Groen licht voor verder overleg m fei Afscheid van een poppenmaakster {laven Terneuzen licht in de min, Ylissingen dik in de plus Luisvrije lindeboom zonder plak Soroptimistclub is al dertig jaar actief POLITIE rapport PLAATSELIJK nieuws DUIVEN sport SPORT IN HET KORT Drie Ambachten wil met twee andere waterschappen praten over spaarpotje 'Geen onderhoud plegen aan het Zuidlandthe at er Geen rem op bouwen van koningen in ldeine dorpen' PESTEM ZEELAND C3 Wethouder vindt overschrijden kosten sporthal 'acceptabel' Met bouw schouwburg in vooruitzicht ^euwse Kamers van Koophandel: Snelheidscontrole Hardrijders Uitschieter Brandgevaar Jas gestolen Trips en pillen Diefstal Bromfiets weg Aanrijding Geen 50 maar 116 Insluipers 25 Overtreders Westdorpe Peronne Bedrijfscompetitie squash DONDERDAG 25 APRIL 1996 m onze verslaggever Ineuzen/Vlissingen dw-n!_-i-dilr in I Terneuzen licht in de ia Vlissingen dik in de plus. Dat blijkt uit de "Se kwartaalcijfers van de havens van Vliss- i Terneuzen, samen goed voor een over- i twintig miljoen ton goederen per jaar. lavenschap Terneuzen zag de goederenoverslag in de eerste drie maanden van dit jaar in vergelij king met dezelfde periode vorig jaar dalen met 2,2 procent naar 2,75 miljoen ton. Vlissingen daarente gen registreerde een stijging van 25 procent en kwam uit op ruim drie miljoen ton. Het verschil in resultaat van beide havens, die de laatste jaren nauwelijks voor elkaar onderdoen, zit 'm volgens p.r.-functionaris in een paar grote zee schepen, die bij de ene haven net binnen en bij de andere net buiten het eerste kwartaal vielen. „Vorig jaar was het net andersom. Je moet niet te veel waarde hechten aan die eerste cijfers. Dat is niet structureel. Hoe verder we in het jaar komen des te meer die cijfers gaan kloppen." Volgens Van den Hemel liggen beide havens op koers en is voor elk van de havens een overslag van meer dan tien miljoen ton haalbaar. „In feite praat je over een goed kwartaal voor beide havens." De belangrijkste stijging in Vlissingen deed zich voor bij de overslag van aardolieproducten, die ver dubbelde naar 1.044.000 ton. De stijging komt voor rekening van het petrochemisch bedrijf Total dat meer olie per zeeschip aanvoerde en minder per pijpleiding. Lan onze verslaggever Philippine - Een overgrote meerderheid van de algemene vergadering van waterschap de Drie Ambachten heeft het dagelijks bestuur gisteren groen licht gegeven om met de andere twee Zeeuws-Vlaamse waterschappen te gaan praten over een gezamenlijk spaarpotje. liet wel: praten over een geza- aenlijk spaarpotje, waarmee de Brieven na een eventuele fusie sen de drie waterschappen ieersbaar moeten blijven. De eg van de Drie Ambachten zou n voortvloeien uit een restant van de reserve die momenteel jon dertien miljoen gulden Het dagelijks bestuur heeft ech- >er wel als voorwaarde gesteld de andere twee waterschap- j een zelfde bedrag na rato 'inleggen. De kans dat dat gebeurt isnog niet bijzonder groot. Zowel 'Het Vrije van Sluis als Hulster Ambacht beschikken nu eenmaal Diet over dergelijke reserves. De _o! manier om een (na rato) gelijk bedrag in te leggen is door du de tarieven te verhogen en iaar lijken de twee niet veel voor te voelen. lgemene vergadering van de Drie Ambachten besprak giste- i de twee varianten die het dagelijks bestuur had geformu leerd met betrekking tot de besteding van de reserve. In grote lijnen komt de keuze hier op neer: wordt de reserve vóór een even tuele fusie in zijn geheel terugge geven aan de ingezetenen van het waterschap, of moet er een spaar potje worden aangelegd waar door de tarieven na fusie niet direct explosief zullen stijgen. Oftewel: nu potverteren of sparen voor straks. Dijkgraaf W. Gosse- laar wees de hoofdingelanden er g maar eens op dat ook in het laatste geval het geld in zijn geheel naar de ingezetenen van de Drie Ambachten zal terug vloeien, De drie waterschappen "m hun verplichtingen dan wel in een convenant moeten Lukt dat niet, dan kan de Drie Ambachten teruggrijpen op het 'noodscenario'. In november komt immers de vaststelling van de begroting aan de orde. Dan kan alsnog besloten worden de reserve voor een eventuele fusie op te souperen. Kortom, de 'spaarpotvariant' sluit de 'pot- verteervariant' niet uit. Die zekerheid was voor een meerder heid van de algemene vergade ring voldoende om het dagelijks bestuur op pad te sturen. Oostburg - Wethouder C. Bolijn van de gemeente Oost burg vindt een overschrijding van 330.000 gulden op een totale investering van bijna zes miljoen voor het nieuwe sportcomplex aan de Baljuw Veltersweg acceptabel. Ze maakte dat gisteren duidelijk tijdens de vergadering van de raadscommissie Openbare Wer ken. „Ik daag iedereen uit met een dermate geringe overschrijding op een dergelijke investering te komen," reageerde Bolijn op kriti sche opmerkingen van met de name de PvdA. De extra kosten zitten met name in het meerwerk. Het programma van eisen was namelijk gebaseerd op de oude sporthal aan de Veer- hoeklaan. Om aan de huidige eisen te voldoen moeten wat extra voorzieningen worden getroffen. En dat kun je volgens Bolijn beter nu doen dan later. Want dan is het duurder. W. Verplanke (PvdA) wilde weten waarom de raad niet eerder van deze overschrijding op de hoogte was gesteld. Bolijn beaamde dat het college het meer werk wellicht eerder had moeten melden. „Maar dat was in de eufo rie vergeten." Vin onze correspondent taeuzen - Het wegwerken van achterstallig onderhoud aan het Zuidlandtheater in Terneuzen blijft voorlopig achterwege nu de bouw van een nieuwe schouwburg in het centrum met een «ljoenengift van Dow Chemical binnen bereik is gekomen. "e keuze om even niet vooruit te lopen op de resultaten van verdere sponsorwerving werd duidelijk in de vergadering van de commissie Schouwburg. Noodzakelijk onderhoud blijft volgend jaar achterwege, deelde de voorzitter van de commissie, wethouder P. Hamelinck mee. De loop- ™6 is een van de voorzieningen die eigenlijk aan vervanging toe was. is een gesprek geweest met de arbeidsinspectie over onder meer de pdrug. Er is geen negatief advies binnengekomen, zodat we de [oopbrug nog even kunnen gebruiken. Er moet dan wel over niet al te :ijd een beslissing genomen worden over een nieuw theater," ie wethouder. De commissie stelde verder de aanschaf van een ®(uwe lichtcomputer uit tot de vergadering van juni. iet de mogelijke komst van een nieuw theater moet volgens de com- ®sie ook vast gekeken worden naar het toekomstig beleid. De perso- jeels en ambtelijke kosten drukken zwaar op de theaterbegroting en W was reden eens te gaan bezien in hoeverre ambtelijke taken in S®'beheer genomen kunnen worden. Jt Zuidlandtheater kost de gemeente Terneuzen volgend jaar een ijoen gulden. Ruim een kwart van die begroting (263.000 gulden) at uit ambtelijke kosten. De begroting van de schouwburg voor gende jaar werd overigens door de leden van de commissie aan- r0®®1, Wel merkte schouwburgvoorzitter P. C. Hamelinck op dat aalbezetting met een gemiddelde van 49 procent in 1994/95 beter Oostburg is voortaan wat minder plakkerig. Gisteren plantten de wethouder voor Milieuzaken, C. Bolijn- Hertzberger, en de Zeeuwse inspecteur voor Volksgezondheid, A. Bussemaker, een 'luisvrije' lindeboom aan de Kroonwijksin- gel. De boom is een prijs die de gemeente twee jaar geleden al had gewonnen. Luis- vrij is in dit geval een relatief begrip. Het gaat om een lindesoort die voor bladluizen een vies smaakje heeft en daarom minder vaak bezoek krijgt van die insecten. Andere lin den bezorgen overlast door een zwammen- soort die de bladluis uitwerpselen omzet in een plakkerige stof. Die stof valt naar bene den en voorziet bij voorbeeld auto's van een onschuldig, maar kleverig laagje. De luisvrije linde is niet uniek, zowel in Oost burg als in de rest van Nederland staan er al vele.-Oostburg kreeg de boom omdat de gemeente als eerste in Zeeland voldeed aan provinciale normen bij het uitgeven van milieuvergunningen. FOTO WIM KOOYMAN ■iïmÈÈêÊM: v f i Van onze verslaggever Terneuzen - Ze geven steun aan liefda digheidsprojecten, kiezen hun nieuwe leden met zorg en vergaderen besloten in restaurant l'Escaut. De Zeeuws-Vlaamse Soroptimistclub doet het al dertig jaar. Zaterdag 27 april viert de damesclub dat in Terneuzen met een feestdag en een inzameling voor een goed doel. De Soroptimisten vormen een besloten clubje van 33 werkende vrouwen uit heel Zeeuws-Vlaanderen. De naam is een vert aling uit het latijn en betekent 'zusters die het beste nastreven'. De club ontstond in 1921 in Amerika en verspreidde zich vanaf daar over de hele wereld. Volgens M. Twisk-Meijssen, clublid, vormen de Soroptimisten een 'serviceclub'. Ze hou den zich onder meer bezig met de financiële ondersteuning van liefdadigheidsprojecten. De leden van de Zeeuws-Vlaamse club komen één keer per maand in het Terneu- zense restaurant l'Escaut bijeen en bespre ken die projecten. Die vergaderingen zijn besloten, evenals de tussentijdse informele ontmoetingen bij de leden thuis. Buitenstaanders krijgen niet zomaar toe gang tot de Soroptimistclub. De club neemt geen nieuwelingen aan als die niet door twee bestaande leden worden voorgedragen. De leden verwachten van elkaar dat zij actief zijn binnen de project-commissies. Ook wordt ieder lid geacht om tijdens de officiële bijeenkomsten voordrachten te houden. Die gang van zaken lijkt de clubleden goed te bevallen; sinds de oprichting heeft pas één lid er de brui aan gegeven. Volgens Twisk- Meijssen blijven de leden in principe hun leven lang bij de club. Hun leeftijd varieert tussen de dertig en tachtig jaar. Vormen de Soroptimisten een vrouwelijke tegenhanger van clubs als Rotary en Lions met voorna melijk mannen Twisk-Meijssen: „Ook dat zijn serviceclubs die een paar overeenkom sten met de onze hebben. Sommige mensen zeggen dat we inderdaad de vrouwelijke tegenhanger 'zijn. Ik kan die vraag niet goed beantwoorden omdat ik die andere clubs niet goed genoeg ken." Zaterdag ontvangt burgemeester Barbé de dames en hun genodigden in het gemeente huis. Ze maken onder meer een boottocht over het Kanaal van Gent naar Terneuzen, bezoeken het sluizencomplex en daarna is er een receptie met koud buffet. Tijdens de dag zamelen ze geld in onder de aanwezigen voor de 'Stichting Leefbaarheid Binnenstad'. Die stichting verzorgt activiteiten voor kinderen uit de Terneuzense binnenstad en wil daar nu geluidsapparatuur voor aanschaffen. ÏliddnZe versla99ever W ri dorpen moeten kunnen doorgaan met woning- t s h8 rem Provincie daar op wil zetten, is een slecht plan. t iven de Zeeuwse Kamers van Koophandel aan het provin- '•tvrikM ^at k0ziSis een nieuw woningbouwbeleid voor Zeeland te don» ^et belangrijkste punt in dat beleid is dat de Zeeuwse (j,e n straks alleen nog mogen bouwen voor het opvangen van hun "aar j°'b'ngsgroei. Anderen die een huis zoeken, moeten dat kte 'n de steden of in de zogeheten dragende kernen, gro- deM8rS ste^en 'n hun brief dat kleine dorpen zeker niet onge il® w,k?°®en groeien, maar dat er toch bevolkingsgroei nodig is het 0n sch°oltjes in de dorpen te behouden. De ondernemers ifsta met eens met het standpunt van de provincie dat het voort- Ntal'Vn? C'6Ze voorzieningen l°s 20U staan van het bevolkings- vtaag 7 .waarschuwen de Kamers voor het risico dat de Woning- fctWij hi| gebrek aan aanbod gaat richten op andere delen van leu»!*n(*' Dat zou weer buitengewoon e aannemers, aldus de Kamers. nadelig zijn voor de Door Ronald Verstraten EEN OUDERWETS bestraat marktpleintje. Sfeervolle ver lichting, authentieke huisjes, karakteristieke oud-Hollandse, ambachtelijke winkeltjes. In die entourage neemt Yvonne Hoogesteger afscheid. Rrabbendijkse Yvonne slaat andere wegen in. Na negen jaar van poppen maken en mensen de liefde voor dit vak bijbren gen, omgeeft ze zich op zondag 28 april nog één keer door namaak-mensjes, namaak-mui- zenkinderen en vooral veel col lega's. Uit Nederland, Duits land en België komen in totaal eenentwintig poppenkunste- naars met hun creaties naar De Hollandsche Hoeve in Goes. Sommigen internationaal, tot in Amerika bekend, want, zegt Yvonne: „Ze zijn op een zeer hoog niveau bezig en ieder uniek in hun eigen soort." Bewonderen dus maar en inspi ratie opdoen, al dan niet in gesprek met al die kunstenaars die uiteenlopende materialen gebruiken en verschillende soorten poppen maken. Allerlei moois voor de verzamelaar, die een tientje entree betaalt, maar zich daarvoor op Poppenkunst te Kijk dan ook van 10.30 tot 17.00 uur de lippen mag aflik ken. Ook uniek, al is het de vraag binnen welke soort, is de Bra bantse kunstenaar Gé Verhulst. De landschappen die hij schil dert en tekent, zijn bijna abs tract. Vorm en kleur worden bepaald door de landstreek die hij bezoekt, van de Wadden en Cornwall, tot de Bourgognes treek en de Vaucluse. Krachtige penseelstreken maken de land schappen vol en intens, maar tegelijkertijd zijn het weidse, bijna verlaten ruimtes. Teke ningen en aquarellen van Ver hulst zijn tot 27 mei te zien in de Raadskelder in Sluis. Dagelijks van 14.00 tot 17.00 te bezichti gen, behalve op donderdag. De tentoonstelling wordt op zater dag 27 april officieel geopend. Hoewel in zwart-wit, zou je van de foto's van Carl de Keyzer ook kunnen zeggen dat ze zijn gekleurd door de streek die hij bezocht. Het voormalige Oost blok om precies te zijn. Twee jaar lang reisde hij er rond en legde het alledaagse leven in de Oost-Europese hoofd- en pro vinciesteden op de gevoelige plaat vast. Het resultaat is een indringende fotoreportage die onder de titel East of Eden is te zien in het Museum van Heden daagse Kunst aan het Citadel park in Gent. Van dezelfde fotograaf presen teert het museum de fototen toonstelling Images of Power, Historical pictures of the end of the 20th century, Part I. Dit is een kritische reportage over allerhande (symbolische) han delingen en reacties die te maken hebben met machtsposi ties. De onderwerpen variëren van de begrafenis van Koning Boudewijn en de vijftigste ver jaardag van de Verenigde Naties, tot een MTV-bal met Madonna. De foto's zijn in kleur, op groot formaat (twee bij tweeëneenhalve meter). Beide tentoonstellingen duren tot en met zondag maandag 12 mei. Het museum is dagelijks open van 9.30 tot 17.00 uur. 's Maandags is het gesloten. Sas van Gent - Bij een snel heidscontrole zijn afgelopen dinsdag tussen 11.00 en 12.00 uur op het Bolwerk 31 automo bilisten bekeurd die harder reden dan de toegestane vijftig kilometer per uur. Er passeer den 259 voertuigen. De hoogst- gemeten snelheid was 75 kilo meter per uur. Philippine - Tien autobestuur ders zijn dinsdagmiddag bekeurd omdat ze harder dan vijftig kilometer per uur in de Kasteelstraat reden. Er kwa men 162 auto's langs tussen 13.30 uur en 14.30 uur. De hoogste snelheid was 71 kilo meter per uur. IJzendijke - Van de 489 voer tuigen die afgelopen dinsdag tussen 13.00 uur en 15.00 uur de radarpost van de politie op de rijksweg passeerden, reden er twintig te hard. Uitschieter was een automobilist die 111 kilometer per uur klokte ter wijl maximaal tachtig is toege staan. Oostburg - De brandweer moest afgelopen dinsdag uit rukken om een vuurtje in de bosjes van het parkje achter De Stelle aan de Schuttebochtlaan te blussen. De brand was snel onder controle. Volgens de politie wordt ter plekke wel vaker vuurtje gestookt. Terneuzen - De jas van een leerlinge uit Biervliet van scho lengemeenschap De Rede is gestolen uit de garderobe van het schoolegbouw aan de Axelsestraat. Terneuzen - Een 48-jarige Ter- neuzenaar is aangehouden in de binnenstad met een aantal xtc-tabletten en isd-trips op zak. De verdovende middelen zijn in beslag genomen en tegen de man is proces-verbaal opge maakt. Terneuzen - Terwijl een bewoonster van de Eikenstraat afgelopen dinsdag in de voor avond een dutje deed, is een onbekende haar woning bin nengedrongen en er vandoor gegaan met de portemonnee uit haar handtas. De inhoud van de beurs bedroeg ongeveer vijf enzeventig gulden. Clinge - Een bewoner van de 's Gravenstraat deed aangifte van diefstal van zijn bromfiets. Het voertuig stond afgesloten achter op het erf van zijn woning. Philippine - Fikse schade aan twee auto's was het gevolg van een aanrijding gisterochtend op de kruising Kasteelstraat/Sportpark laan/Kon. Emmastraat. Een 28-jarige autobestuurster uit Philippine kwam over de Sportparklaan gereden en ver leende geen voorrang aan een 41-jarige man uit Schoondijke die met zijn auto over de kruis ende weg reed. Terneuzen - Bij een snelheids controle op de Haarmanweg is gisteren tussen 9.30 uur en 11.30 uur een automobilist bekeurd die 116 kilometer per uur reed in plaats van de vijftig kilometer per uim die op de weg is toegestaan. Behalve deze forse overtreder gingen nog 31 andere automobilisten in de fout. Er passeerden in totaal bijna zevenhonderd voertui gen. Clinge - Een bewoonster van een woning in de 's Graven straat stapte gisteren na even te zijn weggeweest haar huis weer binnen en ontdekte dat er twee vreemde mannen binnen waren. Die verzonnen een rare smoes en gingen er vervolgens vandoor in een witte auto. Er werd niets uit de woning ver mist. Groede - Met 42 kilometer te hard is gisteren tussen 10.15 uur en 11.50 uur op de rijksweg een autobestuurder geverbali seerd. De maximum snelheid is daar tachtig kilometer per uur. Er waren vijfentwintig overtre ders op een totaal van zo'n vierhonderd gemotoriseerde passanten. GRAVIN - In de Gravin te Westdorpe treedt morgen The Mighty 45's op. Hun muziek omvat een subtiele kruising tussen Texas country blues en Chicago blues met invloeden van rock, funk, jazz en boogie woogie. Bassist Russel Brown, pianist Simon Callow, drum mer Roger Jones, saxofonist Gonzalo Palacios en zanger/gitarist Gregory Watk- ins brengen op het podium een wervelend spektakel, Het optreden begint om 22.00 en de toegang is gratis. JEUGDDISCO - Op Koningin nedag kan de jeugd van West dorpe aan haar trekken komen in de Jeansbar. Daar houdt carnavalsstichting de Koeters en Fons en Karin van de Jeans bar een jeugddisco. De disco begint om 19.00 uur en de entree is drie gulden. Terneuzen - In de Concours Com binatie Biervliet/Driewegen vlo gen vanuit Peronne 340 duiven, hoogste snelheid 1614,21 meter per minuut: 1, 5 en 7. Herman de Dobbelaere, 2. J. Mangnus, 3 en 9. F. Dellaert, 4. J. Lecluijze, 6. M. Deveneijns, 8. A. en M. Vonhout, 10. A. Neve. De Vrede Sas van Gent, 294 dui ven, 1601,83mpm: 1, 4, 6 en 9. E. en L. Breepoel, 2 en 8. F. de Mul, 3 en 5. R. de Caluwé, 7. H. van Schilt, 10. Th. van Zeele. Hoop Biervliet, 248 duiven, 1614,21mpm: 1, 3 en 5. Herman de Dobbelaere, 2 en 9. J. Lecluijze, 4. M. Deveneijns, 6 en 8. A. en M. Vonhout, 7. A. Neve, 10. B. de Ruijsscher. Jong Maar Moedig Driewegen, 92 duiven, 1598,35mpm: 1, 5 en 6. J. Mangnus, 2, 3, 7 en 10. F. Dellaert, 4. J. Boerman, 9. Joh. Lippens. De Voorwaarts Zaamslagveer, 340 duiven, 1571mpm: 1, 2 en 7. M. Scheele en zoon, 3. A. van Houdt, 4, 8 en 10. H. de Feijter, 5. Gebrs. Den Hamer, 6. D. Nice, 9. M. Hamelink. Eendracht Maakt Macht Terneu zen, 221 duiven, 1596,8lmpm: 1, 2 en 10. H. Zegers, 3 en 9. W. van Hoeve, 4. G. Neels en zoon, 5, 6 en 7. Gebrs. Scheele, 8. P. Zegers. VZV Hoofdplaat, 286 duiven, 1626,18mpm: 1 en 8,C. Temmer man, 2. A. van de Broecke, 3. Comb. Den Hamer, 4 en 10. P. de Poorter, 5. A. Gernaert, 6. H. Calon, 7. J. Vermeere, 9. Comb. Waebeke/Lucieer. Steed Sneller IJzendijke, 340 dui ven, 1634,15mpm: 1, 6 en 8. P. de Smet, 2. R. Thomas, 3. Comb. Del laert, 4. G. de Boevere, 5. F. Diele- man, 7. C. Dusarduijn, 9. M. Kuijl, 10. A. Noteboom. De Snelvliegers Oostburg, 321 duiven, 1672,34mpm: 1 en 5. R. Daansen, 2. T. de Jonge, 3 en 4. J. de Smet, 6. M. Buijsse, 7 en 9. W. Prenen, 8. R. van Hee, 10. A. Scheele. Eerste de Beste Schoondijke, 179 duiven, 1612,91mpm: 1, 2 en 3. A. Steurrijs en zoon, 4 en 5. E. de Wever, 6, 8 en 10. W. Tanghe, 7. C. Boogaard, 9. J. Huigh. Nog Sneller Breskens, 292 duiven, 1717,24mpm: 1, 7 en 10. J. van Oostenbrugge, 2. Comb. Mul- ken/Mookhoek, 3 en 8. R. de Smet, 4 en 6. H. Mookhoek en zoon, 5.1. den Dekker, 9.1. Notebaart. Strijd in Vrede Groede, 117 dui ven, 1611,32mpm: 1. Mevrouw Buijze, 2, Mevrouw Ras, 3 en 5. W. de Zutter, 4. H. Simpelaar, 6 en 8. G. Schautteet, 7. A. Schaap, 9. G. Dusarduijn Jr. 10. D. Verher- brugge. De Getrouwe Duif Cadzand, 1699,25mpm: 1 en 4. D. van Houte, 2. J. van de Plasse, 3 en 8. A. Duin- inck, 5. M. de Lijser, 6. G. Schrier, 7. C. Riemens, 9. J. La Gasse, 10. D. van Kerkhoven. Recht voor Allen Sluis, 119 dui ven, 1662,17mpm: 1, 5, 9 en 10. F. Baas en zoon, 2 en 7. H. van Damme, 3, 4 en 6. Comb. Cop- pens/Baert, 8. O. Moens. Terneuzen - In sportcentrum Foaks werd de laatste competi tiedag gespeeld in de tweede klasse van de Flying Dutchman bedrijfscompetitie squash. Engelhard was al zeker van het kampioenschap en won ook de laatste wedstrijd. Politie Zeeuws-Vlaanderen liep nog twee punten in op De Fey- ter, maar kon net niet beslag leggen op de tweede plaats. Vrijdag 26 april is de sluitings avond. Er wordt dan nog gespeeld, de prijzen worden uit gereikt en ter afsluiting is er een hapje en een drankje. UITSLAGEN Tweede klasse: De Feyter-Morret E Y 2-2, Politie Zeeuws-Vlaande- ren-Van Hecke 4-0, Radio Zeeland- Elocoat 2 2-2, Yellow Dot 1-Elocoat 2 2-2, Van Hecke-Engelhard 0-4. EINDSTAND 1. Engelhard 21-70, 2. De Feyter 21- 62, 3. Politie Zeeuws-Vlaanderen 21-59, 4. Morret E Y 21-40, 5. Radio Zeeland 21-35, 6. Yellow Dot 1 21-35, 7. Elocoat 2 21-29, 8. Van Hecke 21-6.

de Stem | 1996 | | pagina 15