Voltreffer voor Leo Korstanje 'Ik zal nooit van tevoren opgeven' 4Ik wil tot mijn veertigste blijven spelen' Goes Geslaag Boogschutter uit VGravenpolder verovert nationale titel DE STEM SPORT ZEELAND nESTEM TENNIS Zelfverzekerdheid van talentvolle judoka Jessica van der Spil groeit JUDO Vriendin Gewoon SPORTNIEUWS KORT SPORT AGENDA KORFBAL TENNIS BASKETBAL Speler-trainer Eddy Bertram van het Hulster Morres: VOLLEYBAL PAARDENSP0 VOETBAL te VRIJDAG 17 MEI 1996 B3 i/an °nze tennismede\ «1st-Het vrouwe KUivolgende &w kampioen wc Zeeuwse hoofc^lasi euzense hoofdma vierde zelf met.5-1 Ambacht, terwi ;nt ovezande zo Som met 4-2 te Van Animo 2. In het eerste enkelspe «handicapte Hulster FUa Neefs is met vak; leg Pia Vos in drie L van Rattingen. V< M Moons slechts éi an Michelle Deltour, van de Vijver met 6-1 Door Rinus Verberkmoes Goes - Wel voor het voetlicht, maar geen eerste plaats tijdens het Sport gala van de Zeeuwse Sportraad voor Jessica van der Spil. Een talentvolle judoka uit Goes, die ondanks haar jeugdige leeftijd zelfverzekerd over komt. Haar op dit moment belang rijkste doel is topper bij het nationa le keurkorps worden. „In die rangen opschuiven, is wat ik als eerste wil," aldus de nationaal kampioene in de groep tot 19 jaar. Over het Sportgala in Sas van Gent is de Goese kort. „Het was jammer dat ik het niet werd, maar aangezien winnares Sandra Temmerman vorig jaar nationale titels pakte, werd zij een goede winnares. Volgend jaar telt mijn Nederlands kam pioenschap, dat ik in februari won, ook Inee en dan kom ik misschien wel beter uit de bus," zegt zij een dag na de sfeer volle bijeenkomst in De Vlaanderen. Haar 'dag' komt nog, is uit alles wat zij zegt te proeven. Althans, met die gedachte stoeit zij. Dit stoeien begon al voordat zij op de judo- mat stapte. „Mijn oom Jacky de Muil was judoka bij sportschool Geelhoedt en aangezien ik altijd met hem stoeide, ben ik via hem op mijn zevende jaar bij de zelfde sportschool terecht gekomen," zegt de havo-scholiere, die haar trainen nog altijd 'stoeien' noemt. Stoeien met de jeugd, stoeien met de ouderen en stoeien met leeftijdsgenoten. Alles heeft zijn ei gen charmes. Jessica zegt over dat stoeien: „Met de kleintjes leer ik me beheersen, bij de gro teren kan ik me uitleven en bij de jon gens van mijn eigen leeftijd, die sneller zijn, attent te zijn. De combinatie is dus goed en gevarieerd. Je leert met veel mensen judo beoefenen en dat is altijd aantrekkelijk." Provinciaal bezien, heeft Jessica van der Spil het vaak niet gemakkelijk. Omdat er in haar gewichtsklasse te weinig tegen standers zijn, krijgt zij vrijwel altijd te kampen met oudere ploeggenoten als Elisabeth Willeboordse en Lindsay Wyatt. Clubgenotes waarvan zij zegt: „Die zijn me nu nog te sterk." Landelijk draait de Goese judoka daarom ogen schijnlijk beter. „Ik kan dan in mijn ei gen categorie, boven de 72 kilogram, uit komen en vaak tegen leeftijdsgenoten. Het beeld wordt dan zuiverder," licht zij toe. Deze duidelijkheid kwam in februari te voorschijn toen de 16-jarige Jessica van der Spil kampioen werd in de klasse tot 19 jaar. Bij de senioren werd zijn tijdens de open Nederlandse kampioenschappen derde. Prestaties die haar dicht bij de nationale top brachten. Zij het dat top pers als Monique van der Lee en Angeli- que Seriese nog sterker zijn. Over even tuele confrontaties met dit duo, zegt Jes- sia van der Spil: „Ik kijk er nog wel te genop. Er van tevoren tegen opgeven, doe ik nooit. Ik vind die strijd daarvoor teveel een uitdaging." Het is dan ook niet verwonderlijk dat haar naaste doel is een evenknie te wor den van deze internationale toppers. Wat dat betreft wil de Goese in de voetsporen treden van Marion van Dorssen. Een be langrijke stap op die weg is dat zij in middels vast lid werd van de A-selectie. Een groep die onder leiding van Jur Raa tjes en/of Cor van der Geest wekelijks op zondag in Nieuwegein traint. Dit betekent tevens dat Jessica van der Spil in aanmerking komt voor uitzen ding naar internationale wedstrijden. „Twee keer is dat nu gebeurd. In beide gevallen, in Arlon in Luxemburg en La- val in Frankrijk, werd ik zevende. Toch stak ik er wel wat van op. Temeer daar mijn tegenstandsters vaak veel zwaarder en ouder zijn dan ik," aldus Jessica van der Spil, die na het afmaken van de havo, verder gaat studeren aan de sportacade- Jessica van der Spil, de talentvolle judoka uit Goes. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE mie in Tilburg. Dan ook zal zij naast haar training bij haar sportschool in Goes eveneens bijschaven bij sport school Jan de Rooy. „Ik zal dan ook wat meer ervaren zijn. Want die ervaring kom ik momenteel nog wat tekort," weet de stevige Goese judoka, die bij het pro longeren van haar nationale titel bij de jeugd automatisch haar tweede dan krijgt. „Dat moet kunnen," weet zij. Van onze sportmedewerker 's-Gravenpolder - 'De boog kan niet altijd gespannen zijn' is voor handboogspor ters van dubbele betekenis. Je ontspanning zoeken in het boogschieten," het ge noegen ervaren voldoening van je schietprestaties te hebben, juist door opperste concentratie bij het lossen, soms niet goed te begrijpen voor buitenstaanders. Hoe kan men daar nu plezier aan beleven? Leo Korstan je, sinds kort Nederlands kampioen vierde klasse compound handboogschie- ten, beleeft dat wel. „Plezier in je sport is zuiver per soonlijk, anders hou je het bij geen enkele sport lang uit. Het mooie van de handboogsport is de strijd met jezelf. Zelf uitzoe ken hoe je de boog hanteert. Zo goed mogelijk schieten om zoveel mogelijk punten in de roos op het blazoen te maken. Het is een ge spannen sport die ontspant. Je kunt er alles in kwijt." Met zijn lengte van twee meter en vijf centimeter zie je Leo Kor stanje niet gauw over de kop. Dat doen ook zijn mede-schutters -niet, zeker niet nadat hij op 2 maart in Middelbeers met een score van 135 punten Nederlands kampioen compound handboog werd. Leo Korstanje: „Een compound- boog is een boog die verschilt van een normale handboog doordat er aan de uiteinden excentrische wielen zitten die de pees gelei den. Als je de boog maximaal uit trekt, over het dode punt heen, krijgt de pijl daardoor een extra versnelling, een extra klap bij het loslaten. Op de boog zit een vizier met een loep. Compound-boog schieten is een Olympische sport en staat voor de komende Spelen in Atlanta op het programma. Ik ben in 1994 lid geworden bij Schutterij Ravenstein in Kloetin- ge en dat is de enige club in Ne- Leo Korstanje, Nederlands kampioen vierde klasse compound handboogschieten. derland waar zowel het doel- als het wipschieten gebeurt. Wip- schieten gebeurt op een prang met 'vogels' en doelschieten op een blazoen. Ravenstein is een van de 274 bij de Nederlandse Handboog Bond aangesloten ver enigingen. Voorheen was mijn sport absoluut basketballen, maar daar moest ik vanwege knieproblemen noodgedwongen mee stoppen. Met boogschieten heb je daar geen last van, dat gaat goed, want schieten doe je vanuit je schouders. Mijn vriendin Astrid was lid van Ravenstein en we zochten een sport om samen te doen en vooral een die niet belastend was voor mijn knie. Na anderhalf jaar ben ik echt fanatiek geworden en ben nu dan ook aan mijn derde boog bezig. Ik heb gezocht naar een boog die past bij mijn manier van schieten en heb er nu een die on geveer aan mijn eisen voldoet. De echte ultime boog vind je nooit. En het is net als met de meeste sporten, er komt altijd wel wat nieuws, wat anders. Ik ben gelijk met de compound-boog gaan schieten. Wel op advies van een handelaar in bogen die kijk heeft op en verstand van boogschieten. Het was puur een technisch ad vies, geen commerciële belangen, op basis van mijn armlengte en trekwijdte." Zo werd Leo Korstanje boog schutter. Hoe ging hem dat af de eerste keer? „Zo maar tussendoor, zonder se rieuze bedoeling, schoot ik wel eens bij mijn schoonvader achter in de tuin. Ik was er dus al mee bekend en raakte gefascineerd door de stilte van het boogschie ten. Als je meegaat naar een club zonder lid te zijn, dan is dat ook niks. Toen ik bij de club kwam waren er twee compound-schut- ters en die schoten gewoon goed. Ondertussen zijn er acht com- pound-schutters in Ravenstein. Voor sommigen is het echt re- FOTOTANNIE DE JONGE. creatief, voor mij is het 'mijn sport'. Een andere soort sport be drijf ik samen met mijn trainer Rinus Kriekaard. Rinus is door polio in een rolstoel terecht geko men en die vroeg mij om te gaan basketballen. Hoe zo? Met die knieën? Nou, in een rolstoel bas ketballen, zo'n lange vent kunnen we goed gebruiken. Voor mijn schutters-trainer doe ik dat. Op 2 maart was het Nederlands kam pioenschap in Middelbeers. Daags van te voren had ik nog ge traind en had een goed resultaat geschoten, naar tevredenheid. Alles in het geel en dat is in het midden van de roos. Rinus Kriek aard temperde mijn enthousias me. Voor mezelf had ik die mid dag al gewonnen, voor m'n gevoel zat het gewoon goed. „Doe jij nou maar gewoon, dan haal jij je puntjes wel," hield Ri nus me voor. En dat is ook uitge komen. We begonnen met twee series van dertig pijlen en daarin scoorde ik respectievelijk 281 en 273 punten, genoeg voor de halve finale. In de halve finale werd ge schoten met vijf maal drie pijlen en daarin kwam ik uit op 140 punten. In de finale eenzelfde se rie en nu 135 punten en dat was voldoende voor het kampioen schap. Mijn directe tegenstander had 128 punten. Die had er een zes bij staan en dat drukt gelijk je ge middelde. We zijn ongeveer even sterk en deze keer heb ik het ge haald. Het was een leuke wed strijd en ondanks dat het kam pioenschap van de vierde klasse op spel stond was er geen druk. Vanuit de competitie kan men naar een hogere klasse promove ren. Op basis van het gemiddelde over de competitie wordt men in gedeeld in een bepaalde klasse. Schiet je gemiddeld 9.25 of hoger, dan ben je in de eerste klas. Je probeert met een serie pijlen bo ven de honderd te komen, zodat je een goed gemiddelde scoort. Een goede serie kan ook zijn als je tevreden bent over wat je zelf geschoten hebt die dag. Dat kan een negen zijn of een acht. Mijn trainingsmaat is Cees Oreel. Hij schiet beter dan mij, hij komt uit in de tweede klasse, dus ik heb nog een weg te gaan." De compoundboog is zorgvuldig verpakt in een beschermend fou- draal en de eigenaar is er zuinig op. Het is de bedoeling om de pees zover te spannen, dat men over het dode punt van de twee excentrische wielen heenkomt. Leo doet voor hoe het moet. Een maal over dat punt heen is de pees zo licht als een veertje te hanteren. Korstanje is brildra- gend: „Maar dat is voor het schie ten geen probleem," zegt de Ne derlandse kampioen. Die opmer king is terecht. En uiteraard in de roos! Groot jeugdtoernooi W STEEN St.-Jansteen - De jeugdafdeling van de voetbalvereniging STEFN houdt zaterdag 18 en zondag 19 mei opnieuww het groots odp zette jaarlijkse toernooi voor de jeugd. ™e" Zaterdag 18 mei komen de C-junioren, D-, E- en F-pupillen in tie en zondag 19 mei worden de toernooien voor de A- en B-iuni ren afgewerkt. In totaal komen 50 teams van 16 verenigingen °n actie op de sportvelden te St.-Jansteen. De wedstrijden beginne zaterdag om 09.00 uur en zondag start de organisatie om10 00 uur. Deelnemende verenigingen zijn: Breskens, Terneuzen Hon tenisse, Vogelwaarde, SDO, 't Straatje Stekene, FC Herleving «st Pauwels, Clinge, DFS, HVV'24, Zaamslag, Sint-Gillis Waas Axel" Corn Boys, Bornem, STEEN. Er wordt bij de A- en B-junioren te vens strijd geleverd voor de Nic Pierssens-sportiviteitsbeker Zeeuwse titelstrijd veteranen Breskens - De Zeeuwse tenniskampioenschappen voor veteranen worden voor de tweede keer in successie gehouden op de banen van Tennis Vereniging De Boskreek. De Bressiaanse tennisclub is druk in de weer om de titelstrijd nieuw leven in te blazen. De veteranenkampioenschappen worden gespeeld van 3 tot en met 9 juni. De sluitingsdatum van de inschrijvingen is 20 mei De wedstrijdleiding is in handen van Jaap en Addy Carels, Paul van Waterschoot en Leen Breure. Bondsgedelegeerde is Kees Zuid- weg. „Wij willen nog eens benadrukken dat het geen evenement is van TV De Boskreek, maar van alle verenigingen in Zeeland. Wii streven dan ook een zo breed mogelijke vertegenwoordiging van clubs na. Vorig jaar viel op dat er heel weinig vertegenwoordigers van Hulst, Terneuzen en omstreken waren. Hopelijk komt daar nu verandering in," aldus Jaap Carels. Concours Eendrachtruiters Tholen - De landelijke rijvereniging en ponyclub Eendrachtrui ters uit Tholen houdt zaterdag 18 mei ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan van de club een groots opgezet concours hippique voor paarden en pony's. Plaats van handeling is het bekende ruitersportterrein op de Speelmansplaten aan de Oesterdam te Tholen. Alle verenigingen uit Zuid-West Nederland zijn uitgenodigd. Vanuit Zeeuws- Vlaanderen reizen naar Tholen ruiters en amazones af van Grae- ve Jan, de Ruitersportclub Hulst, De Oranjeruiters, De Klepper- tjes en De Zwinruiters. Ruim 450 deelnemers staan er op de start- lijsten voor de dressuur- en springwedstrijden, die om 09.00 uur beginnen. Voor de deelnemers aan de dressuurwedstrijden is er een tweetal proeven in het programma opgenomen. De tweede proef start om 13.00 uur. Polderman op jacht naar limiet Axel/Breskens - De visueel gehandicapte atleet Arnold Polder man uit Axel en zijn begeleider Frank Verschorre uit Breskens gaan maandag 27 mei in Utrecht proberen alsnog de limiet op de marathon voor uitzending naar de Paralympics in Atlanta te ha len. Onlangs in Rotterdam werd het een desillusie, want na 25 ki lometer moest Polderman gekweld door rugpijnen de strijd sta ken. De door de KNAU gestelde limiet is 2 uur en 45 minuten. Polderman ziet het hoopvol in. „We hebben afgelopen zaterdag een halve marathon in Knokke puur in dienst van Utrecht gelo pen en dat ging naar wens. Het wordt in Utrecht erop of eronder, want het is onze laatste kans om op de marathon in Atlanta temo gen starten. Mijn rugproblemen zijn in elk geval wat minder ern stig geworden." Trimlopen in De Braakman Hoek - De Stichting sportpromotie Zeeuws-Vlaanderen houdt za terdag 18 mei een aantal trimlopen in het recreatiegebied 'De Braakman' in Hoek. Dit in samenwerking met de familie Van den Bosch. De jeugdloop over 1500 meter gaat om 14.45 uur van start. Om 15,00 uur begint er een vijf en twaalf kilometer. Er kan vanaf 14.00 uur worden ingeschreven in de kantine van De Braakman bij de hoofdingang gelijk links. Receptie W Philippine Philippine - De voetbalvereniging Philippine houdt zaterdag 18 mei vanaf 16.00 uur een afscheidsreceptie in de kantine op het sportpark. Via deze receptie neemt Philippine afscheid van wed strijdsecretaris Co Dooms, die circa 18 jaar die taak vervulde en eerste elftal-trainer Ronny Kerkvoorde, die zeven jaar aan Philip pine verbonden was. Open schaakkampioenschap Middelburg Middelburg - Zoals gebruikelijk houdt de schaakvereniging Mid delburg ook dit jaar het 'Open schaakkampioenschap van Mid delburg'. Dit gebeuren start vrijdag 17 mei en loopt door tot en met vrijdag 28 juni. Nu al is men verzekerd van een groot deel van de provinciale top. De wedstrijden beginnen steeds om 19.30 uur in het clubgebouw van de organiserende schaakvereniging te Middelburg. Zaterdag 18 mei, landelijk: Tjo- ba-Excelsior (eerste klasse G), aanvang 16.00 uur. TOGO-Spi- rit (derde klasse N), aanvang 15.30 uur. Madjoe-Luctor (der de klasse O), aanvang 15.30 uur. Afdeling: Olympia-BKC (eerste klasse A), aanvang 16.00 uur. Vrijdag 17 mei: BC Vlissingen 2- Oostburg 1 (vrouwen eerste klasse), sporthal Van Duyven- voorde Oost-Souburg, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 18 mei, Zeeuwse dis trictscompetitie. Hoofdklasse: Duiveland-Philten, De Boskreek- MLTC, Souburg-'t Halve Maantje, De Eikenhof-Game'78. Zondag 19 mei, landelijke compe titie. Mannen eerste klasse (600): Frisselstein-'t Halve Maantje. Eerste klasse (601): Animo-Dupo. Tweede klasse (603): Waalrackets- Ador Sport. Derde klasse (611): Eegedima-Animo 2. Vierde klasse (620): Hamo-Sluiskil. Vijfde klas se (639): Drive-Oudenbosch i. Hulster Ambacht-Strijdo 2. Mixed derde klasse (24): Markendaal- MLTC, Loon op Zand-SoubuS, De Schelde-Roosendaal. Vijtae klasse (78): MLTC 4-Hulster Am bacht. Vijfde klasse (79): aal 3-Ludo et Emergo. Door Willy van Leeuwen Hulst - Het team van Morres 3 werd ongeslagen kampioen in de tweede klasse mannen van de dis- trictsvolleybalcompetitie en pro moveert naar de eerste klasse. Stu wende kracht achter dit succes is routinier Eddy Bertram, een vol- leybalmnan in hart en nieren en een echt liefhebber van het spelle tje. „Ik wil graag zelf tot mijn veer tigste blijven spelen," zegt Eddy Bertram enthousiast na een beres terk seizoen. Eddy Bertram loopt al lange tijd mee in het Zeeuwse volleybalwereldje. Aan vankelijk was hij in de wieg gelegd om voetballer te worden, maar dat veran derde snel. „Ik wilde niet meer in de re gen lopen," zegt Bertram, die toen de overstap maakte naar de volleybal- sport en daar in aanraking kwam met zijn grote voorbeeld, Jo Everaert. Hij speelde samen met Guido de Beule, Ron Reunis, Michel Everaert en Willi am Taelman en pendelde heen en weer tussen Morres en De Sterre. „Toen ik getrouwd ben heb ik de vol- leybalsport op een lager pitje gezet," blikt hij terug. „Ik ging training geven en speelde recreatief. Op verzoek van Gerard Puylaert ben ik weer terug bij De Sterre gekomen als spelverdeler. Later werd het weer Morres. Het zijn eigenlijk twee dezelfde verenigingen. De Sterre heeft ook een gezellige groep, doet eveneens veel aan de jeugd en er is daar ook meer dan alleen maar volley ballen." Vier jaar geleden stond Jo Everaert op de stoep bij Bertram. „Hij vroeg me of ik jeugdtrainer bij Morres wilde wor den. Ik vond dat een nieuwe uitdaging. Ik speel mee in het derde team en doe de training en begeleiding. Ik ben nog een echte liefhebber van het volleybal spel en kan moeilijk stoppen met spe len. Ik wil doorgaan tot mijn veertigste en ben benieuwd hoe het volgend sei zoen in de eerste klasse zal gaan." Bertram heeft een zeer jonge groep on der zijn hoede. „De vooropleiding is bij Morres altijd erg goed verzorgd, met name de techniek. Ik was vroeger zes dagen in de week met het volleyballen bezig, dat is nu niet meer het geval. Martin Ferket is bijvoorbeeld een echt trainingsdier en zal volgend seizoen doorstoten naar de eerste selectie. De jeugd moet weten dat het zonder trai ning niet gaat. Wij waren het afgelopen seizoen te sterk voor de tweede klasse en als je dan ziet dat er misschien twee jeugdige spelers kunnen doorstoten naar het eerste, dan is dat leuk wer ken." Eddy Bertram beleeft zelf veel plezier aan zijn team. „We gaan nu eerste klas se spelen. We hebben een groep met veel potentieel en we gaan leuk met el kaar om. Als puntje bij paaltje komt ben ik echter wel de baas en dat wordt geaccepteerd. Ik werk naar eigen in zicht en ervaring, maar heb me verbon den aan de leer van Jo Everaert. Als Jo er niet was geweest was het peil in Zeeuws-Vlaanderen niet zo hoog als het nu is. Er zit bij Morres nog steeds een stijgende lijn in en als we deze groep bij elkaar kunnen houden, dan moet er nog meer in zitten. Misschien wel eerste divisie voor het eerste team en het tweede in de derde divisie. Ik vind het leuk om de jeugd klaar te sto men voor het grote werk en dat neemt soms veel tijd in beslag." Bertram, die bij een groot Hulster meubelbedrijf op de administratie werkt, heeft te weinig tijd om hogerop te gaan in het trainers vak. „De ambitie is er wel, maar mis schien pas na mijn actieve loopbaan. Wat ik wel jammer vind is, dat het ni veau van de verenigingen wat terug gaat. Je komt steeds weer dezelfde ge zichten tegen en er komen niet veel nieuwe bij. Ik heb echter wel de indruk dat de jeugd van Morres er voor wil werken. Het talent is aanwezig en de bezieling zit er toch bij velen in. Als er niet teveel verschuivingen plaatsvin den zie ik ons met dit team nog eens doorgaan naar de promotieklasse." Eddy Bertram is fanatiek en roemt ten slotte nog eens de aanpak van Jo Ever aert. „De bal moet van de grond afblij ven en de opslagdruk moet hoog zijn, hard werken en technisch moet het al lemaal in orde zijn. Dat betekent veel trainen, soms tot vervelens toe. Heb je de techniek onder de knie dan gaat de rest spelenderwijs. Kortom, we zijn bij Morres op de goede weg en ik ben blij dat ik daar een steentje aan kan bijdra gen," besluit de succesvolle trainer speler van Morres. Van onze paardensporl Axel - Ilyo de Loo ters bewees gistere pique van de Ruite steken. Op het uni in Axel, waar ditu: internationale gold, was De springklasse paarc werk op maandag 'Nederland-België- Hyo de Loos bleef als e binatie foutloos in de b dens dit vlekkeloos ve perfect georganiseerde Sanja Dingemanse me van De Paardebloem-I zich als tweede en de c was voor Simon den Gentleman, de inte: springruiter uit Kort, bekende verschijning Axelse ruitersportterre denExter is wegens bu: verplichtingen de grote tijdens het komende toncours in Axel, dat e zonder deze topper een felijke bezetting kent r ter Sandy den Exter e Loos als trekpleist Zeeuwse kant naast eer ge Belgische deelname. In het jachtspringparcc de Albert Vermue, de lieerde ruiter met Gooc De Weelruiters zich v de sterkste. Hij ging in briek Sanja Dingem; Gultana en Sandy den In The Mood vooraf. HetM-springen paard® leverde een overwinnin sterke Mare Broodman bert van de Nieuwvliet ruiters. Hij bleef baas t leen Bart met Herby Weelruiters (zilver) en Caroline de Feyter m van het Zaamslagse Emergo. Eet jachtspringparcour categorie leverde wel »or 'prijsrijder' Simon er met Isteba van Noc and. Den Exter verw Hamelink met Itrichta Zwmruiters en zijn cl Mare Merk met Goofy i velijk naar het tweede Plan. Attractief was de 'Kür ziek' die gepresenteerd A®1 en die werd gewon Leveke Goossens van D ™tters uit Axel. Zij toe sterkste op dit onder e'gen publiek. Lan or)ze sportmedewer I ergen op Zoom - 1 Ijttgswedstrijd voor V 'nde tweede klat -n Goes en SVSSS a de reguliere spei L. de verlenging »uten) werd niet I» zodat beide praaling mogen. Di c i klass /SSS e speelt: (2 h c en sensatie Rozenoord, -voorsprong uit in blessuretijc mqtic once Willy Bertram, de enthousiaste volleyballer van het Hulster Morres. FOTO CAMILE SCHELS ■toster ■Panning en !°eg op - pi 2-0- Bem^r 'n bless Iik?K mans pKe hoogte, felft domineerde Voortdurend, fahlaA n tot n Mad een fraa resJonckmi 'Schoten nam i L minuut. r® van Ks trapte v LBerrevoets ter afstand g fc^stfeffer sensatie w Wc uit j< SVSS k„ en Sfdrol, in d 1 maar de rus kans ian op dt Goes de 1 De reser Peter erd ui profiteerd gretig: l-( •r gingen fanatieker J-':nsier Voog '""UL. UI SVSSS verkeerd i "ar tanatieke Goese defensie oo André TT- - L ré Voog hield het hoofd

de Stem | 1996 | | pagina 10