DESTEM tempo-team uitzendbureau SALES PROMOTOR PENSIOENADVISEURS DE WESTHOEK WAARNEMEND HOOFD ZORG M/V MONTAGE MEDEWERKER Kansen in tijdelijk werk ingenieur. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Adverteren opent perspectieven, uitzendbureau uitzendbureau pESTEM zoekt voor.Zuid-Nederland een Pensioen Groep Nederland B.V. Gtóudemans (parttime) Pensioen Groep Nederland B.V. FISCAAL JURIST Productiemedewerkers Vakantiewerk Helpdeskmedewerker m/v Contactpersoon Sociale Zaken m/v Administrateur m/v Timmerlieden Ambulant Objectleider m/v Administratief medewerksters ir randstad uitzendbureau Informatie voor Generaties hervormd verzorgingshuis Verkoop binnendienst medew. m/v SPILFUNCTIE MEDEWERKSTER MET Onderhoudsmonteur m/v Verkoop(st)er Telefoniste/receptioniste ZATERDAG 30 MAART 1996 DE STEM Namens onze cliënt, een groenvoorzie- ningsbedrijf te Bavel, komen wij graag in contact met kandidaten, die voelen voor de volgende functie: Pensioen Groep Nederland B.V. is een onafhankelijk adviesbu reau. Zij adviseert en bemiddelt bij het totstandkomen van indivi duele en collectieve pensioenvoorzieningen. Pensioen Groep Ne derland B.V. maakt deel uit van de Wesdorp Groep, een organisa tie die zich bezighoudt met de totale financiële dienstverlening. In verband met de expansieve groei zoeken wij voor het werkgebied Brabant meerdere: die dealers werft en relaties onderhoudt voor Luxalon® Domestica plafonds in de particuliere sektor. Adviseert, begeleidt en instrueert de dealers over produktconcept, montagerichtlijnen en bestaande en of nieuwe toepassingen. Kandidaat heeft zijn/haar HEAO-CE afgerond en heeft ervaring in een verge lijkbare funktie. Technisch inzicht is vereist. Leeftijd 25 - 35 jaar. Woonachtig in zijn/haar werkgebied of de bereidheid hebben daar te gaan wonen. Wie zijn wij? Onze stijl Hunter Douglas is een Hunter Douglas werkt als internationale Groep een gedecentraliseerde, met hoofdkantoor in Rotterdam internationaal gerichte groep van onafhankelijk - Bedrijven: meer dan 100 opererende ondernemingen. - Medewerkers: circa 12.000 Onze stijl is daarom ondernemend, flexibel, - Omzet: ruim 2 miljard informeel en resultaatgericht. - Aktiviteiten: in 80 landen Wij stimuleren initiatief en kreativiteit. Hunter Douglas vervaardigt een uitgebreid programma van Geïnteresseerd? - Luxaflex® Schrijf raambekledingprodukten mw. M. van Waardenberg, Sektor Personeelchef, en Hunter Douglas Europe B.V. Piekstraat 2, - Luxalon® 3071 EL Rotterdam bouwprodukten Tel.: 010 - 486 95 04 Leverancier van aluminium, houten en kunststof ramen en deuren. gevelprodukten bv Bredaseweg 106, Oosterhout l.v.m. de sterke groei van ons bedrijf zoeken wij voor onze afd. ramen en deuren een gemotiveerde Cijfervlugge VWO'er, liefst met Wiskunde en Economie I of II, die zich 1 a 2 dagen beschik baar stelt voor het voeren van de administratie. Gevraagd: soortgelijke ervaring van minimaal 2 jaar, bekendheid met administratieve systemen en flexibel inzetbaar kunnen zijn. Wijze van reageren: U kunt schriftelijk solliciteren bij W R Advies, de heer Mr. Drs. M.O. de Ruiter, Boompjes 55, 3011 XB te Rotterdam. Als (aankomend) pensioenadviseur doorloopt u een compleet op leidingsprogramma gedurende vijf a zes maanden. Na een theore tische opleiding gaat u theorie en praktijk combineren. Daarbij krijgt u een intensieve begeleiding. Na gebleken geschiktheid gaat u zelfstandig relaties werven en adviseren. Binnen uw werkgebied heeft u de mogelijkheid een eigen relatiekring op te bouwen en te beheren. In juli vertrekt Hans C als bevelhebber der la krachten. Op handen door zijn manschappe guisd door de Tweede gerespecteerd door zij eenvolgende politieke verlaat hij de actieve een omstreden man. Z den heeft menige polit veroorzaakt. Hij heefi gegeven aan de landm wat misschien wel de ste tijd is geweest vooi sinds de Tweede Were Heeft hij het nu goed juist niet? Luitenant-g Couzy zal in ieder gev ste in zijn soort zijn. Heeft u een bouwkundige opleiding (L.T.S.) en enige ervaring, neem dan contact op met de heer v. d. Vorst, tel. 06-52627186 of 0162-455894 Uw profiel: - u bent enthousiast en ambitieus; - u bent representatief en commercieel; - uw opleiding ligt op MEAO/HEAO-niveau; - uw leeftijd ligt tussen de 23 en 30 jaar. Uw honorering: - u krijgt een intensieve vakopleiding met com merciële trainingen; - u ontvangt een vast salaris en goede onkos tenvergoeding; - u kunt uw inkomen beïnvloeden door een bo nusregeling; - u heeft doorgroeimogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae zien wij graag voor 15 april a.s. tegemoet. Stuur uw brief met het opschrift 'pensï oenadviseur' aan: t.a.v. de directie Postbus 90, 4460 AB Goes. Voor onze kantoren in Breda en Zundert wordt ge vraagd een fiscaal jurist met enige ervaring. Het werk omvat: bezwaar- en beroepschriften; opzetten BV- holdingconstructies; opstarten en begeleiden bedrijven. Directe indiensttreding mogelijk. Sollicitaties p/a Posthoornstraat 14 4813 AP Breda. Tel. inf. 076-5147444. Voor diverse werkzaamheden zijn wij drin gend op zoek naar flexibele mensen die van hard werken houden. Neem voor meer informatie con tact op met Marc Belfroid of Diana de Koning. BH Wij zijn voor alle vakantieperiodes op zoek naar enthousiaste, gemotiveerde mensen die graag een centje bij willen verdienen. Geïnteresseerd? Spring dan snel binnen en schrijf je in. Voor een internationaal opererend farmaceutisch bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen die in ieder geval Nederlands, Engels en Duits vloeiend spreken en schrijven. Daarnaast dient u twee van de volgende talen te beheersen: Frans, Italiaans, Spaans, Portugees of Deens. Naast telefonisch contact met klanten verricht u ook administratieve handelingen. Bent u dienstverlenend en flexibel ingesteld, reageer dan snel. Heeft u reeds eerder gereageerd op deze vacature, dan hoeft u geen contact met ons op te nemen voor de nieuw opgestarte procedure. Informatie bij Marianne Spit, tel. (076) 520 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Wij zijn voor de gemeente Breda met spoed op zoek naar een contactpersoon voor de Wet Voorziening Gehandicapten. Als contactpersoon neemt u de aanvragen in en beoordeelt u of de aanvrager recht heeft op de voorziening. Voor de functie is een afgeronde opleiding HBO-MW of MBO-SJD vereist en relevante werkervaring. Bent u per direct lange tijd beschikbaar? Neem dan contact met ons op. Informatie bij Miriam Crousen, tel. (076) 522 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Voor een internationaal opererend ingenieursbureau zoeken wij met spoed een zelfstandig administrateur. In deze functie bent u verantwoordelijk voor het zelfstandig voeren van de projec tadministratie en facturatie. U heeft een MBA/SPD-opleiding, minimaal een aantal jaren relevante werkervaring en kennis van en ervaring met financiële software zoals Exact. Kennis van de Engelse en Duitse taal is gewenst. Deze functie gaat bij voorkeur zo spoedig mogelijk in en biedt toekomstperspectieven. Informatie bij Marjan Sprengers, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Wegens vervanging van een van onze mede werkers zijn wij voor het district Zeeuws- Vlaanderen op zoek naar een Voor een van onze klanten is Oost- Zeeuws-Vlaanderen (omgeving Hulst) zijn wij op zoek naar timmerlieden met ervaring in de tim- merbranche. Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met Diana de Koning. Het betreft een parttime dienstverband van ca. 15 uur per week. RUIJGROK VAN IERSEL LUCHTMAN ADVOCATEN BREDA UDEN Door Debbie Langelaan Bedrijfsprofiel Stoffels Cleaning is een middelgroot schoonmaak bedrijf. Er werken 700 men sen. Het werkgebied is Zuidwest-Nederland. Het gebied is opgesplitst in 4 districten met per district een kantoor. Terneuzen (hoofdkantoor), Middel burg, Roosendaal/Tilburg, Spijkenisse en Tilburg, le der district wordt aange stuurd door een districtma nager. De organisatie ken merkt zich door klantge richtheid, flexibiliteit en be trokkenheid. Schoonmaak is people business. De werkzaamheden bestaan uit: - Het selecteren, aannemen, instrueren en mo tiveren van nieuw schoonmaakpersoneel. - Leiding geven aan het schoonmaakpersoneel op diverse objecten. - Het bewaken van de kwaliteit. - Het onderhouden van contacten met de op drachtgevers. - Het beheren van een per object vastgesteld budget. IHI Wij zijn op zoek naar een ervaren admini stratief medewerkster op parttime basis. Kun je zelfstandig werken en heb je de ervaring waar wij naar op zoek zijn? Neem dan direct contact op met Diana de Koning. Ruijgrok Van Iersel Luchtman is een advocatenkantoor met 20 advocaten, dat zich voornamelijk bezighoudt met de advisering van het bedrijfsleven. Om ook in internationale zaken optimaal te kunnen adviseren, is het kantoor part ner van 1UROPE, een samenwerkingsverband van advocaten in de EU. De sfeer van de kantoren te Breda en Uden is energiek en cliëntgericht. Wegens vertrek van een van onze secretaresses zoeken wij voor ons kantoor te Breda op korte termijn een Voor deze interessante en afwisselende baan verlangen wij van u het volgende: - U bent minimaal 25 jaar. - U hebt een opleiding genoten op MBO-niveau of beschikt over ruime ervaring in een verge lijkbare functie. - U beschikt over goede contactuele eigen schappen. - U bent representatief en dienstverlenend. - U hebt geen bezwaar tegen werken in de avonduren. - U bent in het bezit van een rijbewijs B. U bent niet ouder dan 25 jaar en u heeft een goede beheersing van de Neder landse en Engelse taal. U kunt goed en snel werken met WP 5.1. U heeft be langstelling voor juridisch werk en werkt graag zelfstandig. Uw opleiding is MEAO secretariële richting of HAVO/VWO aangevuld met een gerichte be roepsopleiding. Een heldere telefoonstem, ervaring met dicteerapparatuur en het voeren van een zakenadministratie, zijn absolute pluspunten. Wij bieden een full-time baan in een collegiale, plezierige werksfeer. Als u interesse heeft in deze baan, dan verzoeken wij u vriendelijk uw schrifte lijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, binnen 8 dagen te sturen aai Postbus 4810, 4803 EV Breda ter attentie van mevrouw Mr N.A.M. Sinjorgo. Wilt u vooraf telefonische inlichtingen, dan kunt u deze tijdens kantooruren in winnen bij Marinka Broeders of Leny de Zeeuw, telefoon 076-5202010. Stoffels Cleaning is gecerti ficeerd volgens ISO 9002/OSB+. Het veilig heidsbeleid is eveneens gecertificeerd conform VCA*. Axelsestraat 1, 4537 AA Terneuzen 0115-695538 Bent u geïnteresseerd in deze functie stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 10 dagen naar: Stoffels Cleaning T.a.v. de heer H.L.A. Hubregtse Postbus 41 4530 AC Terneuzen Tel.: 0115-687410 Stoffels Cleaning is een werkmaatschappij van In digo Services Group B.V. Indigo Services Group is een internationale dien- stengroep actief op het ge bied van o.m. schoonmaak, uitzend en detacheringU. IUROPE het Europees economisch samenwerkingsverband van Leinen Derichs Anwaitssozietat, Keulen, Potsdam, Brussel Ruijgrok van Iersel Luchtman Advocaten, Breda, Uden Studio Legale Baudino-Guglielminetti, Turijn, Milaan Allison Humphreys Sollicitors, London EXPERTISEBUREAU Cunningham de Maaré is een expertisebureau op het gebied van bouwschaden en aannemersaansprakelijkheid. Het kantoor is êe" vestigd aan het Voorerf 6 te Breda (Haagse Beemden). Tevens is« een vestiging te Amsterdam. Voor het kantoor te Breda, alwaar momenteel 3 dames en 5 (buitendienst) experts werkzaam zijn zoeken wij een collega binnendienst: Wij zijn op zoek naar een meao'er/mlo'er tot 25 jaar die zijn Engels en Duits perfect be heerst in woord en geschrift. Voor meer informa tie kun je bellen naar: 076-5204304. Verzorgingshuis „De Westhoek" is een onderdeel van Stichting Hervormd Rusthuis "Zevenbergen". Deze stichting exploiteert niet alleen het verzorgingshuis met 73 be woners, maar ook 68 aanleunwoningen. Daarnaast neemt verzorgingshuis „De West hoek" deel aan een samenwerkingsproject, waarin ook een verpleeghuis en zes an dere verzorgingshuizen participeren. Het huidige waarnemend hoofd gaat gebruik maken van de OBU-regeling. Daarom zijn we als team verzorging op zoek naar een ander INDUSTRIE Flexibele inpak-/ produktle-medewerkers m/v voor bedrijven in Zevenbergen en op Industrieterrein Moerdijk. Regelmatig zijn we op zoek naar enthousiaste mensen die full- en/of part-time willen werken, overdag of 's avonds. Het werk bestaat o.a. uit het inpakken van folders in dozen. Daarnaast kunnen ook kandidaten aan de slag die stickerwerk willen doen.Voor beide functies moet je secuur kunnen werken. Bent u nauwkeurig en hebt u zin om direct aan de slag te gaan? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0168) 33 50 10, Carmen de Boer Zevenbergen, De Hil 18-20 ^■1 Wij zijn op zoek naar iemand die van aan pakken weet en op zoek is naar een baan voor onbepaalde tijd. Je takenpakket bestaat o.a. uit het verhelpen van machinestoringen, het maken van gereedschap en het uitvoeren van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden. Tel.: 076-5204304. Functie-informatie: Functie-eisen: - medeverantwoordelijk voor de dage- - onze gedachten gaan uit naar een lijkse gang van zaken: verpleegkundige A en/of B of HBO-V, - meebepalen van het beleid in de zorg; met ervaring in de ouderenzorg, die - nieuwe processen in gang zetten, be- tevens een goed ontwikkeld orde geleiden en evalueren; nend, structurerend vermogen bezit. - contact onderhouden met bewoners, De kandidaat dient bereid te zijn ener- familie en externe zorgverleners; gie te steken in zorgvernieuwing en - bijdrage leveren aan een adequate beleidsontwikkeling; bezetting en het werkrooster; - gewenste leeftijd: 30 jaar; - mede bewaken van de kwaliteit van - gelet op de identiteit van onze instel- zorgverlening; ling is een positief protestants- - bijdrage leveren aan deskundigheids- christelijke levensovertuiging een pre; bevordering en ontwikkelingen op het - gezien de samenstelling van ons team eigen vakgebied; verzorging gaat bij gelijke geschikt- - meewerken in de zorgverlening; heid de voorkeur uit naar een manne- - meedraaien in de bereikbaarheids- lijke kandidaat; dienst. - men dient bereid te zijn om in Zeven bergen of directe omgeving te gaan wonen. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring geschiedt op basis van schaal 8. Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Bejaardentehuizen. Inlichtingen: Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. A. Meester. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen sturen aan: Verzorginshuis „De Westhoek", Pr. Bernhardstraat 1, 4761 AJ Zevenbergen. Tel. 0168-324750 MAGAZIIN EN TRANSPORT Heftruckchauffeurs m/v voor relaties in Breda en omgeving. Bij voorkeur hebt u een diploma EVO of EVL, maar u kunt ook via Tempo- Team, teger. een geringe vergoeding, een deelnamebe wijs behalen voor "veilig werken op de heftruck". Hiervoor hebt u minimaal enkele jaren ervaring op de heftruck en wilt u werken als heftruckchauffeur. Leeftijd: minimaal 18 tot 35 jaar. Eigen vervoer is een pre. Informatie: (076) 522 78 30, Marie-Louise Senden Breda, Nwe.Ginnekenstraat 38 M Op oproepbasis, (er wordt wel iedere week werk gegarandeerd). Ben je in de leeftijd van 20- 30 jaar en kun je goed met kinderen omgaan, neem dan snel contact op. Tel.: 076-5204304 TECHNIEK Dekkledenmaker m/v voor een relatie op Industrieterrein Hazeldonk. Uw werk bestaat uit het meten, produceren en repareren van dekkleden voor vrachtwagens.Technisch inzicht is voor deze functie van groot belang en u wilt het vak leren. Daarnaast bent u gemotiveerd en een echte doorzetter met een goede fysieke conditie. Het bedrijf biedt u een interne opleiding en goede toekomst mogelijkheden. Leeftijd: tot 35 jaar. Eigen vervoer is noodzakelijk. Informatie: (076) 522 78 30, Marie-Louise Senden Breda, Nwe.Ginnekenstraat 38 WBaB Wij zijn op zoek naar iemand met de oplei ding MEAO. Een goede beheersing van de En gelse en Duitse taal is vereist en Spaans is een pre. Ben je in de leeftijd van 20-25 jaar, neem dan snel contact met ons op. Tel.: 076-5204304. V. Coothplein 16, 4811 NE Breda Tel. 076-5204304

de Stem | 1996 | | pagina 46