WIE T BREED HEEFT KAN T BREED MAAIEN. E0E0 GEMEENTE HULST Ter Gelegenheid VAN DER HOOFT :AMILIE BERICHTEN ï)exte bromfietscertificaat Bel 0114 - 320834 De fabrikant van <waliteitsgazonmaaiers 1e AUTOMONTEUR Getrouwd op 26 april Infobon: Naam: IZAAK LEENDERT VAN DER HOOFT Familieberichten uit andere bladen BEGRAFENISONDERNEMING Verkeersschool Arja Buyze "uw EiqEN woi\iii\iq" Uw lijfrente voor 1996 al afgesloten ReynaerUhüf Brunch Zeebanketbuffet kinderen 15.- p.p. Brunch Kan°paiieanderedata,voorminirnaa| 10 Drie-gangen maandmenu I Feestje thuis 36.50 PP. Feestje bij Reynaertshof fl 1.999,- Grondwaterwet Provincie Noord-Brabant Bekendmaking AUTOBEDRIJF BROOS BV Autobedrijf Broos bv, Voor particulieren Bezorger gefeliciteerd SARA Pa en Ma Dit manneke Steun de Cliniclowns door dit beeldje te bestellen. De Cliniclowns. Rasti Rostelli Show De betere Belgische keuken B-9990 Maldegem Aalterbaan 183 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Gelukkig en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon broertje van Lisanne en Carmen. Geboren op 30 april 1996. Kees en Anja Foks-de Rijcke Zuidpoortstraat 31 4527 GP Aardenburg. Op 29 april 1996 overleed onze oud medewerker De heer van der Hooft was gedurende 22 jaar een gewaardeerd medewerker van onze bui tendienst. Wij wensen de familie sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Bestuur en personeel van het Waterschap het Vrije van Sluis VERLEDEN: Abraham Rudolph van Iren echtgenoot van J. van Iren-de Hamer 83 jaar. Vlissingen, Huize Singelzicht. Begrafenis te Middelburg, 4 mei. J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 0113-311517 b.g.g. 311327 Voor alle dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar. I Als je na 31 mei a.s. 16 jaar wordt en je wilt op een bromfiets of snorfiets gaan rijden, dan moet je in het bezit zijn van een VERKEERSSCHOOL ARJA BUYZE biedt een bromfietscursus aan, die je voor dit certificaat opleidt. (start cursus: 9 mei a.s.) Voor informatie en/of aanmelding: Woordweg 10, 4503 GB GROEDE 0117-371284/06-52773028 Opl. voor bromfiets, motor en auto hypOlllEEk- EIN ASSURANTiEwiNkcl O Voor al uw verzekeringen, financieringen en maatwerk-hypotheken e Met de 47 cm benzinemaaier van SABO. Die is uitgerust met TurboStar systeem, centrale hoogte-instelling, inschakel- bare achterwielaandrijving, aluminium maaihuis én grasbag. Zo wordt het maaien van een groot gazon 'n kleine moeite. Restaurant waar fijnproevers sfeervol tafelen Elke 2e zondag van de maand 29.50 p.p. Elke 4e zondag van de Tijd 12.00 uur. maak het makkelijk Catering Service Reynaertshof met gratis gebruik van tafellinnen, servies, bestek, glaswerk, ta fels, stoelen. En u hoeft niet af te wassen, dat doen wij voor u! in de nieuwe sfeervolle zalen. Ook het kleinste feestje vinden we fijn te verzorgen, bv. communie, verjaardag. Reservering of info 0114-311492 of 320708. Fam. van Wezel, Stationsplein 2, Hulst SABO 47-4A van tl. 2.199,- nu andbouwmechanisatiebedrijf J. Reijns B.V. Looiersweg 7 Vphen (N.Br.) H. van de Velde St. Jacobsstraat 1 - Galder landelsonderneming Gebr. Catseman St. Pietersdijk 10 it. Kruis J.G. Snepvangers Vorenseindseweg 36 - Sprundel IJ. Coppens Donkenweg 3 - Wouw ALGEMENE PLAATSE LIJKE VERORDENING Burgemeester en Wethouders van Terneuzen brengen met inachtneming van het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 april 1996 tot vaststelling heeft besloten van de "Verordening tot wijziging (2e) van de Al gemene Plaatselijke Verordening". Deze verordening ligt thans voor een ieder ter inzage bij de afdeling Bestuurs- en Juridische za ken, Oostelijk Bolwerk 4 (4e etage) in Terneuzen en treedt in werking met ingang van de derde dag na heden. Tegen betaling van de daarvoor ingevolge de Legesverordening verschuldigde leges is de veror dening algemeen verkrijgbaar. WET AAILIEUBEHEER Burgemeester en Wethouders van Terneuzen maken het volgende bekend.' op 22 april 1996 is een melding conform artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen van Philips Lighting Terneuzen, Mr, F.J. Haarmanweg 25 te Terneuzen. De melding omvat het plaatsen van semi-permanente kantoren voor een periode van drie jaar aan de Mr. F.J. Haarmanweg 25 te Terneuzen. Met betrekking tot deze wijziging kan redelijker wijs worden aangenomen dat deze geen nadelige gevolgen heeft .voor het milieu. De genoemde melding ligt met ingang van vandaag tot en met I juni 1996 voor iedereen ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en - beheer (sectie Milieu), Herengracht 7 te Terneuzen. De melding kan iedere werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur kosteloos worden ingezien. Terneuzen, 3 mei 1996. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, Th.J. de Brauwer. drs. R.C.E. Barbé. BESTEMMINGSPLAN De Burgemeester van de gemeente Terneuzen maakt bekend, dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 25 april 1996 heeft besloten te verklaren, dat worden voorbereid partiële her zieningen van achtereenvolgens het bestemmings plan "Scheldekade", het "Saneringsplan Bin nenstad" en het bestemmingsplan "Java". Het besluit voorziet onder meer in de mogelijk heid tot de bouw van een bankgebouw op een locatie aan het Stadhuisplein te Terneuzen (nabij de Oostkolk). Het hierboven vermelde besluit met bijbehorende tekening ligt met ingang van de datum van inwer kingtreding, in casu 6 mei 1996, in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer (afdeling ruimtelijke ordening), 3' verdie- - n ping, Schuttershofweg I te Terneuzen, voor een ieder ter inzage. Terneuzen, 3 mei 1996. burgemeester voornoemd, drs. R.C.E. Barbé. Postbus 35, 4530 AA Terneuzen Beregening grasland en sportterreinen Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant maken bekend dat met ingang van 1 mei 1996 sprake is van uitzonderlijke droogte, overeenkomende met een 5%-droogtesituatie, zoals deze is omschreven in de vergunningen welke zijn verleend: - bij besluit van 5 juni 1992 voor het onttrekken van grond water voor het beregenen van landbouwgewassen; - bij besluit van 22 april 1993 voor het onttrekken van grond water voor het beregenen van sport- en recreatieterreinen. Het feit dat sprake is van een dergelijke uitzonderlijke droogte houdt in dat vanaf 1 mei 1996 om 17 uur de beperkingen voor het onttrekken van grondwater voor het beregenen van grasland, niet meer van toepassing zijn. Vergunninghouders dienen er ernstig rekening mee te houden dat de gewijzigde ontheffingsregeling, als opgenomen in het op 4 april 1996 toegezonden ontwerp-besluit, nog dit groeiseizoen in werking zal tre Dit kan tot gevolg hebben dat de thans afgekondig *theffingssituatie niet voor het gehele kalenderjaar van assing zal zijn. Het beregenen met inrichtingen n ren capaciteit van meer dan 10 kubieke meter per uur is alleen toegestaan indien hiervoor door Gedeputeerde Staten op grond van artikel 14 van de Grondwaterwet vergunning is verleend. Spaarzaam gebruiken van grondwater Om de schade aan niet beregende gronden en natuurge bieden zo gering mogelijk te houden worden de vergunning houders zeer dringend verzocht alleen te beregenen als het echt noodzakelijk is. Een spaarzaam gebruik van het grondwater is voor zowel landbouw als natuur van groot belang. Ook met het gebruik van leidingwater en water uit eigen pompinstallaties voor het sproeien van tuinen moet men spaarzaam omgaan. Door het sproeien van tuinen wordt immers ook een aanslag op het grondwater gedaan, juist in een periode dat de grondwaterafhankelijke natuur het bijzonder moeilijk heeft. 's-Hertogenbosch, mei 1996. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Hulst maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 varwde Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat met ingang van 3 mei 1996 ter gemeentesecretarie, Grote Markt 21 te Hulst, voor een ieder ter inzage liggen, de besluiten van de ge meenteraad van 25 april 1996, wjprbij deze heeft be sloten te verklaren dat herzieningen worden voorbe reid van de bestemmingsplannen: - „Tivoli", voor een gebied gelegen aan de Sportlaan te Hulst; - „Graauw" en „buitengebied", voor een gebied ge legen aan de Dorpsstraat te Graauw en; - „Clingepolder", voor een gebied gelegen aan de Ruysdaelstraat te Clinge. Deze besluiten treden in werking met ingang van 3 mei 1996. Artikel 50 Woningwet De burgemeester van Hulst brengt ter openbare ken nis, dat burgemeester en wethouders voornemens zijn bij Gedeputeerde Staten van Zeeland een verklaring van geen bezwaar aan te vragen als bedoeld in artikel 50 van de Woningwet voor onderstaande bouwplan nen, voor: - het bouwen van een tuinbedrijf aan de Riet- en Wulfsdijkweg 26 te Absdale. Met ingang van 6 mei 1996 ligt het bouwplan gedu rende twee weken voor eenieder ter inzage op de af deling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeente secretarie, kamer 208 (bureau Touwên'en wonen). Een ieder die bedenkingen heeft tegen het aanvragen van de verklaring van geen bezwaar kan die gedu rende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders) Postbus 49, 4560 AA Hulst. Verkeersmaatregel Burgemeester en wethouders-van Hulst maken be kend, dat zij besloten hebben om een invalidenpar keerplaats in te stellen op het vak gelegen naast het meest-noord-westelijke parkeervak van het Refugium te Hulst. De volledige tekst van dit besluit ligt gedurende zes weken na heden ter inzage op werkdagen van 09.00 uur tot 11.30 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur op het stadskantoor, afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling, Grote Markt 21 te Hulst. Gedurende genoemde termijn kan iedere belangheb bende schriftelijk en gemotiveerd bij ons college, Post bus 49 te 4560 AA Hulst, bezwaar maken. Indien een bezwaar, als hiervoor bedoeld, is ingediend kan tegen betaling van de griffierechten een verzoek om een voorlopige voorziening ingediend worden bij de arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015 te 4330 KA Middelburg. Inventarisatie woningen Vanaf maandag 6 mei 1996 wordt gedurende een zes tal weken door medewerkers van het taxatiebureau Kafi B.V. te Breda in opdracht van de gemeente Hulst een inventarisatie gemaakt van de objectkenmerken van woningen. Het gaat daarbij om de inhoud van de woning, het aantal en de soort van bijgebouwen, de aanwezigheid van dakkapellen e.d. Deze inventarisatie geschiedt in het kader van de Wet Waardering onroe rende zaken, op basis waarvan de gemeente met in gang van 1 januari 1997 een nieuwe waarde in het economisch verkeer van alle onroerende zaken in de gemeente dient te bepalen. Het gaat nu dus nog niet over de waardebepaling als zodanig; deze zal in een later stadium geschieden. Een soortgelijke inventarisatie van andere gebouwen dan woningen geschiedt eveneens later in het jaar. De medewerkers van Kafi zijn voorzien van een door de burgemeester ondertekend legitimatiebewijs. In het algemeen zal men kunnen volstaan met een buitenopname van de woning; in enkele gevallen zal men u vragen een binnenopname te mogen verrich ten. Wij vragen u zo veel mogelijk uw medewerking te verlenen aan deze opname; een juiste opname is vooral in uw eigen belang. Voor eventueel nadere inlichtingen kunt u terecht bij het bureau Belastingen van de gemeentesecretarie aan de Grote Markt 21 te Hulst, tel. 0114-389171. Hulst, 3 mei 1996. Burgemeester en wethouders van Hulst. 8 De burgemeester, mr. A.A.L.G.M. Kessen De secretaris, mr. H.J. van Geesbergen Directie Ruimte, Milieu en Water Provincie Zeeland Openbare aanbesteding Namens gedeputeerde staten van Zeeland wordt dins dag 18 juni 1996,10.00 uur, in het kantoor van de directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, overeenkomstig het U.A.R. 1986 openbaar aanbesteed: bestek 4691, voor de bodemsanering en aanleg grondwaterenttrekkingssysteem op het autosloop terrein aan de Klaphekkeweg te Goes. Het bestek omvat onder andere: sloopwerkzaamheden; 11500 m2 opruimingswerkzaamheden; sorteren van 2530 ton afvalstoffen; onttrekken en reinigen van verontreinigd oppervlakte- en grondwater; ontgraven van 600 m3 verontreinigd slib; ontgraven van 3950 m3 verontreinigd steenmengsel; ontgraven van 3000 m3 verontreinigde en niet verontrei nigde grond; afvoeren van 5750 ton verontreinigde grond, 7000 ton steenmengsel en 1150 ton slib; verwerken van 250 m3 niet-verontreinigde grond en le veren en verwerken van 7100 riP rand; aanbrengen van een ondergronds af te werken grondwa teronttrekkingssysteem. De uitvoeringstermijn voor de grondsanering bedraagt 80 werkbare werkdagen. De uitvoeringstermijn voor de grondwateronttrekking bedraagt 26 weken. Bestek Het bestek is samengesteld met behulp van de RAW-sys- tematiek. Kosten bestek: bij betaling t/m 15 mei 1996: 225,- (incl. btw). bij betaling na 15 mei 1996 255,-(incl. btw). Betaling onder vermelding van besteknr. 4691 kan uit sluitend geschieden door aanbieding van een girokaart of eurocheque aan: Heidemij Advies B.V, Postbus 264, 6800 AG Arnhem, t.a.v. mevrouw W. Bosman. Andere betalingen worden niet geaccepteerd. Geen restitutie. Tevens is levering van de RAW-besteksbeschrijving in standaarduitwisselingsformaat op diskette (3,5 inch, 1,44 Mb) mogelijk door betaling van een extra bedrag van 25,- (incl. btw), op de hierboven beschreven wijze; totaal te betalen derhalve, 250,- resp. f 280,- incl. btw. Toezending vindt plaats gelijktijdig met het be stek. Het bestek en de diskette zijn tot de dag van aanbeste ding verkrijgbaar. Ter inzage Het bestek ligt vanaf 13 mei 1996 ter inzage in het kan toor van de directie Ruimte, Milieu en Water voornoemd, contactpersoon is de heer J.D. Hattink, en in het kan toor van Heidemij Advies B.V, Jupiterstraat 122 te Hoofddorp, contactpersoon de heer F.B. de Jong. Inlichtingen Inlichtingen worden gegeven dinsdag 28 mei 1996, 10.00 uur, in het kantoor van de voornoemde directie Ruimte, Milieu en Water, waar de eventuele nota van in lichtingen vanaf dinsdag 4 juni 1996 ter inzage ligt. Betalingswijze De betaling van de aannemingssom geschiedt aan de hand van betalingsstaten, die-neelke periode van vier weken worden opgemaakt. Geschiktheidseisen en gunningcriteria Belangrijkste geschiktheidseiseruen,gunningscriteria: 1. de inschrijver moet desgevraagd binnen een week na het daartoe ontvangen verzoek de in het bestek ge noemde gegevens verstrekken; 2. voor de opdracht van het werk komen uitsluitend in aanmerking inschrijvers die: - voldoen aan het gestelde in bunt - niet in staat van faillissement of liquidatie verkeren; - in de laatstse drie jaren een gemiddelde jaarlijkse omzet in de GWW-sector hebben gerealiseerd van ten minste 1.500.000,-; m in de laatste drie jaren één el meerdere i ken met bodemsanering (van minimaal 2T hebben uitgevoerd van ten minste 500.( 3. bij de beoordeling of een inschrijver voor de opdracht in aanmerking komt wordt mede de inschrijvingsstaat in beschouwing genomen. Sk 1 1 I 1 I I I Directie De directie zal worden gevoerd door Heidemij Advies. Het Groene Woud 1, Postbus 165, 4330 AD Middet- burg, tel. 0118-631700. Directie Ruimte, Milieu en Water Bekendmaking Provincie Zeeland le Wijzigings- c.q. Uitwerkingsplan Westerschelde-oeververbinding, gemeente Terneuzen. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben het le Wijzigings- c.q. Uitwerkingsplan Westerschelde-oeververbinding van de gemeente Terneuzen ex artikel 11 van de Wet op de ruimte lijke Ordening) goedgekeurd. Met het plan kan het meest wes telijke tracé van de WOV nader worden uitgewerkt en in het oostelijk plandeel worden de oorspronkelijke (agrarische) be stemmingen teruggebracht Het besluit ligt ter Inzage bij de directie Ruimte, Milieu en Water, het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen 9.00 - 12.00 en 14.00-16.00 uur. Van 6 mei tot en met 16 juni 1996 kunnen belanghebbenden tegen het besluit beroep instellen bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Daarbij kan tevens een voorlopige voorziening wor den gevraagd aan de Voorzitter vand,e Afdeling Bestuursrecht spraak. Bovag-garage voor alle merken nieuwe en gebruikte automobielen en tevens Focwa- schadeherstelbedrijf zoekt op korte termijn: Voor deze baan zijn wij op zoek naar: een jonge enthousiaste persoon, die flexibel is en van aanpakken weet. Personen met ervaring, kennis van auto-elektroni- ca, en in het bezit zijnde van het APK-2 diploma, genieten onze voorkeur. Uw uitsluitend schriftelijke sollicaties te richten aan: dhr. J.L.A. den Ouden, Moleneind 25, 4641 SB Ossendrecht. Tel. 0164-67 24 29/67 41 55. 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maken. Vrijdag 3 mei Dhr. de Been uit Lage-Zwaluwe. Lucinda van Terheyden uit Roosendaal Mario Albers en Angela Molenschot, St.Willebrord. Vandaag is 't raak, dan staat in de zaak. Gefeliciteerd ma! Kees, Karin, Miriam, Marcel "Het is raar maar waar" zijn morgen niet alleen 25 jaar getrouwd, maar ook nog eens samen 100 jaar. H.G. Mario en Davy van goud is nu 'n halve eeuw oud. Angeligue en John. U krijgt het beeldje in uw bezit door 49,50 over te maken op giro 8378, te Amersfoort, o.v.v. 'Cliniclowns beeldje' of bel eerst 06-8998807 (40 ct. p.m.). Dc specialisten van de lach. lm';. MV Een show vol spanning en sensatie. Tijdens de show gratis rookontwenning en afvallen met behulp van hypnose. Je verstand zal weigeren te accepteren watje ogen zien!!! WO. 8/5 BREDA 'HET TURFSCHIP' Aanvang 20.15 uur Telefonisch reserveren 06 - 320 230 62 1 fipm ma. t/m vrij, 10.00-17.00 uur en aan de kassa van de zaal Showroom 1000 m2. Alles op maat gemaakt in eigen fabriek (sinds 1964). Sterk in eiken en design, vakkundige plaatsing. Ook een volledig kastenprogramma voor hal, slaap- en badkamer en kantoren. Ruime keuze in tafels en stoelen. Vrijblijvend ontwerp en offerte. Tel. 00.32.50.71.16.09 - Fax 00.32.50.71.81.41 Open van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 19.00 uur. Op zaterdag tot 1 .00 uur. Gesloten op zaterdagvoormiddag en zondag. Fabriek; Industrielaan 1 - B-9990 MALDEGEM Adres: Postcode;Plaats:

de Stem | 1996 | | pagina 12