oeren en jagers nader tot elkaar föHïrr ®STEM Pascal Roelands jeugdkampioen topbiljarten Belgische koppels het snelst op de rollen DAG KLAPPER POLITIE RAPPORT feeuwse en West-Brabantse fruittelers komen met eigen voorzitter evangenisstraffen geëist oor diefstallen en inbraken Emoties rond vluchtprogramma zondagsvliegers Officier eist werkstraf van 380 uur voor inbraken DESTEM ZEELAND A6 ticulieren gefeliciteerd jndbouwers hoeven aanvraag tot wildschadevergoeding niet te betalen Sara gefeliciteerd!! H.G. Patricié VERWARMING fAKWERKEN Jonge Poppe de Cliniclowns eeldje te bestellen. het veiligste j®" adres ft. rrlt axel I 15«769, fax 0115-645742. fcieZe6land: teKpioita,ie Onderzoek naar vuurwapengebruik Dader laat zijn kenteken achter bij lantaarnpaal Diefstal Valse melding Drugbezit Alcoholcontrole Aanhouding Zakkenrollers Aanrijding Verboden wapenbe zit MAANDAG 18 MAART 1996 gen aantal Zeeuwse leden l Nederlandse Fruittelers Or- hatie (NFO) Kring Zee- B/West-Brabant is met gelukkig IL wijze waarop het bestuur de Idraeht voor een nieuwe voorzit- dleeit kenbaar gemaakt. Daarom zullen ze tijdens de vergadering van 19 maart in Kapelle met een eigen kandidaat komen. Wie dat is wil op positie-woordvoerder L. van Doorn nog niet zeggen. De huidige voorzitter, W. de Jager, heeft aangegeven zijn functie neer te leggen. De kandidaat-opvolger die het bestuur naar voren heeft geschoven (Van Kem pen) wordt door de geprikkelde leden een 'tussenpaus' genoemd, waar geen be hoefte aan is. In een persbericht schrij ven ze: „De bedenkingen zijn niet zo zeer gericht tegen de persoon die beoogd wordt of diens bestuurlijke kwaliteiten, maar de fruittelers geven de voorkeur aan een kandidaat die naast persoonlijke en bestuurlijke kwaliteiten ook als on dernemer in de fruitteelt functioneert en dat ook in de naaste toekomst zal blijven doen." Volgens Van Doorn is het, gezien de povere positie waarin de fruitteelt op dit moment verkeert, belangrijk dat er een man uit de dagelijkse praktijk aan het roer komt te staan. „We ondervinden als ondernemers dagelijks veel stress tij dens ons streven het hoofd boven water te houden." Vooral de moordende concurrentie uit Spanje en Italië maakt het er voor de Ne derlandse fruittelers niet makkelijker op. De (nu nog) zittende kringvoorzitter De Jager voorspelde in januari wederom een slecht jaar, waarbij de produktie met ledankje, jubileum, lelijk, verloving, restatie, examen, jam enz. ilom 0,65 incl. BTW, egel verplicht, afbeelding, jim 26.- incl. BTW. ten op aanvraag, biet geretourneerd. 113 of geef uw tekst iatsing af bij één van Schriftelijke opgaven geaccepteerd, indien end zijn, ook indien uw 'bijgevoegd is. het recht voor teksten redenen te weigeren, achten bereiken over de ehoudt de uitgever zich om de naam van de bekend te maken. 18 maart i Breda. Marald Schraven in i in Breda. John Thompson iBreda. t IS het rü i i van de kinderen. Lonze verslaggever TL - Het Jachtfonds en Bouwmaatschappij ZMO er tijdens een gesprek m Kslaagd iets nader tot elkaar Lonen. De landbouworga- Ltie had eerder kritiek Lit op de manier waarop het lads de vergoedingregeling 1 verband met wildschade bij 'eren hanteerde. paan te kunnen tonen dat het |t om een paar tientjes aan ka- ttevreten gewassen gaat, had (0 voorafgaand aan het ge- tk, de boeren opgeroepen de „ade, toegebracht door wild, te ■Ideii'. Dat verzoek werd door Zeeuwse boeren massaal ge noteerd. ZMO gaat er van uit t door de strenge winter de jeveelheid wildschade dit jaar èoorlijk is toegenomen. Er jrden bedragen genoemd van nd de miljoen gulden. etJachtfonds beoordeelt wie er schadevergoeding in aan- „jng komt. Volgens ZMO is ^procedure die daarbij gevolgd rit zo omslachtig dat veel boe- n niet eens de moeite nemen om te maken van wildscha de. Daarnaast zou het Jachtfonds een bedrag van 250 gulden inge steld hebben, voordat er onder zoek gedaan wordt, met daaraan vastgekoppeld de regel: geen wildschadevergoeding, 250 gul den kwijt. Maar dat blijkt vol gens ZMO-woordvoerder B. Feij- tel uiteindelijk op een misver stand te berusten. „Tijdens de gesprekken met het Jachtfonds is een aantal onduide lijkheden weggenomen. Voor de aanvraag hoeft niets betaald te worden. Wel is de regel dat wild schade tot 250 gulden niet ver goed wordt. Er is met de secreta ris 'en een schadeconsulent van het Jachtfonds gesproken over het functioneren en de gevolgen van de nieuwe jachtwet. Dan blijkt dat ook die mensen gewoon aan regels gebonden zijn. Wat dat betreft zijn we met een hoop van onze vragen blijven zitten. Maar er wordt gecommuniceerd. Er heeft al een uitgebreid artikel in de ZMO-krant gestaan en bin nenkort komt er weer een. Ook bij het Jachtfonds zal het duide lijk zijn dat een goede communi catie met de landbouw belangrijk is," aldus Feijtel. 18 jaar! Pa, ma en Afn ucct aewcce TALLATIEBEDRIJF j 18 - Kloosterzande &243 682970 Fax 683264 U krijgt het beeldje in uw bezit door 49,50 over te maken op gi'° 8378, te Amersfoort, I o.v.v. 'Cliniclowns I beeldje' of bel eerst 064 (40 ct. p.m.) De Cliniclowns. cl1 De specialised, van it 'zij' bedoelde de officier de classering, die als advies had dat de 20-jarige «burger H.B. en dienst maat, even oude Vlissinger A.W. bij Istek in aanmerking kwamen dienstverlening of voor- lelijke vrijheidsstraffen, it ging mr. Veurink iets te '.'Het duo stond elk terecht ir zeker twaalf strafbare fei- autodiefstallen, auto- ren, inbraken, tanken zonder jietalen en nog wat losse za- i. Diverse keren waren ze ir de politie aangehouden, in politiecel gezet en later weer jgelaten. De deur van het po litbureau was dan nog net niet het slot gevallen of het vol de misdrijf was alweer ge- egd. ïhoef de heren uit te leggen ■opdeze manier jatten schan- Het afgelopen anderhalf I Advertentie Oranjestraat 5 - Telefoon 0115 562710 ÖHTIE ZEELAND -'Kuzen: |Ntat32,4532CG 'T'Peter °99e' (editiechef). Ei'm As$em'Franl< van Cooten, ui uied' ef!'Rein van dor «i Puysseleijr. JlN 1,4461 JK E®0°, fax 0)13-273701. !a99ever)6S ^a3! 'Rrov'nc'e" er u neer erd. o'n ten de te :n i Meestal minder dan u denkt en u verkoopt sneller, want: i Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. weet van wanten «n lifiS?Ma'4561 cw KÏeuien r°' i'a* 01F 4-372771 >aVerstraetrln.h H°chstenbach' &v5 0115-645751 0115-645753 Pitten; ferta«32,4532CG PStnwn J-fax 5-645741 JZ»w?0,d|gers: K£PriVé01l»63976, *!Cra'enn:Pr|yéb"5-452732, lmers, privé 0115-562354 Ka3'4551 'rii»Verl8prfnde'Privé01l4-314570, beider hIÏÏ! 0114-316755. "«6-5020894 6 Muurmans' jijden: in onze correspondent iddelburg - Officier van justitie mr D. Veurink krabde zich stèren maar eens fors achter de oren. „Zijn zij nu gek of ben het," vroeg hij zich af. Christof de Smet in actie op het biljart in café De Landbouw. jaar ondanks alle waarschuwin gen gewoon doorgegaan dus wat mij betreft hoeft u niet te reke nen op dienstverlening." En dus eiste de officier tegen zowel W. als B. een gevangenisstraf van 15 maanden waarvan vijf voor waardelijk, toezicht van de re classering en het betalen van een schadevergoeding van 2.564 gul den. Tegen de beide Vlissingers F.R. (28) en H. van der M. (26) eiste de officier bij verstek acht maan den cel waarvan drie voorwaar delijk respectievelijk een boete van duizend gulden plus twee maanden voorwaardelijk gevan genisstraf. Beiden waren eveneens betrok ken bij de activiteiten van B. en W., maar hun aandeel was be duidend minder. Over twee weken wijst de recht bank vonnis. Van onze biljartmedewerker Clinge - Pascal Roelands van de vereni ging Marionette uit Hulst veroverde de Zeeuws-Vlaamse jeugdtitel topbiljarten. Tot en met de derde ronde moest hij he vig strijd leveren met de erg jeugdige en debuterende Hans de Jong, maar in de vierde en beslissende ronde werkte Pas cal Roelands zich los en won nog vrij overtuigend de titel. Tot en met de derde ronde gaven Pascal Roe lands en Hans de Jong elkaar geen duimbreed toe in café De Landbouw te Clinge waar de topbiljartvereniging De Trosvrienden voor de organisatie zorgde. In die vierde ronde zag Hans de Jong de titel uit zijn handen wegglip pen. Hij verloor met minimaal verschil (één bal) van Roy van Delft en was afhankelijk van hetgeen zijn concurrent Pascal Roelands te gen Christof de Smet zou doen. Dat duel werd foto cam1le schelstraete door Roelands vrij gemakkelijk (drie ballen verschil) gewonnen en daarmee stelde hij de titel veilig. Aan dit kampioenschap namen zestien jeugdbiljarters tot 18 jaar deel. EINDSTAND 1. Pascal Roelands (Marionette Hulst), 2. Hans de Jong ('t Zoutvaatje Hulst), 3. Björn Vermeerssen (Marionette), 4. Roy van Delft (Marionette), 5. An- gelino van de Voorde (Lustige Toep Hulst), 6. Jur- gen Ivens (Trosvrienden Clinge), 7. Denny Roe lands (Marionette), 8. Kevin van Campenhout ('t Zoutvaatje). f'^nvr. 8'3»-17.00 uur Van onze verslaggever Terneuzen - De politie stelt een onderzoek in naar een schietpar tij in de binnenstad van Terneu zen. Zondag kwam een melding binnen dat zaterdagnacht scho ten gehoord zijn. Inmiddels zijn op en nabij de Nieuwediepstraat enkele hulzen gevonden, afkom stig uit een vuurwapen. Van onze verslaggever Oostburg - De politie had het af gelopen weekend weinig moeite met het opsporen van de man die zaterdag een lichtmast aan de Torenweidelaan in Oostburg om ver had gereden. De dader zelf was de plaats des onheils al lang ontvlucht, maar in de haast had hij nog wel iets ach tergelaten: zijn kentekenplaat, die door de klap van de auto was gevallen. Toen de politie bij de man aanbelde bekende hij direct zijn zonde. Ontkennen had ook niet veel zin gehad, omdat zijn auto aan de voorkant zware scha de had opgelopen. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt. Eede - Het fietsen op rollen is bijna historie. In West- Zeeuws-Vlaanderen houdt al leen het wielercomité Eede stand. Afgelopen vrijdag- en zaterdagavond werkten Johan Rootsaert en zijn mannen hun zeventiende editie af in de Hof van Eede. Een succes constateerde het co mité dat het een succes was ge weest. Twee avonden zat het multifunctionele centrum vol. Rootsaert: „Wij constateren zelfs weer een opgaande lijn in de be langstelling, zowel van de zijde van de sponsors als van de ren ners. Vorig jaar met name hadden we problemen om een voltallig deelnemersveld aan de start te krijgen. Dit vormde deze keer geen enkel probleem. Met name de belangstelling van de jeugd heeft ons gestimuleerd om met ons evenement door te gaan. De achttiende editie volgend jaar is al verzekerd." Sportief beheersten onze zuider buren deze tweedaagse. Toen op de late zaterdagavond de eindba- lans werd opgemaakt eisten zij de eerste vier plaatsen op. De winst ging naar Chris de Speghel en Geert van de Velde uit het Bel gische Wingene, vóór de oudge dienden Marc van Overbeke en Marnix de Backer. Geert van de Velde was duidelijk de snelste man op de 500 meter. Op de goed lopende piste van het Biervlietse Fietsen op rollen in Eede. Van links naar rechts: Marnix de Backere, Norbert Brandt, Marc van Overbeke, Danny Brandt, Geert van de Velde, Chris de Speghel. foto camile schelstraete comité 'Willem Beukelsz.' liet hij de chrono stilstaan op 19,50 se conde. Ook Peter Christiaans bleef onder de voor rollenrijders magische grens van twintig se conden met 19,72. Biervlietenaar Johhny Doens die samen met Mare de Paauw een uitstekende tweedaagse afwerkte was op het sprintonderdeel de snelste Zeeuws-Vlaming met een vierde tijd van 20,98. Op de 1500 meter koppelkoers, het laatste onderdeel, wisten Doens/de Paauw zelfs de tweede beste tijd achter het ongenaakbare duo de Speghel/van de Velde te realise ren. Dwight van Hulle en Mike Laureijns was het snelste koppel uit Eede. De twee jeugdige deel nemers sloten hun tweedaagse voor eigen publiek op een zeven de plaats af. 500 meter sprint: 1. Geert van de Velde 19,50, 2. Peter Christiaans 19,72, 3. Danny Brandt 20,77, 4. Johnny Doens 20,98, 5. Ronny Goethals 21,29. 1500 meter koppelkoers: 1. Chris de Speghel/Geert van de Velde 1.00,36, 2. Johnny Doens/Marc de Paauw 1.02,13, 3. Steven van Wassenhove/Peter Chris tiaans 1.03,09. Eindstand: 1. Chris de Speghel/Geert van de Velde 97 pt, 2. Marc van Overbe- ke/Marnix de Backer 93, 3. Danny Brandt/Nico Brandt 86, 4. Steven van Wassenhove/Peter Christiaans (allen Belgie) 77, 5. Johnny Doens/Marc de Paauw (Biervliet) 74, 6. Ronny Goet- hals/Ronny Versluys (Eede/Zuidzande) 70, 7. Dwight van Hulle/Mike Laureijns (Eede) 60, 8. Luc Laureijns/Dirk Fore (Eede/Belgie) 49, 9. Jurgen Herre- wegh/Marc Staelens (Eede) 42, 10. Jeroen Vermeire/Ritchie Focke (Ee de/Aardenburg) 31. Lewedorp - Het vluchtpro gramma voor de zondagsvlie gers van de afdeling Zeeland van de Nederlandse Postdui ven Organisatie werd tijdens de algemene voorjaarsverga dering zaterdag in Lewedorp aangenomen. Maar van harte ging dat niet. Voorzitter Marcel Buijsse moest er zijn 'pleidooienkast' optimaal voor opentrekken. „Ik vraag u om de persoonlijke belangen opzij te zetten ten behoeve van de duiven sport. Als jullie het hier vandaag afwijzen is het einde verhaal," gaf hij de emotionele vergadering mee. De fusie tussen de zaterdag- en zondagvliegers moet op 1 januari volgend jaar een feit zijn. Dit in het kader van het NPO-project 'Vliegen naar 2000'. Het voorstel was in eerste instantie dan ook om alle vluchten dit seizoen al op za terdag te laten plaatsvinden. Dit tegen de wil van met name de West-Zeeuws-Vlaamse (met uit zondering van Biervliet) en aan paar Walcherse clubs, die geen problemen hadden met de mid- fond, maar wel de Vitessevluchten (tot 150 kilometer) op zondag wil den handhaven. Er kwam een compromisvoorstel, waarbij nog negen Vitessevluch ten op zondag zullen worden ver vlogen. Dat bleek eveneens onvol doende voor de tegenstanders. Na veel laveerwerk van Buijsse kwam er uiteindelijk een stemming. Daar bleek dat de West-Zeeuws- Vlamingen (van wie Cadzand als nog overstag ging) en de vereni gingen uit Souburg en Vlissingen alleen stonden want de uitslag van de stemming was 62 voor het be stuursvoorstel en 26 tegen. Dat betekende dat Buijsse de ge lukwensen in ontvangst kon ne men van zijn collega-voorzitter van de zaterdagvliegers M. Laban. „Het wordt ons hier door ons strot geduwd. Slikken of stikken, maar het zal opnieuw voor ledenverlies zorgen," was de mening van de verliezende partij. Volgend jaar zal het zondagsspel wellicht helemaal verleden tijd zijn, terwijl de sport toch al met problemen kampt. Het ledental bij de zondagsvliegers was afgelo pen jaar gedaald van 1451 naar 1300. Op de begroting van 1995 stond 30.000 gulden in de plus. Het jaar werd afgesloten met ruim 43.000 gulden in de min. Vorig jaar al moest de contributie naar boven. Door het mindere aanbod van duiven (50.000) en een verouderd wagenpark, werden de begrotingscijfers niet gehaald. Dat betekent dat nu de reiskosten fors zullen worden verhoogd en de duivensport onbetaalbaar lijkt te gaan worden voor de kleinere melker. „De grens van het financiële is nu echt bereikt," werd er vanuit de zaal geroepen. Voorzitter Buijsse zegde hij toe dat er aan het kos tenplaatje en zeker het vervoer wat moet gebeuren. MARKTEN STEKENE Jaarmarkt - centrum - vanaf 9.00 DIVERSEN HOEK Amnesty - schrijfavond - Koren bloemstraat 12 -19.00 tot 21.00 uur HULST Amnesty - schrijfavond Openbare Bibliotheek - den Dullaert - 19.00 tot 21.00 uur KLOOSTERZANDE Amnesty - schrijfavond openbare bibliotheek -18.30 tot 20.00 uur OOSTBURG 'Het Verfilmde Boek' - (cursus) 'Hoogste Tijd' van Harry Mulisch, regie: Frans Weisz. - Ledeltheater - 19.30 uur (ƒ17,50) TERNEUZEN Amnesty - schrijfavond - openbare bibliotheek -18.30 tot 20.00 uur ST.-JANSTEEN Kaarting - café De Kroon - 14.00 uur Bingo - De Warande - KBO -13.30 uur KIELDRECHT Demonstratie - originele desser ten - 't Centrum CLINGE Kaarting - café De Landbouw - 20.00 uur Reis Toverfluit - naar België - KBO - 09.30 uur SAS VAN GENT Kaarting - St.-Albert -14.00 uur AXEL Kaarting - De Halle -14.00 uur KOEWACHT Koersbal - De Vlaschaard - 13.30 uur SLUISKIL Yoga - SKI - 't Meulengat - 19.00 uur Repetitie muziekvereniging - 't Meulengat-19.30 uur Callanetics - SKI - 't Meulengat - 19.30 en 20.30 uur FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Dangerous Minds HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Casino 20.00 uur Jumanji 20.00 uur Heat 20.00 uur Ace Ventura: when natu re calls 20.00 uur Showgirls 20.00 uur Kids MIDDELBURG Cinema - 20.00 uur Giant VLISSINGEN Alhambra 1 - 20.00 uur Ace Ventu ra: when nature calls Alhambra 2 - 20.00 uur Jumanji Alhambra 3 - 20.00 uur Heat Alhambra 4 - 20.00 uur Casino BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur Casino 20.00 uur Sense and Sensibility 20.00 uur Dead man walking 20.00 uur She Good Fighter GENT Decascoop 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Ca sino 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Broken Arrow 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Dead man Walking 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Sense and Sensibility 14.30 en 17.00 uur Babe, een bui tengewone big (Ned versie) 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Ba be, the pig (Eng. versie) 14.30,17.15,20.00 en 22.30 uur She Good Fighter 14.30,20.00 en 22.30 uur Heat 14.30,17.00 en 20.00 uur Jumanji 14.30, 17.00 en 20.00 uur Dange rous Minds 20.00 uur Citizen X 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Se ven 20.00 en 22.30 uur Leaving Las Vegas 14.30 uur Pocahontas (Ned) KNOKKE Beverly Sereens 20.00 uur Broken Arrow 20.00 uur Sense and sensibility 20.00 uur Heat 20.00 uur Casino Terneuzen - Uit een personen auto, die geparkeerd was aan de Vondelstraat, werd werd een radiocassetterecorder, een versterker, twee boxen en een hoedenplank met nog eens twee speakers gestolen. Oostburg - De politie stelt een onderzoek in naar een valse brandmelding, die vrijdag avond via 06-11 was binnenge komen. Het betrof een pand op de Markt in Oostburg. Terneuzen - De politie hield vrijdagavond in de Korte Kerkstraat een man aan, die in het bezit van negen gram hard drugs was. De man bleek al een binnenstadverbod te hebben. In het kader van de actie Houd greep wordt de man vandaag voorgeleid bij de officier van justitie in Middelburg. Hulst/Kapellebrug - De politie hield het afgelopen weekend een aantal alcoholcontroles. Op de Oude Zoutdijk in Hulst werd zaterdagmorgen vroeg een man aangehouden, die met een slok teveel op achter het stuur was gekropen. In de nacht van zaterdag op zondag 'liep' in Kapellebrug een auto mobilist tegen de lamp. Terneuzen - De marechaussee heeft zaterdag in de Dijkstraat een Hagenaar aangehouden, die nog voor 360 gulden aan boetes uit had staan. De man is achter slot en grendel gezet, omdat tijdens het onderzoek twijfels rezen over zijn juiste identiteit. Sluis/Axel - Een vrouw uit Burst (B) meldde zich bij de po litie nadat zij in Sluis het slachtoffer van een zakkenrol ler was geworden. Uit haar tas werd een portemonnee met 2000 francs gestolen. In de Noordstraat in Axel was zater dag opnieuw een Belgische vrouw het doelwit van gauw dieven. Ze mist sindsdien een portemonnee met 6000 francs. Axel - Op de Hulsterweg in Axel vond zaterdagmiddag een eenzijdige aanrijding plaats. Een automobilist uit Axel raakte de macht over het stuur kwijt en reed de vaart in. Er vielen geen gewonden, maar de auto is zwaar beschadigd. Terneuzen - In de binnenstad van Terneuzen werd zaterdag nacht een Bredanaar aange houden, die in het bezit was van een vlindermes. Daarnaast bleek hij ruim een halve gram amfitamine bij zich te hebben. De man heeft een boete van 450 gulden betaald. De amfetamine en het mes zijn in beslag geno men. Van onze correspondent Middelburg - Officier van justitie mr. D. van der Bel is geen man die allerlei loftuitingen richting verdachte strooit. Maar gisteren op de terechtzitting van de rechtbank in Middelburg moest hij toch wel even kwijt dat hij bijna zijn petje afnam voor de 32-jarige Middelburger M.Z. Z., in het verleden al ettelijke keren veroordeeld voor zwaar dere delicten moest zich deze keer verantwoorden voor enkele autodiefstallen en inbraken, die alle eind 1994 in het Walcherse door hem waren gepleegd. Tus sendoor maakte Z. nog een uit stapje naar een kerk in Renesse en stal daar naast wat geld enke le bijbels. De zaak zelf was al veel eerder behandeld maar de rechtbank had Z. de kans gegeven om zijn belofte 'ik ga afkicken' waar te maken. Gisteren kwam de finale afrekening en de resultaten van de kans had Z. kennelijk met beide handen aangegrepen. De rapporten waren lovend, Z. zag er verzorgd uit, had een lening afgesloten om de aangerichte schade te kunnen betalen en ie dereen die ermee te maken had gehad oordeelde positief. Met dat alles wilde mr. Van der Bel dan ook wel rekening hou den en dus eiste hij 'als beloning' tegen Z. geen vrijheidsstraffen, maar dienstverlening. Voor de gepleegde delicten 140 uur plus zes maanden voorwaardelijk en de zes maanden cel die Z. nog te goed had omdat hij een en ander had gepleegd terwijl hij nog in zijn proeftijd liep, mochten wat de officier betreft óók worden omgezet en dat werd dus 240 uur dienstverlening. Ofwel 380 uur arbeid ten alge mene nutte in plaats van negen maanden cel. De rechtbank doet uitspraak op 28 maart.

de Stem | 1996 | | pagina 9