ilegenheid Proef voor skateboarders Hulst lorpsraad Lamswaarde bepleit bouw van seniorenwoningen srs**-' 693 ïnbrouwers ffiSTEM En dat is nu het democratisch beginsel' Veel bezoekers op jaarmarkt in Koewacht DAG KLAPPER Parkeerterrein Van Ceulenplein wordt maand lang gedeeltelijk afgesloten an aar Proficiat ZEELAND C2 articulieren Antwerpen bant auto's van Markt Clingenaar fxposeert editie zeeland Leerlingen verrassen bejaarden Kijk en grijp 996 tfSTEM DONDERDAG 4 APRIL 1996 ns, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving, ng, prestatie, examen, kbraham enz. per kolom 0,65 incl. BTW, rote regel verplicht, to of afbeelding, 40 mm 26.- incl. BTW. tarieven op aanvraag. I-den niet geretourneerd. 312.313 of geef uw tekst ór plaatsing af bij één van ren. Schriftelijke opgaven ritend geaccepteerd, indien bekend zijn, ook indien uw iling bijgevoegd is. ons het recht voor teksten af van redenen te weigeren, ver klachten bereiken over de kst behoudt de uitgever zich /oor om de naam van de gever bekend te maken. iiit (an onze verslaggever iwaarde - De dorpsraad van lamswaarde wil dat de gemeente ontenisse en de regionale woning- iuwvereniging de bouw van senio- Iwoningen onderzoekt. Volgens de imsraad bestaat er in Lamswaarde uidelijk behoefte aan dat type ■oonvoorzieningen. ad heeft die behoefte aan se- iorenwoningen onlangs gepeild. Vol- Lp van Driessche, bestuurslid van de dorpsraad, zouden zeker zes ouderen voor een dergelijke woning in aanmer king willen komen. De dorpsraad heeft ook al een locatie in gedachte: het braak liggend terrein aan de Jac de Waalstraat, dat in bezit is van particulieren. Inmiddels heeft de dorpsraad zowel de gemeente als de Regionale Zeeuwsch- Vlaamse Woningbouwvereniging in een brief van zijn wensen op de hoogte ge steld. Wethouder B. Pauwels staat er in princi pe positief tegenover. „We zullen dat de ze maand nog ter sprake brengen in een overleg met de woningbouwvereniging." De dorpsraad maakt zich overigens 'ern stige' zorgen over het streekplan van de provincie. Met dat plan wil de provincie uitbreidingsplannen in de kleine kernen dwarsbomen. „Dat zou een ramp zijn voor de leefbaarheid van vele Zeeuwse kernen, waaronder Lamswaarde," aldus Van Driessche. „Een dorp is alleen leef baar te houden als er bouwmogelijkhe den zijn." In dat kader prijst de dorpsraad zich ge lukkig met de belangstelling voor het uitbreidingsplannetje aan de Pastoor Knipscheerstraat. Daar is plaats voor acht tot twaalf woningen. Drie kavels voor vrijstaande huizen zijn inmiddels verkocht, enkele kandidaten hebben een optie op een lap grond genomen. „Meer bouwactiviteiten betekent ook meer werkgelegenheid. Kleinere aanne mersbedrijven verdienen er hun boter ham mee. Door het streekplan zal de werkgelegenheid voor deze bedrijven een fikse deuk oplopen." Van Driessche kondigt aan in een brief aan Gedepu teerde Staten de bezwaren tegen het streekplan kenbaar te willen maken. De dorpsraad heeft verder bij de ge meente Hontenisse gepleit voor de aan leg van verkeersremmers in de Jac. de Waalstraat en de Dreef. Automobilisten lappen daar volgens de dorpsraad de snelheidslimiet frequent aan hun laars. „Dat levert onder andere gevaar op voor spelende kinderen op het plein bij de kerk," aldus Van Driessche. Voorlopig zal daar echter geen drempel komen, laat wethouder Pauwels weten. Wel wordt binnenkort een tweede drem pel aangelegd in de Frederik Hendrik straat. ger gefeliciteerd! 4DERDAG 4 APRIL Mtbari in Standaarbuiten ar 40 jr. Jen?!) ierd elly ken ers Ie en van Lisette welkom in de rij dl vijtigers Je ziet nu Sara H.G. Marcel, Karei en Ann! Dit had je niet verwacht Monique-Marcel (Haantji Anneke, Witte, Comé ,oelPak- Het kerkplein had de oude, vertrouwde sfeer van een echte veemarkt. I Van onze correspondente [Koewacht - De 104e editie Ivan de jaarmarkt in Koe- I wacht telde maar liefst 74 I paarden. „We hadden liever wat minder paarden en wat meer mnderen gehad," zegt voorzitter van het jaar- Imarktcomité J. Smet. De jaarmarkt trok weer veel be- lzoekers. Het kerkplein had de oude, vertrouwde sfeer van een echte veemarkt. „Vroeger wer den er ook waren als boter en melk verkocht. De folklore wil len we met de jaarlijkse traditie van een markt in ere houden." Behalve de paarden en runderen waren er zestig stuk pluimvee en 23 geiten en bokken. Diverse soorten cavia's en konijnen ver tederden het publiek. De eige naars, veelal kinderen, hoopten allen op een mooie prijs. De agrarisch geïnteresseerden konden hun hart ophalen bij de diverse landbouwwerktuigen. De grote aantrekkingskracht van de jaarmarkt zijn volgens de voorzitter toch elke keer weer de dieren. Uitslagen: runderen: algemeen kampioen vrouwelijk: Slagerij Huiskes, Algemeen kampioen man nelijk: Slagerij Eggermont. Pony's: FOTO CAMILE 5CHELSTRAETE Algemeen kampioen hengsten: G. Janssens, Algemeen kampioen mer ries: A. Martens. S. van Houten (haflinger): algemeen kampioen. Koudbloedpaarden: Al gemeen kampioen: S. Burm. Geiten: lammeren: eerste plaats: Janssens. Geiten: jaarlingen: eerste plaats: Vervaet. Cavia's: eerste plaats: Jen nifer Rottier. Konijnen: mooiste ram: L. Bakker (Pool blauw oog). Mooiste voedster: Sabine van Waas (baard konijn). Duiven: eerste plaats: L. Roelands. Kippen: eerste plaats: J. Schoneberg. Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst komt de plaatselijke skate boarders tegemoet. Met ingang van dinsdag 9 april kun nen ze terecht op de parkeerplaats bij het Van Ceulen plein dat voor de helft wordt afgesloten. Het gaat om een proef van een maand. Als er veel gebruik van gemaakt wordt, dan zal Hulst een permanente skateboard-terrein aanleggen. Burgemeester en wethouders hebben deze week besloten de proef te houden. Al langer klinkt de roep van de skateboardende jeugd om een apart terreintje. Maar de gemeente is daar tot op heden nooit op ingegaan. Brieven Toch dringt nu ook bij de ge meente het besef door dat de ska teboarden geen eendagsvlieg is. „We krijgen regelmatig telefoon tjes en brieven van skateboar ders. We beseffen dat de sport vooral onder iets oudere jeugd Van onze verslaggever Antwerpen - De Grote Markt en de Kaasrui in Antwerpen zijn vanaf vandaag autovrij. Het gaat om een proef die tot eind september duurt. Met het weren van de auto's wil het Antwerpse stadsbestuur de toeristische aantrekkingskracht van de Grote Markt verhogen. Daarnaast speelt de maatregel in op de overlast. Vooral 's avonds is de Grote Markt een chaos omdat automo bilisten hun voertuig overal par keren. Grote wegtakeloperaties hebben dit parkeergedrag niet kunnen veranderen en dus grijpt de Antwerpse politie nu naar drastische middelen. De Grote Markt is voortaan verboden ge bied voor auto's. Vanwege deze maatregel zijn ook in een aantal omliggende straten de verkeers regels aangepast. Openingstijden: Ma. 13.00-18.00 uur. Di.t/m Do. 10.00-18.00 u"r Vr. 10.00-21.00 uur. Za. 10.00-17.00 uur. Zo. 11.00-16.00 uur. luist-De Clingse schilder Adri- p. den Boon exposeert zijn werk *t en met 18 april in het ABN uro-kantoor aan de Grote jsrkl. )n toont in het kantoor htig van zijn doeken uit de cy- s 'Stille verwondering'. „Alle nlderijen zijn gebaseerd op Pgeen wij onszelf en de wereld sarin wij leven aan doen en la- naan doen," aldus Den Boon «Niet zwaar moraliserend, Jar met een knipoog, hier en far wat sarcastisch misschien." ^tentoonstelling is te bekijken |®ns kantooruren van de bank. factie keuzen: «andstraat 32,4532 CG 769, fax 0115-645742. F® euren: Peter Oggel (editiechef), van den Assem, Frank van Cooten, rNlph.ed.chef), Rein van der A Harold de Puysseleijr. .jfo# 1,4461 JK tül 3700, fax 0113-273701 W»?Ur: Cees Maas (PFovincie- Wgever). fe^t 14a, 4561 CW t!!t 'O, fax 0114-372771. (r«\/,en: Gerlactl Hochstenbach, WeVerstraeten. idactie Zeeland: r'women r.^mv501 IS-645751 (waag 0115.645753 iSiÜIntie'exPl°ita'ie •'temenZVK en: |0mf!aat32,4532CG Irteno fax 0115-645741 erwroordigers: jB,3'privé0115-563976, °«noven, privé 0115-452732, "timers, privé 0115-562354 te^M56,CW e9enwoordigers: rian 5.din Brende' Privé 0114-314570, 0 Verst) Meten privé 0114-316755. FtOonlaï-i F"veui 14-316 P0'6-5020894rneMUUrmanS' rSstijden: ['""Vr,8,30-J700 uur Door Gerlach Hochstenbach Hulst - De Hulster raadzaal gisteravond. De voorzitter blijft de voorzitter. Kessen dus Kessen. Maar voor één keer hebben de Blommaerts en de Steijaerts hun plaats af gestaan aan de jongere garde. Vijfendertig middelbare-school- leerlingen uit Zeeuws-Vlaande- ren en België moeten in een spe ciale commissievergadering hun projectvoorstellen presenteren en verdedigen. De vergadering vormt de afslui ting van de 'Wegwijsdag' die gis teren zowel in het Hulster stads kantoor als in het Belgische Be- veren plaatsvond. „De leerlingen wegwijs maken in de lokale poli tiek aan de hand van een thema, dat is de centrale doelstelling van de dag," laat coördinator Dag- mar Versmoren weten. Het thema, 'alcohol- en drugs preventie', is actueel en sluit aan bij de belevingswereld van jonge ren. Zeventig leerlingen uit Hulst, Axel, Beveren, Sint-Gillis- Waas en Stekene nemen er aan deel, eerlijk verdeeld over de stadhuizen van Hulst en Beveren. In groepjes werken ze overdag aan hun projectvoorstellen, afge wisseld met gespreksrondes met ambtenaren, belangenorganisa ties en lokale politici. Maar 's avonds gaat het voor de echt. De vier projectgroepen heb ben elk drie afgevaardigden aan de raadstafel. Zij presenteren en verdedigen hun voorstellen, die een begroting van 2500 gulden niet te boven mag gaan, met hart en ziel. Slechts één voorstel wordt straks aangenomen en daadwerkelijk uitgevoerd. Groep 1 wil een grensoverschrij dende jongerenraad instellen en bovendien een wekelijkse jeugd- avond houden met preventieve aandacht voor alcohol en drugs. „Om jongeren van de straat te houden," motiveert woordvoer der Michael. Groep 2 wil een the madag over drugspreventie orga niseren met een tentoonstelling rond alcohol en drugs en een feest De leerlingen stellen vragen van achter de tafel in de Hulster raadzaal. met hapjes en theater. Groep 3 kiest voor preventie en voorlich ting met behulp van leskisten. Groep 4 ten slotte ziet meer in het maken van een videoband, aan de hand van het levensverhaal van een ex-verslaafde. „Die willen we verspreiden via scholen en bibli otheken," aldus Lieven. Er volgt een eerste stemming on der de aanwezigen op de publieke tribune. Het resultaat is dat groep 4 er twee commissieleden bijkrijgt en bij de eerste groep één lid mag aanschuiven. De vragenronde. De groepen ne men elkaar onder vuur en spuien volop kritiek op andermans voor stellen. Het zijn vooral de Vlaam se knullen Davey (groep 2) en Lieven (groep 4) die het felst in hun betoog zijn. Davey vindt de videoband van Lieven maar niks. „Is niet effec tief, geen exclusief idee, niet overtuigend." „Met die ene themadag van jullie bereik je helemaal niets," ripos teert Lieven. „Ik denk niet dat jongeren entree willen betalen voor jullie tentoonstelling." „Bij die film van jullie vallen ze in slaap," roept Davey venijnig. En zo gaat het nog even verder. Kessen moet als goed en onpartij dig voorziter enkele malen ingrij pen als de huishoudelijke regels aan de laars gelapt worden. Vooral Davey ontpopt zich als een ware cynicus die de andere projectvoorstellen op alle moge lijke manieren onderuit probeert te schoffelen. Na de debatten volgt de eerste stemming onder de vijftien com missieleden. Elk lid stemt voor zijn of haar eigen voorstel. Maar omdat een voorstel met meerder heid van stemmen moet worden aangenomen, is coalitievorming noodzakelijk. Vandaar dat Kes sen de vergadering schorst. Koortsachtig overleg tussen de fracties volgt. De spanning stijgt. aanslaat en dat het om een blij vend gebeuren gaat," aldus wet houder P. Weemaes. Vandaar de proef op het parkeer terrein aan het Van Ceulenplein, dat voor de helft met hekken wordt afgesloten. Skateboarders mogen daar vanaf dinsdag dage lijks tot 21.30 uur hun gang gaan, mits er geen overlast voor omwo nenden is. De gemeente zal de proef na een maand evalueren. Weemaes: „We bekijken of er vol doende gebruik van wordt ge maakt om de aanleg van een defi nitieve skateboardbaan recht vaardigt." Niet onbeperkt Mocht dat zo zijn, dan komt die niet op het proefterrein aan het Van Ceulenplein. „We hebben een aantal locaties in gedachten, maar daar wil ik nu nog niet prijsgeven. Dat zullen we in sa menspraak met de jeugd bepalen. Ook de aanleg van skateboard attributen bespreken we samen met de jeugd. We zullen zien of dat allemaal financieel haalbaar is. We zijn natuurlijk niet onbe perkt in onze mogelijkheden." Kloosterzande - Naar aanlei ding van een spreekbeurt van de leerlingen Frederik van de Kieboom en Sanne de Weers van groep 5 van basisschool 'Ter Duinen' maakte gisteren de gehele groep een uitstapje naar bejaardentehuis 'St. An- tonius'. Zij werden daar hartelijk ont vangen door directeur R. van de Kieboom, die hen rondleidde door het gebouw. De kinderen mochten een kijkje nemen in de keuken, in het winkeltje, de kap salon, de kamers en een badka mer. Natuurlijk was er ook nog tijd om eventjes gezellig in de ontmoetingsruimte te zitten en te babbelen met enkele bewoners. Alle leerlingen hadden zelf iets gemaakt voor de bejaarden, maar daarvan merken die pas een dag later iets, wanneer de post wordt rondgedeeld. Dus alle bewoners worden vandaag verrast. De uitbater van onze buurtsuper gaat ge bruik maken van de verruiming van de winkelslui tingswet. Hij mag dan tot acht uur 's avonds openblijven en op een twaalftal zondagen in het jaar zijn winkelwagens en mandjes aan het omzetfront inzetten. Ik ken de uitbater niet bij naam. Het is een vage meneer die in Kapelle schijnt te huizen op de derde verdieping van een betonnen kantoorgebouw, met een paar verlichte initia len van enkele meters groot aan de gevel. Maar de gruttersdynastie waaruit hij is voortgesproten, ken ik maar al te goed. Wij zijn al sinds mijn kinderjaren klant van zijn voorzaten, een een voudig kruideniersechtpaar. Deze mensen dreven hun naar nootmuskaat, gemalen koffie, zachte zeep en kaas geurende onderneminkje op dezelfde plaats waar nu de buurtsuper staat. Hun assortiment bevond zich in houten bakken, in stop flessen en blikken trommels. Vleeswaren werden gesneden op een imposante, rode machi ne. 'Van Berkel Patent', stond er op het grote wiel, waarmee de machine werd aangedre ven. Op een opvallende plaats op de toonbank stond een reus achtige glazen kelk, gevuld met eieren. Koffie kocht je in de vorm van bonen, die je des gewenst tot gruis kon laten malen in een lawaaierige ma chine. Er zat een brede trech ter op, die werd afgesloten door een glimmende, koperen deksel. Een stuk kaas sneden ze af met behulp van een dunnen staaldraad. Je kon het ook in plakjes krijgen. Dan werd er een soort guillotine in stelling gebracht. Mijn moeder wou nooit gesneden kaas, want de kruidenier sneed nogal on voordelig. Hij verkocht ook eau de colog ne, die hij oppompte uit een soort syphon. Fantastisch om het gade te slaan. Er was trouwens altijd actie achter de toonbank te beleven. Niet alleen bij het snijden van vleeswaren of kaas, maar ook bij het afwegen van stroop. Deze werd met behulp van een rare houten spatel opgediept uit een groot vat. Geboeid kon ik toezien hoe het taaie spul, traag als lava. in de op de weegschaal geplaatste stenen stroopkan vloeide. Daar heb ik leren rekenen, want het ge wicht van de stroopkan moest worden verrekend met het to taalgewicht dat de weegschaal aangaf. Op een dag nam onze kruide nier de nieuwerwetsigheid van de zelfbediening over. Hij noemde zijn zaak 'Kijk en Grijp', wat hem in het begin veel verdachtmakingen ople verde. Wij vonden de naam een beetje obsceen, omdat hij een sexy dochter had, die wei eens mocht helpen in de zaak. Hij had nog geen winkelwa gens, maar stalen mandjes. Een lopende band bij de kassa was er ook nog niet. De krui denier en zijn vrouw zaten achter een iets gewijzigde, maar in de kern ouderwetse toonbank. Zij controleerden de uitlees van de elektrische kassa met behulp van papier en een stompje potlood. Je kon trouwens je boodschap pen ook gewoon aan de toon bank opgeven. De baas of zijn vrouw liepen dan met je mee om de gewenste artikelen te pakken. Ze waren vaak tot diep in de nacht bezig om losse suiker, zout, bonen en noem het maar op, af te wegen en in papieren zakjes te stoppen met hun eigen naam erop. Alleen Brusselse Kermis werd voor verpakt aangeboden. Het was nog altijd bar gezellig in de winkel. De kruidenier en zijn vrouw kenden hun klanten en hun sores tot in detail. Alle lief en leed werd rond de toon bank besproken. Je kon, als je vast werk had, op de pof ko pen. Niemand keek vreemd op, als je 's avonds, bij onver wacht bezoek, de kruidenier uit zijn woonhuis haalde om een fles vruchtenwijn te ko pen, of als je hem op zondag lastig viel voor een half pond allerhande. In principe was hij altijd open. Nu onze kruide nier een buurtsuper geworden is en meisjes met een CAO en in blauwe schortjes gekleed met je afrekenen, komt dat ko pen bij avond en op zondagen terug. „Dat brengt ons dichter bij de klant," adverteert onze buurtsuper. Maar een pond stroop afwe gen kan hij niet. En onze sores laten de caissière koud, behal ve als we die met een barcode op haar lopende bandje kun nen zetten. Tel uit je winst, Kijkgrijper (ADVERTENTIE) LEGT AAN VAN 11.00 TOT 17.00 UUR IN: TERNEUZEN goede vrijdag 5 april Westelijke Kade voor de middensluis DE INNOVATIEVE VISIE VAN BANG OLUFSEN OP HIFI-TV-VIDEO-TELEFONIE IN EEN BOEIENDE EXPOSITIE FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Als de commissieleden hun plaats weer hebben opgezocht, blijkt dat de groepen 1 en 2 een pact hebben gesloten, evenals de groe pen 3 en 4. Maar - 'en dat is nu het democra tisch beginsel', zal Kessen later uitleggen - groep 4 telt een dissi dente: Sabrina. Zij sluit zich aan bij de tegenpartijen, waardoor die de winst behalen, met één stem meer. Sabrina's opstelling stuit op groot ongenoegen van Lieven, de ware leider van groep 4. Duidelijk ontgoocheld bijt hij haar toe dat ze de 'hele dag niets gedaan heeft en nu naar de ande re kant loopt'. Voorzitter Kessen troost hem. „Die teleurstelling betekent dat jullie de dag zeer se rieus genomen hebben." Het winnend projectvoorstel - het instellen van een jongeren- raad en het organiseren van een themadag over alcohol en drugs - zal overigens getoetst worden op zijn toepasbaarheid. MARKTEN GOES Expo Flora - met o.a. huishoud beurs, bloemen- en planten, kunstex positie, bloemschikwedstrijd, senio- renbeurs, hobby-paviljoen en antiek paviljoen - Zeelandhallen Nobelweg 6 - do t/m vr 14.00-22.00 uur - za t/m ma 10.00-18.00 uur (ƒ10- kinderen 6 t/m 12 jr 3,50) THEATER TERNEUZEN Het Sujet - door Marlies Helder - Zuidlandtheater - 20.00 uur 22,50) VLISSINGEN Jeroen van Merwijk - Van Merwijk legt het nog een keer uit - Het Arse naaltheater - 20.00 uur 17,50) DIVERSEN ABTSDALE Vleeskaarting - Manege de Buck - 19.30 uur AXEL Gespreksavond - org. Samen Beter- De Zeeuws-Vlaamse Ziekenhuiszorg - de Halle -19.30 uur Kaarting - Gregoriuscentrum -14.00 uur Sportinstuif vanaf 16 jaar - 't Spor- tuus-13.30 uur KOEWACHT Schieting voor bejaarden - café 't Hoekske-13.30 uur KLOOSTERZANDE Vleeskaarting - café De Kastanje - 19.30 uur CLINGE Ouderengymnastiek en biljarten KBO - Malpertuus -13.30 uur STOPPELDIJK Prijskaarting - 't Gelaag -14.00 uur OSSENISSE Koersbal - Hof ter Nesse -14.00 uur v WESTDORPE Kaarting - Concordia -13.30 uur GRAAUW Kaarting - Gemeenschapshuis - 13.45 uur SLUISKIL Bloemschikken - Het Meulengat - 19.30 uur LAMSWAARDE Schieting bejaarden -13.30 uur KIELDRECHT Bezoek arboretum Kalmthout - Bond Grote en Jonge Gezinnen HOEK Bloemschikken - De Hoekse Rakkers -13.00 uur FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Toy Story HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Get Shorty 20.00 uur Money Train 20.00 uur Casino 20.00 uur Heat 20.00 uur Broken Arrow 20.00 uur Toy Story xxx 20.00 uur Ace Ventura: when na ture calls MIDDELBURG Cinema - 20.00 uur Underground VLISSINGEN Alhambra 1 - 20.00 uur Broken Ar- 20.00 uur Toy Story row Alhambra 2 (Eng) Alhambra 3 - 20.00 uur Money Train xx14.00 uur Ace Ventura: when natu re calls Alhambra 4 - 20.00 uur Get Shorty BRUGGE Kennedy Complex 14.00,16.00 en 18.00 uur Toy Story 17.45 en 20.00 uur Get Shorty 14.00 en 16.00 uur Babe 20.00 uur Sense and sensibility 20.00 uur Dead man walking 20.00 uur Casino 14.00 uur Never talk to strangers 16.00 uur Heat 14.00 uur Braveheart 18.00 uur She good Fighter GENT Decascoop 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Sud den Death 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Copy cat 14.30 en 17.00 uur Cutthroat Island 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Ace Ventura: when nature calls 20.00 en 22.30 uur Nobody's Fool 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Get Shorty 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur 12 Monkeys 14.30 en 17.00 uur Toy Story (Ned) 14.30,17.00 en 20.00 uur Toy Story 14.30,20.00 en 22.30 uur Casino 20.00 en 22.30 uur Dead man Wal king 17.00 en 20.00 uur Sense and Sensibi lity 14.30 en 17.00 uur Babe, een buiten gewone big (Ned) 20.00 en 22.30 uur Heat 14.30 uurJumanji 20.00 en 22.30 uur Seven 22.45 uur Leaving Las Vegas KNOKKE Beverly Sereens 15.00,17.30,20.00 en 22.30 uur Sud den Death 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Ace ventura: When nature calls 17.30, 20.00 en 22.30 uur Copycat 15.00 en 17.30 uur Toy Story 15.00 uur Babe, een buitengewone big

de Stem | 1996 | | pagina 13