WEEKENDHULP actie van de maand Ter Gelegenheid Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. FAMILIE BERICHTEN t VAN DER HOOFT een organist(e) VISHANDEL DE BELIE f KWALITEITSTAPIJT KOPEN BI) 'N VERTROUWD ADRES Bouclé tapijt 400 cm breed in 10 eigentijdse kleuren. Natuur-look tapijt Wol/Synthetisch Sisal tapijt in verschillende motieven en kleuren, 400 cm breed. Prijs inclusief vakkundig leggen ƒ219.- - Kokos tapijt 400 cm breed Saiuen B Algemene wet bestuursrecht/ Wet milieubeheer 'Provincie JACOBUS MARINUS JOHANNES SLAGER Johanna Pieternella Sentse PETRUS CORNELIS VAN GOETHEM (Piet) Gerarda Maria Vioen Agnes Philomena Neve KLEIN OPA P.C. VAN GOETHEM PETRUS CORNELIS VAN GOETHEM ADRIAAN JACOBUS DE KRAKER ^Familieberichten uit andere bladen" BEGRAFENISONDERNEMING Zaterdag 30 maart Zondag 31 maart Koffie Gratis Provincie Noord-Brabant V ■Tl L Voor particulieren Tine VISHANDEL DE BELIE En de makelaar weet van wanten en kranten. 139.- p.m. Prijs inclusief vakkundig leggen 109.- Interieurspecialist - adviseur voor beter slapen. Steenstraat 23 - Hulst - telefoon 0114-314120 -^^ ACATURE Bent u de trouble shooter die P.S. Intermediair zoekt? Kijk morgen in DE STEM DE STEM VRIJDAG 29 MAART 1996 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Komt herwaarts tot Mij allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Matth. 11 vers 28 Heden is toch nog onverwacht, zacht en kalm van ons heengegaan, onze innig geliefde en zeer zorgzame vader en opa Ko weduwnaar van in de leeftijd van bijna 86 jaar. Wat zullen wij zijn vrolijkheid en zorgzaam heid missen. Middelharnis: Jaap en Ineke Slager-Diepenhorst Nicoline Anita Liesbeth Goes: Olga en Jelle den Dekker-Slager Marjolein Annemarie Goes, 26 maart 1996. Corr.adres: Prinsenhof 11, 4461 TV Goes. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 30 maart door ds. J.H. de Koe om 11.00 uur in de kerkzaal van „Huize Randhof", 's-Heer Elsdorpweg 18 te Goes. Hieraanvolgend zal om 12.00 uur de teraarde bestelling plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Goes. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in „Huize Randhof". Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van eerder weduwnaar van in de leeftijd van 72 jaar. Walsoorden: G. van Goethem-Vioen Triemen: Karei en Aafke van Goethem-Zandstra Esther, Bas, Elly St. Jansteen: Petra en Freddy Burm-van Goethem Joeri, Kirstie Kloosterzande: Eric en Petra van Goethem-Broekhoven 4588 KM Walsoorden, 26 maart 1996. Noordstraat 11. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zater dag 30 maart a.s. om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Martinus te Groenendijk (Kloosterzande), waarna de crematieplechtig heid volgt in het crematorium „Terneuzen", Bellamystraat 28c. Op vrijdag om 19.00 uur is er avondwake in genoemde kerk. Mijn man en onze pa is opgebaard in het uit vaartcentrum van Dela, Van der Maelstede- weg 102b, Hulst. Gelegenheid tot afscheid ne men op vrijdag van 18.00 tot 18.45 uur. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegen heid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. We zullen je missen Jouri, Kirstie Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer (oud-medewerker PSD) Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij gedurende 28 jaar in provinciale dienst heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar de achterblij- venden. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. W.T. van Gelder, voorzitter mr. J.A. Lander, griffier Middelburg, 27 maart 1996. Tot ons leedwezen vernamen wij dat op 26 maart 1996 is overleden de heer in de leeftijd van 72 jaar. De heer Van Goethem was bijna 29 jaar in dienst, toen hij op 1 maart 1983 als kaartver koper werd gepensioneerd. In al die jaren hebben wij hem leren kennen als een opge wekt en nauwgezet medewerker die zich al tijd heeft ingezet voor zijn werk. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Vlissingen, 27 maart 1996. Directie en personeel van de Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland Dankbetuiging De aanwezigheid van zoveel mensen bij de begrafenis van onze lieve zoon en schoonzoon JOHAN CORNELISSEN de vele post en telefoontjes en bezoeken heb ben ons getroost. Fam. W. Cornelissen Fam. W. de Vries Tulpenstraat 45 Antiloopstraat 71 4818 GS Breda 4817 LA Breda Ik ben de ware wijnstok en mijn Vader is de landman. Johannes 15:1 Heden heeft de Here plotseling uit ons mid den weggenomen onze geliefde broer, schoon broer en oom in de leeftijd van 65 jaar. Zaamslag: A.N. de Kraker S.L. de Kraker Zaamslag: J. de Kraker E.S. de Kraker van Dixhoorn Ko Wim Vogelwaarde: N.A. Westerbeke- de Kraker A.J.D. Westerbeke Ina en Kees, Nelleke, Jennie Jack Wim Cor en Marieke, Daniël André 4543 PP Zaamslag, 27 maart 1996. Kamperseweg 10. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zater dag 30 maart om 11.15 uur op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Vooraf zal een dienst worden gehouden in de gereformeerde kerk, Terneuzensestraat 2, die aanvangt om 10.30 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in "de Poort", Terneuzensestraat 4a, na de begrafenis. OVERLEDEN: Adriaan Jacobus de Kraker 65 jaar. Zaamslag, Kamperseweg 10. Begrafenis te Zaamslag, 30 maart. Elizabeth Jacomina Hofman weduwe van Karei Anthonie de Pooter 74 jaar. IJzendijke, Bolwerk 14. Begrafenis te IJzendijke, 30 maart. Jacobus Marinus Johannes Slager weduwnaar van Johanna Pieternella Sentse 86 jaar. Goes. Begrafenis te Goes, 30 maart. Geertruida Pieternella de Looff-de Wit weduwe van Willem Aart de Looff 90 jaar. Wissenkerke. Crematie te Middelburg, 30 maart. Cornelia Schout 95 jaar. Serooskerke. Begrafenis te Serooskerke, 30 maart. Theunis Kamermans echtgenoot van Alida Kamermans-Wildschut 74 jaar. Middelburg, Oude Koudekerkseweg 85. Begrafenis te Middelburg, 30 maart. J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 0113-311517 b.g.g. 311327 Voor alle dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar EXCLUSIEVE DAMESMODE Overdamstraat 114561 AL Hulst, Tel. 0114-310130 Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant hebben positief beschikt op de aangevraagde milieuvergunning van Verstraeten Verbrugge Milieubeheer BV als bedoeld in artikel 10.36 Wet Milieubeheer juncto artikel 4.3.4.9 van de Provinciale Milieuverordening voor het inzamelen van -van anderen afkomstige- gevaarlijke afvalstoffen, zoals nader omschreven in de aanvraag aan de Willemskerkeweg 5 te Terneuzen. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden in het belang van de bescherming van het milieu. De beschikking is ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp niet gewijzigd. Aanvraag,, beschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 1 april 1996 gedurende zes weken ter inzage in het gebouw van sector stadsontwikkeling en beheer, sectie Milieu, Herengracht 7 te Terneuzen op werkdagen van 9 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur en bovendien na telefonische afspraak (0115-675458) iedere donderdagavond van 19 tot 22 uur. De beroepstermijn van zes weken vangt aan met ingang van de dag na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd. Beroep kan worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Een verleende vergunning is na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor dit tijdstip beroep is ingesteld en om voorlopige voorziening is verzocht. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek om voorlopige voorziening moet worden gericht en gezonden aan de voorzitter van voornoemde afdeling. 's-Hertogenbosch, maart 1996 GEMEENTELIJKE ORGANISATIE GESLOTEN De gemeentelijke organisatie met uitzonde ring van het Kringloopstation is op Goede Vrijdag, 5 april I996, gesloten. Tweede Paasdag, 8 april I996, is de gehele ge meentelijke organisatie gesloten. WIJZIGING OPHALEN HUISVUIL Op vrijdag 5 april, Goede Vrijdag, wordt het huisvuil en bedrijfsvuil normaal opgehaald en is het kringloopstation geopend. In plaats van maandag 8 april, Tweede Paasdag, wordt het huisvuil iri de wijken Binnenstad, Java, Noordpolder, Oude Vaart, Zuidpolder en Katspolder op dinsdag 9 april opge haald. Dit kan betekenen dat de mini-containers op andere tijden worden geleegd dan u gewend bent. Ook het bedrijfsvuil wordt niet op maandag 8 april maar op dinsdag 9 april opgehaald. VERORDENING Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen met inachtneming van het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet ter openbare kennis, dat zij met gebruikmaking van de hen in artikel 2.4.8 van de Algemene Plaatselijke Verordening toege kende bevoegdheid besloten hebben de binnen stad van Terneuzen aan-te wijzen als gebied waarbinnen k t verboden is om op de openbare weg a. dende drank te nuttigen of aange broken nessen, blikjes en dergelijke met alcohol houdende drank bij zich te hebben. Een uitzonde ring is daarbij gemaakt voor: a. een terras dat behoort bij een horecabedrijf als bedoeld in artikel 2.3.11 van de Algemene Plaat selijke Verordening, en b. de plaats, niet zijnde een horecabedrijf als be- doeld onder a, waarvoor een ontheffing geldt krachtens artikel 38, tweede lid, van de Drank en Horecawet. Hun desbetreffend besluit ligt thans voor een ie der ter inzage op de afdeling Bestuurs- en Juridi sche zaken, Oostelijk Bolwerk 4, Terneuzen en treedt in werking met ingang van heden. Tegen betaling van de daarvoor ingevolge de Legesverordening verschuldigde leges is het be sluit algemeen verkrijgbaar. Wij brengen onder uw aandacht dat tot en met 10 mei I996 beroep openstaat bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die overeenkomstig artikel 3.24 en 3,25 van de Algemene wet bestuursrecht bedenkin gen hebben ingediend tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzi gingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. enige belanghebbende, die aantoont dat hij rede lijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig de onder a. vermelde artikelen bedenkingen in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht en gezon den te worden aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Tot slot wijzen wij u op het volgende: 1de beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdig beroep is inge steld en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek wordt gedaan tot het treffen van een voor lopige voorziening. 2. een verzoek tot een voorlopige voorziening dient u te richten aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State; 3. de beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. rmm OPHOKGEBOD Om de overlast door verwilderde en andere duiven te verminderen mag in de periode van dins dag 9 april tot en met vrijdag 24 mei 1996 (met uitzondering van de daarin vallende zater-, zon- en feestdagen) iedere hiertoe bevoegde jacht- houder in zijn eigen jachtgebied verwilderde en an dere duiven bejagen. Om afschot van tamme dui ven te voorkomen is het noodzakelijk dat in de betreffende periode een ophokgebod voor post duiven wordt vastgesteld. Met inachtneming van het bepaalde in artikel 2.4.23 van de Algemene Plaatselijke Verordening hebben wij bepaald, dat eigenaren, houders of verzorgers van postduiven verplicht zijn er zorg voor te dragen dat hun duiven niet uitvliegen gedurende het tijd vak van dinsdag 9 april tot en met vrijdag 24 mei 1996 van 10.00 tot 17.00 uur. Dit verbod geldt niet op zater-, zon- en feestdagen. Ook geldt het ver bod niet voor jonge duiven. WET MILIEUBEHEER Overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.44, lid 2, van de Algemene wet bestuursrecht wordt het volgende bekendgemaakt. Het college van bur gemeester en wethouders van Terneuzen heeft op 26 maart 1996 een Wet milieubeheer-vergunning (onder voorschriften ter bescherming van het mi lieu) verleend aan Verstraeten Verbrugge b.v„ Stationsweg 37 te Terneuzen. De vergunning is verleend voor het oprichten en in werking hebben van een parkeerterrein voor vrachtauto's annex op stelterrein voor containers met een tijdelijk karak ter van twee jaar op het perceel plaatselijk bekend Industrieweg 44 te Terneuzen kadastraal be kend gemeente Terneuzen, sectie F, nummer 1558. De beschikking en andere relevante stukken liggen vanaf vandaag tot 11 mei 1996 iedere werkdag van 9.00 tot 12.00 liur en van 13.30 tot 16.30 uur ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer (sectie Milieu), Herengracht 7 te Ter neuzen. n Ook bestaat de mogelijkheid de stukken gedurende drie uur per week buiten kantoor- n uren in te zien. U dient hiervoor wel eerst een telefonische afspraak te maken (tel. 0115- 67 54 58). Oj Nadere informatie sector Stadsontwikkeling en -be heer, afdeling Plantsoenen, telefoon 0115 - 67 54 81. imm VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis dat, in verband met de herinrichting van het gebied Steenen Beer, zij hebben besloten tot het nemen van een aantal verkeersmaatregelen. Dit verkeersbesluit ligt voor een ieder ter inzage op het kantoor van de sectie Technisch Beheer van de sector Stadsontwikkeling en -beheer, Herengracht 7 te Terneuzen en is tegen betaling van de, op grond van de gemeentelijke legesverordening verschuldigde leges, algemeen verkrijgbaar. Dit besluit treedt in werking met ingang van de derde dag na deze bekendmaking. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot e 6 weken na de dag van openbare ken- 6 nisgeving ervan, een gemotiveerd be zwaar indienen bij ons college. De beschikking is gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. Q0 O» Terneuzen, 29 maart 1996. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, Th.J. de Brauwer. drs. R.C.E. Barbé. COTTONFIELD MARC O'POLO CALVIN KLEIN COLlUMN sMismiii ir-u msr jei dreelijhs eeoftld (iii 3 i oiisiic "he ic 01 "r tot 21iii xi 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maken. Bezorger gefeliciteerd! Marcel Broeken in Hoeven. Hiep Hiep Hoera ziet vandaag Sarah. Ondanks haar 50 jaar heeft ze het nog goed voor elkaar. Bewoners en team Nobelhof 1 Getrouwd op 28 maart 1996 louis Boomkamp en Florence Ooms, Oosterhout Frans Vosdellen en Louisa Delia Valentina. Bergen op Zoom. Berry Voermans en Nancy van Praat. Trees in de Vut Postbus 35, 4530 AA Terneuzen De Hervormde gemeenten Cadzand en Retranchement zoeken voor direct voor het begeleiden van de kerkdiensten. In Retranchement iedere 1e en 3e zondag v.d. maand om 11.00 uur; in Cadzand iedere 2e en 4e zondag v.d. maand om 9.30 uur. Voor verdere inlichtingen: C. van Belois, ouderling kerkvoogd Retranchement, tel. 0117-391614, C. Nortier-van Dale, scriba Cadzand, tel. 0117-392241. Trees kan nu achter de geraniums gaan zitten borduren en "af en toe" uit 't raam zitten gluren. Niets kan ons nu nog verhinderen wij hebben nu een goede oppas voor de kinderen. Groetjes van de Meute - Gevraagd: Uitsluitend sollicitatie na telefonische afspraak. Vismarkt 6 4561 AZ Hulst-Tel. 0114-319637 Terug van weggeweest: Geschikt voor woon-en slaapkamer. Prijs inclusief vakkundig leggen T O w p.m. De nieuwe trend in tapijt in 5 natuurlijke kleuren Prijs inclusief vakkundig leggen van onze verslaggever Hulst - Bij de Zeeuwse Samen Beter hebben vor aangeklopt die ontevrede: zondheidszorg in de prov ring het om daadwerkelij] reguliere geneeskunde. Ti de vereniging informatie o Laken ingewonnen. pat blijkt uit het jaarsvers O mi Door Gerlach Hochstenbach Goes/Hulst - De rel tussen het provinciale tiënten Consumentenp form en de Zeeuwse tiëntenvereniging Sai Beter is ernstig versto nu die laatste in haar jc verslag forse kritiek op platform uit. Samen B vindt dat patiënten die een klacht naar het form stappen, geen gar tie hebben voor een deg< ke klachtenbehandeling Bovendien 'betreurt' Samen ter dat het provinciale Patië Consumentenplatform in zich hoe langer hoe meer werkt als dè belangrijkste tiëntenorganisatie in Zeel Samen Beter zegt in haar j verslag over 1995 dat zijzelf dichter bij de patiënt staat, platform zou het juist aan trokkenheid met de patiënt breken. „Bovendien vervi wij op heel wat punten voortrekkersrol. Terwijl provinciale organisatie van roepskrachten er achte; hinkt." Onzin Grote onzin," verwerpt vrouw Y. van Nieuwburg vai provinciale platform de kr van Samen Beter. „Wij vol: aan alle landelijke eisen die de informatie- en klachtei reaus gezondheidszorg ge: worden. We werken trom met veel vrijwilligers die veel tijd aan de patiënten b« den. Onze resultaten moge; zijn." Het informatie- en klachtei reau is onderdeel van het Pat ten Consumentenplatform bestaat sinds 1993. „Samen ter heeft zich vanaf het b heel negatief tegenover ons gesteld. Om die reden zijn ze meer herkozen in het bes van het platform, waarin ze tegenwoordigd waren. Wa piet begrijp is dat ze nog st lid zijn van onze vereniging, wijl ze zoveel kritiek spuien. Verschil Volgens Van Nieuwburg ligt verschil in aanpak ten grond, aan de kritiek van Samen B »Wij werken in principe in menspraak met de gezondhf z°rg aan kwaliteitsverbetei Altijd vanuit het oogpunt va Patiënt. Zonodig staan we i barricade. Samen Beter juist van oudsher vanuit gej dat je je tegen de gezondhf 2°rg moet afzetten. Daê vindt die vereniging dat wij [de vijand heulen." Van Nieuwburg noemt hoogst onfatsoenlijk' dat jfritiek niet van Samen Beter t ku en heeft gekregen, hebben ons het jaarverslag eens toegestuurd." (ADVERTENTIE) Een mooi 100% Nieuw-Zeelands wollen bouclé, tapijt, geschikt voor zwaar huiskamer gebruik, hallen, trappen, enz. Leverbaar in 4 fraaie moderne kleuren, 400 cm breed: van 279.-. Nu voor 229.- p.m. incl. vakkundig leggen. 500 cm breed: van 349.-. Nu voor 289.- p.m. incl. vakkundig leggen. ladeNakerat Alle dagen geopend van 9.00-12.00 en 13.00-18.00 uur. Zaterdag van 9.30-12.00 en 13.00-17.00 uur. Zondag van 14.00-18.00 uur (dinsdag gesloten).

de Stem | 1996 | | pagina 8