t t t t t t t t t t t CAISSIÈRE Ter Gelegenheid ROCK EN ROLL CURSUS d ars naar ronde ers onder onden onnen voor te nelle schippers Belhamels FAMILIE BERICHTEN ROCK EN ROLL DANSINSTITUUT ADRIE HAMELINK 1 Huishoud- en kadoshop JOSEPHINA MARIA MALEFASON Gustaaf Albert Claus ERNA VYNCKE Carolus Pyfferoen bertha poulina seghers Jan Czerwinski NIELS DINGEMANS APOLONIA YZENBAART Quirinus Mol KEES VAN GOOL EVA ELISABETH KELLNER Carl Marie Gisbert van Laack SUSANNE ANTONETTA MARIA VAN DER VLEUTEN "TANTE NEL" Petronella Cornelia Maria Vluggen Arjen van Balen TOOS VAN HERTOM Harrie Verschuren BETSIE VAN DONGEN- VAN RIEL Hendrik van Dongen JOHANNA ADRIANA JANSEN Wilhelmus Johannes van Hoek zuster johanna Catharina Maria Kuppens GEMEENTE HULST Dé school voor stijldansen. Voor particulieren Van Harte Bezorger gefeliciteerd Getrouwd op 24 februari 1996 Hartelijk Gefeliciteerd Abraham! De Zilveren Haayen Krasse Knar Rinus 50 jaar. Lieve Dennis Ome Ad en tante Tonny. V GESLOTEN fïWtJcijaart Brabantplein 1 Breda 076-5217300 HERINRICHTING "KUST WEST ZEEUWSCH-VLAANDEREN" BRUARI 1996 A6 lwaarde, Koewacht en erdag 29 februari de e voorleeswedstrijd in mei in Utrecht plaats- Vorig jaar behaalde ien Lips uit Hulst een finaleplaats. 'aar strijden in Oost- s-Vlaanderen de vol- scholieren tegen elkaar: Lansu (Clinge), Mirjam zer (Koewacht), Jane ns (Sint Jansteen), tiaan Muller (Vogel de), Ilse Franckaert (Hei- Serena Praet (Nieuw- n), Dominic de Koning swaarde), Elise Wauters, Pieterse, Anne Stock- Claudine de Winter en a Wouterse (allen Hulst). eeft de politie op diverse rs onder invloed betrapt. e nacht van vrijdag op zater- viel tegen vijf uur een Frans- op die met zijn auto wel erg zaam over de Axelsestraat in euzen reed. Na een blaastest k hij te veel gedronken te ben. De man kreeg een rijver en een geldboete van 350 gul- half uur later werd op elfde Axelsestraat een Hage- r aangehouden, die niet in de en had dat de politie een stop en gaf. Hierop reageerde hij enkele straten verder. Hij ek zoveel gedronken te hebben zijn rijbewijs werd ingevor- d en hem een rijverbod werd elegd. Hij kreeg tevens een vaarding mee om te verschij- voor de politierechter, terdagavond rond half acht rd op de Heilleweg in Sluis een i-jarige Belg uit Malle aange- uden. De politie vermoedde t deze autobestuurder te veel d gedronken. Een ademtest es uit dat dit inderdaad het val was. De man kreeg een rij- rbod van zes uur en een dag- arding voor de politierechter, ndagochtend vroeg trok een -jarige Biervlietenaar de aan- cht van de politie wegens zijn 'gedrag op de Schependijk en aarmanweg in Terneuzen. Ook j bleek te veel alcohol te hebben nuttigd. Met een dagvaarding zak kon hij huiswaarts keren. erneuzen (anp) - De politie leeft twee schippers bekeurd die le maximum-snelheid overschre- len op het Kanaal van Gent naar 'erneuzen. lij heeft vier schippers een offi- iële waarschuwing gegeven, hvee anderen gingen op de bon imdat zij hun vaartijdenboek involdoende hadden bijgehou- len. )e politie hield de controle tus sen de brug van Sluiskil en de Zeevenaarhaven. Van 23 zee- en linnenvaartschepen nam zij de snelheid op. De politie voert actie om de over last op het kanaal door golfslag en zuiging terug te dringen. Het is de bedoeling dat de politie ne gehele jaar met enige regelmaat de snelheid van de schepen con troleert. Van onze verslaggever Goes - Het verzamelen van Mercedes-sterren en andere gelijksoortige attributen van auto's is een wijd en zijd ver breid euvel. In Goes is daar een nieuwe variant op ont dekt. Daar hield de poh'»e vrijdagavond tegen midder nacht een aantal jongens aan, die zich ophielden nabij de fietsenstalling van he station. Controle leerde dat de jonge" ren niet minder dan 67 fie'te- bellen in hun bezit bleken hebben. Een van hen wer aangehouden en voor ve - hoor overgebracht naar n politiebureau. Daar wei duidelijk dat het overgrow deel van de bellen in directe omgeving van station was 'verzameld zijn fietsbel mist, kan vanaf heden bij de politie Goes ophalen. DE STEM MAANDAG 26 FEBRUARI 1996 X 51" Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren, het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren Voor wie het aangaat, is het niet erg, die heeft genoeg geleden, wel voor hen die ik achterliet, vaarwel en wees tevreden. get dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd om dat zij nog zo veel voor ons betekende, delen wij u mede, dat zacht en kalm in haar ver trouwde omgeving van ons is heengegaan mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, zuster, schoonzuster, tante en nicht echtgenote van in de leeftijd van 72 jaar. Clinge: G.A. Claus Clinge: Carla en Rudy Familie Claus Familie Malefason 4567 CK Clinge, 24 februari 1996. Kerkstraat 14. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woens dag 28 februari 1996 om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de teraardebestelling op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.15 uur aan de kerk. Ma ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag van 18.00-19.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in zaal "De Troubadour", 's-Graven- straat 172 te Clinge Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als uitnodiging te beschou- Een moeder om trots op te zijn. Een moeder om een voorbeeld aan te nemen. Een moeder die we nooit zullen vergeten. Moeders' gaat, maar in onze harten, sterft ze niet... Met droefheid maar ook met grote dankbaar heid voor het vele dat zij in haar leven voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma sinds 28 november 1970 weduwe van Zij is geboren op 31 maart 1931 te St.- Laureins en onverwachts van ons heengegaan teEede op 23 februari 1996. Eede: Anita en Theo van Graefschepe Michiel en Maarten Eede: Chantal en Guido Matthijs Frouke en Freek Watervliet: Ronny en Isabelle Pyfferoen Loes en Pleuni Schoondijke: Danny en Annie Pyfferoen Niels en Hens Amsterdam: Carla Pyfferoen en Eric Wiersma Sluis: Carlo en Ellen Pyfferoen IJzendijke: Tony en Mascha Pyfferoen Familie Vyncke Familie Pyfferoen 4529 GH Eede, 23 februari 1996. Zwaanstraat 3. De uitvaartdienst, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de kerk van O.L. Vrouw Tenhemelopneming te Eede op woensdag 28 februari 1996 om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats "De Verrijzenishof" te Eede, waarna gelegenheid is tot condoleren van de familie. Zij, die door omstandigheden persoonlijk geen rouwbericht hebben ontvangen, gelieven deze mededeling als zodanig te willen aanvaarden. Zeer bedroefd, maar geweldig dankbaar dat we bijna 43 jaar gehuwd zijn geweest, moet ik u meedelen, dat na een moedig gedragen ziekte van mijn zijde is geweken, na de Zal ving der Zieken, mijn lieve vrouw echtgenote van in de leeftijd van bijna 75 jaar. Axel: J. Czerwinski Familie Seghers Familie Czerwinski 4571 jb Axel, 25 februari 1996. Eisenhowerlaan 16. ^e uitvaartdienst, waartoe u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op vrijdag 1 maart om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Gre- goiius de Grote, Walstraat Axel, waarna aan- u'tend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wordt vriendelijk verzocht om op vrijdag morgen tijdig aanwezig te zijn in de kerk. Gelegenheid tot condoleren in het cremato- num na afloop van de plechtigheid. Zij die geen kaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. oen oneerlijke strijd is Veel te vroeg van ons heengegaan, fij wensen de familie Dingemans veel sterkte °e ln deze moeilijke tijd. Vrienden van Marc en Linda Bedroefd en toch dankbaar, dat aan haar lij den nu een einde is gekomen, delen wij u me de, dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van in de leeftijd van 91 jaar. Jan t en Mien Mol-van Baal Jo en Jan t Machielsen-Mol Truus en Ad van den Boom-Mol Henk en Toos Mol-Bruyns Klein- en achterkleinkinderen Breda, 24 februari 1996. Huize Ruitersbos. Corr.adres: Adriaan Klaassenstraat 71, 4813 AE Breda. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 28 februari om 11.00 uur in de parochiekerk van St.-Martinus, Haagsemarkt te Breda, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de parochiebegraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. De avondwake is op dinsdag 27 februari om 19.00 uur in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren achter in de kerk voor aanvang van beide diensten; persoonlijk condoleren in 't Roode Hert, Haagsemarkt 34 te Breda, na de begrafenis. Mogelijkheid tot afscheid nemen op dinsdag van 17.45 tot 18.45 uur in het uitvaartcentrum van Dela, Wilhelminasingel 3 te Breda. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Stilletjes ben je heengegaan, stilletjes zul je altijd bij ons zijn. Na een mooie vakantie op Tenerife, waar hij erg van genoten heeft, is in zijn slaap op 65- jarige leeftijd overleden onze zorgzame vader en lieve opa. Hij is nu eindelijk bij ons ma. Dongen: Lia en Hans Dongen: Ellie en Piet Peggy Jeroen Dongen, 24 februari 1996. Planetenstraat 19. Corr.adres: Geer 95, 5104 HE Dongen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 29 februari om 10.00 uur in de pa rochiekerk van St. Paulus, Europaplein te Dongen, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium aan de Karei Boddenweg te Tilburg. Samenkomst in de kerk, waar vanaf 9.40 uur gelegenheid is het condoleanceregister te te kenen. Avondwake op woensdag om 19.00 uur in bo vengenoemde kerk. Vader is opgebaard in het mortuarium van Verpleeghuis „de Volckaert", Middellaan 2 te Dongen. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag na de avondwake. Familie, vrienden en kennissen die geen ken nisgeving hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed na een kortstondig ziekbed onze geliefde tante weduwe van in de gezegende leeftijd van bijna 94 jaren. Elterhagen (D.), 26 april 1902 t Prinsenbeek, 24 februari 1996. Namens de familie Karei van Laack Waalwijk Prinsenbeek, 24 februari 1996. Meester Bierensweg 10. Corr.adres: Herman Weller, Weilustlaan 107, 4817 TB Breda. De h. eucharistieviering zal gehouden worden op donderdag 29 februari a.s. om 11.00 uur in de r.-k. parochiekerk van O.L. Vrouw Tenhe melopneming te Prinsenbeek, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Samenkomst om 10.45 uur in de kerk. Gelegenheid tot persoonlijk condoleren na de begrafenis in café-restaurant ,,'t Hert", Val- dijk 2 te Prinsenbeek. Wilt u, indien wij vergeten zijn u een rouw brief te sturen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Na een leven van liefde, zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is op de gezegende leeftijd van bijna 90 jaar zacht in geslapen onze lieve nicht 17 maart 1906 f 24 februari 1996 De familie Van der Vleuten Breda, 24 februari 1996. Corr.adres: Hudsonlaan 6, 5623 NA Eindhoven. Er zal gelegenheid zijn om afscheid te nemen op donderdag 29 februari van 10.00 tot 10.30 uur in de rouwkamer van uitvaartcentrum „Van Gemert", Heuvelstraat 181 te Breda. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden 29 februari om 11.00 uur in de H. Laurentius- kerk, Ginnekenweg te Breda, gevolgd door de crematiedienst om 12.30 uur in het cremato rium aan de Tuinzigtlaan te Breda. Gelegenheid tot condoleren, schriftelijk voor de dienst achter in de kerk en persoonlijk na de crematiedienst in de koffiekamer van het crematorium. Hiermede vervullen wij de droeve plicht mede te delen, dat is overleden onze weduwe van in de leeftijd van 83 jaar. Neven en nichten Achterneven en -nichten Breda, 24 februari 1996. Huize Vredenbergh. Corr.adres: Baliëndijk 36A, 4816 GE Breda. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 28 februari om 11.00 uur in het cre matorium te Breda, ingang Tuinzigtlaan. Samenkomst in het crematorium. De avondwake vindt plaats op dinsdag 27 fe bruari om 19.00 uur in de kapel van Huize Vredenbergh, Lovensdijkstraat 7-9 te Breda. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de kapel voor aanvang van de avondwake en in het crematorium voor aanvang van de plech tigheid. Schriftelijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium na de plechtigheid al daar. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Haar leven was geven en zorgen, voor eenieder op haar pad. Diepbedroefd, doch dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis, dat voorzien van het H. Oliesel, geheel onver wacht van ons is heengegaan, mijn .lieve vrouw, ónze allerliefste moeder en oma echtgenote van in de leeftijd van 80 jaar. Lepelstraat: H. Verschuren Halsteren: Lianne en Bert Carry en Marcel Kees, Mijntje, Hanneke Breda: Els en Pim Halsteren: Wim en Anja Bas, Mark, Thijs 4664 BS Lepelstraat, 24 februari 1996. Kerkstraat 66. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 28 februari om 10.30 uur in de pa rochiekerk van de H. Antonius van Padua te Lepelstraat, waarna de crematiedienst zal volgen in het crematorium te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef 5. Samenkomst in de kerk. Tijdens de avondmis van dinsdag 27 februari om 19.00 uur zal moeder speciaal worden her dacht. Moeder is opgebaard in de rouwkapel naast voornoemde kerk, alwaar gelegenheid tot af scheid nemen zal zijn na de avondmis. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief heb ben ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Jouw leven zo veel aan ons gegeven zo weinig maakte jou al tevreden zo hard van ons weg gegleden zo zacht heb jij gestreden zo graag was je bij ons gebleven al was het maar voor even In de herfst van haar leven, getekend door eenvoud, liefde en bezorgdheid, hebben we met intens verdriet vredig afscheid genomen van ons ma echtgenote van in haar 65e levensjaar. Hendrik Anna t Anna t Adrie en Anky 4844 AP Terheijden, 23 februari 1996. Molenstraat 38. Voor ons ma houden we een avondwake op dinsdag 27 februari om 19.00 uur in de r.-k. kerk van de Heilige Antonius Abt te Terheij den. Op woensdag 28 februari gedenken we ons ma met een eucharistieviering om 10.30 uur in de kerk, waarna we haar begeiden naar haar laatste rustplaats. Er is gelegenheid afscheid te nemen na de avondwake en voor de uitvaartdienst in de rouwkapel van voornoemde kerk. De samenkomst is in de kerk, waar gelegen heid is schriftelijk te condoleren voorafgaand aan bovenstaande diensten. Wilt u, indien wij vergeten zijn u een rouw brief te sturen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, is na een zorgzaam leven van mij heengegaan, mijn innig geliefde moeder weduwe van op de leeftijd van 86 jaar. Wil van Hoek 5126 NJ Gilze, 24 februari 1996. Biestraat 12. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 28 februari om 14.00 uur in de pa rochiekerk van St. Petrus Banden, waarna de begrafenis plaatsvindt op het parochiekerk hof. Bijeenkomst in de kerk. Avondwake: op dinsdag om 19.00 uur in- ge noemde kerk. Moeder is opgebaard in de rouwkapel van de parochiekerk, waar u afscheid kunt nemen op dinsdag na de avondwake. Condolereh op dinsdag vóór de avondwake en op woensdag vóór de uitvaartdienst schrifte lijk in de kerk. Mochten wij u vergeten zijn een uitnodiging te sturen, dan hopen wij u toch te bereiken met deze advertentie. In de vrede en de barmhartigheid van Christus moge ingaan Geboren te Dongen, 5 oktober 1920. Overleden in het Stadtische Krankenhaus te Hildesheim (D), 24 februari 1996. Zij was in het 51e jaar van haar professie in de Congregatie van de Zusters Franciscanes sen van Dongen. Op dinsdag 27 februari 1996 om 14.00 uur wordt de uitvaartdienst gevierd in de kapel van de Zusters Franciscanessen te Dongen, Hoge Ham 25. De bijeenkomst vindt plaats in het klooster, Hoge Ham 25 te Dongen om 13.30 uur. Namens medezusters en familie Zr. Rafaël Kops Zr. Judit van Alphen. In het overdekte zwembad De Driehoek ontstaat per 16 april 1996 een vacature van voor 20 uur per week Functie-informatie: De medewerker zal worden belast met: kassadienst en het toezicht houden op het gebruik van de kleedruimten; lichte administratieve werkzaamheden; dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden; overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: goede contactuele eigenschappen en het ver mogen om de werkzaamheden zowel zelf standig als in teamverband uit te voeren; bereidheid tot het werken in wisselende dien sten ook in het weekend en in de avonduren. Salaris: De salariëring zal geschieden volgens schaal 3 van de bijlage behorende bij de bezoldigingsver ordening minimaal 2.457.- en maximaal 3.083.- (bij een fulltime betrekking). Inlichtingen: Nadere gewenste informatie kan worden inge wonnen bij de bedrijfsleider van het zwembad, dhr. H. Wessels (tel. 0114-312898) of bij het hoofd van het bureau Welzijn, dhr. M. de Burger (tel. 0114-389263). Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun sollicita tie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het college van burge meester en wethouders van Hulst, postbus 49, 4560 AA Hulst. Dansinstituut Adrie Hamelink start woensdag 6 maart een cursus van 5 lessen, geschikt voor jong en oud. (geen gooi- en smijtwerk). Inlichtingen Tel. 0115-696120 Gediplomeerd F.N.D.-dansleraar 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm f 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maken. Sjan v. Nijnatten-Verwijmeren in Breda, Mabiane Spijkerman-Verploeg in Oostburg, Marcel Blanken in Breda, Pieter Marcelis in Dorst, Marco van Zundert in Breda, Roald van Wanrooy in Dongen. Jop Stuij van den Herik Marjan Stiekema, Breda met uw 52e verjaardag en nog vele jaren. Afz. Irma Claes Deze kanjer ziet vandaag Proficiat Albert, de Jacob Catsers. worden door de jongens Van Zandvoort gefeliciteerd Bèèèè h gefeliciteerd met je 8e verjaardag en veel plezier vandaag. Tot vanavond. Groetjes r i Wegens verbouwing van 21 februari tot 1 maart 1 maart v.a. 17.00 uur weer geopend. Café-restaurant Absdaalseweg f 4561 GD Hulst 0114-312854 Ook voor: EVENEMENTEN DINERS BUITENSHUIS ZAALTJE 31 PERS. I I groot assortiment pannen/serviezen kado-artikelen groot assortiment lederwaren-elektrische huishoudartikelen boerenbont serviezen enz. enz. De Landinrichtingscommissie voor de Herinrichting "Kust West Zeeuwsch- Vlaanderen" nodigt belangstellenden uit voor de openbare vergadering van de com missie, die zal worden gehouden op donderdag 29 februari 1996 om 9.30 uur in het Regiokantoor van de dienst Landinrichting en Beheer Landbouwgronden, 17 Oktober- plein 6 te IJzendijke. De agenda is als volgt: 1Opening 2. Verslag d.d. 23-10-95 3. Mededelingen en ingekomen stukken 4. Insprekers 5. Duurzaam Veilig 6. Werkend naar VOP/MER 7. Planontwikkeling 8. Rondvraag 9. Sluiting De Landinrichtingscommissie zal onder het agendapunt "Insprekers" aan geïnteres seerden de gelegenheid bieden om in te spreken of vragen te stellen over onderwerpen die op de agenda staan. De stukken die tijdens de vergadering behandeld worden, zullen de dag voorafgaand aan de vergadering (28 februari) tussen 14.00 en 16.00 uur ter inzage liggen in het Regiokantoor te IJzendijke. Ook kunt u op dit tijdstip telefonisch informatie inwinnen bij projectleider P. van Kleef, telefoon 0117-301910. De secretaris, ir. W. de Meulemeester

de Stem | 1996 | | pagina 7