DE STEM PERSON Ook onze oproepkrachten bieden wij afwisselend werk in een gezellige omgeving tempo-team uitzendbureau VAT ^RUINSMA RYFF^' OPROEPKRACHT ^7 Werktuigbouwkundig Tekenaar/Constructeur AC/CV Techniker AC/CV Tekenaar/Constructeur een Assistent Expediteur m/v micro-macromonteur (m/v) ELOPAK RIAGG TEAMSECRETARESSE m Op zoek naar werk? Kom donderdag naar onze Banenmarkt! )BSTEM ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER CHEF WERKPLAATS WERKVOORBEREIDER WTB JANSHEN-HAHNRATHS GROUP Voor ons Fair Play-center in Bergen op Zoom zoeken wij een PART-TIME FAIR PLAY CENTERS BV Bedrijfsleider m/v Verkopers m/v full-time of part-time CEFCO BENELUX in vol-continu dienst Breda NEDERLAND 2 BELGIË FRANS 1 BELGIË FRANS 2 duitsland 1 Der 7'Sinn' Duitsland 2 DE STEM ZATERDAG 9 MAART 1996 BUREAU VOOR PERSONEELSBELEID B.V. RAAMSDONKSVEER NVP-NIP Verg. nr. CBA/A-91.0034 werving en selectie psychologisch onderzoek Incompany personeelswerk PZ-Teieconsult training Fuon 'Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen n Orize opdrachtgever, V.A.T. B.V. te Raamsdonksveer, is reeds 13 jaar een begrip op haar markt. Zij is specialist op het terrein van onderhouds- en reinigingssystemen. Begeleiding, service en advies vormen samen met de kwaliteitsartikelen en het enthousiaste team van medewerkers het fundament voor de toekomst. Voor onze opdrachtgever zoeken wij een De functie: - na een inwerkperiode het verrichten van diverse administratieve taken; - het administratief verwerken van de orders en facturen; - het aanspreekpunt voor de verkoopbuitendienst; - het onderhouden van telefonisch klantcontact; - het bedienen van de telefoon centrale. een spil tussen klant en bedrijf V.A.T. vraagt: - een opleiding op MEAO-niveau; - een klant- en servicegerichte instelling en een opgewekt karakter; - accuratesse, een flexibele instelling en zelfstandigheid; - ervaring met PC-gebruik en geautomatiseerde gegevens verwerking; - cijfermatig inzicht; - leeftijd tot 25 jaar. V.A.T. biedt: - een prettige werksfeer met enthousiaste collega's; - een functie met veelzijdigheid in werk en diverse interne en externe contacten; - een functie die ruimte biedt voor eigen inbreng; - een bedrijf waar het op prijs wordt gesteld dat u meedenkt. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen zenden aan: ReAd Bureau voor Personeelsbeleid B.V., Postbus 92, 4940 AB Raamsdonksveer, met vermelding van ref.nr. 951704. Voor meer informatie kunt u bellen: tel. 0162-514862. gevestigd aan de Zalmweg 31 te Raamsdonksveer en werkzaam in de me taalindustrie met uiteenlopende aktiviteiten op het terrein van apparaten- /machinebouw, constructiewerken en verspanende bewerkingen zoekt we gens sterke groei van haar aktiviteiten voor de afdeling fabrikage: Hij dient te beschikken over leidinggevende capaciteiten met daarnaast een ruime praktijkervaring in de diverse disciplines. Van hem wordt tevens ver wacht dat hij voldoende theoretische bagage in huis heeft om de uit te voeren werkzaamheden goed te kunnen beoordelen. Daarnaast dient hij bereid te zijn in voorkomende gevallen daadwerkelijk aan het produktieproces deel te nemen. Leeftijdsindicatie circa 35 jaar; opleidingsniveau minimaal MTS/WTB. Voor ons projektenbureau zoeken wij kontakt met een (m/v) op MTS/HTS-niveau of gelijkwaardig met tekenervaring die een serieuze bij drage kan leveren aan de verdere uitbouw van deze afdeling. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het opstellen van voorcalculaties, uittrek ken en bestellen van materialen enz. Affiniteit en ervaring met automatisering is een must. Leeftijd 25 tot 30 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding en ervaring en de funktie waarvoor u solliciteert kunt u richten aan Bruinsma Ftyff B.V., Postbus 194, 4940 AD Raamsdonksveer. De Janshen-Hahnraths Group behoort tot de toon aangevende ondernemingen in de amusementsbranche. De groepsactiviteiten om vatten de groothandel in speelautomaten, biljarts en geluidsinstallaties, de ex ploitatie van de Fair Play Centers in Nederland, en de exploitatie van amuse- mentsapparatuur in horeca bedrijven. Naast de bijna 400 medewerkers in Nederland zijn ook in het buitenland vele tientallen mensen direct of indirect aan de groep verbonden. Fair Play Centers BV exploiteert met circa 250 gemotiveerde medewerkers 26 amusements centers met kans- en behendigheidsspelen. Fair Play stelt hoge eisen aan de locatie en inrich ting en aan een rustige, luxe uitstralende en ont spannen sfeer in zijn centers. Het leuke van werken bij Fair Play Centers is dat je altijd te maken hebt met mensen die uit zijn en plezier hebben. Gezien de samenstelling van ons personeelsbe stand zoeken wij voor deze functie bij voorkeur een heer (niet jonger dan 25 jaar), die op onre gelmatige tijden inzetbaar is, van gezelligheid houdt en goed met mensen kan omgaan. De part-time oproepkracht zorgt voor de ontvangst van de gasten, serveert hapjes en drankjes; kort om hij zorgt voor een prettige sfeer in onze cen ters. Ook let hij mede op de door de directie ingestelde leeftijdsgrens van de bezoekers. De functie houdt in dat op onregelmatige tijden, voor ca. 20 uur per week, een beroep op U wordt gedaan. Dat kan gebeuren op dag- en avonddiensten, maar ook in de weekeinden. Wij bieden een uitstekend salaris en goede secundaire voorzieningen. Herkent u zich in bovenstaand profiel? Dan zien wij uw reactie met belangstelling tege moet. Uw schriftelijke reactie, vergezeld van cur riculum vitae en pasfoto, kunt U richten aan: t.a.v. de heer P. Habets Kloosterstraat 2, 4611 MC Bergen op Zoom - Binnenkort openen wij in Breda The Exclusive Oilily Store, Wbmen's Wear Wij zoeken daarvoor een Iemand die enthousiast leiding gaat geven aan het winkelteam. Iemand met feeling voor onze klanten én kollekties, die het Oilily imago weet waar te maken en in staat is alle taken te vervullen die de dagelijkse leiding van een Oilily women's wear store met zich mee brengt. Een diploma MDS/Detex, enige jaren ervaring en een goede kennis van de moderne talen lijken ons daarom beslist noodzakelijk. Voor het winkelteam zoeken wij Het goed kunnen omgaan met onze klanten en gevoel voor onze kollekties zijn allereerst belangrijk. Winkelervaring en een goede spreekvaardigheid in Engels en bijv. Duits zijn een pré. Interesse? Sollicitaties met vermelding van funktie en voorzien van c.v. en pasfoto zien wij met belangstelling tegemoet! Oilily Stores bv T.a.v. mevrouw B.J.M. Boon Postbus 8077 1802 KB Alkmaar The Exclusive Oilily Store Breda: Women's wear Jeans Foolwear Cosmetics Perfumery Watches Accessories Technisch Bureau S. Visser, opgericht in 1968, heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot één van de grootste, internationaal opererende bedrijven op het gebied van detachering van personeel met een middelbare of hogere technische opleiding. Zij is uitgegroeid tot het toonaangevende bedrijf op het gebied van project matige engineering en design services. Technisch Bureau S. Visser heeft meer dan 250 werk nemers en 4 vestigingen, verspreid over Nederland. TECHNISCH BUREAU S.VISSER BV project support Ten behoeve van onze opdrachtgevers is ons kantoor in Breda op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Zowel voor de machinebouw als voor het fijnmechanische deel van grote projecten in de regio Noord-Brabant. U heeft minimaal MTS+ of HTS-niveau met 2 jaar werkervaring. Daarnaast heeft u kennis van en ervaring met AutoCAD 12. Voor enkele grote en langdurige projecten in de utiliteitsbouw voor de regio's Zuid-Holland en Noord-Brabant. Voor de genoemde functies is minimaal 2 jaar werkervaring vereist. Daarnaast heeft u kennis van en ervaring met AutoCAD 12. Bij gebleken geschiktheid bieden wij u een dienstverband aan voor de duur van de werkzaamheden met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals spaarloonregeling, pensioenregeling, beroeps- en reiskostenvergoeding), welke in overeenstemming zijn met de functie, ervaring en locatie. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Indien u geïnteresseerd bent in één van bovenstaande functies, stuur dan uw sollicitatie, voorzien van uw CV naar: Technisch Bureau S. Visser BV, St. Ignatiusstraat 253b, 4817 KK Breda. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R.J. Verster, telefoonnummer (076) 520 88 80. Technisch Bureau S. Visser BV maakt deel uit van Randstad Holding mi, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1995 een omzet van 4,7 miljard. Een Internationaal expeditiebedrijf.deel uitmakend van de RS.A GROEP (Peugeot en Citroen) zoekt op korte termijn voor haar vestiging te Oosterhout: Ter ondersteuning van onze groupageafdeling Tot deze dynamische taak behoort onder meer: het rechtstreeks contacten onderhouden met opdrachtgevers •het administratief begeleiden van transporten e.d mi! Functie-eisen: Middelbare opleiding Leeftijd ±25 jaar Zelfstandig kunnen werken Bij voorkeur op het gebied van Internationale groupagevervoer Gedegen kennis van de moderne talen, met name de Franse taal Infomtatica-ervanng is een belangrijk pluspunt Enige flexibiliteit t.a.v. de werktijden Wij bieden naast een uitstekend salaris, een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met c.v. kunnen worden gericht aan: I. ':ia 1 '_^a T.a.v. de Directie r '1" ia Karolusstraat 5, 4903 RJ OOSTERHOUT Postbus 530, 4900 AM OOSTERHOUT Elopak heeft wereldwijde commer ciële belangen in de fabricage van gecoat karton en verpakkingen, machinebouw en licenties. Research, ontwikkeling en inter nationale service- en marketing- ondersteuning behoren even eens tot de activiteiten van de Elopak-groep. Elopak b.v. is een dochter onderneming van de Noorse Elopak-organisatie die is gespecialiseerd in het vervaardigen van totaalsystemen voor het verpakken van vloeibare produkten in kartonnen verpakkingen. In Terneuzen zijn een produktie- bedrijf, het marketingkantoor voor de Benelux en de extrusie- coatingfabriek Elocoat gevestigd. Het personeelsbestand van de Nederlandse organisatie bestaat uit ruim 350 medewerkers. Wegens uitbreiding van de afdeling Pre-press zoeken wij contact met kandidaten voor de functie van Functie-inhoud: monteren en contacten van films; programmeren step- and repeatmachine; vervaardigen van drukplaten voor offset- en flexo- druk; zorgen voor tijdige beschikbaarheid van films en drukplaten voor de produktie van kartons; controleren van films en drukplaten op beschadi gingen en deze herstellen of aanbrengen van cor recties; scannen en buigen van drukplaten; beheren van het film-archief aan de hand van code nummers, bijhouden van de administratie; Functie-eisen: voor deze functie is een opleiding op grafisch-tech- nisch LBO-niveau noodzakelijk, alsmede opleiding micro-macromontage; bereidheid om in volcontinudienst te werken. Heeft u belangstelling voor deze boeiende functie, gelieve dan uw sollicitatiebrief vóór vrijdag 15 maart 1996 te richten aan mevrouw C.J.M. Ruseier, personeelszaken Elopak. Elopak b.v. Postbus 82 4530 AB Terneuzen '$S>/ in verband met zwangerschapsverlof van een van onze medewerksters staat bij de afdeling Ouderen een tijde lijke vacature van 38 uur per week vooi de functie van Periode: van eind april tot en met augustus 1996 Tot de werkzaamheden behoren: notuleren van beleidsvergadering notuleren van cliëntbespreking beheer agenda's telefoondiensten verrichten van administratieve werkzaamheden typewerkzaamheden verder alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Vereisten: HAVO-diploma typediploma goede typevaardigheid secretaresse-opleiding relevante werkervaring tekstverwerkingsdiploma en/of ervaring met Word Perfect stressbestendigheid goede contactuele eigenschappen affiniteit met de doelgroep Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de j CAO-AGGZ. Opname in het pensioenfonds PGGM is verplicht. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw R Hermsen, hoofd secretariaat Afdeling ouderen. Zij is 's mid dags telefonisch bereikbaar tussen 15.00 en 16.00 uur (tele foon: 076-5241000) sollicitaties gelieve u schriftelijk en vóór 23 maart te richten aan de directie van het R.l.A.G.G.-Breda, Baronielaan 18, t"" RA Breda. Omroepparochie De katechismus van de katholie ke kerk De advocaat van de duivel, serie Daar word ik stil van, serie por tretten: Zuster Oda, beeldhouw ster/dichteres Merhaba: De prijs van migratie Surabhi, magazine over de Indiase cultuur en geschiedenis Regaad, praatprogramma vanuit het Fryslanhüs 1357 Bridge, cursus 414 Jonge mensen op het concert podium 500 Kerkdienst 5 53 wilde Ganzen 6'oo Salomo 530 Gezongen woord, koor- en samenzang 5 50 Nieuws op zondag 6 55 Nota bene 701 Beeld voor beeld, bijbelvertellin gen voor de jeugd 1706 Ketsj-up, kindermagazine met Doug, Portretje, De sprookjesstoel en Krux, nieuwsrubriek voor jon- geren |755 Tom Jerry, tekenfilmserie Kookgek ,8 21 Passie voor tuinen, magazine 18 38 ja natuurlijk, serie: vliegende eek hoorns 9.10 Star Trek: The Next Generation, sf-serie Journaal n.12 Zonder ernst, comedy 0.38 Ook dat nog I.29 Brandpunt, actualiteiten 2.10 Journaal 117 Arena, debatten over maatschap pelijke en levensbeschouwelijke vraagstukken .55 Ruth Rendell Mysteries - Master of the Moor, misdaadserie ,46 Nachtgedachten: Vasten, liede ren over het Lijdensverhaal (tot 23.52) Nederland zingt op zondag van uit de Maartenskerk in Zalt- bommel Wereld van verschil, bijbelstudie 55 Lied ,00 Hos geldiniz. Turks voor beginners 15 Starting Business English .30 ,00 Modern management Journaal 10 Studio Sport (met om 16.00 Jour naal) 55 Jantje Beton laat het er niet bij zitten, film van het Nationaal Jeugdfonds/Jantje Beton .00 Keerpunten: beslissende momenten: Japan vernietigt de Russische vloot (1905) Pique-nique. Frans voor beginners 130 Lekker lezen. Afl. 1Misdaad .45 Knoop in je zakdoek .00 Journaal .05 Zorgen voor een ander. Informa tie Landschappen tekenen en schil deren Studio Sport (met om 20.00 Jour naal) Tempo-Team Uitzendbureau organiseert op donderdag 14 maart een technische banenmarkt. U kunt dan tussen 9.00 en 20.00 uur terecht bij een van onze vestigingen in de regio. Er zijn vacatures op alle niveaus en in diverse richtingen. Alle reden dus om donderdag bij ons langs te komen. Maar, ook op andere dagen staan w deuren van Tempo-Team voor u op Tot ziens op donderdag! Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38, (076) S22 25 16 Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a, (076) 501 85 00 Moerdijk, Zuidelijke Randweg 2, (0168) 38 13 21 Oosterhout Leysenhoek 19, (0162) 43 65 20 Raamsdonksveer. Oeverkruid 15, (0162) 51 78 87 Rijsbergen, Hazeldonk 2002-2004, (076) 596 97 85 Zevenbergen. De Hil 18-20, (0168) 33 50 10 ,30 Terre et soleil, agrarisch magazine ).00 Ecolo, politieke uitzending 10.30 Le leur et l'esprit 11.00 Eucharistieviering !.00 Mise au point, politiek magazine '■00 Nieuws. Aansl.: L'hebdo, actueel eekmagazine 13.45 Télécinéma, magazi- - '4.35 Une maman dans la ville, speel- lm 16.05 Tom Jerry Kids, tekenfilms 40 Les 4 saisons du cerf, natuurdocu- intaire 17.35 Javas, culturele agenda ■45 Charlie's Angels, misdaadserie 18.45 leek-end sportif 19.30 Nieuws 20.10 Une ïange association, misdaadfilm 21.45 Les randes affaires criminelles du XXe siècle, ^cumentaire-serie: Bonnie and Clyde ■25 Noms de dieux, portret Jacques part 23.25 Laatste nieuws Racing 96, autosportmagazine .55 Autosport: GP van Australië 12.00 i 1. sportmagazine 12.50 Poot mon- ial voetbalmagazine 13.15 Les géants du e' Pcanret Ingrid Berghmans 13.25 Les if? stade' Portret Emil Zatopek Atletiek: EK Indoor in Stockholm ',se au Point, actualiteitenrubriek !,CI bla-bla 19.30 Nieuws 20.00 land j'avais cinq ans je m'ai tué, Franse ™-komedie uit 1994 van Jean-Claude met Hippolyte Girardot, Patrick Rey,en Salomé Lelouch 21,30 Les mafia' documentaire 22.20 ■vws. Aansf: Vous permettez, Raymond inl I'end sportif 23 30 Autosport, at,ln9 GR van Australië (tot 00.05) medvniC«?chau °7'10 Dinosaurs. P»e 09 no t Ck' n 08'30 Sesam" C55W" Club, kinderma- (Copfball, magazine 11.00 it der Ma /ir3 Die Ceburtstagssendung dub 12 aq-r ri^ bestaan) 12.00 Pres- S13 K mi al?essc'lau met Wochenspie- idenschaft1 re'fZÜge; üebe' Tod und Nr9K °Ver beroemde opera's: kchlanri men'1345 Bilderbuch «land, reportage-serie 14.30 Welt- ^'scort vtPOrta9eSl5'00Tagesschau 'k «n GP ran a3 m6t 0,a'EK '"door-atle- atgeber- Hel .Str (aut0sP0|T) ".00 *d.re ort^8 Garten "-30 Ausran- P918 00 Tan ver,mensen van doven de snstrasse serie ,oPB.m'hau 1840 Lin" 10 Weltsnienoi ui Goldene 1 '"Mumins, tekenfilm. serie 08.18 Theos 17.1! gen, mag soof red rikai Hug Mitc lano Hob sen, Mat Tier 18.5 dem elle Ame cent en C im Rev Sob serii vor spei Fed, Mas se e Vise gan 07.; os.: Play Cur: och

de Stem | 1996 | | pagina 48