DE STEM P E S O l\l E E Stc^tx, if uw baan ah plaatsvervangend filiaalleidster VERTEGENWOORDIGER m/v LI T I E U weet precies wanneer het tijd is voor een praatje full-time Coördinator Beheerszaken Rabobank Roosendaal voor de sector Zuid-West Nederland de vrouw if haar mode fa (MA/) HET VREEMDELINGENBELEID KENT Z'N GRENZEN. DE STEM ZATERDAG 8 JUNI 1996 cliëntadviseurs m/v Als twee mensen elkaar eeuwige trouw beloven, heeft dat ook financieel de nodige consequenties. U realiseert zich dat als cliëntadviseur bij de Rabobank Roosendaal als geen ander. Dus neemt u zelf het initiatief. U maakt tijd voor een praatje met uw klanten. En u bekijkt of het prille geluk wel goed verzekerd is. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van elke klant. En daadwerkelijk met uw klanten samenwerkt. U bent voortdurend alert. Waardoor u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven, vaak al voor die vraag gesteld is. U staat uw klanten bij met kennis en contacten. Met adviezen, produkten en diensten. U hebt een opleiding op mbo- niveau (bij voorkeur havo/vwo aangevuld met meao). U bent ondernemend, commercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Esbroeck, commercieel manager cliëntenadvies, telefoon (0165) 59 63 63. Stuur uw sollici tatie met c.v. binnen 14 dagen naar mevrouw M. van Vlimmeren, personeelsconsulente, Rabobank Roosendaal, Postbus 1,. 4700 AA Roosendaal. JOH. MATEBOER is een dynamisch bedrijf, opgericht in 1912 en gevestigd in Genemuiden. Wij zijn producent en distributeur van deurmatten, natuurtapijt en karpetten. Onze klanten bestaan uit woninginrichters, bouwmarkten en tuincentra. Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een Uw taken: U verkoopt onze produkten door het bezoeken en overtuigen van onze cliënten. U probeert ons klantenbestand uit te bouwen door benadering van nieuwe cliënten en u geeft vakkundig advies en informatie. Uw profiel: U bent accuraat, hebt verantwoordelijkheidsgevoel en bent creatief. U bent 25-40 jaar. Ervaring is een pré. Wij bieden: Een afwisselende baan'; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een bedrijfswagqcuyoidt jjesphikbaar gesteld. Wanneer deze functie u aanspreekt, verzoeken wij u uw sollicitatie met duidelijk c.v., binnen 10 dagen te richten aan: Joh. Mateboer Zn. BV ter attentie van de directie Postbus 44 8280 AA Genemuiden Miss Etam biedt honderdduizenden vrouwen elk seizoen weer een actueel beeld van de mode. De keus is ruim. De collecties zijn zorgvuldig samengesteld. Draagbare, moderne mode met kwaliteit tot in de details. Met daarbij altijd een passend advies. Want de klant krijgt bij Miss Etam de aandacht die zij verdient. Met meer dan honderd goed verzorgde filialen in het hele land bieden we bovendien vele vrouwen een goede baan. U kent ze wel, de vrouwen die hun klanten met raad en daad terzijde staan. Vrouwen, aan wie je kunt merken dat ze plezier hebben in hun werk. Ze zijn goed opgeleid: ze weten wat mode is, ze weten wat service is. De plaatsvervangend filiaalleidster is de attente gastvrouw die bij afwezigheid van ie filiaalleidster het filiaal runt. Ze werkt actiefmee in het team en zorgt samen met de filiaalleidster voor een goede gang van zaken. We denken aan een modegevoelige vrouw met ruime verkoopervaring in de kledingbranche en een vriendelijke, klantgerichte instelling. Daarnaast zijn leidinggevende capaciteiten en verantwoordelijkheidsgevoel otiontbeerlijk. Heeft u belangstelling voor deze veelzijdige, afwisselende baan? Schrijf dan aan Miss Etam, Karrestraat 7-9, 4811 WT Breda. Binnen de regio wertët de Politie Midden en West Brabant met ruim 2000 medewerkers aan het verbeteren van de veiligheid en leefbaarheid in de samenleving. Voor dagelijkse zaken èn in noodsituaties rekenen meer dan een miljoen inwoners op snelle en professionele hulp. Het korps schenkt voortdurend aandacht aan de kwaliteit van haar dienstverlening. Dat gebeurt door de organisatie krachtig te ontwikkelen en de samenwerking met andere maatschappelijke partners te intensiveren. De politie streeft in haar werk naar integriteit, creativiteit en klantgerichte dienstbaarheid. Midden en West Brabant Het district Waalwijk maakt onderdeel uit van de politie regio Midden en West Brabant. Het is onderverdeeld in 5 basisteams en een team vreemdelingen- en allochtonen beleid. Binnen de districtsstaf, standplaats Waalwijk, bestaat momenteel een vacature voor de functie van DE FUNCTIE U levert een bijdrage aan het realiseren van een geïnte greerd beleid op het terrein van financiën, personeel, archief en materiaalbeheer. U draagt tevens zorg voor de procedurebewaking van het vastgestelde beleid en u ondersteunt medewerkers van het district en de basisteams op de bovengenoemde werkterreinen. Daarnaast verzorgt u begrotingen, managementrapportages en procesbeheersing op deze terreinen. FUNCTIE-EISEN U beschikt over een MBO/HBO- denk- en werkniveau en u bent minimaal in het bezit van een diploma MBA of Overheids financiën. Kennis en ervaring op het gebied van geautomatiseerde systemen is een must. U bent klant gericht en u heeft een dienstbare instelling. U heeft een positief-kritische oor deelsvorming, u toont initiatief en u bent sterk in het samenwerken. Daarnaast bent u een goede plan ner en u beschikt over een goed organisatievermogen. SELECTIEPROCEDURE EN SALARIS Wij bieden u een salaris in schaal 8 (max. 4.921,- bruto per maand) en een goed pakket aan secundaire voorwaarden. Na gebleken geschiktheid is uitloop naar schaal 9 mogelijk (max. 5.552,-bruto per maand). Een antecedenten- en een psychologisch onderzoek alsook een medische keuring maken onderdeel uit van de selectieprocedure. SOLLICITATIE Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.C. Koevoets, hoofd politiële bedrijfsvoering, tel.: (0416) 6817 63, of met de heer W.M. Christ, personeelsmanagementadviseur, tel.:(0416)681779. Uw sollicitatie kunt u voor 22 juni a.s. sturen naar de Politie Midden en West Brabant, t.a.v. de heer M.C.H. Maas, districtschef, Postbus 592, 5140 AN in Waalwijk. Sonya komt uit Soedan en woont in Utrecht. Nog liever vandaag dan morgen zou zij willen terugkeren naar haar geboortestad, haar familie en haar collega's. Dat kan echter pas als de situatie in Zuid-Soedan niet langer levensbedreigend is en er een einde is gekomen aan de bloedige burgeroorlog die sinds 1983 al meer dan een miljoen slachtoffers maakte. De asielzoekerscentra in Nederland herbergen veel Sonya's. Mannen en vrouwen die voor oorlog en geweld zijn gevlucht of die om politieke redenen 'n veilig heenkomen zochten. Om deze mensen op humane wijze te kunnen opvangen. voert de Nederlandse overheid een rechtvaardig maar ook streng toelatingsbeleid. Rechtvaardig, omdat elke asielzoeker mag rekenen op een eerlijke en objectieve beoordeling van zijn vluchtverhaal. En streng, omdat iemand die geen gegronde reden heeft om hier te zijn geen verblijfsvergunning krijgt. Alleen zo kan Nederland een land blijven waar mensen die werkelijk op de vlucht zijn zich veilig kunnen voelen. Wilt u uw mening baseren op feiten, leest u dan de brochure 'Het vreemdelingenbeleid kent z'n grenzen', verkrijgbaar bij postkantoor, bibliotheek en via 06-80 51 (44 ct. per minuut). ik begin zo langzamerhand moeden dat ik het (on)geli omhulsel van een gesplete soonlijkheid ben. Het is da vakantiedagen al ver op zij ders was ik de komende maanden weer pleiten na; groot en dun bevolkt eilai gens daaronder, u weet wel. Weg van dat gebral over voetbal door al die lege koppen voor wie er niets anders bestaat dan dat stomme geschop te gen een opgeblazen lap leer. Ik krijg in de kroeg het heen en weer van al dat gezanik over drie of vier spitsen of verdedi gers door figuren die niet eens weten hoeveel drie plus vier is en voor wie de wereld vanmiddag om vier uur na de eerste stoot op de fluit net zo goed kan vergaan. Dat is kant een. Intussen prijkt op mijn linkerborst zak weer dat speldje, van een met goud omrand oranje shirtje waarop in gitzwarte lettertjes 'Hol land' geprint staat. Dat ding is zeldzaam, en so voetballiefhebbers worder chagrijnig van het feit dat dat ding een keer in de v een paar weken draag. L kend ik, die erkende voetb; met die badge die ze zelf z< zouden willen hebben. Ik een aanbod van honderd geslagen, maar alles is tens koop, dus als een echte gek rooie rug voor geeft, is h< maar zelfs dan met pijn hart. Want ik heb goede herinnt aan dat ding, dat ik acht ja; den in een jolige bui in ee melwinkel op Portobello Ft< kocht heb. Geintje. Een we werd ik verondersteld op h tre-court van Wimbledon ten, waar Menno Oosting Mats Wilander speelde. H de middelste zaterdag, en walhalla aan Church Road de middelste zondag ni speeld. Je moest er dus z; wel naar toe om een verha de krant van maandag te h Dat was een lelijk probleer er stond ook nog zoiets als land-Rusland op het progi In de perscentra op Wimbl het vergeven van de televi: stellen, maar die snobistisr temetoten daar zaten niet wachten op een stelletje li tige Oranjeklanten dat n ordinaire voetbal zou gaan Tonio, de Spaanse eigen; Downs Wine Bar, in teger tot hetgeen de naam dc' moeden, een zeer degelijk rant, bood uitkomst. And kilometer verwijderd van 1 nispark gooide hij de ten dag altijd gesloten, open Nederlandse clientèle. He een gezellige janboel, en naar voetbal kijken best l lang ik er niet de hele ti hoef te kijken. Ik belde dus intussen om uur maar even naar het f trum om te kijken hoe het verging. Die bleek aan et zaam regelmatige partij t zijn, want om het half uu de daarin niet bijster ge seerd zijnde voetbalkijker! delen dat Menno alweer met 6-2 verloren had. Ik geef toe dat ik ook r. gejuicht heb na dat doelf Van Basten, toen al heb i ste biedingen op dat spt de hand gewezen. Oostin 2-6, 2-6, 2-6, had intusse der de hand geschud, er baan afgestormd, naar la °p zoek naar iemand die Nederland gedaan had. Tonio heeft Downs Wine verkocht en schijnt inmidt naar van half Tenerife vrouwen te zijn. Mijn weer opgepoetst en ik middag om vier uur misse weer met een half oog televisie. Vind ik het nou leuk of niet? Léon

de Stem | 1996 | | pagina 8