DE STEM Nacht van het Boek moet zinderen Veronica wil breuk in Die Twee lijmen Isabel Allende mmmmam Vitale en theatrale dans in 4Glas In Lood 6De Leeuwenkoning' bezochte film van 1995 Gerrit Komrij hoofdgast in Tilburg naast temperamentvolle jongere auteurs Bloed Nieuw stuk van Pieter de Ruiter Musical Chess op 18 april Stichting Popmuziek krijgt eindelijk eigen onderdak pgSTEM „Iedereen kan hier de pil gebruiken, maar moet je je als meid van 14 tot je 50e volstoppen met chemicaliën?" Anja Lkoundi, moslim en pedagoge Gids wmm WKmKm ■MMIHRHRHIRIHRRRI Door Angelique Spaninks GEEN SAAIE, lange literaire nacht dit jaar, maar vuur, lust en bovenal passie. De dertien de 'Nacht van het Boek' zater dagavond in de Schouwburg Tilburg wordt er een voor rode oortjes. Hoofdgast dit jaar is schrijver, dichter, criticus Gerrit Komrij. Afgewisseld met zinderende flamenco, ge tergde chansons en opzwe pende Afrikaanse ritmes wordt hij bijgestaan door Til- burger Russell Artus, Hermi ne Landvreugd, Ronald Gip- hart, Diana Ozon, Herman Brusselmans, Kristien Hem- merechts, Manon Uphoff en Lydia Rood. Het feit dat de Nacht van het Boek - traditioneel altijd op de laatste zaterdag van de Boeken week - dit jaar pas enkele weken na de Boekenweek plaatsvindt verdient allereerst enige verdui delijking. „Het heeft alles te ma ken met het thema van de Boe kenweek, Eeuwig Eldorado, dat ons dit jaar niet zo aansprak", verduidelijkt voorzitter Speet- jens van de Stichting J.H. Leo pold die samen met de Tilburgse Schouwburg tekent voor de orga nisatie. „Verder raken mensen in de Boekenweek helemaal over voerd met allerlei literaire activi teiten waardoor het ons beter leek nu eens wat later te gaan zit ten en een eigen thema te kie zen." Passie Het thema werd passie. „Een sterk thema waarmee je allerlei kanten op kunt, van emotionele betrokkenheid tot hartstochte lijke gedrevenheid zowel in lichaam als in geest. En dat het werkt blijkt wel uit het veelzijdi ge programma dat we hebben kunnen samenstellen." Na Gerard Reve in 1994 en Wil lem Frederik Hermans in 1995 als hoofdgast gestrikt te hebben zijn de organisatoren er met Gerrit Komrij dit jaar opnieuw in ge slaagd een grote naam uit het li teraire circuit naar Tilburg te ha len. Komrij stond al lang op het verlanglijstje van de stichting, bekent Speetjens, maar tot nu toe weigerde hij steeds omdat hij 'nogal ver weg woonde'. Na het onlangs voltooien van zijn drie delige Geschiedenis van de Ne derlandse Poëzie sprak het thema passie Komrij echter dermate aan Gerrit Komrij dat hij nu wél speciaal voor de Tilburgse nacht uit Portugal overkomt. En Komrij verwacht vuurwerk, verzekert Speetjens. „Hij vroeg nog of hij misschien een harnas of geweer mee moest nemen. 'Ik heb nogal wat vijan den, ziet u.'" Naast Komrij zijn ook Ronald Giphart, Herman Brusselmans en Kristien Hemmerechts tempera mentvolle publiekstrekkers. Gip hart is momenteel - met seks als rode draad in alle drie zijn boe ken - een van de meestgevraagde schrijvers van Nederland. Voor deze Nacht in Tilburg zegde hij een andere afspraak af, maar of deze 'jonge held' met een 'ouder wets' begrip als passie uit de voe ten kan moet zaterdag nog blij ken. Hetzelfde geldt voor de niet meer zo piepjonge maar toch nog tegendraadse Vlaming Brussel mans wiens spottend eigentijdse werk altijd wel iets los weet te maken; is het geen onvoorwaar delijke liefde voor, dan is het wel hartgrondige afkeer van zijn on verbloemd mannelijk vertoon. Maar gezamenlijk zullen zij pas- Lydia Rood FOTO KLAAS KOPPE sie ongetwijfeld op geheel eigen wijze weten te ontrafelen. Expliciet Ook het werk van Kristien Hem merechts, de tweede Vlaamse au teur van naam die de Nacht heeft weten te strikken, is niet onom streden. Haar romans en verha lenbundels eveneens vol explicie te fysieke belevenissen, maar dan van vrouwelijke aard, worden aan de ene kant bij tienduizenden gevreten aan de andere kant veegt een Vlaams columnist er bij voorkeur velletje voor velletje zijn gat mee af tijdens een trek- tochtje door de Rocky Mountains. Passie heeft vreemde uitlaatklep pen zullen we maar denken. Vijfde publiekstrekker is Russel Artus, de jonge schrijver die af gelopen jaar met zijn roman Zon der Wijzers glansrijk debuteerde bij Meulenhoff. Als enige speelt hij een thuiswedstrijd. Het aardi ge is echter dat zijn optreden meteen ook een bescheiden re vanche op de Stichting Leopold is; twee jaar geleden weigerden zij nog een verhaal van zijn hand voor hun jaarlijkse talentenjacht. Misschien dat hij dat fragment nu nog eens zou kunnen voorle zen. Vrouwen Kijkend naar het programma rest verder de vraag in hoeverre Kristien Hemmerechts hartstocht ook in literaire kring nog steeds tot het domein der FOTO KLAAS KOPPE vrouwen gerekend wordt. Want in deze Nacht van de Passie over- Elke zaak heeft twee kanten. De Amerikaan ziet de zonnige. Het begint al in het vliegtuig. De eer ste mededeling is niet dat er he laas niet gerookt mag worden, maar een enthousiast welkom op deze rookvrije vlucht. Het toeris tenbureau van Charleston in het zuidoostelijke South Carolina waar schuwt niet voor warmte en droogte, maar afficheert vol trots dat er in vrijwel elk openbaar gebouw en op zo goed als elke straathoek keurig hygiënische waterkranen en fonteintjes zijn. En voor wie dat niet voldoende afkoeling biedt, vervolgt de reclametekst, zijn er over al ijsklontjes beschikbaar. Via de ijsmachines in etablissementen en patriculiere woonhuizen of in kilozakken, verkrijgbaar bij elk pomp station. Een voormalig hoogleraar die nu een cafetaria drijft, verklaart zijn overgang naar de onzekere commercie niet met de voor de hand lig gende uitleg dat hij vast dreigde te lopen in zijn carrière, maar vertelt vol vuur dat hij zich op veertig-jarige leeftijd ineens realiseerde dat er veel meer lol in het leven was dan wetenschap alleen. Een conversatieclub Frans werft zijn belangstellenden niet met een beroep op de schoonheid van de taal of de authentieke waarde van de cultuur, en geeft al helemaal geen informatie over de uren huiswerk die per bijeenkomst vereist is, maar afficheert zich simpelweg met het culinaire etiket 'La Table Francaise'. In kleine lettertjes en tussen haakjes staat de nauwelijks leesbare toevoeging 'bring your own lunch'. Een mobile home park, een mediterrane vorm woonwagenkamp be volkt door in armoede levende blanke slachtoffers van tornado's, geeft voor iets bijzonders te zijn. Bij de ingang staat een groot, vers en fris geschilderd bord met een wijdse naam. Een paar honderd meter verder een ander, voor de volgende verzameling semi-permanente be huizingen. Alsof er een zakelijk interessante vorm van wedijver tus sen de emplacementen bestaat. Op de vraag waar de dertig tot veertig procent zwarten die deze staat volgens de statistieken bevolkt, woont, leeft en werkt, wordt in eerste instantie verbaasd gereageerd. 'Hoezo?' 'Omdat je ze nergens ziet', is het voor de hand liggende antwoord van de Europese bezoeker. Daar hoefje je niet bezorgd over te maken, wordt daarna uitgelegd. Amerikanen houden van hun privacy en zijn graag op zichzelf. Dus ook soort bij soort. Dat is al generaties zo. Je kent toch 'Porgy and Bess', dat speelt hier op Catfish Row in Charleston. Toen leefden de zwarten al bij elkaar en die traditie hebben we in ere gehouden. Alles heeft zijn positieve kant. Zelfs het gebrek aan culturele manifes taties. Er is immers genoeg gelegenheid om uit te gaan, er is elke dag wel wat te doen. Een maandprogramma in een uitstalkast van het winkelcentrum bewijst het. Naast een damkampioenschap, een open luchtmanifestatie van studenten theaterwetenschap en een tentoonstel ling van plaatselijke kunst, worden de vergadering van de wandel club, de jaarlijkse meeting van de regionale padvinders en de weke lijkse ontmoeting van het Rode Kruis aangekondigd. Toegang vrij. Geen duurbetaalde plaatsen met slecht zicht of blauw geklapte han den aan het eind. De bezoeker krijgt iets. Geen applaus maar een gra tis test van zijn cholestorolwaarden en geld voor het schenken van bloed. Breda - Chassé Theater (kleine zaal). Première 'Glas In Lood', choreografie van Pieter de Ruiter. Gedanst door Saskia Matern, Daniela Gra9a, Diane Elshout, Michael Schumacher, Isabel Maria Pinto Ferreira en Massimo Molinari. Gezien op woensdag 10 april. Door Marjan Mes De jonge choreograaf Pieter de Ruiter heeft snel naam ge maakt met vitale en ook wat duistere dansstukken, waarin agressie, eenzaamheid en het op zichzelf aangewezen zijn van jongeren in een zeer per soonlijk toegepaste mengeling van klassieke en moderne technieken gestalte kreeg. Grillige, bijna acrobatische en niet zelden atletische elemen ten leken op het lijf geschre ven van zijn sterke, soepele en gemotiveerde jonge dansers. Steeds waren er weer onver wachte, bizarre verrassingen in zijn eigengereide danstaal. Ook zijn nieuwe drieluik Glas In Lood, dat in het Bredase Chassé Theater in première ging, zit weer vol met van die vitale, tech nisch sterke bewegingsvondsten, die de grillige mogelijkheden van het menselijk lichaam optimaal uitbuiten. Ditmaal lijkt de opzet, de titel wijst er al enigszins op, echter theatraler. In het eerste deel, Glas, ontstaan er wisselende relaties tussen drie vrouwen, die verwikkeld raken in onverhoedse momenten van agressie, in een regelrechte wor steling en een kopstand zelfs, maar die ook tot koestering en toenadering bereid zijn, hoewel die pogingen vrij machteloos en Moment uit 'Glas in lood' zinloos blijken omdat communi catie niet mogelijk is. Saskia Ma tern, Daniela Graga en Diane Elshout leveren een schitterende krachtsinspanning, in agressieve soli en duetten, waarbij vooral de eerste met haar prachtige, ver uitzwaaiende danstechniek in druk maakt. Het geluidsdecor, dat associaties oproept met zware kerkorgelmu- ziek, en een geheimzinnig licht- object (een bundel zaklantaarns) lijken naar een kerkomgeving te verwijzen. In het tweede fragment, In, ver schijnt eerst een vrouw in 17e eeuws rood gewaad bij muziek van Purcell, die met een wijnglas in de hand zoevend snelle maar ook theatrale bewegingen maakt. Daarna volgt een wonderlijk, ge deformeerd 'duet' tussen Daniela Graga en Michael Schumacher, die opnieuw een vergeefse com- muncatiepoging behelst, die vol gens de maker geinspireerd is door de sensuele tragiek van de film Una giornata particolare. Schumacher is verbazingwek kend in zijn grillig-vervreemden- de sprongen en draaiingen, ter wijl zijn partner in bloemetjes jurk machteloos spastisch be weegt. In het laatste deel, Lood, rent de VRIJDAG 12 APRIL 1996 treft het aantal schrijfsters het aantal schrijvers, de beide man nelijke presentatoren (Johan Anthierens in de Grote zaal, Daan Cartens in de Studio zaal) voor het gemak even niet meege rekend. Naast Hemmerechts betreden nog vier andere schrijfsters de planken: punkschrijfster en po diumdichteres Diana Ozon, Her mine Landvreugd die meestal voor het gemak ingedeeld wordt bij de nix-generatie maar niet ge heel zonder engagement opereert, prijswinnend debutante Manon Uphoff en kinderboeken-, thril ler- en pornoschrijfster Lydia Rood. En zoals vorig jaar Arman do naast het lezen van gedichten wat stemmig viool speelde, zo zal Rood - „Het is soms zo ver moeiend dat mensen me alléén maar met seks associëren. Ik heb óók nog wel iets zinnigs te mel den over Zuid-Afrika of zo" - sa men met De Dochters een span nende erotische act verzorgen. Vurig Gelukkig hebben de organisato ren tot slot de grote kritiek op de Nacht van het Boek van 1995 - een nacht die alleen door litera tuur beheerst werd en daardoor door velen als al te beschaafd en weinig feestelijk ervaren werd - ter harte genomen. Er wordt dit keer niet alleen verheven vanach ter een katheder of neergezegen in een fauteuil gesproken; het lul lige tafeltje en stoeltje maken plaats voor vurig meubilair en bloemrood decor. Tussen de gesprekken (in de meeste gevallen confrontaties tussen twee of meer auteurs) en het voorlezen neemt een flamen cogezelschap het grote podium in beslag. Daarnaast zijn ook de Van Dalsumzaal en de foyer dit jaar weer bij het programma be trokken. Zo heeft het voormalige dubdichtersfestival onderdak ge vonden in de Van Dalsumzaal (boven de entree van de Schouw burg). Door middel van een open podium wordt jonge dichters de kans gegeven pijlsnel naam te maken: de winnaar van de weds- tijd treedt op in de Studiozaal. In de foyer mengt het chanson duo Padampadam zich onder de bezoekers en treden de Groningse angry young Dichters uit Epibre- ren op, bijgestaan door twee go go danseressen. En het laatste uur in de Studiozaal is voor de vlammend Afrikaanse band Kai- raba. Hun stuwende ritmes en wereldse klanken zullen de hoog opgelopen passie en andere emo ties tot een laatste uitbarsting moeten laten komen. De Nacht van de Passie, zaterdag 13 april tussen 21.00 en 03.00 uur in de Schouwburg Tilburg. Henk Spaan en Harry Vermeegen: uit elkaar? f Hilversum (anp) - Veronica gaat proberen een breuk tt©J Henk Spaan en Harry Vermeegen te lijmen. De omroep®! de televisiemakers, die nog een contract hebben, j houden. Een voorlichter van Veronica bevestigt dat er i ke is van een verwijdering tussen de twee, die langdurig at I komisch duo hebben samengewerkt. De mogelijkheid dat Vermeegen naar Sport7 vertrekt, zou aanlei ding vormen voor de scheiding. Sport7, de zender die in august® met de uitzendingen wil beginnen, doet een eventuele transferal als volstrekt onzin. Eerder dit seizoen lieten Spaan en Vermeegtt weten niet tevreden te zijn met de bescheiden kijkcijfers van Ver onica en een terugkeer naar de publieke omroep te ambiëren. Ver onica hield het tweetal toen aan de contracten. Die 2, Nim Koeien is een van de best bekeken programma's van Veronica. Dit seizoen zullen er nog twee afleveringen worden uitgezonden. Die lopen volgens Veronica geen gevaar. Amsterdam (anp) - De Leeuwenkoning (The Lion King) is w meer dan 1,5 miljoen bezoekers de best bezochte film van lSi GoldenEye staat op de tweede plaats. Filmpje! is op de via plaats de eerste Nederlandse film. Dat blijkt uit cijfers, gepubli ceerd in Holland Film Nieuws, het magazine van het Film- en Bioscoopbedrijf. In 1995 pikten 17,1 miljoen mensen een bio- scoopje; veel meer dan in 1993 en 1994 toen de bioscoopconcerns 15,9 miljoen kijkers registreer den. Opvallend is dat van de vier best bezochte films in 1995 er twee in december in première gingen. De eerste speelfilm van Paul de Leeuw trok vanaf half december 586.000 mensen. Op de avonturen van James Bond in GoldenEye kwamen sinds de première begin december ruim 696.000 kijkers af. De Top 20 laat op de achtste plaats nog een Nederlandse film zien. Flodder 3, die vanaf juli draaide, trok 410.000 liefhebbers. Andere titels zijn Die Hard With A Vengeance (3e plaats met .633.000 bezoekers) en Pocahon tas (5e plaats met. bijna 551.1 bezoekers). Lang leve de.kopingin met Ma que van de Ven staat in van de Nederlandse films 1995 op de derde jeugdfilm trok ruim 51.U0U me sen. Antonia, die onl Amerikaanse Oscar won, troki rig jaar ruim 40.000 bezoekers De schaakmusical 'Chess' <fe het Koninklijk Ballet van deren is op donderdag 18 apriit zien in schouwburg De Kring: Roosendaal. Deze door het tot malige Abba-duo Björn Ulvaea en Bennie Andersson neerde musical werd abusievelijk aangekondigd v« 11 april. Amsterdam (anp) - De Stichting Popmuziek Nederland huist definitief naar het voormalige pand van de Kosmos Amsterdam. Het college van B en W heeft besloten het geboffl voor 120.000 gulden te verhuren. De gemeente Amsterdam eigenaar van het Rijksmonument. FOTO BEN VAN DUIN hele groep van alle kanten het podium op om in het halfduister wervelende, razendsnelle, dans ante patronen uit te voeren, soms uni sono maar ook individualis tisch en in een krachtig meiden duet, bij agressieve house-mu- ziek. „Het gaat niet om de stap jes", volgens de choreograaf, „maar om wat er zich binnenin afspeelt". Toch was het juist dat wat ik miste in deze choreografie; de dramatische zegginskracht. Hoe sterk uitgevoerd ook, het bleef toch vooral bij een nogal ce rebrale zoektocht naar innerlijke roerselen, die niet echt overtui gend gestalte kregen. Met het besluit komt een einde aan de jarenlange zoektocht naar een nieuw pand. De Stichting Popmuziek Nederland gold ooit als één van de kandidaten voor De Waag, dat na het vertrek van het Joods Historisch Museum leeg stond. Destijds gaf de ge meente de voorkeur aan het Kin derboekencentrum als nieuwe huurder. Dat kreeg de financiën echter niet rond. Na het afketsen van De Waag kwam 2,5 jaar geleden de vroege re Kosmos aan de Prins Hendrik kade 142 in beeld. Het voorstel komt op 24 april in de raadscom missie aan de orde. De restauratie kost 450.000 gul den. Daarvan komt 360.000 gul den in de vorm van monumenten subsidie. Directeur Jaap van Beuzenkom verwacht niet voor eind 1997 in de nieuwe behuizing te trekken. Voor de inrichting® extra voorzieningen als de ins1»" latie van een lift, zijn nog ffl» tonnen nodig. Mogelijk trekt het Nederlands Jazz Archief het pand. Voor de komende vier 2000) heeft de Stichting Pop» ziek Nederland van het minis'" rie van Onderwijs, Cultuur Wetenschappen een extra si® die gevraagd van 700.000 per jaar. Nu draagt het ministerie j: 2,2 miljoen gulden bij. In t leidsplan geeft de stichting zich te willen omvormen tot1' tionaal Pop Instituut. De voor Cultuur brengt naar wachting volgende maand tm uit aan staatssecretaris Nuis» Cultuur. Mede op basis presenteert Nuis in sepl Cultuurnota 1997-2000. (advertentie) wereldbibliotheek Boeken die b!"""" Schitterende luxe-edities van alle boeken van Gebonden in goudgestempelde linnen banden met gekleurde schutbladen en leeslint De eenmalige goedkope editie van Het goud van Tomds Vargas bevat kortingsbonnen voor alle boeken van Isabel Allende, ook voorde luxe-edities! BIJ DE BOEKHANDEL wmmr* w- mmWÊÊ WÊÊKÊÊÊÊÊÊÊÊ/& NEDERLAND 1 ,6.00 Journaa' ifiOS Goeiemiaaag. Het beste uit De week 1718 Spreekkamer 747 The Cosby Show ,8 ,3 Murder, She Wrote, 902 Weg van de sn hemWeluwezoom 30 Wie van de drie? spelletje 20.00 Journaal 2030 Fasten Seatbelts, Schiphol 2,28 Brandpunt, 2159 ER, serie 2247 ik hou van jou, reportage liefde 73 26 C-majeur Cirque 2 leil-Odyssee (tot 00. van misdaadserie snelweg: Arn- spelletje vanaf t, actualiteiten 1.11) over de du So- NEDERLAND 2 Koekeloere (tot 09.15) Wat 'n vondst! (tot 09.45) Nieuws uit de natuur (tot 10.20) Sybe satellyt (tot 10.50) Schooltv-Weekjournaal Binnenkort bij de NOT, voorlich tingsprogramma voor docenten (tot 11.45) Kids for Animals, reportage ,628 Captain Scarlet, poppenserie 16.56 Mega top 50, muziek 09.00 09.30 10.00 10.30 11.00 11.30 16.10 17.29 18.59 19.34 20.08 20.43 23.25 23.30 met 18.43 door 1 Vandaag, actualiteiten 17.30 en 18.00 Journaal, Sportjournaal gevolgd Hoofdpunten uit het nieuws Match Win, spelletje Dierenmanieren Keeping up Appearances, come dy The European Night of Sports, show rond de thema's topsport en sportiviteit m.m.v. Miguel Indu- rain, Ruud Gullit, Louis van Gaal en RegilioTuur Help vluchtelingen terugkeren naar (t)huis Journaal NEDERLAND 3 07.00 Journaal 07.07 Klokhuis 07.29 Ontbijt-tv met elk half uur Jour naal en 8.10 NOS-Sportjournaal 09.00 Journaal 09.05 (PP): PvdA 09.08 Kook tv 09.29 Kruispunt 10.04 Omgaan met stress 10.34 Feminisme en wetenschap 11.06 Goeiemiddag! 11.59 MiddagEditie met Journaal, 12.15 Den Haag en 12.30 NOS-Sportjour- naal 13.00 Journaal 13.08 Oppassen!!! 13.35 Sonja op zaterdag 14.22 Tien voor taal 15.07 Rail Away 15.32 Schoolstrijd 16.00 Journaal 16.05 Love Hurts, serie 16.55 Tante Fatma, reportages vanaf dc Zwarte Markt in Beverwijk 17.07 Cagney Lacey, politieserie 18.00 Villa Achterwerk met Buurman en buurman; 18.07 Kip; 18.09 Te rug in de kast BELGIË FRANS 1 11.50 lei Bla Bla spécial 12.30 Gourmand! ses 12.45 Nieuws 13.10 Cartes sur table 13.25 Mon dernier rêve sera pour vous, se rie 14.20 A la recherche de la septième merveille de monde, documentaire 15.1! Spellbinder, serie 16.35 Neighbours, soap 17.00 La bande a Carlos, magazine 17.31 Chips, serie 18.30 Régions soir 18.50 Car tes sur table 19.10 Le quotidien des sport 19.30 Nieuws 20.10 Bon week-end 20.41 Roxanne, Amerikaanse komedie uit 198' van Fred Schepisi met Steve Martin, Dary Hannah en Rick Rossovich 22.35 Grand do cument: Revivre, sociale gevolgen massa slachtingen in Rwanda 23.35 Nieuws BELGIË FRANS 2 16.10 Aquatica, watersportmagazin 16.35 Parcours, golfmagazine 17.3 Champion's 96, autosportmagzine 18.0 lei Bla-bla 18.55 Neighbours, soap 19.3» Journaal. Aansl.: Agenda vert 20.00 Zoor arrière: Wielrennen, Belgische triomfe Tour de France 1975-1985 22.00 Nieuw: Aansl.: Le jeu des jeux 22.30 Les géants d stade. Portret 22.35 Coup d'envoi, voetba magazine: Anderlecht-Standard Lui 22,50 Top motos, motorsportmagazin (tot 23.15) DUITSLAND 1 Mor9enmagazin, ontbijttelevisi ■00 Heute 09.03 Ferien-Fieber met Barr boos-Bears, tekenfilmserie. Aansl.: the Killer Whale, speelfilm 11.001 Messe, verslag opening nieuwe wn de Leipziger Messe 13.00 Mittags'm, gazin met Heute 13.45 Wirtschafts-Tel gramm 14.00 Tagesschau 14.03 Höchs personlich, portret Jan Hofer, tv-p tor 14.30 Die Zauberwelt des Karei Zemar z-aelige portret van de Tsjechische reg Karei Zeman. Aansl.: Chronik ein lernÏÏ 'eu9dfilm 16.00 Tagessch, ">■03 Rolle rückwarts, interactieve teru mik op tv-programma's van het afgelope' laar 16.30 Alfredissimoi, culinair m '•00 Tagesschau 17.10 Brisant, i. «a,9.azine 17'5S Verbotene l 18,25 Marienhof, serie 18.54 r ih0nSe«sketches19'K Herzblatt, now 20.00 Tagesschau 20.15 h der Beste, speelfilm 21,45 "f ,Jagesthemen 22.50 Borr P elfilm 00.25 Nachtmagazin uu.h film 01-10 (ZW) Railroaded!, Nami neu Die comple boul s Nonstc datinc Op Exdus Liebe, i Mein D Born Yesterda i 00.45 Lei spet DUITSLAND 2 .45 2°,* Duitsland 1 13.45 14 R'tk 14'15 0cean Girl- '«TheosGeburtstagsecke na, *?9dserie 15'05 Log< tekinfi kieunddiestarl rwt 15*> Werner 9 ungelbueh, natuurfil, n 16-°0 Heute 16.05 Dalli Dal jeugdser 14.40 Sail ..„yo, jeugdjou und die starken Manne .40 Werner Fend: Me natuurfilmserie voor ki Holger komm

de Stem | 1996 | | pagina 18