DB STEM PER Veelzijdig genoeg om specialist te zijn? verkoper m/v l Verschuren Itlarechal OPERATORS 0^ AS STEM CARE-VERPLEEGKUNDIGEN M/V Sales Engineer Industriële Sector UITVOERDERS Mm Tempo-Team zoekt intercedenten Op zoe een leuke tempo-team uitzendbureau Drecht steden r Verschuren is al 35 jaar een gestaag groeiende organisatie met 8 winkels in Brabant en Zeeland. I FOTO«VIDEO*HIFhTV EL C-PROGRAMMEUR m ALLROUND EN ASSISTENT. UITVOERDERS Bouwmeesters van nu BV Bleijko Betonindustrie Bij ons geef je elke dag een nieuwe draai. Ervaren MEAO-er m/v laat als rots in de branding de salarisadministratie optimaal draaien Menken Dairy Food B.V Constructeur Secretaresses Off-set drukker Project-leider automati Hoveniers/tuinaanlegg Tiglasser Productiemedewerker: Monteur Elektro Cliënt-adviseur Administratief medewerker m/v tempo-teamuitz( DE STEM ZATERDAG 13 APRIL 1996 Stel een praktisch actieplan op. Bepaal de veiwachte omzet en het te verwerven marktaandeel. Stel het aantal bedrijven (de inleners) vast, dat nodig is om dit te realiseren. Breng die bedrijven in kaart. Ontwikkel zelf ideeën om gericht acquisitie te plegen, en kies daarbij de beste hulpmiddelen die voorhanden zijn. Bedenk manieren om uitzendkrachten te werven. Doe persoonlijk alle selectie- gesprekken. Zorg voor de administratieve verwerking van opdrachten. Zit klaar om advies te geven op terreinen als sociale zekerheid, leveringsvoorwaarden, bijscholing, CAO's, tariefstructuren etc. Besteed alle aandacht aan vragen en problemen, zowel van uitzendkrachten als inleners. Stuur uw uitzendkrachten een kaartje als ze jarig zijn. Breng regelmatig bezoek aan de bedrijven waarvoor gewerkt wordt. Analyseer de wijze waarop uitzendkrachten er worden ingezet. Anticipeer hierdoor op problemen en draag structurele oplossingen aan. Blijf voortdurend op de hoogte van de activiteiten van uw collega's, om te allen tijde voor ze in te kunnen springen. Praat regelmatig met uw manager om kansen en ideeën te bespreken. Als u dat allemaal kunt en ook nog blijft lachen. wil Tempo-Team u graag als intercedent (m/v). U moet beschikken over een HBO-diploma (bijvoorbeeld HEAO-CE. HHS, FD/THW of HTS) en een rijbewijs B, tussen de 24 en 32 jaar zijn en natuurlijk bereid om af en toe ook buiten kantooruren te werken. evengoede secundaire arbeidsvoorwaarden, op tantième en een aantrekkelijke optieregeling. Daarnaast op uitstekende opleidingen, training en begeleiding. En vooral: op een prachtige baan in een plezierig bedrijf dat om meer dan één reden tot de snelstgroeiende uitzendbureaus van Nederland behoort. Waarbij de doorgroei mogelijkheden legio zijn, omdat management posities bij voorkeur aan eigen mensen worden aangeboden. Momenteel zoeken we intercedenten voor onze vestigingen in Breda. Bergen op Zoom, Etten-Leur. U kunt uitstekend zelfstandig opereren, maar vindt collegialiteit en een goede werksfeer tegelijk van groot belang. De noodzakelijke commerciële werkervaring ten slotte: deze hebt u opgedaan in de zakelijke dienstverlening of in de praktijk van techniek en industrie, de gezond heidszorg, de horeca of de administratieve sector. Omdat elk deelgebied van de arbeids markt vraagt om specialisten die het werkterrein door en door kennen, is buitendienst ervaring belangrijk. Als intercedent bij Tempo-Team kunt u rekenen op een goed salaris en Zo solliciteert u. Stuur binnen twee weken een brief, met pasfoto en een c.v. naar Tempo-Team Uitzendbureau, mevr. F. Baaiman, Roermondsestraat 2, 5912 AK Venlo. Vermeld in de linker bovenhoek van de envelop en brief IC 14. Na een eerste selectie kunt u uitgenodigd worden voor een gesprek, gevolgd door een psychologisch onderzoek. We wensen u alvast ve.el succes. ZIEKENHUIS Als algemeen christelijk ziekenhuis met 520 bedden bieden we de regio vrijwel alle specialismen, een dialyse-afdeling, een hartcatheterisatielaboratorium en een afdeling psychiatrie. In onze decentrale organisatie ervaren de 1450 medewerkers een grote mate van verantwoordelijkheid. De kommunikatie is open en direkt en ieders kapaciteiten om patiënten gezondheidszorg te bieden worden ten volle benut. Het ziekenhuis bestaat uit de lokatie Refaja te Dordrecht en de lokatie Jacobus te Zwijndrecht. Het Drechtsteden Ziekenhuis werkt nauw samen met het Merwedeziekenhuis. Door toename van de vraag naar CWH(D)-behandeling en beademing op de loka tie Refaja is besloten het care-team uit te breiden. Hierdoor zijn er per direkt vaka- tures ontstaan voor enthousiaste De lokatie Refaja heeft een ICU-afdeling met vijf en een CCU-afdeling met acht bedden. In de lokatie Jacobus is een gemengde IC/CCU ingericht met zes bedden. De care-teams van beide lokaties hechten grote waarde aan een kwalitatief goede patiëntenzorg. De gerechtvaardigde wensen van onze patiënten vormen hierbij steeds het uitgangspunt. ERVARING VEREIST Wilt u voor deze vakature in aanmerking komen, dan dient u te beschikken over een afgeronde opleiding tot A-verpleegkundige of HBO-V, aangevuld met een intensive-care aantekening. Daarnaast is aantoonbare ervaring in een soortgelijke funktie absoluut noodzakelijk. De verpleegkundigen die wij zoeken beschikken bovendien over uitstekende sociale vaardigheden en zijn in staat goed in een team te funktioneren 80% VOOR ONBEPAALDE TIJD Het betreft een dienstverband van 80% voor onbepaalde tijd. De funktie is inge deeld in funktiegroep 50 (maximaal salaris 5.077,- bruto per maand bij een volle werkweek). De overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO voor het Zieken huiswezen. In Dordrecht is kinderopvang beschikbaar. INFORMATIE/SOLLICITATIE Voor meer informatie over deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer A.J.A. Lammers, clusterhoofd IC/CCU/Cardiologie, telefoon 078-6541111, seinnummer 980. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u tot 27 april richten aan het sekretariaat kliniek, t.a.v. dhr. A.J.A. Lammers, Postbus 444, 3300 AK Dordrecht. Voor onze vestiging in Breda zoeken wij op korte termijn een Je hebt wellicht al enige ervaring opgedaan als verkoper. Daarbij heb je vanuit hobby of werkervaring een brede belangstelling voor fotografie. Bovendien ben je representatief en enthousiast. Een interne opleiding binnen de Verschuren-organisatie hoort bij de inwerkperiode. Interesse in bovengenoemde functie? Schrijf dan een I korte sollicitatiebrief met pasfoto naar Verschuren, t.a.v. de heerO. de Nijs, Postbus 4192,4900 CD Oosterhout. g REN A electronica verzorgt het lytlC |fN19£i| o ontwikkelings- en productie- *|!c Jn werft op het brede terrein van tLtl I KUIHiL^N besturingselectronica. Wij leveren zowel special products als langlopend pro jectwerk in diverse marktsegmenten. 15 medewerkers bewegen zich binnen de vol gende disciplines: hard- en softwareontwikkeling prototypebouw kleinschalige productie installatie en service Ter uitbreiding van ons softwareteam, dat mo menteel uit drie personen bestaat, zoeken wij een Omdat het grootste gedeelte van uw activiteiten zal gaan bestaan uit het ontwikkelen van embed ded software strekt (enige) kennis van hardware tot aanbeveling. Iemand met een gedegen opleiding heeft de voorkeur. Uw reacties, met uitgebreide omschrijving van uw ervaring in programmeren, gaarne richten aan: dhr. R.B.M. Geerts. RENA electronica, de Ambachten 12, 4881 XZ Zundert. Tel. 076-599.599.5 Fax 076r599.599.9 Marechal is een belangrijke internationale firma die zeer geavanceerde toestellen voor het aan- en afschakelen van industriële elektrische apparatuur produceert en commercialiseert. De groep stelt ongeveer 450 personen tewerk en werd 45 jaar geleden opgericht. Om haar positie in Nederland te versterken, is Marechal voor haar verkoöpvestiging op zoek naar een (m/v) dynamische Sales Engineer. De functie. Na een inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor de rechtstreekse verkoop bij de industriële klanten in Zuid-Nederland. Naast het onderhouden van de bestaande relaties doet u de nodige inspanningen om nieuwe mogelijkheden te ontdekken en uit te bouwen. Het profiel. U bezit ervaring in industriële verkoop en u heeft een goede kennis van elektriciteit (bijv. M.T.S.). Leeftijdsindicatie 25 tot 35 jaar. Goede contactuele vaardigheden op uiteenlopend niveau, doorzettingsvermogen en een resultaatgerichte instelling zijn voorwaarden om succesvol te zijn. Bent u geïnteresseerd in een functie met grote zelfstandigheid, goede arbeidsvoorwaarden en een kwalitatief hoogwaardig produkt Stuur dan uw C.V. naar Marechal North Sea, t.a.v. Dhr G. Le Fèvre, Johannes Vermeerstraat 29,2102 BT Heemstede, of bel (023)547 04 64. GN BOUW is een moderne allround bouwonderneming met ruim 80 jaar ervaring De onderneming richt zich op de uitvoering van groot- en klein schalige projecten in de utiliteisbouw, woningbouw, restauratie, reno vatie en groot onderhoud. Het gebied waarin zij werkzaam is wordt gevormd door de provincies Zuid-Holland, Utrecht en Noord-Brabant. Slothoeve Gravensteyn Amstelwijckweg 14, Postbus 601, 3300 AP Dordrecht Tel. 078-6183677 Fax 078-6183538 Voor diverse projecten in de regio hebben wij vacatures vrij voor Functie-eisen: MTS-niveau uitstekende contactuele eigenschappen ervaring in een vergelijkbare functie Wij bieden: een zelfstandige en afwisselende baan met een goed salaris en goede secundaire voorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: t.a.v. de directie Postbus 601, 3300 AP Dordrecht. Bleijko is in Europa één van de belangrijkste producenten en van een compleet assortiment betonprodukten voor bestrating, riole ringswerken en waterbouw. Bleijko behoort tot een internationale groep en omvat productie- en handelsvestigingen in Nederland, België w Frankrijk. Bleijko geniet een uitstekende reputatie op het vlak van kwali teit en service en heeft ca. 140 werknemers. Bleijko groeit en invesM in nieuwe producten en markten, maar vooral in de mensen die de voor ziene expansie voor de komende jaren zullen waarmaken. Zo willen wij het productieteam te Walsoorden versterken met meerdere (m/v): Functie-informatie: De primaire taak van een operator is het geheel zelfstandig vervaardigen van kwalitatief goede betonproducten zoals rioolbuizen, straatstenen, trottoir banden ëh-tegels. Ffiërtoe beschikken wij over een modern en hoogwaardig machinepark. De functie kan zowel in dagdienst als 2-ploegendienst worden uitgevoerd. Functie-eisen: Kandidaten dienen te beschikken over een MTS-diploma (WTB of Elektra) of vergelijkbare opleiding. Verder verwachten wij van de kandidaten, dat zij voldoen aan de volgende voorwaarden: verantwoordelijkheidsgevoel, stress bestendigheid, zelfstandig kunnen werken en beslissen en goede motivatie. Arbeidsvoorwaarden: Naast een goede beloning bieden wij u uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. Inlichtingen omtrent deze functie kunt u verkrijgen bij mevr. P. Molders, Telefoonnummer: 0114-684000. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curri culum vitae binnen 14 dagen te richten aan BV Bleijko Betonindustrie, t.a.v. afdeling personeelszaken, Mariadijk 6a, 4588 KJ Walsoorden. Menken Dairy Food B.V. te Oud Gastel is een dochteronderneming van Menken-Holding B.V., een zuivel- en frisdrankenconcern met drie werkmaatschappijen in Nederland. Menken Dairy Food produceert langhoudbare speciaalproducten zoals spuitbussen slagroom, zuivelproducten op plantaardige basis in verschillende verpakkingen en verse roomkaas. Een groot deel van deze producten wordt afgezet op de Europese markt. Onder de namen Menkomel en Tastou worden producten in Nederland afgezet. Bij Menken Dairy Food werken circa 150 mensen. Zelfstandige en afwisselende functie De productie bij Menken Dairy Food kenmerkt zich door vele en snelle wisselingen. Roosters worden daarop afgestemd. In deze turbu lente omgeving zorgt u er als Salarisadministrateur samen met een parttime medewerker voor, dat iedereen op tijd het juiste salaris krijgt uitbetaald. U maakt de berekeningen conform de CAO en geeft alle gegevens door voor externe verwerking. Ook verzorgt u de periodieke aangifte voor loonheffing en sociale verzekeringspremies. U houdt het geautomatiseerde tijd registratie-systeem bij; voert bijvoorbeeld mutaties, week-roosters en periode-afsluitingen in. Daarnaast beantwoordt u alle vragen over salarissen en aanverwante zaken, U rapporteert aan de Controller en werkt in nauw overleg met de afdeling Personeel Organisatie. Gediplomeerd en ervaren Salarisadministrateur U hebt een afgeronde MEAO-opleiding, praktijkdiploma Salarisadministratie en diverse cursussen op dit gebied. Uiteraard hebt u gedegen kennis van de Sociale Verzekeringswetgeving. U hebt al ten minste 5 jaar ervaring opgedaan in de salarisadministratie. Kennis van geautomatiseerde systemen hoort daarbij bijna automatisch. U bent accuraat en kunt goed zelfstandig werken. Flexibiliteit en een dienstverlenende instelling zijn onontbeerlijk, evenals goede communicatieve vaardigheden. Uw leeftijd is circa 30 jaar. Bent u zo'n Salarisadministrateur? Dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan Menken Dairy Food B.V., ter attentie van mevrouw L.A. Butler, Personeel Organisatie, postbus 6,4750 AA Oud Gastel. Wilt u meer informatie, dan kunt u bellen met de heer C. van Leeuwen, Controller, telefoon (0165) 51 7400. r structurele uitbreiding van arbeidspool zoeken wij serieuze ne veersters die flexibel ingezet kun ne werkzaamheden worden verncl ,,nl restaurant met een perfecte am een rum van Bergen op Zoom. Daz qoede mogelijkheden voor eenJ Willemstad. Ervaring is pre. Leeftijt Voorleer info: START Bergen op PrudKwik, tel.nr: (0164) 25 26 50. Voor enkele grotere bedrijven in lij op zoek naar operators voor t van werkzaamheden in dagdiens oendienst, met daarbij leidingge Voorkeur gaat uit naar kandidaten bare Agrarische School-opleidinr Werktuigbouw. Kans op een vaste Voor meer info: START St. Maarte, Nicole Hoogvliet, tel.nr: 0166)66 Voor een relatie in de omgeving zijn wij op zoek naar een constru Bouwkunde of Weg- en waterbou later geen probleem, t.b.v. het u staal- en betonconstructies voor d utiliteitsbouw. Kans op vaste ba Leeftijd t/m 28 jaar. Voor meer info: START Steenberg llona Willard, tel.nr: (0167) 56 31 3 Voor enkele grotere ondernemiri Bergen op Zoom zijn wij op zoek secretaresses op Schoevers-nivi lende functies met uitzicht op v; band. Kennis van Engelse taal is v Voor meer info: START Bergen op Saskia Turpijn, tel.nr. (0164) 25 26 Voor een drukkerij in Bergen op wij een jonge medewerker met t opleiding off-set drukken, die een gaat bedienen. Deze functie gaat i ber 1996. Kans op vaste baan is zd Voor meer info: START Bergen op Paui Kwik, tel.nr: (0164) 25 26 50. Voor een automatiseringsbedrij zoeken wij een projectleider o met goede kennis van de MS-Of Het geven van trainingen is een derdeel van deze functie. Werk flexibel zijn. In 1e instantie een ja, Voor meer info: START Bergen oi Marije Deveny, tel.nr: (0164) 25 2i Voor diverse ondernemeningen Zoom, Steenbergen zijn wij op z daten met interesse voor buitenv nieren. Geïnteresseerden die het, ren, zijn ook welkom. Voor meer info: START Bergen o, Paul Kwik, tel.nr: (0164) 25 26 50. Voor een bedrijf in de omgeviri zijn wij op zoek naar een ka nil tiglassen onder de knie heeft. W richten zich met name op het las vrijstalen buizen met dunne wano Voor meer info: START St. Maartt Katja Kouwenberg, tel.nr: (0166) t Voor bedrijven in Tholen en Sti wij op zoek naar inpakkers en p werkers in een schone omgevi tot 2-ploegendienst is eis. Kanc pakervaring hebben de voorkeur, Voor meer info: START Steenbei Koos Koning, tel.nr: (0167) 56 31 d Kandidaten met MTS elektronika van VVA-1 certificaat, die zeer nen werken mogen reageren. H. Preventief onderhoud en het opi ringen behoren tot de werkzaam' Voor meer info: START St. Maar 'anja Stapel, tel.nr: (0166) 66 32 tart. De kruiwagen voort gemot hij een bank in Breda. U voert marl "It. begeleidt cliënten bij het gebrul systemen en geeft advies over banc diensten. Hiervoor hebt u een ople en ervaring in het bankwezen. Dez toekomst. Leeftijd: tot 30 jaar. formatie: (076) 520 70 98, Mari reda, Nwe.GInnekenstraat 31 n°„°r e,en relatie in Breda-u houdt uitwerken van manuals, projectdoc orgen van de bibliotheek. Daar En en/ic l® voertaal is bent u van En ot hebt u aantoonbare perfecte *i„ 6 taa'' Daarnaast hebt u een n„8 Va,n„de Nederlandse taal en W eo/6 V tlme baan voor 5 maande "gesloten periode te worden ini reking van de vakantieperiode. Informatie; (076) 522 25 16, Chr a' Nwe.Ginnekenstraat 3

de Stem | 1996 | | pagina 44