899,- 0 UiT Camus' 'Caligula' bij Het Zuidelijk Toneel 0 i DE STEM ;1 ■1 Schilderwerk W.VERDAAS ifferingen ïerderij W. Braa dtechniek extra Kleintje SAUTOMAAT TBEELDTV 5ET DE STEM ZOMERGIDS D3 Orgelconcert in Breda Koor van de Nieuwe Kerk Archi Amici Vocaal Trio Golacce Brabants Orkest in Breda Cajun Zydeco Michael de Jong Noorderligt Kaszah Dorst theater 1 POP EN JAZZ Ook in de bioscoop BON Carlo Irene Chassé Theater Breda [7azz night zevenbergen^ I Vrijdag 7 juni a.s. aanvang 22.00 uur I in Hotel Van der Hooft r~MET DAGBLAD DE STEM DE LUCHT IN UW FANTASTISCH KAD0 178 Vooral uw binnen-J buiten schilderwerk Tel: 076-581?^' Bocht 35, Breda. 076-51^ pds Maak een reclame met een Het helpt. ^"ddrcbiedinn 449^1 1 Gegarandeerde fcort/ng 700 1 Voorbeeld extra inruilkorting' I wa!au'omaat van Bosch, Af g f öfBauknecht.n/etouc/er |dan5jaar 100-1 danb/ecfi'nq b,- I ^anferde korting tQQr- I PRIJS NA INRUIL (jper Bass. Autoreverse -bands spectrum analyzer én iekers en afstandsbediening. II DE BUURT ZIJN DAT: ongen, Expert René van Loon, rt van den Dries, Molendijk 10. Roosendaal, Expert van Vliet ker, Dorpsplein 6-7. DONDERDAG 6 JUNI 1996 Rond de Franse organist en com ponist Marcel Dupré (1886-1971) heeft de Stichting Orgelconcer ten Breda een serie van vijf zo- merconcerten in de Grote Kerk van Breda geprogrammeerd. In het kader van deze serie speelt op vrijdag 7 juni de organist Kees van Eersel een aantal werken, waaronder Trois Préludes et Fu gues van Marcel Dupré. Kees van Eersel is als organist verbonden aan de Grote Kerk te Goes, is te vens beiaardier te Veere en diri gent-oprichter van het Zeeuws Vocaal Ensemble. Het orgel in de Grote Kerk van Breda dateert in de kern uit 1543 en werd in deze eeuw door Flentrop gerevideerd. Aanvang van het concert 20.15 uur, toegang 7,50. i Het koor van de Nieuwe Kerk van Amsterdam verzorgt op vrij dag 7 juni het middagpauzepro gramma van 'Cultuur tijdens het middaguur' in de Waalse Kerk, Catharinastraat 83 Breda. Onder leiding van Erik Visser zingt het koor Franse, Engelse en Italiaan se liederen (van o.a. Josquin, Dowland en Morley). Als inter mezzo vertolkt de dirigent een sonate van Mozart op de vleugel. Aanvang 12.00 uur, toegang gra tis. Het kamerorkest Archi Amici uit Breda speelt op zaterdag 8 juni in de Waalse Kerk, Cathari nastraat 83. De veertien strijkers brengen een programma met werken van Wolfgang Amadeus Mozart, Felix Mendelssohn-Bar- tholdi, Peter Tchaikovski, Ha- rald Genzmer (1908) en Eric Sa- tie. Solist is de pianist Ben Mar tin Weyand in het Pianoconcert in A, KV 414, van Mozart. Aan vang 20.15, toegang 7,50. Drie professionele vrouwenstem men vormen samen het Trio Golacce. Op zondag 9 juni zingt het trio, twee sopranen en een alt, in de Waalse Kerk, Cathari nastraat 83 Breda. Het Trio Golacce zingt enerzijds a cappel- la werken uit de 20e eeuw (Ba- dings, Bartok), anderzijds met luitbegeleiding muziek uit de vroege Italiaanse barok. Vooral in die tijd werd er nogal wat mu ziek geschreven voor deze kleine combinatie van drie vrouwen stemmen. Aanvang 15.30 uur. Een wel zeer klassiek concert is te beluisteren op dinsdag 11 juni in de Haydn-Mozart-Beethoven- cyclus zoals Het Brabants Orkest die iedere zomer in de grote Bra bantse steden brengt. In het Chassé Theater staat het orkest ditmaal onder leiding van de Zweedse dirigent Arnold Ost- man. Geopend wordt met de Symfonie nr. 40 in g, KV 550, van Wolfgang Amadeus Mozart, ge volgd door het Pianoconcert nr. 2 in Bes opus 19 van Ludwig van Beethoven. De solist in dit concert is de Brit se pianist Christian Blackshaw. Na de pauze zal de laatste van Haydns 104 symfonieën tot klin ken worden gebracht. Het con cert in de middenzaal van het Chassé Theater begint om 20.30 uur. Om 19.45 geeft Peter Korz in de foyer een toelichting op de te spelen werken. Steven van Watermeulen als innerlijk verscheurde Romeinse keizer in 'Caligula' van Albert Camus bij Het Zuidelijk Toneel. Horgen en zaterdagavond te zien in Breda, foto deen van meer Henk van Ulsen, een van de ac teurs, verzorgt morgenavond (19.30 uur) in het Chassé Thea ter in Breda een voorbespre king van de voorstelling Cali gula van Albert Camus door Het Zuidelijk Toneel. Ook za- terdagvond wordt deze voor het Theaterfestival 1996 gese lecteerde voorstelling van re gisseur' Ivo van Hove in Breda een vorm van virtual reality uitvergroot op monitoren in deze afstandelijke maar tevens belangwekkende voorstelling in het 'oeuvre' van Van Hove. Camus' poëtische analyse van het mechanisme van het kwaad is op een zeer eigentijdse ma nier benaderd, die associaties oproept met de gruwelen in Bosnië, Rwanda, Liberia, etc. Steven van Watermeulen ver tolkt een van spanning zinde rende titelrol; een innerlijk verscheurde Romeinse keizer, die zich na de dood van zijn ge liefde zuster immuun probeert te maken voor gevoelens, zich bevrijdt van alle normen en waarden en een schrikbewind instelt. Door anderen te laten ombren gen, hoopt hij uiteindelijk zelf te worden vernietigd. Veel handelingen worden als Het Internationaal Cajun Zy deco Festival vindt komend weekeinde plaats in een grote fes tivaltent op het Heereplein in het centrum van Raamsdonksveer. Voorafgaande aan deze twee daagse vindt morgenavond een zogenaamde Bogaloo (kroegen tocht) met zes groepen in evenveel horecazaken plaats. Het festival begint zaterdag om 16.30 uur met een optreden van de overbekende Nederlandse for matie Louisiana Radio. Dit gezel schap brengt een eigentijdse men geling van pop, folk, zydeco, ca jun, blues, country en swamp. Daarna komt de Franse groep Stompin' Crawfish. Als laatste speelt die dag het bonte Britse ge zelschap R. Cajun and the Zydeco Brothers. Deze groep promoot in Raamsdonksveer het nieuwe al bum That Cajun-thing. Op zondag begint het programma om 14.30 uur met een optreden van Check out the Zydeco. Daar na speelt het Schotse Boogalusa dat inmiddels een indrukwek kende live-reputatie heeft opge bouwd. Als derde band komt Al- lez Mamma met vrolijke Neder landstalige teksten. Hoogtepunt van het festival is ongetwijfeld het optreden van de extravagante violist Pieree laReu met zijn band. LaRue brengt een geheel ei gen mix van cajun, zydeco en bluegrass. De populaire regionale groep The River Zydeco Band sluit het festi val af. Tijdens de pauzes spelen Les Bons Temps Routes en The Cajun Compagny op het kleine podium. De entree bedraagt twin tig gulden per dag en een week eind passe-partout kost 35. bad boy of blues genoemd. Hij werd 51 jaar geleden in Frankrijk geboren. Hij speelde op jonge leeftijd samen met onder anderen Paul Butterfield, Albert Collins, Boz Scaggs, Country Joe, Maria Muldaur, Jerry Garcia, John Lee Hooker en vooral Jimmy Reed (die hij later dood in zijn hotelka mer aantrof). Na een leven vol drank, drugs, ge vangenissen en vooral muziek kwam hij een jaar of zes geleden terecht in Nederland. Alle nare ervaringen die De Jong op zijn le venspad is tegengekomen heeft hij verwerkt in songs die tot nu toe op twee akoestische cd's zijn verschenen. Ruim twee jaar gele den verscheen het album Fugati- ve Lovesongs en sinds kort ligt Who's' fooling Who in de winkel. De toegang is gratis. Michael de Jong. foto christa visser De Nederlandse zanger/gitarist Michael de Jong speelt zondag avond vanaf 20.00 uur in het Roosendaalse café De Drie Wees gegroetjes. De Jong wordt wel the notorious De Noorderligt-agenda voor de komende weken ziet er als volgt uit:The Cords (7-6), Pennywise (11-6), Pro-Pain (12-6), Culture (19-6). K's Choice (21-6), Gas Huffer (22-6), The Brando's (25- 6), Hawkwind (27-7), De Dijk (28- 6), John Mayall (1-7) en Dj Krush (3-7) Jongerencentrum Kaszah in Dorst heeft voor zondag 9 juni de Belgische formatie Noncle Ney's Rhythm and Blues Band uitgeno digd. Dit bonte quintet speelt veel bluesklassiekers en eigen versies van bekende nummers. Het optre den aan de Kapelerf 6 begint om 20.30 uur. BEURZEN ANTWERPEN Biker Meeting - Hangar 15, Mini Ant werpen-10.00-18.00 uur (8 en 9 juni) Minerant 96 - mineralen en fossielen- beurs - Handelsbeurs, Twaalfmaanden- straat-10.00 tot 18.00 uur (8 en 9 juni) BRUGGE Bouw-infobeurs 96 - Internationale beurs over bouwen, benodigdheden ei Beurshalle, Hauwerstraat -14.00- 19.00 uur (7,8 en 9 juni) DONDERDAG 6/6 LEIDEN Automarkt - Groenoordhalien - 9.30- 1100 uur ZONDAG 916 ANTWERPEN Infobeurs - over huisdieren, met ani- "Mie - Hangar 15, Mini Antwerpen - 10,00-18.00 uur Giselle (ballet) - Cullberg Ballet van Mats Ek - Vlaamse Opera - 20.00 uur KLASSIEK VRIJDAG 7/6 ANTWERPEN Eigen-lijk (komedie) - door groep Ivo Pauwels - Arenbergschouwburg - 20.15 ZATERDAG 8/6 BRUGGE Hun - door Stichting de Werf - Theater de Werf - 20.30 uur AMSTERDAM VOC-schip met bemanning - rolspel jW 65 spelers - steiger naast het Neder igs Scheepvaartmuseum (t/m 27 okt) vs Verpletterende Werkelijkheid - Bende - stadsschouwburg - 20.15 uur ANTWERPEN Juts (musical) - Stadsschouwburg - '0 00 uur (31 mei tot 31 juni) e ^biologeerden - door Cie de Koe Balzaal Cie de Koe, verschansingstraat •20.30 uur (7, 8,12 en 13 juni) °n|a Barend, at moeder rustig een aartJe door TIL - het Appeltje - 20.30 »"r (8 en 15 juni) OEN HAAG 'deelgroep De Appel - Zo eenvou- 915 de liefde van Lars Norén - Studio II 15 juni) toneelgroep De Appel - 'De Toneel- maker' - met Eric Schneider - Studio I (5 Vm 15 juni) GENT Escalatie ordinair - door NTG - NTG wnnemeers - wo t/m za 19.30 uur en zo '100 uur (tot 16 juni) TM ^Stersvan Tiechov door De P-Minardschouwburg - 20.00 uur (6 M11 t/m 15 juni) DINSDAG 11/6 ANTWERPEN GENT La Fanciulla del West (opera) - solis ten, Symfonisch Orkest en mannenkoor van de Vlaamse Opera - Vlaamse Opera - 20.00 uur (11, 13, 15, 18, 21 juni; 23 juni 15.00 uur) VRIJDAG 7/6 ANTWERPEN Filharmonisch orkest van Vlaande ren - met Christian Tetzlaff - Elisabeth- zaal - 20.00 uur Liedrecital - Zeger Vandersteene, Ar- riaga kwartet, Heidi Hendrickx en Le- vente Kende - Kerk van de Verrezen Heer, Berchem-20.15 uur ZATERDAG 8/6 ANTWERPEN Benefietconcert - Filharmonisch or kest van Vlaanderen en Christian Tet zlaff - kathedraal - 20.00 uur JttNDERDAG 6/6 GENT geerdendoor Cie' de Koe Ou»;t ^«theater - 20.00 uur dp u°J T ns'd°or Cie' Michèle Anne featerzaal de Vooruit - 20.00 VOORVERKOOP 1 Muziekfestival West-Brabant - 12 t/m 29/6 - div. lokaties in West- Brabant Cats -1/6 t/m 31/7 - Stadsschouw burg - Antwerpen The Phantom of the Opera - t/m 3/8 - Circustheater - Den Haag Dogtroep - Dynamo Mundi - 1/8 t/m 1/9 - Carré - Amsterdam West Side Story - 5 t/m 29/9 - Car ré - Amsterdam BZN - 12/7 - Feestterrein Haven feesten - Ooi-Herten And ré Rieu - 5 t/m 7/6 - Chassé Theater - Breda/ 15/6 - RAI - Am sterdam Andrea Bocelli -15/6 - Concertge bouw - Amsterdam Mariah Carey Daydream Tour '96 Ahoy' Rotterdam Chris de Burgh - 24/6, extra 25/6 - Carré, Amsterdam AC/DC - 28/6 - Flanders Expo - Bel gië Elvis Costello - 29/6 - Carré - Am sterdam 20 jaar Torhout Werchter - 5 en 6/7 - Torhout/ 6 en 7/7 - Werch ter DONDERDAG 6/6 ANTWERPEN Dead can dance (pop) - Elisabethzaal - 20.30 uur VRIJDAG 7/6 BRUGGE Jazz - Hotel Navarra, St. Jakobsstraat - 20.00 uur (gratis) ROSMALEN Heineken Trophy (heren) - Autotron (10 t/m 16/6) AMSTERDAM Koninklijk Paleis - audiovisuele rond leidingen onder de titel Schat van Beitel en Penseel, Het Amsterdamse stadhuis uit de Gouden Eeuw (t/m 8 sept) ANTWERPEN Strips in Darwrns hofvijver - strip route - Zoo, Astridplein - tijdens ope ning dierentuin (tot 3 nov) BARNENELD Ballonfiësta - Koeweide in het Schaf- felaarsbos -18.00 uur (10 t/m 13 juli) BRUGGE Bryggia my Love - historische evocatie EXPOSITIES De musical Cats is te zien in de stadsschouwburg in Antwerpen. FOTO JORIS VAN BENNEKOM van de bloeitijd van Brugge op 9 scher men en met koptelefoons in 8 talen - Bruges Celebrations Vlamingstraat 86 - op het uur van 10.00-17.00 uur (tot 31 okt) SCHEVENINGEN Sand Sculpture Festival - strand (t/m 8 juni) UTRECHT Wereld Kinderfestival - RASA 8 juni 't Neude; 9 juni Muziekcentrum Vreden- burg DONDERDAG 6/6 AMSTERDAM Wereld Kinderfestival vaart, de Meer- AMSTERDAM Van Gogh Museum - werken van P. Runge en C. Friedrich (t/m 23 juni) Rijksmuseum - monumentale schouw van Jan Baptist Xavery (t/m 19 juni)/ 'Rondom Rubens en Teniers' (t/m 22 sept) DEN BOSCH Noordbrabants Museum - 'The Gard ener' - werken van I. Drooglever For- tuyn en R. O'Brien (t/m 9 juni) ROTTERDAM Belastingmuseum - 'Het volk in rep en roer. Belastingverzet in het verleden' - objecten, schilderijen, prenten en foto's (t/m 15 sept) Nationaal Schoolmuseum 'Eeuwig verwelkende rozen, poëziealbums in Nederland' (t/m 8 sept) De film White Squall van Ridley Scott (van 'Alien' en 'Thelma and Louise') volgt de waargebeurde ontwikkelingen op de benauwende vierkante meter van het opleidingsschip Albatros door de ogen van Chuck Gieg. (Casino 2 in Breda, City in Roosendaal en de Koning van Enge land in Hulst) Demi Moore wordt als 17e eeuwse kolo- niste in Massachusetts verliefd op domi nee Gary Oldman. Mooi zijn de histori sche aankleding en de natuur in The Scarlett Letter van Roland Joffé. (Ciné- sol 3 in Breda) Richard Gere is in de matte rechtbank thriller Primal Fear een succesvolle ad vocaat die de jonge verdachte van een moord op een aartsbisschop verdedigt. Geres tegenstander in de rechtszaal is ook zijn geliefde (Laura Linney). (Grand in Breda, Cinemactueel in Bergen op Zoom) Geena Davis gaat als vrouwelijke piraat anno 1668 samen met deugniet Matthew Modine op zoek naar een schateiland in de lawaaiige avonturenfilm Cutthroat Island. (Mignon in Breda, City in Roos endaal, Cinemactueel in Bergen op Zoom, De Koning van Engeland in Hulst) Leaving Las Vegas is een mooie, oncon ventionele film van Mike Figgis over de ontroerende relatie tussen een alcoholis tische scenarioschrijver (Nicolas Cage) en een eenzaam hoertje (Elisabeth Shue) dat van hem gaat houden. (Cinésol 2 in Breda, 13 juni in Fideï et Arti in Ouden bosch) Michelle Pfeiffer speelt in het romanti sche liefdesdrama Up close 8t personal een serveerster die een bliksemcarrière maakt als televisie-presentatrice en een romance krijgt met tv-producent Robert Redford. (Cinésol 1 in Breda, Roxy in Ber: gen op Zoom, De Koning van Engeland in Hulst) The Birdcage van Mike Nichols is een kluchtige Amerikaanse remake van de Franse komedie La Cages aux Folies met Robin Williams en Nathan Lane als een homoseksueel vriendenstel in een traves tieclub in Miami. (Casino 1 in Breda, De Koning van Engeland in Hulst) Demi Moore is jurylid in een rechtszaak tegen een maffiabaas in de langzaam voortkabbelende thriller The Juror van Brian Gibson. (Casino 3 in Breda, De Ko ning van Engeland in Hulst) Terroristenbestrijders Kurt Russell en Ste ven Seagal moeten in de spannende en spectaculaire actiefilm Critical Decision van Stuart Baird een gekaapte Boeing met een zware bom aan boord over meesteren. (Casino 4 in Breda, Cinemac tueel in Bergen op Zoom, City in Roos endaal, De Koning van Engeland in Hulst) Een aap speelt de hoofdrol in de vrolijk opgeklopte komedie Dunston checks in. (Casino 4 in Breda, Centraal in Geert- ruidenberg, Roxy 2 in Bergen op Zoom, De Koning van Engeland in Hulst) Bruce Willis moet in 2035 de aarde van de ondergang zien te redden in de science fictionfilm 12 Monkeys van Terry Gilli am. (Centraal in Geertruidenberg, De Ko ning van Engeland in Hulst) Oscar-winnares Susan Sarandon staat als non in Dead man walking van Tim Rob- bins een ter dood veroordeelde tiener moordenaar (Sean Penn) geestelijk bij. (Roxy 2 in Bergen op Zoom) Toy Story, de leuke Walt Disney-compu- ter-animatiefilm, blijft nog in Casino 2 in Breda, Centraal in Geertruidenberg, City in Roosendaal, Cinemactueel en Roxy in Bergen op Zoom, De Koning van Enge land in Hulst. In de griezelthriller Copycat van John Amiel houdt een seriemoordenaar San Francisco in zijn greep. Holly Hunter en Sigourney Weaver spelen een recher cheur en een psychologe. (City in Roos endaal, De Koning van Engeland in Hulst) Het met Oscars bekroonde, kostelijke diersprookje Babe, een buitengewone big blijft nog steeds in Cinésol 1 in Breda en Cinemactueel in Bergen op Zoom. The day the sun turned cold van Yim Ho uit Hongkong is in al zijn eenvoud weer hoogkaraats. In de film gaat het om een jongeman, die zijn moeder verdenkt van moord, maar in zijn hart hoopt dat hij zich vergist. Regisseur Yim Ho bouwt het drama zorgvuldig op. Stukje bij beet je stelt hij het portret samen van een ge doemde familie, die niet met het heden en niet met het verleden kan leven. (Chassé Cinema Breda) Cyclo, de met de Gouden Leeuw in Ve netië bekroonde Vietnamese film van Tran Anh Hung, is een overrompelende, niet-realistische verbeelding van een ver pauperde Aziatische metropool waarin twee jonge mannen tegen hun zin over leven door misdaad en prostitutie. Harde gewelddadige scènes worden afgewis seld met tedere, poëtische beelden zon der uitgesproken verhaal of logica, maar met een grote visuele kracht. (Chassé Ci nema Breda) II Postino, de mooie, amusante en poë tische film van Michael Radford over de vriendschap tussen de dichter Pablo Ne- ruda (Philippe Noiret) en een eenvoudige Italiaanse postbode (Massimo Troisi), blijft in Chassé Cinema Breda. Au Petit Marguery van Laurent Béné- gui is een echte Franse eetfilm, waarin een echtpaar met een culinair feest voor vrienden voorgoed afscheid neemt van zijn restaurant. (Chassé Cinema Breda) Antonia, het feministische sprookje van Marleen Gorris met Willeke van Ammel- rooy is nog te zien in Chassé Cinema in Breda en Filmtheater in Oosterhout. Éven uit de sleur, even de dagelijkse beslom- meringen vergeten. Lekker weg, met z'n tweeën, of met vrien den. Gezellig en nu wel heel voordelig: 3 gratis hotelovernachtingen voor le zers van De Stem. I Vul onderstaande bon in en u ontvangt een hotel- gids met hotels uit 10 landen in Europa. De hotels variëren van comfortabele luxe hotels tot gezel lige familiehotels. U kunt kiezen voor een korte wintersportvakantie in Duitsland, een hotelletje in de Ardennen, een mooi strandhotel in eigen land of een van de hotels in grote steden zoals Parijs of Amsterdam. Of wilt u misschien verder weg? Frankrijk, Spanje, u zegt het maar. De keuze is aan u. Met de bijgeleverde waardecheque heeft u recht op max. 3 gratis overnachtingen in het door u ge kozen hotel. Enige voorwaarde is dat u het ontbijt en diner in uw hotel gebruikt. Voor onaangename verrassingen hoeft u niet te vrezen, in de gids staat bij elk hotel vermeld hoeveel u minimaal hieraan besteedt. Bij een familiehotel ligt de prijs van het avondeten natuurlijk lager dan in een 4- sterrenhotel. Welk hotel u ook kiest, u zult in elk geval gastronomisch verwend worden. Wilt u liever niet dineren in het door u gekozen hotel? Geen nood, in de gids staan een aantal ho tels vermeld die op vertoon van de cheque een flinke korting geven op de kamerprijs. Deze kor ting kan oplopen tot 40% van de normale prijs. U kunt bij een aantal hotels zelf uw kamer reser veren. Bij de overige hotels kunt u dit ook laten uitvoeren door de boekingscentrale. Hier zijn dan wel 15.- boekingskosten voor verschuldigd. Alle benodigde informatie vindt u in de gids, evenals een informatienummer dat u graag met raad en daad te woord staat. De cheque is ruim een jaar geldig. Wij wensen u alvast een prettige vakantie! Naam:I Adres; Postcode; Woonplaats; Telefoon:i Zolang de voorraad strekt. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar afdeling lezerscontact Dag blad De Stem, Antwoordnummer 112, 4800 VB Breda. Met korting naar de leukste jeugdshow van het jaar (van Telekids) op de gezellige tour Kolderieke theatershow met Telekidspresentators Irene Moors en Carlo Boszhard. Compleet met smurfenhouse, grappen en goocheltrucs (en kinderkoor -ballet) Exclusief voor lezers van De Stem: Tegen inlevering van deze bon aan de kassa van het Chassé Theater krijgt men 2.50 korting per toegangskaart. - zolang de voorraad strekt - zo. 16 juni - Venco Zaal - 14.00 uur N.B. Telefonisch reserveren voor deze i aanbieding is niet mogelijk. Voor u treedt op JOEP PEETERS A tribute to Earl Bostic Wie niet komt krijgt spijt! Toegangskaarten a 20.00 aan de zaal. j Met deze bon 75.- korting op een ballonvaart Wie heeft niet de droom om in een ballon over het Brabantse landschap te zweven. Of liever ge zegd: te varen. Dagblad De Stem brengt deze droom een stapje dichterbij. In samenwerking met Ballonvaarderij De Hot uit Breda organiseert Dagblad De Stem ballonvaarten vanaf verschil lende opstapplaatsen in West-Brabant. De kosten bedragen 285.- all-in per persoon per vaart. Dat betekent dus een korting van 75.- p.p. per vaart. De „opstapplaatsen" zijn: Etten-Leur, Breda en Oosterhout. De ballonvaart duurt ca. 1 uur. Rich ting en landingsplaats zijn altijd weer een verras sing. Bon opsturen naar: Ballonvaarderij De Hot/ L. Leemans, Liesbosstraat 39, 4813 BC Breda. (Voor inlichtingen: tel. 076-5222949). Naam Adres: Postcode: Plaats: Tel.nr.: Aantal personen (max. 4): Gewenste vaardatum: Fleservedata: Geen voorkeursdatum: Opstapplaats: Kado-bon: ja/nee (doorhalen wat niet ~~l van toepassing is.) j J

de Stem | 1996 | | pagina 17