Zoma kijkt uit naar zilveren jubileum Onderzoek naar hulp verslaafden Q POLITIE RAPPORT SPORT IN HET KORT Lformatie-avond voor politici over ontpoldering Westerschelde leters en )odgieters Winkelcentrum Zuidpolder geheel vernieuwd T0M0NTEUR 06-0694 Dosterhout BV Mishandeling en bi Inbraak Met auto aan de haal Doorrijder Drank in het spel bij aanrijding Brand in keuken Harddrugs Onder invloed Diefstal Vals geld Snelheidscontroles In de sloot Bedrijfstennis Terneuzen BeVoBo Terneuzen Bedrijfstennis Ador Sport ZEELAND )GISTIEK (m/v) D66 Terneuzen wil drugshulpverlening in de Euregio in kaart brengen J^erzorgt alle inStallatiewerk- Saamheden in de woningbouw, Izoor zowel nieuwbouw- als re- [ïovatieprojecten, op het gebied Jan: taumenische flenst in Sluis MAX KORTING COMMUNICATIE OP NIVEAU UTILITY (bereikbaar tijdens kantooruren) bleef Terneuzen - Een 13-jarige jon gen uit Terneuzen deed aan gifte van mishandeling door een 16-jarige jongen die hij kende. De jongen was geschopt en geslagen, hij hield er pijn in zijn rug en nek aan over. De politie stelt een onderzoek in. Cadzand-Bad - De Belgische eigenaar van een vakantiewo ning aan Sincfal deed aangifte van diefstal van de ontvanger van zijn schotelantenne. De dader had zich toegang ver schaft door het dakraam en was via de schuipui terug ver trokken. Terneuzen - Een onbekende man is er donderdag met de auto van een bewoonster van de Herman Heijermanstraat vandoor gegaan. De auto (een Renault 25 met kenteken RX- 99-JK) stond te koop. De man vroeg of hij een proefrit mocht maken. Dat mocht maar hij keerde niet meer terug. Terneuzen - Een 36-jarige Sluiskillenaar parkeerde zijn auto onbeschadigd op een par keerplaats van het ziekenhuis in Terneuzen. Toen hij terug keerde bij zijn wagen zat er bij het linkerachterportier een deuk. De schade is veroor zaakt door een andere autobe stuurder die na de aanrijding is doorgereden. Schoondijke - Bij een aanrij ding donderdagmiddag tussen de auto van een 41-jarige man uit Schoondijke en die van een 42-jarige plaatsgenote was alcohol in het spel. De 41-jari- ge Schoondijkenaar reed over de Rembrandt van Rijnstraat in zijn woonplaats en verloor de controle over zijn voertuig ter hoogte van een knik daar in de weg. Hij reed daarbij tegen de geparkeerd staande auto van de vrouw. De uitslag van de alcoholtest was 585 micro gram, voldoende voor een pro- ces-verbaal en het innemen van zijn rijbewijs. Hulst - Donderdag omstreeks 18.45 uur werd brand gemeld in een woning aan de Den Waghemakersstraat. Door oververhitting was een grill oven in brand geraakt. De brandweer was snel ter plaatse uste het vuur. De schade beperkt. Terneuzen - Een 19-jarige man werd in de Temeuzense bin nenstad aangehouden omdat hij een verbod had. Bij de aan houding bleek dat de man in het bezit was van harddrugs. Sluis/Oostburg - Een 42-jarige man uit Knokke-Heist is in de St. Annastraat in Sluis aange houden omdat hij daar in zijn auto reed nadat hij teveel had gedronken. Bij de ademanaly se bleek dat hij 360 microgram alcohol per liter bloed in zijn lichaam had, terwijl 220 microgram is toegestaan. De man kreeg een proces-verbaal en een dagvaarding mee naar huis. Tevens kreeg hij een rijverbod van drie uur opgelegd. Ook een 31-jarige man uit Brugge werd betrapt op rijden onder invloed. Bij een controle op de Zuidwal in Oostburg bleek dat hij 295 microgram per liter bloed in zijn lichaam had. Hij kreeg een proces-ver- baal en moest 350 gulden beta len. Hij mocht één uur niet rij den. Oostburg - Een vrouw uit Oostburg werd betrapt toen ze bij een apotheek in de Burcht straat waren meenam met een totale waarde van twintig gul den. Terneuzen - Een bank in de Axelstraat in Terneuzen heeft van een klant een vals briefje van honderd ontvangen. Sas van Gent/Groede - Bij een snelheidscontrole aan de Westkade in Sas van Gent ble ken vrijdagmorgen 57 bestuur ders te hard te rijden. De hoogst gemeten snelheid was 92 kilometer per uur. 50 km/uur is daar toegestaan. Ook in Groede hield de politie een snelheidscontrole. Aan de Rijksweg N58, waar tachtig mag worden gereden, werden 23 automobilisten bekeurd. De hoogst gemeten snelheid was 119 km per uur. Oost-Souburg - Een 49-jarige automobiliste uit Oostburg belandde gistermiddag met haar auto in een sloot langs de rijksweg 58. Ze raakte licht gewond aan een arm en een schouder en werd per ambu lance naar het ziekenhuis in Vlissingen overgebracht. Haar auto raakte onherstelbaar beschadigd. VROUWEN Poule 1: Van Driel-Moerbeke 2-2. Poule 2: Vervaet-Tolhoek 1-3, De Keyzer-Timmerman 4-0. Poule 3: Van de Zeijst-Sponselee 2- 2, Bakker/Van de Starre 2-2. Poule 4: Schaart/Jearitoha 4-0, Vinke-Dees 4-0. Poule 5: Van Steenberge-Loof 0-4, De Waal-Bommelijn 0-4, Van Kuy- lenburg-JoJo 0-4. MANNEN Poule 1: Bleyenberg/Epskamp- Deij/Edwards van Muyen 2-4. Poule 2: Van den Akker/Geuze- Lokken/Van Amersfoort 3-3, Blok- land/Mol-Oppeneer/Van Damme 6-0. Poule 3: De Kort/Deij-De Waal/De Rechter 0-6, Van Tiel/Van den Akker-Van Doeselaar/Kint 4-2. Poule 4: Strijdonk/Neve-Den Haan/Koole 0-6. Poule 5: Heyman/Filippo-Deij/Van Halteren 4-2. Poule 6: Veraart/Cevaal-Vant- richt/Dieleman 6-0. Poule 7: Oosrvogels/Wijland- Harms/Verschelling 1-5. Poule 8: Van Doesleaar/De Jonge- Verschelling/d'Houw 6-0. Poule 9: Kroes/Verhage-Gelis- sen/Dobbelaar 2-4. BEDRIJFSCOMPETÏTIE Poule 1: Roctus-Botega 5-3. Poule 2: Van Kouteren-HCG 1 4-4. Poule 3: Van Driel/Kint 6-2. Poule 4: Bachten Dieke-HCG 2 0-8. Terneuzen - In de eerste klasse A van de Temeuzense bedrijfs- volleybalcompetitie had Dow 1 in de returns een betere start dan in het begin van de compe titie. Het heeft op het ogenblijk een sterke ploeg op de vloer staan, die vooral verdedigmd zijn mannrtje staat. Na de 0-3- nederlaag tegen Foaks 1 in de eerste wedstrijd, werd het nu 2- 2. Dow 1 speelde wel wisselval lig. In de een set alles, in de andere niets. Als Dow dat eens kan veranderen is het toch em team om rekening mee te hou den (0-15, 15-6,15-11,4-14). In de eerste klasse B had Walter van de Brande zijn ploeg weer stevig op de rails staan. Na ver lies tegen Foaks 2 in de eerste ontmoeting won De Pooter nu met 3-0 (15-8, 15-11, 13-9). De Pooter is eveneens een team dat wisselvallig speelt, maar het heeft dan ook weinig ambitie om in de hoogste klasse mee te draaien. UITSLAGEN Eerste klasse A: Aster 1-CIS 1-2 (7- 15, 4-15, 9-7), Beldo-Dees 1 0-3 (5- 15, 3-15,4-15). Eerste klasse B: Echo/Audio-Ver- vaet 0-3 (9-15, 2-15, 4-15), A&A 1- ING 2-1(7-15, 15-11, 15-9). Tweede klasse A: PSOVZ 1-Dow 2 1-2 (15-8, 10-15, 11-15), Rabo-De Hoop 0-3 (7-15, 2-15, 14-16), Nee- lemans-NHI 3-0 (15-10, 15-9, 15- 3). Tweede klasse B: A&A 2-Dees 2 2- 1 (16-17, 15-9, 10-8), Tevore- Gemeente 1 2-1 (15-8, 8-15, 15-6), Philips-Deltan 2 0-3 (8-15, 8-15, 9- 11). Derde klasse A: Scheldesport- PSOVZ 2 1-3 (15-12, 6-15, 3-15, 1- 11), B&S-V&SH 0-3 (13-15, 10-15, 4-15). Derde klasse B: Gemeente 2-Dow 3 0-3 (1-15, 3-15, 5-15), Cijsouw- Aster 2 2-1 (13-15, 15-12, 9-1). STANDEN Eerste klasse A: Dees 17-21, Foaks 1 7-16, VC Notabene 6-11, Dow 1 7-10, CIS 7-7, Aster 1 7-6, Beldo 7- 2. Eerste klasse B: A&A 1 7-15, Ver- vaet 7-13, V&V 56-12, De Pooter 7- 12, Foaks 2 7-9, ING 7-8, Echo/Audio 7-2. Tweede klasse A: De Hoop 7-16, Neelemans 7-15, Dow 2 7-12, Del tan 1 6-9, PSVOZ 1 7-9, Rabo 7-6, NHI7-4. Tweede klasse B: Gemeente 1 7-14, Tevore 7-14, A&A 2 7-12, Dees 2 7- 12, Voorwaarts 7-9, Deltan 2 7-8, Philips 7-2. Derde klasse A: V&SH 7-20, PSOVZ 2 7-16, Havenschap 6-10, B&S 7-9, VC Schelde 6-7, Schelde- sport 7-7, Foaks 4 6-3. Derde klasse B: Dow 3 7-15, Cij- souw 7-15, Gemeente 2 7-120, Aster 2 7-10, Foaks 3 6-8, URS 6-5, Wabeko 6-3. VROUWEN Poule B: De Keyzer-TVS 2-2 (18- 14), Doesburg-Wit-wit-wit 2-2 (15- 13), Drive-Zeeland Supply 0-4, Nouveau-Verplanke 2-2 (16-14). Poule C: De Jojo's-Tegenstanders 2-2 (17-14), Petit Paris-Meppers 2- 2 (18-14), Ador Sport 1-Nijsse 3-1. Poule D: Dropshotje-Denoek 4-0, Berendsen-Friends 2-2 (20-17). MANNEN Poule A: Ador Sport 1-Zeeland Supply 6-6 (42-32), Right Line- Cruson 11-1. Poule B: SGZ 1-Polka Print 10-2. Poule C: Breskens-Positivo's 12-0, Ador Sport 3-SGZ 2 12-0. DUO'S C: Wisse/Maas-Brenner/Verduin 6- 0, Van de Velde/Nijsse- Lunteren/Verstraete 4-2, Diele- man/Buijsse-Gijssen/Vantricht 4- 2, Witte/Gerijl/Blaakman/Becude 6-0. MIXED Poule A: Verschelling/Steenbakker 8-4, GVD's-Bourgondiërs 9-3, Bos- kreek 1-De Kreek 7-5, De Paepe/Ador Sport 1 6-6 (41-38). In n nnze V6fsl399®^®^ Keiburg - Gedeputeerde J. van Zwieten is 1 nlan een informatie-avond voor raads- en Kleden te beleggen over het project Her- 6 natuur Westerschelde. ond vindt plaats nadat alle info- en overleg- Vnkomsten met de diverse doelgroepen achter l/ri sziin Bedoeling is de informatieverschaffing de bestuurders in Zeeuws-Vlaanderen in drieën te kappen: aparte bijeenkomsten in West-, Midden- en Oost-Zeeuws-Vlaanderen. De Zeeuws-Vlaamse gemeentebesturen hebben met elkaar afgesproken een aantal specifiek bestuurlijke vragen te formule ren voor deze bijeenkomsten. Het gaat dan om zaken als recreatie, de effecten voor de landbouw en planologische zaken die geregeld moeten worden. „Polders als de Herdijkte Zwarte Polder en de Tien honderdpolder in West-Zeeuws-Vlaanderen zijn geen maagdelijke gebieden. Daar is al een stuk beleid voor geformuleerd in het Nationaal Milieu Beleidsplan en in de Herinrichting Kust West- Zeeuws-Vlaanderen. Daar kun je niet zomaar over heen fietsen. Daarom willen we graag weten hoe je planologisch moet omgaan met het herstelplan in verband met de al geschreven nota's," aldus plaats vervangend voorzitter J. Kruize van het Interge meentelijk Samenwerkingsorgaan Zeeuws-Vlaan deren. De Herdijkte Zwarte Polder en de Tienhon derdpolder worden in het herstelplan aangemerkt als ontpolderingsgebieden om de natuurwaarden als gevolg van de verdieping van de Westerschelde te herstellen. De Zeeuws-Vlaamse gemeentebestu ren hebben afgesproken tijdens de bijeenkomsten geen emotionele zaken aan te kaarten. „Het gaat strikt om bestuurlijke zaken. Er moet een bredere afweging van belangen worden gemaakt dan alleen natuurwaarden. We gaan het werk in ieder geval niet dubbelop doen. De vragen worden geformu leerd op één velletje." ZATERDAG 16 MAART 1996 C3 .ERMANN B.V. nieuwe soorten winkels, met een breed aan bod. 'Zuidpolder' telt nu onder meer ook een dierenwinkel, een speciaalzaak voor kan toorartikelen, een winkel voor schoenen, kleding en sportartikelen. Daarnaast vestigt een tweede bank zich in het complex. Het nieuwe parkeerterrein kan zo'n vierhon derd auto's herbergen. Als straks ook win kelcentrum Steenen Beer wordt opgeleverd, beschikt Terneuzen over een zeer ruim win kelaanbod. Murre is niet bang dat er onvol doende klanten over zullen blijven. „Natuurlijk komen er nieuwe concurrenten Door Peter van den Assem Oostburg - Het zijn drukke tijden voor de Zeeuws- Vlaamse Operette en Musica lamateurs (Zoma). De leden hebben zich voor moeten bereiden op de uitvoering van 'Der Fidele Bauer'een stuk van Leo Fall dat gisteren de première beleefde in het Oostburgse Ledeltheater. Daarnaast komt het zilveren jubileum dichterbij. Volgend jaar is het een kwart eeuw geleden dat de Zoma-groep het licht zag. Of daar nog eens 25 jaar aan vastgeplakt kan worden, is de vraag. De vereniging heeft te maken met een verschijnsel waar meer clubs mee worstelen: verg rijzing. De Zoma heeft op dit moment de beschikking over een 25-tal (zingende) leden en dat is nog nauwelijks genoeg om een operette op te voeren. Vers bloed in de gelederen zou een uitkomst zijn. Maar zo lang de jeugd het laat afweten, moet de club op zoek naar een alterna tieve vorm van uitbreiding. Die heeft zich inmiddels aangediend in de vorm van Belcanto, een operettevereniging uit het Belgi sche St. Niklaas. „We zijn hen daar erg dankbaar voor," zegt Zoma-voorzitter Joop Holdorp. „Voor de uitvoering van Der Fidele Bauer vullen ze zeven gaten in de bezetting op." Duizendpoot Voor wat betreft de inbreng van over de grens kan de Zoma zich al jaren verheugen in de aanwe zigheid van regisseuse/soliste Christianne Locufier. Hoewel geen lid van de vereniging, is de zangeres uit Wetteren, die ooit het podium met Marco Bakker deelde, toch al lang een vaste waarde. „Je kunt haar wel een semi-professionele duizendpoot noemen," zegt Holdorp. „Ze heeft echt een formidabele stem en is in staat om ook de andere solisten mee te trekken. Boven dien weet ze hoe een stuk gere gisseerd moet worden." Holdorp vindt het jammer dat de aanwas vanuit Zeeland relatief gering is. „Zeker als je ziet dat we toch, denk ik, een belangrijke culturele inbreng voor Zeeuws- De leden van Zoma zingen erop los tijdens de première van Der Fidele Bauer. foto camile schelstraete Vlaanderen leveren. Dat blijkt wel uit het feit dat vorig jaar zo'n 1800 mensen onze voorstelling van Eine Nacht in Venedig bezochten. Toch blijft het moei lijk om hier mensen te vinden. Waarom? Dat weet ik niet. Mis schien dat de afstand een rol speelt. We repeteren in Oostburg en dat zal voor mensen uit bij voorbeeld Terneuzen wellicht als te ver ervaren worden. Boven dien denk ik dat de operette in België meer leeft dan hier in Zeeuws-Vlaanderen. We hebben al enkele uitvoeringen in Eeklo en Knokke gehad. Die worden altijd goed bezocht." Organisatie Er komt heel wat bij kijken voor een operette daadwerkelijk op de planken staat. Joop Holdorp neemt ter illustratie een waslijst met punten door en doet er vijf minuten later pas weer het zwij gen toe. Om even later daar aan toe te voegen: „In mei gaan de regisseur en de dirigent (Tony Venneman uit Knokke) op zoek naar een stuk en koppelen de ideeën terug naar het bestuur. Kijk, leuke operettes zijn er genoeg, maar wij moeten altijd rekening houden met de bezet ting. We zitten ook nog eens met het gegeven dat we te weinig tenoren hebben in verhouding met de alten. Dan duurt het tot maart, april voor de voorstelling klaar is." Tussentijds vinden de repetities plaats, worden de kostuums uit gezocht en wordt het decor gemaakt. „We hebben daar een vaste man voor, Ronald Spies- sens. Zijn visie en uitwerking van het decor zijn echt uniek. Het visuele aspect is heel belangrijk in een operette. Dat merk je als het doek voor het eerst opengaat. Er komen geheid reacties uit de zaal." Eveneens belangrijk voor het 'gezicht' van de groep is het ballet, dat onder leiding staat van Greta Lintz. En om het rijtje van vaste waarden dan maar af te maken; pianist Piet Leenhout heeft de muzikale omlijsting onder zijn hoede. Financiën Holdorp noemt de Zoma 'een enthousiaste groep amateurs die zo professioneel mogelijk te werk gaan'. Wie professioneel wil zijn, moet daar ook financiële middelen voor hebben. „Gelukkig krijgen we alle medewerking van de gemeenten Oostburg en Sluis/Aardenburg en de provin cie. Zonder hun financiële onder steuning zouden we niet kunnen werken. Kostendekkend is het nog niet. Daar hebben we de entreegelden en sponsors voor nodig." Wie interesse heeft om zich aan te sluiten bij de Zeeuws-Vlaamse Operette en Musicalamateurs of eens een kijkje wil nemen bij de repetities kan contact opnemen met Joop Holdorp, 0117-453056. 'Der Fidele Bauer' wordt van avond en volgende week zaterdag nog opgevoerd in het Ledel theater in Oostburg. Op 29 maart vertrekt de operettecaravaan naar het cultureel centrum De Herbakker in Eeklo. Daarna is de voorstelling op 31 maart te zien in het cultureel centrum Schar- poord in Knokke en op 5 april in het Zuidlandtheater in Terneu zen. naris is binnen de divisie onager Logistiek. it de pakketten voor onze .rpokt en verzonden. Naast ontvangst en Retouren deel jrmann fors in het logistieke is in volle gang en er wordt fg. Logistiek telt momenteel dit aantal verder uitgebreid. en van budgetten |Van onze verslaggever Leuzen - De Temeuzense Lmeenteraadsfractie van |)66 wil de hulpverlening op |et gebied van drugs in Eeeuws-Vlaanderen, Oost- en Ifest-Vlaanderen en Noord- Prankriik in kaart laten bren- i informatie nsverzameling en -analyse uitaten, ten behoeve van pderingen anager Logistiek hoofkantoor in St. Jansteen, |et Duitse moederconcern in derland. j als schriftelijk; i zich in de omgeving te i de sollicitatieprocedure. i met de heer L. Niekus, kunt u schriftelijk solliciteren, |ze advertentie. Uw sollicitatie- re fractie heeft daartoe samen iet het Zeeuws Consultatiebu- eau voor Alcohol en Drugs ZCAD) een notitie opgesteld. 3e nota wordt ondersteund door |t vertegenwoordigingen van K6 in Provinciale Staten van eeland, de Tweede Kamer en et Europees Parlement. )verlast Jitgangspunten van het Euregio- aal onderzoek zijn drugspreven- ie, terugdringen van het drugs- ïbruik en het beheersbaar 'aken van de overlast. Er staan enkele rapporten over 'ringing van de vraag naar in de Europese Gemeen- fliap die aan het licht hebben [bracht dat betrouwbare gege- ens ontbreken. jfstemming llaardoor is het moeilijk het tota le aantal drugsgebruikers vast te (lellen en vergelijkingen te naken over de ernst van het pro lieer!). Daardoor is er ook nog regionale en grensover- irijdende afstemming op het Ibiedvan de hulpverlening. Het icdrapport dat hierover uitsluit- èl moet geven, moet binnen vier banden na aanvang van het Iderzoek gereed zijn. let rapport moet in beeld bren- k hoe in genoemde gebieden lordt omgegaan met de opvang in verslaafden, dak- en thuislo st hoe de dienstverlening eruit ken de medische zorg. Aanbe- Vlingen moeten zich richten op metering van de hulpverlening lp medisch-sociaal en maat- khappelijk gebied. dochteronderneming van Breman Beheer B V flEMAHZÜIDBV btallatiebedrijf centrale verwarming loodgieterswerk* elektra Vij zoeken voor spoedige in diensttreding goéde en vakbe- cwame: Wij bieden: - afwisselende baan goed salaris goede secondaire voorzieni gen int u richten aan Breman Zuid N. Verhoeve, Postbus 62 11e. Telefonische reacties onae loorlicliting p is een intensieve preventieve van het drugsprobleem Mig. fut kan door middel van voor tuig op scholen, de instelling een drugstelefoon en de tiding van verslaafden tot taathoekwerkers. Verder ver feilt het aanbeveling te kijken far de realisatie van een inloopcentrum waar tddrugsverslaafden gratis een toep kunnen doen op medische Weringen en begeleiding. r °uze verslaggever bis - In de Nederlands Her- i®de kerk in Sluis wordt mor- oen oecumenische dienst en i" eucharistieviering gehou- t1; Het thema is 'Het duister |®even'. (""gangers zijn dominee J. pwaart en pastoor M. Jans- r Muzikale medewerking Fdt verleend door het Neder- fHervormd kerkkoor uit F®! en het R.K. koor St. P»a uit Sluis. I kerkdienst begint om 10.00 (ADVERTENTIE) geschikt voor bijna alle merken Beestenmarkt 19 4561 AM HULST 0114-3212 27 is een gezonde en c, gespecialiseerd is in de lerhoud van personenauto s an de merken Volkswagen rne bedrijf is gevestigd in uu nmelbergen. Er zijn 30 me (ADVERTENTIE) ÏERNEUZEN Visselaar 3 Dosterhout 'el. 0162-459300 nianweg 61 el- 0115-617342 a* 0115-618654 MIDDELBURG Arnesteinweg 61 Tel. 0118-636151 Fax 0118-613447 Van onze verslaggever Terneuzen - „Als je hier een jaar geleden voor het laatst had gelopen, zou je het nu niet meer herkennen. Sinds de ope ning in 1972 is er gepraat over uitbreiding van het winkel centrum. Tientallen projecten zijn afgeketst, maar nu hebben we eindelijk een vernieuwd complex." Voorzitter J. Murre van win keliersvereniging Zuidpolder is in zijn nopjes met het resul taat van de renovatie die 'zijn' winkelpassage sinds mei vorig jaar heeft ondergaan. Het cen trum is ingrijpend veranderd. Bijna verdubbeling van het winkelaanbod, een flinke'verf- beurt, nieuwe bestrating, bankjes, afvalbakken, fietsen rekken en verlichting hebben er voor gezorgd dat 'Zuidpol der' onherkenbaar is veran derd. De winkelpassage is voor een groot deel overkapt. Momen teel leggen bouwvakkers de laatste hand aan de verbou wing, voor enkele winkelruim ten wordt nog een bestemming gezocht. Op 28 maart zal bur gemeester Barbé het gereno veerde centrum officieel ope nen. Het publiek heeft inmid dels grotendeels kennis gemaakt met de nieuwe stijl De winkelpassage Zuidpolder is voor een groot deel overkapt. van het complex. Murre: „Architect H. Slemmer heeft gekozen voor 'licht en lucht'. Hoewel de passages smaller zijn geworden, blijft het gevoel van ruimte behouden. Het is geen besloten winkelstraat geworden en toch kunnen de klanten nu droog winke len. De zachtgele en blauwe kleuren komen overal in terug, daardoor oogt het centrum lekker fris en gezellig. We hebben nog niets dan positieve reacties gehad van het publiek." Een 'branche-adviescommissie' heeft bij het aantrekken van ondernemers gezocht naar foto camile schelstraete bij, de aantrekkingskracht van Terneuzen zal echter ook groter zijn. Dat compenseert elkaar. Daarnaast zijn wij erg gericht op de wijken die ons omringen. De mensen uit de buurt blijven hier echt wel hun boodschap pen doen," aldus Murre. De dagen rond de officiële heropening van 'Zuidpolder' houdt de winkeliersvereniging diverse activiteiten. Dan wordt gevierd dat het centrum van Ter neuzen na elf maanden van verbouwings werkzaamheden beschikt over een keurig nieuw winkelcomplex. stegen werkaanbod zoeken wij naar een enthousiaste enJnw i zich thuis voelt in een jo ar eigen inbreng en o^Pjjjg'en iten door middel van studie aat bieden wij verder ^"Voor goede secundaire arbeid teeft in deze functie st^fiuto- e brief naar de directie va .v. de heer Jos van Seeters. P-S. De prijs zal een aangename verrassing zijn Brother FAX-1700P, de compacte gebruiksvriendelijke fax op gewoon papier; kopieermachine - fax - telefoon - antwoordapparaat in 1 machine verenigd, kortom: ideaal voor uw thuiskantoor of klein bedrijf.

de Stem | 1996 | | pagina 23