Winkeltijden liggen gevoelig nESTE Terneuzen wil uniforme openstelling winkels verwezenlijken Commissie Midden- en Kleinbedrijf spreekt over enquête onder winkeliers 'Dikke Deuren' en clown Paco in Sasse scholen Kinderen maken affiche Circus 't Saaasss 'Van Parijs Boys' geklopt op eigen bodem Politie van Beveren wil geen burgerwacht POLITIE RAPPORT SPORT IN HET KORT Initiatiefgroep wil uitstel fusie kerken DE STEM ZEELAND Basisscholen uit Breskens houden sportdag Vissen bijten goed in regenbui Regio Zeeland touwtrekwedstrijden in Eede Zakkenroller Controles Softdrugs Vechtpartij Verwarmingsketel Flinke schade na aanrijding Verduistering Achter het net Schennispleger TC Axel aan kop in sterritcompetitie Roemeense r I Honderd koorleden, I de vijftig zonen van. I Roemeense regi: zijn ademben pe voorstelling i I Nederlandse boventitel |van het Holland Festiv 1 de drie tragedies l'De Danaïden', die 1 het saterspel De Roemeense sj Craiova zijn met Ijuropese theaterfestiv; voorstelling tijdens J met Tussen Oostburg en Zuidzande Sebastiaan Theys en Sven Haeck hengelkampioenen Orphée DINSDAG 11 JUNI 1996 C3 Van onze verslaggever Terneuzen - De gemeente neemt het voortouw in een po ging te komen tot uniforme openstelling van de winkels in Terneuzen. Een afvaardiging van de commissie voor het Midden- en Kleinbedrijf gaat daartoe overleg voeren met de winkeliers in de Scheldestad. De voorzitter van deze commis sie, wethouder K. van der Hoofd, polste gisterochtend in een ver gadering de bereidheid van de le den om eraan mee te werken uni forme openstelling te realiseren. Immers, zo voerde Van der Hoofd aan, voor de consument is het niet aantrekkelijk als de ene win kel om acht uur 's ochtends de deuren opent, de buurman een uur later en een andere winkelier nog later. De nieuwe Winkeltij denwet, die 1 juni is ingegaan, geeft winkeliers meer keuzevrij heid bij de openstelling van zijn zaak. De individuele detaillist krijgt meer ruimte om de ope ningstijden af te stemmen op de behoeften van (potentiële) klan ten. De commissie reageerde wel willend op het verzoek van de wethouder met een delegatie in overleg te treden met de winke liers. Wel gaf J. Murre (winke liersvereniging Zuidpolder) aan dat het moeilijk zou worden om bindende afspraken te maken met betrekking tot gelijkgescha kelde openingstijden. In elk geval voor alle branches. „Misschien moeten we wel on derscheid maken in zaken die le vensmiddelen verkopen en ande re ondernemingen," aldus Murre. Namens de twee andere winke liersverenigingen in de Schelde stad juichten echter ook W. Nae- ije (City) en H. Bilderbeek (Vere niging Ondernemers Axelse- straat) de poging om tot uniforme winkeltijden te komen toe. Van onze verslaggever Terneuzen - De discussie over de mogelijke verruiming van de zondag-openstelling voor de winkeliers in het cen trum van Terneuzen ligt uitermate gevoelig. Dat is gisterochtend maar weer eens gebleken tijdens de vergade ring van de commissie voor het Midden- en Kleinbedrijf. Er werd gesproken over de resultaten van een enquête onder ruim honderd winkeliers in het Terneuzense centrum over die verruiming. Ook het college van burgemeester en wethouders is zich terdege be wust van de gevoeligheid van de materie. Zo motiveerde wethou der K. van der Hoofd dat het da gelijks gemeentebestuur nog geen standpunt heeft ingenomen over een verzoek van de winkeliers vereniging City. Deze wil het aantal zondagen dat de winkels in Terneuzen open kunnen zijn stapsgewijs uitbrei den. Dat de zondag-openstelling in Terneuzen een beladen onder werp is, bleek onder meer uit twee 'uitvallen' van de wethou der in de richting van de gemeen teraadsleden G. van den Bergh (GPV/RPF) en C. van Burgh (SGP). Het is geen geheim dat zij vanuit hun christelijke achter grond tegen verdere verruiming van de zondagopenstelling van winkels zijn. Vanuit dat oogpunt werden door verschillende leden van de commissie vraagtekens gezet bij de opmerking van Van Burgh over het wetenschappelijk gehalte van de vragen die in de enquête waren gesteld. Het SGP- raadslid trok niet alleen de objec tiviteit van de vraagstelling in twijfel, ook vond hij een onder zoek onder uitsluitend de winke liers van het centrum te eng om een besluit te kunnen nemen door de gemeenteraad. Andere com missieleden, waaronder het CDA-raadslid A. de Bruine, J. Dees (winkeliers Zaamslag) en J. Murre (winkelcentrum Zuidpol der) deelden die opvatting. Wethouder Van der Hoofd legde echter uit dat de raad straks Breskens - De drie basisscho len van Breskens houden mor gen op sportpark Baersande hun jaarlijkse sportdag. Aan dit sportevenement nemen ongeveer 350 kinderen deel. Van 09.00 tot 11.30 uur worden de verschillende onderdelen afge werkt. Voordat de sportdag van start gaat, zal 'oppergod Zeus' de spelen openen. De Olympische Spelen, die dit jaar in Atlanta ge houden worden, bestaan immers 100 jaar. In dat kader heeft de or ganisatie, die al jaren in handen is van de openbare basisschool, aan deze ludieke opening ge dacht. Daarna zullen de boven- bouwgroepen hun sportonderde len afwerken voor het officiële JANS-diploma. Dat houdt onder andere in zestig meter hardlopen, grote en kleine bal gooien, kogel stoten en verspringen. Tussen door wordt ter ontspanning nog slagbal gespeeld. De onderbouw- groepen werken ook sportonder delen af, maar niet voor een offi cieel diploma van de KNAU. Voor hen staan er nog wat meer spelletjes op het programma, waaronder een estafetteloop. Goed opletten kan volgens de po litie geen kwaad, maar als het er om gaat inbrekers in de kraag te grijpen dan moet toch echt de po litie worden ingeseind. Zo luidt de strekking van brief die bij alle bewoners in de bus is geduwd. Het dorp Verrebroek wordt ge teisterd door een ware inbrekers plaag. In een paar weken tijd werden er meer dan 40 inbraken genoteerd. Met het oppakken van twee verdachten leek er een eind dient te beslissen over een con creet verzoek van City om meer zondagen open te mogen zijn. Het toegestane aantal is uitgeput en straks komen festiviteiten als de Havenfeesten eraan. Het is aan de raad om te besluiten of de winkels in het centrum dan op zondag open mogen zijn of niet. Gepikeerd reageerde de wethou der op de uitlating van Van Burgh als zou het college al een raadsvoorstel in voorbereiding hebben om te komen tot verdere verruiming. Hij benadrukte dat dit geheel niet het geval was. Een hoorbaar geëmotioneerde Van Burgh liet de discussie verder voor wat zij was. Wel kwam hij er op terug in de rondvraag van de vergadering. Het raadslid sprak zijn teleurstelling uit over de wij ze waarop commissievoorzitter Van der Hoofd met zijn inbreng in het onderwerp was omge sprongen. Van der Hoofd rea geerde op zijn beurt door te stel len dat het niet zijn bedoeling was de principes van het raadslid te veroordelen. „Ik dacht ook dat ik daar voorzichtig in geweest was." De discussie over de zon dag-openstelling wordt vandaag opnieuw gevoerd. Het dagelijks gemeentebestuur laat zijn stand punt onder meer afhangen van de discussie in de commissie Alge meen Bestuur. Die komt vandaag om 17.00 uur bijeen om te praten over de kwestie. Al bij al kwam er in de commissie Midden- en Kleinbedrijf slechts van één com missielid onverbloemde steun voor de wens van City om de win kels meer zondagen open te heb ben. „Biervliet kan leven met het verzoek en heeft er absoluut geen problemen mee," aldus J. van Harn. Van onze correspondente Hulst - De slotactiviteit van het seizoen, een viswedstrijd in de vijver aan het De Vos- plantsoen, was een succes. Ze werd georganiseerd door buurtvereniging Den Dulla- ert. Zo'n 21 visfanaten gooiden een lijntje uit, maar het was wachten op de grote vangst. Toen rond 14.00 uur een regenbui neerklet- ste, beten de vissen ineens als gekken en werden mooie exem plaren aan de haak geslagen. Alle vissen werden nadat ze gemeten waren weer teruggegooid in de vijver. In totaal werden er negentien vis sen gevangen van 20 tot 60 centi meter lang. De winnaars werden bepaald door de lengte aan ge vangen vis. Er werden prijzen uitgereikt in twee leeftijdscategorieën: Tot 12 jaar: 1. Bas Uitenhouwen 93, 2. Robin van Raemdonck met 81,5 en 3. Rob van Bellen met 54 centimeter. Ouder dan 12 jaar: 1. Jos Dobbel aar 91, 2. Jos Bracke 71 en 3. Le sley Asselman 25 centimeter. Voor de nummers 1 waren er be-, kers en de andere deelnemers kregen prijzen, zoals vismateri- aal en benodigdheden. De buurtvereniging wil in ieder geval deze nieuwe activiteit in het komende seizoen herhalen. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Clown Paco amuseert de leerlingen van de Prins Frederik Hendrikschool in Sas van Gent. Van onze correspondent Sas van Gent - Het komt er aan, op zaterdag 24 augustus: circus 't Saaasss. Als voor proefje brachten twee circus directeuren en clown Paco gisteren een bezoek aan alle scholen in de gemeente Sas van Gent. Na een afwezigheid van tien jaar zal in augustus de tent weer op gebouwd worden nabij de Vlaan deren en zoals het er nu uitziet, is deze bij voorbaat al te klein. Herman van Dorst en Ronald Möring gingen gisteren de basis scholen in Philippine, Sas van Gent, Westdorpe en de Zand straat langs om de kleurplaten uit te delen. Zij zijn samen Peter van Steenbergen, Jan Vereecken en Tonny van Bambost de 'Dikke Deuren' van het Sasse circus. De kinderen hebben tot 1 juli de tijd om van deze tekening een schitterende affiche te maken. De 820 kleurplaten zullen vervol gens beoordeeld worden door de vijfkoppige circusdirectie en een aantal leerkrachten. Tijdens de voorstelling van 24 augustus worden in de pauze de prijzen uitgereikt door het kop- pel-de-luxe Otto (Tromp) en Robbie (Colpaert). Dit is nog maar een van de attracties van het circus. Clown Paco (Frans Kegels) zal uiteraard ook aanwe- Van onze verslaggever Verrebroek - De politie in de grensgemeente Beveren heeft de inwoners van Verrebroek ten sterkste ontraden een burger wacht op te richten. Zij willen op deze manier de inbraakgolf in het dorp te lijf gaan. aan alle ellende te zijn gekomen. De diefstallen hielden abrupt op. In Verrebroek had men echter te vroeg gejuicht, want een paar da gen later begonnen de insluipin gen opnieuw. Naar aanleiding daarvan gingen in het dorp stem men op voor de oprichting van een burgerwacht. Volgens de po litie kan daarvan echter 'geen sprake' zijn. De politie gaat in ie der geval door met gericht en in tensief surveilleren. De Van Parijs Boys in actie. Van onze correspondent Eede - De 'Van Parijs Boys' werden op ei gen Eedese bodem verslagen in de vierde editie van de touwtrekwedstrijden om de Grote Prijs van Eede. Drie keer op rij wa ren ze de sterksten, maar deze keer werd verloren van Missault uit het Belgische Oedelem. De Oost-Vlamingen werkten het toernooi foutloos af, dus zij gingen met de zege aan de haal. „De barbecue van de vorige avond zat nog in de benen," aldus de verliezende formatie. Het was een barbecue in de schuur van Van Parijs waarbij alle formaties (370 man) aanwezig waren. Alleen de Missaults waren zo verstan dig tijdig huiswaarts te keren, terwijl de man- nnen van Van Parijs moesten wachten tot de laatste gasten vertrokken waren. En toen was het al wedstrijddag. Ondanks dat de formatie van Van Parijs met 580 kilo toch nog twintig kilo meer had dan de winnaars werd dit over wicht niet uitgebuit. Dat het niet met gewicht te maken heeft, werd door De Sukkelaars uit Waregem bewezen Met hun 620 kilogram waren ze duidelijk de zwaarsten. Ze eindig den slechts op een gedeelde zevende plaats. Hulst - Een 58-jarige vrouw uit het Belgische Sint Gillis-Waas is haar portemonnee afgelopen zondag in de Gentsestraat kwijtgeraakt aan een zakken roller. De inhoud was 1500 Bel gische frank, paspoort en bankpasjes. Oostburg - De politie kondigt de volgende snelheidscontroles aan in West-Zeeuws-Vlaande- ren: rijksweg 61 (maandag 17 juni), Eede (dinsdag 18 juni), Hoofdplaat (woensdag 19 juni), Nieuwvliet (donderdag 20 juni), Zuidzande (vrijdag 21 juni), rijksweg 61 (maandag 24 juni), Waterlandkerkje (dins dag 25 juni), rijksweg 61 (woensdag 26 juni), rijksweg 61 (donderdag 27 juni), Eede (vrij dag 28 juni), rijksweg 61 (maandag 1 juli), Hoofdplaat (dinsdag 2 juli), Nieuwvliet (wonesdag 3 juli) en rijksweg 61 (donderdag 4 juli). Terneuzen - Vijf Fransen tus sen de zeventien en negentien jaar zijn zondag in de Nieuw- straat aangehouden in verband met softdrugsbezit. Ze kregen allemaal een binnenstadver bod. Terneuzen - De politie heeft af gelopen zondag een 37-jarige en een 34-jarige man uit het Belgische Gent aangehouden na een vechtpartij in de Nieu- wediepstraat. Ze waren in het bezit van harddrugs en een mes. Na verhoor zijn ze door de politie weer in vrijheid gesteld. Sluiskil - Criminelen staan te genwoordig voor niets meer. Daar is een man uit Sluiskil sinds afgelopen weekend ook achter. Vanuit zijn in aanbouw zijnde woning aan de Canis- vlietstraat werd namelijk de verwarmingsketel gestolen. Terneuzen - De auto van een dertigjarige inwoner van Sluis- kil is gisterochtend flink be schadigd na een aanrijding met een trekker met oplegger uit BleskensgraafDe veertigjarige bestuurder van deze vrachtwa gencombinatie remde voor de kruising met de Hoekseweg. De Sluiskillenaar zat te dicht op de vrachtauto en knalde erop, Terneuzen - Een autobedrijf uit Terneuzen heeft aangifte gedaan van verduistering van een auto. Het voertuig was ge huurd door een man uit Nieuw vliet. Hij bracht de auto niet te rug na het verlopen van de huurovereenkomst. De man is met onbekende bestemming vertrokken. Terneuzen - Twee jongens uit Terneuzen, respectievelijk der tien en vijftien jaar oud, heb ben afgelopen zondag letterlijk achter het net gevist toen ze aal trachtten te stelen uit een boot je aan de Reuzenhoeksedijk. Ze vroegen een buurtbewoner om een plastic zak om de buit in te doen. Dat hadden ze beter niet kunnen doen, want via deze ge tuige werden de twee jongens door de politie gesnapt. Hulst - Een onbekende man heeft gisteren op de stadswal len nabij het Houtenkwartier zijn geslachtsdelen getoond aan een vrouw uit Hulst. Zij deed hiervan aangifte bij de politie. zig zijn, evenals spreekstalmees- ter Theo Sarneel en Sjoo-Bendje Tandsjen Bei. Daarnaast hebben zich nu reeds tien acts aangemeld voor dit spektakelstuk. „Het was een enorm succes vandaag," al dus Herman van Dorst. „Niet al leen de kinderen, maar ook de leerkrachten reageerden erg en thousiast. Het was een goede pro motie voor ons circus en als het zo doorgaat, moeten we nog een grotere tent bestellen." Schoondijke - TC Axel blijft superieur in de Zeeuws- Vlaamse sterrittencompetitie. In de sterrit van WTC Graauw pakte het eveneens de dag winst, waardoor de kloof in het algemeen klassement met de concurrentie bijna honderd punten is. Dit na amper van van de zeventien ritten. Het organiserende WTC Graauw was goed voor de tweede plaats en prijkt voorlo pig op een zesde plaats in de al gemene stand. Naaste belager van TC Axel, voor zover daar nog van gesproken kan wor den, is TC Westdorpe, dat in Graauw op de derde plaats ein digde. Met 130 deelnemers blijft de sterrittencompetitie het overigens goed doen. Ko mende week is TC HAS uit Sluiskil organisator. Afstem pelen tussen 18.30 en 20.30 uur in café Cambrinus aan de Axel- se markt. UITSLAG 1. TC Axel 89,38 punten, 2. WTC Graauw 70,03, 3. TC Westdorpe 66,25, 4. TC HAS (Sluiskil) 63,21, 5. TC Breskens 48,50, 6. ETC Delta (Terneuzen) 38,56, -7. Freewheel'79 (Schoondijke) 37,60, 8, TC Sas van Gent 35,04, 9. Wielertoerist (Eede) 29,98,10. TC Hulst 29,18. STAND Na vijf sterritten: 1. TC Axel 402,80, 2. TC Westdorpe 318,75,3. TC HAS 312,92, 4. Wielertoerist 277,10, 5. RTC Delta 249,92, 6. WTC Graauw 226,76, 7. TC Bres kens 192,45, 8. Freewheel'79 188,35, 9. TIO (Oostburg) 129,45, 10. TC Sas van Gent 124,51 pun ten. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE De tien ploegen werkten een halve competitie af. Dat deden ook de recreanten en hier ging de winst naar De Sjarels uit Waterlandkerkje. Hier kwamen zes ploegen, waaronder een paar damesteams (trekken met zeven tegen vijf mannen), in actie. Uitslag: Wedstrijdcategorie: 1. Missault (Oedelem), 2. van Pa rijs (Eede), 3. Origineeltjes (Oedelem), 4 Moelaart (Oedelem), 5. gelijk: De Lindentrekkers (Izegem), ABS (Aalter) en Sukkelaars (Waregem), 8. Spitters (Oedelem), 9 St. Andries Brugge, 10. Van Doorne (Oostkamp). Recreanten categorie: 1. Sjarels (Waterlandkerkje), 2. KLJ (Oedelem), 3. Dames ABS (Aalter), 4. Vanneste (Hertsberge), 5. Claeys/Wittewrongel (Maldegem), 10. Doortje (Aalter). opgaan. Op het verzoek aan de kerkeraad om voor 6 juni haar standpunten aan de stichting kenbaar te ma ken kwam slechts de reactie dat het op 12 juni op de agenda staat van de reguliere vergadering van de NH Kerk. De initiatiefgroep beschouwt dit als de voorbode van een negatief antwoord door de kerkeraad. Gezien de tijds druk -de fusie tussen de Her vormde Gemeenten van Oostburg en Zuidzande moet immers 1 juli rond zijn- heeft de initiatiefgroep een formeel verzoek ingediend om het fusieproces op te schorten in afwachting van de ontwikke lingen binnen de nu nog zelfstan dige Gemeente Zuidzande, De ar gumenten hiervoor stammen nog uit de voogeschiedenis van het fusieproces. De leden van de Her vormde Gemeente Zuizande heb ben op 4 april 1995 een verhande lingsmandaat gegeven aan hun kerkeraad voor het doorvoeren van de fusie onder voorwaarde dat een acceptabele oplossing zou worden gevonden voor het kerk gebouw, Een oplossing die er tot nu toe niet is gekomen. Tijdens de gesprekken met de kerkeraad is ook komen vast te staan dat geld het ultieme doel is van het fusie proces. Deze doelstelling kan, vanuit de NH Kerk geredeneerd, als accep tabel worden gezien, de initia tiefgroep stelt echter vast dat dit niet overeenstemt met het emo tionele goed van de Zuidzandse gemeenteleden. De initiatief groep wil een nieuwe onderhan deling met de NH Kerk om tot een eventuele fusie te komen die zowel het kerkelijk leven van de lidmaten van Zuidzande tevre den stelt alsook een waardige be stemming geeft aan het kerkge bouw in Zuidzande, De initiatief- in het |ondag23juniinh spele 'Les Ipoor Ton Verbeeten Zuidzande - De initiatiefgroep Kerk Zuidzande ziet haar po gingen om via de Stichting Dorpscentrum Zuidzande i.o. het kerkgebouw in handen te krijgen langzaam maar zeker in rook groep stelt zich op het standpunt dat bij het niet vinden van een voor beide partijen acceptabele oplossing het draagvlak voor een vruchtbare fusie niet aanwezig is en het fusieproces alsnog moet worden beëindigd. Koewacht - Sven Haeck van de Axelse visvereniging Ge duld Overwint Alles is afgelo pen weekeinde jeugdkam pioen hengelen in de leeftijds categorie 8 tot en met 12 jaar geworden. Hij haalde 1240 gram vis boven water. In de categorie tot en met 15 jaar sleepte Sebastiaan They.s van de Clingse Hengelaars het kampioenschap in de wacht. Theys 'scoorde' een visgewicht van 1740 gram, negentig gwm meer dan zijn naaste belager, In geborg Audenaerd van De Plat zak in Westdorpe. Op de derde plaats in deze categorie eindigde Rene Winne, eveneens van De Platzak, met 1500 gram. Bij de jongste categorie werd kampioen Sven Haeck gevolgd door zijn clubgenot Brian Oos- ting met 1230 gram, slechts tien minder dus. Derde eindige E« Kint van De Vogel met 840 gra® Het jeugdkampioenschap tela ook voor het Zeeuws-Vlaams kampioenschap voor verenig"# Kampioen werden De Clings Hengelaars met 68 punten, me op de tweede plaats GOA (83) e op de derde De Vogel (97 Pun'en'j Aan de wedstrijden namen m taal 99 jeugdige vissers deel. Ie goden in smetteloos wit ;en nectar en spelen verv iet papieren scheepjes di -en laagje water op twee wi' Schilderde tafels drijven. 'E i!' zegt Hermes. Stilte. Zet Ie zijnen willen hem niet joord hebben. Poseurs zij: de goden en godinnen oj Olympos. Achteloos strooie elkaar tegensprekende me ;en over de aard van de traf iver ons uit. De citaten zijn [eend aan filosofen en schri; als Aristoteles, Nietzsche, neille en Schopenhauer, moeid draaien de goden or kaar heen. Erotische toen ring blijft steken in het geb Dan schuift een reusai blauw doek, geplooid als de van een schip, vanuit het di naar voren. Het schip trekt terug en op het verlaten st van Argos liggen twee aan de vijftig dochters van Da Elk gekleed in diepblauw. C de hoofddoek het sprekent van de ogen. Elk voorzien een wit koffertje. In het kof: hun hele hebben en hot Daarnaast kunnen de kofft in een oogwenk wordt opge als bescherrhértdê muur rot groep. rgri9oJ-reJ Vooraan op het speelvlak k Danaos uit een kist, de vaalwit als van een mummi is tweeslachtig, vader en m< van de Danaïden tegelijke Het koor van Danaïden he parodos, de openingszang, Zij smeken de bewoners va ze vreemde kust om bes ming. De tragedie is begoni De volgende dag spreek ik Purcarete. Een man, gebor 1950 in Boekarest, met een gezicht, een forse droeve sn donkere weemoedige Sinds 1990 maakt hij me Nationaal Theater van Cr furore op theaterfestivals i ropa, de Verenigde State Australië. Het Nederlandse toneelpi maakte kennis met zijn we: dens het Holland Festiva 1993. Daar zag het Purca bewerking van Ubu Roi va: red Jarry doorspekt met te uit Macbeth van William S speare. Op de manifestatie werpen 1993 bracht het TI '4 Be Het is nauwelijks voor dat Bach en Handel nog toen Christoph Willibe Gluck al bezig was met nen voor zijn Orfeo ed een opera waarin de 19e voelbaar is. Als er in de geschiedenis drie of vier voluties zijn geweest, da: van Gluck er zeker één Wat Gluck in de jaren van de 18e-eeuw nagenor eentje voorbereidde, mc 1762 uit in een opera di< als een bom. Zowel de r als de dramatische wette barok werden in één k orijzeld. Nog zestig jaar later was intussen al langs 5 Waakte Orfeo nog diep °P Hector Berlioz, die Pleitbezorger van dezj werd. Hij maakte er een versie van, in het Frans. behoort in Frankrijk hjd tot het gangbare rep Van deze Berlioz-ver Glucks Orphée et Euryd\ opname verschenen var rancisco Opera ondei van Donald Runnicl Klinkt misschien wat waar het gezelschap g ongewoon fraaie uitvoer nu nog onderga je c van deze muziek. Glucl nooit, steeds weer wee

de Stem | 1996 | | pagina 16