;enheid BB BI Boek aan huis-dienst onbekend' Reconstructie Houtmarkt in Hulst gaat voor november van start IS jssKssst 4 ÜSTEM ii5.aas,;r-"fc tear» Een rustig jubileumfeest in moeilijke tijden Integratiedag voor asielzoekers Axel afgelast DAG klapper Bob en Sam. Abraham [DREAM BEDDEN Bibliotheek Hulst wil service voor ouderen nieuw leven inblazen I SnVem,. ?ncle'privé 0114-314570, |VerHoop|J^etHen Privé 0114-316755. I P'Wé 076-5020894 Muurmans' Amnesty op de bres voor vrouwen in Afghanistan I bestem ZEELAND C2 culieren feliciteerd Ons Rietje Ancien Embrasse Sara Proficiat! REKHAAIC editie zeeland i Hulst: I i!h!?raa' '4' 4561 AS kj artpl"372770'fax 0114-372771 feZVK RHET0RICA Sint Martinuskerk Groenendijk bestaat in mei 125 jaar Tuin Expo in Bouwcentrum Antwerpen in Italiaanse sfeer School De Schans houdt reünie Homo Parkens DONDERDAG 7 MAART 1996 A '3 nkje, jubileum, k, verloving, :atie, examen, enz. i 0,65 incl. BTW, I verplicht, leiding, 26.- incl. BTW. op aanvraag, geretourneerd. 3f geef uw tekst ng af bij één van iftelijke opgaven accepteerd, indien zijn, ook indien uw voegd is. recht voor teksten lenen te weigeren, ten bereiken over de jdt de uitgever zich de naam van de rend te maken. Van onze verslaggever Hulst - Nog voor 1 november vü de gemeente Hulst begin nen met de reconstructie van je Houtmarkt en de Kleine gagijnestraat. Hoe de omge ving van de Houtmarkt er na je reconstructie uit komt te zien, is nu nog niet duidelijk. In ieder geval moet de Hout- srnhout, Katja Jochems in erkooijen in Made. In 1946 geboren, en nu mag iedereen het horen, ook al raken we een gevoelige snaar, wordt vandaag 50 jaar. Proficiat is gelyck Phoenix uyt zyenen asch einde citaat. Onze oppasmoeder heet vanaf vandaag liefs (Frank) van Kuyk To-Mi-Ni-St ^Adverteren staat u goed, boettolc.99 ig 24 volt zwakstroom verwarmingselement >n geld terug" garantie iverbaar in alle maten, ook voor uw ledikant 0 jaar fabrieksgarantie "6 P-SPELËB op Fiat Punto do voorraad. off. fiat-deal^ '03 ET Roosendaal - markt - nadat ze op de schop is genomen - aansluiten op het aangezicht van de Grote Markt-omgeving. De gemeente wil voor 1 november beginnen omdat ze anders een subsidie uit de provinciale knel- puntenpot voor stads- en dorps voorziening misloopt. „Het gaat om een bedrag van 77.000 gulden op een totale investering van een ton of drie," laat wethouder G. van de Voorde (Ruimtelijke Ordening) weten. De Houtmarkt, Kleine Bagijne- straat, maar ook de Paarden markt vormen de laatste onder delen die nog aangepakt moeten worden in het kader van de omvangrijke herinrichting van de Hulster binnenstad. In vijf jaar tijd heeft Hulst kans gezien de belangrijkste levensa ders van het centrum in een nieuw jasje te steken. Een enorme klus die alles bij elkaar ruim vier miljoen gulden heeft gekost. Hoe de Houtmarkt eruit komt te zien, is nog niet bekend. „Daar zijn we nu volop mee bezig." De Kleine Bagijnestraat krijgt bredere trottoirs. De Paarden markt komt Volgens Van de Voor de later aan de beurt. De gemeente is in ieder geval ver lost van twee 'belemmeringen': de doe-het-zelf zaak Hubo aan de Paardenmarkt en staalconstruc tiebedrijf Lampo aan de Tuin straat. Die bedrijven moesten bereik baar zijn voor grote transporten. Hubo is inmiddels vertrokken, terwijl het terrein van Lampo door de gemeente is opgekocht. Hierdoor heeft de gemeente vrij baan om naar eigen inzicht de Houtmarkt en de Paardenmarkt her in te richten, zonder dat ze rekening hoeft te houden met zware transporten via de nauwe doorgang bij de Houtmarkt. Van onze verslaggever Hulst - De openbare bibliotheek van Hulst wil de boek aan huis-dienst nieuw leven inblazen. Van deze service aan ouderen, gehandicapten en langdurig zieken wordt door maar tien mensen gebruik van gemaakt. Vandaar t de bibliotheek huis-aan-huis in de binnenstad een folder heeft verspreid om mensen op het bestaan van de boek aan huis-dienst te wijzen. De boek aan huis-dienst is bedoeld voor mensen die graag in, maar niet in staat zijn zelf r de bibliotheek te gaan. Vrij- I willigere brengen daarom een maal in de drie weken de aange vraagde boeken naar de leden. tWie daarvan gebruik wil naken, belt de bibliotheek. Een van ons brengt dan een bezoekje om alles uit te leggen," vertelt mevrouw Y. Hoefnagels van de I bibliotheek. „Momenteel hikken we over zeven vrij- j willigere die om de drie weken, of naar gelang er behoefte is, naar demensen toe gaan om de boeken op te halen of nieuwe te bren gen." Dat er nu nog maar tien mensen van de dienst gebruik en, wijt Hoefnagels aan de onbekendheid met het fenomeen :k aan huis. „Toen we ander- f jaar geleden van start zijn i gegaan, hebben we de nieuwe service bekend gemaakt via I bejaardenbonden, wachtkamers i en publicaties. Maar we hopen met de nieuwe folder, die huis- ■huis in de binnenstad - waar i veel ouderen wonen - verspreid wordt, meer mensen te trekken. I We hopen het aantal gebruikers p te voeren tot twintig, vijfen- twintig," vertelt Hoefnagels. Het evenement is een van de belangrijkste groenbeurzen van Belgie en wordt afwisselend gehouden in Antwerpen en Kort- rijk. Dit jaar is Antwerpen dus aan de beurt. Op een oppervlakte van 10,000 vierkante meter zorgen turnverenigingen, tuinbouwscho len en beroepsorganisaties voor kleurrijk tuinspektakel. een kwart van de tentoon- stellingsruimte verandert in bh', in uiteenlopende stijlen volgens de meest diverse smaken. De organisator van de beurs, de Koninklijke Tuin- en Landbouw- maatschappij van Antwerpen, ontwierp speciaal voor deze Tuin Expo een stand n Italiaanse stijl. Dm die voldoende tot zijn recht te «ten komen, heeft de vereniging ®'e® de bele toegangshal inge- de Tuin- en Landbouw- laatschappij tonen nog zo'n 1 farneuzen: lS;Sraat32.4532CG I tal "69, fa* 0115-645742. 1 N«eur*n; Peter °99el (editiechef), cr,_, _an.7n Assem, Frank van Cooten, geverfeS ^aa$ 'Provlnc'e" (ADVERTENTIE) |!»»avïïShH0ChStenbaCh' feieZeelan* Itel^rf ^mvri)'0115 - 645751 W. zondag 0115 - 645753 0eStemnt'e;eXploitatie «S4532CG E^?ige?s°l,S-545741 is,,«ïkrprivé0115"563976' I Verte, uit I °Penii "Wijden: ma th*a Vm,r-8-30-17.00c ai tKcet eUut 47 jaaa CURSUSSEN: SNELLEZEN SPREEKVAARDIGHEID COMMERCIËLE COMMUNICATIE (VERKOOP TRAINING) ZOWEL DAG- ALS AVONDOPLEIDINGEN Voor incompany- opleidingen op maat gesneden voorstellen bel voor gratis cursusgids: 078 - 6763500 „Overigens is de boek aan huis- dienst ook bestemd voor mensen in de buitenkernen." Mensen die van de boek aan huis- dienst gebruik willen maken, betalen niets extra's voor deze service. Natuurlijk moeten ze wel lid zijn van de bibliotheek; 65- plussers betalen twintig gulden. De bibliotheek in Kloosterzande beschikt net als die van Hulst ook over een boek aan huis-dienst. Hoefnagels: „In Sas van Gent kennen ze een dergelijke service al jaren, Terneuzen begon er een halfjaar geleden mee." Het zijn vooral vrouwen die van de dienst gebruik, weet Hoefna gels te vertellen. „Ze lenen aller lei soorten boeken. Vooral veel streekromans, omdat daar veel grote-letterboeken van zijn." Sinds jaar en dag kunnen oude ren ook in dienstencentrum De Lieve terecht voor het lenen van boeken. De bibliotheek hoopt dat ook van die service wat meer gebruik wordt gemaakt. „In De Lieve beschikken we over een collectie van 180 boeken en tijd schriften. Elk halfjaar wordt die collectie gewisseld. De wekelijk se uitleen vindt daar plaats op de woensdag van 10.30 tot 11.30 uur." I Van onze verslaggever I Antwerpen - Het Antwerpse Bouwcentrum is van zaterdag 9 en met zondag 17 maart opnieuw omgetoverd tot een I immense, prachtige lusttuin, die het sfeervolle decor vormt I voor Tuin Expo. honderd standhouders zich van hun mooiste, groenste zijde. Aan variatie geen gebrek: zaden en bloemen worden afgewisseld met tuinmeubelen, ornamenten, ser res en veranda's. Vijvers, tuinge reedschap, groenboeken en voor beeldtuinen, het is er allemaal. En natuurlijk ontbreken het onvermijdelijke natje en droogje niet. In twee horeca-stands kan de bezoeker even verpozen temidden van een rustgevend groen decor. In totaal voert meer dan een kilometer wandelpad de bezoekers langs de verschillende exposanten. Tijdens de tuinbeurs vinden tevens allerlei demonstraties en voordrachten plaats over de meest uiteenlopende onderwer pen. Enkele voorbeelden: voor jaarsbloemschikken, het gebruik van potgrond, de ecologische siertuin en vaste planten. Perma nent zijn er ook twee tentoonstel lingen, over hedendaags en Japans bloemschikken en over tuin- en natuurschilderijen. De Tuin Expo in het Antwerpse Bouwcentrum is op zaterdag en zondag geopend van 10.00 tot 18.00 uur, dinsdag en donderdag van 13.00 tot 21.00 uur en de ove rige dagen van 13.00 tot 18.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 200 Belgische francs. De Martinuskerk is op 2 mei 1871 ingezegend. Dat wordt eind mei op sobere wijze gevierd. Door Jeanette Vergouwen Kloosterzande - De werk groep die het 125-jarig bestaan van de Sint Martinus kerk in Groenendijk voorbe reidt, wil dit jubileum vieren op passende wijze met een rustige feest in moeilijke tij den. „We weten het, 125 is minder spectaculair dan 100 of 150, maar in deze bewogen tijd waarin kerkgebouwen gesloten worden, willen we dit feest toch niet onge merkt voorbij laten gaan. Het Kaski-rapport heeft heel wat in beweging gezet. De schrik zit erin en een rustige viering is dan op zijn plaats," stelt een van de werkgroepsleden. De werkgroep is volop bezig met de voorbereiding van het feest dat in het weekend van 25 en 26 mei plaatsvindt. „De kinderen van de basisscholen worden uit drukkelijk bij het feest betrok ken. Op zaterdag is er een aantal ontspannende activiteiten. We denken aan een speurtocht en spelletjes en het kinderkoor werkt mee aan de plechtige mis van 10.30 uur met Pinksteren. Ook het parochiekoor en het ouderenkoor zijn dan present. In 1971 was er een geweldig eeuw feest, toen hadden we nog een eigen pastoor. Pastor Verster is in 1987 met emeritaat gegaan en nu bezitten we in de Kring Noord twee pastores (J. Terbraak en C. van Geloof) en een enthousiaste groep vrijwilligers. We hopen dat de jubilerende kerk erin zal sla gen in lengte van dagen te overle ven." Secretaresse Lies Mangnus-van Denderen haalt er het archief bij en stelt vast dat de kerk van Groenendijk 125 jaar bestaat, maar dat de parochie al dateert van de dertiende eeuw. De mon niken kwamen naar deze streek om land in te polderen en sticht ten abdijen. Een logisch gevolg was het bouwen van kapellen en kerken. De eerste kerk, gebouwd door parochianen, wordt in de archieven gemeld in 1225 en de tweede stond in de toenmalige Hontenissepolder. Nummer drie nabij den Eeck haalde net een halve eeuw. Het gebouw werd door de geuzen in 1572 platgebrand en de parochianen moesten het tot 1692 zonder vast gebouw doen. Kar meliet Godefridus Blommaert mocht in dat jaar een schuurkerk bouwen tussen Kloosterzande en Ossenisse in. Zijn keus viel op Groenendijk. Het houten gebouw brandde in 1751 af en toen werd een grotere en degelijkere kerk neergezet. Pastoor Smulders, die vijftig jaar de parochieherder van de kerk van Groenendijk is geweest, heeft zich ingezet voor de bouw van de huidige kerk die op 2 mei 1871 werd ingezegend. Elke pastoor die na hem kwam, heeft wel iets extra's toegevoegd aan het gebouw of de parochie. Pastoor Verwilghen zorgde voor de kruisweg die geschilderd is door Honoré Verwiligen uit Gent, de naam van zijn opvolger Theuns blijft verbonden aan de oprichting van de jongensschool, Deken Meulmeester liet de stoe len vervangen door banken en pastoor Van den Eynden liet het kerkplein aanleggen en toen werd ook de zij-ingang gemet- FOTO CAMILE SCHELSTRAETE seld. De kerk is genoemd naar Sint Martinus. In deze streek beter bekend onder de naam Sint Maarten, de officier die in een strenge winter zijn mantel in twee stukken hakte met zijn zwaard en de helft aan een man zonder kleren gaf. Een gebouw van 125 jaar oud hoort volgens vele inwoners van Kloosterzande op de lijst van Monumentenzorg te staan. Het gemeentebestuur is druk bezig met de kerk en andere monumen tale panden op deze lijst te krij gen. Van onze correspondente Hulst/Terneuzen - De Amnesty Werkgroep Oost-Zeeuws- Vlaanderen houdt op Internationale Vrouwendag - vrijdag 8 maart- een petitie-actie in Hulst en Terneuzen. Terneuzen - VSO/LOM-school De Schans in Terneuzen houdt, in het kader van het vijftienjarig bestaan, op zaterdag 20 april een reünie voor oud-leerlingen en docenten die tussen 1981 en 1992 de school bezochten. De bijeenkomst duurt van 14.00 tot 18.00 uur en vindt plaats in het schoolgebouw aan de Evertsenlaan. De jubileumcommissie heeft inmiddels ruim vijfhonderd uitnodigin gen verstuurd, naar het laatst bekende adres. Inmiddels hebben zestig mensen gereageerd. De kans bestaat dat niet iedereen bericht heeft ontvangen. Wie zich alsnog aan wil melden, kan dat tot 22 maart doen, via telefoonnummer 0115-620751. Hanneke Smulders van de werk groep legt uit dat dé actie tot doel heeft de Afghaanse vrouwen te steunen. „Duizenden Afghaanse vrouwen worden gedood, ande ren gewond tijdens bombarde menten en raketaanvallen in woongebieden. Velen zijn ver kracht en honderdduizenden zijn met hun familie op de vlucht. In Afghanistan heerst al zestien jaar oorlog, wetten zijn er zonder betekenis, de rechten van de mens worden dagelijks geschon den. Amnesty International roept de strijdende partijen op om maatregelen te treffen en onze afdeling werkt aan deze actie mee." Belangstellenden kunnen brieven ondertekenen die gericht zijn aan de premier van Pakistan, wiens land veel wapens levert aan Afghanistan. Ook liggen er voor beeldbrieven klaar, gericht aan de leider van de Taleban met het verzoek om de rechten van de vrouwen in Afghanistan te eer biedigen. „Eerder dit jaar zijn brieven gegaan naar de presiden ten Clinton en Jeltsin om de wapenverkoop tot staan te bren gen," aldus Smulders. De kramen waar de brieven ondertekend kunnen worden, staan in het ABC-complex in Terneuzen en bij de Edah in Hulst. Bij de kraam van Vluchte lingenwerk Terneuzen in het winkelcentrum Zuidpolder lig gen voorbeeldbrieven voor vrou welijke politieke gevangenen. In de openbare bibliotheek van Ter neuzen is een speciale tentoon stelling ter ere van Internationale Vrouwendag ingericht en ook daar liggen voorbeeldbrieven klaar. Van onze verslaggever Axel - De afdeling Axel van het Nederlandse Rode Kruis slaagt er niet om de voor 17 maart geplande jubileumacti viteit om de integratie van asielzoekers in de Axelse gemeenschap te bevorderen door te laten gaan. Volgens voorzitter P. Apers van de Jubileumcommissie, - de afde ling bestaat 50 jaar-, was de voorbereidingsperiode te kort en de betrokkenheid van de asiel zoekers in De Lindenhof in Zuid- dorpe onvoldoende. „We hadden volop medewerking van de Jeugdraad Zuiddorpe, volleybal- vereniging De Sterre, EMM, de brandweer, de directie van De Lindenhof, de basisschool. Toch bleek de tijd te kort om samen met de bewoners voor een verant woord programma te kunnen zorgen," aldus Apers. De respons uit het asielzoekerscentrum bleef achterwege. „De mensen zijn met heel andere problemen bezig. Of ze hier mogen blijven of niet. Misschien zijn ze helemaal niet bezig met een feestje," aldus Apers. Het was onder meer de bedoeling om die dag de kinderen van de asielzoekers Oudhollandse spelle tjes te laten spelen met de kinde ren van de basisschool. De asiel zoekers zouden met informatie- stands over hun land van her komst naar buiten treden. Muziekvereniging EMM zou door het dorp gaan en er stond een kleurwedstrijd voor de jeugd op het programma. Het niet doorgaan betekent ove rigens niet dat het Rode Kruis dit jaar geen aandacht meer aan de integratie van de asielzoekers zal besteden. De kans is volgens Apers groot dat de dag in een later stadium, maar dan met een betere voorbereiding, wel door- Organisator P. Apers ...te weinig tijd... FOTO WIM KOOYMAN OP SCHOOL werd ons geleerd dat onze recht op lopende apensoort, de wetenschappelijke naam 'Homo Sapiens' draagt. In de loop van de historie is men gaan spreken van de 'Homo Ludens', de spelende mens. Sinds een jaar of dertig verdie nen wij de aanduiding 'Homo Parkens', de parkerende mens. Parkeren hoort bij het leven van alledag. Talrijk zijn de voorbeelden van scheld- en vechtpartijen nadat iemand een hoopvolle parkeerder in spe te vlug af was en zich ille gaal meester maakte van een parkeerplekje. Droevig stem men de vele berichten over parkeerschades, over opgelo pen parkeerbonnen en/of wiel klemmen. Op eik verjaarspar- tijtje doen de bittere anekdo tes hierover de ronde. Er zijn op het eerste oog twee alternatieven om de Homo Parkens zijn gemoedsrust terug te geven. Het eerste alternatief houdt in: de totale kaalslag van het centrum van onze steden en dorpen, zodat overal auto's kunnen staan. Aangezien men met deze oplossing tevens de attractie- waarde van een centrum ern stig te kort doet, heeft dit idee nog niet veel bijval kunnen vinden, al schijnen sommige gemeenten aardig in deze rich ting te willen werken. Oplossing twee is zinniger. Maak een binnenstad domweg autovrij. En begin dan met de meest gewilde parkeerplaats die er is. Dat heeft men in Middelburg gedaan. De fraaie en historische Markt, met zijn fraaie stadhuisgevel, is sinds een paar maanden geheel van auto's ontdaan. Men heeft nu een onbelemmerd uitzicht op de aardige gevelwanden, de bochtige straatjes die op de Markt uitkomen, de aantrek kelijke etalages, de terrasjes en de bloemen- en patatkios ken. Eindelijk oogt dit mooiste plein van Zeeland weer zoals in vroeger eeuwen. Alle reden voor tevredenheid zou je den ken. Hoe denkt de Homo Parkens over de teloorgang van zoveel geschikte parkeerplaatsen? Wel, merkwaardig genoeg hoor je hem niet klagen. Hij heeft snel geleerd om elders te parkeren. Wei vind je zonder moeite een aantal neringdoen den, die het gemis aan par keerruimte voor hun klanten bewenen, maar de omzetscha- de is te overzien, meldden zij Door Tom Koopman in een enquête. Het zou leuk zijn als deze mensen zouden zeggen: „...Maar. dat omzet verlies hebben wij graag over voor de winst aan steden schoon, die hier is behaald!" Maar dat zeggen zij niet. Dit heeft te maken met een aspect waar zelfs Groen Links niet op kon komen. Vriend en vreemdeling betreuren name lijk eensgezind de doodse ledigheid die er op de Markt heerst sinds de auto's eraf zijn. Men ontbeert het levendige en kleurige gedoe van het af- en aanrijden van auto's, wier bestuurders een parkeer- plaatsje zoeken. Men mist de aardige tafereeltjes van in- en uitstappende families. Jammer is ook, dat er geen parkeerru zies meer te beleven vallen. Het blijkt dat een parkeerplein in vol bedrijf een attractieve aanblik biedt! Wordt het verdwijnen van het kleurige blik van de Markt dus als een verlies beschouwd, men hoort nu ook klachten over visuele hinder, die in de tijd-van-de auto nooit werden vernomen. De drie kiosken die door een containerbouwer zijn ontwor pen, blijken op het doorgaans uitgestorven plein opeens een steen des aanstoots te zijn. Alom valt daaorm de smarte lijke kreet: 'Breng de auto's terug op de Markt' te verne men. Het is een Mene Tekel voor Zeeuwse bestuurderen, die stiekem dezelfde plannen koesteren als hun Middelburg se collega's! De Homo Par kens valt niet meer weg te den ken uit ons beeld van de moderne beschaving. Hij geeft de stad fleur en kleur. Een bit tere waarheid THEATER EEKLO Neadertaal - Kommil Foo - CC De Herbakker-20.30 uur TERNEUZEN Pendelen (cabaret) - Reinder van der Naait - Zuidlandtheater - 20.00 uur KLASSIEK MIDDELBURG The Chris Hinze Group (theater concert) - stadsschouwburg - 20.00 uur 25) VLISSINGEN Montezuma's Revenge (capella- theatershow) - 'De Omval' - Arse naaltheater - 20.00 uur 25) POP EN JAZZ VLISSINGEN Jamsessie - De Piek - 21.00 uur DIVERSEN WESTDORPE Vleeskaarting en bingo - Concor dia- 13.30 uur CLINGE Gymnastiek - KBO - Malpertuus - 15.00 uur Biljarten - KBO - Malpertuus - 13.30 uur Dansen - ANBO - Malpertuus - 13.30 uur GRAAUW Kaarting - Gemeenschapshuis - 13.45 uur OSSENISSE Koersbal - Hof ter Nesse - 14.00 uur AXEL Kaarting - Gregoriuscentrum - 13.30 uur LAMSWAARDE Schieting voor bejaarden - café De Lamsoren -13.30 uur HEIKANT Kaarting - KVO - manege Heikant - 19.30 uur TERNEUZEN Kinderkleding- en speelgoed beurs - Rivierenhuis - org. peuter speelzaal Bruintje Beer - 18.30- 20.30 uur KOEWACHT Schieting voor bejaarden - Café 'tHoekske-13.30 uur STOPPELDIJK Prijskaarting - (KBO) 't Gelaag - 14.00 uur FILMS GOES Grand Theater 19.00 uur Dangerous Minds HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Casino 20.00 uur Jumanji 20.00 uur Heat 20.00 uur Ace Ventura 20.00 uur Showgirls 20.00 uur Smoke MIDDELBURG Cinema - 14.00 uur Lang leve de Koningin 20.00 uur The Bridges of Madison County VLISSINGEN Alhambra 1 - 14.00 en 20.00 uur Ace Ventura: when nature calls Alhambra 2 - 14.00 en 20.00 uur Jumanji Alhambra 3 -14.00 uur De Boefjes 20.00 uur Heat Alhambra 4 -14.00 uur Pocahon tas (Ned) 20.00 uur Casino BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur Sense amd Sensibility 20.00 uur Babe 20.00 uur She Good Fighter 20.00 uur Heat GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Broken Arrow 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Dead man Walking 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Sense and Sensibility 14.30 en 17.00 uur Babe, een bui tengewone big (Ned versie) 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Babe, the pig (Eng. versie) 14.30,17.15,20.00 en 22.30 uur She Good Fighter 14.30, 20.00 en 22.30 uur Heat 14.30, 17.00 en 20.00 uur Jumanji 14.30, 17.15, 20.00 en 22.30 uur Dangerous Minds 14.30 en 22.30 uur Sabrina 22.45 uur Citizen X 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Seven 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Leaving Las Vegas 20.00 en 22.30 uur Fair game 17.00 en 20.00 uur Goldeneye 14.30 uur Braveheart KNOKKE Beverly Sereens 20.00 uur Broken Arrow 20.00 uur Sense and sensibility 20.00 uur Heat 20.00 uur Seven

de Stem | 1996 | | pagina 17