50,- nafoon Netanyahu zet straffe koers uit 06-0402 lEuropese Commissie bemiddelt in BSE-crisis Duitsland naar rechter Terug naar huis? Bossi's Lega Nord verliest raadsverkiezingen Tien kandidaten in de race voor het hoogste ambt van Rusland 4? Nogmaals Van Houten ffeerderij W. Braat BUITENLAND A4 Autoverhuur A. de Jong BV 'Meer controle op haringvangst' VERKIEZINGEN DE STEM COMMENTAAR BUITENLAND KORT Materiaal atoombom in beslag in Italië Italiaanse draagvleugelboot kapseist Definitief akkoord Russen en Tsjetsjenen Besprekingen Belfast zonder Sinn Fein SUPERMARKTEN Zleye da£ Jumbo 'frzoedkoopst te JUMBO TOPPERS VAN DE WEEK! 98 98 61 98 1 21 98 49 van mij een draad- dig joh, dan kan ik feo vol open zetten. |t, dan zei hij altijd: rd hebt staan, dan It» snel verleden tijd, ze telefoon kan hij opzoeken. De tuin 'ens, die Primafoon, Neem nou deze ^ost ie f 279,-, maar mijn broer en ik •len. Gaaf toch! 'ijg je ook een gratis van een draadloze wel wie dat lucht- ben dan nog geen |van cadeautjes. 51 pugen b. In wit en antraciet. rting Als je vader veel onder- ai) met deze lichtgewicht in heel Neder- jebeld worden. and en met een geheugen s. In zwart. 198,- Ir thuis |»or- pn hij is i. In zwart. \ix. Dit scherp geprijsde ■estel herhaalt automatisch bet laatstgekozen nummer. |is als je vader een tafel in jstaurant wil reserveren en gesprek, is één druk op bt opnieuw te proberen! lard het toestel overgaat. ar vaderdag een ae vorm van een VERHUIZEN? ISLUITING? 06-0402 is de makkelijk dien bij Primafoon. Als je an heb je de bestelling de iet minimum aankoopbe- osten zijn f 4,50). Via dit dig en snel een verhuizing plefoonaansluiting regelen. EL VAN PTT TELECOM n 14 1378. Autoverhuur itofferingen ive. Bocht 35, Breda, 076-5141517- flSTEM DINSDAG 11 JUNI 1996 Speciaal weekendtarief,^ personenwagens, vrijdag avond tot zondagavond 80,- excl. Laan van Beigie 53, Roosendaal. Tel. 0165-555551. Ook uw adres voor bestelbusjes. aiem (ap) - De gekozen ksche premier Benjamin ,nvahu zal nooit akkoord ^et de opdeling van Lleni en hij beschouwt ji Hoogvlakte als on- w voor de veiligheid uiraël- Mtaat in een voorlopige poli- verklaring die gisteren ^vrijgegeven. airitwerp benadrukt dat met Palestijnse Autoriteit, die de «strook en de autonome de- tan Je Westoever bestuurt, lj onder bepaalde voorwaar- Jal worden overlegd. Over de 'en die de PLO met Israël heeft gesloten onder Netanyahu's voorgangers Yitzhak Rabin en Shimon Peres wordt niets gezegd. De PLO staat er op dat Oost- Jeruzalem de hoofdstad wordt van een Palestijnse staat. Het overleg over de uiteindelijke sta tus van Jeruzalem, deGazastrook en de Westoever begon vorige maand. Verwacht wordt dat Netanyahu, die bij de verkiezin gen van 29 mei Peres versloeg, zich star op zal stellen. Volgens eerdere akkoorden moet het overleg over de eindstatus van de omstreden gebieden in mei 1999 zijn afgerond. In het ontwerp, waarin volgens Netanyahu's woordvoerder Mi chael Stoltz nog wijzigingen mo gelijk zijn, wordt gezegd dat het Israëlische leger vrijheid van be weging moet hebben bij het ach tervolgen van terroristen. Daar mee zouden militairen altijd het recht hebben in gebieden te ko men waar Palestijns bestuur geldt en waar de Palestijnse poli tie jurisdictie heeft. De PLO zal die eis van Netanyahu ongetwij feld als een schending van eerde re akkoorden opvatten. Israëlische media meldden dat Netanyahu informeel al verschil lende ministersposten heeft ver deeld. Op Buitenlandse Zaken zou David Levy komen, zijn voormalige rivaal binnen de Li- koed. Levy was al minister van 1990-1992 en vormde begin dit jaar zijn eigen partij, Gesher. Als minister van Binnenlandse Vei ligheid wil Netanyahu Rafael Ei- tan, chefstaf van de strijdkrach ten tijdens de Israëlische invasie in Libanon in 1982. Een andere politicus van de harde lijn, oud minister van Defensie Ariel Sha ron, komt in aanmerking voor het ministerie van Huisvesting, ge combineerd met een kleinere post als Verkeer, aldus de berichten. De voormalige Sovjet-dissident Natan Sharansky, leider van de Immigrantenpartij, als minister van Handel en Industrie. De scheidende Israëlische pre mier Shimon Peres heeft gisteren de Zuid-Libanese sjiïetische Hezbollah gewaarschuwd tegen een escalatie van het geweld. Vijf Israëlische soldaten kwamen gis terochtend om bij een aanval van Hezbollah-strijders in de door Is raël bezette strook in Zuid-Liba- non. De Israëlische luchtmacht voerde het zwaarste vergeldings bombardement uit sinds 27 april. Daarbij kwam een Libanese sol daat om het leven. Op 27 april kwamen Hezbollah en Israël na ruim twee weken van hevige beschietingen overeen hun wederzijdse bombardementen te beperken tot militaire doelen. Hezbollah kondigde gisteren aan de aanvallen in Zuid-Libanon te zullen opvoeren om 'de bezetter en zijn hulptroepen (Zuid-Liba nese militie)' te verjagen. Britten liggen onder vuur Snnze redactie buitenland ismburg - De Europese partners nemen het niet langer iGroot-Brittannië hen 'in gijzeling houdt' om ophef- «van het exportverbod op Brits rundvlees af te dwin- iritse minister van Buiten- lfe Zaken Malcolm Rifkind ^gisteren in Luxemburg niet gebruikelijk zwijgend gehoor jie aankondiging welke he inde Britten zouden blokke- gin de ministerraad. Onder moering van Nederland kwam iel storm van kritiek los. Ook neigde landen, zoals Dene- Bifen, kunnen 'geen begrip bb opbrengen voor de Britse kmcng' lilland is zelfs van plan naar illuropese Hof van Justitie te apen in een poging de versoe- ■tlrgvan het exportverbod voor jé rundvlees tegen te houden, sundigde minister van Volks- jèèeid H. Seehofer gisteren asDe Duitse deelstaten hebben aide federale overheid laten ïftn dat ze hun eigen import ed van Britse rundvleespro- iittn gewoon handhaven tot ze- Ie a september. ïidesstichter fcter Van Mierlo stelde met ta van de twee Beneluxpart- nvoor de Europese Commissie ragen om als vredesstichter lp; treden. Ze moet nog voor de Erapese top in Florence op 21 en üjuni een-programma uitwer- if voor stapsg&yyijAeopheffing sletexpoMvWbted voor rund- fe, Zodra er zo'n stappenplan i„ dienen de Britten onmiddel- i; bun blokkade van Europese n te beëindigen. Vandaag il aide commissie met de veter deskundigen van de Unie «tellen verder uitwerken. ïfBritse exportverbod werd in- feeldop 27 maart nadat weten- Appers hadden geopperd dat een mogelijk verband is tussen iiekke-koeienziekte BSE en de de mens fatale aandoening tatzfeld-Jakob, waarbij de benen worden aangetast. Grot-Brittannië antwoordde op k oycot met een obstructiepoli- M waarbij het land sinds 21 '(besluiten van de EU sabo- to door tegen te stemmen. kliederend Var Mierlo meent dat de dwarse Wing van de Britten onaan- Jtdbaar en 'vernederend voor w Europese Unie' is. Het geeft (arvolstrekt verkeerd voorbeeld naar de toekomst, als er 25 lan den aan een tafel zullen zitten, meent hij. „Als eentje zijn zin niet krijgt, blokkeert hij gewoon de besluiten". De Nederlandse bewindsman he kelde de 'eenzijdige blik' van Londen op het probleem. „De Britten lijken soms te denken dat ze alleen schade oplopen. De waarheid is dat we allen schade ondervinden", verklaarde hij. Van Mierlo vreest dat de Europe se top in Florence een belachelij ke vertoning als er voor die tijd geen oplossing komt. Luxemburg (anp) - Minister Van Aartsen (Landbouw en Visserij) heeft gisteren in Luxemburg aangedrongen op een betere controle van de Eu ropese haringvisserij. Dit moet voorkomen dat de zwakke haringstand in de Noord zee verder wordt aangetast. Volgens Van Aartsen is er vorig jaar 100.000 ton meer haring op gevist dan was toegestaan. Dat vraagt om een forse aanscherping van de controle, aldus' de be windsman. Nederland wil voorkomen dat de haringvisserij in 1997 volledig moet worden stopgezet zoals Eu ropese biologen hebben geop perd. Den Haag is daarom bereid om dit najaar al de haringvangst te beperken. Van Aartsen eist echter wel goede informatie over de visstanden en heeft de Europese Commissie voorgesteld een second opinion te vragen. De minister twijfelt aan de gege vens die de commissie nu ge bruikt om de vangsthoeveelheden te bepalen. „Vorige week kregen we een briefje van de biologen dat ze door rekenfouten de ha ringstand iets te somber hadden voorgesteld. Dat is toch gênant", hekelde de minister. Voor een verdere inkrimping van de Nederlandse vissersvloot om de Europese visstanden te be schermen voelt Van Aartsen op voorhand niets. Een Bosnische moslim kijkt gelaten naar de zonsondergang voor zijn huis, of wat daarvan over is. Hij is teruggékéérd haar Dobrinja, een wijk van Sarajevo waar hij voor de oorlog woonde. Totdat de woning hersteld is, logeert hij elders. Maar elke dag spendeert hij een aantal uren op de plek die hij eens 'thuis' kon noemen. foto epa Door Aart Heering Rome - Op de plaats rust voor de Lega Nord. De partij van Umberto Bossi is de grote verliezer van de gemeentelijke ver kiezingen die zondag in 165 Italiaanse gemeenten werden gehouden. De oorlogszuchtige taal waarmee Bossi sinds de verkiezingen van april de afscheiding van het Noorden eist, blijkt in datzelfde Noorden maar matig aan te slaan. Vooral de resultaten in Mantua, Pavia en Lo- di werden met belangstelling afgewacht. De ze drie steden werden tot nu toe door de Lega bestuurd, terwijl in Mantua daarnaast het zo genaamde Parlement van Padania is geves tigd, de door de Lega ingestelde 'volksverte genwoordiging' van het Noorden. Als de Lega hier haar machtspositie had behouden en zelfs versterkt, dan was dat een teken geweest dat Bossi's huidige radicale koers door een groot deel van de Noord-Italianen wordt ge steund. De Italiaanse eenheid zou daarmee daadwer kelijk in gevaar zijn gebracht. Daar ziet het nu een stuk minder naar uit, omdat de verkie zingen voor Bossi rampzalig zijn verlopen. In de drie Lombardische steden ziet zij haar aanhang slinken van 30-40 procent naar 14- 17 procent en moet zij het bestuur uit handen geven. Over twee weken wordt een ballotageronde gehouden tussen de burgemeesterskandida ten van de centrum-linkse Olijfboom, die in alle drie steden als eerste eindigden, en die van het centrum-rechtse Verbond van de Vrijheden, die drie maal tweede werden. De kandidaten van de Lega, die op de derde plaats kwamen, zijn van de ballotage uitge sloten. De uitslag laat zien, dat veel Noord- Italianen er weliswaar genoeg van hebben om nog langer belasting te betalen aan Rome en de bodemloze put van het arme Zuiden, maar weigeren om Bossi te volgen in zijn drieste plannen voor afscheiding en eventueel zelfs burgeroorlog. De kans is daarom groot, dat Bossi water in wijn zal doen en bereid zal zijn tot overleg met de overige partijen tot een federale herin deling (en dan vooral fiscaal federalisme) van de Italiaanse Republiek, zonder haar staat kundige eenheid ter discussie te stellen. Het is echter ook mogelijk, en met Bossi weet je het nooit, dat hij door deze tegenvaller nog verder gaat radicaliseren om uiteindelijk het voor beeld te volgen van de gewelddadige Baski- sche en Corsicaanse separatisten. foor Kies Elenbaas - Vrijwel niemand er meer aan dat op 16 tweekamp zal wor- ievochten tussen pre- Boris Jeltsin en zijn tische rivaal Gen- oeganov. In de Russi- edia proberen opinie- elkaar nog dagelijks af te vangen over de ■ges van de kandida- duidelijk is dat Je- Zjoeganov een straat oorsprong hebben op an het veld. De mml «tpirts zijn het er ook over ns dit de twee kemphanen 1 beiden in staat zijn om I n".-jplite meerderheid te ha- h f eerste ronde, zodat een gronde op 7 juli onaf- is H ar Doorslaggevend St., )es'lssende ronde is de tan h' e e'k van twee rivale" kan i over'8e aoht presidents- Hipten weet te vergaren. De ationalist Vladimir Zji- 1 - opnieuw een gevaar- itsider die in staat moet geacht met negen a tien van de stemmen als der- Huigen - heeft op de poor- M het Kremlin geklopt eltsin deed niet open. ""'ski flirt ondertussen met 'ov eri hoopt in ruil voor eun aan de communisten le regeringszetels in een toekomstig kabinet uit het vuur te slepen. De eerste en enige Sovjet-president Michail Gor- batsjov, die op 65-jarige leeftijd uit plichtsbesef en verantwoor delijkheidsgevoel aan de cam pagne deelneemt, trekt welis waar zalen vol nieuwsgierigen, maar speelt geen enkele rol van betekenis. Zijn populariteit in het Westen vindt geen weer klank in Rusland en de architect van glasnost en perestrojka komt in eigen land niet verder dan een schamele twee procent van de stemmen. Markteconomie De liberale econoom en leider van de Jabloko-fractie, Grigori Javlinski, voert campagne met de stelling dat Rusland een veel te hoge prijs heeft betaald in de overgangsperiode naar de markteconomie. Hij heeft bo vendien scherpe kritiek op het Tsjetsjenië-beleid van Jeltsin. Jabloko was de enige hervor mingsgezinde partij die in de cember met zeven procent van de stemmen zich een vaste plaats verwierf in de nieuwe Doema. Fractieleider Javlinski was zo wel economisch adviseur van Gorbatsjov als van Jeltsin en is met zijn 44 jaar de jongste kan didaat in de race en goed voor tussen de zes en negen procent van de stemmen. Er zijn twee onderhandelings rondes geweest in het Kremlin tussen Jeltsin en Javlinski en er De communistische rivaal van Jeltsin, Gennadi Zjoe- ganov. foto anp is veel gespeculeerd over een mogelijke coalitie om Zjoeganov te verslaan. De eisen van Ja vlinski - de post van premier in een volgende regering en het ontslag van een serie ministers - zijn echter dermate hoog dat de besprekingen voorlopig zijn vastgelopen. Hoewel Javlinski last heeft van een groot ego en velen zich ergeren aan zijn arro gante houding, ligt het voor de hand dat hij zich uiteindelijk in de tweede ronde achter Jeltsin zal scharen. Basstem De 46-jarige generaal buiten dienst Alexander Lebed ge bruikt zijn zware basstem voor verbale aanvallen op zijn mede kandidaten. De man die de Chi leense dictator Pinochet als zijn voorbeeld ziet kan rekenen op ongeveer zes procent van de stemmen met zijn belofte een einde te maken aan de corruptie binnen het overheidsapparaat. Lebed stelt zich onafhankelijk op aangezien Jeltsin en Zjoe ganov volgens hem 'uit hetzelfde nest' komen. Zijn critici geven toe dat Lebed met zijn smettelo ze militaire verleden een sterk imago heeft maar verwijten hem gebrek aan ideeën en visie. De wereldberoemde oogchirurg Svjatoslav Fjodorov heeft ver geefse pogingen ondernomen om een coalitie - de 'derde weg' - met Javlinski en Lebed tot stand te brengen. De populaire Fjodorov heeft be halve een uitstekende oogkliniek ook een goedlopend hotel en ca sino opgezet en voert campagne voor betere sociale voorzienin gen, winstdeling voor arbeiders, belastingverlaging en een ver bod op de export van Russische grondstoffen. De 68-jarige nieuwkomer in de Russische po litiek - die zich spiegelt aan de voormalige Amerikaanse presi dentskandidaat Ross Perot - kan rekenen op rond de drie procent aanhang die hij zeker niet zal adviseren in de tweede ronde op Zjoeganov te stemmen. Buitenbeentjes De lijst van Russische presi dentskandidaten kent ook een Op 16 juni worden in Rusland presidents verkiezingen gehouden. De Russen hebben de keuze tussen hervormers, radicalen en communisten. In een serie artikelen volgt onze correspondent in Moskou de ontwikkelingen en bericht hij over de belangrijkste kandidaten. Vandaag deel 5 aantal buitenbeentjes en onge leide projectielen. Joeri Vlasov, voormalig olympisch en wereld kampioen gewichtheffen, maak- te naam toen hij in 1989 in het parlement werd gekozen en het waagde om de repressie van de gevreesde KGB aan de kaak te stellen. Vlasov is een uitgespro ken nationalist, maar verder nauwelijks in staat duidelijk te maken wat zijn programma is. Vladimir Bryntsalov en Martin Sjakkoem zijn twee zakenlieden die de indruk wekken aan de campagne deel te nemen om extra reclame voor hun persoon en bedrijf te maken. Sjakkoem heeft zijn registratie als kandi daat moeten bevechten totaan het Hoge Gerechtshof omdat de Centrale Kiescommissie van me ning was dat hij had geknoeid met zijn handtekeningenlijsten. De steenrijke Bryntsalov, die de gewoonte heeft journalisten te ontvangen met champagne en kaviaar, staat aan het hoofd van het farmaceutische bedrijf Fe- rein dat volgens schattingen tien miljard dollar waard is. Brynt salov heeft grote problemen met de belastingdienst en voert cam pagne voor een minimumloon van duizend dollar. De arbeiders in zijn bedrijf klagen echter voortdurend over te late betaling van de lonen. De Siberische kandidaat Aman Toelejev heeft zich gisteren te rug getrokken ten gunste van Zjoeganov. Hij is uitermate po pulair in de mijnstreek Koezbass omdat hij zich vooral inzet voor de belangen van de mijnwerkers. Toelejev was na Zjoeganov de tweede kandidaat op de lijst van de Communistische Partij bij de parlementsverkiezingen, hoewel hij geen partijlid is. Hij nam het bij de presidentsverkiezingen in 1991 al op tegen Jeltsin en ein digde toen op de vierde plaats. DE WERELD is groter dan Nederland. Bestaat er hier sinds 1874 door toedoen van de links-liberale Samuel van Houten een wet die kinderarbeid verbiedt, elders, zelfs in Europa, is het nog heel gewoon dat kinderen voor geen of zeer weinig loon werken in landbouw, mijnen, fabrieken, huishouding of prostitutie. Een rapport van de Internationale Arbeidsorganisatie van de Verenigde Naties noemt een getal van minstens 73 miljoen kinderen in de leeftijdscategorie van tien tot veertien jaar. Naar alle waarschijnlijkheid gaat het echter om een veel groter aan tal. Kinderen behoren zich voor te bereiden op hun volwassen toe komst. Wie nu niet naar school kan, blijft later achter. Vandaar dat, zelfs afgezien van de morele aspecten van gevaarlijke of mensonterende kinderarbeid, er een verbod dient te komen op werken door jonge kinderen. Een internationale Van Houten moet aan de slag. Maar kinderen verhuren zich niet voor hun lol. Het is pure overlevingsnoodzaak voor henzelf of hun families. Met een simpel verbod op kinderarbeid, als dit al te handhaven en te controleren is, schiet niemand dus wat op. De levensomstan digheden van hun ouders dienen verbeterd te worden, en als er geen ouders meer zijn, behoort er een goed opvang- en scholingssysteem opgezet en gefinancierd te worden. Dit is makkelijker gezegd dan gedaan. Een verbod op kinderar beid betekent bijna zoveel als een sociale en economische we reldrevolutie. En die dient zich niet uitsluitend af te spelen in de landen van Verweggistan' waar de schandelijke uitwassen der kinderarbeid gesignaleerd worden. Het beschaafde Europa profiteert even hard van de arbeid van jonge kinderen, als de arme landen zelf. Op het wereldkampi oenschap voetballen spelen de sterren met ballen die goed koop door vaardige kindervingertjes in elkaar gezet zijn. In de salons van het rijke Westen pronken de kapitaalkrachtigen met tapijten die door onderbetaalde kinderhandjes geknoopt zijn. En de Westerse geilbekken verlustigen zich vooreen paar cent aan de onschuldige lijfjes van Oosterse kinderprostituees. Een wereldrevolutie is niet in een handomdraai geklaard, maar het aloude 'verbeter de wereld, begin bij uzelf' heeft ook in dit verband niets aan actualiteit en waarde ingeboet. Venetië - De Italiaanse politie heeft gisteren in kluizen in een bank in Venetië 30 gram osmium in beslag genomen, dat kan wor den gebruikt voor de bouw van kernwapens. Ook is beslag gelegd op ruim drie miljoen gulden. De kluizen stonden op naam van wapenhandelaar Nicolas Oman, die banden zou hebben met de Russische nationalist Zjirinovski. Naast Zjirinovski wordt ook aartsbisschop Charles van Barcelona genoemd in verband met illegale wapenhandel en het witwassen van geld. Rome - Dichte mist is waarschijnlijk de oorzaak geweest van de scheepsramp die gisterochtend voor de kust van het Zuid-Itali aanse eilandje Procida vier dodelijke slachtoffers heeft geëist. De draagvleugelboot die het eiland Ischia met de stad Napels ver bindt, liep 200 meter buiten de oever op een klip en kapseisde. De meeste van de 162 passagiers en zes bemanningsleden konden zich zwemmend in veiligheid brengen. Moskou/Nazran -Rusland en onderhandelaars van deTsjetsjeen- se onafhankelijkheidsstrijders hebben gisteren definitief over eenstemming bereikt over terugtrekking van de Russische troe pen en het uitstel van de verkiezingen in de Kaukasus-republiek. De afspraken vormen onderdeel van een akkoord dat de Russi sche minister van Nationaliteitenzaken, Vjatsjeslav Michailov, en de chefstaf van de separatisten, Asian Maschadov, gisteren in het Ingoesjische Nazran hebben ondertekend. Het akkoord voorziet in de terugtrekking van de meeste Russische soldaten tot uiterlijk eind augustus en 'demilitarisering van Tsjetsjenië'. Belfast - In Belfast zijn gisteren de vredesbesprekingen over Noord-Ierland begonnen zonder Sinn Fein, de politieke vleugel van de IRA. De Ierse premier Bruton noemde de absentie van Sinn Fein een 'grote teleurstelling'. Hij vindt, net als de Britse premier Major dat dat de IRA de wapens moet neerleggen wil Sinn Fein plaats kunnen nemen aan de onderhandelingstafel. Gedelegeerden van Sinn Fein meldden zich demonstratief bij de conferentiezaal maar kregen geen toegang. (ADVERTENTIE) CAMPINA HOUDBARE HALFVOLLE MELK 5 pakken 1 liter van 6,90 voor CROMA pakje a 200 gram van 1,17 voor GEMENGD GEHAKT vers gemalen varkens en rundvlees, lekker gekruid, per kilo van 10,90 voor BOERENWIT OF BOERENTARWEBROOD heel brood, ca. 800 gram, gratis gesneden van 2,39 voor COBURGERHAM gerookt of ongerookt, per 100 gram van 2,99 voor WK 24. Geldig t/m zaterdag 15 juni 1996. 1 .o*Ag ztGtvs\ HET SPAARKADQ j Met onze Pro-Ka do spaaraktie spoort u snei en voordelig voor prachtige huishoudelijke kado's met wel 30 tot SO% spoarwmst. Haal snel de informatiefolder bij de Jumbo-Supermarkt. COCA COLA REGULAR OF LIGHT, FANTA, SPRITE, twee 6-pack CROKY BUBBLE CHIPS, freestyle paprika of ham/kaas, zak a 150 gram ZONNATURA ICE TEA, citroen melange of mint vrucht, pak a 1 liter REMIA ITAUAN KETCHUP, fles a 440 ml. LIBERO LUIERS, div.soorten, nu met 10 gratis Pro Kado zegels per 2 pak Jumbo vestigingen vindt u in: Bergen, Berghem, Bladel, Den Bosch, Den Dungen, Deurne, Dongen, Eindhoven, Gemerf, Grave, Heeswijk Dinther, Kerkrade, Lieshout, Lith, Luyksgestel, Mariahout, Meerssen, Middelburg, Moergestel, Nisfelrode, Nuenen, Nuth, Oirsbeek, Oisterwijk, Ooltgensplaat, Scharendijke, Schijndel, Sevenum, Sint Michielsgestel, Someren, Steenbergen, Terneuzen, Tilburg (2x), Uden, Volkel, Willemstad

de Stem | 1996 | | pagina 5