DE STEM P E S O E E Rundvlees uit de Ierse Republiek. Een ander land, een andere categorie. QUALITY IRISH BEEF The Irish Food Board ES MANPC De feiten op een rij De Markenlanden groep Chauffeurs nat./inte autotransport en ze oproepkracht dagverzorging C (m/v) ECONOOM/ HOOFD FINANCIËN tekenaars/technici/constructeurs CD CO UITVOERDERS EN ASSISTENT UITVOERDERS Automobiel Verkoper Autobedrijf Van Mossel B.V. De kwaliteit van rundvlees uit de Ierse Republiek is nog altijd ongeëvenaard! INPAKKERS M0NTAGEMEDEW ENTHOUSIASTE M MACHINE-OPERAT SERVICEMONTEUR AFDELINGSSECRE1 ASSISTENTE-BINN intrak OG Van Andelstraat 1Waalwijk, Telefoon 0416-334961 De Ierse Republiek is een onafhankelijke lidstaat van de Europese Unie en garandeert een effectieve uitvoering van haar eigen wetten en gezondheidskeuring van rundvee. Het rundvlees uit de Ierse Republiek heeft een van de beste reputaties ter wereld op het gebied van kwaliteitscontrole en smaak. Het vee in de Ierse Republiek wordt al sinds jaar en dag gevoed met gras, het meest natuurlijke voedsel. Dus niet met slachtafval. De overheid van de Ierse Republiek laat strenge vleeskeuringen uitvoeren door haar Departement van Landbouw Voeding en ondersteunende diensten. Deze keuringen zijn strenger dan de keu ringen die voorgeschreven worden door internationale wetenschappelijke en medische autoriteiten. De traceerbaarheid van het vee uit de Ierse Republiek is gewaarborgd door een individueel iden tificatiesysteem en een daaraan gekoppeld systeem van waarmerken. Met het 'Quality Irish Beef'- stempel kan men ervan verzekerd zijn dat het rundvlees afkomstig is uit de Ierse Republiek. Art Bord Bia RolandstraBe 44, D-40476 Düsseldorf. Stichting Gasthuis St. Joseph O MANPOWER" UiïZE Intramast zoekt: Neem telefonisch co J]]evr\ Maas 0165-51 )E STEM ZATERDAG 30 MAART 1996 X 81 pE STEM Gezinsverzorging Maatschappelijk werk Kinderopvang Ouderenwerk Sociaal-cultureel werk Opbouwwerk Jongerenwerk Stichting De Markenlanden Directie en administratie. Zuidhaven 9-11 Zevenberger Postadres: Postbus 18 4760 AA Zevenberc jen Telefoon 0168-323350 Dagverzorging voor ouderen is een samenwerkingsproje verzorqinqshuizen, kruisvereniqing en gezinsverzorqinq. bedoefa voor ouderen, die zich moeilijk hele dagen thuis :tvan j. Het is w n thuis kun nen handhaven, maar die om wat voor reden dan ook, niet kun nen of willen worden opgenomen in een verzorgings- of ver mis. Voor de dagverzorgingsprojecfen in de plaatsen Zundert en Rijsbergen zijn wij op zoek naar een voor onbepaalde tijd en een oproepkracht voor de duur van het zwangerschapsverlof van een van onze medewerkers medio juni. Onze belangstelling gaat uit naar personen die o.a.: kunnen zorgen voor voeding en woning; kunnen zorgen voor de persoonlijke hygiëne en gezondheid; problemen signaleren en oplossen; stimulerend en activerend werkzaam kunnen zijn; contacten kunnen onderhouden met 1'-lijnsvoorziening en Stichting De Markenlanden is werkzaam in de gemeenten Dinteloord en Prinsenland, Etten-Leur, Fijnaart en Heijningen, Hoeven, Hooge en Lage Zwaluwe, Klundert, Oudenbosch, Prinsenbeek, Rijsbergen, Standdaarbuiten, Terheijden, Willemstad, Zevenbergen, Zundert. in overleg met de coördinator dagverzorging uitvoering kun nen geven aan de werkzaamheden; eventueel vrijwilligers kunnen begeleiden. Voor deze functie vinden wij van belang: een relevante opleiding; zelfstandig beslissingen kunnen nemen; in teamverband kunnen werken. Degenen met ervaring in opvang en verzorging van groepen genieten de voorkeur. Informatie en sollicitatie: Voor verdere informatie over de functie kunt u bellen op werk dagen lussen 09.00 en 11.00 uur met mevr. Van Steen, coördi nator dagverzorging, fel. 076-5016450 (ma-, di.- en wo.- ochfend). Als u geïntereseerd bent en aan de gestelde eisen voldoet, nodi gen wij u uit vóór 15 april a.s. te reageren met een schriftelijke sollicitatie t.a.v. dhr. G.G. Tacq, staffunctionaris personeelsza ken. De besturen van de religieuze instituten Paters Redemptoristen en Zusters Francis canessen van Mariadal, beiden gevestigd te Roosendaal, zoeken voor het geven van leiding aan hun financiële afdelingen en het adviseren van de besturen op het gebied van financiële en fiscale beleidszaken, een econoom/hoofd financiën (m/v). De econoom/hoofd financiën werkt deels onder de verantwoordelijkheid van het bestuur van de Paters Redemptoristen en deels onder de verantwoordelijkheid van het bestuur van de Zusters Franciscanessen van Mariadal. Beoogd wordt een per soon met ervaring die: - een opleiding op HBO-niveau heeft; - een "allrounder" is op het gebied van financiële en fiscaal/juridische zaken; - beschikt over zeer goede contactuele eigenschappen; - een vertrouwensrelatie kan opbouwen met alle geledingen van de religieuze instituten; - affiniteit heeft met de doelstellingen van de instituten, zodat binnen het kader van deze doelstellingen leiding wordt gegeven aan het uitvoerende werk én de bestu ren op adequate wijze van advies wordt gediend. TAKEN - Het uitoefenen van de supervisie over de gehele boekhouding. Het opstellen c.q. controleren van begrotingen, exploitatie-overzichten, jaarverslagen en dergelijke. Het onderhouden van de contacten met banken, adviseurs inzake beleggingen en de accountant. - Het onderhouden van contacten in het kader van financieel beheer en beleid met de verschillende kloosters, zowel in Nederland als daarbuiten. - Het behartigen van personeelszaken, zowel op centraal niveau als op de verschil lende locaties. - De financiële begeleiding van de bejaardenvoorzieningen binnen de instituten. Het onderhouden van contacten met de Konferentie Nederlandse Religieuzen (KNR) en haar commissies. - Het adviseren van de besturen en het voorzitten/begeleiden van de interne finan ciële commissies. - Vanwege de kleinschaligheid van de organisaties moet de functionaris bereid zijn ook eenvoudige en uitvoerende werkzaamheden te verrichten. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan BDO CampsObers Registeraccountants, t.a.v. de heer drs W.L. Joosten RA, Heerbaan 250, 4817 NL Breda. Nadere informatie kunt u bij hem verkrijgen, tel. 076-571 49 00. TSC groep, één van de grootste technische ontwerp- en tekenbureaus van Nederland, heeft vestigingen in Amsterdam, Apeldoorn, Breda, Hengelo, 's-Hertogenbosch en Rotterdam. Circa 240 medewerkers ontwerpen, tekenen en begroten o.a. technische installaties ten behoeve van industriële en bouwkundige projecten. TSC groep biedt het bedrijfsleven en de (semi-)overheid een uitgebreid dienstenpakket op het gebied van installatietechniek, bouwkunde, machinebouw, elektrotechniek, industriële procestechniek, besturingstechniek en gebouwenbeheer. Voor onze vestigingen in 's-Hertogenbosch en Breda, zoeken wij aankomend en ervaren op het gebied van installatietechniek, elektrotechniek, bouwkunde en machinebouw Wij bieden: een aantrekkelijke en zelfstandige functie in een gezond en boeiend bedrijf; een goede honorering met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; uitgebreide studiemogelijkheden; een fijne werksfeer gekenmerkt door hoge motivatie, inzet en informele omgangsvormen. Belangstelling Voor meer informatie over deze functie of voor het toezenden van een bedrijfsfolder, kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met onderstaande vestigingen van TSC Zuid B.V.: - kantoor 's-Hertogenbosch, tel. 073-6484484; - kantoor Breda, tel. 076-5716000. Globale functie-inhoud: het uitwerken van programma's van eisen; ontwerpen van installaties; het tekenen van de ontwerpen met behulp van CAD; schrijven van bestekken; overleg plegen met leveranciers en opdrachtgevers; zelfstandig uitwerken van projecten; het maken van technische berekeningen. Wij vragen: MTS- of HTS-niveau met aanvullende cursussen op het vakgebied; leeftijdsindicatie 25-40 jaar; affiniteit met organisatorische en commerciële aspecten; goede contactuele eigenschappen en inlevingsvermogen. Sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: TSC Zuid B.V., t.a.v. personeelszaken, postbus 70554, 5201 CZ 's-Hertogenbosch. i Van Hees - Tilburg is een goed renderende en snelgroeiende onderneming op het gebied van grond-, weg- en waterbouw en sloopwerken. Van Hees heeft een personeelsbestand van ca. 120 medewerkers en beschikt over een uitgebreid materieelbestand. Haar werkgebied ligt in hoofdzaak in de provincie Noord-Brabant, doch ook over de provincie- en landsgrenzen wordt regelmatig gewerkt. Van Hees werkt voornamelijk in opdracht van rijk, provincie en gemeenten. Ook de particuliere sector is een belangrijke markt, met name de aanleg van industrieverhardin gen. Kwaliteiten service staan bij Van Hees hoog in het vaandel. G. van Hees Zonen B.V. Brakman 50 Postbus 1277 5004 BG Tilburg Tel. 013-5701575 Fax 013-5702985 Op korte termijn zoeken wij grond-, weg- en waterbouw Na een inwerkperiode zullen de functionarissen leiding moeten kunnen geven op de in uitvoering zijnde werken. Vereisten: - opleiding HTS/MTS-niveau; - organisatievermogen; - goede contactuele eigenschappen. Honorering en overige emolumenten zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie en mede afhankelijk van ervaring en leeftijd. Geïnteresseerden kunnen hun handgeschreven sollicitatie richten aan de directie. Uw sollicitatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Sloopwerken Puinrecycling Grondwerken Bodemsanering Riolering Rioolrenovatie - Asbestverwijdering - Asfaltverhardingen - Cementbetonverhardingen - Wegenonderhoud - Containerverhuur - Zand- en grindhandel Autobedrijf Van Mossel iseen modern uitgeruste Volkswagen en Audi dealer. Het bedrijf biedt werk aan een jongteam medewerkers en groeitgestaag Van Mossel zoekt een: Degene die voorde functie in aanmerking wil komenheeft al ervaring. Hij/zij moetin staat zijn zelfstandig of in overleg mét collega's alle zaken rondde verkoop van nieuwe en gebruikte auto's te regelen. FUNCTIE EISEN: MDS, IVA nivo A-B of gelijkwaardig. Enige ervaring op het gebied van automatisering (database, spreadsheets, WP) is gewenst. Leeftijd tussen 20 en 35 jaar (event, dienstplicht vervulden in het bezit van rijbewijs. WIJ BIEDEN: Een prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van opleiding en ervaring). Er is een goede pensioenregeling. U wordt verzocht Uw handgeschreven reactie, binnen een week, voorzien van C.V., te sturen aan: Dhr. Eric Berkhof, Autobedrijf van MosselB.V., Postbus 386,5140 AJ Waalwijk. CERTIFICATION TRADEMARK Pastoor van Kessellaan 16, 4761 BH Zevenbergen, telefoon 0168-324050, telefax 0168-329518. Manpower Uitzendorg is met spoed op zoek naar: - werkzaamheden: inpakken van lii snelheid is belangrijk (2-ploegenc - eisen: goede beheersing Nederla geschrift. Nauwkeurigheid en sne - werkzaamheden: voor het eenvoi controleren van diverse apparatui - eisen: kunnen werken in kleine r; werken, gemotiveerd zijn. Wil je nu al sparen voor een zorgelozr vriendin en ben je niet ouder dan 21 j van harte welkom. Voor leuk werk me een langere periode. - werkzaamheden: bedienen en cor inpakken van licht materiaal (dage - eisen: goede beheersing Nederlai geschrift. Nauwkeurigheid en sne - werkzaamheden: inhuizen van me probleem-oplossend bezig zijn, sj - eisen: creatief, flexibel, problemer kunnen organiseren, goede lichan - werkzaamheden: presentaties uitv klachtenbehandeling, notuleren, h ondersteunende taken buitendien - eisen: goede kennis Nederlandse, goede kennis van computerprogis werkervaring op commerciële afdi leeftijd tot 25 jaar, MBO-niveau. Voor meer inlichtingen over bovensta: contact opnemen met: Manpower Uitzendorganisatie, Marke 4711 KA Breda, 076-5220360 n,< can measure the difference.

de Stem | 1996 | | pagina 28