E L RENG IPOWER EZAAK Actieplan Fiets Voetbal: een mannensport! Treffend Kerstpakketten Voorbij Peugeot Numculator Gronddepot gaat door HÉ JA, DAT KEN I OESTEM ZEELAND C4 nistrateur sm/v ;hauffeurs m/v tes edewerkers :sses dewerker tW v<ztt de ZONEN OUWEN ZOU TOCH SLIMMER MOETE ZIJN! RK-KERKDIENSTEN PC-KERKDIENSTEN PASTORIEDIENSTEN 96 X 69 ZATERDAG 18 MEI 1996 FRAME GIFT SHOE itie met 63 winkels, marktleider ied van wenskaarten, posters, kado- op zoek naar een (m/v) 'D-nhreau i omgeving van Breda •en ondermeer het verzorgen van de itratie, de periodieke management- dministratie. Verder verricht u mheden voor de directie en financial echtstreeks onder de financial controller, itdaging voor een kandidaat die beschikt )/SPD-niveau. Enige jaren ervaring m een vereiste, evenals een ruime utomatisering, bij voorkeur Exact, oonlijkheid die zich kenmerkt als richt en tactvol. Tevens bent u «555* leeftijd tussen 25 en 30 jaar. hun brief met uitgebreid c.v. naar:'# B.V. t.a.v. RA, Marksingel 2b, 4811 NV Breda Breda zijn we op zoek naar: it inpakwerk en kwaliteitscontrole bij 2-ploegendienst willen werken, langere tijd, kom je dan meteen bij ons pr Breda, 076-5220360) a en ervaring. nagazijn met hoge stellingen willen wer- i, 076-5220360) digheid en in groepsverband willen - typen van vooral cijfermatige combina- (Manpower Breda, 076-5220360) handmatig monteren van kabelbomen 17 en 23 jaar en voor langere tijd be- 6-5220360) Oosterhout zijn we op zoek naar: diverse mogelijkheden voor ervaren se- veer 25 jaar. Beheers je Engels, Duits geschrift, reageer dan snel. (Manpo 320) archiefmedewerker met technisch in- pleiding hebben wij werk voor een ia - wer Oosterhout 0162-420020) janisatie, Markendaalseweg 63a, S220360 janisatie Postkantoor, Torenstraat ia. 0162-420020 ER* UITZENDORGANISATIE j heeft er wel eens gehoord tan een bijzondere fiets, name lijk de Actieplan Fiets? Of hèt Actieplan Fiets, om precies te ijn? Is dat een stadfiets, een wielrenfiets of een bergfiets? peze verslaggever weet het alle- pal niet meer. Hij kreeg eerder (jeM week weer een onbegrijpe lijk ambtelijk stuk van het pro vinciebestuur onder ogen over die nieuwe fiets. Hij las dat 'het Actieplan Fiets het afgelopen iaar tot stand is gekomen en be sproken in het Dagelijks en het Algemeen Bestuur van de toen malige Vervoerregio'. Zoveel abstracte dingen. De ver slaggever wist nog niet wat hij aan zijn fiets had hangen. Maar tijdens die besprekingen, las hij verder, is 'een actiepunt' aan de orde gekomen en wel 'het instel len van het Fietscoördinatie- punt'. get werd steeds vreemder en spannender. Een fietscoördina- tiepunt, wat moet je je daar bij voorstellen? Is dat een veredelde fietsenstalling of is dat een punt ergens in Zeeland waar alle Ac tieplan Fietsen als lemmingen heengaan om gecoördineerd te worden? Hij las verder: 'Het doel van het instellen van het fietscoördina- tiepunt (ha, dacht de verslagge ver, nu komen we ergens) is om het speerpunt Bevordering van het Fietsverkeer ook daadwer kelijk de nodige aandacht te ge ven'. Krijg nou wat aan je coördina tiepunt, dacht de verslaggever boos, hij wist nog geen fluit. Speerpunten, daadwerkelijk, bevordering, wat een woorden. Hij struikelde nog wat verder in de tekst over debiele kreten als 'fietsinfraplan', 'aanspreekpunt' en 'bestemmingsgerichte doe len', en besloot daarop het hele stuk een lel van een flets onder het draagvlak te geven, zo de prullenbak in. Ga toch fietsen... (CM) HET leven van een voorzitter van een ondernemersvereniging gaat niet altijd over rozen. Er moeten veel activiteiten worden georgani seerd en een ondernemersvereniging moet vaak veel fantasie en creativiteit gebruiken om zijn dorp te promoten. De ondernemersvereniging IJzendijke is altijd erg actief en ook de voorzitter van deze club, Didier Buysse, staat zijn mannetje. On langs werden er aan de nieuwe inwoners van IJzendijke welkomst pakketten met een waarde van meer dan 200 gulden uitgereikt tij dens een feestelijke bijeenkomst in de nieuwbouwwijk Mauritshof. Een leuk initiatief van de IJzendijkse ondernemers, maar om nu in een qua weersomstandigheden tegenvallende maand mei al direct aan Kerst te denken gaat toch wel erg ver. „Ik ben blij, dat ik u na mens de ondernemers in IJzendijke, deze kerstpakketten mag over handigen," zei voorzitter Didier Buysse zonder blikken of blozen. De nieuwe inwoners namen het de voorzitter niet kwalijk, want de 'kerstpakketten' werden dankbaar in ontvangst genomen. Welke pakketten de ondernemersvereniging in december gaat uitreiken was nu nog niet bekend. (WvL) 'Beeldbepalend', heette in deftig taalgebruik het markante fabrieksgebouw van De Walsenmolen in hartje Sas van Gent. De ge meente, die bestaat uit vier kernen: Sas van Gent, Westdorpe, Philippine en Zandstraat. Ondanks aanhoudende pogingen om het gebouw na sluiting van De Walsenmolen van de ondergang te redden, sloeg in de afgelopen maanden de slopershamer onverbiddelijk toe. In het centrum van Sas van Gent gaapt nu sedert enige tijd een gat. Een groot gat. Waar eens de meelfabriek stond ligt nu zand. Bergen zand. En van dat zand nu, hebben de inwoners van de tegenoverliggende Wil helminastraat last. Om niet te zeggenveel last. Want in Zeeland waait het nog wel eens, en de laatste weken heeft het niet bepaald veel geregend. En door droogte en wind wil zand wel eens 'gaan stuiven. Zand heeft bovendien de eigenschap dat het zich door niets en niemand laat weerhouden. Kortom: het kruipt eigenlijk waar het niet gaan kan. De bewoners van de Wilhelminastraat klagen echter niet. Maar ze maken hun ongenoegen wel kenbaar. Met één treffend woord: 'Zandstraat'. foto camile schelstraete Voetbal, zegt men, is een mannensport. Sterke kerels die el- mar bijna te lijf gaan om een bal te veroveren om die vervolgens w?er hard weg te schoppen. Rinus Michels, ooit een bekend trai ner, zei het al: 'Voetbal is oorlog'. Dus kun je verwachten dat de soldaten' ook wel wat gewend zijn. Kou en ontberingen bijvoor beeld kunnen doorstaan. Op de Zeeuws-Vlaamse velden ontbrak "■fgelopen weken het zonnetje, zoals de weerdeskundigen zeg gen: het is wat frisjes voor de tijd van het jaar. En wat doet de voetballer dan? Juist: hij hult zich in een warme deken. Dat was m onze tijd anders, want vroeger... foto camile schelstraete IN LAMSWAARDE wist men niet wat men zag. Een ware in vasie van auto's van wielrenners en toeschouwers die zich aan dienden voor de eerste etappe van de Omloop van Zeeuws Vlaanderen voor trimmers. Die renners wilden zich laten in schrijven in café De Lamsoren bij Louis. Er was echt geen doorkomen aan in de Dreef. Maar het dorp leefde op als nooit tevoren. Maar toen een maal de eerste rit van die Om loop van Zeeuws Vlaanderen voor trimmers van start was ge gaan stond er in de bocht van de Jac. de Waalstraat een auto zo geparkeerd dat het voor het pe loton van 170 trimmers een ge vaar zou opleveren. De toe schouwers van Lamswaarde herkenden onmiddellijk de au to. Een wat paars-bruine Peu geot. Dat moest de auto zijn van nota bene een lid van het wielerco- mité Lamswaarde. Hoe kon die zo dom zijn. Die moest toch wel weten dat dit niet door de beu gel kon. Zijn naam ging snel het hele dorp rond. Op hetzelfde moment werd in de volgerskara vaan de chauffeur van de neu trale volgauto even stil. Hij her innerde zich helder dat hij zijn Peugeot in de Jac. de Waalstraat had gezet, omdat hij in eerste instantie met die auto de koers zou moeten volgen. Iedereen probeerde de auto op de stoep te tillen. De deuren zaten allemaal op slot. Men vergat echter te kij ken naar de kofferbak die open was. Maar de chauffeur van het Peu- geotje was dus helemaal niet die arme drommel van het wieierco- mité die bij binnenkomst in het plaatselijk café allerlei verwij ten naar zijn hoofd kreeg geslin gerd. Saillant detail in deze zaak was ook nog eens dat de organisator van deze Omloop op een bepaald moment de desbe treffende Peugeot had willen la ten wegslepen. Maar goed dat die dat niet liet doen, want later bleek het om de auto te gaan van de broer van de organisator. Al les kwam uiteindelijk op zijn pootjes terecht en werd in het café van Louis het wielerco- mitélid in 'ere' hersteld. Lams waarde is een echt familie dorp....(EdS) NOESTE TRAININGSARBEID was er al lang niet meer bij. Dat deed hij vroeger, toen het er nog om ging. Toen nam-ie zelfs de voorbereiding, een warming-up voor het toestromend publiek, serieus. Maar ook dan smeet hij, zuinig als hij was op zijn godde lijk lichaam, nooit met krach ten. Tegenwoordig wrijft-ie zondags een kwartiertje voor de wedstrijd de stramheid uit zijn spieren met wat olie. Voldoende om 2 x 45 minuten glansrijk vol uit te kunnen gaan. Het ging hem tot voor kort alle maal prima af. De mijlpaal van vijfenveertig passeerde zonder zichtbare tekortkomingen. Vond-ie vooral zelf. Want langs de lijn hadden ze natuurlijk al lang gezien dat de glans er wel af was. De welving onder zijn shirt, maatje extra large, droeg er zeker toe bij dat zijn bewe gingen wat minder vlot oogden. Niettemin was hij er van over tuigd dat hij straffeloos kon putten uit de reserves van zijn trainingsarbeid van weleer. De laatste maanden is hij echter verplicht die visie wat bij te stellen. Steeds vaker moet-ie verstek laten gaan. Een spier- scheurinkje hier, een blessuretje Zeeland Rond verschijnt elke zaterdag in de Zeeuwse editie van dagblad De Stem. Bijdragen deze week van Frank Deij, Camile Schelstraete, Willy van Leeuwen, Eddy de Schrijver, Ad Roos en Cees Maas. De redactie stelt reacties op prijs. Geen anonieme inzen dingen, en niet op rijm. Voor tips, wetenswaardigheden op-en/of aanmerkingen belt u: 0115-645769. U kunt ook schrijven naar: Post bus 145, 4530 AC Terneuzen. daar. Het gebeurt nog maar zel den dat hij langer dan twintig minuten in het veld staat. Enke le weken geleden sloeg het noodlot opnieuw toe. Bij een simpel passje over een aanstor mend aanvaller schoot het in zijn rechter bovenbeen. Hij kon geen kant meer op. Pijn, pijn. Het advies in de kantine was duidelijk: „Pure ouderdom, man. Stoppen." Hij was er echter de man niet naar om zich zomaar bij de fei ten neer te leggen. OK. Hij raak te er nu ook wel van doordron gen dat de tijd niet eeuwig lief voor hem kon blijven. Zijn aller liefste hobby eraan geven, na een paar blessures, ging hem echter toch wel erg ver. Maar helemaal gerust was hij toch niet. Bijgelovig als hij was, -nog steeds droeg hij dat zwarte slip je onder zijn sportbroekje en stapte hij altijd eerst met zijn rechterbeen het veld op-, zag hij in zijn blessureleed een voor bode van dreigend onheil. Want het kon toch geen toeval zijn dat hij iedere keer in het eerste kwartier van de wedstrijd uit viel. En telkens, toen hij er nog eens goed over nadacht, nadat hij de avond vantevoren naar de bioscoop was geweest. Het zweet brak hem uit. Paniek al om, want voortekenen bedrie gen zelden. De paniek sloeg om in een gevoel van totale redde loosheid toen hij op zijn horloge keek. Dat stond doodstil. Op precies een kwartier na het be gin van de wedstrijd. (FD) ZO MET enige regelmaat trekt PTT-telecom de aandacht in deze rubriek. Is het niet met een fax waar een pinnetje aan moet zitten dat er nooit heeft gezeten, dan is het wel met een spetterende aanbieding van telefoontoestellen die al lang zijn uitverkocht. Over dat nieuwe telefoonboek valt overigens ook nog wel het een en ander te vertellen. Maar niet vandaag en niet hier. Vandaag gaat het over die Primafoonwinkel in Middelburg. In Middelburg is het binnenkort feest en daar haakt de midden stand natuurlijk op in. Ook Primafoon dus. Met een spetterende aanbieding: een GSM-telefoon- toestel met een korting van 69 gulden. Ten minste, tegen inlevering van een bon uit een huis-aan- huisblad. 'Daarnaast krijgt iedereen tegen inleve ring van deze waardebon een gratis numculator,' staat er op diezelfde waardebon. Da's mooi. Wie dus die bon inlevert krijgt zo'n omnummerding ter waarde van 6 gulden 95 cent. Op naar Primafoon. Een GSM hebben we al, dus we leveren die bon in en wachten met rode oortjes op het gratis hebbeding. Mooi niet. In plaats van een numculator krijgen we een grote mond. „Meneer, u kunt niet lezen. U moet eerst een toe stel kopen." We proberen voorzichtig de telecom- logica te begrijpen. „Als we het goed lezen moet eerst de bon worden ingeleverd voor een goedko per toestel en dan nog eens een bon voor die gratis numculator. Twee bonnen dus? „Nee meneer. Een toestel kopen, bon inleveren en dan krijgt u iets." We proberen het nog eens: „Maar dat staat er niet. Er staat dat er twéé aan biedingen zijn. Een toestel in de aanbieding en daarnaast zo'n gratis ding voor iedereen die een bon inlevert. "De mond van de meneer van Prima foon wordt alleen maar groter. We gaan maar weg. Zonder numculator. (AR) is datte juiffrouw van ingels 't mij zelf verteld èt anders geloofdeken 't nie. e w,as lekker aont lesgeven, zeese, ik geloof dasse praotegen over Gaovo twee of drie, Soot n tillefoon. Nou angt'r wel zo'n deenk, maor da geef 'n eel ander geluid, e snapt'n d'r dan ook niks van, maor al eel gauw kwam 't uit. |n.e" die °P de tweede root lag, die schoot'm mee gank in zijn boeketas. V nergest geen ergening in, toentij begost tepraoten, begreep z't pas. ee, opao, die enk nog nie g'aad en ook nie de volgende straot. oor goed opletten eeh! Kijkt uit dagge nummer negetien nie overslaot! j/a sne zeker van ne vent, die ang zo aon d'n tillefoon bij de krant. K Wel a} gebeld èn, want ge zij toch al aon de laote kant. Ik e"'nee'-ik kom van d'n aoved nog...jao tegen 'n uur of alf zes. "noen nou opangen opao, de juffrouw wil geloof'k deurgaon mee eur les. ji leej t op zijn gemaksken uit: ij aoi van de merrend zijn krantewijk nie klaor. Vonl e*9en overslaopen, nou gafta nie, zijn opao nam zo lank waor. Qoedzrin i/i/io /iflvuvwnf Af*/! »7ai/i ojycio WdS d de gemakken van d'n modernen tijd! m 9f>edzijn was ammel wel wa vlug gegaon, opao was de kluts wa kwijt, r z aoien allebei draogbaoren tillefoon. Ze sting as van d'and Hods geslogen, zone gast...jao, die oor opgebeld, maor opao most daor toch maor geen gewoonte van maoken ess'm wel verteld. „Zonen ouwen kloot, snapte gij da nou Free, dattie van zijn eigen nie slimmer is?" „Meisen,zeej'k, „gij deenkt alt nog da d'ouwer ook wijzer is, maor echt waor, da d'ijje mis!" WEST-ZEEUWS- VLAANDEREN Aardenburg - Maria Hemelvaart, zond. 9.15 u. Biervliet - H. Maagd Maria Onbe vlekt Ontvangen, zat. 19 u. Breskens - H. Barbara, zat. 19 u. zond. 10 u. Eede - H. Maria ten Hemelopne ming zat. 19 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat. 17 u. Oostburg - H. Eligius. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apostel, zond. 09.15 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. IJzendijke - H. Maria Hemelvaart, zond. 10.30. Sluis - H. Johannes de Doper, zond. 10.30 u. OOST-ZEEUWS-VLAANDEREN Clinge - H. Henricus. zat. 19 u. Hulst - H. Willibrordus. zat. 19 u. zond. 10.30 u. Graauw - Maria ten Hemelopne ming. zond. 9.30 u. St. Jansteen - H. Johannes de Do per. zat. 19 u. Boschkapelle - H. Petrus en Pau- lus. zond. 10.30 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie. zat. 19 u. Hengstdijk - H. Catharina. zat. 19.00 u. Heikant - H. Teresia. zond. 9 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat. 18.30 u. zond. 10.30 u. Koewacht H. H. Philippus en Ja cobus. zond. 10.30 u. Lamswaarde - H. Cornelis. zond.' 9.00 u. Nieuw-Namen - H. Joseph, zond. 11.00 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zond. 9.00 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zond. 9.00 u. Sluiskil - St. Antonius. zond. 9.30 u. Terhole - H. Gerardus Majella. zat. 19.00 u. Axel - H. Gregorius de Grote. zat. 19 u. zond. 11 u. Philippine - O. L. Vr. Hemelvaart, zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemelvaart, zond. 11 u. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. Willibrordus (Tri- niteitskerk). zond. 11 u. Verrezen Christus: zat. 19 u. Hoek - H. Kruiskerk, zond. 11 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.45 u. ZATERDAG 18 MEI ZEVENDEDAGS ADVENTIS TEN Terneuzen (Goede Herderkerk) 10 u. ds. R. Dingjan. Middelburg (Doopsgezinde kerk) 10 u. ds. J. Engelgeer (HA). Vlissingen ('t Anker) 9 u. ds. J. En gelgeer (HA). ZONDAG 19 MEI HERVORMDE KERKDIENSTEN Aardenburg (Ontmoetingskerk): Dhr. N. Peterse. maand. Kapel Coensdike 16 u. Ds. H. Valk. Axel: 10 u. Ds. C. Hoogendoorn. Biervliet: dienst te IJzendijke. Breskens: 9.30 u. Ds. Leentfaar. Groede: 11 u. Ds. R. Wasterval (HA). Hoek: 10 u. De heer A. Verschuren. Hontenisse: 11 u. Ds. M. de Nee- Üng. Hoofdplaat: dienst te IJzendijke. Hulst: 9.30 u. Ds. M. de Neeling. Nieuwvliet: 10 u. Dhr. Pannekeek. Retranchement: 11 u. Ds. Hou- waart (HA). Sas van Gent: 10 u. vicaris mw. C. Don. Schoondijke: 9.30 u. P. Brinkman. Sluis: 9.30 u. Ds. Houwaart (HA). Terneuzen: (Grote Kerk): 10 u. Ds. A. Bijl. (Goede Herderskerk): 10 u. Ds. F. Blokland. 19 u. Ds. A. Bosch. (Opstandingskerk): 10.30 u. Dhr. W. Kruidenier. (Ziekenhuis De Honte): 17.45 u. Ds. H. Stap. (Verpleeghuis 'Ter Schorre': 10.30 u. dienst. Waterlandkerkje: 11 u. Dhr. Ke telaar. IJzendijke: 9.30 u. Ds. J. v.d. Schee. Zaamslag: 10 u. Ds. H. Reinders. Zuidzande: 10 u. Ds. C. Buizen (HA). GEREFORMEERDE KERK DIENSTEN Axel: 10 u. ds. R. Blokland te Bres kens, 17 u. ds. A. Baas te Vlissin gen. Terneuzen: (Goede Herderkerk) 10 en 19 u. dhr. M. Rouw te Axel. (Opstandingskerk) 10. 30 u. ds. T. Bos te Wolf hese. Zaamslag: 10 en 15 u. ds. A. de Haan. GEREFORMEERDE KERKEN (VRIJGEMAAKT) Axel: 10 leesdienst, 15 u. ds. J. Geersing te Berkel. Hoek: 9. 30 en 15 u. ds. A. Souman. Terneuzen: 9. 30 en 15 u. ds. M. Brandes te Hardenberg. Zaamslag: 9.30 u. ds. L. Leeftink, 15 u. ds. P. Storm te Terneuzen. CHRISTELIJK GEREFORMEER DE KERKDIENSTEN Zaamslag: 10 en 15 u. ds. W. van Benthem. EVANGELISCHE GEMEENTE Hulst: (Mavo school 'Het Rave lijn'): 10 u. Br. H. Wolthuizen. Terneuzen: (De Kandelaar): 10 u. Dhr. W. Koster. VRIJE EVANGELISCHE GE MEENTE Breskens: 9 u. dhr. R. Goemare te Dudzele (B). Nieuwvliet: 10 30 u. dhr. R. Goe mare. Retranchement: 10. u. dhr. L. Wals te Turnhout (B). DOOPSGEZINDE GEMEENTE Doperse landdag te Elspeet. NIEUW-APOSTOLISCHE KERK Terneuzen (Schuberthof 31): 10.00 uur dhr. R. Brink. Voor geestelijke bijstand in het weekeinde is onderstaande pasto rie te bereiken. OOST-ZEEUWS-VLAANDEREN Hulst, Hontenisse en Koewacht - Van zond. 12 u. tot maand. 24 u. Past. P. Theeuwes, Clinge, tel. 0114-313513. WEST-ZEEUWS-VLAANDE- REN Van zond. 12 u. tot maand. 20 u. Past. H. Vrieze, tel. 0117-491472 (bgg. Ziekenhuis Oostburg: tel. 0117-459000). KANAALZONE Terneuzen, Philippine, Axel, Westdorpe, Sas van Gent, Zuid dorpe - Van zond. 12 u. tot maand. 24 u. Past. W. Vervaet, tel. 0115- 561532. Van onze verslaggever Middelburg - Gedeputeerde Staten (GS) hebben een bezwaar van de Centrale Vuilverwerkende Industrie (CVI) in Terneuzen over een grondbank ongegrond verklaard. De CVI maakte bezwaar tegen de toestemming die het openbaar lichaam Afvalstoffenverwijdering Zeeuwsch-Vlaanderen heeft gekre gen om een gronddepot op de stortplaats Koegorspolder te beheren. Dat is in strijd met de huidige vergunning en de richtlijnen voor het milieu worden overtreden, schreef de CVI aan het provinciebestuur. Maar het provinciebestuur is het daar niet mee eens. Bovendien komt het bezwaar van de CVI te laat, aldus GS. Aflevering 460 IN DE KRANT lezen we allerlei over de nederpunkband 'De Hei deroosjes' uit Horst. Nou zegt nederpunk ons niet zo heel veel, het Heideroosje, dat indertijd door Ger de Roos met zijn Orkest Zon der Naam gebracht werd, des te meer. De tekst is van Erik Fran se-van Aleda, de muziek van P.J. Hansen. OH HEIDEROOSJE Op de groene heide, door het Mulle, witte zand, Wandelt blijgezind een Jeugdig paartje, hand in hand. Vriend'lijk schijnt het zonlicht, En verwarmt hun jong geluk. Daar plukt hij een roosje, En meteen zingt hij verrukt: Refrein: Oh, heideroosje! Wat ben je mooi! Oh, heideroosje! In je lentetooi. Ik pluk dit roosje, En geef het jou, M'n heideroosje, Schenk jij je hartje nou? Scheem'ring daalt; de heide glanst In 't licht der zilv'ren maan, Als de twee geliefden, Ingelukkig huiswaarts gaan. Heideroosjes hartje klopt Vol vreugde, oh zo luid! Als de jonge man haar teder In zijn armen sluit! Refrein: Pegam

de Stem | 1996 | | pagina 25