>3033 Meldpunt Drugsoverlast officieel in gebruik Precariorecht aanzienlijk omhoog Doel streeft naar een milieu-vriendelijk imago School St. Jansteen heeft beste voetballers POLITIE rapport PLAATSELIJK Bang&Olufsen Terneuzenaar krijgt boete maar heeft tevens mazzel DE STEM ZEELAND C3 'Xerneuzense binnenstadbewoner moet weer baas in eigen omgeving worden' Tarieven in Terneuzen worden aangepast aan de eisen des tijds strand komt motorrijder uit Axel duur te staan beowatch Snuffelmarkt in Sas van Gent Milieu-verbeteringsprogramma, natuurproject en ECO-fietsroute Winkeldiefjes Vals geld Autoradio weg Valse honderdjes Aanhouding Lastige klanten Diefstal brommer Winkeldiefstal Beurs foetsie Terneuzen pc-kerkdiensten 1996 6j DONDERDAG 4 APRIL 1996 .rui Van onze verslaggever ftnieuzen - 06-0225085. Dat is het atis nummer waar de Terneuzense Lienstadbewoners vanaf vandaag naartoe kunnen bellen om melding te maken van drugsoverlast in het centrum. Het is nummer is 24 uur per dag bereikbaar. Gisteren werd het Meldpunt Drugsover last, dat wordt ondergebracht op het po litiebureau Terneuzen, officieel in ge bruik gesteld. Het is een van de maatre gelen die voortvloeit uit de actie Houd greep. C. van Bostelen van de regiopoli tie Zeeland en A. Jansen en A. de Leeuw van de marechaussee gaan de dienst be mannen. Wanneer zij niet aanwezig zijn wordt de beller automatisch doorgescha keld naar de meldkamer. Het meldpunt is bedoeld om zaken als overlast, regelmatige samenscholing door onbekenden of gevoelens van on veiligheid in de binnenstad door te ge ven. Het liefst niet anoniem. Het coördi natieteam wil de mogelijkheid open hou den om met de beller in contact te blij ven. „Ik begrijp heel goed dat mensen niet altijd hun naam willen noemen. Maar als wij een gerechtelijke procedure willen starten, dan hebben we die men sen nodig," verklaarde hoofdinspecteur E. Kint. Hij voegde daar aan toe dat iedere infor matie vertrouwelijk behandeld wordt en dat de bellers zelf kunnen beslissen of ze aan het vervolg van een procedure willen meewerken of niet. „We gaan niemand ergens toe dwingen." Burgemeester R. Barbé erkende dat het bestrijden van de drugsoverlast een pro ces van 'vallen en opstaan' is. „Maar ik denk wel dat we kunnen constateren dat de spelers op het veld - politie, mare chaussee, douane, gemeente, hulpverle ners en het bewonersplatform - eikaars rol beter herkennen. Ik heb de indruk dat we iets aan het winnen zijn. Er ver schijnen eindelijk weer wat positieve be richten. De binnenstadbewoners moeten weer baas in eigen omgeving kunnen worden. Maar we hebben met z'n allen nog een lange weg te gaan." De binnenstadbewoners kunnen van daag (donderdag) een kaartje in de bus verwachten waarop het telefoonnummer en de bedoeling van het meldpunt kort vermeld staan. Van onze verslaggever ftmeuzen - De precariorechten (gebruik van de openbare weg) in Terneuzen gaan aanzienlijk omhoog. De tarieven zijn al bijna een kwart eeuw ongewijzigd en het dagelijks gemeente bestuur vindt aanpassing aan de eisen des tijds om die reden op zijn plaats. Een terras kostte een kroegbaas in de binnenstad tot nu toe 18,50 gulden per vierkante meter. Bur gemeester en wethouders stellen voor dat bedrag in twee fasen te verhogen. Naar veertig gulden per vierkante meter per 1 januari dit jaar, en naar zestig gulden per vierkante meter met ingang van 1 januari 1997. Voor de overige ge bieden in de gemeente luidt het voorstel het precariorecht te ver hogen naar vijfentwintig respec tievelijk dertig gulden. Ook voor het tijdelijk ophangen van spandoeken denken B en W aan verhoging in twee etappes. Honderd gulden per twee weken in de eerste fase en honderdvijf tig gulden voor dezelfde periode Van onze verslaggever Terneuzen - Met 159 kilome ter per uur stond G. V. uit Axel in juli van vorig jaar op de foto. Hij was geflitst op rijksweg 61 nabij Biervliet, waar een maxi- I mumsnelheid van tachtig geldt, i „Klopt," zei hij, toen hij dinsdag I op zitting van de kantonrechter in Terneuzen werd geconfron- teerd met de - gecorrigeerde - snelheidsovertreding van hon- j derdvierenvi j ftig Op het waarom had hij een even als voorspelbaar ant woord: haast. Niet-om de boot te n, maar om naar het strand te gaan. Een paar vrienden waren reeds vooruitgereden en hij wilde ze inhalen. „Anders vind je ze nooit meer terug," meende hij en om die reden had hij het gas 'even Officier van justitie Den Hartog had daar weinig begrip voor. De mate van de overtreding en V.'s laconieke houding vroegen haar inziens om hardhandig optreden. Zij eiste 740 gulden boete, plus een voorwaardelijke rijontzeg ging van vier maanden. «Die hangt de komende twee jaar als een zwaard van Damocles bo ven uw hoofd," voegde ze eraan toe. Kantonrechter Melens vonniste conform de eis. (ADVERTENTIE) Ooit kiest u voor mooist hot design horloge van Jakob Jensen met afstands bediening. Dit ontvangt hij een Bang&Olufsen Surround Sound System bestaande uit: breedbeeld IV met video, radio, OD-speler, cassettedeck en 4 aktieve speakers. Kijk in onze etalage, vraag demonstratie. !e,e hear. feel. Center, Stationsstraat 7 3 jaar garantie in de tweede fase. Voor reclame-objecten gaan be dragen gelden van vijfentwintig gulden (was zestien gulden) voor een oppervlakte van dertig vier kante decimeter of minder en 37,50 gulden per 1 januari vol gend jaar. De lichtreclames aan lantaarnpa len wil het dagelijks gemeentebe stuur uitbesteden aan een gespe cialiseerd bedrijf. Het onderzoek daaromtrent is nog aan de gang. Voordeel hiervan is, aldus het college, dat het de gemeente werk bespaart en er hogere opbreng sten gerealiseerd kunnen worden. Daarnaast is het plan de rechten voor het innemen van stand plaatsen op een andere manier te berekenen. Nu gebeurt dat op ba sis van de Marktgeldverordening maar B en W willen omschakelen op een heffing op basis van de Precariobelasting. De gemeente maakt daarbij on derscheid in incidenteel gebruik en permanent gebruik. Het voor stel is om voor een dag 1,65 gul den per vierkante meter in reke ning te brengen (was 1,60 gulden) en voor een dag per week gedu rende een heel jaar 18,50 gulden per vierkante meter. Voor twee tot en met vier dagen per week is het tarief veertig gul den per vierkante meter en bij meer dan vier dagen zestig gul den per vierkante meter. Op basis van de Marktgeldveror dening betaalde iemand voor één vaste dag in de week net zoveel als voor vier vaste dagen per week. Door de nieuwe tariefsdif ferentiatie maakt de gemeente aan die scheefheid een eind. Het voorstel tot wijziging van de precariorechten komt ter sprake in de vergadering van de commis sie financiën. Die is donderdag 11 april vanaf 19.30 uur in het stad huis. Van onze correspondent Sas van Gent - Je gaat op kamers wonen en je bent op zoek naar huishoudartikelen voor weinig geld. Of je bent verzamelaar en op zoek naar uitbreiding van je collectie. Je hebt de zolder opgeruimd en wilt je spulletjes kwijt. Dan is de Snuffelmarkt in de Vlaanderen de uitkomst. Al enkele jaren is dit de ontmoetingsplaats tussen vraag en aanbod en trekt vele be zoekers uit heel Zeeuws- en Bel gisch Vlaanderen. Tweede paasdag wordt er weer een Snuffelmarkt gehouden, van 10.00 u tot 17.00 u. Leerlingen van Aardenburg en Hoofdplaat dueleren om de bal. Van onze correspondent St.Jansteen/Axel - De basisschool Ing- helosenberge uit St. Jansteen is gisteren schoolvoetbalkampioen van het rayon Hulst geworden bij de jongenselftallen. Het toernooi werd gespeeld op het sportpark in St.Jansteen. Het team uit St.Jansteen wist alle wedstrij den in volle winst om te zetten. Eerst moest de Schakel uit Vogelwaarde er met 3-0 aan geloven en vervolgens moesten de beide Axelse scholen Prinses Marijke en Antonius met respectievelijk 2-0 en 1-0 hun meerdere erkennen in de Steense ratten. Dankzij een beter doelsaldo werd de Anto- niusschool tweede. Derde werd de Prinses Marijkeschool en vierde De Schakel uit Vo gelwaarde. Het team uit St. Jansteen mag nu woensdag 24 april in Vosmeer strijden om het kampioenschap van Zeeland, samen met de andere negen rayonwinnaars. In het Axelse bos, op het sportpark van de voetbalvereniging Axel, leverden vijftien meisjesteams uit het rayon Hulst felle strijd tijdens de voorronden. Er werd in vier pou les gespeeld. Als winnaars kwamen uit de bus Antonius I(Axel), De Werf (Philippine), De Stelle (Philippine en De Schakel (Vogel waarde). Deze vier teams spelen woensdag middag 17 april de finale. Dat gebeurt we derom op de sportvelden van de voetbalver eniging Axel. St.JozefschooI Het meisjesteam van de St. Jozefschool uit Eede is voor de vijfde opeenvolgende keer winnaar geworden van het Paasvoetbaltoer- nooi voor de leerlingen van de West- Zeeuws-Vlaamse basisscholen. Op het sportcomplex van de SV Oostburg aan de Baljuw Veltersweg bleven ze in de fi nale poule OBS Breskens II en Molenbol- werk uit IJzendijke de baas. Bij de jongens pakten de leerlingen van de RK Basisschool FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Op Dreef uit Aardenburg de winst. In de finale-poule rekenden ze af met de St. Jozefschool uit Eede en de OBS Oostburg. In het Aardenburgse team gecoached door Magda de Valcke en Carlo de Baerdemae- cker was Hamse Osman de spil waar het om draaide. Goed gesteund door zijn medespelers werd eerst OBS Oostburg met 4-0 verslagen ter wijl ook de St. Jozefschool tegen een kanslo ze 3-0 nederlaag opliep. In totaal kwamen 21 jongens- en 14 meisjesteams in actie. De winnaar bij de jongens mag op 24 april naar het Zeeuws kampioenschap in Nieuw Vossemeer. De meisjes van de St. Jozefschool blijven in de eigen regio voor dat Zeeuws kampioen schap. Zij spelen op 8 mei hun provinciale titelstrijd in Oostburg. De organisatie van de voorrondes was in handen van de schoolvoetbalcommissie West Zeeuws Vlaanderen in samenwerking met de SV Oostburg. Door Eugene Verstraeten Doel - Het woord 'kerncentra le' roept bij velen gemengde gevoelens op. De angst voor kernenergie is bij de bevol king diepgeworteld. De Tsjer- nobyl-ramp tien jaar geleden maakte die beeldvorming er bepaald niet beter op. En dan was er ook nog de anti- atoombeweging die de kerneen- trales er voortdurend van heeft beschuldigd de aarde te bezoede len. De kernenergie-wereld rea geerde met een stroom van infor matie over hoe veilig kerncentra les zijn. Maar heeft dat geholpen Niet echt, zo concludeert men in het kerncentralepark bij Doel (KCD). En dus moet het roer om. Het KCD-imago moet verande ren van een 'wereldvreemde' in een 'normale', ja zelfs 'bezorgde' industrie. Invloed „Dat jullie binnen de centrale veilig werken, dat geloven we nu wel, horen we regelmatig van be zoekers. Maar hoe zit het eigen lijk met zaken als afval en de in vloed van KCD op de directe om geving?" geeft directeur Willy De Roovere de gevoelens van bui tenstaanders weer. Men is daar eens over gaan den ken en is terecht gekomen bij EMAS. Dat staat voor Eco Mana gement and Audit Scheme, een volledig milieuzorgsysteem voor bedrijven dat straks de Europese standaard moet worden. Tenmin ste, als alle lidstaten het ooit over de definitieve inhoud eens kun nen worden. „Voor ons is het in ieder geval een goed instrument om onze be zorgdheid voor het milieu naar buiten toe kenbaar te maken," al dus De Roovere. „Wat wij willen bereiken, is dat de mensen straks inderdaad tot de conclusie komen dat ook wij oog hebben voor het milieu." Meedoen is nu nog vrijwillig, maar de verwachting is dat be drijven in de toekomst verplicht een EMAS-certificaat moeten halen. KCD wil dat papiertje in de loop van volgend jaar op zak hebben. Het mes moet dan aan meerdere kanten snijden. Ten eerste betekent dat werken aan de interne organisatie. Het opzetten van een intern mi lieuzorgsysteem. En efficiënter omspringen met water en stroom en minder productie van afval en afvalwater. Maar ook minder hinder voor de omgeving. Als nu Doel 2 opstart, hebben omwo nenden daar veel last van. „We gaan daarom de startejector technisch het zwijgen opleggen." Afvalwater Milieucoördinator Els Thoelen vult aan dat KCD 150.000 frank gaat stoppen in de beheersing van het afvalwater. „De laatste drie jaar is het gebruik van lei dingwater al met veertig procent gereduceerd. We nemen steeds meer Scheldewater dat we zelf bewerken. Maar dat we ook zo veel mogelijk weer hergebrui ken." Het afvalwater heeft ook zijn in vloed op de vispopulatie in de Schelde. Die 'impact' moet min der, vindt KCD. „Maar op dit vis- project komen we in juni nog uit gebreid terug." KCD heeft de afgelopen jaren ook al anderhalf miljoen frank gestopt in een natuurontwikke lingsproject in de zes hectare gro te 'voortuin' van de kerncentrale. Het aangeplante groen, zoals knotwilgen, hagen, en struweel is nu nog klein, maar moet in de loop der tijd veranderen in een natuurlijk Vlaams polderland schap. Poelen en kunstmatig moeras moeten amfibieën lokken. Maar ook waterhoenen, eenden en graspiepers verleiden er een gezinnetje te stichten. Door het gebiedje is een wandelroute aan gelegd. Op een hoogte van een metertje of 85 is aan een van de koeltorens een nestkast gehangen en daar heeft zich nu een koppeltje slechtvalken genesteld. Het is het eerste bekende broedgeval in België sinds 1972. In Vlaanderen was het laatste broedgeval zelfs in 1958. Eco-fïetsroute Dan is er ook nog een zogenaam de Eco-fietsroute. Die voert wiel rijders over een 33 kilometer lang traject door de polders rond Doel en langs het natuurgebied Saef- Hulst - Twee veertienjarige meisjes uit Hulst zijn doorver wezen naar het Haltbureau na de diefstal van snoepgoed en sigaretten uit de supermarkt in het winkelcentrum aan het Stationsplein. Hulst - Bij de frituur aan de Grote Markt werd een vals bil jet van honderd gulden ontvan gen. Niet bekend was wie het uitgegeven had. Axel - Uit de auto van een be woonster van de Bernhard- straat werd de autoradio-cas setterecorder gestolen door het inslaan van een portierruit. De auto stond geparkeerd achter een huis aan de Paulus Potter straat. Axel - Een winkelier aan de Weststraat kreeg twee valse briefjes van honderd gulden. Waarschijnlijk waren ze uitge geven door een Belgisch paar in de leeftijd tussen de dertig en veertig jaar. Terneuzen - Een 25-jarige man uit Gent zette het op een lopen toen hij in de binnenstad de po litie aan zag komen. Toen de agenten de man controleerden, bleek dat hij zich niet voor niets uit de voeten had willen maken. De Gentenaar moest nog boetes van respectievelijk 636 en 195 gulden betalen. Hij werd aangehouden en naar het politiebureau gebracht. Nadat zijn moeder het verschuldigde bedrag had betaald, kreeg de man de vrijheid terug. Terneuzen - Een 22-jarige taxichauffeur uit Terneuzen deed aangifte van mishande ling. Toen hij woensdagoch tend om 05.30 uur een paar mannen uit de kroeg naar huis moest brengen, deed een van hen moeilijk omdat hij tegen de zin van de chauffeur een siga ret opstak in de auto. De klant, een 25-jarige Terneuzenaar, verkocht de taxibestuurder daarop een klap. Terneuzen - Uit de rijwielstal ling van verpleeghuis Ter Schorre is de bromfiets gesto len van een 23-jarige vrouw uit Terneuzen. Oostburg - Een 68-jarige vrouw uit Oostburg werd be trapt toen ze uit een winkel aan de Schoolstraat een paar repen chocola meenam zonder te be talen. De 'buit' had een waarde van zeven gulden. Sas van Gent - Een vrouw uit Sas van Gent ontdekte dat haar portemonnee met daarin een paar honderd gulden, bankpas, nog wat andere per soonlijke papieren en foto's ge stolen was. Ze had afgerekend aan de kassa van de super markt aan de Canadalaan en legde de portemonnee bij haar boodschappen in het winkel wagentje. Ze lette vervolgens heel even niet op en weg was de beurs. PAASBAL - De afdeling Zeeuws-Vlaanderen van de vereniging tot integratie van homoseksuelen, COC, is twee dagen te gast in De Uientuin aan de Nieuwstraat in Terneu zen. Zaterdag 6 april is er van af 15.00 uur een gezellig mix café. Dat is zondag 7 april van af 16.00 uur en vanaf 20.00 uur begint het paasbal. ASTMA FONDS - De afdeling Terneuzen van het Astma Fonds en ziekenhuis Zeeuws- Vlaanderen houden maandag 22 april een voorlichtingsbij eenkomst over 'medicijnen bij cara'. De bijeenkomst is be stemd voor volwassen cara-pa- tiënten, ouders van kinderen met astma en andere belang stellenden. De thema-avond begint om 19.30 uur en vindt plaats in ziekenhuis De Honte. Een longarts en kinderarts zul len uitleg geven over cara en uitvoerig ingaan op de ver schillende soorten geneesmid delen die aan carapatiënten voorgeschreven kunnen wor den. ROMMELMARKT - De Samen op Weg club houdt 13 april een rommelmarkt in gebouw De Kandelaar in Terneuzen. De rommelmarkt duurt van 10.00 tot 16.00 uur. OOST-ZEEUWS-VLAANDEKEN Axel - H. Gregorius de Grote: Wit te Donderdag: 19 u. Goede Vrij dag: 19 u. Paaszaterdag: 22.30 u. Paaszondag: 11 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemelvaart: Witte Donderdag: 19 u. Goede Vrijdag: 15 u. Paaszaterdag: 20 u. Paaszondag: 9.45 u. tinghe. De route, die is opgesteld in samenwerking met de gemeen te Be veren en Natuurreservaten afdeling Beveren, wordt zondag 9 juni om 10.00 uur officieel inge reden met medewerking van een aantal hoogwaardigheidsbekle ders. Pendelaars kunnen hun au to stallen op het parkeerterein van de kerncentrale, en bij KCD kunnen fietsen gehuurd worden. Al die initiatieven kunnen na tuurlijk niet verhullen dat het niet allemaal milieuvriendelijk is bij KCD. Neem bijvoorbeeld al leen maar de kwestie van het ra dio-actieve afval, dat hoe dan ook vrij komt. „Maar ook wat dat betreft, hebben we al enorme in spanningen gedaan," zegt De Roovere. „Er zijn ruim vierhonderd kern centrales in de wereld en wij be horen hier in Doel bij de honderd beste. We hebben hier vier reac toren en die produceren elk per jaar 45 kubieke meter radio-ac tief afval. We proberen dat nog steeds te verminderen. Maar ja, hoe je het ook draait of keert, we kunnen dat afval natuurlijk nooit helemaal elimineren." WITTE DONDERDAG 5 april HERVORMDE KERKDIENSTEN Aardenburg (ST. Baafskerk): 19.30 u. Ds. H. Valk (HA). Axel: 19.30 u. Ds. J. Maasland. Groede:(Avondmaalsdienst) Ds. v. Dam. Hoek: 19 u. Vesper in Geref. Kerk. Hontenisse: 19.30 u. Ds. A. de Me- ij Mecima en vie. Mw. C. Don. Oostburg: 19.30 u. Ds. C. V. Dui nen (HA). 15.30 u. idem in 'De Burght'. Schoondiike: 19.30 u. Ds. T. v. Dam (HA).comb, dienst te Groede. Sluiskil: 19.30 u. Ds. R. Wasterval. Terneuzen: (Goede Herderskerk): 19.30 u. (HA). (Ziekenhuis De Honte): 15.30 u. (HA). Waterlandkerkje: 19.30 u. comb, dienst te Groede (HA). GOEDE VRIJDAG 6 april HERVORMDE KERKDIENSTEN Aardenburg (Kapel Coensdike): 16 u. Ds. H. Valk (HA). Axel: 19.30 u. Ds. R. v. Elde- ren.(Gez. dienst in Geref. Kerk). Biervliet: 19.30 u. Ds. J. v.d. Schee (HA). Breskens: 19 u. Ds. J. Leentfaar- v.d. Brug (in V.E. Kerk). Cadzana: 19.30 u. Ds. Houwaart (HA). Groede: 19.30 u. Ds. v. Andel (dienst in Waterlandkerkje). Hoek: 16 u. Ds. A. v.d. Maas (HA) in Vremdieke. 19 u. Ds. A. v.d. Maas (HA). Hoofdplaat: 19.30 u. Avondmaal viering te Biervliet. Hulst: 19.30 u. Ds. A. de Meij Me cima en vie. Mw. C. Don. Nieuwvliet: 19 u. Ds. C. Hoogen- doorn (HA). Oostburg: 19.30 u. Ds. C. v. Dui nen. Sas van Gent: 19.30 u. Ds. R. Wasterval. Schoondijke: 19.30 u. Ds. A. v. An del. comb, dienst te Waterland- kerkje. Sint Kruis: 19 u. Ds. H. Valk (HA). Terneuzen: (Grote Kerk): 10 en 19 u. (HA). (Opstandingskerk): 19 u. (HA). (Biechten Dieke): 15 u. (HA). (Ziekenhuis De Honte): 15.30 u. Oecu. viering. (Verpleeghuis 'Ter Schorre): 10.30 u. Mevr. Ds. M.Taalman- de Ruiter (HA). Waterlandkerkje: 19.30 u. Ds. A. v. Andel. comb, dienst. LJzendijke: 19.30 u. Avondmaals viering te Biervliet. Zaamslag: 16 u. Ds. H. Reinders (HA) in de Molenhof. 19.30 u. Ds. H. Reinders (HA). GEREFORMEERDE KERK DIENSTEN Axel: 19 30 u. ds. R. van Elderen GEREFORMEERDE KERKEN (VRIJGEMAAKT) Axel: 19.30 u. Kandidaat A. Bas. Hoek: 19.30 u. ds. A. Souman. Terneuzen: 19.30 u. ds. P. Storm. Zaamslag: 19. 30 u. ds. L. Leef- tink. EVANGELISCHE GEMEENTE Hulst: (Mavo school 'Het Rave lijn'): 10 u. A. Verbiest. Terneuzen: (De Kandelaar), 10.00 u. dhr. Goudswaard. VRIJE EVANGELISCHE GE MEENTE Breskens: 19.00 u. ds. J. Lentfaar. Retranchement: 19.00 u. dhr. P. Lauwaert te St.Kruis/Brugge. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Aardenburg: 19.30 u. ds. T. Post- ma (HA). Middelburg: 19.30 u. mevrouw C. Rezelman (HA). Vlissingen: 16.30 u. Mevrouw C. Rezelman (HA). Goes: (Donderdag) 19.30 u. ds. T. Postma (HA). Van onze verslaggever Terneuzen - Een tikkeltje ver baasd hoorde Terneuzenaar E. B. dinsdag de kantonrechter in zijn woonplaats aan. Niet verzekerd „Die auto was wél verzekerd," beweerde hij. B. had de auto in augustus van vorig jaar geleend van kennissen. „Ze hadden erbij gezegd dat er geen wegenbelasting' voor was betaald, dus dat ik moest uitkij ken als er ergens een auto langs de kant stond te controleren. En als er een boete kwam, was die voor mij." B. verkeerde dus in de veronder stelling dat hij terecht stond om dat er geen wegenbelasting was betaald. Maar dat niet alleen. Hij vertelde doodleuk dat hij ook nog eens had gereden zonder dat hij een geldig rijbewijs had, waarop het de beurt was aan officier én kantonrechter om verbaasd te zijn. „Dat hebben ze dan kenne lijk vergeten op te schrijven," gaf de officier toe. Zij vroeg ten slotte een boete van vijfhonderd gulden op te leggen voor het rijden zonder verzeke ring. De kantonrechter stemde daarmee in.

de Stem | 1996 | | pagina 15