25% KORTING GEMEENTE HULST FNV vra Pari OCCASIONS zonder gezeur In PINKSTERKORTING DE STEM TEXTIELHUIS PÉTRONELLA Raad Hulst s Eis twee j diefstal en FAMILIE BERICHTEN t t t Dames: Jurken - rokken - vesten k.m. - T-shirts Kinder: T-shirts - lange broeken Infobon: Naam: E@[P[arD(2)[rrfS assurantiën b.v. Petvefrassende^ wan een feestelijke dooi Getrouwd op 23 mei 1996 40 jaar 50 jaar TIFFANY LAMPJES JAN MEIJER Ste^4561 ANKIE ANNA ELISABETH WILLEMSEN Josephus Johannes Hense FRITS NEDERVEEN WILHELMINA MARIA VAN DE LUIJTGAARDEN Mina Sjaak van Beers Familieberichten uit andere bladen kn1 Begeleider zwangerschapsgymnastiek m/v Stichting Thuiszorg Zeeuwsch-Vlaanderen op Cloosterstraat 11 - Kloosterzande De betere Belgische keuken B-9990 Maldegem Aalterbaan 183 1 fulltime ASSURANTIEMEDEWERKER MA/ Goedemorgen... DE STEM Exclusief: (op bestelling) Kleur en model naar keuze. GLAS Nijverheidsstraat 2a Terneuzen Tel. 0115-614666/696078 ff ii> editie zeeland DE STEM VRIJDAG 24 MEI 1996 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Mijn grote liefde, de prachtige moeder van Myrthe en onze lieve dochter en zus is dood. Het verdriet is te groot. 20-4-1962 Ankie Wijgerde 22-5-1996 Menno Vermeulen Myrthe Rinus Wijgerde Jeanne Wijgerde-Broeders Hans, Gonard Wij willen je rust gunnen, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze smart. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve zus, tante en oudtante weduwe van op de leeftijd van bijna 91 jaar. J.C.M.A. Gommers-van Aert A.C. Hense A.I.M. Hereijgers Etten-Leur, 22 mei 1996. Bernhardlaan 86. Corr.adres: A.I.M. Hereijgers, Akkermolenweg 9c, 4881 BL Zundert. De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 25 mei om 10.30 uur in de H. Corneliuskerk, Pastoor de Bakkerstraat te Achtmaal, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de parochiebegraafplaats achter de kerk. De avondwake zal gehouden worden op vrij dag 24 mei om 19.00 uur in voornoemde kerk. Anna is overgebracht naar het mortuarium te Zundert, Katerstraat 37. U kunt afscheid van haar nemen op vrijdag na de avondwake. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van beide diensten in de kerk. Samenkomst in de kerk. Wilt u indien u geen persoonlijke kennisge ving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed zacht en kalm, onze dierbare broer, zwager, oom en vriend 18 mei 1922 te's-Hertogenbosch t 22 mei 1996 te Terheijden. Familie Nederveen Bewoners Acacialaan „Gruytveld" Terheijden Corr.adres: P.M. Nederveen, Zonneweilaan 3, 5263 EA Vught. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 25 mei om 13.30 uu;- in Gruyt veld, Zeggelaan 110 te Terheijden. Om 15.30 uur volgt de crematieplechtigheid in het crematorium Zuylen, ingang Tuinzigt- laan te Breda. Aansluitend is er een samenzijn in 'Gruytveld' te Terheijden. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. 't Is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: „Ik ben wat moe". En op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en mijn allerliefste oma echtgenote van in de leeftijd van 64 jaar. Sjaak van Beers Martien f Zus en Piet Ties en Linda Jacqueline en Rob Jacky f 4711 RN St. Willehrord, 22 mei 1996 Bremstraat 151 Tot intentie van Mina zal op maandag 27 mei om 10.00 uur worden gebeden in de H. Willi- brorduskerk te St. Willebrord. Hierna kunt u van Mina afscheid nemen in de rouwkapel naast de kerk. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 28 mei om 11.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de parochiebegraafplaats. Samenkomst bij de rouwkapel om 10.45 uur. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren achter in de kerk, voor aanvang van de uitvaart dienst. Mocht u door omstandigheden geen persoon lijke kennisgeving hebben ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te be schouwen. OVERLEDEN: Cornelis Ment Tuijt echtgenoot van Nanna Hooi jen 71 jaar, Goes, J. Klaaijsenstraat 20 Crematie te Middelburg, 25 mei Arij de Meulmeester echtgenoot van Maatje van de Ketterij 76 jaar, Arnemuiden, Molenweg 28 Begrafenis te Arnemuiden, 25 mei Willemina Maas-Brasser echtgenote van J. Maas 83 jaar, Domburg, Ter Manteling Begrafenis te Domburg, 25 mei STICHTING THUISZORG ZEEUWSCH-VLAANDEREN kruiswerk en gezinsverzorging De Stichting Thuiszorg Zeeuwsch-Vlaanderen, gevestigd in Terneuzen, is een regionaal werkende organisatie met als doel: het behouden en bevorderen van de zelfverantwoordelijkheid van mensen in de thuissituatie. Om dit te bereiken levert de thuiszorg huishoudelijke hulp, verpleging, verzorging en begeleiding. Voorts voorziet de thuiszorg in dieetadvisering en voedingsvoorlichting, ouder- en kindzorg, uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen. Door toenemende activiteiten inzake de zwangerschapsgymnastiek binnen het rayon Oostburg, wordt gezocht naar een oproepkracht in de functie van: Een aanstelling voor onbepaalde tijd kan in de toekomst tot de mogelijkheden behoren. Functie-omschrijving: het geven van psychische en lichamelijke begeleiding aan aanstaande moeders tijdens de zwangerschap; voorbereiding op de bevalling; geven van begeleiding aan aanstaande vaders. Functievereisten: diploma Fysiotherapie; beschikken over rijbewijs B en een auto; bereid zijn om buiten kantooruren te werken. Salariëring: Het uurloon bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal 18.53 en maximaal 24.54 bruto per gewerkt uur. Inlichtingen inzake de werkzaamheden kunnen worden verstrekt door mevrouw T. Michiels, rayonhoofd, tel. 0117-456500. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijnen onder vermelding van vacaturenummer: 9605100 richten aan: t.a.v. de heer S. de Visser, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 73, 4530 AB TERNEUZEN. bij BEKENDMAKING De Kamer van Koop handel en fabrieken voor Westelijk Noord- Brabant te Breda maakt bekend dat vanaf heden de reke ning en verantwoor ding van de Kamer over 1995 voor eenie der ter inzage ligt op haar kantoor, Mo- zartlaan 7 te Breda. De voorzitter Drs. A.A. Vermeulen algemeen secretaris, g Drs. J. Hamers 1 WET MILIEUBEHEER - ALG. WET BESTUURSRECHT beschikking Burgemeester en wethouders van Hulst maken gelet op artikel 3:44, tweede lid, van de Algemene Wet Be stuursrecht bekend dat op 14 mei 1996 aan C. van Sleuwen, Zondveldstraat 5 te Veghel: - vergunning is geweigerd ingevolge de Wet Milieu beheer tot het oprichten en in werking hebben van een varkensmesterij met een capaciteit van 6912 stuks vleesvarkens op het perceel Oude Graauwse- dijk ongen. te Graauw. Door het stellen van voor schriften kan niet aan de gevolgen voor het milieu i.e. een voor verzuring gevoelig worden tegemoet gekomen. - onder voorschriften ter bescherming van het milieu vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer is ver leend tot het oprichten en in werking hebben van een varkensmesterij met een capaciteit van 902 stuks vleesvarkens op het perceel Meloweg ongen. te Graauw, Ver gunning is geweigerd voor het houden van het overige aantal varkens waarop de aanvraag betrek king had (6010). Door het stellen van voorschriften kan voor dit deel niet aan de gevolgen voor het milieu, i.e. een voor verzuring gevoelig gebied, tegemoet geko men worden. Het betreft nieuwe besluiten naar aan leiding van uitspraken van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State. De beschikkingen wij ken af van de ontwerpbeschikkingen en de oorspron kelijke, op 3 februari 1995, bekendgemaakte defini tieve besluiten. De aanvragen, het ontwerp van de besluiten, de be sluiten en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende zes weken ter inzage op het Bureau Milieu van het Stadskantoor, Grote Markt 21 te Hulst, elke werkdag van 09.00 töt 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting worden verkregen. Bovenbedoelde bescheiden liggen bovendien op 25 mei, 1,8, 15, 22 en 29 juni 1996 van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage op het bureau Hulst van de Regiopolitie Zeeland, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Ingevolge artikel 20.6., tweede lid, van de Wet Milieu beheer staat gedurende zes weken na heden beroep open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht te gen het ontwerp van het besluit; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uitte brengen over het ont werp van het besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigin gen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daaraan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben in gebracht tegen het ontwerp van het besluit. Een beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt. Indien gedurende de beroepstermijn bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan, wordt het besluit niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. Artikel 18a Wet R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter openbare ken nis dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is in afwijking van de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen, met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, toe stemming te verlenen voor het uitvoeren van onder staande bouwplannen: - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Er- nest Claesstraat 2 te Hulst; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Sax havenstraat 28 te Hulst. Met ingang van 27 mei 1996 liggen de bouwplannen gedurende twee weken op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeentesecretarie, kamer 208 (bureau bouwen en wonen), voor een ieder ter inzage. Een ieder die bedenkingen heeft tegen een bouwplan, kan die gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders. Routewijziging ophalen huisvuil In verband met tweede pinksterdag 27 mei a.s. wordt het huisvuil (GFT-route) op dinsdag 28 mei 1996 opgehaald. Gedoogregeling voor de tijdelijke opslag van vaste meststoffen Het komt steeds vaker voor dat er op landbouwperce- len tijdelijk vaste mest wordt opgeslagen. Het is altijd de bedoeling om deze mest op het betreffende per ceel uit te rijden, maar omdat het moment van onder werken niet altijd samenvalt met het moment van aan voer, komt het voor dat de opslag gedurende geruime tijd blijft bestaan. In principe is er sprake van een activiteit waarvoor een vergunning nodig is in het kader van de Wet Milieube heer. Omdat het doorlopen van een vergunningproce dure (maximaal 6 maanden) in de praktijk niet werkt, was er in de regio Zeeuws-Vlaanderen behoefte aan een uniforme gedoogregeling. Deze regeling treedt op 1 juni 1996 in werking. Het gedogen van de opslag van vaste mest op landbouwgrond houdt in dat het gemeentebestuur, in afwijking van de wettelijke ver gunningplicht, besluit om niet op te treden. Omwille van het voorkomen van onnodige bodemver ontreiniging of stankoverlast verbindt de gemeente aan het gedogen van de opslag wel enige voorwaar den. Ten eerste dient de opslag vier weken vooraf ge meld te worden. Meldingsformulieren kunnen bij de gemeente verkregen worden. Bij het aanvragen van de meldingsformulieren wordt de aanvrager tevens op de hoogte gesteld van de voorwaarden. De belangrijkste voorwaarden hebben betrekking op de maximale hoeveelheid mest, de tijdsduur van de opslag en de afstanden tot woonbebouwing in ver band met stankoverlast. Behalve de vaste voorwaar den kan het gemeentebestuur in bepaalde omstandig heden besluiten om nadere eisen te stellen, zoals bij voorbeeld het afdekken van de opslag met folie tegen ongedierte- en stankoverlast. Een dergelijk besluit wordt opgenomen in de vier weken voorafgaand aan de opslag. Wanneer een opslag van vaste meststoffen niet ge meld wordt of niet voldoet aan de voorwaarden, grijpt de gemeente terug op het feit dat er sprake is van een inrichting zonder vergunning. De gemeente kan dan verzoeken om alsnog een vergunning aan te vragen (er zijn dan legeskosten verschuldigd) of de politie ver zoeken om proces-verbaal op te maken. Meldingsformulieren en nadere informatie betref fende deze gedoogregeling kan verkregen worden bij het bureau Milieu, telefonisch bereikbaar op nummer 0114-389224. Hulst, 24 mei 1996 Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen De secretaris, mr. H.J. van Geesbergen Showroom 1000 m'. Alles op maat gemaakt in eigen fabriek (sinds 1964). Sterk in eiken en design, vakkundige plaatsing. Ook een volledig kastenprogramma voor hal, slaap- en badkamer en kantoren. Ruime keuze in tafels en stoelen. Vrijblijvend ontwerp en offerte. Tel. 00.32.50.71.16.09 - Fax 00.32.50.71.81.41 Open van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 19.00 uur. Op zaterdag tot 18.00 uur. Gesloten op zaterdagvoormiddag en zondag. Fabriek: Industrielaan 1 - B-9990 MALDEGEM Adres: Postcode:Plaats: directie: h.h. visscher Gevraagd door: een gerenommeerd assurantiebemiddelingsbedrijf voornamelijk werkzaam voor particulieren, vrije be roepers en kleine zelfstandigen, gevestigd in de Leeuwenlaan 38, 4532 AG Terneuzen voor de binnendienst De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - behandeling van verzekeringsaanvragen - behandelen van schades - contact onderhouden met cliënten en maat schappijen zowel mondeling als schriftelijk - bijhouden van de assurantie-administratie Wij vragen: - een opleiding op middelbaar niveau - bij voorkeur MEAO met Assurantiën in het pak ket - leeftijd tussen 18 en 23 jaar Wij bied en: - een plezierige werkkring in een klein team - een opleiding voor het Assurantie B-diploma - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - de mogelijkheid uzelf verder te ontplooien Meent u aan het vorenstaande te voldoen, dan no digen wij u uit uw handgeschreven sollicitatie met levensloop (curriculum vitae) binnen 14 dagen aan ons te zenden. Uw sollicitatie zal uiteraard zeer ver trouwelijk worden behandeld. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: de directie van Fermont Assurantiën B.V. t.a.v. dhr. H.H. Visscher Postbus 37 4530 AA Terneuzen 9 Voor particulieren '11 Gelukwens, bedankje jubileum, huwelijk, verlovine overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 X 40 mm 26.- incl. B.Tty Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgave te richten aan: De Stem, Postbus 3229, 4800 MB Breda t.a.v. 'Kleintjes Afdeling'. Wij behouden ons het recht voor teksten, foto's en tekeningen zonder opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgever is gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken. Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. Bezorger gefeliciteerd Koos van Dongen in Breda. Mevr. Taks-Wijnen in Titan Wil Dillise in Breda. Mevr. Anandbahadoer in Etten-Leur Bas Weterings in Etten-Leur Robin van Egmond en Sylvia Verkooijen, Oosterhout. Gerard Menssen en Marianne Willemen, Huiten. Marco Doesburg en Natasja Damen, Waspik. Raymond Schoonen en Jolanda Staas, Klundert. Ferry de Klerk en Anja Wagener, Breda. Bas de Vries en Elvia Germing, Etten-Leur. Het is echt waar Nel van Bragt wordt 50 jaar. H.G. Deze stoere soldaat Alois wordt vandaag 70 jr. Proficiat The Kids ISfl Hiep Hiep Hoera al een paar. Tot straks. Toos Riekie en Piet. Precies in de roos wordt onze Toos. Van onze verslaggever Clinge - De Bouw- en Hou FNV heeft het faillissement r vraagd van Bouwbedrijf Clin omdat deze de betalingsverpli gen aan zijn werknemers ni komt. De bond noemt het bedr 'wanbetaler' die zijn verantw lijkheden stelselmatig on Daarbij gaat het om het niet ui jen van vakantiegeld in de mei- pirecteur W. Lansu van het bo drijf, die gisteren nog van geen fa Van onze verslaggever Hulst - Ondanks dat een ve ven in Hulst niet het gewe past de Hulster gemeentera Dat bleek gisteravond in de ver gadering van de commmissie Fi nanciën die de voorjaarsnota van burgemeester en wethouders kreeg voorgeschoteld. Daaruit blijkt dat de tariefsverhoging met ingang van dit jaar maar 70.000 gulden méér zal opleveren. De gemeente had gerekend op een meeropbrengst van 130.000 gul den. Hap-snap Volgens het onafhankelijk raads lid F. de Vries is die tegenvaller het resultaat van een 'onsamen hangend hap-snap parkeerbe leid'. Wethouder P. Weemaes moest toegeven dat zestig mille minder dan geraamd inderdaad 'erg veel is'. „Het is wel zo dat de maanden januari en februari economisch gezien altijd mindere maanden zijn. Het eerste kwartaal hoeft dus niet maatgevend te zijn voor de rest van het jaar. De drukte in de binnenstad en dus meer par keerders neemt nu al weer toe. Maar het is belangrijk de par- keeropbrengsten goed te blijven volgen." De gemeente Hulst heeft in de eerste drie maanden van dit jaar al ruim duizend parkeerboetes opgelegd, terwijl er van tweedui zend over heel 1996 was uitge gaan. Veel daarvan zijn richting ,JÊm~ In I Niet voor niets ontmoeten ruim 260.0C lezers en adverteerders uit Zuidwest Nederland elkaar dagelijks in De Stem- Want in De Stem gebeurt 't elke dag opnieuw. li. EEN ADVERTENTIE IN DE STEM BEREIKT RUIM 260.000 LEZERS IN HET ZUIDWESP VOOR MEER INFORMATIE BEL (076)5312 550 HM Van onze correspondent Middelburg - Officier van just in Middelburg tegen de 18-ja vangenisstraf van twee jaar dat A. nog eens twee weken e lijke straf die hij nog tegoed zich binnen zijn proeftijd a maken. Naast een hele serie winkeldief stallen, gepleegd eind december in Vlissingen, wordt A. ervan ver dacht op 23 februari de bedrijfs leider van een supermarkt in Vlissingen met een pistool te heb ben bedreigd en hem daarmee op het hoofd te hebben geslagen. Volgens verklaringen van A. had ni] uit geldgebrek enkele blikjes drank niet afgerekend. Na de kassa's werd hij door de bedrijfs leider meegenomen naar het kan toor en werd het 'formulier win keldiefstallen' ingevuld. Direct daarop trok A. een pistool, vuur de ermee in de richting van de be drijfsleider en gaf met de kolf een klap op het hoofd. Vervolgens nam hij de benen. Kort daarna Redactie Terneuzen: ft?dstraat32' 4532 CG lel 0115-645769, fax 0115-645742. Peter °99el (editiechef), Fra„i,Vr?n- ,en Assem. Frank van Cooten, Helm u01' P'v' ec7 cbe9. Rein van der Goes' de Puysseleiir- f'^tiaet 1,4461 JK Rertel13"27370°, fax 0113-273701 «erslaggëvert6^335^"010- Hulst: te|and,e,Tarkt ,4a'4561 ReriST 77°' fax 0114-372771 te vrii °115-645751 tel-zondag 0115-645753 Des<jrtent'e"exP'°'ttrt'e Zn m en 2VK jerneuzen: tel ofeef32'4532 CG ^;5-3^s0115-645741 ^sk:01'5-563976' Hulsfc>lrnniers' priv® °115-562354 Eddhf9enWOord'9ers: Nan\w Brande' privé 0114-31457 1 "Verstraeten privé 0114-316755. ^eriingstijden: w- 8.30- 17.00 uur

de Stem | 1996 | | pagina 12