alles breeduit zien 4i Tien zuid-nederlandse staalbouw b.v DE STEM O INI E E L Banen op de weg lei h Wegvervoer A. Montagemedewerkers gemeente jÊk OOSTBURG BESTEMMINGSPLAN 'SCHELDEVESTE' VERGADERING VASTE COMMISSIES VOOR ADVIES AAN BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VOOR ALGEMENE BESTUURLIJKE ZAKEN, PLANOLOGIE EN OPENBARE WERKEN OPENBARE KENNISGEVINGEN VERGADERING COMMISSIE WELZIJNSZAKEN VERGADERING COMMISSIE FINANCIËN EN ECONOMISCHE ZAKEN i'il MET SIEMENS BREEDBEELD TV Oranjestraat 5 - Telefoon 01T5-562710 Er zijn banen waarje zomaar tegen aan loopt. PER Zuid-Ned. Staalbouw B.V. Bakwagen- distributiechauffeur m/v Combinatiechauffeur m/v KEYSTONE INSIDE SALES ENGINEER TECHNISCH INKOPER *Het volwas i van Silverd 6 DE STEM, ZATERDAG 13 APRIL 1996 Burgemeester en wethouders van Oostburg brengen ingevolge het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat met ingang van maandag 15 april 1996 gedurende zes weken ter gemeentesecretarie (afdeling VROM), Raadhuisplein 1 te Oostburg voor eenieder ter inzage zal liggen het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 27 februari 1996 om het bestemmingsplan 'Scheldeveste' met bijbe horende voorschriften en toelichting goed te keuren. Ret plan heeft betrekking op een gebied aan de Nieuwesluisweg bij de kern Breskens. Met het plan worden pla nologische regels gegeven om de ontwikkeling van een recreatief gebied mogelijk te maken. In het gebied zullen een sporthal/zwembad en maximaal 210 recreatiewoningen gebouwd worden. Tegen het besluit tot goedkeuring van het plan kan gedurende de aangegeven termijn beroep worden ingesteld door een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeenkomstig artikel 27 WRO tot Gedeputeerde Staten te wenden. Dit beroep dient te worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019 te 2500 EA Den Haag. Binnen de beroepstermijn kan een verzoek om een voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State worden ingediend. Het goedkeuringsbesluit treedt niet in werking voor dat op dat verzoek is beslist. Oostburg, 13 april 1996 Burgemeester en wethouders voornoemd, J. Kruize, burgemeester C. Geerse, secretaris. Op woensdag 24 april 1996 vergaderen vanaf 8.30 uur achtereenvolgens de commissies Algemene Bestuurlijke Zaken, Planologie en Openbare Werken. In de commissie Algemene Bestuurlijke Zaken komen o.a. aan de orde: a. De evaluatie van het verbod bestuurbare vliegers op het strand en vissen in zee met werphengels. b. Het concept-raadsvoorstel tot het vaststellen van de herziene Algemene plaatselijke verordening. c. Het concept-advies van het Dagelijks bestuur Westerschelde inzake het Herstelplan Natuur Westerschelde (onder voorbehoud van tijdige behandeling in de vergadering van het college van B. en W.) In de commissie Planologie komen o.a. aan de orde: a. De uitbreiding van de C-10Q0 supermarkt te Breskens. b. De toekomstige ontwikkeling van het gebied Bredestraat 30 (voormalig KWL) te Oostburg. c. Het beleid ten aanzien van intensieve veehouderij en het ontwerp-bestemmingsplan 'Landelijk Gebied'. d. Het concept-raadsvoorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een perceel aan de Benteijn- straat te IJzendijke (onder voorbehoud van tijdige behandeling in de vergadering van het college van B en W.) In de commissie Openbare Werken komen o.a. aan de orde: a. Sanering bedrijfspanden aan de Hoofdplaatseweg 4 te Breskens. b. Erfpachtsrecht miniatuur-golfbaan Leeuwerikenlaan te Cadzand-Bad. c. Het concept-raadsvoorstel tot wijziging grens bebouwde kpm Hoofdplaat. d. Het concept-raadsvoorstel om een kapitaal van 34.000.- te verstrekken aan het Grondbedrijf voor aanleg van perceelsontsluiting in het bestemmingsplan Nieuwvliet. e. Het concept-raadsvoorstel om 44.500.- beschikbaar te stellen voor vervanging van een tractor bij Gemeen tewerken. f. Het concept-raadsvoorstel om een kapitaal van 31.000.- te verstrekken aan het Grondbedrijf voor aanleg van een hemelwaterafvoer en het herbestraten van een rabat in de Gouverneurswijk in Groede. g. Het concept-raadsvoorstel tot herziening van het urgentieschema investeringen over 1996. De agenda's met bijbehorende voorstellen liggen vanaf 15 april 1996 tijdens kantooruren voor een ieder ter in zage bij de afdeling VROM. Belangstellenden kunnen de betreffende stukken (tegen vergoeding van de Iegesk06ten) opvragen bij de respec tievelijke secretaris van de commissies. Met betrekking tot de agendapunten is er gelegenheid tot inspreken. Ge gadigden voor het inspreekrecht dienen zich voor aanvang van de vergadering bij de secretaris van de betref fende commissie aan te melden. Oostburg, 13 april 1996. De voorzitter commissies Algemene Bestuurlijke Zaken en Planologie, J. Kruize. De voorzitter commissie Openbare Werken, C.R.A.F.A. Bolijn-Hertzberger. Op vrijdag 26 april 1996 vergadert de commissie Welzijnszaken, in de raadzaal van het gemeentehuis te Oost burg, aanvang 14.00 uur. De agenda met bijbehorende voorstellen ligt vanaf 16 april 1996 tijdens de kantooruren voor eenieder ter inzage bij de sectie Welzijnszaken. De volgende zaken zullen aan de orde komen: - mededeling inzake verstrekken subsidie voor viering Koninginnedag in Oostburg; - voorstel om 11.000.- beschikbaar te stellen voor uitzetramen in Soc. Cult. Centrum Den Hoekzak; - behandeling bijstelling urgentieschema investeringen. Belangstellenden kunnen de betreffende stukken (tegen vergoeding van de legeskosten) opvragen bij de secre taris van de commissie. Met betrekking tot de agendapunten is er gelegenheid tot inspreken. Gegadigden voor het inspreekrecht dienen zich uiterlijk 24 uur voor de aanvang van de commissievergadering bij de secretaris van de betreffende commissie aan te melden. Oostburg, 10 april 1996 De voorzitter, L.E.J. Cuelenaere-Faes Op vrijdag 26 april 1996, aanvang 16.00 uur vergadert de commissie voor financiën en economische zaken in de commissiekamer van het gemeentehuis te Oostburg. De agenda, met bijbehorende voorstellen, ligt vanaf 15 april 1996 tijdens de kantooruren voor eenieder ter inzage bij de sectie Financieel Beleid. Op de agenda staat: De herziening van het urgentieschema voor 1996. Belangstellenden kunnen de betreffende stukken (tegen vergoeding van de legeskosten) opvragen bij de secre taris van de commissie. Met betrekking tot de agendapunten is er gelegenheid tot inspreken. Gegadigden voor het inspreekrecht dienen zich uiterlijk 24 uur voor aanvang van de commissievergadering bij de secretaris van de betreffende commissie aan te melden. Oostburg, 13 april 1996 De voorzitter, A. Rosendaal. een begrip in service en de elektronica van morgen.. (alle reparaties worden in eigen beheer uitgevoerd) ELEKTROTECHNIEK VIDEOBEWAKING INBRAAK- EN BRANDBEVEILIGING TELECOMMUNICATIE Elke zaterdag - staan de meest aantrekkelijke vacatures in deze krant. Brabant Personeel helpt u een behoorlijk eind op weg. Brabant Personeel Zuid-Nederlandse Staalbouw B.V. (Z.N.S.) is een succesvolle en toonaangevende middelgrote staalbouwonderneming met zeer moderne productiebedrijven in Fij naart en Dintetmond met ca. 250 medewerkers. Z.N.S. is de grootste werkmaat schappij van een holdingstructuur met in totaal ruim 325 medewerkers. Z.N.S. realiseert projecten in utiliteitsbouw, veilingbranche, hoogbouwmagazijnen en fa brieksgebouwen o.a. voor de procesindustrie waarbij kwaliteit en service de sleu telwoorden zijn. Daarom zijn wij voorzien van het kwaliteitscertificaat volgens NEN- ISO 9001. Een niet onaanzienlijk deel van de omzet wordt uit export verkregen. Voor onze montage-afdeling te Fijnaart zoeken wij: Voor het monteren van diverse projecten in binnen- en buitenland. Minimaal 1 jaar ervaring in vergelijkbare functie. U bent in het bezit van het certificaat „Veiligheid voor onderaannemers in de chemische en petrochemische industrie", dan wel direct bereid om met deze cursus aan te vangen. Geboden wordt een salaris, dat met de functie in overeenstemming is. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekende en er wordt een prettige werksfeer geboden. Interesse Dan dient u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie te richten aan Postbus 11 4793 ZG Fijnaart t.a.v. Dhr. F. Nagtzaam, De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor een bedrijf in de omgeving van Breda zijn wij op zoek naar een gemotiveerde chauffeur die in het bezit is van een chauffeursdiploma en een C-rijbewijs. U rijdt op een bakwagen, waarbij er gemiddeld per dag op 15 tot 20 adressen pallets bezorgd moeten worden. Ervaring in dit soort werk is geen absolute voorwaarde. Een zeer flexibele en gemotiveerde instelling is een must. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat in de leeftijd van 20 tot 25 jaar, die maximaal 1 jaar ervaring heeft in het transport. Heeft u interesse neem dan zo spoedig mogelijk contact op met de vestiging in Breda. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Bent u in het bezit van de juiste chauffeurspapieren en heeft u ruime ervaring op een conventionele combinatie? Wellicht dat GPdWegvervoer u mogelijkheden kan bieden voor een baan in het beroepsgoederenvervoer. Dit kan zowel nationaal als internationaal zijn. Voor af en toe een dagje of zelfs voor zeer lange tijd. Houdt u van afwisseling en bent u flexibel ingesteld? Neem dan contact op met GPdWegvervoer in Breda om te vernemen wat wij voor u kunnen betekenen. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Keystone behoort wereldwijd tot de meest vooraanstaande ondernemingen op het gebied van de flow control technologie. Alleen al in Europa beschikt Keystone over zeven gespecialiseerde produktiebedrijven en meer dan twintig verkooporganisaties. In ons bedrijf, dat gevestigd is in Breda, leggen 220 medewerkers zich toe op de ontwikkeling, produktie, verkoop en distributie van onder andere vlinderklep afsluiters en vele toebehoren. Keystone Nederland, Mijkenbroek 20, 4824 AB Breda Vanuit het produktiebedrijf dient een specialistische technisch commerciële ondersteuning te worden gewaarborgd naar onze internationale verkoopkantoren of ook direct naar eindgebruikers elders in de wereld. De afdeling Customer Services speelt hierin een cruciale rol. In het traject van de goederenstroom spelen de inkoop, de inkoopplanning en een optimale samenwerking met de toeleveranciers een cruciale tol. Voor deze organisatie zijn er volgende vacatures ontstaan (m/v): onderhouden van contacten met de internationale verkoopkantoren of eindgebruikers introduceren van nieuwe produkten verstrekken van technische produkt informatie samenstelling van offertes en het vergaren van de benodigde technische-, levertijd-en prijsinformatie alsmede het opvolgen van de uitgebrachte offertes accurate administratieve vastlegging van afspraken en specificaties begeleiding van ontvangen orders en controle van de activiteiten in het leveringstraject hosten van klanten en het geven van presentaties Voor deze veelzijdige functie vragen wij opleiding op HTS niveau bij voorkeur richting werktuigbouwkunde een resultaat gerichte instelling uitstekende beheersing van de Engelse taal en kennis van de Duitse taal ervaring in een commerciële functie is een pré communicatief vaardig op alle bedrijfsniveaus leeftijd tot 35 jaar leggen en onderhouden van contacten met de internationale toeleveringsmarkt selecteren van de juiste toeleveranciers en het voeren van onderhandelingen zeker stellen van voldoende levercapaciteit bij de toeleveranciers en het bouwen aan partnership relaties om een tijdige en foutloze levering van kwalitatief hoogwaardige produkten te kunnen garanderen geven van ondersteuning aan en nauw samenwerken met de inkoopplanners van de afdeling Planning rapporteren van uw activiteiten en van nieuwe ontwikkelingen aan de Purchase Manager Voor deze uitdagende functie vragen wij opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HTS-wtb aangevuld met cursussen op het terrein van de inkoop enige ervaring in uitbesteding van werkzaamheden bij toeleveranciers voor machinale bewerking leeftijd ca 28 tot 40 jaar goede beheersing van de moderne talen in woord en geschrift een enthousiaste en resultaat gerichte instelling de bereidheid tot reizen ervaring opgedaan in een jnkoopfunctie vormt een sterke pré Deze functies binnen Keystone vormen een ware uitdaging voor dynamische zakenmensen in de technische toeleveringsmarkt. De organisatie kent open en korte communicatielijnen op alle niveaus. Naast goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bestaan er binnen onze gezonde organisatie ook verdere carrièremogelijkheden. Ziet u één van bovengenoende functies als uitdaging dan wordt u van harte uitgenodig1 om een sollicitatiebrief met c.v. te richten aan mevr. R. de Leeuw. ZIERAGAZZI OP ACHTER jack Spijkerman is een druk baasje. Heeft de handen vol aan radio en v. Aan'Spijkers en str aks weer aan 'De Steen en Beenshow'. Moet nog zoveel doen. 'Honderd le gendarische bijbelverha len' afmaken, de ultieme comedy en een verrassen de spelshow bedenken, een kinderboek schrijven, een fabriek oprichten en volgend jaar aan kinde ren beginnen'. Door Maarten van de Rakt Het borrelt onder zijn huis in Amsterdam-Zuid. Het grondwa ter kwelt Jack Spijkerman. „De grond wordt geïnjecteerd. Ach, er zijn ergere dingen," wijst-ie rela tiverend op de slangen die door zijn huis lopen. Hij gaat voor naar de tweede verdieping. Daar vertoeft de nep-bouvier, die ooit in de theaters stond te poepen. De dok aan de muur is van Per Se conde Wijzer. De vlag van In de Rooie Haan. later als ik groot ben... „Dan word ik brandweerman, politie of piloot, maar later als je groot bent is te laat, want later jen je dood. Dat was het motto van mijn laatste theaterprogram ma. Je moet niks uitstellen. Vroe- ier zei ik: later als ik groot ben, ga ik theater maken, radio, telev isie, een plaat en een boek. Waar om? Geen idee. Net zo goed als ik op mijn zesde al'wist dat ik on derwijzeres wilde worden. Ik had zo'n lieve juffrouw, juffrouw Rasmussen." En zo geschiedde. Spijkerman deed de kweekschool en haalde er later bevoegdheden bij voor kunstgeschiedenis, handenarbeid en godsdienst. „Toen ik genoeg voor de klas had gestaan, dacht ik: er is meer in het leven. Op mijn 35e verjaardag nam ik ont slag. Dat denk ik nu soms ook. Nog een jaar of vijf en dan ga ik iets heel nieuws doen: een fabriek of bedrijf vanaf de grond opbou wen. Misschien ga ik wel water uit IJsland importeren. Dat zit al maanden in mijn hoofd. Ik moet sr niet aan denken dat ik tot mijn zeventigste hetzelfde blijf doen." we hebben de ultieme comedy nog tegoed. Klopt, die ga ik nog schrijven, maar ik moet nog zoveel. Mijn tv- irogramma nog beter maken, ik zou een heel nieuwe spelshow willen bedenken, een intelligent, lim spelletje, gek, geen Ren-je- lot. Ik moet nog een kinderboek chrijven. Het is leuk je talenten e spreiden en een heleboel mee te maken. Dan word ik misschien maar niet de toptheatermaker of ie ultieme televisiemaker. Als ik Door Koos Tuitjer Miss Saigon roert zich. Want zij is het, die The Phantom uit het Haagse Circustheater zal verjagen. Theaterproducent Joop van der Ende wil weer een stap verder op het pad van zijn ambities. De aan loopkosten van de Neder landse versie van de wereld musicalhit Miss Saigon heb ben onderhand een on-Ne- nerlandse omvang aangeno men. Van den Ende Theater- Producties steken 20 miljoen Sulden in de onderneming. Miss Saigon maakt zich met ver ve op. Nederland is verslaafd ge raakt aan de musical. De Neder landse versie van The Phantom f he Opera heeft tot op dit mo- tJIïi roüjoen bezoekers ge- j^rau- .Een nooit vertoond t bij een en dezelfde thea- Pifw tie' d™ °°k in een h»t n'Z de theater uitgevoerd: «t circustheater in Schevenin- jaar gedraaid te hebben, van het doek op 3 augustus. Vijf- verw!Z8n mkaarten ziin n°Sin ona aoP:.^egen die tijd hebben duf? ^'1 n°§ eens honderd- miief0? meer Nederlanders de musical gezien, Jonn Fiss Sai9on meegaat? niet T? Ende weet het nog kan V'ren' twee' drie jaar? Ik hu "let voorspellen." Maar van 7i beüig in het succes Sainr, ,nieuwe avontuur. Miss vemho i première is op 23 nó- 'airder rf1S 1®®ers n°g spectacu- teeeliiL- 5-j phantom. Maar teSku^d 00k romantischer, lShetverhaal zelf weer rea- atischer is. The Phantom is na-

de Stem | 1996 | | pagina 38