DE STEM P E BANEN LADDER netwerk-guru (v/m) Vnke c Hoofd Klantenzaken BRENG MANPOWER DE ZAAK Vedior ECCOS Mercuri Urval VACATURES TopStart. Voor functies van niveau Verzekeringsadviseur m/v sterk in het managen van mensen en (administratieve) processen in een veranderende omgeving Administrateur Productiemedewerker ASB The flexible workforce MONTEUR (m/v) Medewerker financiële administratie (m/v) Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. INPAKSTERS M/V HEFTRUCKCHAUFFEURS M/V DATATYPISTES MONTAGEMEDEWERKERS SECRETARESSES ARCHIEFMEDEWERKER O MANPOWER' UITZENDORGANISA^ j DE STEM ZATERDAG 18'MEI 1996 X 69 een jong en dynamisch automatiserings bedrijf zoekt een jij weet alles van: Windows NT Server, Novell Netware, Windows 95, AppleTalk/LocalTalk, Ethernet via BNC, UTP en Tokenring, communicatie via modems, Inter/lntranet, CompuServe, jij hebt interesse in: alles wat met netwerken en de installatie te maken heeft, zowel voor IBM Comp. PC's als de Macintosh.. een leerzaam en uitdagende werkomgeving, een dynamische baan met leuke collega's, een goed salaris, vrijheid en verantwoordelijkheid... flexibel zijn in werktijden, commerciële aanleg hebben, over goede communicatieve vaardigheden beschikken, minimaal een HBO-diploma of een gelijk waardige ervaringsniveau hebben en zelfstandig kunnen werken, rijbewijs B is vereist... jij doet dus het volgende: stuur een sollicitatie-brief cv naar het onderstaand adres. Mocht je vragen hebben bel dan Paulus of Dick... Impens Roos A utomatisering Tel: 076 5208201 Boschstraat 50 Fax: 076 5206790 4811 GJ BREDA DIS P LAY Vinke Display in Breda is ontstaan in 1963 en maakt kwalitatief hoogwaardige displays ten behoeve van drukkerijen, reclamebureaus en industriële bedrij ven. De producten van Vinke Display worden in eigen beheer ontwikkeld en geproduceerd. Vinke Display is met zijn 47 medewerkers nog steeds aan het groeien. Op de productieafdeling vragen wij voor directe indiensttreding een voor de cacheerafdeling. Op deze afdeling worden bedrukte vellen machinaal op golfkarton geplakt. U zult de machinevoerder van de machine assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: leeftijd 18-25 jaar, opleiding LBO-niveau. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schrif telijke sollicitatie te richten aan de heer G. Scholte van Vinke Display B.V., postbus 3446, 4800 DK Breda, bij wie u tevens informatie kunt verkrijgen (076-5223890). Wij bieden u als Financieringsmogelijkheden Organisatiestructuur Verkoopbegeleiding Reclame- en PR-ondersteuning Een vestiging Een wereldaanbod aan cadeaushopartikelen Collectieve, voordelige voorzieningen Inventaris Advies en hulp voor alle relevante zaken betreffende uw ondernemersschap Wij vragen van u Ondernemende, commerciële instelling. Gedeeltelijke eigen financiering, minimaal 25.000,-. Maandag t/m vri|dag van 9 tot 5 uur. Bel voor een verhelderende afspraak 040-2869630. Vraag naar de heer Van Hulst. Ook met een bestaande winkel kunt u profiteren door toetreding tot onze franch/se-organ/satie.' Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. Voor onze opdrachtgever Coca-Cola Beverages Nederland B.V. te Dongen zijn wij, voor 'de maanden juni, juli en augustus op zoek naar, m/v Vakantiekrachten. De werkzaamhe den betreffen o.a. het bewaken van het produktieproces, controleren, het ver helpen van eventuele storingen en het verrichten van schoonmaakwerkzaam- heden. Wij zijn hiervoor op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste mede werkers met technisch inzicht, verant woordelijkheidsgevoel en gevoel voor kwaliteit. De werkzaamheden vinden plaats in 2- en 3-ploegendienst. Het be treft tijdelijke opdrachten voor korte en lange duur. Ervaren vorkheftruckchauffeurs. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het la den en lossen van vrachtauto's, aan- en afvoer van emballage en gereed pro- dukt, orderpikken, verrichten van sor- teerwerkzaamheden en verder voorko mende werkzaamheden. Het betreft tij delijke opdrachten voor lange duur. Heftruckchauffeur (vakantiekrach ten). Ook vakantiekrachten kunnen wij werk bieden als vorkheftruckchauffeur. Voor deze functie leiden wij u samen met Coca-Cola op tot heftruckchauffeur. Naast het rijden op een heftruck, moet u ook sorteerwerkzaamheden en ove rige werkzaamheden verrichten. Voor deze functie moet u minimaal 6 weken beschikbaar zijn. Bent u geïnteresseerd in één van bo venstaande functies en minimaal 18 jaar, schrijft u zich dan in bij de onder staande vestiging. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen met Caro- lien Maris of Bertine van de Ven van Vedior asb, Looiersplein 41 in Dongen. Telefoon (0162) 313332. Uitzendburo b.v. ECCO Breda Van Coothplein 3 4811NC Breda Telefoon (076) 520 57 77 Telefax (076) 520 79 80 Schoonmakers m/v Voor projecten in Breda en omgeving, zoeken wij ge motiveerde zelfstandige schoonmakers, voor de och tend-en avonduren. )ch- I Commercieel medewerkster m/v Baan voor 20 uur per week, 4 uur per dag. Mailings verzorgen, telefoon correspondentie en commerciële activiteiten. Kun JIJ goed overweg met windows en ben Je op zoek naar een part-time baan, bel dan snel. Inpakkers m/v Voor een leuk InpakbedrIJf In Breda zoeken wij Inpak kers voor 1 dagje of voor langer! Ben Je niet ouder dan\ 20 jaar en de komende tijd beschikbaar, reageer dan .snel. pak\ ?r danï dan I Productiemedewerkers m/v Voor een betonbedrijf In Breda zoeken wij enthousiast te aanpakkers In de functie van vlechters, timmer man kraanmachlnst en operators, leeftijd tot 35 Jaar en min. LBO-nlveau. Mogelijkheid tot vast dienstver band In ploegendienst. j Voor een bedrijfsvereniging In Breda. Minimaal 2 Jaary werkervaring als WW/WAO/ZW beoordelaar. Cadbury Faam B.V. maakt deel uit van Cadbury Schweppes plc, wereldwijd actief op het gebied- van chocolade, fris dranken en suikerwerken Cadbury Faam B.V. produceert en distribueert suikerwerk van hoogwaardige kwaliteit (winegums, drop, pepermunt, In de verpakkingsafdeling worden onze producten verpakt in zakjes, rollen en in buikverpakking. De machines worden onderhouden en om/afgesteld door enkele monteurs die er tevens voor zorgen dat storingen zo snel mogelijk worden geanalyseerd en verholpen. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een Om deze functie goed te kunnen uitoefenen moet je minimaal in het bezit zijn van een MTS-diploma werktuig bouw of een vergelijkbare opleiding. Je bent zo geïnteresseerd in elektrotechniek en pneumatiek dat je hiervan diploma's in je bezit hebt en deze kennis ook praktisch kunt toepassen. Bovendien beschik je over enkele jaren werkervaring met verpakkingsmachines. Het werk wordt momenteel in dagdienst uitgevoerd, Je moet wel bereid zijn tot het verrichten van overwerk en het meedraaien met de (oproepbare) storingsdienst. Het is daarom een voordeel als je binnen een straal van 25 km rond het bedrijf woont. Wij van onze kant bieden je een aantrekkelijke baan met een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. Ben je flexibel, kun je zelfstandig en accuraat werken en vind je deze baan speciaal voor jou geschikt, dan nodigen wij je uit voor 1 juni 1996 schriftelijk te solliciteren naar: Cadbury Faam B.V. Afdeling Personeelszaken T.a.v. mevrouw H. de Vree Liniestraat 19, Postbus 3216 4800 DE Breda a a i N.V. Regionaal Distributiebedrijf PNEM Breda is een zelfstandig opererende werkmaatschappij van het PNEM-concem. Vanuit de districten Breda, Etten-Leur, Oosterhout en Raamsdonksveer verzorgt zij met circa 400 medewerkers de energiedistributie in het stadsgewest Breda. De PNEM is een organisatie die sterk in beweging is, waarbij het accent ligt op klant- en markt gerichtheid. De afdeling klantenzaken draagt zorg voor contacten met klanten in de breedste zin van het woord. Hieronder valt voorlichting en advisering aangaande energieverbruik, klantenadministratie en incasso. Voor het district Breda zijn wij, wegens doorgroei van de huidige functionaris, op zoek naar een (m/v) Profiel van de functie: - U wordt verantwoordelijk voor het reali seren van de afdelingsdoelstellingen. Hiertoe geeft u direct leiding aan 3 team leiders en indirect aan 45 medewerkers. - Door het effectief inzetten van mensen en middelen optimaliseert u (met name administratieve) processen binnen uw afdeling. U creëert voorwaarden die leiden tot verhoging van efficiency en flexibiliteit. Als onderdeel daarvan geeft u richting aan verdere automatisering van de administratieve organisatie. - U bent alert op betalingstendensen, anticipeert op ontwikkelingen en neemt (juridische) acties ter beperking van betalingsachterstanden. U heeft externe contacten met o.a. incassobureaus, grote klanten, sociale diensten en het kanton gerecht. U speelt een voortrekkersrol in het door voeren van het kwaliteitsdenken binnen de afdeling. U stuurt o.a. het verande ringsproces binnen de afdeling van een inspecterende naar een adviserende taak. - Als lid van het managementteam draagt u bij aan de ontwikkeling van het onder nemingsbeleid voor het district Breda. U rapporteert aan de districtsmanager. Uw proflei: - U heeft minimaal een HBO-opleiding genoten, met het accent op economisch- administratieve, juridische en commer ciële vakken (b.v. HEAO-BE/EJ/CE). - Enkele jaren leidinggevende ervaring in een administratief-organisatorische functie, opgedaan in bijvoorbeeld de energiebranche of de zakelijke dienst verlening. - Affiniteit met techniek en automatisering is essentieel. - Uw kenmerken: overtuigingskracht, diplomatie, flexibiliteit en evenwichtig heid. U onderscheidt zich voorts als communicator en innovator. - Uw leeftijd ligt tussen 30 en 35 jaar. De PNEM biedt u: - Een boeiende en dynamische manage mentfunctie binnen een organisatie die sterk in beweging is en open staat voor initiatief en eigen inbreng. - Een grote mate van zelfstandigheid en vrijheid om binnen de beleidskaders uw organisatie naar eigen inzicht in te richten. - Volop mogelijkheden om zich als manager te profileren en door te groeien binnen het PNEM-concem. - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u als manager toe aan iets nieuws en in voor deze uitdaging? Schrijf dan uw brief met c.v., onder vermelding van referentienummer 148.964158 aan Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. Functies van niveau vereisen een specialistische aanpak: de aan pak van TopStart. TopStart ver vult tijdelijke en reguliere vacatu res op HBO- en academisch niveau. In alle sectoren waar op stap- en doorgroeikansen liggen voor hoger opgeleiden. TopStart beschikt over een landelijk net werk van vestigingen en maakt deel uit van de Start-organisatie. Met in 1995 een omzet van 1,2 miljard gulden, meer dan 300 vestigingen en ruim 175.000 be middelingen, behoort Start tot de grootste intermediairs op de Nederlandse arbeidsmarkt. Voor een produktie-bedrijf in de metaalindustrie regio Midden-Brabant zijn wij op zoek naar een Functie-inhoud: - opstellen van publicaties; - maken van maandelijkse rapportage; - maken van overzichten; - budgetteren. Functie-eisen: - diploma HEAO-Bedrijfseconomie; - relevante werkervaring is vereist; - flexibel; - goed in teamverband kunnen werken; - zelfverzekerd; - accuraat. Deze functie biedt mogelijkheden tot een vast dienstverband. U kunt hiervoor contact opnemen met Astrid Kersing, TopStart Tilburg, tel. (013) 536 59 00. Topstart Tilburg, Willem II straat 51-53, 5038 BD Tilburg, tel. (013) 536 59 00; TopStart Den Bosch, Orthen 4, 5231XS Den Bosch, tel. (073) 644 44 47; TopStart Eindhoven, Grote Berg 20, 5611 KK Eindhoven, tel. (040) 246 00 79; TopStart Breda, Van Coothplein 103, 4811 ND Breda, tel. (076) 521 88 22 CZ groep Zorgverzekeringen is een landelijk werkzame zorg verzekeraar. Het grootste deel van de verzekerden is woon achtig in Zuid-Nederland. CZ behartigt de belangen van 1,7 miljoen ziekenfonds- en parti culier verzekerden en is uitvoer der van de Algemene Wet Bij zondere Ziektekosten (AWBZ). De jaarlijkse omzet van CZ be draagt ruim 5 miljard gulden. Het hoofdkantoor is gevestigd in Tilburg. Verder zijn er neven vestigingen in diverse plaatsen in het zuiden van het land. In totaal zijn bij CZ circa 1300 mensen in dienst. Onze organisatie kent een hol ding-structuur met drie werk maatschappijen. Binnen deze werkmaatschappijen is de divi sie Commerciële Zaken belast met de werving van nieuwe verzekerden en het onderhou den van de relaties met be staande verzekerden. Daarbij gaat het om zowel ziekenfonds als particulier verzekerden. GROEP ZORGVERZEKERINGEN Kantoren Tilburg Goes Middelburg Sittard Brunssum Geleen Heerlen Helmond 's Hertogenbosch Kerkrade Maastricht Nijmegen Roermond Valkenswaard Veghel Venlo Vlissingen Weert Zlerikzee Voor de divisie Commerciële Zaken Brabant zoeken wij een die werkzaam zal zijn binnen het rayon Bladel/Hapert. In deze functie bezoekt u verzekerden, werkgevers, instellingen en prospects. U geeft voorlichting over diverse ziekenfonds-, ziektekosten en AWBZ-aangelegenheden. U verricht diverse controles en stemt door gegeven mutaties in de verzekeringssituaties af. Voor CZ gaat u ziekte- kosten- en reisverzekeringen afsluiten. Voor deze zelfstandige en verantwoordelijke functie vragen wij een HAVO/ MEAO-opleiding, aangevuld met relevante werkervaring. Goede contactuele vaardigheden en een commerciële, klantgerichte instelling zijn noodzakelijk. Ook kennis van de sociale verzekeringswetgeving dan wel de bereidheid om hiervoor te studeren is gewenst. De verzekeringsadviseur opereert vanuit de thuissituatie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen sturen naar onze afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevr. drs. C.J.A. Pompe, personeelsfunctionaris, Post bus 90152, 5000 LD Tilburg. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer E.P.M. van Herpt, regiomanager, telefoon 013- 5949416. your poster, card, frame GIFT S H 0 P -{ EXPO, franchise-organisatie met 63 winkels, marktleider in de Benelux op het gebied van wenskaarten, posters, kado* artikelen en inlijstingen, is op zoek naar een (m/v) HEAO/SPD-niveau woonachtig in de omgeving van Breda Tot uw takenpakket behoren ondermeer het verzorgen van cfe gehele financiële administratie, de periodieke management informatie en de salarisadministratie. Verder verricht u ondersteunende werkzaamheden voor de directie en financid controller. U ressorteert rechtstreeks onder de financial controller. In deze functie ligt een uitdaging voor een kandidaat die beschikt over een opleiding HEAO/SPD-niveau. Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie is een vereiste, evenals een ruime gebruikerservaring met automatisering, bij voorkeur Exact. U beschikt over een persoonlijkheid die zich kenmerkt als daadkrachtig, resultaatgericht en tactvol. Tevens bent u i stressbestendig en is uw leeftijd tussen 25 en 30 jaar. Geïnteresseerden sturen hun brief met uitgebreid c.v. naar-.; EXPO Franchise B.V. t.a.v. Dhr. A.C.Frijters RA, Marksingel 2b, 4811 NV Breda Voor onze vestiging in Breda zijn we op zoek naar: Werkzaamheden: licht inpakwerk en kwaliteitscontrole bij 3M Filtrete. Eisen: in dagdienst of 2-ploegendienst willen werken. Zoek je een baan voor langere tijd, kom je dan meteen bij ons inschrijven. (Manpower Breda, 076-5220360) Eisen: heftruckdiploma en ervaring. Werkzaamheden: in magazijn met hoge stellingen willen wer ken. (Manpower Breda, 076-5220360) Eisen: snelle typevaardigheid en in groepsverband willen werken. Werkzaamheden: het typen van voorai cijfermatige combina ties in een computer. (Manpower Breda, 076-5220360) Werkzaamheden: het handmatig monteren van kabelbomen in teamverband. Eisen: leeftijd tussen 17 en 23 jaar en voor langere tijd be schikbaar zijn. (Manpower Breda, 076-5220360) Voor onze vestiging in Oosterhout zijn we op zoek naar: Wij hebben per direct diverse mogelijkheden voor ervaren se cretaresses van ongeveer 25 jaar. Beheers je Engels, Duits en evt. Frans in woord en geschrift, reageer dan snel. (Manpowe Oosterhout 0162-420020) Voor een zelfstandige archiefmedewerker met technisch in zicht en een SOD-1-opleiding hebben wij werk voor een lan gere periode. (Manpower Oosterhout 0162-420020) Manpower Uitzendorganisatie, Markendaalseweg 63a, 4711 KA Breda, 076-5220360 Manpower Uitzendorganisatie Postkantoor, Torenstraat 1». 4901 EG Oosterhout, 0162-420020 You can measure the difference.

de Stem | 1996 | | pagina 24