dat er nog steeds kaarten worden verkocht. „Je moet de gevraagde prijzen in df juiste context zien," zegt John Wray van de FA. Marlow - Centrumverdediger Steve Howey moet door een blessu re de Engelse EK-selectie verlaten. De 25-jarige speler scheurde de rechterenkelband bij een trainingsloop in de buurt van zijn huis. Bondstrainer Terry Venables maakte dit gisteren na de trai ning bekend. Nu Howey weg is, houdt Venables nog maar twee centrumverde digers over: Adams en Southgate. Voor Howey, speler van New castle United, zit er niets anders op dan drie tot vier weken rustte houden. De speler kwam overigens pas laat bij de selectie. Hl) werd opgeroepen als vervanger van de geblesseerde Mark Wright. Afgelopen zaterdag, tijdens het EK-openingsduel met Zwitser land, zat Howey op de bank. Newcastle - Doelman Bogdan Stelea van Roemenië wordt morgen in de wedstrijd tegen Bulgarije vervangen door Florian Prunea o, Florian Tene. Stelea beging maandag tegen Frankrijk een blun der, die de inleiding was tot de nederlaag met 1-0. Stelea schitterde tijdens de training van gisteren door afwezig heid. Hij kon even geen bal meer zien. De doelman, die zich kaa liet scheren voor het toernooi, kwam geheel overbodig uit zij" doel lopen, waardoor de kopbal van Dugarry in het net ze''<je' Volgens de Roemenen die de training wel hervatten, had de te leurstelling Stelea volledig in de greep. Coach Iordanescu: „Bog dan voelde zich erg schuldig en verantwoordelijk. Het was m zijn eerste fout in de nationale ploeg, maar wel zijn laatste. Hilversum - Nederland-Schotland is tot op heden het bestbtke- ken televisieprogramma van dit jaar. De eerste EK-wedstnjd het Nederlands elftal trok maandag 7,6 miljoen televisiekijk® Dat is 54 procent van de Nederlandse bevolking van zes jaar ouder. -ju, is Verreweg de meeste belangstellenden volgden de westrijd thu^ 6,5 miljoen ofwel 46 procent. Van de resterende voetbalfans ken er 730.000 (5 procent) bij familie en kennissen, 130.000 procent) in het café en 210.000 (krap 2 procent) op het werk o camping. De eerste helft, waarin Nederland aardige schiep, werd hoger gewaardeerd (7,3) dan de tweede (6,8) Londen (dpa) - De bureaucratie is bij het EK voetbal niet me® perkt tot de burelen van de officials. Ook de teams zitten ti]d wedstrijden met een papierwinkel opgescheept. Als een tra®^ wissel wil doorvoeren, dient de speler die in het veld komt, een eel formulier te overhandigen aan een UEFA-official. .jj Vervolgens bekijkt een andere waarnemer van de Europese bon kleding en de schoenen van de voetballer in orde zijn. Hierme procedure nog niet ten einde. Een derde bondsbeamte contrci j juistheid van het formulier, waarna hij een helper het sein g nummers op een klein electronisch bord te noteren. Wanneer de lucht in gaat, mag de wisselspeler eindelijk het veld in. Van0nze verslaggever Oostburg - Mogelijk dit ja «ordt begonnen met de bon ïan de centrale keuken bij h Antoniusziekenhuis in Oo^ burg pat is althans het streven van v„rpnieing Protestantse Ouc „zorg (VPO) in West-Zeeuv| Vlaanderen en de directie van 1] ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderi Van onze verslaggever Den Haag/Hulst - De kcj vrouwen wier echtgenoc werkte, blijft gehandhaa slist na het beroep van ee Eerder al leverde behandel van deze kwestie door de Cent leRaad van Beroep eenzelfde spraak op. Volgens de Hoge R< is de korting op de AOW-uit ring niet in strijd met een eerd uitspraak van het Hof van Ju tie van de Europese Unie Luxemburg. Deze instantie o deelde dat de korting strijdig met het beginsel van de gel| behandeling van man en vrou De Sociale Verzekeringsb, heeft nog geprobeerd het dooi grensarbeiders ingestelde cas tieverzoek niet ontvankelijk laten verklaren, maar dat is d de Hoge Raad verworpen. In" zijn vonnis erkent de H Raad dat de uitspraak van Europese Hof een 'verbinde:. bepaling van internatioij recht' betreft, waarin iei vorm van discriminatie verbo is. Deze kan echter de natioi wet- en regelgeving niet aan ten, zo stelt hijBovendien wa toen de AOW-korting werd ii voerd nog geen sprake van de ropese regelgeving met beti king tot onderscheid van slacht. Voor vrouwen wier na 1985 in het buitenland wer wordt de AOW-korting niet „Deze uitspraak betekent da' vrouwen van een Nederlai grensarbeider levenslang veri deeld zijn," zegt Hulstenaar Loos. Hij heeft zich de afgelc maanden ingezet voor een srll Van onze verslaggever Middelburg/Axel - De bo se Rooseveltlaan - met mentenmet 23 garages - he Zeeland. Lr moet een compleet n: ouderenpark komen ter ver ging van het huidige ouderen trum De Vurssche. Over drie kunnen Axelse ouderen ki uit verschillende soorten hui: bug. Zo kunnen in totaa ouderen die niet meer zelfstal kunnen wonen terecht in nieuwe zorgcentrum De 7 sche. De aanleunwoningen ei partementen op het terrein de voormalige mavo-school de Willem de Zwijgerlaan voor ouderen die nog wel standig willen wonen, maar ®ige hulp behoeven. In het Terneuzen/Breskens - Politie vraagt zich af of 1 jets met de warmte te mak heeft. Maandag werd zov m Terneuzen als in Bresk een potloodventer gesigi (eerd. Drie meisjes en longen werden op het fie Pad langs de Oude Rijks' •1 Breskens geconfronte met een ongeveer veertigj Se man, die op een darr triomfantelijk en met ach op zijn gezicht met "chaamsdeel stond 2-vvaaien, dat daar niet v bestemd is'. i Eerder was de man, die *'ein, dik postuur heeft n bril droeg, het groepje j n snorfiets voorbij g n. Een bewoner van i„ls°nstraat in Temen tater dat ook c was pSchennisPleger' at bekend Slgnalement is r

de Stem | 1996 | | pagina 12