t> k t> Koster - Dey Bii Jaarma DE STE FAMILIE BERICHTEN t t VAN DER HOOFT 2 PRACHTVLEUGELS PvdA Hu gulst h( BEGRAFENISONDERNEMING *3^ Natuursteenbedrijf Ferket „De Maat B.V. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN let verrassende ten een feestelijke daal Getrouwd op 15 mei 5x10 4 pKSTEM DINA ADRIANA DE MEESTER Florus Cornelis van de Velde LIEVE OMA PAULA MARIA ANTONIA LIJPPENS Herman Antonius Bernardus Lyppens J. DE KRAKER MARINUS DEK M. DEK TONNY ZWARTELÉ A. VAN HOORICKX JOSÉ VAN DE VELDE Bert Strobbe JOSÉ STROBBE- VAN DE VELDE JOSÉ GESLOTEN KO WOLFERT Erna Aerssens OPA WOLFERT KO WOLFERT KO WOLFERT Familieberichten uit andere bladen uitzendbureau TE KOOP met volledige garantie Weststraat 13 - Axel 15-561930 Een modern bedrijf, al meer dan 30 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Goedemorgen... Een paar van klasse uit Breda en Assen Bezorger gefeliciteerd Willem NATALIE DeynaerUhol 10 personen 29,50 pp reesije muis Service Reynaerlsh0f Reynaertcol heeft rector Vee staat om DE STEM VRIJDAG 17 MEI 1996 X 74 Van onze verslaggever Hulst - De studie die naar de problemen mi verkeer op zondagei] ver twee maanden spreekt wethouder G. Het onderzoek moet be' persproblematiek rom VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Vier maanden geleden onze pa En nu onze lieve ma Zij had nog zoveel dromen Ook om ooit in t Kasteeltje' te komen Wij hebben er geen woorden voor Nu moeten we zonder haar door Na een dapper gedragen ziekte, maar nu moe gestreden werd van ons weggenomen onze lieve moeder en oma sinds 5 januari 1996 weduwe van in de leeftijd van 65 jaar. Axel: Corry en Carlo Bukacki-van de Velde Natasja en Peter Terneuzen: Elly en Guust van Waes-van de Velde Danny, Patricia Zaamslag: Anita en Kees Wissel-van de Velde Kevin Zuiddorpe: Bianca en Patrick Gauwe-van de Velde Axel, 15 mei 1996 Magrette 50 Corr.-adres: Oudeweg 48a, 4571 LN Axel De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 20 mei om 14.45 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf zal een dienst worden gehouden in de Ned. Hervormde kerk, Kerkdreef, die aan vangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafenis. Onze moeder en oma is opgebaard in het mor tuarium aan de Westsingel te Axel. U kunt afscheid van haar nemen vrijdag 17 mei van 19.00 tot 19.30 uur. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Het is zo moeilijk te begrijpen, ze zeggen dat je naar opa bent. Rust zacht. Je kleinkinderen Natasja Danny Patricia Kevin Axel, 15 mei 1996. Na een liefdevolle verzorging in bejaarden centrum „De Blide" is heden zacht en kalm ontslapen onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder weduwe van Geboren te Zuiddorpe 27 mei 1901 Overleden te Terneuzen 14 mei 1996 Tilburg: R.R.M. Lyppens A.J.A.M. Lyppens-Sturm Sandra en Bart Erik en Dorit Hugo en Sarah Amsterdam: H.C.D. Lyppens C.M. Lyppens-van der Berg Herman en Anneke Herman jr. - Annemijntje Michiel Joost en Willemijn Jasper - Boris Bart en Patricia Terneuzen: J.A.H. Lyppens E.M.C.G. Lyppens- Sandmann Tanneke en Diederik Reinoud Blaricum: K.C.H. Lyppens A.L. Lyppens-Hemmes Marieke Roelant Franca en Jamie Floris 4532 AH Terneuzen Nassaustraat 8 De uitvaartdienst zal worden gehouden op za terdag 18 mei om 10.30 uur in de Triniteits- kerk, Alb. Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, Ter neuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in restaurant „De Kreek", Noteneeweg 28 te Terneuzen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisge nomen van het plotselinge overlijden van de heer onze oud-voorzitter van de Limousinstam- boek Nederland en actief erelid. Wij wensen zijn vrouw en familie veel kracht toe in deze moeilijke tijd. Fam. J. de Bat Fam. J. van Cadsand Fam. E. Clays Fam. A. de Dobbelaere Fam. F. de Dobbelaere Fam. A. Mol Fam. C. van der Pijl Fam. J. Riemens Fam. J. de Smet Fam. M. Visser Fam. J. Walhout Fam. T. de Winter Tot ons leedwezen vernamen wij dat op 14 mei 1996 is overleden de heer in de leeftijd van 85 jaar. De heer Dek is op 4 oktober 1974 gepensio neerd als hefbrugbediende. In de ruim 12 ja ren die hij bij ons in dienst is geweest hebben wij hem leren kennen als een opgewekt mede werker, die zich als vanzelfsprekend inzette voor zijn werk. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Directie en personeel van de Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland Vlissingen, 15 mei 1996 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer oud-medewerker PSD Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij gedurende 12 jaar in provinciale dienst heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar de achterblij- venden. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. W.T. van Gelder, voorzitter mr. J.A. Lander, griffier Middelburg, 15 mei 1996 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud directeur 'Gedurende vele jaren heeft hij zijn krachten gegeven aan onze school. Zijn inzet en toewijding voor alles wat hij deed, laten een blijvend goede herinnering bij ons achter. Wij wensen de familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Team, schoolcommissie, Ouderraad en M.R. van basisschool Heidepoort Heikant Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van een voormalig bestuurslid van onze bank op 14 mei 1996 de heer Vele jaren heeft hij met een positieve instel ling deel uitgemaakt van het bestuur. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Namens: Bestuur, Raad van Toezicht, Directie en medewerkers van de Rabobank Aardenburg-Eede Waarom al dat vechten Waarom al die pijn Wat was je lief en dapper Gaf anderen liefde en moed Jij wilde hier niet weg Jij wilde bij ons blijven De strijd was oneerlijk En geheel niet terecht Jij wilde zo graag nog verder Maar verloor dit gevecht. Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en mijn dochter echtgenote van op de leeftijd van 44 jaar. Vogelwaarde: B. Strobbe Sahinde Davy en Sylvia Esther en Koen Terneuzen: M. van de Velde-Vink 4581 BW Vogelwaarde, 16 mei 1996 Kerkstraat 20 De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maan dag 20 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Boschkapelle, waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal volgen in het crematorium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c te Terneuzen. José is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag van 18.00 tot 19.00 uur. Gaarne alleen schriftelijke condoleance. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten ne men van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij zullen haar missen. Familie Van de Velde Familie Strobbe Rust zacht lieve tante Je mitje Nandy Maandag 20 mei zijn wij wegens sterfgeval V.O.F. Strobbe-Goossen Vogelwaarde J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 0113-311517 b.g.g. 311327 Voor alle dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar. Geen mens ontkomt eraan. Het hoort erbij. Leef je, dan heb je ook verdriet. En weet dat je kans op verdriet groter wordt, naarmate je intenser leeft. Diepbedroefd om het plotselinge heengaan, zo geheel onverwachts afscheid te moeten ne men, van mijn lieve man, onze zorgzame va der en opa, valt ons zeer zwaar. echtgenoot van Geboren te Groede op 2 oktober 1933 en overleden te IJzendijke op 14 mei 1996. IJzendijke: E. Wolfert-Aerssens Waterlandkerkje: Loes en Adri Schipper-Wolfert Kirsten en Mirthe 4515 AK IJzendijke, 14 mei 1996, Varkensmarkt 17. Gelegenheid tot afscheid nemen van onze dierbare overledene in het mortuarium van „Huize Emmaus", Handboogstraat 6 te IJzen dijke, vrijdag 17 mei van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 18 mei a.s. om 11.30 uur op de algemene begraaf plaats te IJzendijke. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de Ned. Hervormde kerk te IJzendijke om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in café „Les Amies", Koninginnestraat 24 te IJzendijke. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. Lieve Voor altijd vriendjes. Kirsten en Mirthe Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Zijn inzet, opgewektheid en collegialiteit la ten een blijvend goede herinnering bij ons achter. Wij wensen Erna, Loes en Adri, Kirsten en Mirthe sterkte toe in de komende tijd. Muziek Vereniging Geduld Overwint IJzendijke Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker en collega Wij wensen de familie sterkte toe dit zware verlies te dragen. Directie en personeel Fa. Riemens en Zn. IJzendijke - Axel OVERLEDEN: Bastiaan Bosch echtgenoot van Gretha van Langeraad 65 jaar. Crematie te Zaandam, 17 mei. Marinus de Smit weduwnaar van Jacoba Klazina de Visser 69 jaar. Middelburg, Walcherseweg 258. Begrafenis te Middelburg, 18 mei. Gerrit van Leeuwen weduwnaar van Johanna Bosselaar 82 jaar. Voorschoten. De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Adriaan van Dijke weduwnaar van Martina Elizabeth Knuist 84 jaar. Goes, verzorgingshuis "Rehoboth" Begrafenis te Goes, 17 mei. Klaas Siereveld weduwnaar van Janna Cornelia Bareman 83 jaar. Terneuzen, Bejaardencentrum „De Blide" Begrafenis te Terneuzen, 17 mei. Marinus Dek echtgenoot van Maria Johanna Vogel 86 jaar. Kruiningen, Slotstraat 20. Crematie te Middelburg, 17 mei. Pieter Dingemanse echtgenoot van J. Dingemanse-Joziasse 88 jaar. Middelburg, Huize „Swerf-Rust". Begrafenis te Grijpskerke, 18 mei. Christina Heijdens weduwe van Willem van Hanegem 86 jaar. Breskens, Ringlaan 4. Begrafenis te Breskens, 17 mei. Johannes Jacobus van Doornik echtgenoot van R. Westra 89 jaar. Vrouwenpolder, Zoekweg 24. Begrafenis te Vrouwenpolder, 18 mei. Jakobus Cornelis Dagevos weduwnaar van Antonia Jacomina Schults 86 jaar. Goes, Erasmusflat 401. Crematie te Middelburg, 17 mei. Pieter Adriaan van der Klooster weduwnaar van Johanna Jacomina van der Klooster-Schiettekatte 90 jaar. Nieuwerkerk, Kievitlaan 4. Begrafenis te Kapelle, 20 mei. SPIRIT uitzendbureau zoekt voor diverse opdrachtgevers in Zeeuws-Vlaanderen: Taxichauffeur op oproepbasis m/v Leeftijd vanaf 20 jaar. Variabele werktijden. Moet ook 's nachts en in het weekend beschikbaar zijn. Vakantiekrachten m/v Gemotiveerde krachten (minimaal 15 jaar), die in de zomer wat willen bijverdienen. Productiekrachten m/v Mensen die van aanpakken weten en niet bang zijn om vieze handen te krijgen. Werk bij diverse opdrachtgevers. Kraanmachinist m/v Ervaren kracht, die in bezit is van een hijsbewijs. Elektromonteurs m/v LTS'ers elektro, MTS'ers elektro of gelijkwaardig. Werk zowel in de utiliteit als in de industrie. Woningstoffeerder m/v Zelfstandig werkende stoffeerder, die ervaring heeft met diverse soorten vloerbedekking. Tekenaar Piping m/v Gemotiveerde kracht, die kan werken met de programma's Pro-Pipe en Pro-lso. Directiesecretaresse m/v Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse, Franse en Duitse taal en ervaring in een soortgelijke functie. Parttime functie van minimaal 20 uur per week. Huisschilder m/v Gemotiveerde kracht met enige ervaring in het schildersvak. Leeftijd vanaf 17 jaar. Iets voor u? Kom langs om in te schrijven of bel voor meer informatie met Jantine Bravenboer of Hans Scheers: 0115-696912. Uw speciaalzaak voor alle muziekinstrumenten, Hifi-apparatuur en CD's. En de makelaar weet van wanten en kranten .►■«ter ks U Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving ovërwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote regel verplicht. Foto óf afbeelding, formaat 35 X 40 mm 26.- incl. B.T.W Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgave te richten aan: De Stem, Postbus 3229, 4800 MB Breda t.a.v. 'Kleintjes Afdeling'. Wij behouden ons het recht voor teksten, foto's en tekeningen zonder opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgever is gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken. Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. Hartelijk Gefeliciteerd, Pa, Ma, Pascal en Mary. Marinus Angel in Breda. Mevr. v. Gils-Verschuren in Raamsdonksveer. Rogier Oord in terheyden. Jan Luysterburg en Kitty van Seters, Steenbergen. Marcel Versteeg en Daniëlla Schelle, Hank. Kees Vermeulen en Lisette Oerlemans, Oosterhout. Marcel van Groesen en Tanja Flipsen. Jacco Hes en Laura Snoeren, Raamsdonksveer. Jeroen Farla en Lavina van Fessem, Breda. Paul van Oosterhout en Yvonne Dudok. Patrick Vermeer Angelique van Hassel, Sprundel. Hans Wagemakers en Anita van Groesen, Terheyden. Frank Bresser en Gwenda Russchen, Oosterhout. Jos Dam en Lizet Beekers, Bavel. Don Vlamings en Bianca Meeuwesen, Breda. Lode Gommers en Ingrid Verwijst, Etten-Leur. Hans van den Berg en Esther Jonkmans, Teteringen. Heimud Toorians en Petra van Dortmont. Leon Schellekens en Yvonne Brosens, Baarle-Nassau. Peter Aarts en Jolanda van Poeijer, Prinsenbeek. Jeroen van den Eijnden en Hester Koudenburg. Bert Andeweg en Willianne Quik, Geertruidenberg. Henk van Oosterhout en Miranda van Vliet, Oosterhout. Ron de Kwant en Angela Heijmans, Hank. Hans van Stiphout en Mary Jochems, Den Hout. Ben van den Heuvel en Suzan Peeters, Breda. Hans de Vries en Amy van den Hout, Breda. Alex van Mook en Esther Bongers, Oosterhout. John Kuypers en Anita Vermeulen, Gilze. Hartelijk Gefeliciteerd met je 37.000 moppen. Wij met z'n allen hebben jou lekker weten te foppen. Groetjes fam. Merling. Veel succes bij Call TV. Toitoitoi. Mama, papa en Jordie. veel succes met je optreden CALL TV. Jan, Jeannie, Gordon, Nicole. «a 5 'sé Moet je zien, deze dame wordt Restaurant waar fijnproevers sfeervol tafelen Brunch elke 2e en 4e zondag .i, van de maand Za,i>u p.p. Aanv. 12.00 uur, kinderen 15,00 p.P- Brunch Kan op alle andere data, voor minimaal 10 personen Zeebankbuffet Kan °pale dasen voor minimaal Driegangenmaandmenu 36,50 pp FppQtiP thuÊQ maak het makkelijk Catering met gratig gebruik van tafellinnen, servies, bestek, glaswerk, ta fels, stoelen. En u hoeft niet af te wassen, dat doen wij voor u Feestje bij Reynaertshof in de nieuwe sfeervolle zalen. Ook het kleinste feestje vinden we fijn te verzorgen, bijv. communie, verjaardag. Reservering of info 0114-311492 of 320708. Fam. van Wezel, Stationsplein 2, Hulst. Van onze verslaggever Hulst - De Partij vi stad van Hulst op hi autovrij hebben. Pe PvdA zegt goede erve hebben overgehouden Hulster Dweildag afgelc dag. De gemeente sloot dag de binnenstad af vooi toverkeer en verzorgde I sen pendeldiensten val parkeerterrein bij Mom binnenstad. Obstakels „Het was een verade. door de binnenstad te ki pen zonder steeds op te letten of je niet omver w den," zegt het PvdA-raa<- vrouw A. Hegger. Zij wi dat Hulst als gevolg van uitstallingen, uitdijende sen en geparkeerde mo trottoirs al onveilig is. Hu mensen in een rolstoel oil met kinderwagens heel is om zich in Hulst te verd „Door deze obstakels is dwongen voortdurend op en af te gaan. Dat g( wege het drukke autovei vaarlijke situaties." Het autovrij maken van Van onze verslaggever Hulst - Drs. A. van wordt rector van he naertcollege in Hulst. Van Balen functioneert februari dit jaar als inte: nager aan de school. Zijl schap gaat in bij het be het nieuwe schooljaar. I heeft het Reynaertcolleg lijk een rector. De fusieschool ging 1 vorig jaar van start met e< lijke schoolleiding. J. Dries (oud-conrector vanl senius Scholengemeensch havo en vwo) en J. Lee (directeur van de voc school voor voorbereide roepsonderwijs De Rietvl geerden beiden als waai rector. Het Reynaertcollege kwl stand door de samenvoeg De Rietvliet en het Janser de derde school voor vo< onderwijs in de gemeente Het Ravelijn (mavo). Leegstraten vormt als pl; vangend rector samen n Balen de kerndirectie. J. Dries en J. de Nijs (oud-d van Het Ravelijn) worde tiedirecteur. Van onze correspondent Clinge - De Stichting voor de zevende keer d EDITIE ZEELAND Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32, 4532 CG tel 0115-645769, fax 0115-6457 edacteuren: Peter Oggel (editi Her van den Assem, Frank van ank Deij (plv. ed. chef), Rein v; Gom '3aro'd de Puysseleijr. Kiokstraat 1,4461 JK el 3"273700' fax 0113-2737C dacteur: Cees Maas (provincie- verslaggever). Hulst: Paardenmarkt 14a, 4561 CW Sa 372770'fax 0114-37277 fugene Verstraetwi." Hochstenb &odmenieZe6land: |e|. ma t/m vrij. 0115 - 645751 «I-zondag 0115-645753 Doctrtentie"exP'°'tat'e "e Stem en ZVK Terneuzen: telnlia,nC:dItraat 32' 4532 CG V Jj1 5-64571°, fax 015-64574 •megenwoordigers: Hulst->lmrnerS' privé 0115-56235 te?nieiT«kt 14a'4561 'el- 0114-372770. vertegenwoordigers:

de Stem | 1996 | | pagina 14