Hoofd Techniek Werken bij die wereldzaak op de Molca Design B.V Enthousiaste verkoper (m/v) Mercuri urval Centrafarm K? Rucphen EEN EERSTE AUTOMOBIELMONTEUR M/V T.h. aangebode Bergen op Zoom Een daadkrachtige en gedreven Ir wtb ECCO Breda zoekt per direct perceel zandgrond 4-pers.vak.bungalow EGsG BENELUX BV Wij zoeken een HBO'er Informatica (v/m) (buitendienst) EB&C BENELUX BV Breda, Centrum Van den Bemt Vastgoed A EGSG BENELUX BV POSTBUS 3198 4800 DO BREDA PLAATSVERVANGEND BEDRIJFSLEIDER intergas Mariska Franken direkt wonen hee EROTIC DISCOUNT CENTRE enthousiaste fulltime correspondentie) m/v Kantoorunit To !C(?-Zuid)' ge 0 Schoonmaaksters IX-NVM HYPOTHEEKS' "Txjk verstand van het n NOUD KOPS MAK. O.G. VE' Mathildastraat 57 - Oosterhout - 016> Produktiemedewerkers 0 Glazenwasser Intergas, regionaal distributiebedrijf voor Midden- en West-Brabant, zorgt ervoor dat gas veilig en efficiënt op de plaats van bestemming komt. Aardgas, bekend als de 'schoonste' brandstof, speeit immers een belangrijke rol in de energie voorziening. De door de natuur opgebouwde voorraden zijn eindig, maar door energiebesparing kunnen we er langer mee doen. Ook omdat er zelfs bij het verbrandingsproces van een 'schone' brandstof als aardgas enkele schadelijke stoffen vrijkomen, is het noodzakelijk om energie te besparen. Wij willen dat graag samen met u realise ren, zeker in het belang van volgende generaties. Wij informeren en adviseren u daarom graag over zuinig en milieubewust omgaan met energie. ZATERDAG 13 APRIL 1996 DE STEM Tevens zoeken wij voor onze a/deling Logistiek een Centrafarm beschikt over een marketing-georiënteerde verkoop organisatie. Ter ondersteuning van de marketing-afdeling wil len wij in contact komen met een Centrafarm is een farmaceutisch bedrijf dat in Nederland naam heeft verworven als producent en distributeur van een uitgebreid assortiment geneesmiddelen. Centrafarm richt zich vooral op de marketing en verkoop van generieke geneesmiddelen en Suro Specialités. Kwaliteit en slagvaardigheid staan hoog in het vaandel van het bedrijf. Door een klantgerichte marktbenadering bouwt Centrafarm haar positie op de Nederlandse markt verder uit. ECCO Breda Van Coothplein 3 4811NC Breda Telefoon (076) 520 57 77 Telefax (076) 520 7980 MARKETING ASSISTANT (M/V) AFDELINGS-SECRETARESSE die ressorteert onder en rapporteert aan de Logistiek Manac Deze functie zien wij bij voorkeur ingevuld door een kandidaat met werkervaring of een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HEAO. Kennis van marktonderzoek en marketing is een vereiste. Enige ervaring in de farmaceutische sector strekt tot aanbeveling. Uw werkzaamheden zullen bestaan uit voorbereidende en bege leidende activiteiten voor markt-, produkt- en concurrentie- analyses ten behoeve van product management. Daar u veel gebruik zult maken van programma's op IBM AS-400 en personal computers is ervaring hiermee wenselijk. Tevens zult u verantwoordelijk zijn voor een stuk assortiments- beheer en het nauwlettend volgen van prijsontwikkelingen. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste, zelfstandig werkende kandidaat. U beschikt over een goed analytisch vermogen, ordentelijke werkwijze en een planmatige aanpak van zaken. Bovenal bent u een prettige collega. De Marketing Assistant rapporteert aan de Product Manager. De afdelings-secretaresse is verantwoordelijk voor alle jn en externe correspondentie vanuit de afdeling Logistiek. Zij zorgt voor een correcte weergave van de door haar geno tuleerde vergaderingen en is tevens verantwoordelijk voorh« bijhouden van de agenda van de Logistiek Manager. De afdelings-secretaresse vervangt de administratief mede werkster bij ziekte of vakantie. Voor nadere Informatie kunt u contact opnemen met Dhr. M. Gerritsen, Product Manager, inzake de functie Marketing Assistant en met Dhr. W. van Slobbe, Logistiek Manager voor de functie van Afdelings-secretaresse. Beiden zijn te bereiken onder telefoonnummer 07& - 5081000. Onroerend g Voor projekten In Breda, Oosterhout en Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar gemotiveerde schoonmaaksters voor de ochtend- en avonduren. Ben jij voor lange tijd beschikbaar, neem dan contact op met ECCO Breda. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste, accurate en zelfstandig werkende kandidate in de leeftijd van 19 tot er r*i 25 jaar. U bent in het bezit van een HAVO/MEAO-diploma secretarieel 1 een vergelijkbare opleiding. U beheerst de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord» geschrift en u heeft ervaring met diverse applicatieprogramnu zoals Word Perfect 5.1 en Lotus 1-2-3. Voor een betonbedrijf in Breda zoeken wij enthousiaste aanpakkers, die hard kunnen werken en bij voorkeur ervaring hebben in de betonsector. Leeftijd v.a 23 jaar, werkzaamheden in 2 ploegendienst. Na gebleken geschiktheid, is er een mogelijkheid voor een vast contract. Indien u voor één van de hiernaast genoemde functies belangstelling heeft, verzoeken wij u uw schriftelijke reactie met Curriculum Vitae en motivatie vóór 25 april a.s te 2enden naar Te koop gevraagd in vrij agrarische sector. 1 - plm. 3 ha., omg. Breda/ Etten Leur, plm. eind '96. Reactie Postbus 489, 4870 AL Etten Leur. fRjNSËNBEEK Plantsoen 40 roy.tuss.won. f 749.000kk. 076-5418970. pADE, Cyclaamstraat 41. helft 2/1 kapwon. met car- hort, berging en tuin op W. h6 m. diep). Indie.: Beg. hrond: Hal, keuken, woonk. Je Verd. 3 sl.k. douche met fcw. 2e Verd. Berging, en hobby c.q. sl.k. Vr.pr. f237.500,-. k.k. Inl.: P76-5655556. fa. Gevr. BOUWGROND Voor part. omg. Breda, prinsenbeek. 076-5423690. op Eldorado Park te Chaam goede verh. mogelijk heden, op 350 m2 eigen grond, 55.000,- k.k. ;Park gehele jaar geopend, direct te aanv.0161 -492596 Voor een glazenwassersbedrijf in Breda zijn wij op zoek naar een ervaren en zelfstandige glazenwasser. Deze baan is voor langere tijd. Uw leeftijd is maximaal 30 jaar, u bent in het bezit van rijbewijs B en woont op redelijke reisafstand van Etten-Leur. Centrafarm Nederland 8.V. T.a.v. Dhr. G.K. Booden, Afdeling Personeelszaken Postbus 289 1,870 AG Etten-Leur Voor beide functies is van toepassing: Centrafarm vraagt wfl doch stelt daar een open werksfeer en bij de functie passna I primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. Wij zoeken een secretaresse met een opleiding MEAO of Schroevers. Spreekjij goed Engels, Duits of Frans en heb jij enige jaren ervaring als secretaresse? Reager dan snel en neem contact op met ECCO Breda. Iedere maandag zoeken wij representatieve koeriers die overdag kunnen werken van 8.00 tot 18.00 uur. Ben jij in het bezit van rijbewijs-B, reageer dan maandag. Leuke baan voor studenten! WO nove in Z. gron Best ken/ slpk. en schill schi Tel. 0 distribueert vanuit Breda hoogwaardige elektro nische meetinstrumenten, die in Finland, USA en Duitsland zijn vervaardigd. Onze afnemers bevin den zich bij universiteiten en industrie in de ge hele Benelux. Wij zijn op zoek naar een Intergas is aan het veranderen. De bedoeling is om te komen tot een procesgerichte organisitii, waarin medewerkers gemotiveerd hun bijdrage kunnen leveren. Verdergaande automatiserinjl ondersteunt hierbij de bedrijfsprocessen. Ter versterking van het team medewerkers, verantwoord™ voor de Informatievoorziening en Automatisering, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega. Gewenste opleiding/vaardigheden: - MTS/HTS Elektronica - Perfekte beheersing Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - Bekend met PC gebruik Èez. WINKEL/ WOONHUIS L tuin, woongedeelte aan- teunend, verkoopruimte [120 m2 in woonwijk of na bij centr. in Brabant. Reak- lies naar De Huterstr. 27, 6256 KR in Heusden. De functie: het verzorgen van het technisch beheer van het netwerk in samenwerking met collega's1 heil verzorgen van het technisch beheer van het geografisch informatiesysteem en het huisaansluitschets-l systeem het geven van technische adviezen met betrekking tot de toepassing var IT tul: optimalisatie van de IT-infrastructuur het bieden van (telefonische) ondersteuning aan gebruiker BETERINGEN Hoolstraat M6-46a. In de oude dorps kern op ca 445 m2 grond ben halfvrijstaand winkel woonhuis. Winkel-c.q. kan- looropp. ca 180 m2. woon huis heeft een aparte in- bang. B.j. 1935, nadien ver bouwd en uitgebouwd. Het pand dient gemoderniseerd [e worden, vrpr 390.000,- k.k. Aanvaarding: direct. Te bevragen: tel. 010-4282390 Boschstr. 28-D. Zeer luxe app., riante living m. balkon luxe keuken, fraaie badk., [umneslk., garage. Bj. 1992, perf.afwerk. 239.000,- k.k [Hiiis&Advies 076-5417456. in bosachtige omg. Boerderij met paardestal en weiland. Totale perceel 3080 m2 L 0167 - 533370 maakt deel uit van een multinational, die haar hoofdvestiging in Boston, USA heeft. Het bedrijf telt in totaal 23.000 medewerkers, terwijl het team in Breda uit 16 mensen bestaat^,, Wij bieden een goed salaris met daarnaast een prima werkklimaat en goede secundaire arbeids voorwaarden. Wanneer u geïnteresseerd bent en u meent de gewenste capaciteiten te bezitten, dan zien wij graag uw sollicitatiebrief op onderstaand adres t.a.v. de heer J.P. Vermeulen verschijnen: A&P is één van de grootste supermarktketens ter wereld met bijvoorbeeld meer dan 1400 winkels in Canada en Amerika. Een reus van een kruidenier, maar ook een reuzekruidenier. In Nederland zijn er inmiddels 112 A&P winkels. De nieuwe super markten van A&P zijn geschoeid op Amerikaanse leest. De Hermans Groep, waar A&P toe behoort, maakt deel uit van het Tengelmann concern: één van de grootste levens- middelenbedrijven ter wereld. Voor ons filiaal te Made zoe ken wij met spoed: -é: Hp .T-iCc, Uw profiel: diploma HT0 informatica of gelijkwaardig ervaring met Windows, Novell 4.1 en UNIX* ent» jaren relevante praktijkervaring in staat om zelfstandig en in teamverband te werken goectl communicatieve vaardigheden een klantgerichte instelling kennis en toepassing van mow communicatietechnologie en RDBMS is een pré, evenals kennis van C en C++. In verband met de beschikbaarheid bij storingen buiten werktijd is het gewenst dat u woonachtijl bent in de omgeving van Oosterhout. Ons aanbod: een interessante en zelfstandige functie een salaris in overeenstemming met de functie'uit stekende secundaire arbeidsvoorwaarden op basis van de ENB-CA0, waaronder opname in 11 pensioenregeling van het ABP en de ziektekostenregeling van het IZA een dienstverband voorit duur van één jaar. De intentie is om het dienstverband na dit jaar om te zetten in een dienstverbailj voor onbepaalde tijd, afhankelijk van de wijze van functievervulling Informatie/sollicitatie: Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure, die in totaal circa 8 weken zs duren. Wij willen meer gehandicapten en personen uit etnische bevolkingsgroepen in dienst new Kandidaten uit deze doelgroepen worden daarom nadrukkelijk gevraagd te reageren. Heeft u interesse en bent u de persoon die wij zoeken? Stuur ons dan vóór 24 april 1996 uw sollicita tie. U kunt uw brief richten aan mevrouw H. Beekers, P&O-consulente, Postbus 17, 4900 Ai Oosterhout. Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de managnl Informatievoorziening en Automatisering, de heer E. Kruithof, telefoon (0162) 48 12 51. Mazda Pennings Zevenber gen b.v. is de nieuwe dealer van het merk Mazda voor Zevenbergen en de regio. Voor ons per 13 juni te openen dealerbedrijf in Ze venbergen is er binnen de afdeling aftersales een va cature voor: Als plaatsvervangend bedrijfsleider bij A&P assisteer je de bedrijfsleider en krijg je te maken met alle facetten van commerciële dienstverlening. Je draagt samen met de bedrijfsleider een grote verantwoordelijkheid. Teamwork is daarbij één van de kern woorden. De taken zijn afwisselend. Zo ben je o.a. betrokken bij het voeren van een eigentijds personeelsbeleid waarbij de accenten liggen op begeleiding en ontwikke ling. Je zorgt er mede voor dat de jaardoelstellingen gerealiseerd worden. Voor deze uitdagende functie vragen wij leidinggevende capaciteiten en de nodige ervaring. Wij bieden een aansprekend arbeidsvoorwaardenpakket met diverse extra's en vanzelfsprekend goede doorgroeimogelijkheden, een uitstekende beloning, een reis kostenvergoeding waar nodig, 8% vakantietoeslag, 100% studiekostenvergoeding en een compensatieregeling voor het werken op zaterdagmiddag. Enthousiaste kandidaten die aan het geschetste functieprofiel voldoen, verzoeken wij ons een sollicitatiebrief met uitgebreid CV te zenden. Je brief richt je aan: Hermans Groep 8.V., t.a.v. mw. A.G.A. Hilhorst, personeelsmanager, Postbus 585, 3740 AN BAARN Functie: Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstandig repa reren en onderhouden, alsmede diagnoses stellen aan pro ducten uit de Mazda-modellijn en alle andere voorkomende merken. Profiel: U voldoet aan de volgende profielschets: - u bent tussen de 20 en 30 jaar oud, - in bezit van diploma eerste monteur en APK bevoegd heid, - een diploma auto-elektro strekt tot aanbeveling, - u hebt ruime ervaring als zelfstandig werkend monteur, - u bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren. Procedure: Spreekt bovenstaande profielschets u aan en durft u uw verantwoording aan, dan zien wij uw sollicitatie graag bin nen 10 dagen tegemoet op het volgend adres: s Autobedrijf H. Pennings b.v. t.a.v. dhr. H. van Hooft, s Noordmolenstraat 17, 3111 PD Schiedam. 5 Voor meer informatie kunt u bellen met dhr. van Hooff op 010-4266233 of privé: 013-5113330. Acquisitie met betrekking tot deze advertentie stellen wij niet op prijs. HVPOTHFFKAhviF<t S' kamer in Centr. Breda vo iv amer in Centr- Breda woningen van 18" Tin éln9es en studio's van Jel076-5 21 70 10 Bre?aei? omgeving, appartem 'e®9/gestoff./gemeub., van Onze cliënt, RMI Holland te Bergen op Zoom is ondermeer fabrikant van kapitaalgoederen voor drinkwater-, riolerings- en gasdistributieprojecten, alsmede koelsystemen voor powerplants. Haar markt bevindt zich grotendeels buiten Europa. Het is een modem bedrijf waar technologische innovatie, kwaliteit, marktgerichtheid en betrokkenheid van de ca. 165 medewerkers de pijlers vormen voor het succes. In toenemende mate zullen de engineerings- en productontwikkelingsactiviteiten bijdragen tot het commercieel resultaat. Om aan deze ontwikkeling sturing te geven zoeken wij namens onze cliënt kandidaten (m/v) voor de functie van: ELKE DAG GOED NIEUWS Tel. 076-520 kkamer°ann9 met dakterras, Epe (lein hui<4oP' "J61 ?uin- Terheyde l-kamor m tuln- Teteringse Ann app' met dakterras Bin fpartementen v.a. 700,- e zoekt voor haar vestiging in Baarle-Nassau een (fulltime) Eisen: u bezit enige verkoopervaring; u bent flexibel; u bent in bezit van een rijbewijs; u beschikt over een auto/motor; u bent per direct beschikbaar; u komt uit de omgeving van Baarle- Nassau. Ter ondersteuning van het managementteam zoeken wij een: met als hoofdzaak het verzorgen van de correspondentie in diverse talen voor verschillende functionarissen binnen ons bedrijf. Functie-eisen: - ervaring met de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift - kennis van een derde moderne taal gewenst - ruime ervaring met tekstverwerking, bij voorkeur WP - enkele jaren relevante werkervaring. te Etten-Leur is producent van een breed assortiment aan kaarsen, servetten en leverancier van aanverwante artikelen. De functie: - U geeft leiding aan de enginee rings- en productontwikkelings activiteiten van het bedrijf. U stuurt daarbij direct 10 mede werkers aan op hoofdzakelijk HTS niveau, welke met 3D CAD techniek werken. - Het resultaat van de afdeling wordt met name bepaald door het op tijd afleveren van werk en het inbrengen van technische innovaties. - Als hoofd van de afdeling bent u met name degene die hierbij initiërend en sturend optreedt. V - Tevens bent u verantwoordelijk voor de communicatie met de andere afdelingen. Onze cliënt biedt: - Een uitstekende kans om ervaring en ambitie in te zetten binnen een succesvol internationaal opererend bedrijf waar techno logie een belangrijke speerpunt vormt. - Voldoende ontplooiingskansen - Een uitstekende beloning Di»onen Breda. Willemst ew Wonen, sook gevestigd i D®n Bosch, Den Haag, Izgndelijk inforniatiernimm PancUR1 r5pr' bedri)fs- V In UJto,- p.m. excl. 076-5600671. Z Onze cliënt vraagt: - Kandidaten met ervaring op bovengenoemd werkterrein - Het vermogen om onder druk op een stimulerende wijze leiding te geven in een platte organisatie - Leeftijd ca. 35 jaar - Goede beheersing van de Engelse taal. Het bedrijf heeft vestigingen in België, Duitsland, Zwitserland en Amerika. Heeft u interesse in deze functie: schrijf dan een brief met c.v., onder vermelding van referentienummer 35.967055 aan: Mercuri Urval B.V. Hardwareweg 6 3821 BM Amersfoort. Molca Design is een groeiende onderneming met een met name sterk groeiende exportmarkt. Wij bieden: een uitdagende, zelfstandige baan; een salaris naar de zwaarte van de functie. Schriftelijke reacties met c.v. binnen twee weken aan: Sandereijn b.v. t.a.v. Personeelszaken, Postbus 27 4587 ZG Kloosterzande. Tel.: 0114-687780 Wij bieden: - een interessant en gevarieerd takenpakket - een prettige werkkring - een jonge en dynamische werkomgeving. Uw schriftelijke reactie gelieve u binnen 8 dagen te richten aan: Postbus 3, 4870 AA Etten-Leur.

de Stem | 1996 | | pagina 28