■breng manpower ■de zaak GfK ESTEM PERSON E L verpleegkundig teamleid(st)er CHAUFFEUR (m/v) DE LEYSTR00M Inside Sales Engineer Wèrkf Tencef autotransport en zeilenvervoer. COÖRDINATOR BACTERIOLOGIE m/v MEDEWERK(ST)ER ORDERVERWERKING mux^jjjast ASSISTENT PRODUCTION CONTROL v/m MEDEWERKER DATA DICTIONARY v/m ZIEKENVERZORGENDE/ VERPLEEGKUNDIGE uitzendbureau Stichting Gasth u i s St. Joseph INPAKKERS MONTAGEMEDEWERKERS ENTHOUSIASTE MENSEN!! MACHINE-OPERATORS SERVICEMONTEURS AFDELINGSSECRETARESSE/ ASSISTENTE-BINNENDIENST ©MANPOWER' UITZENDORGANISATIE DEVENTER BENELUX B.V. Intramast zoekt: Neem telefonisch contact op met Wevr. Maas 0165-517000. WATERSCHAP HULSTER AMBACHT WEG- EN WATERBOUW KUNDIG MEDEWERK(ST)ER (fulltime) fnlAtny IwlwfwA Je wilt jezelf bewijzen in een industriële sektor waarin ambitieuze medewerkers ongeremd kunnen groeien? Heb je een H.T.S.-E-opleiding? Heb je 2 jaar bedrijfservaring? ■Mi HORECAMEDEWERKERS GEVRAAGD m/v ZATERDAG 30 MAART 1996 X 86 n Pastoorvan Kessellaan 16, 4/61 BH Zevenbergen, 324050, telelax 0168-329518. De Stichting Gasthuis St. Joseph bestaat uit 4 instellingen, verpleeghuis Sancta Maria en 3 verzorgingshuizen, Huize Zevenbergen, St. Antonius Abt en St. Martinus, alle gevestigd in en rondom Zevenbergen. De instellingen werken onderling nauw samen. Het verpleeghuis Sancta Maria bestaat uit 2 somatische afdelingen waaronder de functie reactivering en 4 psychogeriatrische afdelingen. Elke afdeling heeft 30 a 35 bewoners. Op de afdelingen wordt volgens de principes van teamverpleging gewerkt. De verzorgingshuizen beschikken over een capaciteit van 120 plaatsen. Op één van de psychogeriatrische afdelingen, waar bewoners verblijven die matig tot ernstig dement zijn, is een vacature ontstaan voor een Taken: leiding geven aan het team, zowel aan de ziekenverzorgenden en verpleegkundigen als aan de teamassistenten en de schoonmaakhulpen coördineren en indelen van de werkzaamheden en toezien op de uitvoering lopen van visite met behandelaars en assisteren van behandelaars bij onderzoek en behandeling en verwerking in het rapportagesysteem plannen van de dienstlijsten en het oplossen van personeels problemen mede verantwoordelijk zijn voor het ontwikkelen, uitdragen en het controleren van het beleid en veranderingsprocessen het voeren van functioneringsgesprekken en beoordelingsgesprekken gedurende de proeftijd en tijdelijke aanstelling het leiden van het teamoverleg en deelnemen aan multidisciplinair overleg en werkgroepen het begeleiden van (leerling)ziekenverzorgenden en alle andere medewerkers op de afdeling het begeleiden van bewoners en familieleden verplegen en verzorgen van bewoners. Gevraagd: een diploma verpleegkundige of HBO-V, bij voorkeur aangevuld met een management opleiding het kunnen innemen van een voortrekkersrol op de afdeling inzicht in de problematiek en de benadering van de psychogeriatrie ervaring met leiding geven is gewenst methodisch en procesmatig kunnen werken. Aangeboden: een aanstelling van 80%, 90% of 100% voor onbepaalde tijd salariëring volgens CAO-Ziekenhuiswezen functiegroep 45, maximaal 4.446,- bruto per maand bij een aanstelling van 100%. Informatie: is te verkrijgen via de heer L. van Hese, manager verpleging en verzorging of afdeling personeelszaken, telefoon 0168-324050. Sollicitaties: voor 9 april, schriftelijk reageren ter attentie van mevrouw L. de Bruijn, personeelsfunctionaris, op nevenstaand adres. Manpower Uitzendorganisatie Breda is met spoed op zoek naar: - werkzaamheden: inpakken van licht materiaal. Kwaliteit en snelheid is belangri|k (2-ploegendienst). - eisen: goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift. Nauwkeurigheid en snelheid van werken. - werkzaamheden: voor het eenvoudig monteren en controleren van diverse apparatuur in dagdienst. - eisen: kunnen werken in kleine groep, goede snelheid van werken, gemotiveerd zijn. Wil je nu al sparen voor een zorgeloze vakantie met je vriend of vriendin en ben je niet ouder dan 21 jaar, dan ben je bij ons van harte welkom. Voor leuk werk met leeftijdsgenoten voor een langere periode. - werkzaamheden: bedienen en controleren van machine, inpakken van licht materiaal (dagdienst). - eisen: goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift. Nauwkeurigheid en snelheid van werken. - werkzaamheden: inhuizen van meubilair, creatief en probleem-oplossend bezig zijn, sjouwen. - eisen: creatief, flexibel, problemen op kunnen lossen, kunnen organiseren, goede lichamelijke conditie. - werkzaamheden: presentaties uitwerken, archiveren, klachtenbehandeling, notuleren, hotels reserveren, diverse ondersteunende taken buitendienst. - eisen: goede kennis Nederlandse, Engelse en Duitse taal, goede kennis van computerprogramma's, enige werkervaring op commerciële afdeling of affiniteit ermee, leeftijd tot 25 jaar, MBO-niveau. Voor meer inlichtingen over bovenstaande vacatures kun je contact opnemen met: Manpower Uitzendorganisatie, Markendaalseweg 63a, «11 KA Breda, 076-5220360 m can measure the difference. Een vooraanstaand producent van dich tingsprofielen voor de bouwindustrie zoekt voor de afdeling verkoop een ervaren, zelf standig werkend De werkzaamheden omvatten kort samen gevat het traject van order-entry t/m factu rering. Wij verwachten van u: - een goede beroepsopleiding bijv. MEAO of min. HAVO met ruime ervaring; - uiteraard computerervaring en WP 5.1 - klantvriendelijke instelling; - in teamverband en nauwkeurig kunnen werken; - stressbestendig; - talenkennis. Gezien de samenstelling van ons team heb ben vrouwelijke kandidaten de voorkeur. Sollicitaties, voorzien van c.v., kunt u bin nen 1 week zenden naar: DEVENTER BE NELUX B.V., Postbus 2245, 4800 CE Bre da, t.a.v. mevr. E. de Feij, 076-5416900. s Kantooradres: Voorerf 75, 4824 GM Breda. I Het waterschap Hulster Ambacht omvat een gebied van ca. 18.000 ha in het oostelijk gedeelte van Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen. Het is gevestigd te Hulst. De taken van het waterschap zijn: waterkering, water beheer (kwantiteit en kwaliteit) en wegenbeheer. De organisatie bestaat uit 4 afdelingen: algemene za ken, middelen, waterbeheer en wegen/waterkeringen. Op de afdeling wegen/waterkeringen is de functie va cant van voor 38 uur per week. Tot het taakgebied van de afdeling behoren o.m. het beheer en onderhoud van 350 km polderwegen, het onderhoud van wegbermen, gladheidsbestrijding, ver keersveiligheid en bomenbeheer. Functie-inhoud - adviseren en assisteren van het afdelingshoofd inzake het voorbereiden/uitvoeren van beleid met betrekking tot de wegen - ontwerpen en uitwerken van wegenbouwkundige werken - kaartvervaardiging en tekeningenbestandsbe- heer - applicatiebeheer van de tekenkamersoftware - assisteren bij het opstellen van meerjarenplan nen - ontwikkelen verkeersveiligheidsbeleid - neemt deel aan de gladheidsbestrijding en de dijkwacht Functie-eisen - opleiding op HBO-niveau (bijvoorbeeld HTS, Weg- en Waterbouw) of een opleiding op MBO- niveau en de nodige ervaring met de genoemde werkzaamheden. - aanvullende kennis op het gebied van automati sering (o.m. tekenpakketten), rationeel wegbe- heer en verkeersveiligheid. - goede contactuele en redactionele vaardigheden Salaris en rechtspositie Aanstelling geschiedt in niveau 8 (max. 4.844.- per maand). Na een uit te voeren functiewaardering zal de finitieve inschaling volgen. De bij de sector water schappen gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informatie en sollicitaties Nadere inlichtingen over deze functie worden desge wenst verstrekt door de heer M.C.J. de Kroon, hoofd van de afdeling, telefoon 0114-383734. Schriftelijke sollicitaties richten aan het dagelijks be stuur van het waterschap Hulster Ambacht, postbus 6, m 4560 AA Hulst, binnen 14 dagen na het verschijnen 1 van deze advertentie. De Stichting Laboratoria voor Pathologische Anatomie en Medische Microbiologie (Stichting PAMM) is een zelfstandige stichting die primair ten dienste staat van een vijftal ziekenhuizen in Eindhoven en regio. Het is tevens een streektaboratorium voor de Volksgezondheid. De Stichting PAMM telt ongeveer 130 medewerkers, werkzaam op twee locaties. Binnen de afdeling Bacteriologie van het Laboratorium voor Medische Microbiologie op onze locatie in het Sint Joseph Ziekenhuis te Veldhoven is een vacature ontstaan voor een De afdeling Bacteriologie telt 20 medewerkers op 15 formatieplaatsen. Functie-informatie: De volgende taken zijn in de functie ondergebracht: Leiding geven aan de sectiehoofden en het overige personeel van de afdeling Bacteriologie. Zorgdragen voor de continuïteit door afstemming van de personeelsbezetting met het werkaanbod. Bewaken van de voortgang en de kwaliteit van het werk en het op elkaar afstemmen van activiteiten. Zorgdragen voor en uitvoering geven aan het personeelsbeleid en bevorderen van het werkklimaat. Zorgdragen voor een goede communicatie binnen de afdeling. Adviseren van de directie ten aanzien van werkmethoden en investeringen. Het voeren van administratie. Het onderhouden van contacten met aanvragers en leveranciers. Deelnemen aan diverse overlegvormen. Functie-eisen: De Stichting PAMM komt graag in contact met kandidaten die in staat zijn om zich een positie te verwerven binnen de Bacteriologie op grond van vakinhoudelijke deskundigheid en goede managementvaardigheden. De nieuwe coördinator beschikt over kennis op HBO-niveau aangevuld met een relevante opleiding voor deze functie, brede ervaring in het vakgebied Bacteriologie, kennis van managementtechnieken en aantoonbare ervaring in een leidinggevende functie. Kandidaten dienen in ruime mate te beschikken over sociale vaardigheden, leidinggevende- en organisatorische capaciteiten. Leeftijdsindicatie 35 tot 45 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Bij aanstelling zijn de voorwaarden van de CAO Ziekenhuiswezen van toepassing. Salariëring geschiedt volgens FWG 55 met een minimum van 4.271,- en een maximum van 5.699,- bruto per maand. Nadere informatie over de functie wordt u gaarne verstrekt door de heer dr. ir. H.J.J. Sobczak, directeur, telefoon 040-2588170. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Stichting PAMM, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw J.E.M. Tielemans, Postbus 2, 5500 AA Veldhoven. NEDERLAND GfK is een marktonderzoek bureau dat zich bezighoudt met het verzamelen van markt gegevens zowel bij de consu ment als bij het bedrijfsleven. Mgr. Schaepmanlaan 55 5103 BB Dongen Door groei van ons bedrijf zoeken wij op korte termijn een De afdeling Production Control draagt zorg voor de verwerking van scan- ninggegevens van retailorganisaties. De kandidaat beschikt over een technische/automatiserings opleiding op middelbaar niveau en heeft erva ring met Personal Computer en Mainframe. De afdeling Data Dictionary beheert een database met informatie over produkten die verkocht worden in het levensmiddelenkanaal. De kandi daat beschikt over een opleiding op middelbaar niveau. Personal Compu tervaardigheden zijn gewenst. Tevens geldt voor beide functies: - leeftijd 20 - 25 jaar - goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - goede communicatieve vaardigheden - woonachtig binnen een straal van ca. 20 km rond Dongen. Schriftelijke sollicitaties, tot 10 dagen na plaatsing advertentie, onder vermelding van functievoorkeur, kunnen worden gericht aan de heer L. Klerkx. Telefonische informatie (0162-384000) kan worden verkregen bij de heer C. van Duimen (Production Control) en de heer E. van Meerendonk (Data Dictionary). Een baan bij van Nederkassel iets voor u? Van Nederkassel B.V. is een toeleveringsbedrijf voor de boomkwekerij en de tuinbouw. Van Nederkassel B.V. behoort tot de Benfriedgroep, die met veel kennis van zaken reeds 50 jaar in de tuinbouw actief is. Op alle niveaus van het bedrijf wordt servicegericht gedacht en gewerkt. IEDERK4SSEL miiQ EL BI>IBM Voor de commerciële afdeling hebben wij een vacature voor een: Uw taak zal bestaan uit: - het afleveren van onze producten bij klanten in de regio. Wij verwachten van u: - leeftijd 20-40 jaar; - groot rijbewijs en chauffeursdiploma; - ADR-diploma; - goede kennis van het wegennet in Noord-Brabant en Zeeland; - gezonde werkinstelling. Iets voor u? Als u de juiste man of vrouw bent, kunt u bij Van Nederkassel rekenen op een prettige werkkring en solide arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P.J. van Dongen, tel. 076-5972532. Richt uw sollicitatie aan: Van Nederkassel B.V. De Ambachten 27 4881 XZ Zundert T.a.v. de heer P.J. van Dongen. Brabantlaan 5, 4817 JW Breda Telefoon: 076-5209999 Fax: 076-5217027 Stichting De Leystroom is een kloosterbejaardenoord waar religieuze zus ters worden verzorgd en verpleegd. In onze nieuwe behuizing willen wij graag zorg verlenen waarbij de bewoner centraal staat. Binnen De Leystroom bestaat m.i.v. 1 juni 1996 een vacature voor Bij voorkeur fulltime Deeltijd is bespreekbaar. Taken: - Het verrichten van verzorgende werkzaamheden - Het leveren van een juiste bijdrage aan een harmonieuze werksituatie - Het mede zorgdragen voor een kwalitatief en kwantitatief optimale be- wonerszorg. Functie-eisen: - U bent in het bezit van het diploma ziekenverzorgende of verpleegkun dige. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring zal geschieden conform schaal 6 CAO-bejaardenoorden. Overige arbeidsvoorwaarden conform CAO-bejaardenoorden. Opneming in pensioenfonds P.G.G.M. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u binnen 7 dagen richten aan de algemeen directeur van de Leystroom, de heer D.A. de Jong, Brabantlaan 5, 4817 JW Breda. Inlichtingen: Voor eventuele nadere informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met mevr. K. Beek. Hoofd Verzorging en Verpleging, of bij haar afwezigheid mevr. C. Duerinck-Pollemans, afdelingshoofd, telefoon 076- 5209999. Tevens vragen wij voor de vakantieperiode en ter vervanging van zwanger schapsverlof ziekenverzorgenden en/of verpleegkundigen. Sollicitatieproce- dure zoals boven omschreven. Telerex is een dynamische, sterk expansieve technische handelsonderneming, die een toonaongevende rol speelt in de snel evoluerende wereld van de industriële elektronika en automatisering. Telerex treedt op als vertegenwoor diger van gerenommeerde fabrikonten uit o.m. Duitsland, Frankrijk, Zwitserland, Japan en de Verenigde Staten. Onze filosofie berust op het aanbieden van hoogwaar dige, betrouwbore kwaliteits- produkten -komponenten, instrumenten en systemen voor de elektrische, elektro nische en procesindustrieën- die geheel op de behoeften van de klant zijn afgestemd. Telerex is operationeel in de Benelux vanuit vestigingen in Breda, Antwerpen en Luik en telt momenteel 65 mede werkers. Solliciteer dan meteen naar de volgende funktie (m/v): binnen onze divisie Industriële Elektronika Samen met de Field Sales Engineer beheer je zo'n 300 klanten. Je ondersteunt hem in zijn opgave de verkooo in belangrijke mate te stimuleren door gezamenlijk offer tes in orders om te zetten. Een goed inlevingsvermogen en goede kontaktuele eigenschappen zijn noodzakelijk. Parate technische kennis en kommercieel inzicht gebruik je om een suksesvolle relatie met je klanten uit te bouwen. Andere belangrijke ingrediënten zijn teamgeest, talenkennis, initiatief en zelfstandige aanpak. Naast ruime opleidings- en ontplooiingskansen en een grote vrijheid van handelen, biedt Telerex ook een motiverend beloningspakket en een uitdagende, stimule rende werkomgeving. Belangstelling Stuur dan vandaag nog je handge schreven sollicitatiebrief met curricu lum vitae naar Telerex Nederland B.V., t.a.v. de Direktie, Postbus 6852, 4802 HW Breda. Verkoop binnendienst medewerker m/v Voor een relatie in de omgeving van Etten- Leur zoeken wij iemand met ervaring in de verkoop van bouwstoffen. U komt te werken in een jong dynamisch be drijf. Bent u stressbestendig, assertief en accuraat? Reageer dan maandag direct! Info bij Tènce! uitzendbureau te Etten-Leur Esther Wienen, 076-5018018 Markt 31A, 4875 CB Etten-Leur Voor diverse horecabedrijven in de regio Breda zijn wij gedurende het gehele jaar, op wisselende tijden en dagen op zoek naar: bedienend personeel, spoelkeukenmedewerkers, zaalombouwers, huishoudelijk personeel, technisch medewerkers (elektro), vakantiewerkers, etc.... Spreekt werken in de horeca je aan of heb je reeds ervaring in deze branche opgedaan Op 3 en 4 april a.s. tussen 19.00-21.00 uur nodi gen we je graag uit voor een intake gesprek in Con grescentrum 't Turfschip, Chassé 15 in Breda. Voor verdere informatie kun je contact opnemen met onze vestiging in Tilburg. Graag tot ziens Namens team Kolibrie Uitzendbureau Stadhuisplein 350 5038 TH TILBURG 013-5444420

de Stem | 1996 | | pagina 29