DE STEM P E R S O E E Carrière maak ie via staff planning. 18^ ii Emos B.V KASSIERS/KASSIÈRES Een stu r f 5 r r 1 Cf'Breda b.v. verkoopster staff planning VERTEGENWOORDIGERS gegevensbankbeheerder (m/v) fulltime en/of parttime en oproepkrachten/weekendhulpen (M/V) I F ir randstad uitzendbureau gemeente breda U leest zelfs de krant voor hem DE STEM Systeembeheerder/ administrateur Directiesecretaresse Informatiemanager Boekhoudkundig medewerker part-time Kansen in tijdelijk werk Operator Heeft direct werk in de regio's Breda, Bergen op loom en Roosendaal voor: \(CAD)TEKENAAR elektrotechniek/werktuigbouw I TEKENAAR/CONSTRUCTEUR elektrotechniek/werktuigbouw* [CONSTRUCTEUR elektrotechniek/werktuigbouw* CALCULATOR elektrotechniek/werktuigbouw PROJECTLEIDER ELEKTRO EN AC/CV BEDRADINGSMONTEUR I WERKVOORBEREIDER I elektrotechniek werktuigbouw MONTAGEMEDEWERKER ELEKTROMONTEUR Bent a geïnteresseerd in één van bovenstaande funkties, stuur dan uw sollicitatiebrief enCV. naarDIT, Breda B.V. Tm Afdeling personeelszaken Postbus 7D66 4800 GB Breda, of bel veer informatie met de heer LI. Oud telefoon (076) 5209550. iuiii«ayi9in itfiMttitMiéi GEMEENTE MIDDE ItnMl i LBURG medewerker post en archiefzaken v/m w i t t e v e e'n Rabobank Rijsbergen 1 Hpüu= »90-wonnen door P- van de Vei' an Ult Oosterhout. Net als WonrH n" wist h'i de sleutel- DE STEM ZATERDAG 27 APRIL 1996 X 9) U wilt een nieuwe stap maken in uw carrière? Dan is Staff Planning uw intermediair. Wij zijn gespecialiseerd in met name vaste banen op HBO- en MBO-niveau. Zo brengen we met succes zowel mannen als vrouwen verder in hun loopbaan in de commerciële, financieel-administratieve, technische en secretariële sector. Voor meer informatie, ook over de vele andere vacatures in de regio, kunt u ons bellen: 076 - 5221944. Bij een middelgroot bedrijf in Breda dat o.a. gespeciali seerd is in installatiewerken is de vacature ontstaan van systeembeheerder/administrateur. De werkzaamheden bestaan voor 50% van de tijd uit het volledig voeren van de administratie. De andere 50% bent u bezig met het automatiseringssysteem (nu Baan, straks Triton). Om succesvol te zijn in deze spilfunctie beschikt u over een HBO-opleiding (BE/Informatica). Daarnaast heeft u relevante werkervaring en bent u zeer flexibel en zelf standig. Leeftijd: 30 jaar. Voor onze opdrachtgever, een fabrikant van machines zijn wij op zoek naar een zelfstandige directiesecretares se. In deze spilfunctie zult u veel zaken moeten regelen en eigen initiatief moeten tonen. U verzorgt de in-/en uitgaande correspondentie in Engels, Duits en Frans. Tevens verwerkt u opdrachtbevestigingen en administra tie van de directie. Daarnaast boekt u reizen en organi seert u beurzen. Gevraagd: VWO Schoevers Directiesecretaresse, Engels, Duits en Frans goed in woord en geschrift, minimaal 3 jaar relevante werk ervaring, klantvriendelijk. Leeftijd: 28 - 35 jaar. Een producent van huisdecoratie is op zoek naar een man of vrouw die gedegen kennis heeft van informati sering in de brede context van het woord. Hij wordt binnen het bedrijf verantwoordelijk voor het gehele automatiseringstraject en gaat in deze ook het beleid bepalen. Tevens geeft hij leiding aan de systeem beheerder. Gevraagd: HEAO-BI of vergelijkbaar, minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie, kennis van informatie analyse, netwerken, gebruiks ervaring met EDI/Unix/Dos/Windows, Engelse taal vloeiend. Leeftijd: 30 jaar. Een betonproducent is op zoek naar een zelfstandig persoon, die stevig in zijn schoenen staat en minimaal 2 a 3 jaar boekhoudkundige ervaring heeft. U bent verantwoordelijk voor de inkoopfacturen tot en met de crediteurenadministratie. Daar horen ook de verkoop facturen en alle boekhoudkundige en administratieve werkzaamheden bij. Gevraagd: MEAO-BA, MBA, Lotus, WP, Leeftijd: 30 jaar. UITZENDORGANISATIE Willemstraat 6,4811 AK Breda, Tel. 076 - 5221944. Voor een technisch bedrijf in Breda, gespecialiseerd in de productie van professionele camera's, zijn wij op zoek naar een operator die bereid is om jn 3 ploegen te werken. Het betreft een functie op MTS-niveau waarbij u tevens zorg draagt voor het kwaliteitsproces. U dient nauwkeurig en methodisch te kunnen werken. Ervaring met SMD-productie is een pre. 5 Informatie bij Katy Bakvis tel. 076-5870009 Internationale Groothandel vraagt voor uitbreiding: Voor de regio: Brabant en Zuid-Holland Wij bieden: - vast loon hoge commissie - interne opleiding - firmawagen na gebleken geschiktheid IV//' vragen: - dynamische men sen om te werken in een jong team - leeftijd 21-50 jaar - in bezit eigen auto Telefonische reacties a.s. maandag tussen 09.00-16.00 uur: 076-5873066. Binnen de dienst Ruimtelijke Ontwikkeling, Milieu en Economische Zaken, vakdirectie Middelen, afdeling Informatievoorziening, bestaat de vacature van voor 19 uur per week. Taken: beheren en coördineren van de naamgeving en definitie van de gegevenselementen van de Oracle-database; coördineren en ondersteunen van gemeenschappelijk gebruik van gegevens elementen en -verzamelingen, en het verstrekken van richtlijnen hiervoor, onder andere ten behoeve van applicatiebeheerders en systeembeheer. Dit in de uitvoerende zin door het schrijven van queries en het programmeren van objecten onder Oracle in het kader van een logisch datamodel; bewaken van de integriteit van gegevensverzamelingen; bieden van ondersteuning bij het beheren van gemeenschappelijk gebruik van de database; onderhouden van het gegevenswoordenboek, alsmede het gegevensgebruik en -beheer; implementeren, tunen en onderhouden van de database door het ontwerpen en vaststellen van de logische structuur. Functie-eisen: afgeronde MBO-opleiding, aangevuld met gerichte AMBI-modulen; aantoonbare ervaring op het gebied van beheren van Oracle-database; goede contactuele en communicatieve vaardigheden. Kennis en interesse op het gebied van milieuproblematiek is een pre. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring is een salaris bereikbaar van 2.441,- bruto per maand, zijnde het 19/38 deel van 4.882,-, behorende bij het maximum van schaal 8. Informatie: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Informatievoorziening, de heer E. van Oord, (076) 529 38 49, of bij de personeels functionaris van de dienst, de heer M. van der Muren, (076) 529 39 71. De gemeente Breda als werkgever streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil de gemeente meer leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten in dienst nemen. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Belangstellenden kunnen binnen tien dagen schriftelijk hun sollicitatie richten aan de algemeen directeur van de dienst Ruimtelijke Ontwikkeling, Milieu en Economische Zaken, Postbus 3920, 4800 DX Breda. Acquisitie m.b.t. deze functie wordt niet op prijs gesteld. elektrotechniek D.I.T. B.V. is een technische pro- Werktuigbouwkunde jertorganisatie met vestigingen in Almelo, Amersfoort, Amsterdam, (ivteleMntek Arnhem, Breda, Eindhoven, Bouwkunde Geleen, Groningen en Rotterdam. (voor mulfi-disoplinntra projecten tn de ntucbitiehotm, apparatenbouw en slnet- nengenuto- - 815 niveau rad enkele joren relevante - MBO Elektro of gelijkwaardig. - Enige tijd ervaring met het bedraden van kasten en machines. - Leeftijd vanaf 19 jaar. -MTS/HTS - Ervaring in de bouw gewenst. - Leeftijd vanaf 19 jaar. Rijbewijs is een pré. - Enige tijd ervaring in utiliteitsbouw en/of woningbouw. - Leeftijd vanaf 19 jaar Witteveen Mode is een sterk groeiend filiaalbedrijf met damesmodezaken in het betere genre. Uitgangspunt is het verkopen van mode voor-de vrouw die weet wat ze wil. Voor onze filialen te Breda zijn wij op zoek naar een enthousiaste Bent u in de leeftijd van 25-35 jaar en vindt u het niet erg om op verschillende tijden te werken, in een modezaak waar kwaliteit en service essentieël zijn. Dan bent u wellicht de persoon die wij zoeken. Ervaring in de modebranche is wel vereist. Een korte schriftelijke reactie met pasfoto is welkom bij: Witteveen Mode B.V. Postbus 383, 4940 AJ Raamsdonksveer. O.v.v. vakaturenummer: PT0121222604 Middelburg een stad vol allure en sfeer. En met een zeer eigen karakter door de vele monumenten. Dynamisch door de eeuwen heen. Constant wer kend aan de toe komst, waarbij goede woon-, werk en recreatiegele genheid voor de 40.000 inwoners centraal staat. Elke dag opnieuw. Bestuur en mede werkers werken daaraan. Metz'n allen. De gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gehandicapten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid voor kinderopvang is in principe aanwezig. Bij de afdeling Ondersteuning, sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Maatschappelijke Zaken bestaat de vacature van voor 38 uur per week. Bij voldoende geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een persoon uit een etnische minderheidsgroepering. Functie-inhoud: - behandeling van de post met behulp van een geautomatiseerd postregistratiesysteem; - archiefwerkzaamheden; - uitlenen van dossiers en registratiebezit; - verzendklaar maken van uitgaande correspondentie (waaronder beschikkingen); - beheer van de bibliotheek; - overige werkzaamheden. Functie-eisen: - LEAO/MAVO aangevuld met SOD 1; - basiskennis van de beleidsterreinen die zijn onder gebracht bij de dienst Maatschappelijke Zaken; - accuratesse; - beheersing van het tekstverwerkingsprogramma W.P. 5.1; - affiniteit met automatisering; - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: De gemeente kent een systeem van personeelsbeoor deling. Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van de opleiding en ervaring, minimaal f 2.369,- (schaal IV) en maximaal f 3.761,-(schaal V) bruto per maand. Afhankelijk van de personeelsbeoordeling kan men doorgroeien tot f 3.954,- (schaal VI) bruto per maand. Algemene informatie: Een vertegenwoordiging van het personeel is betrok ken bij de selectieprocedure. Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de sectie Interne en Juridische Zaken, de heer mr. W.J. van Kooten, telefoon (0118) 67 56 36. Sollicitaties kunt u voor woensdag 8 mei 1996 inzen den aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering, de heer L. de Jongh, Lange Noordstraat 1,4331 CB Middelburg o.v.v. vacaturenummer 96/05. w financieel adviseur beleggingen m/v Ondernemers en particulieren die over een zeker vermogen beschikken, zien dat het liefst zoveel mogelijk groeien. Als financieel adviseur beleggingen van de Rabobank Rijsbergen realiseert u zich dat als geen ander. Dus zorgt u ervoor dat u alles van de financiële situatie van uw klanten weet. Maar ook van de maatschappelijke en finan- cieel-economische ontwikkelingen. Waardoor u continu de belangen van uw klanten kunt bewaken. En creatief kunt inspelen op verkoop mogelijkheden en -kansen. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u daadwerkelijk met uw klanten samenwerkt en een relatie met hen opbouwt waar ze beter van worden. Als beleggings- specialist levert u daarnaast een actieve bijdrage aan het marktbeleid van de bank en bent u adviseur voor collega-adviseurs. Op deze manier kunnen de bank en uzelf'zich verder ontwikkelen. Ook door potentiële klanten te benaderen, want het werkgebied, een fraaie woon- en werkomgeving, biedt een interessant bestand aan (mogelijke) beleggers en grotere creditrelaties. U hebt een opleiding op HBO- niveau, vakgerichte studies gevolgd en hebt ruime ervaring met beleg gingsadviezen. Zodoende bent u goed thuis in de markt van pensioenen, financieringen en ver zekeringen en kent u de fiscale en juridische aspecten ervan. U bent onafhankelijk, kritisch, initiatiefrijk en ambitieus. Met uw klantgerichte instelling heeft u geen problemen met een afspraak in de avonduren. In uw werk wilt u, behalve uw kennis en uw denktalent, ook uw sociale talent kwijt kunnen. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H.J.A. van Krevel, directeur, telefoon (076) 596 17 57. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Rijsbergen, Postbus 20, 4890 AA Rijsbergen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Exploitatiemaatschappij van moderne selfservice benzinestations vraagt met spoed voor haar binnenkort te realiseren Tamoil verkooppunt te Roosendaal Kassiers/kassières maken deel uit van een klein en enthousiast team, dat in wisseldiensten zijn/haar taken vervult. Heeft u interesse in één van bovenstaande funkties Stuur een handgeschreven sollicitatie met pasfoto en c.v. naar: Emos B.V. t.a.v. de heer A. den Oudsten, Postbus 9151, 3007 AD ROTTER-1 DAM. Voor meer informatie belt u: 010-49 70 254. Door Peter Vierenhalm Het leven van een kakkerlak gaat niet over rozen. Nee, in het cd- rom spel Bad Mojo gaat het leven van dat kruiplustige ongedierte over stoffig beton, door stinkende vuilnisbakken en over groezelige lakens. Het gekke is dat Bad Mojo zo le vensecht lijkt, dat je je vies voelt als je het spel speelt. Wat dat be treft hebben de ontwerpers van dit speciaal voor Windows 95 ontworpen spel hun best gedaan. De knappe koppen hebben zelfs heel erg hun best gedaan, want Bad Mojo is tot nog toe het mooi ste en best werkende spel dat ik ooit onder ogen heb gekregen, met fraaie muzikale ondersteu ning en perfecte geluidseffecten. En dat mag ook wel eens gezegd worden. Vaak vecht je een tweestrijd uit met spellen die problemen heb ben met je computer. Bad Mojo is een verademing. Al moet je wel even wachten tot de benodigde gegevens op de harde schijf zijn gezet. Maar liefst twintig MB- ruimte vraagt het spel. En dat vraagt wat geduld. Bad Mojo is .echter het wachten waard. Je krijgt waar voor je geld. Mens Vergeet even wie je bent, want in Bad Mojo speel je eerst mens. 'Om het beestje, sorry de mens, bij de naam te noemen: je bent Roger Samms. Als entomoloog, oftewel insektenkënner, hou je je bezig met een mysterieus onderzoek. Dat verloopt niet al te soepel, want op het moment dat je een vreemd voorwerp oppakt, schrompel je ineen tot een krui- PRIJSPUZZEL veran dering vestibule beroep visuil lente- matnd ver bouwer lend in Europa 8 dors vloer teel aarde uit spansel T deel v.0. etmeel hoofd deksel melk- klier grote pompoen schoeisel I* T bloei- wijze dwers- hout ein •en mest kei spi berde klep vrucht 1 kern verb Welke woi wepTI van af9elopen

de Stem | 1996 | | pagina 26