Twijfels bij teel kleine inkeliers w Airco? filhelminastraat St.-Jansteen voor verdere verbetering vatbaar DE STEM om WEERMAN DAG KLAPPER lurgen Ursula is1 J'aar Stayer Theo Yerschueren ster eerste Doel-Ecoroute Hitte keert terug BRILJANT IN WETENSCHAP [oedemorgen... OËSTEM ZEELAND C2 Joshua foor plan bewakingsdienst Huist Schutters op Western Weekend ^fMaaS(pr0VinCie" ^SS^é0115-563976' Boete voor uit de hand gelopen ruzie in Axel Hoogbejaarde knalt met auto tegen gevel Onweersbuien Rukwinden Zeezeilers Voor particulieren ledankje, jubileum, huwelijk, verlovine fc, prestatie, examen, Abraham enz fer kolom 0,65 inch B.T.W., één grote regel verplicht, formaat 35 X 40 mm 26.- incl. B.T W Iven op aanvraag. Foto's worden niet ■el 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen |smg af bij één van onze kantoren. Wave te richten aan: De Stem, Postbus 1MB Breda t.a.v. 'Kleintjes Afdeling'. |;s het recht voor teksten, foto 's en tekeningen »r opgaaf van redenen te weigeren. dres van de opdrachtgever van deze len bij de uitgever bekend te zijn. Indien loedemorgen met opgave van een Ir gewenst wordt, is men verplicht zich te fcr voorkoming van misbruik. Uitgever is li van de opdrachtgever bekend ie maken. I niet verantwoordelijk voor de in de Irtentie voorkomende teksten. ezorger Gefeliciteerd iddines in Heyningen. Heidi Peemen in Prinsenbeek. Zondag 9 juni i Breda. Dennis Meulenberg in Breda. trouwd op 7 juni 1996 Iten Mandy Verkaik, Prinsenbeek Jbovers Sandra Kennis, Breda. Ie Leij Lucille van Haarlem, Waspik, ïrsen Marja Geboers, Hooge Zwaluwe r Strik Ursula Oomen, Rijen, ilshout Anja Vermeer, Raamsdonksva Darja Korteland, Lage Zwaluwe. lek Angela van Bekhoven, Oosterhout ■orschot Petra de Vries, Etten-Leur. jen Nancy Reuser, Rammsdonksveer. /ten Martine van Ham, Ulicoten. Beemd Colinda Meesters, Kruisland. Imans Esther Tuijtelaars, Dongen. Tm Boeren Angela Broeders, Been Karin de Jongh, Made. meester Marian Stoop, Zevenbergen. Jbn Angelique Dumoulin, Oosterhout. Imit Ghislaine Harmsen, Ulvenhout. pmelse Maureen Schild, Oosterhout. kers en Jolanda Oostvogels, Zundert. tenken en Astrid Gebbinck, Breda. i Beulah Wong-Chung, Terneuzen. Ijiet meer geweest is nter ook nóóit worden, efeliciteerd fen-Suzanne ijksgoederen- Arrondisse- ink te Breda 21 mei 1996 er 96/481 in- uwelijksvoor- nde huwelijk ;sen de heer elmus Paulus en mevrouw hanna Maria tronende te van den Ee- te Rucphen. Sarah zien, dat is pas leuk, daarom liggen wij allen in een deuk. Je hoort nu ook bij de club vanaf vandaag, want 50 jaar worden doe je toch zo graag. Tot Straks ZATERDAG 8 JUNI 1996 Tom en Louisa 12 1/2 jaar een paar Proficiat! Stefan, Jeroen, Dominique, Pa en Ma Dhaene en familie Uhhh - Ko Vergeet je klittenbandsok ken niet. Zettum aan. De kn-nrdinatoren. Hiep hiep Hoera! Liefs Mariëlle Ro e. onze verslaggever g.Jansteen - De situatie in de ge ïnstrueerde Wilhelminastraat in Ljansteen is op een aantal pun- ^„ogvoor verbetering vatbaar. Dat 0 uit een evaluatie die de ge ënte Hulst op dit moment uitvoert. ^constructie heeft volgens hoofd G. gé van de afdeling Stads- en Dorps- Likkeling de afgelopen tijd geleid tot heel wat reacties. „Over het algemeen zijn de mensen tevreden, maar degenen die er vaak doorheen moeten vinden het een crime," aldus Totté. De snelheids remmers in de straat leiden nogal eens tot irritatie, maar het is vooral de situa tie aan het begin van de Wilhelmi nastraat die menigmaal problemen geeft. Vanwege het grote aantal geparkeerde auto's aan de rechterzijde ontstaat er over een grote lengte van de straat een noodgedwongen eenrichtingsverkeer. Dat betekent dat automobilisten die de straat willen inrijden vaak lang moeten wachten. Op dit moment wordt gestudeerd op een oplossing. De gemeente zit straks met het feit dat de vervuilde bodem van het voormalige benzinestation gesaneerd moet worden. „Dan moet er toch weer een stuk asfalt uit," zegt Totté. „Meteen een mooie gelegenheid om ook wat aan de verkeerssituatie te doen daar." Een ander punt is de bocht met de Brou werijstraat. Vroeger had het verkeer daar voorrrang op het verkeer dat uit de Wilhelminastraat kwam, maar nu niet meer. Toch trekken nog steeds veel be stuurders zich niets van de gewijzigde si tuatie aan. „Kennelijk is het voor velen nog wat vaag," denkt Totté. „We gaan proberen de situatie daar wat duidelij ker te maken." Dat geldt ook voor de verschillende snel heidsremmers in de straat. Ze worden aangegeven door borden en paaltjes, maar omdat die paaltjes met grote regel maat plat worden gereden is er kennelijk toch iets mis mee. „Ik ben ervan over tuigd dat de snelheidsremmers duidelijk genoeg zijn voor automobilisten die zich aan de maximum snelheid houden," zegt Totté. „Maar dat is meteen het hele pro bleem. Als iedereen gewoon vijftig zou rijden dan heb je helemaal geen snel heidsremmers nodig en bespaar je de ge meenschap een hoop geld. Maar blijk baar kan het niet anders." lm onze verslaggever it - Een groot aantal kleine winkeliers in de Hulster bin- ïenstad is nog niet te porren voor het plan om gezamenlijk een jewakingsdienst in de arm te nemen. De winkeliers willen sist weieens weten hoeveel geld de gemeente aan het beveili- jagsproject wil bijdragen. Dt ondernemersvereniging Hulst jmaertstad wil vanaf half juni augustus een proef van twee maanden houden met pniformeerde beveiliging in M winkelgebied. Uniformen op tot en in de winkels moeten «nsen met criminele bedoelin- 1 op andere gedachten bren- l Er is wel politie op straat, aar die kan het toezicht in de winkelgebieden niet verder uit luiden. Geen toezicht betektent ?ns Hulst Reynaertstad vrij voor criminelen. Daarom is i nu samen met de beveiligings- organisatie Randon een proef- project opgezet om het toezicht in te verbeteren. i Reynaertstad vindt dat de Hulst minimaal 17.000 moet bijdragen. Dat geld ras de gemeente ook kwijt aan stadswachtenproject. „Maar vinden we dat de ge- :e best nog meer kan bijdra- zegt bestuurslid R. Bosch. Besprekingen daarover zijn vori- jeweek begonnen, maar hebben niet geresulteerd in toezeg en. Wat de bedrijven betreft lijn het vooral de grotere zaken ie al te kennen hebben gegeven lat ze willen meedoen. „De klei ne bedrijven wachten af wat voor spanning de gemeente doet. Er ijn er bij die vinden dat de ge meente zelf maar moet zorgen voor veiligheid op straat. Ten on rechte denk ik. De gemeente moet zeker bijdragen, maar ook de on dernemers zelf hebben er belang bij." Bosch denkt dat veel winkeliers alsnog zullen meedoen als de proef eenmaal loopt. „Het is na tuurlijk zo dat de criminaliteit op dit moment in Hulst laag is en veel winkeliers hebben er zelfs nooit mee te maken. Die denken, waarom zouden we dan geld stoppen in zo'n bewakingsdienst Wat wij met dit project willen voorkomen is dat de criminaliteit toeneemt." Proef gaat door Veel of weinig deelnemers, vol gens Bosch gaat de proef van twee maanden hoe dan ook door. Ook heeft hij er alle vertrouwen in dat de gemeente financieel over de brug komt. „Een gemeen teraad kan het toch niet verkopen om te zeggen dat de gemeente niet wil investeren in veiligheid van bezoekers en bedrijven. Het is ook een stukje bescherming van een van de belangrijkste eco nomische pijlers van Hulst, na melijk het kooptoerisme." Burgemeester A. Kessen, die in Hulst over de centen en de veilig heid en openbare orde gaat, was gisteren wegens ziekte niet bereikbaar. ta onze verslaggever Doel - De Doel-Ecoroute wordt morgen om 10.00 uur feestelijk ingereden. Het is een fietsroute langs de interessantste stukjes natuur in het Noord-Wase polderlandschap en het oostelijkste tel van Zeeuws-Vlaanderen. te gezelschap van prominente Pssonen uit de regio zal als eer- Se de nieuwe fietsroute rijden, in gezelschap van ex-wereldkampi- 5® stayer Theo Verschueren. de route vertrekt bij het toe- !®gsgebouw van de kerncentra- eDoel. De fietstocht gaat via de Scheldedijkj, langs Ouden Doel, Hedwigpolder, Saeftinghe, Prosperpolder, de 'older en zo terug naar tj EDITIE ZEELAND Redactie '"neuzen: X"d*™32,4532 CG *0115-645769, fax 0115-645742. ««fleuren: Peter Oggel (editiechef), h!b!?n.. Assem' Hank van Cooten, w 'p,v'ecl- chef). Rein van der Harold de Puysseleijr. ——,1,4461 JK il?!13'27"00. fax 0113-273701. Hulit: jj*temarkt14a, 456! CW tJ',4'37277°. fax 0114-372771. u„de"rs";GerlachHochstenbach, wgene Verstraeten. fWredactie Zeeland: OnKoomen 'te'ttolvrij.01,5-645751 «'•zondag 0115- 645753 Retentie-exploitatie "«StemenZVK "neuzen: ld nncd?raat 32- 45B2 CG vJ'3 740'fax 0115-645741 Mart tTVV00rd,9erS: lemmers, privé 0115-562354 5fe*M*.«1CW 0114-372770. Edd e^enw°ordigers: "erin w? Brande'privé 0114-314570, Verstraeten privé 0114-316755. rijden: '■Vmvr. 8.30- 17.00 uur Doel. Wie de hele route uitrijdt heeft er zo'n 33 kilometer opzit ten. Voor de minder geoefende fietsers zijn er twee mogelijkhe den om een kortere route te rij den, waardoor de rit slinkt naar zestien kilometer. De kerncentrale in Doel stelt ook gratis fietsen beschikbaar. Ge zien de te verwachten belangstel ling is het op morgen raadzaam de eigen fiets mee te nemen. Dit om lange wachttijden te vermij den. Elke fietser krijgt ook een handi ge fietsbrochure waarin aan dacht wordt besteed aan de be langrijkste landschapselementen, de flora en fauna die langs de route te zien is. Er wordt tevens een eco-zoekwedstrijd gehouden. De gehele zondag kunnen bezoe kers ook terecht in een feestent, waar naast een natje en een droogje ook informatie over de Doelse natuur en omgeving wordt verstrekt. De fietsroute is een gezamenlijk initiatief van kerncentrale Doel en de Werk groep Natuurreservaten Linker oever-Waasland vzw. (ADVERTENTIE) Schakel nü de 2VU in voor een airconditioning die bij uw bedrijf past. Deskundigheid in advies, installatie en onderhoud. Bel voor een koele offerte: Zeeuwse Verwarmings Unie B.V. Aan de Statenboomweg tussen Clinge en Nieuw-Namen hebben de schutters hun kamp opgeslagen met alles erop en eraan. foto camile schelstraete Van onze correspondent Clinge - Op het schietcentrum aan de Statenboomweg tussen Clinge en Nieuw-Namen wordt dit weekend het jaar lijkse 'Western Weekend Fort States Tree' gehouden. Schutters en aanhang dossen zich dan uit in de meest uiteenlopende westernkledij en er worden zelfs regelrechte duels uitgevochten. Ook het publiek is welkom een kijkje te komen nemen. Gisteren hadden al heel wat schutters hun kamp opgeslagen aan de Staten boomweg en waren er meteen ook de eerste schietwedstrijden. Vandaag is de 'saloon' al vanaf 07.30 uur open en beginnen de schietwedstrijden even voor ne gen uur. De laatste serie is om 18.00 uur. Het luchtbuksschieten voor de jeugd is vanaf 10.00 uur. De aavang voor het duelschieten is om 13.30 uur, de kinderspelen beginnen om 14.00 uur en de wedstrijd voor het kanonschieten begint om 18.30 uur. Vervolgens is er een barbeque en vanaf 21.30 uur treedt het country- en westernorkest Route 66 op. Ook zondag beginnen de schiet wedstrijden al vroeg en is de .laat ste serie voorzien rond half vier. Inmiddels is er dan om 10.00 uur ook weer luchtbuksschieten voor de jeugd en om 13.30 uur duel- schieten. Om 15.30 uur is het ere- schijfschieten voor de beste vijf schutters. Daarna volgt de prijs uitreiking voor alle onderdelen. Van onze verslaggever Terneuzen - „Mijn portemon nee mogen ze wat mij betreft pikken, maar van mijn gezin blijven ze af." Met die verkla ring deed D. van den H. (41) uit Axel de mishandeling van een plaatsgenoot vorig jaar juni af. Die dag was de zoon van zijn vriendin in elkaar geslagen door de Axelaar op wie Van den H. zijn verontwaardiging koelde. Volgens het slachtoffer en enke le getuigen die hij aanvoerde, had hij klop gekregen met een ij zeren staaf. Van den H. bezwoer de officier van justitie en de po litierechter gisterochtend op de rechtszitting in Terneuzen dat hij wel klappen had uitgedeeld, maar dan wel uitsluitend met de blote hand. „Als ik hem had geslagen met een ijzeren staaf, was ie er nu niet meer geweest," sprak Van den H. stoer. Politierechter R. Rammeloo kreeg uit de verkla ringen die op papier stonden en de toelichting op het gebeuren door de gedaagde op de zitting de indruk dat beide partijen schuld hadden aan de uit de hand gelopen ruzie. Niettemin oordeelde officier van justitie J. Valente het gebruik van geweld iets voor beesten en voor mensen met een mond en een tong en verstand ongepast. „Problemen moet je pratend op lossen. Niet door erop los te slaan." Hij eiste tegen Van den H. een geldboete van 1500 gulden, waarvan duizend voorwaarde lijk. Ook wilde Valente de Axel aar 350 gulden schade laten be talen. De politierechter ver klaarde de benadeelde partij niet-ontvankelijk hetgeen bete kent dat die geen schadevergoe ding krijgt. Hij veroordeelde de man verder tot vijfhonderd gul den boete. Omdat Van den H. al tot over zijn hoofd in de finan ciële verplichtingen zit, mag hij die in maandelijkse termijnen van vijftig gulden voldoen. Van onze verslaggever Hulst - Een hoogbejaarde Hul stenaar is. afgelopen donderdag omstreeks 16.30 uur in de Grote Zwanenstraat in zijn woonplaats de macht over het stuur van zijn auto verloren. Hij knalde daar door tegen de gevel van een be drijfspand. De 88-jarige bestuurder, die met de schrik vrijkwam, leverde na de botsing zijn rijbewijs in bij de politie. EVEN wordt het morgen minder tropisch, maar dinsdag is de hitte weer terug. Een hogedrukgebied ten zuidwesten van ons met 1035 Hectopascal en een lagedrukgebied ten westen van Schotland met nauwelijks 1000 Hectopascal hebben een forse luchtstroom in beweging gebracht met zeer warm lucht. Daarom wordt het vandaag in onze provincie nog ruim 28 gra den, maar meer oostelijk van ons wordt de tropische grens van 30 graden nog overschreden. Maar vandaag komt koelere lucht erg dicht bij ons te liggen, dat merken we vanmiddag al. Zondag heeft een hogedrukgebied een standplaats gevonden boven de Noordzee. Daardoor wordt het op zondag maximaal maar 26 graden, het hogedrukgebied schuift daarna door naar het noord oosten en daarvan komt dan ook de wind vanaf maandag, en keert de zeer warm lucht weer terug. Dinsdag is het dan alweer rond de 30 graden. Meer in detail weergegeven mogen we verwachten: vandaag maximaal 28 graden, maar direct aan zee wordt het niet meer dan 22 graden De nacht van vandaag op morgen heeft een tem peratuur van 19 graden. Het is zonnig maar enkele stapelwolken kunnen uitgroeien tot lokale onweersbuien, maar niet in onze provincie, mogelijk in het oostelijk deel. Wind zuid-zuid-west 3 Beaufort. Morgen is de wind noord-oost 3 tot 4 Beaufort, overdag 26 graden(i), 's nachts 13 graden. Zon nig maar de onweerskansen groeien! Maandag krijgen we weer aanvoer van zeer warme continentale en stijgen de temperatu ren naar 27 tot 28 graden, ook 's nachts blijft het warm met 15 graden, Vanaf maandag moeten we overal rekening hoduen met on weersbuien, tijdens deze buien kan van alles gebeuren, rukwin den en zeer grote hoeveelheden regen en soms hagelbuien. Dins dag bereiken we de 30 graden weer en gaan er ook overheen. De wind is dan zuid-oost met een kracht van 2 Beaufort. Tegen de avond kunnen onweersbuien met een heftig karakter ontstaan. Hoe was het weer vorig jaar op 8 juni Overdag was het 13.7 graden, 's nachts 10.6 graden, het regende 8 mm. en de zon scheen precies één uur. De extreme temperaturen op 9 juni sinds 1900 zijn: in 1923 werd het in de nacht van 7 op 8 juni 3.4 gra den, in 1915 33.1 graad. U ziet niets nieuws onder de hete zon. De verwachtingen voor zeezeilers en surfers voor de Zeeuwse en Belgische kust. Vandaag een heerlijke dag op zee en aan de stranden. De wind is west 3 Beaufort, zicht goed, wind west maar draait naar het zuid-westen. Temperatuur zeewater 12 graden, dichtbij de stranden 15 graden, golven van halve meter. Morgen nagenoeg hetzelfde beeld, maar de wind is dan noord oost 3 Beaufort. De weerspreuken: 'Is juni nat en guur, alles wordt minder goed en duur, en 'Kraait de haan na de vlagen, hij ziet de zon al da gen'. (ADVERTENTIE) )VAI bi» 3M Overheadprojector 9550, topmodel uit de 3M 9000 serie overheadprojectoren, geeft uw directievergadering, financiële presentatie of wetenschappelijke verhandeling ineens meer glans. Met zijn lichtopbrengst van 3000 Lumen is dit model ideaal voor presentatie met LCD panelen, kortom: de juiste projector die u en uw beelden het briljante middelpunt laat zijn. TERNEUZEN Mr. F.J. Haarmanweg 61 Tel. 0115-617342 Fax 0115-618654 MIDDELBURG Arnesteinweg 61 Tel. 0118-636151 Fax 0118-613447 ZATERDAG MARKTEN HOEK Braderie - Markt en Molenplein BEVEREN en SINAAI Boerenmarkt - centrum - vanaf 13.00 uur SLUIS Rommelmarkt - J.H. van Daleschool -13.30 uur TERNEUZEN Natuur- en Milieumarkt - attracties en doe-activiteiten - Vlooswijkstraat - 10.00-14.00 uur 101 -22.00 uur (gratis) RETRANCHEMENT Excursie/concert - over de wallen aansluitend een licht-klassiek concert - Ned. Herv. Kerk -10.00 uur 10) SINT NIKLAAS Fietstocht - 65 km - via Emmahaven en Koewacht - vertrek station - 8.30 SPORT HULST Viswedstrijd - twee categorieën vijver de Vosplantsoen -14.00 uur DIVERSEN KLASSIEK MIDDELBURG Middelburgs Kamerkoor - voor jaarconcert - Concert en Gehoorzaal 15-20.15 uur (ƒ12,50) POP EN JAZZ WESTDORPE Schipper en Bemanning - De Gra vin - 22.00 uur (gratis) TOCHTEN AXEL ZELZATE Open Tuindagen - Sportlaan 3 Axel en St. Stevenstraat 28C Zelzate -10.00 tot 17.00 uur (8 en 9 juni; 6,50) AARDENBURG Krekenwandeling - 6 km - vertrek Elderschans -10.00 uur BRESKENS Wandeltocht - start Wapen van Zee land HOEK Bij nacht en ontij op pad - avond wandeling in de Braakman - Recrea tiecentrum De Braakman Middenweg TERNEUZEN Kaarting - 't Schelpenhoekje -14.00 uur Grote rommelmarkt - Goede Her derkerk LAMSWAARDE Schieting - café De Lamsoren -14.30 uur 50,- gratis) ZUIDDORPE Schieting - schutterslokaal - 14.30 uur HULST Schieting - café De Kroon -14.30 uur TERHOLE Kaarting - café Staminee -14.00 uur SAS VAN GENT Ophalen oud papier - De Vereenig- de Vrienden - wijken ten oosten van de spoorlijn - vanaf 09.00 uur WESTDORPE Graafjansfeesten - rommel- en acti- viteitenmarkt - centrum - vanaf 09.00 uur NIEUW-NAMEN Ophalen oud papier - De Schelde- zonen - start Hulsterloostraat - vanaf 09.00 uur Vleeskaarting - café St.-Cecilia - 14.00 uur ST.-JANSTEEN Ophalen oud papier - voetbalvere niging STEEN - vanaf 09.00 uur AXEL Schieting - Ons Vermaak -14.30 uur GRAAUW Ophalen oud papier - voetbalvere niging Graauw - vanaf 09.00 uur AARDENBURG Kermis - centrum - hele dag HULST Open dag - speel-o-theek Aap Noot Mies - Nobelhorstlokaal ingang Spoertlaan - 10.30-15.30 uur Bertha Strikes Again - Martin, Just Kidding, Huub Hangop, John Tura e.a. - Havenfortterrein - vanaf 18.30 uur IJZENDIJKE Meewerkdag - gezamelijk het land te bewerken - Biologische Landbouw 't Molentje 4 - 9.00-15.30 uur (gratis) MIDDELBURG Kunstenaars en Muziekfestival - Centrum - 11.00-17.00 uur Open tuindag - Gen. Eisenhouwer- laan 54, Gen. Eisenhouwerlaan 33, Kouderkerseweg 171, Derdeweg, Nw. en St. Joosland, Koudekerkse- weg 200a, Seisdam 22, Michaëlsdreef 10- 13.00-17.00 uur WESTDORPE Graafjansfeest - muzikale rond gang en andere aktiviteiten - cen trum - hele dag ZUIDDORPE Schieting - café 't Gemeentehuis - 14.00 uur LAMSWAARDE Disco-avond - De Vier Jaargetijden - 21.00 uur FILMS WEEKEND GOES Grand Theater 14.00 uur De Boefjes 19.00 uur The Birdcage 21.30 uur Up Close And Personal HULST De Koning van Engeland za/14.00 uur, zo/16.15 uur Dunston Checks In za/14.00 uur, zo/16.15 uur Toy Story (ned) za/19.30 en 22.00 uur, zo/16.15,19.00 en 21.30 uur White Squall za/19.30 en 22.00 uur, zo/16.15,19.00 en 21.30 uur The Juror za/19.30 en 22.00 uur, zo/16.15,19.00 en 21.30 uur Cutthroat Island za/19.30 en 22.00 uur, zo/16.15,19.00 en 21.30 uur The Birdcage za/19.30 en 22.00 uur, zo/19.00 en 21.30 uur Up Close Personal za/19.30 en 22.00 uur, zo/16.15,19.00 en 21,30 uur Copycat BRUGGE Kennedy Complex za/14.30, 20.00 en 22.30 uur, zo/14.30, 17.15 en 20.00 uur Le Hui- tième Jour za/14.30, 20.00 en 22.30 uur, zo/14.30,17.15 en 20.00 uur Jack and Sarah za/20.00 uur, zo/17.15 uur II Postino za/22.30 uur, zo/20.00 uur Mighty Aphrodite za/14.30 en 22.30 uur, zo/14.30 uur Critical Decision 14,30 uur Toy Story (ned) za/20.00 uur, zo/17.15 en 20 uur An- tonia GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Pri mal Fear 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Girl 6 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Stea ling Beauty 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Vam pire in Brooklyn 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Le Huitième Jour 14.30 en 17.00 uur Jack and Sarah 17.00,20.00 en 22.30 uur Things to do in Denver 17.00 en 20.00 uur Eye for an Eye 20.00 en 22.30 uur Mary Reilly 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Bird cage 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Criti cal decision 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur The Juror 14.30 uur Toy Story (Ned) 20.00 en 22.30 uur Dead man Wal king 21.30 uur Dead Man Walking 14.30 en 17.00 uur Babe, een buiten gewone big (Ned) KNOKKE Beverly Screens 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Pri mal Fear 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Le Huitième Jour 15.00 uur Toy Story (ned) 15.00,17.30, 20.00 en 22.30 uur Mary Reilly 17.30, 20.00 en 21.30 uur The Scarlet letter ZONDAG KLASSIEK ST.-JANSTEEN Wijkconcert - St.-Jan - Zegerstraat - 11.00-12.00 uur TOCHTEN AXEL ZELZATE Open Tuindagen - Sportlaan 3 Axel en St. Stevenstraat 28C Zelzate -10.00 tot 17.00 uur 6,50) SINTJANSTEEN Wandelexcursie - waterleidingbos- sen bij St. Jansteen - Achterzijde Pompstation Heerstraat - 9.30 uur (gratis) PAAL Zeiltocht - de Hengst Den Bruinen langs het Verdronken Land van Saef tinghe, natuurwandeling - Haven - 10.00 uur 20; kinderen t/m 12 jr 10) DIVERSEN AARDENBURG Kermis - centrum - hele dag LAMSWAARDE Karaoke - De Vier Jaargetijden - 20.30 uur Kermisschieting - De Vier jaargetij den -14.30 uur KLOOSTERZANDE Kaarting - Zaal Molenhof -14.00 uur HULST Schieting - De Batavieren -14.30 uur BRESKENS Kaarting - café 't Zonneke - 14.00 uur IJZENDIJKE Schieting - café Les Amies -14.00 uur HENGSTDIJK Kaarting - camping De Vogel -10.00 uur CLINGE Kaarting - café De Landbouw -14.00 uur HOEK Kaarting - camping De Braakman - 10.00 uur ST.-JANSTEEN Ruilbeurs - Postzegelvereniging Het land van Hulst - De Warande - 09.30- 12.00 uur

de Stem | 1996 | | pagina 17