Justitie test 'drugsdraadjes' is Hemelvaartsda geopend! 3 PIET KLERKX KEUKENWERELD Het extraatje van Président. Officier onderzocht corruptie bij Amsterdamse politietop Molukkers woedend over aandacht BVD Piet Klerkx Keukenwereld 'We wisten niet waar die leiding lag' Spanning Van der Valken neemt toe Duits bedrijf Dasa heeft nieuw middel gemaakt om drugs op te sporen Repeteren voor Songfestival De intermediair van Allah heeft het druk Engelse Tuinmeubels DESTEM BINNENLAND A3 'Mijn zoon is vermoord' PTT krabbelt weer terug Gedenksteen Marijke van Dijk in Alanya Engel des Doods in hoger beroep Christine Barker Decorations Kerkstraat 107-113 - Sprang-Capelle Deze week alleen bij Albert Heijn. en 15 MEI 1996 A2 le ïttannië en Ierland- elden en met name in d kans op wat regen iden van Engeland pe- het zon en donderdag le dag een toenemende een bui. Maxima don- iteenlopend van 9 gra- chotland tot 14 hier en iet zuiden. i Luxemburg: Wolken vooral donderdag ook zon, en op de meeste droog. Middagtempe- ngeveer 13 graden, en Midden-Frankrijk: ig wolkenvelden en m lijke departementen af 'at regen of motregen esten perioden met zon g. Donderdag overal elden en een toene- :ans op een bui. Mis- ook onweer. Maxima ag ongeveer 19 graden, terste noorden en langs alkust beduidend fris- ankrijk: Perioden met nderdag vooral in het wolkenvelden en een iui. Ook onweer is mo- daxima oplopend naar graden op donderdag. 1: Overwegend veel be en enkele buien, mo et onweer. Middagtem- langs de kust rond 20 Perioden met zon. ag in het westen en esten, donderdag ook leer bewolking en toe- buienkansen, mis- ook onweer. Langs de aan de Middellandse beide dagen veel zon en overal droog weer. van 19 graden langs van Biskaje tot rond 25 in het binnenland. Woensdag afwisselend stapelwolken en lokaal regen- of onweersbui, dag meer zon en bijna droog. Middagtempera- inderdag rond 25 gra- land en Kreta: Perio- t zon en op het Griekse d een enkele regen- of bui. Maxima meest 3 en 28 graden, nd: Wolkenvelden, ook >n en vrijwel overal In het zuiden veel be en op beide dagen af wat regen. Onweer is gesloten. Middagtempe- rond 13 graden, op met wat zon enkele hoger. land: Wolkenvelden en aan de noordkant van lenmassief van tijd tot bui. Ook onweer is mo- Donderdag meer zor\. temperatuur meest tus- en 21 graden, op beide n het noorden rond 13 f-ijk: Tamelijk veel be en enkele buien. Mis- ook onweer. Donderdag ioden met zon. Middag- atuur in het noorden 14 graden, elders ussen 18 en 23 graden. 10 11 12 13 14 15 minkukel; 6. mol; 7. hei, 9- lo; 3. jeuk; 5. evenzo; 6. mak ander-ons-je". ®JFS XT -o o dsaB 'jad ue/i dapi 'uaAoqsl11!! 111 WOENSDAG 15 MEI 1996 imsterdam (anp) - De voormalige 'imsterdamse officier van justitie mr. van Capelle heeft in 1993 en 1994 bij herhaling pogingen gedaan om mógelijke corruptie binnen de Am- sterdamse politietop te onderzoeken. Aanleiding hiervoor was het voortdu- „d weglekken van gevoelige informa- ■rond grote misdaadonderzoeken in de dstaa. Capelle riep daartoe een 'niet-be- staand team' op, met 'een eigen safehou se en eigen verbindingsmiddelen', zo schrijft het weekblad Vrij Nederland in het jongste nummer. Het blad wist de hand te leggen op het geheime deel III van het rapport van de commissie-Wie- renga. Die commissie onderzocht in 1994 de on dergang van het IRT Noord-Hol land/Utrecht. Deel III is tot staatsgeheim bestempeld en bleef ook tijdens de parle mentaire enquête opsporingsmethoden onbesproken. Het bevat 26 processen-verbaal waarin gesprekken met betrokkenen zijn vast gelegd. Aanvankelijk betrok officier Van Capel le, die na een breuk met zijn hoofdoffi cier Vrakking vertrok naar Groningen, de Amsterdamse korpsleiding in zijn on- derzoekspogingen. Later trad hij in het 'diepste geheim in overleg met K. Lang- endoen, de hevig in opspraak geraakte chef van de Criminele Inlichtingendienst (CID) in Kennemerland en belangrijkste leverancier van informatie over mogelij ke corruptie. Het hoofd van de rijksre cherche, K. Kuijper, was eveneens in het overleg betrokken. Met het eerste team drong Van Capelle niet door tot de hoge re politie-echelons in Amsterdam. De Amsterdamse hoofdofficier van justi tie mr. J. Vrakking werd door Van Ca pelle angstvallig in onwetendheid van zijn plannen gehouden. Vrakking was veel te goed bevriend met hoofdcommis saris Nordholt en diens rechterhand Van Riessen, aldus de officier in deel III. Toen Van Capelle hem daarop aansprak, was Vrakking daar niet van gediend. Het feit dat Van Capelle de afwikkeling van het onderzoek tegen een aantal Amsterdam se wisselkantoren door een tv-ploeg liet filmen, was voor Vrakking de druppel die de emmer deed overlopen: hij zegde het vertrouwen in Van Capelle op en deelde hem mee dat hij naar een ander parket kon vertrekken. Uit de onderzoekverrichtingen van Van Capelle en zijn 'spookteams' zijn geen harde feiten voortgekomen die zijn ver moedens staven. Den Haag (anp) - Om de opsporing van drugs te verbete ren, experimenteert justitie momenteel met een nieuw middel: het drugsdraadje. Door de marechaussee op Schip- Sol en in de gevangenis Esser- Seem in Veenhuizen wordt deze logenoemde drugwipe gebruikt mg de aanwezigheid van verdo vende middelen in bijvoorbeeld kleding en bagage aan te tonen. Besultaten van proeven zijn nog liet voorhanden. Op Schiphol wordt het middel volgens een woordvoerster van de marechaussee 'één van de midde len' die voor de opsporing van drugs wordt uitgeprobeerd. In de Esserheem controleert het perso neel gedetineerden met behulp van het drugsdraadje. De drugwipe is een product van iet Duitse bedrijf Dasa. Volgens de Nederlandse distributeur Se- curitech werkt het bijzonder sim pel, Door het apparaatje open te klappen komt er een draadje vrij dat langs kleding of een voor werp moet worden gehaald. Is dat in contact geweest met drugs, dan is reeds een nanogram (een miljardste gram) voldoende om aan het draadje te blijven han gen. Het draadje wordt vervol gens in een bakje water gehan gen, waarna binnen twee minu ten een verkleuring de aanwezig heid van drugs verraadt. Er be staan aparte drugwipes voor co caïne, heroïne en cannabis. Bin nen een paar maanden is er een die de aanwezigheid van xtc kan aantonen. Verkeer Veilig Verkeer Nederland (WN) grijpt de experimenten aan om te pleiten voor snelle toepassing van opsporingsmethoden van drugs in het verkeer. WN is van me ning dat evenals bij alcohol en sommige geneesmiddelen het ge bruik van drugs door verkeers deelnemers bestraft dient te wor den. Hoewel de wet de invloed van drugs in het verkeer erkent, bestaat er nog altijd geen 'bewijs middel', zoals het blaaspijpje bij alcohol. Het drugsdraadje zou zo'n middel kunnen zijn. Volgens B. Woudenberg van WN is het de politiek die de invoering van een drugsdetectiemiddel als wettelijk bewijs belemmert. Des tijds duurde het ook jaren voor dat ademanalyse bij alcoholge bruik werd geaccepteerd als be wijsmiddel. In andere landen is men op dit terrein al verder. Zo beschikt de politie in de Verenig de Staten over een sponsje dat bij beademing fluorescerend groen wordt wanneer drugs zijn gebruikt. Den Haag (anp) - De grootste politieke partij van de Molukkers in Nederland, de Badan Persatuan, is woedend dat de Binnen landse Veiligheidsdienst (BVD) haar vizier op de Molukse ge meenschap heeft gericht. „Dat is een smerige zaak. Het is weereen poging om te doen alsof onze jongens iets van plan zijn. Ze kunnen beter de Nederlandse regering in de gaten houden," al- lus een woordvoerder gisteroch tend. Maandag werd bekend dat Mo lukkers voor het eerst sinds de ja ren zeventig weer onderwerp van intensieve aandacht van de BVD rijn. Dat bleek uit het jaarverslag van de geheime dienst over 1995. Het verslag moet officieel nog verschijnen. De BVD kreeg vorig jaar signalen over mogelijk nieuwe geweldda digheden door Molukse Neder landers. Dat was voor het eerst sinds de gijzeling van kinderen op een lagere school in Boven- smilde in 1977. De rellen van 25 april 1995 in Den Haag tijdens een demonstra tieter gelegenheid van het 45-ja- ng bestaan van de Republiek der Zuid-Molukken waren voor de mlichtingendienst echter een startsein voor hernieuwde aan lacht. De verschillende berichten «er eventuele geweldplegingen loos alarm, schrijft de BVD nu. Toch vindt de dienst het nodig de Molukkers in de gaten te blijven Jouden. Vooral de laatste in Ne- uerland geboren generatie zou volgens deze spionage-afdeling ?n Binnenlandse Zaken radicale ffeën koesteren om de zuidelijke tÜj te bevrijden van het "ïdonesische regime. Verantwoordelijk minister Dijk stal geeft in het jaarverslag aan dat de BVD probeert vanuit het buitenland zicht te krijgen op ra dicale islamitische groepen die vanuit Nederland willen opere ren. Bij de BVD werkten op 1 januari 1996 539 mensen, verdeeld over zes directoraten. Eén van die di rectoraten houdt zich met actieve spionage in binnen- en buiten land bezig. Boerdonk - Boerdonkenaar J. Tielemans vermoedt dat zijn zoon Maurice afgelopen januari in Al banië om het leven is gebracht na een beroving. Hij wil alsnog sectie laten ver richten op het inmiddels begra ven stoffelijke overschot. Op 18 januari van dit jaar kreeg de familie Tielemans uit het Veg- helse kerkdorp het bericht dat hun 24-jarige zoon was veronge lukt tijdens een trektocht door Albanië. Van een Nederlands echtpaar hoorde Tielemans echter over 'een journalist die in Albanië was beroofd'. Maurice zou achterna gezeten zijn door zijn overvallers en daarna in de ravijn zijn geval len of gejaagd. Volgens Tielemans stopt de Alba nese overheid de zaak in de doof pot. Het duo Brown en keer. Ze hebben nog het zover, dan wordt Maxine repeteerde gisteren voor de eerste keer in Oslo het lied De eerste een paar dagen de tijd om wat te schaven aan hun song. Zaterdagavond is weer het jaarlijkse Euro Songfestival gehouden. foto anp Den Haag (anp) - PTT Tele com stelde gisteren in een ver klaring nooit te hebben vast gesteld dat is ingebroken op haar telecommunicatienet werk. Klachten daarover worden met 'de grootst mogelijke zorgvuldig heid onderzocht', maar tot nu toe zijn er geen aanwijzingen gevon den die deze vorm van fraude ten nadele van de klant bevestigen. Volgens PTT Telecom is op een totaal van 45 miljoen telefoonno ta's het aantal klachten gedaald van 60.000 in 1989 tot 14.500 vo rig jaar. Uiteindelijk zijn slechts vijftig zaken voorgelegd aan de onafhankelijke geschillencom missie. De werkgroep van 06-gedupeer- den meldde gisteren in de kran ten dat ze met videobanden kan bewijzen dat de telefoonfraude wel degelijk mogelijk is. De Tweede Kamer maakt zich naar aanleiding daarvan zorgen. Ka merleden van RPF, PvdA, D66 en CDA vragen aan minister Jorrits- ma (Verkeer) of er nu geen aan leiding is om in te grijpen. (ADVERTENTIE) VERGELIJK MET DE COLLEGA'S; WE ZDN 10 A 30% VOORDELIGER! PROF. LORENTZSTRAAT 4, INDUSTRIETERREIN ZANDD0NK, WAALWIJK, TEL. 0416-336300, GEOPEND VAN DINSDAG T/tl ZATERDAG, VRIJDAG KOOPAVOND. DE BRAND 1, AMERSFOORT, TELEE00N 033-4570066, GEOPEND VAN DINSDAG T/M ZATERDAG, VRIJDAG KOOPAVOND. Ambt Montfort (anp) - Het conflict tussen de Midden-Lim burgse gemeente Ambt Montfort en de Marokkaanse gebedsge nezer Mohammed Astitou staat op scherp. •vervolg voorpagina hr?Jlat' bepaald niet graag een lek in de hem' Pijp meegemaakt. Het bevreemdt ken ri dat de Nederlandse gezagdragers - jl' n'et op de hoogte waren en doodge- J"* de ëraatmachines het veld in- men. Een niet ongevaarlijk misverstand wevt'Verder a's Perlect bestempelde samen ging tussen Nederlandse en Belgische au- HiJ n en ordediensten. U- goed afgelopen', zeggen alle erniet n in een eerste reactie. Ze moeten Diinw.?311 ^nken wat er gebeurd was als de Weiding gemakt zou zijn. ïiedp?Stjn n'et waar die leiding lag. Wel op gil!»v w grondgebied> maar niet in Bel de pp«frT^aTt bevelvoerder A. Bruinincx van misverstand '3randweer 'n Roosendaal het Herten L- j uit de reactie van J. van der terhanH erSeiijke calamiteiten de rech- van gouverneur Paulus. „Aan Bel gische zijde zagen we het probleem van de pijpleiding tijdig in. Beheerders van het na tuurpark hebben de brandbestrijders getoond waar de leiding ligt, zodat er niets zou gebeu ren." Het incident bracht aan het licht, dat de Na- vo-leiding op tal van plaatsen veel minder diep ligt dan werd aangenomen. Zestig centi meter is officieel het minimum. Door erosie (verstuivingen van het losse duin zand) is dat her en der niet meer dan veertig centimeter. „Daarom is ook reeds besloten de ligging ter plaatse nauwkeuriger aan te duiden, zodat hulpverleners in voorkomende gevallen we ten waar die ligt" aldus Van der Herten. Burgemeester E. van Dommelen uit Huijber- gen bekijkt de afgewende rampspoed van de positieve kant. „Het zoveelste bewijs van de uitstekende communicatie." Hij gaf mede lei ding aan de hulpoperatie aan Nederlandse zijde van de vuurzee. De Navo-pijpleiding maakt deel uit van het Central Europe Pipeline System (CEPS) dat grote delen West-Europa door kruist. Dit systeem dateert van eind jaren vijftig, begin jaren zestig, toen de Koude Oorlog nog aan de orde van de dag was. De Navo was op deze manier verzekerd van een constante brandstofvoorraad voor de militaire luchtvaart, mocht de nood aan de man komen. Alleen al door de buis Rotter dam-Brussel worden jaarlijks vele hon derdduizenden kubieke meters vliegtuig brandstof gejaagd. Het beheer van het CEPS berust in de verschillende landen bij speciale divisies, in Nederland is dat de Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO) in Noordwijk. Diverse oliemaatschappijen zorgen voor een rechtstreekse aanvoer in Rotterdam, waar vandaan de DPO bij voorbeeld ook Schiphol bevoorraad wordt. Astitou mag van de gemeente maximaal honderd mensen per dag tot zijn praktijk toelaten, maar dagelijks komen er tiental len gelovigen, zieken en geluk zoekers meer. Astitou trekt zich niets aan van het maximumaantal bezoekers. Het college van burgemeester en wethouders overweegt daarom vanaf deze week de dwangsom van 2500 gulden per dag te gaan innen, maar de intermediair van Allah heeft al een advocaat in de arm genomen. Een rechtszaak lijkt onvermijdelijk. Koran Het is vanochtend overzichtelijk rustig aan de Huysbongerdweg 27 in Montfort. Zo'n tien auto's staan voor de praktijk van Mo hammed Astitou geparkeerd. Binnen klinken verzen uit de Ko ran uit de luidsprekers, terwijl Astitou zijn werk doet. Hij be handelt zo'n 25 mensen tegelijk. Volgens de norm van de gemeen te tien meer dan toegestaan. „Astitou geneest ons geestelijk en lichamelijk", zegt een jonge Ma rokkaan die met zijn familie deze ochtend vanuit Tiel naar het rus tieke kerkdorp is gereden. „Hij geeft ons rust en vertrouwen. Maar eigenlijk is het Allah die ons helpt, Astitou is slechts de doorgever van Allahs kracht. In de islam staat dat een mens een mens niet kan helpen. Alleen God kan dat. Allah heeft Astitou uit gekozen om zijn energie door te geven." Het is voor de Marokkaanse handoplegger lange tijd ook een raadsel geweest waar hij zijn ge- Per hoofd van de Nederlandse bevolking wordt er jaar lijks voor 233 gulden aan reclamemateriaal in de brie venbus gestopt. Voor 233 gulden aan folders, krantjes en zogeheten direct-mail. Gemiddeld krijgt een gezin jaarlijks 182 gerichte brie ven, waarin lijfrente-polissen, spaarplannen en andere geldklopperij worden aangeprezen. Omdat de verzen ders heel goed weten wie ze aanschrijven, moeten er huis houdens zijn die er veel meer ontvangen. Het totale bedrag dat via uw brievenbus uiteindelijk bij het oud papier belandt, is 3,5 miljard gulden. Voeg daar bij de hoeveelheid energie die verspild wordt met het vervaardigen ervan en je zit met een aardige hoeveel heid vervuiling. Het is natuurlijk niet allemaal weggegooid geld, want pa pierverkopers, tekstschrijvers, fotografen, grafici, druk kerijen en bezorgers verdienen er een aardige boterham aan, maar de respons is toch tamelijk gering. Slechts zeven procent van de Nederlanders heeft een sticker op de deur waarmee reclamedrukwerk wordt geweigerd en krap 70.000 Nederlanders hebben via Antwoordnummer 666 laten weten geen prijs te stellen op direct-mail. Wie aldus zwijgt, stemt toe. MERIJN Door Servaas Smulders Den Haag - Leek de strafzaak tegen de zeven leden van de Toe kanclan Van der Valk eind vorig jaar bij de rechtbank af en toe nog een uitzonderlijk 'uitje', tijdens de rechtszitting in hoger beroep bij het gerechtshof in Den Haag valt de spanning van de verdachte Van der Valken van de gezichten te lezen. Ook bij Arie van der Valk, de nestor van het verdachte gezelschap. Alanya (anp) - De moeder en het zusje van de in Turkije vermoor de Marijke van Dijk plaatsen de ze week in het gebergte bij het Turkse Alanya een gedenksteen. Volgens hun advocaat mr. H. Bo ra zijn de twee vrouwen gister middag in het badplaatsje gearri veerd. Volgende week is het een jaar ge leden dat vier Turken de 35-jari- ge Marijke van Dijk en haar vriendinnen Suzanne Kranen burg (27) en Hanneke Adrichem (29) in hun busje ontvoerden, ver krachtten en mishandelden. Marijke van Dijk werd daarna doodgestoken en in een diep en ontoegankelijk ravijn gegooid. Zijn kwinkslagen bij het beant woorden van vragen van de voor zitter van het hof, mr. H. Uhlen- beck-Lagerweij, kwamen er bij Arie gisteren als vanzelfsprekend uit. Maar bij zijn spaarzame lachjes had Arie meer het gezicht van een man met kiespijn. Alsof hij de straf voor de onbeschrijflij ke administratieve janboel bij het concern voelt aankomen. Ook Lucas, bedrijfsleider van de vestiging bij Schiphol, vertelde stijf van de zenuwen dat hij 'zijn spijt betuigt voor alle dingen die fout zijn gegaan'. Een straf in de gevangenis, zo liet hij doorsche meren, zou hij eigenlijk niet aan kunnen. Evenals bij de rechtbank beriep Lucas zich bij het hof op zijn zwijgrecht. Zijn vrouw Helen daarentegen was zeer spraak zaam en wilde het hof per se van haar onschuld overtuigen. De presidente bij het hof moest He len in haar soms emotionele en verwijtende woordenstroom tot tweemaal onderbreken. Arie van der Valk vertelde op nieuw 'geen verstand te hebben van leidinggeven' en bijna 'ner gens bemoeienis mee te hebben gehad'. Verstand van goed eten, dat had hij wel, verklaarde hij. Op vragen over zijn huidige posi tie binnen het concern zei Arie: „Ik ben op smal spoor gezet. Ik heb nog wel mijn aandelen." Na doorvragen kwam eruit dat 'smal spoor' betekent dat Arie binnen het concern als directeur aan de kant is geschoven en hij geen be slissingsbevoegdheid meer heeft. Het rijk van de Toekanclan is volgens Arie thans verdeeld on der meerdere 'eigen koninkjes'. Met spanning wordt nu uitgeke ken naar de straffen, die procu reur-generaal J. Nuis vanochtend tegen de zeven verdachten gaat eisen. Hij lichtte een klein tipje van de sluier op: vandaag wil hij van Arie van der Valk vernemen of hij een werkstraf wil verrich ten, zijn gezondheid zou een cel straf niet meer kunnen dragen. Leeuwarden (anp) - De 43-ja- rige ziekenverzorgster Martha U. uit Delfzijl gaat in hoger beroep tegen het vonnis van de rechtbank die haar wegens moord op vier mensen heeft veroordeeld tot negen jaar cel en tbs. Dit hebben haar advocaten, mr. W. en H. Anker, gisteren bekend gemaakt. De rechtbank in Groningen ver oordeelde Martha U. begin mei voor vier moorden die zij in ver pleeghuis Vliethoven in Delfzijl had gepleegd. De vrouw zelf had bekend het leven van negen men sen te hebben beëindigd. Ze zei dat ze de patiënten 'uit medelij den' met een overdosis insuline had gedood. Volgens haar advocaten ziet Martha U. erg op tegen een nieuw proces. „Toch is voor hoger be roep gekozen in verband met de hoogte van de gevangenisstraf in combinatie met de maatregel van tbs met dwangverpleging", aldus de advocaten. In het hoger beroep bij het hof in Leeuwarden willen de advocaten proberen de celstraf omlaag te krijgen, zodat eerder met de tbs begonnen kan worden. nezende kracht vandaan haalt, zegt zijn vrouw Johanna. „Hij heeft ook gezocht naar het waar om en ontdekt dat het een gave is, gekregen van Allah. „Het is zo subtiel, het is bijna niet te pak ken. Hij is uitgekozen om mensen te helpen en dat doet hij graag. Ik zie hem soms de hele dag niet, maar dat is niet erg. Ik moet hem deien met de mensen die hem no dig hebben." Duizenden gelovigen, voorname lijk Marokkaanse moslims, uit heel Nederland, maar ook uit Duitsland, België, Frankrijk en Spanje bezochten Astitou al. Voor de gemeente was de massale toeloop een doorn in het oog. Au to's stonden tot voor kort volgens de gemeente wild-west gepar keerd. „Buiten wachtten honder den mensen op straat totdat ze naar binnen mochten. Het was een vreselijke chaos", zegt de buurvrouw van het transportbe drijf Peeters. Daarop besloot het college van B en W in te grijpen. Sessies Astitou is niet van de dreigemen ten geschrokken. Hij ging niet in op de uitnodiging om op 1 mei ge hoord te worden over de voorge nomen besluiten, kenbaar te ma ken. Dagelijks behandelt hij mensen in vijf sessies van twee uur. „Wij hebben onze organisatie goed op orde", zegt zijn vrouw Johanna. „We werken uitsluitend nog op afspraak, iemand houdt toezicht op het parkeren en we hebben een extra toilet laten bouwen. Niemand van de buurt heeft problemen met ons." (ADVERTENTIES) De collectie van Engelands grootste fabrikant direct aan particulieren uit voorraad en met zéér hoge kortingen. Traditionele banken, tuinsets, tafels, smidse meubelen, ko loniale parasols (verstelbare) stoelen, rotan, stationsban- ken, landelijke poorten in (hard)hout en betonornamenten. Verkoop: 11.00-17.00 uur, vrijdag tot 21.00 uur. Heerlijke Franse roomboter in een schattig klein tafelkuipje 125gram) van Président... dat is pas smullen. Bijvoorbeeld bij een feestelijk Pinksteront- bijt. En als u nu een actie verpakking koopt (2 kuipjes) kunt u meedingen naar één van de 25 gastronomische diners voor 2 personen. Ook dat is smullen! (Meer informa tie op de verpakking.) Président Franse roomboter, dubbelpak 2 tafel- O /I Q kuipjes 125 g J£fT En kans op één van de 25 gastronomische 3 diners voor 2 personen. (Zie verpakking! Aanbieding geldt t/m zaterdag 18 mei a.s. I

de Stem | 1996 | | pagina 3