m K.A.M. MEDEWERKER KWALITEITSDIENST ZMïL Densamt SIRE FINANCIAL CONTROLLER m/v Fernandez In GROEPSLEERKRACHT BASIS0NDERWIJS(m/vr.) Limburger m Verkoper buitendienst M/V VERKOPER /ADVISEUR Polynorm Roosendaal Polynorm Groep Wij zoeken een schaap met 5 poten voor de functie van: De Functie Functie-eisen Uw reactie DB STEM bedieningsmedewerkers (m/v) Doe ook iets. Bel 06-899 86 00. ZATERDAG 27 APRIL 1996 UW BAAN IN DE AANDRIJFTECHNIEK! Ter versterking van ons jonge enthousiaste verkoopteam zijn wij momenteel op zoek naar: MTS/HTS-niveau (W/E) Gevraagd wordt: •Ervaring in een commerciële functie Ervaring in de aandrijftechniek Ambitieuze instelling, doorzettingsvermogen en verantwoordelijkheidsgevoel. Overveld Techniek B.V. is een technisch handelshuis met als specialisme het vakgebied Aandrijftechniek. Hierin behoren motoren, motorreductoren, variatoren en frequentieregelaars tot onze hoofdproducten. Sollicitaties kunt u vergezeld van een c.v. schriftelijk richten aan: Overveld Techniek Overveld Techniek B.V.Edisonweg 5,4631 SN Hoogerheide Telefoon 0164 - 61 10 00, Telefax 0164 - 61 62 66 Het bestuur van de Rooms-katholieke School vereniging Rilland-Bath roept voor de onder haar bestuur staande basisschool „De Horizon" kandi daten op voor de functie van Inter Actus Consultants B.V. is ge. C T u s specialiseerd in financiële en be drijfseconomische advisering, on dersteuning en begeleiding van be drijven. Inter Actus Consultants B.V. zoekt in opdracht van een van haar relaties, een middel groot aannemingsbedrijf, een Het bedrijf is gevestigd in Tilburg. Met ongeveer 75 medewerkers is zij vooral actief op het gebied van nieuwbouw en onderhoud van woningbouw- en bedrijfshuisves- tingsprojecten. Bovenvermelde onderneming bouwt grotendeels direct voor op drachtgevers, maar ook in eigen beheer. Kenmerkend is de flexibele aanpak in opzet en uitvoering van bouwprojecten met als uitgangspunt kwaliteit. Uw werkterrein: Als Financial Controller bent u verantwoordelijk voor de gehele financiële admini stratie binnen de organisatie. U legt direct verantwoording af aan de directeur en maakt deel uit van het managementteam. Kunt u? leidinggeven aan de administratieve afdeling zorgen voor de managementrapportage de automatisering binnen de organisatie coördineren zorgdragen voor de belastingaangiften inkoopcontracten c.q. afspraken controleren contacten met banken en accountants, etc. onderhouden. Heeft u? een opleidingsniveau BA of SPD ervaring met de software-progrgmmatuur van Baan Info Systems ervaring met het coördineren van automatiseringsprocessen de capaciteit om zelfstandig, maar ook in teamverband te werken ervaring in een leidinggevende functie een sterk ontwikkeld gevoel een goed produkt te leveren in de vorm van een be trouwbare financiële administratie en een juiste en tijdige managementrapportage. Dan kunt u: uw handgeschreven sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae met pasfoto, binnen een week richten aan: Inter Actus Consultants B.V. t.a.v. Petra Jongman Postbus 606 5140 AP WAALWIJK Verhagen Ramen B.V. wil, om verdere groei te realiseren, de markt in West- en Midden Nederland actiever gaan bewerken. In verband hiermee is de vacature ontstaan voor een energieke, gedreven, deskundige en resultaatgerichte Verhagen Ramen B.V. te Gemert (NB) ontwikkelt, produceert en monteert aluminium en kunststof ramen, deuren en gevels ten behoeve van renovatie en nieuwbouwprojecten voor zowel woning- als utiliteits bouw. Verhagen Ramen B.V. behoort tot de grootste producenten in haar branche. De producten zijn KOMO gecertificeerd. De organisatie kenmerkt zich door gedegenheid, stabiliteit en kwaliteitsbesef, al ruim 70 jaar. De functie: na een uitvoerige kennismaking met ons hedrijf en onze producten, wordt u verantwoordelijk voor het concreet binnenhalen van opdrachten in bovengenoemde regio. t u legt en onderhoudt contacten met aannemers, architecten en woning corporaties, begeleidt intensief offerte- aanvragen en onderhandelt rechtstreeks over opdrachtverstrekking. y u rapporteert aan de directie. Uw profiel: u beschikt over een relevante (bouwkundige) achtergrond op HBO-nivo. v u bent een enthousiaste verkoper met VERHAGEN RAMEN Aluminium en kunststof ramenindustrie bv de vaste wil resultaten te boeken. leeftijd: 25 - 45 jaar. Geboden wordt: een zeer zelfstandige en verantwoorde lijke groeifunctie met de mogelijkheid om door eigen initiatieven een bijdrage te leveren aan het bedrijfsresultaat. t uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, stuur dan een korte brief met uitgebreid c.v. naar de directie van Verhagen Ramen B.V., Postbus 7, 5420 AA Gemert, telefoon 0492 3613 24. Molenakkerstraat 71-79 Postbus 7 5420 AA Gemert Telefoon 0492 36 13 24 Telefax 0492 36 38 25 HAD U ZONDER VOORLICHTING GEWETEN HOE U AIDS KUNT VOORKOMEN? Wanneer het gaat om publiciteit rondom sociale misstanden, om voorlichting, om bescherming van de natuur of om inzamelingen voor een goed doel, speelt reklame zelfs een belangrijke rol. En het werkt. Soms beïnvloedt het zelfs het beleid van regeringen... Reklame. Dat maakt het verschil. INTERNATIONAL ADVERTISING ASSOCIATION DE STEM is een fabrikant van vezelversterkte kunststof producten. Wij concentreren ons hierbij op de ontwikkeling en toepassing van nieuwe materialen en materiaalcombinaties. Dit uiteraard in nauwe samenwerking met onze afnemers. Onze producten vinden hun afzet vnl. in de auto-industrie en de bouwnijverheid. Het aantal personeelsleden bedraagt 200, waarvan 6 medewerkers momenteel werkzaam zijn op de afdeling Kwaliteitsdienst. Er is binnen ons bedrijf volop ruimte voor eigen initiatieven. Wij bieden een adequate beloning op goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Polynorm Roosendaal is één van de vier zelfstandig opererende divisies die behoort tot de Polynorm Groep. De overige drie divisies zijn: Polynorm Automotive (stalen persproducten voor de automobielindustrie). Polynorm Bouwproducten (stalen deuren, binnendeurkozijnen en garagedeuren) en de Flamco- groep (toebehoren voor verwarmings- en drinkwaterinstallaties). Meer dan 2000 medewerkers zorgen voor een totale omzet van 600 miljoen gulden, waarvan ongeveer tweederde deel in het buitenland wordt gerealiseerd. Kwaliteit - u neemt interne en externe klachten zelfstandig in behandeling - u voert proces- en eindcontroles uit Arbo - U werkt mee aan de verdere ontwikkeling van het veiligheidsbeheerssysteem - u voert inspecties uit en werkt actief mee aan verbeteringen Milieu - u werkt mee aan de ontwikkeling van een milieuzorg systeem volgens de ISO 14001 methode - een opleiding op MBO-niveau - relevante werkervaring op het gebied van kwaliteit- en arbozorg - interesse in milieuzorg - ervaring met de ISO 9001 werkmethode - beheersing van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift - zelfstandig, kritisch en initiatiefrijk - goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden - leeftijdsindicatie: plm. 30 jaar U kunt uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een c.v. vóór 10 mei a.s. richten aan: Afdeling P O, t.a.v. mw. M.S. Oerlemans Postbus 1267,4700 BG Roosendaal NEDERLAND OP ZOEK NAAR TIJDELIJK TECHNISCH PERSONEEL? TAP Nederland B.V. verzorgt de marketing en after-sales voor de IAP Group, een ISO-9002 gecertificeerde organisatie, die bemiddelt in tijdelijk technisch personeel vanuit Engeland. De IAP Group is een Engelse organisatie met 3 onderdelen: IAP Technical Services die op basis van een Nederlandse uitzendorganisatie technisch personeel bemiddelt, LAP Aircraft Maintenance erkend in vliegtuigonderhoud en EDT op de markt van de data- en telecommunicatie. Voor verdere informatie verzoeken wij u contact op te nemen met: LAP Nederland B.V. Spoorlaan 189 5038 CB Tilburg tel.:013-543 73 59 fax:013-543 58 70 met ingang van het nieuwe schooljaar voor 24 uur per week. De school telt 4 combinatiegroepen met 4 fulltime en 2 parttime leerkrachten. Van de te benoemen leerkracht wordt verwacht dat hij/zij breed inzetbaar is. Naast de lesgevende taak wordt van de te benoe men kandidaat verwacht dat hij/zij: - een warme belangstelling voor kinderen heeft; - lesgevende ervaring heeft in onder- of boven- bouwgroepen; - bereid is tot deelname aan (buiten)schoolse acti viteiten, waaronder nascholing; - bereid is om binnen afzienbare tijd een leidingge vende functie in de school op zich te nemen, der halve niet jonger is dan 25 jaar en bereid zich mettertijd in de woonkern Rilland te vestigen; - de katholieke identiteit van de school persoonlijk onderschrijft en gestalte weet te geven; - bekendheid heeft met de ontwikkelingen binnen WSNS. Nadere inlichtingen met betrekking tot deze vaca ture kunnen worden verkregen bij de voorzitter van het bestuur, de heer F. Jas, tel. 0113-5517 08 (na 18.00 uur) of bij de plv. directeur, de heer A. Govers, tel. 0113 - 55 12 02. Sollicitaties kunnen tot 10 mei 1996 worden gericht aan de secr. van het schoolbestuur, I mevr. E. Deusing-Deckers, s Postbus 39, 4410 AA Rilland. Parijs (rtr) - Luis Fernandez stopt bang is voor een hartaanval. Hij h» sprek met de Franse krant Le Mq voorbeeld Johan Cruijff, die een onderging. Luis Fernandez, die met Platini, middenveld vormde dat onder me, is vrijwel altijd emotioneel langs i gebaart wild. „Ik houd van Johan een hartaanval en was bijna dooc voetbal leidt tot een dodelijk infai 77 36-jarige Fernandez is pas viei '1 Paris SG, dat op 8 mei de fin te§en RaPid Wien- »Soms k zelf; 'Kijk uit Luis. Je moet op vuur.'Mijn vrouw zag me op tele gezicht en mijn starende ogen. Ik nandez. Voor één van de allergrootste en modernste verzekeringsbedrijvenk van Europa zoeken wij in verband met uitbreiding van de buiten dienst contact met commerciële doorzetters m/v. Monte Carlo (anp) - Het har telijkste applaus op het cen- trecourt van de chique tennis club in Monte Carlo was vrij dag voor de verliezer, Sjeng Schalken. Hij boog diep, voor [jet dankbare publiek. De jon ge Limburger dwong immers Thomas Muster, de favoriet bij het met 3,5 miljoen gulden gedoteerde toernooi in het |uid-Franse vorstendom, tot een bijzondere krachtinspan ning. En daarvan heeft de Oostenrijker, tot voor kort nog de nummer één van de wereld, er op gravel dit seizoen nog niet zoveel hoeven leveren. Muster bleef op het gemalen bak- Door Bert Willemsen Nürburgring - De Jos Versta; opmerkelijke prestaties in streed de Limburgse Formti de trainingen voor de Gro Nürburgring weer mee in dd reeks oefenronden bracht Ve In de tweede sessie kon Verstap pen net als snelste man Hill en diens belager Schumacher de prestatie van de ochtendtraining niet verbeteren. „Als de tempera tuur oploopt, wordt een Formule I-auto per definitie langzamer," luidde zijn verklaring. „Met nieuwe banden heb ik toch ge probeerd een snellere ronde te rijden. Maar ik kwam achter twee wagens terecht en toen kon ik het vergeten." Enkele concurrenten waren wél een fractie sneller. Hakkinen, Pa- nis, Coulthard, Alesi en Barri- chello schoven zich voor Verstap pen, die afzakte naar de achtste plaats. „Dat is het voordeel van de topteams," erkende Verstap pen. „Door hun vele testritten weten zij precies wat ze moeten doen om hun wagen in de loop van de trainingen sneller te ma ken. Wij hebben tot nog toe wei nig getest en dénken het te we ten." Nu Ton Walkinshaw de macht bij Arrows heeft overgeno men, moet daar verandering in komen. Verstappen: „We gaan meer testen en motorbouwer Brian Hart heeft opdracht gekre gen om een aantal nieuwe snufjes in te bouwen. Daar was eerst geen geld voor." Dat geld komt van nieuwe spon- •Complot tegen ÓS ontdekt in Atlanta Atlanta (rtr) - De Ameri kaanse autoriteiten hebben vrijdag een complot ontdekt om de Olympische Spelen te verstoren. Een militante groep zou plannen hebben bommen te plaatsen om de voorbereidingen op de Olym pische Spelen, van 19 juli tot en met 4 augustus, te sabote ren. Dit meldt de Ameri kaanse televisiezender CBS. Vrijdagmorgen onderzocht het bureau voor vuurwapens, tabak en alcohol verschillen de huizen in centraal Geor gia. Eén persoon werd gear resteerd. Voor enkele andere personen zijn arrestatiebeve len afgegeven. E!00r Marcel de Veen otterdam - Vijf jaar geledeij öeiayneh Densamo uit Ethiopj ®t laatst aan de start van de on van Rotterdam. Morgen v ™uder van het al acht ja «ende wereldrecord (2.06.50) n de favorieten van de Cookj ?®samo heeft moeilijke tijden ac S- De man die vijf keer fonkelö jWaasstad (drie keer eerste, ee: nPrc ,en eenmaal vijfde) verld van ike trainer, werd slaq ke r,een overval en leed onder de I V ""wartehng in zijn geboortelij Doha (natuurlijke) dood var 30.; n vier jaar geleden, kwar Den/1®6 aReet hard aan. am°: „Aan hem heb ik het i/an ,4 'éfehïA- HOTEL-CAFÉ-RESTAURANT - Benedenkade 12 4797 AV Willemstad vraagt met spoed: enkele en/aren in ons specialiïeitenrestaurant Minimumleeftijd 18 jaar Zonder ervaring onnodig te reflecteren Bel voor een afspraak: 0168 - 47 34 50, dhr. R. Poll of dhr. A. Post Inspecteurs levens verzekering Funktieprofiel; - u adviseert over het dienstenpakket van de maatschappij op grond van gedegen kennis van verzekeringen en financiële dienstverlening, - de producten van de levensverzekeringsmaatschappij wordea via onafhankelijke verzekeringskantoren op de markt gebracht. U houdt zich bezig met het stimuleren en activeren van deze assurantietussenpersonen en bent verantwoordelijk voor de omzet bij bestaande en nieuwe relaties. - geschikte kandidaten krijgen eerst een jaarcontract, met daarna een mogelijk dienstverband voor onbepaalde tijd. (startende hbo-ers of academici met interesse in het verzekeringsvak). Men biedt: - een interne vaktechnische opleiding van 4 maanden, waarna u wordt ingezet in de buitendienst, in een team, onder direkte leiding van één van de teammanagers, - een ambulante buitendienstfunktie met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid, met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, winstdeling, bedrijfsauto en onkostenvergoeding. Funktie-eisen: - afgeronde HBO-opleiding of hoger, - commerciële werkervaring kan een pré zijn, - een gezonde commerciële instelling, inventiviteit en een grote dosis doorzettingsvermogen, leeftijd tussen de 24 en 30 jaar en in bezit van rijbewijs. Past u in ons profiel? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatie brief met een getypt curriculum vitae naar: DEEN PERSONEEL PLANNING funkties op middelbaar en hoger nivo iu/vi Schiedamsevest 58, 3011 BD Rolterdam, t.a.v. de heer drs. F.P. Hazelzet. Een medisch en psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. I Soms zit het in een lach. In een blik van verstandhouding. Maar altijd is er het respect, de waardering en het menselijke contact. Dat vrijwilligerswerk loont, kunnen drie miljoen Nederlanders inmiddels beamen. 40 Pm-

de Stem | 1996 | | pagina 10