DE STEM PERSOIXIEE Ervaren Training Officer Ci PERSONEELSFUNCTIONARIS M/V co-packers Als u uw FUJI PHOTO FILM B.V. Mencuri urval Dactvlo heeft werk Kansen in tijdelijk werk Adm ARTIFEX O outokumpu professional in de handling van technische opleidingen MOERDIJK/ ^&a.c tylo Directiesecretaresse m/v Bijbaantje Lasser m/v Onderhoudsmedewerker Technische Dienst m/v "ir randstad uitzendbureau P E O IYI E E L Constructiebankwerkers Lassers mig/mag Vrachtwagen-/kraanmonteurs Onderhoudsbankwerkers Elektromonteurs Fitters - ELEKTROMONTEURS, - BANKWERKERS, ipp1m HOOFD LOGISTIEK m/v Wat ga je bij ons doen? Wie maakt er een kans? Hoe solliciteer je? Wij zorgen er\» de stem zaterdag 27 april 1996 X 93 Bankwerker algemeen m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Bergen op Zoom zoeken wij een gemotiveerde, leergierige mts'er-Wtb of lts'er-Metaal die aanvullende opleidingen heeft ge volgd. De werkzaamheden variëren van verspaning tot constructlebankwerken. Bent u tussen de 20 en 25 jaar, vindt u het leuke om in een klein team te werken aan specialistische opdrachten en bent u bereid om aanvullende opleidingen te volgen? Reageer dan op deze baan met uitstekende toekomstmogelijkheden. Werktuigbouwkundig tekenaar m/v Voor een bedrijf In de omgeving van Bergen op Zoom zoeken wij een kandidaat die voornamelijk machines en heiswerktuigen tekent. Heeft u een afgeronde op leiding mts/hts en enige ervaring met conventioneel tekenen en CAD-systemen (bijv. AutoCAD)? Reageer dan snel. Ook schoolverlaters kunnen reageren. Elektromonteurs m/v Voor diverse relaties zijn wij op zoek naar eerste en tweede elektromonteurs. Het betreft banen voor lange tijd. Chauffeur binnenland m/v Voor het vervoeren van eigen produkten van een be drijf in Steenbergen zoeken wij een kandidaat die in het bezit is van een rijbewijs C/E en een chauffeurs diploma. Bent u representatief en circa 25 jaar? Dan biedt deze baan wellicht uitstekende toekomstper spectieven. Hoveniers m/v Wij zoeken kandidaten voor de periode mei-juni, die ervaring hebben met het zelfstandig aanleggen van tuinen. Een afgeronde, vakgerichte opleiding is een pre. Divers personeel m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar (directiesecretares sen, administratief personeel en technisch medewer kers, op mbo/hbo-niveau. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in Bergen op Zoom, 0164-235657. Koevoetstraat 63. UITZENDBURO Dactylo. Wijn uitzendburo. Voor een bedrijf in Roosendaal zijn wij op zoek naar een full time directiesecretaresse. De functie-eisen zijn: MBO-niveau, ruime werkervaring en stressbestendigheid. Heeft u daarnaast ervaring met W.P. en Lotus 123, reageer dan zo spoedig mogelijk. Informatie bij Angela Verheijen, tel. (0165) 54 84 09, Roosendaal, Dr.Brabersstraat 10. Fuji is wereldwijd actief in produkten voor de registratie van beeld en geluid. Fuji Tilburg is de grootste produktie- locatie van Fuji buiten Japan. Deze high-tech produktie-organisatie omvat drie plants en een onderzoekslaboratorium. Op dit moment telt Fuji ruim 1.300 relatief jonge en goed opgeleide medewerkers. Binnen Fuji wordt opleiden cq. training gezien als een tool of management, een belangrijk instrument om de bedrijfsdoelen te realiseren. Ter versterking van de huidige Training Section zijn we op zoek naar een (m/v) Ben je elke vrijdag vrij en zou je die dag graag nuttig willen besteden, dan is dit het perfecte baantje voor jou. Voor een bedrijf in Putte zoeken wij een handige kracht die wil helpen bij het plaatsen van hekken. Het is een baan voor elke vrijdag, voor lange tijd. De maximale leeftijd is 20 jaar en een rijbewijs is vereist. Informatie bij Monique Abbenbroek, tel. (0164) 25 88 80, Bergen op Zoom, Parade 2. Wij zoeken voor een bedrijf, gespecialiseerd in de industriële produktie van prefab bewapening, een lasser. Het werk bestaat uit het volgens tekening aan elkaar hechten van betonijzer. Ervaring in lassen is voor deze functie niet vereist. Bent u tussen de 20-35 jaar en beschikt u over voldoende technisch inzicht, dan hebben wij een baan voor lange tijd. Informatie bij Ton Rombouts, tel. (0165) 56 06 29, Roosendaal, Dr.Brabersstraat 10. Voor een grote onderneming in de omgeving van Bergen op Zoom zoeken wij per direct een onderhoudsmonteur Technische Dienst, die verantwoordelijk is voor het onderhoud van de spuit- gietmachines. Gevraagd wordt een techneut met een opleiding MT5/WTB/STWB, met kennis van elektra, probleemoplossend vermogen en vijf jaar aantoonbare werkervaring. Bereidheid tot consignatiedienst is een vereiste. Informatie bij William Korstanje, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. De functie: - Na een inwerkperiode wordt u (mede-) verantwoordelijk voor de kwaliteit en effectiviteit van alle bedrijfsopleidingen voor de funktionele gebieden Produktie en Maintenance Engineering. - U inventariseert in overleg met de betrokken manager en/of de Personnel Officer de opleidings- cq. leervraag. - U beoordeelt de haalbaarheid van de vraagstelling en doet voorstellen t.a.v. de wijze waarop de opleiding tot stand kan komen. - U draagt zorg voor de uitvoering en evaluatie van de opleidingen en maakt hierbij gebruik van externe trainers. - U geeft als adviseur individuele oplei dingsadviezen en participeert in uiteen lopende projecten om een vertaalslag te maken van nieuwe technologische toepassingen en werkmethoden naar Fuji-opleidingsbeleid. - U rapporteert zowel aan de opdracht gever als aan de Manager Training. Fuji vraagt: - Een technische kennis op HBO-niveau, aangevuld met relevante onderwijs kundige bijscholingen of een onderwijs kundige vooropleiding op HBO-niveau met technische bijscholingen. - Enkele jaren werkervaring als opleider in een produktie-omgeving. U heeft in de opleidersrol ervaring met het voor-, uitvoerings- en natraject van technische opleidingen, tevens beschikt u over ervaring in projectmatig werken. - Een organisator die goed kan luisteren, beschikt over conceptueel denkvermo gen en die door een praktische vertaal slag te maken en pro-actief te handelen scoort bij de interne klant. - Leeftijd 30-40 jaar. Fuji biedt: - Een afwisselende baan in een profes sionele HRM-omgeving met een grote diversiteit aan opleidingsvraagstukken en alle mogelijkheden om uzelf te ontwikkelen. - Een high-tech produktiebedrijf met een cultuur gebaseerd op samenwer king en eigen verantwoordelijkheid. - Een deskundige trainingssectie die een nauwe samenwerking tussen de personeels,-management- en-oplei dingsfunctie nastreeft. - Een prima pakket primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden. Bent u toe aan een opleidersfunctie in een lerende organisatie? Schrijf dan uw brief met c.v. onder vermelding van ref. nr. 70.964134 aan Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. De afdeling De Verbruikersadmini: en het innen van geld' maar in toenemende i De afdeling beschikt c zelf up to date wordt verbruikersbestand en ruimte ontstaan voor e De functie Het coördineren van d mutaties zijn de hoofd op een correcte uitvoe als vraagbaak voor de van collega's bij afwez zien wij als een natuur De kandidaat Wij zoeken een kandic begeleiden. Een uiterst Een ruime ervaring in s Wat betreft leeftijd gas De arbeidsvoorwaarc Het salaris voor deze fi De procedure Als uw interesse is gew schriftelijk te solliciterer Maatschappij 'Noord-V\ 4800 DK Breda, onder enveloppe. toom ARTIFEX INTERIM is ge specialiseerd in persoon lijke werkbemiddeling voor tijdelijk technisch personeel in de metaal- en elektrobranche. Naast het behartigen van uw belangen, selecteert en adviseert ARTIFEX INTERIM omtrent opleiding- en werkkeuze. INTERIM VOOR TECHNISCH PERSONEEL Postbus 14797 ZG Willemstad in verband met de start van een aantal rtieut krijgen wij binnenkort werk voor diverse vak lieden uit de metaal- en elektrobranche. Kennis/erv. van dieselmotoren, hydr. en elektro KILlS X ELECTRO B.V. VRAAGT wegens uitbreiding werkzaamheden met diverse projecten: vev-opleiding Veiligheidscertificaat PBNA is een pre. Gaarne schriftelijk reageren: Postbus 129, 4790 AC Klundert. Stap in bij... Zm den Bosch Transporten B. Z, met de hoofdvestiging in Erp is gespecialiseerd in het transport van natte en droge bulkgoederen in de Food en Non-lood sektor, op- en over slag van (Zee-)containers en distributie-vervoer. Voor alle functies gaat onze voorkeur uit naar kandidaten die in het bezit zijn van het (PBNA) Veiligherdsdiploma. Voor nadere info en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u ons vanaf maandag t/m vrijdag van 07.00 tot 19.00 uur bellen op 0168-472891 (tijdens het weekeinde kunt u ons antwoordapparaat inspreken). O De Finse multinational Outo- kumpu is één van de groot ste producenten van basis metalen ter wereld. In Zeeuwsch-Vlaanderen heeft Outokumpu twee staal- verwerklngsfabrieken. Outo kumpu Steel Processing BV en Finero BV. BIJ Outokumpu Steel Processing worden rol len roestvast staal geknipt en gesneden op specificatie van de klant. Bij Ffnero wordt roestvast staalband omge vormd tot pijpen die vervol gens worden gelast en op lengte gezaagd. De fabrie ken bieden werk aan zo'n 120 medewerkers. Outokumpu Is een jong, groeiend bedrijf met een modern arbeidsvoorwaar denbeleid. Veiligheid, milieu- en kwaliteitszorg nemen bin nen het bedrijf een belang rijke plaats In. Naar aanleiding van een organisatorische wijziging binnen FINERO is een vacature ontstaan voor een: Uw functie? Als Hoofd Logistiek bent u verantwoordelijk voor de bevoorrading van de grondstoffen en de eindproducten. Met het oog op een zo efficiënt mogelijk voorraadbeheer, onderhoudt u nauwe contacten met de verkoopmedewerkers. Daarnaast draagt u ook de zorg voor de planning van productie en expeditie. Tenslotte heeft u de dagelijkse leiding over vijf medewerkers. Wat verwachten wij van u? een afgeronde HBO-opleiding op logistiek gebied; enkele jaren werkervaring op dit vakgebied; kennis van de Engelse taal; aantoonbare leidinggevende capaciteiten; goede communicatieve vaardigheden; leeftijd vanaf 28 jaar. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief en curriculum vitae binnen 2 weken naar Finero BV, t.a.v. de heer F. Ingels, Human Resources Manager, Postbus 52, 4550 AB Sas van Gent. Base Metals Stainless Steel Copper Products Technology Voor loi plaatsir die wot Geschil CCV-B dienste Bent u Neem c afdeling Budelpack co-packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf met twee vestigingen in Poortvliet (Tholen) en twee vestigin gen in Spanje. Budelpack realiseert met de meest moderne machines een paar honderd miljoen verpakkingen per Jaar voor haar opdrachtgevers. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, kosmetlka en detergenten. Budelpack is marktleider in de Benelux en in Spanje. Met een team van 600 medewerkers willen wij onze Europese positie verder uitbouwen. Budelpack heeft goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals pensioenregeling, spaar loonregeling, winstdelings- regeling, reiskostenregeling en studiefaciliteiten). Ter uitbreiding van de afdeling Personeel Organisatie zoeken wij een enthousiaste en ambitieuze personeelsfunktionaris die kan meegroeien met ons bedrijf. In deze funktie ben je verantwoordelijk voor de begeleiding van een gedeelte van het personeel aangaande personeelsaangelegenheden. Dit betekent o.a. dat je het lijnmanagement ondersteunt aangaande alle aspekten van het personeelsbeleid (werving selektie, toepassing en bewaking van de arbeidsvoorwaarden, etc.). Bij de vervulling van deze operationele P&0 taken is veelvuldig persoonlijk kontakt met de medewerkers vanzelfsprekend. Daarnaast ven/vachten wij dat je een bijdrage zult leveren aan de verdere ontwikkeling en implementatie van de diverse P&0 instrumenten. Voor deze uitdagende en zelfstandige funktie zijn initiatief, resultaatgericht heid, flexibiliteit, overtuigingskracht, goede kontaktuele eigenschappen en teamgeest onmisbaar. Daarnaast is ook je potentieel van belang: de wil en het vermogen om mee te groeien en te leren in voortdurend veranderende omstandigheden. Je hebt een afgeronde HB0-PW opleiding en beheerst de Engelse taal. Enige ervaring in een produktie-omgeving is een pré. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Indien je belangstelling hebt voor deze funktie, schrijf dan voor 11 mei a.s. een brief met C.V. naar mevrouw drs. J.A.M.J. Jansen, P&O manager. Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet, tel. 0166 - 619999. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA een U maanc* voor uw verhuizing 01 8®Ualh>P geregel'Wi' sturen uwPost door m bedrijven en instellingen over uw verin dead 'bb^oteteen verhuiskaarten, postzege of bel f^CkerS Zelfs met uw nieuwe adres- Post Klantenservice: 06-0417 (gratis

de Stem | 1996 | | pagina 20