DE STEM P E S O E E OR KIEN KIEM UNITY MeijeR VERTEGENWOORDIGER m/v ACCOUNT MANAGER 200 BANEN VOOR CHAUFFEURS IN NOORD-BRABANl pB STEM FILIAALMANAGER M/V Kien. Daar werkje gewoon lekkerder. voor winkelpresentaties, die (inter)nationaal mee wil groeien Windows-programmeurs Helpdeskmedewerkers Netwerkspecialisten 5 GROEPSLEER KRACHTEN MA/ 5 KLASSE ASSISTENTEN MA/ 1 CONCIËRGE MA/ ERVAREN INTERNATIONALE CHAUFFEURS VAN LEEUWEN CONTAINERSERVICE B.V. GPdWegvervoer organiseert een banenmarkt van 10.00 uur tot 13.00 uur op zaterdag 1 juni in Tilburg, Breda en Roosendaal. Een greep uit de vacatures: Rangeerder M/V Distributiechauffeurs M/V Distributiechauffeurs M/V Pendelchauffeurs M/V Combinatie- en wipkarchauffeurs M/V Trekker-opleggerchauffeurs M/V Kipperchauffeurs M/V Bakwagenchauffeurs M/V Internationale chauffeurs M/V Combinatiechauffeurs M/V Bakwagenchauffeurs M/V Internationale dieplader chauffeurs M/V Trailerchauffeurs voor koeltransport of zeecontainers M/V Combinatiechauffeur M/V Duitsland 2 DE STEM ZATERDAG 25 MEI 1996 Waarom steeds meer mensen kiezen voor Kien? Omdat Kien gewoon perfecte kleding heeft voor dames, heren en kinderen. Omdat Kien uitmunt in veelzijdigheid, en toch verbazend voordelig is. Omdat Kien prettige, actieve medewerkers heeft. Omdat je Kien steeds vaker tegenkomt; er zijn nu al ruim 85 Kien modewinkels overal in 't land. Momenteel zoekt Kien voor haar filiaal in BERGEN OP ZOOM een enthousiaste Iemand die bereid is er helemaal tegenaan te gaan als 't gaat om de uitstraling van de winkels en de resul taten. Eigenlijk bent u een kleine zelfstandige binnen een grote organisatie en geeft u als zodanig leiding aan een klein, flexibel in te zetten team. We denken aan een jonge man of vrouw tussen de 23 en 30 jaar, bij voorkeur met MDS of MDGO/MK. Daarnaast zijn verkoopervaring, gevoel voor mode en mensen kennis meer dan welkom. Is Kien wellicht voor u de juiste keuze? Schrijf dan naar Confendex B.V, t.a.v. de heer G.J. Hoek, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 386, 1200 AJ Hilversum. HESSELS METAALINDUSTRIE B.V. BREDA .iDioteTöV ,'IOIiu - illoini ló nik j t Hessels Metaalindustrie te Breda is een (inter)nationaal opererende pro ducent en toeleverancier van industriële draadproducten en winkeiinrich- tingssystemen. Naast een grote variëteit aan metalen winkelpresentatie- meubelen en een zelf ontwikkeld schapsysteem, worden ook klantspeci- fieke displays geproduceerd. Hessels levert daarbij aan bekende merkfabri kanten en werkt met meerdere grootwinkelbedrijven en interieurbouwers nauw samen ten behoeve van een optimale productpresentatie. Hessels bestaat 100 jaar en heeft op succesvolle wijze de omslag gemaakt van constructiebedrijf naar een gespecialiseerde toeleverancier voor indus trie en winkelinrichting. Hessels telt 54 medewerkers, die met een grote betrokkenheid, teamspirit en kwaliteitsbewustzijn bijdragen aan de resulta ten van de onderneming. ,alamh Als Account-Manager bent u met name verantwoordelijk voor de verdere op- en uitbouw van de commerciële activiteiten in de winkelinrich- tingsmarkt. In binnen- en buitenland zult u niet alleen bestaande relaties bezoeken, maar ook met initiatief en commerciële gedrevenheid nieuwe markten in kaart brengen en voor adequate documentatie zorgen. In nauw overleg met space-managers en marketeers van grootwin kelbedrijven, alsmede met projectmedewerkers van designbureaus, onderzoekt u de vele nieuwe toepassingsmogelijkheden van winkelschap- systemen en displays. U kunt daarbij uiteraard terugvallen op bestaande know how binnen de onderneming, er wordt echter ook een fors beroep gedaan op uw eigen creatieve en ondernemende inzichten. U bent voor uw klanten een volwaardige gesprekspartner die zijn relaties op een deskundige wijze ondersteunt en optreedt als een efficiënte projectcoördinator. Vanuit de specificaties draagt u zorg voor een adequate vertaling naar het gereed product en begeleidt u de uitwerking van projecten in nauwe samenwerking met de produktie en het Bedrijfsbureau. Er zijn reeds aanzetten gemaakt in het buitenland, maar van u wordt verwacht om op een meer projectmatige wijze de verkoopactiviteiten in Duitsland en België te structureren en door middel van concrete verkoopactiviteiten verder uit te bouwen. Voor deze zelfstandige en uitdagende commercieel technische functie heeft u een commercieel-economische HBO-opleiding, gecombi neerd met technisch inzicht op MBO-niveau en bij voorkeur kennis van de winkelinrichtingsmarkt. beschikt over ca. 5 jaar ervaring in een commercieel technische buitendienstfunctie, waarbij u op meerdere niveaus geadviseerd en onderhandeld heeft. Uw aanpak is resultaatgericht en u geeft blijk van een flexibele en initiatiefrijke werkinstelling en u kunt planmatig en zelfstandig werken. Uw leeftijd is 30 tot 35 jaar. Hessels biedt u een zeer interessante commerciële functie, waarin u een internationale uitbouw van uw ervaring kan realiseren. Tegenover uw inzet en capaciteiten staan een goed salaris en dito emolumenten, waaronder een auto. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 10 dagen te zenden naar Hessels Metaalindustrie, Postbus 9678, 4801 LT Breda, t.a.v. de heer L. Hessels, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (076- 5226430). Een op de functie toegesneden assessment center kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De Unity Groep bestaat uit een aantal automatiseringsbedrijven waaronder UNITY auto matisering B.V. en UNITY Network Technology B.V. Wij leveren automatiseringsoplos- singen voor het bedrijfsleven. Deze oplossingen bestaan uit cliënt server programmatuur geschreven in SQL Windows van Gupta voor Windows 3.x of Windows 95, in combinatie met hardware van A-merken. Wij hanteren als platform voor onze netwerkoplossingen o.a. Windows NT en Novell Netware en hebben tevens affiniteit met AS400, UNIX en Vax/VMS-omgevingen. Ter versterking van onze organisatie zoeken wij: Functiebeschrijving De programmeur werkt in een team aan standaardapplicaties en maatwerkopdrachten. Hoofdtaken van de Windows-programmeur zijn: - Schrijven van functionele en technische specificaties - Programmeren, testen en documenteren. Wij vragen - Afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HIO of HEAO-BI - Ervaring met SQL en/of C/C++ - Uitgebreide kennis ervaring met MS Windows. - Ervaring met SQL Windows van Gupta en relationele databases is een pre - Kennis van Visual Basic, Visual C, MS Access, Delphi is een pre Sollicitaties van schoolverlaters zijn welkom. Functiebeschrijving - Het zelfstandig of in een team bemannen van een helpdesk - Ondersteunen van gebruikers bij het werken met standaard programmatuur - Ondersteunen van gebruikers bij het werken op het computernetwerk - Onderhoud en installatie van nieuwe computersystemen en randapparatuur. Wij vragen - Afgeronde MBO- of ECABO-opleiding (evt. met AMBI-, MN-modules) - Enkele jaren ervaring met PC's - Ervaring met Microsoft Windows 3»x, Windows 95, Microsoft Office producten - Ervaring met Windows NT AS of Novell Netware is een pre. Sollicitaties van schoolverlaters zijn welkom. Functiebeschrijving - Het kunnen bouwen en onderhouden van complexe computernetwerken gebaseerd op Windows NT en/of Novell Netware - Het geven van advies m.b.t. in c.q. aanvulling van het PC-netwerk. Wij vragen - Afgeronde MBO- of HBO-opleiding richting Informatica en/of Telematica - Enkele jaren ervaring met PC's in een netwerk - Ervaring met Microsoft Windows 3.x, Windows 95, Microsoft Office producten - Erl/aring met Novell Netware en/of met Windows NT AS is een must - Ervaring met AS400 en/of Vax/VMS is een pre. Wij bieden een uitdagende toekomstgerichte en wisselende werkomgeving met zeer goede emolumenten. De drie functies kunnen op alle mogelijke locaties in Nederland zijn. Ook voor freelancers hebben wij uitstekende mogelijkheden. Inlichtingen en sollicitaties Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae aan: UNITY, t.a.v. dhr. A.P. Roebers, Postbus 879,4600 AW Bergen op Zoom, telefoon (0164)-266897. ^_Jlubertuó é^rnit ^5ticlitincf Stichting voor Katholiek Onderwijs Het bestuur van de Hubertus Ernst Stichting maakt bekend dat met ingang van het schooljaar 1996- 1997, op de onder haar bestuur ressorterende St. Liduinaschool, school voor (V)SO/ZMLK, met afdelin gen voor SO, VSO en MG, Landheining 6-8 te Breda, door uitbreiding en vervangingswerkzaamheden, naar verwachting de volgende vacatures zullen ont staan en nodigt belangstellenden uit te reageren. Voor deze functies geldt dat naast het bezit van de wettelijk vereiste diploma's, het bezit van het diploma Vakstudie SO tot aanbeveling strekt. Gewenste opleiding voor deze functie MBO- AW. Bedoelde functionaris zal voornamelijk wor den belast met onderhoudswerkzaamheden, zodat een technische opleiding en/of ervaring noodzakelijk is. Voor alle functies geldt dat een positieve houding ten opzichte van het verstandelijk gehandicapte kind een eerste vereiste is. Bedoelde functies zullen zowel in fulltime als in parttime dienstverband worden ingevuld. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de directeur van de school, dhr. J. van Heel, tel. 076-5226570. Uw schriftelijke reacties kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de direc teur voornoemd, Landheiding 6-8, 4817 DM Breda. Gevraagd: Voor groot-volumetransporten met wissellaadbakken. Schriftelijke sollicitaties aan: Souvereinstraat 4 - 4903 RH Oosterhout t.a.v. dhr. v. Oossanen, tel. 0162-455484. 'Jj l h Wegvervoer Bent u op zoek naar een baan als vrachtwagenchauffeur en bent u in het bezit van de juiste papieren? Er zijn 200 banen beschikbaar in alle deelmarkten van het beroepsgoederenvervoer bij werkgevers in de gehele regio. Als u werk zoekt voor lange of korte tijd. dan bent u bij ons aan het juiste adres. GPdWegvervoer is in 1988 opgericht door de werkgevers- en werknemersorganisaties in het Beroepsgoederenvervoer over de weg. Wij verzorgen werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het betreft momenteel werk voor zowel de komende vakantieperiode als op tijdelijke basis voor langere tijd. U kunt per direct of in overleg aan de slag. U bent van harte welkom voor werk of algemene informatie op een van de volgende GPdW-vestigingen: Heuvelring 90, 5038 CL Tilburq Kloosterplein 7,4811 GN Breda. Dr. Brabersstraat 10, 4701 AT Roosendaal. Met onmiddellijke ingang zijn wij voor een bedrijf in Tilburg op zoek naar een rangeerder. De werktijden liggen tussen 8.00 uur en 17.00 uur. U moet met o.a. een trekker-oplegger kunnen rijden en bereid zijn om af en toe op zaterdag of in ploegendienst te werken. Deze functie is voor zeer lange tijd. Informatie bij Hannemijn Dijkers, Tel. (013) 5362139, Tilburg, Heuvelring 90 Voor een transportbedrijf in Roosendaal zijn we op zoek naar ervaren distributiechauffeurs die goederen op ca. 80 adressen per dag in de regio Roosendaal kunnen bezorgen. U dient minimaal in het bezit te zijn van het rijbewijs C. Het werk is vanaf half juni voor de hele zomer periode. Informatie bij Monique de Jonge, Tel. (0165) 5666552, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor diverse transportbedrijven zoeken wij ervaren bakwagen-, trailer- en/of combinatiechauffeurs. Bent u een of meerdere dagen per week beschikbaar en houdt u van aanpakken, kom zeker langs. U heeft minimaal rijbewijs C en chauffeursdiploma. Het bezit van een ADR-certificaat is een pré. Informatie bij Maud Klis, Tel. (013) 5362139, Tilburg, Heuvelring 90. Wij zoeken voor een relatie in Breda ervaren Trekker-oplegger chauffeurs. Bent u bekend met een meesturende achteras, dan is dat een pré. Het betreft een baan in drie-ploegendienst, waarbij je gemiddeld acht uur per dag werkt. U kunt er voor onbepaalde tijd aan de slag en u kunt er eventueel op contract bij gebleken geschiktheid. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 5202936, Breda, Kloosterplein 7. Voor bedrijven in de regio Tilburg, Breda en Oosterhout zoeken wij ervaren chauffeurs met het rijbewijs CE en chauffeursdiploma. Het betreft werk vanaf begin juni tot en met september voor het vervoeren van Coca-Cola. U kunt in overleg variërend van een week tot een aantal maanden aan de slag. Informatie bij Maud Klis, Tel. (076) 5202936, Breda, Kloosterplein 7. Voor een vervoerder van AH-goederen zijn wij op zoek naar full-time chauffeurs die supermarkten gaan bevoorraden. Het betreft werk voor langere tijd en u hebt één tot drie adressen per dag. Begindatum kan in overleg bepaald worden, alsmede de periode die u beschikbaar bent. U heeft rijbewijs CE en chauffeursdiploma. Informatie bij Hannemijn Dijkers, Tel. (013) 5362139, Tilburg, Heuvelring 90. Voor een bedrijf in de regio Breda hebben wij ervaren kipperchauffeurs nodig. Het werk is met ingang van direct voor de gehele zomerperiode. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 5202936, Breda, Kloosterplein 7. Meijer is een van de belangrijkste bedrijven op het gebied van consumptie-aardappelen, poot- aardappelen en diepgevroren aardappelprodukten. De vooraanstaande plaats van Mei ier in zowel binnen- als buitenland is het resultaat van een flexibele bedrijfsvoering, stringente kwaliteitskontroles en voortdurende innovatie van produkten en productieprocessen. De enthousiaste groep van ruim 460 medewerkers, verspreid over meerdere vestigingen in Nederland, zorgt ervoor dat de naam Meijer borg staat voor kwaliteit. C. MEIJER B.V. Deze werkmaatschappij is sinds 1920 met succes actief op de Europese aardappelmarkt en is uitgegroeid tot de grootste particuliere aardappelhandel in Europa. Bij C. Meijer B. V. vindt de internationale handel, opslag, sortering/ verpakking en distributie van aardappelen plaats. MEIJER SEED POTATOES AND RESEARCH B.V. Gezien de groei in de teelt en ontwikkeling van nieuwe aardappelrassen alsmede in de handel van pootaardappelen, is recent deze werkmaatschappij opgericht. Op het eigen kweekbedrijf worden diverse succesvolle nieuwe aardappelrassen geteelt, die over de hele wereld worden verhandeld. LAMB-WESTON/MEIJER V.O.F. Op het gebied van industriële verwerking van aardappelen werkt Meijer samen met Lamb-Weston. Lamb-Weston is één van de grootste aardappelverwerkers ter wereld met een breed en innovatief assortiment aan produkten en uitstekende relaties met mondiaal opererende klanten. Uit de combinatie met Meijer en Lamb-Weston is een onderneming ontstaan die op haar gebied trendsettend is. Ter versterking van de huidige inkoopactiviteiten van C. Meijer B.V. in de regio Zeeuws- Vlaanderen zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Als vertegenwoordiger versterkt u ons inkoopteam. Uw taak is onder andere het contracteren en inkopen van consumptie-aardappelen in de regio Zeeuws-Vlaanderen en de kuststreek van België. Het onderhouden van de contacten met onze telers en het begeleiden van de teelt zijn tevens belangrijke aspecten van uw werkzaamheden. Verder bent u in staat om de organisatie en de logistieke aansturing van onze activiteiten in de genoemde regio voor uw rekening te nemen en draagt u zorg voor verdere uitbreiding van ons marktgebied. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een agrarische opleiding op HBO-niveau, met bij voorkeur enkele jaren soortgelijke werkervaring en aantoonbare affiniteit met de branche. U bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband slagvaardig te werken en u beschikt over uitstekende contactuele en commerciële vaardigheden. U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift in goede mate. Goede beheersing van de Franse taal is een pré. Uiteraard bent u in het bezit van een rijbewijs en bent u bij voorkeur goed bekend en woonachtig in de genoemde regio. U bent beschikbaar per 1 augustus 1996 en uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. t Indien u belangstelling heeft voor deze zelfstandige en uitdagende funktie en u voldoet j aan het hierboven geschetste profiel, kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: C. Meijer B.V., afdeling Personeel Organisatie Postbus 1, 4416 ZG Kruiningen, Nederland. NEDERLAND 1 ff ,c i3 Bamboo Bears; 16.38 Quatro 706 De Confettidub met Pippi Lang kous, 17-31 Sky trackers en 17.55 Klip(s) <o 03 Australia Wild, natuurserie 1830 Markant Nederland, reportage- serie: Koning Arthur en de Ridders van de Ronde Tafel (1) Linda Harrie, comedy Alle dieren tellen mee, magazi- 18.58 19.28 20.00 20.30 22.16 22.46 23.20 journaal/Weeroveizicht Driving Me Crazy, speelfilm Glamourland international (slot) Birds of a Feather, comedy The Counterfeit Traitor, speel film NEDERLAND 2 Voor de zomerperiode zijn wij op zoek naar ervaren bakwagen chauffeurs. In de periode vanaf juli tot en met eind augustus kunnen wij ai vijf chauffeurs plaatsen. Hiervoor is het rijbewijs C, chauffeurs diploma en het ADR-certificaat noodzakelijk. Informatie bij Michael van den Brandt Tel. (013) 5362139, Tilburg, Heuvelring 90. Voor verschillende relaties in en om Tilburg zijn wij vanaf juli tot en m september op zoek naar ervaren chauffeurs. U heeft het rijbewijs CE e chauffeursdiploma en kunt rijden met een wipkar en/of combinatie, Het gaat om zowel korte als lange ritten naar het buitenland. Informatie bij Michael van den Brandt Tel. (013) 5362139, Tilburg, Heuvelring 90. Voor verschillende transportbedrijven in Roosendaal en Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar ervaren combinatiechauffeurs. Het gaat om' de periode juni tot en met augustus. Het betreft zowel nationaal als kort internationaal werk. U dient in het bezit te zijn van het rijbewijs Cl en het chauffeursdiploma. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 5666552, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een transportbedrijf in Roosendaal zoeken wij meerdere bakwager chauffeurs voor de zomerperiode vanaf 8 juli tot en met 9 augustus, U dient in het bezit te zijn van het rijbewijs C en chauffeursdiploma. Het gaat om lijndiensten in ploegendienst. Nacht- en avondwerk mogen geen probleem voor u zijn. Informatie bij Joke de Groot Tel. (0165) 5666552, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. tjdrtii '"'MiliirjGféf/V Jttij Voor een periode van 3 a 4 maanden zoeken wij een ervaren diep- laderchauffeur. U heeft uiteraard de benodigde papieren en bent bereid enkele weken van huis weg te zijn. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 5202936 Breda, Kloosterplein 7. Voor verschillende bedrijven in Roosendaal en in de buurt van Breda zijn we op zoek naar ervaren trailerchauffeurs voor de periode vanaf half juli tot en met augustus. Het gaat om nationale containerwerk zaamheden in de Rotterdamse of Antwerpse haven. Het koeltransport gebeurt met dagritten in de Benelux. U dient in het bezit te zijn van hel rijbewijs CE en het chauffeursdiploma. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 5666552, Roosendaal, Dr. Braberstraat 10. Voor een transportbedrijf op Moerdijk zoeken wij een chauffeur die kan rijden met een conventionele combinatie en via een kabelsysteem containers kan afzetten. Deze opdracht duurt van week 30 tot en met week 35. Informatie bij Joke de Groot, Tel. (076) 5202936, Breda, Kloosterplein 7. 08.30 09.36 10,00 10.30 11.00 16.04 16.32 17.00 17.29 18.58 19.33 20.06 20.55 21.43 22.16 22.39 23.07 23.57 00.02 00.07 01.06 Koekeloere Nieuws uit de natuur Schooltv-weekjoumaal Spanje. Afl. 1 Projectmanagement Digitaal Internet in de praktijk (tot 11.30) Toen was Nederland nog heel gewoon: 1976, het eerste halfjaar Kleine sterren, grote sterren, portret Albrecht Dürer Meer tuinplezier, magazine 2Vandaag, actualiteiten met om 17.30 en 18.00 Journaal; 18.43 Sportjournaal en vanaf 18.51 Hoofdpunten uit het nieuws ge volgd door het weer Met de caravan op weg Bassie en Adriaan en de reis vol verrassingen, jeugdserie World Safari, reisreportages Nomads of the Wind, documen taire-serie Tijdsein, actualiteiten Metterdaad - Mozambique, re portage Overal en nergens, documentai re over Andrew Young, rechter hand van Martin Luther King en eerste zwarte Amerikaanse ambas sadeur in de VN Omega, informatieve serie over de bovennatuurlijke werkelijkheid Songs of the Seasons Journaal Kunst... omdat het moet, serie: Portret Engelse schrijver/dichter Ro bert Graves Kunst omdat het moet serie: Beeldend kunstenaar en componist Nam June Paik en zijn aandeel in de internationale kunstenaarsbewe ging Fluxus (tot 02.20) NEDERLAND 3 H 07.00 09.40 10.10 10.40 11.05 11.35 11.55 12.20 Alles kits met Chlorophylle; 07.26 Bamboo Bears; 07.53 Robbedoes; 08.18 Quatro; 08.44 Klimrekkwizzz; 09.15 Woof Fernando - Moederziel alleen Het allochtoon video circuit Filmspot De verandering Highlight: Cliff Richard Van gewest tot gewest Antenne: Cystic fibrosis, een dode- BELGIË FRANS 1 10.30 Espanol con Victor, cursus Spaans 11.00 PME Partenaires 96, zakenmagazine 11.30 Vivre a Bruxelles 11.55 Tu vois ce que je veux dire, magazine voor doven 12.25 Objectif Europe 13.00 Nieuws 13.20 Gourmandises, culinair magazine 13.35 Faits divers 14.30 Le chasseur de la nuit, Franse tv-film uit 1993 16.15 Coup de film 16.45 Classe mannequin, serie 17.15 Luna park, jongerenmagazine 17.50 Beverly Hills 90210, serie 18.35 Contacts, verkeer- stips 18.45 Télétourisme 19.30 Nieuws 20.10 Le jardin extraordinaire 20.45 Mort dinique, misdaadfilm 22.20 Contacts, ver- keerstips 22.30 Jesus Christ Moviestar, do cumentaire over uitbeelding Jezus in de film 23.25 Nieuws BELGIË FRANS 2 12.40 Gourmandises, culinair magazine 12.25 Top motos, motorsportmagazine 12.55 Racing, autosportmagazine 13.20 VTT: Le Spa cycle festival 14.15 Aquatica, watersportmagazine 14.40 Parcours Golf- magazine 15.40 Reflets-lmages d'ailleurs, magazine 16.35 Théatre Wallon: Dismoure Po viker. Toneelstuk in dialect 18.20 Frangoise et les siens, cultureel magazine 19.00 lei Bla-bla 19.30 Nieuws 20.00 Bas ketbal 21.40 Zaalvoetbal Masters-toernooi Henegouwen 22.05 Nieuws 22.35 La musi- que habite au 21: Octurn tijdens jazzfesti val Luik (tot 23.35) DUITSLAND 1 97.00 Dinosaurs, comedy 07.30 Dr. Snug- pies, tekenfilm 08.00 Abenteuer in Afrika, Jeugdserie 08.30 Molly, jeugdserie 09.00 heute 09.03 Kapt'n Blaubar Club 10.00 jeute 10.03 Chamaleon, jeugdmagazine 10.30 Abenteuer Überleben 11.00 heute '1.03 Nackt wie Gott sie schuf, Duits-Itali aanse speelfilm uit 1958 12.30 Umschau 2 55 Presseschau 13.00 heute 13.05 Eu- 'opamagazin 13.30 JA oder NEIN, spelletje 15 Dingsda, spelletje 15.00 Kinder- juatsch mit Michael 15.30 Tigerenten Club 16.55 Tagesschau 17.00 Ratgeber: Auto Verkehr 17.30 Sportschau 18.10 Sch- oss Hohenstein, serie 19.10 Rudis Lachar- ™v, hoogtepunten uit Rudi Carrell-show 40-00 Tagesschau 20.15 From Russia with we, speelfilm 22.05 Tagesthemen 22.25 "as Wort zum Sonntag 22.30 Nachtsch- ester Kroymann, humor 23.00 Fugitive Among Us, speelfilm 00.35 Tagesschau -45 Glenn Ford-cyclus: Pistolero of Red lver, speelfilm 02.20 Fugitive Among Us, °3.55 The Trap, speelfilm 07.00 Siebenstein 07.25 Bananas in Pyja- as 07,30 Mumins 07.55 Guck mal, wie F, i, u^n 08'05 Sailor Moon 08-25 Die sball-Regeln 08.30 Theos Geburtstag- oa nn l8'^5 I-1'® Bambus-Baren-Bande 'UQ, ncute 09.03 1-2 oder 3, spelletje r de jeugd 09.30 Achterbahn, kinderse-

de Stem | 1996 | | pagina 48