H R O Studievoorlichting tel. 010-2414400. PAK JE TWEEDE KANS MET EEN DEELTIJDSTUDIE DE STEM ZATERDAG 1 JUNI 1996 X I Had ik maar meer naar m'n leraar geluisterd dan naar Led Zeppelin. Had ik maar meer aan m'n wiskunde gesleuteld dan aan m'n brommer. Had ik maar meer naar het bord gekeken dan naar die donshaartjes in de nek van Annelies. Had ik maar een andere studierichting genomen, een andere opleiding gevolgd, m'n studie afgemaakt, niet voor die baan gekozen. Tja... had je maar dit, of had je maar dat gedaan. Achteraf is het altijd zo eenvoudig. Maar de keuzes van toen, daar heb je nu mee te maken. Met alle gevolgen van dien. Zodat je nu misschien in een positie zit die je niet helemaal ambieert. Op een afdeling werkt waar je niet ver der komt. Of dat je de gedachte hebt van 'moet ik dit nou nog jaaaaren doen?' Gelukkig kun je de toekomst altijd nog een andere wending geven. Met een deeltijdstudie bijvoorbeeld. Zodat je alsnog dat ene papiertje kunt halen, die ene studie kunt doen, die ene baan kunt krijgen, kortom: die ene droom kunt laten uitkomen. Een van de veelzijdigste Hogescholen waar je in deel tijd kunt studeren, is de Hogeschool Rotterdam Om streken (HR&O). Want bij ons vind je een enorm breed studie-aanbod. Met mogelijkheden tot combi-routes (stu deren/werken), verkorte studieroutes, cursussen met deel certificaten, enz. Bovendien doen we erg veel aan studiebegeleiding en is onze organisatie en infrastructuur ingesteld op deeltijdstudenten. Daar komt bij dat deeltijdstudies aan de HR&O goedkoper zijn geworden (ƒ1.250,- i.p.v. 1.700,- per jaar) en dat de studiekosten vaak fiscaal aftrekbaar zijn. Wil je meer weten over onze deeltijdstudies, stuur dan de bon op voor de algemene studiebrochure, of bel ons studievoorlichtingsnummer 010-2414400. Gewoon even doen. Zodat je later niet zegt: Had ik maar... Faculteit Educatieve Opleidingen (FEO) Lerarenopleidingen Voortgezet Onderwijs 2e graads: Nederlands, Frans, Duits, Engels, Turks, Geschiedenis, Aardrijkskunde, Economie, Maatschappijleer, Tekenen, Handvaardigheid, Textiele werkvormen, Wiskunde, Natuurkunde, Biologie, Techniek, Pedagogiek Lerarenopleidingen Voortgezet Onderwijs le graads: Nederlands, Frans, Engels, Turks, Maatschappijleer, Wiskunde, Natuurkunde Hogere Kaderopleiding Pedagogiek Lerarenopleiding Basisonderwijs (in dag/avond variant, voltijds) Faculteit der Kunsten en Architectuur (FKA) Academie van Beeldende Kunsten Vrije kunsten 2D en 3D Grafische vormgeving Audiovisuele vormgeving Interactieve vormgeving Advertising Illustratie" Interieurarchitectuur Mode" le Graads lerarenopleiding handvaardigheid (in dag/avond-variant, voltijds) Academie van Bouwkunst Tweede fase Architectuur Tweede fase Stedebouw Polytechnische Faculteit (PTF) Bouwkunde Civiele Techniek Elektrotechniek Technische Bedrijfskunde Analytische Proces- en Laboratoriuminstrumentatie (APLI)* Werktuigbouwkunde Analytische Chemie Biochemie/Biotechnologie Faculteit Welzijn/Arbeid/Gezondheid (WAG) Culturele en Maatschappelijke Vorming, gericht op vrijetijdskunde Maatschappelijk Werk en Dienstverlening Sociaal Pedagogische Hulpverlening Personeel en Arbeid Verpleegkunde Kaderopleiding Gezondheidszorg Lerarenopleiding Verpleegkunde bij voldoende aanmeldingen Naam: Adres:. Postcode en woonplaats: Telefoon:- Mijn interesse gaat uit naar: In portvrije envelop naar: HR&O, Antwoordnummer 125, 3000 VB Rotterdam. i Hogeschool Rotterdam Omstreken (HR&O), Museumpark 40, Postbus 25035, 3001 HA Rotterdam.

de Stem | 1996 | | pagina 6