DE STEM Trainer Zaragoza krijgt de schuld Abdellaoui strandt op Schiphol Boris Becker is er echten in vorm Bekkers schoenen Tijdnood UITSLAGEN birkenstock Amsterdamse politie verbiedt Ajax-NAC op woensdagavond esmette militarypaarden et welkom in Atlanta Ludwig en medevluchters rijden peloton uit koers Afgelasting duel Supercup zou komen door minimale training Spanjaarden rainer praat over toekomst Willem II De Jong kijkt verder vooruit Ajax-NAC Financiële hulp voor gewonde kunstrijdster Lanterfantende groep in Ruta del Sol op bijna 39 minuten achterstand gereden SPORTNIEUWS KORT Ajax uitgeroepen tot team van '95 Kouwenhovens naar Olympische Spelen Zsuzsa Polgar wereldkampioene schaken Bestuurscrisis schaatsbond ten einde Fedotkina gebruikte stanozolol PSV - Vitesse afgelast STANDEN J HANDBAL VOETBAL VOETBAL SPORTPRIJSVRAGEN tf0or dames, heren en kinderen Kerkstraat 10 - Oosterhout - 0162-453873 Sport poor Jaap van Essen sterdam - Niet de over vloedige regenval enkele ijven eerder, niet de sneeuw, óet de vorst en ook niet de ijsvlakte, maar Zaragoza «erd gisteren schuldig bevon den. uet minimale traininkje dat J werd afgewerkt inliet Olympisch Stadion zou de „aak zijn dat het Supercup- duel tegen Ajax gisteravond geen irgang vond. Be omstandigheden bleken gis terochtend zó beroerd en de eersvoorspellingen zó slecht, dat het reglementaire uitstel van 24 uur ook geen enkele zin had. Arbiter Lesley Mottram en de UEFA-gedelegeerden hadden winig bedenktijd nodig: Zarag oza mocht inrukken. Waarschijnlijk volgende week worden de Spanjaarden wederom in Amsterdam verwacht om de return alsnog te spelen. Ergens in de UEFA-reglementen staat dat de duels om de Supercup uiterlijk op 1 maart gespeeld moeten zijn. Woensdag 28 februari is daarom de meest waarschijnlijke optie. Zaragoza is op die dag vrij. Voor Ajax stond de inhaalwedstrijd tegen NAC gepland, maar omdat het een risico-duel betreft sprak de Amsterdamse politie daar inmiddels een veto over uit. Wat Ajax betreft was komende dinsdag ook een optie, maar Zaragoza zit met het probleem dat de ploeg op zondag een uit wedstrijd heeft, uitgerekend op en tegen Tenerife. Uiterlijk mor gen beslist de UEFA definitief over de nieuwe speeldag. Una niem wezen de beschuldigende vingers gistermorgen naar Victor Hernandez, de trainer van Zara- gazo die per se wilde trainen in het Olympisch Stadion. Vooral terreinknecht Jan Bakker was kwaad. Maandag was hij nog zo optimistisch gestemd. Onomwon den wees hij op de training van Zaragoza. „Als ze niet getraind hadden op het veld, hadden we kunnen spelen." Bestuurslid Andre Kraan nam die beschuldi gingen over: „Maar wij konden die training niet verbieden. Zij lieten het eigenbelang prevaleren boven het algemene belang." Het waren nogal harde woorden richting de Spaanse gasten., die later op de dag - zoals te'ver wachten viel - op hun beurt von den dat het onzin was wat van Ajax-kant werd beweerd. Niet zo vreemd, want de training van Zaragoza had maandag niet zo veel om het lijf. De Spanjaar den meden op verzoek van Ajax nadrukkelijk twee brede stroken van het veld die door Bakker als 'heel erg slecht' waren bestem peld. Alleen af en toe werd daar een verdwaalde bal opgehaald. Bovendien, vriezen deed het maandagavond nog niet in Amsterdam, pas 's nachts vroor de met water verzadigde boven laag van het veld op en onstond er een ijsvlakte. Die situatie was niet uniek voor het Olympisch Stadion. Voor vanavond vastge stelde competitieduels in Eind hoven, Heerenveen en Haarlem werden inmiddels ook afgelast. In die steden werden weinig trai nende Spanjaarden ontwaard. Boor Jacques Hendriks Breda/Zeist - Yassine Abdellaoui is maandag niet op bezoek geweest bij Not tingham Forest. De beoog de visite aan de club die sterk geïnteresseerd is in de linksbuiten van NAC ging de mist in omdat Abdella- i alleen over een Marok kaans paspoort beschikt. Mensen uit niet-EG,-landen hebben een visum nodig om and binnen te komen en dat wist Abdellaoui niet. „Daar stond ik dan op Schiphol, aldus een schouderophalende Abdellaoui gistermiddag na de Ining bij NAC. „Ik had alsnog wel een visum kunnen gaan halen aar ik wist niet precies waar de Ise ambassade is, dus heb ik naar Nottingham gebeld mme af te melden." oewel in Engeland inmiddels et verhaal gaat dat de transfer an de 20-jarige aanvaller naar ottingham vanwege deze 'pas- ort-affaire' van de baan is, Abdellaoui: geen visum. FOTO DE STEM/DICK DE BOER blijft 'de man van twee miljoen' zelf hopen en geloven in een over stap naar Engeland. „Alan Hill, de scout van Nottingham Forest, zei me door de telefoon dat het geen probleem was. Zaterdag komt hij nog een keer naar me kijken, als de wedstrijd NAC- NEC tenminste doorgaat. Hill is nog altijd heel optimistisch over mijn kansen. En ik ga morgen 'an onze verslaggever 'burg - Willem II en trainer de Jong praten vandaag ver definitieve invulling van het "'"tract voor volgend seizoen, werd al een principe- "oord bereikt over verlenging et een seizoen. De intentie is er om door te "aan, dat is deze week nog eens aken," zegt Theo de ®g, die rond de jaarwisseling "8 even de indruk had dat Wil- .m II geen vertrouwen meer in mhad. Uitgangspunt voor con- dverlenging is een nieuw een- g contract. De verbintenis van astent-coach Jimmy Calder- sod loopt nog een jaar door. De ■g ziet ook op langere termijn n rol voor hem bij Willem II weggelegd. „Het elftal heeft nu zovéél veranderingen ondergaan dat we weer een nieuw groeipro ces doormaken. Met die ontwik keling heb ik ook te maken," zegt De Jong. In de loop van dit sei zoen raakte Willem II Jaap Stam kwijt aan PSV en Jean-Paul van Gastel aan Feyenoord terwijl Earnie Stewart na een knieope ratie vermoedelijk voor de rest van het seizoen is uitgeschakeld. Daar staat de komst tegenover van twee Finnen (Kolkka en Hyy- pia), Konterman (Cambuur) en Prommayon (PSV). Verder werd, ook op advies van Theo de Jong rechtsbuiten Marco Heering gecontracteerd voor het volgend seizoen omdat Stewart zijn ver trek reeds heeft aangekondigd. Jlanta (tr) - Militarypaarden, die besmet zijn met het piroplasmose- ®s, mogen niet meedoen aan de olympische wedstrijd de komende ®cr in Atlanta. Dat hebben de autoriteiten van de staat Georgia i ten' Besmette paarden mogen wel starten in het springen en de jUr. Piroplasmose is een bloedziekte, die door bepaalde teken Wt veroorzaakt. 'Internationale Hippische Federatie (FEI) heeft zich bij het besluit e«M na ^haalde pogingen de Amerikanen tot andere gedach- tn jenSen' Aanvankelijk was er een algeheel verbod voor besmet- Paarden afgevaardigd. Dat verbod is deels opgeheven. De Amerika- waren onverbiddelijk ten opzichte van de militarypaarden uit ,S '°or besmettingsgevaar tijdens de uithoudingsproef. De FEI alle aangesloten bonden van de situatie op de hoogte gebracht. paarden met het virus in de dressuur en het springen Itt if de ®Pe^en strikt gescheiden van de andere paarden. "e bouw van speciaal beveiligde stallen en dergelijke is een van ohca een miljoen dollar (1,6 miljoen gulden) gemoeid. Het -comité van Atlanta en de FEI weigeren tot nu toe voor de op te draaien. (woensdag) meteen naar het gemeentehuis om alsnog een Nederlands paspoort aan te vra gen. Ik denk niet dat dat proble men oplevert. Tenslotte ben ik geboren en getogen in Neder land." Bij Nottingham Forest was gistermiddag niemand bereikbaar voor commentaar. Jong Oranje Abdellaoui heeft inmiddels ook besloten om zich niet meer beschikbaar te stellen voor Marokkaanse vertegenwoordi gende elftallen. „Ik kies voor Jong Oranje," aldus Abdellaoui. „Ik heb me op een spelerslijst laten zetten, dus de bondscoaches in Zeist zijn op de hoogte van mijn keuze." Abdellaoui speelde enkele jaren geleden een paar oefenwedstrijden met het Marok kaanse olympiche elftal. Maar omdat dit geen officiële ontmoe tingen waren, mag hij alsnog geselecteerd worden voor Neder landse vertegenwoordigende elf tallen. De wedstrijdleiding van de KNVB kan nog geen nieuwe datum noemen voor het duel tus sen Ajax en NAC. Er zal namelijk behoorlijk geschoven moeten worden met het eredivisie-pro gramma om een gaatje te vinden in de drukke agenda van de Amsterdammers. Nadat de ont moeting tussen Ajax en NAC op 11 februari was afgelast, leek woensdag 28 februari een goed alternatief. De Amsterdamse politie verbood het risico-duel echter op die datum omdat er geen geschikte combi-regeling voor de Bredase supporters getroffen kon worden. „We heb ben inmiddels een nieuwe datum in de pen, maar omdat die conse quenties heeft voor het totale programma, houden we die nog even voor ons. Eerst moeten we bekijken of het daadwerkelijk mogelijk is en tevens of alle betrokkenen akkoord gaan," aldus Herman Poos, pr-man van de voetbalbond in Zeist. Het ver bod van de Amsterdamse politie voor de doordeweekse speeldag houdt in dat Ajax-NAC nu in een weekeinde ingehaald zal moeten worden. En vrije zondagen zijn zeer schaars. Puzzel De wedstrijdleiding van de voet balbond zit toch al behoorlijk met de handen in het haar, nu het slechte weer aanhoudt en ook deze week wedstrijden geschrapt zijn. „Het is een enorme puzzel aan het worden, we weten het af en toe zelf ook niet meer," aldus de KNVB-woordvoerder. De KNVB, die aan het begin van dit seizoen aankondigde strenger op te treden als clubs niet in staat zouden blijken om wedstrijden op de geplande datums door te laten gaan, overweegt overigens niet om op te treden tegen Ajax. „Woensdag 28 februari was een optie, nog geen definitieve datum," verklaarde Poos. Hamburg (dpa) - De internationale schaatsunie ISU wil een speciaal fonds oprichten voor Jelena Beretsnaja. De Letse kunstrijdster raakte twee weken geleden tijdens de Europese kampioen schappen in Sofia ernstig gewond toen de schaats van partner Oleg Tsjlatsjov haar aan het hoofd trof. Komend weekeinde in Parijs maken de organisatie van de Champions Series en de ISU de stichting van het fonds voor Berets naja bekend. Doel is de onkosten van de verpleging in een ziekenhuis, in Zwitser land of Duitsland, te betalen. Het zit de organisators van het wereldkampioen schap alpine-skiën in de Sierra Nevada niet mee. Vorig jaar lag er geen vlokje sneeuw en dit jaar vech ten de Spanjaarden in de herkansing tegen de grilli ge kanten van de winter. Vanwege harde wind en sneeuwval werden de afgelopen dagen de nodige onderdelen uitgesteld. De tijdnood is zo hoog, dat gisteravond werd besloten tot een slalom (meetellend voor de mannen-combinatie) onder kunstlicht. Een primeur in de historie van het WK. Soldaten werden ingezet om de piste op tijd klaar te krijgen. De Oos tenrijker Mario Reiter won afgetekend, maar hij is geen specialist op de afdaling. Nummer twee Mare Girardelli is dat wel en dus gaat de voor Luxemburg uitkomende skiër vandaag als favoriet voor het goud. naar beneden. Sierra Nevada. Combinatie, stand na slalom: 1. Reiter i. 1.36,57, 2. Girardelli (Lux) 1.38,99, 3. Dimier (Fra) 1.39,42, 4. Mlekuz (Slv) 1.39,45, 5. Jagge (Noo) 1.39,93, 6. Strand Nilsen (Noo) 1.39,98, 7. Grandi (Can) 1.40,04, 8. Kunc (Slv) 1.40,16, 9. Kjuss (Noo) 1.40,38,10. Mader (Oos) 1.40,55. FOTO REUTERS ilatT JarlP) De Duitser dinsdag de "Ie etappe van de Ruta del onnen. i]?~iariSe wegkapitein van versloeg na 224,9 kilo- Sarlu Arcos de ia Frontera «a?,a i*1 de sprint de Aus- We'l Stephens. De derde ®as voor de Spanjaard huiz. De Nederlanders oerenhout en Danny emdigden als vijfde en '«dwio n en sec°nden van Ktfo'pa rennersuitde Eabo" S° g van Raas maakten ieHa een.groeP van negen ötstaar» rfr kilometer was •loton ,v'ucbters reden het Kin i coureurs, onder Jf* todurain, Tony 8 en Alex Zülle, op 38 minuten en 40 seconden. Regle mentair hadden ze allen uit koers genomen dienen te worden. De tijdslimiet was ruimschoots over schreden. De Italiaanse wed strijdleider Celeste Crazia inter preteerde de regels naar de wen sen van de organisatie. Woensdag mag iedereen weer van start. Crazia verschool zich achter een valpartij. Vijftig kilometer voor de finish - het lanterfantende peloton reed al op een half uur - tuimelden veertig renners over elkaar. Dat gebeurde in de afda ling van de Puerto de Los Monjes in een goed verlichte tunnel. Bart Voskamp en de Belg Paul van Hyfte moesten opgeven. De Nederlander heeft een pols gebroken. Tom Cordes was al na twintig kilometer afgestapt. Hij was maandag bij een botsing met een auto gewond geraakt aan zijn elleboog. De Spanjaard Diaz gaf dinsdag vrijwel meteen na het startschot het sein tot de aanval. Hij kreeg in plukjes gezelschap van Ferreira (Por), Stephens, Ludwig, Gontsjenkov (Rus), Farazijn (Bel), Ruiz, Nelissen en Moerenhout. „Het heeft geen zin in het peloton te blijven zitten in dit soort rittenkoersjes. In de loop van het seizoen rijd je nog vaak genoeg in de grote groep", verklaarde wereldkampioen der amateurs Nelissen. „Toen we eenmaal vooruit waren, heb ik me gericht op de bergprijs. En die trui heb ik nu." De voorsprong van de negen lei ders steeg snel. Na 117 kilometer hadden ze al 27 minuten. De wedstrijd was gereden. Nelissen en neo-prof Moerenhout, die voor het eerst een rit over meer dan 200 km reed, probeerden in de finale door beurtelings te demar reren te ontsnappen. „Vijf kilo meter voor de finish heb ik het nog geprobeerd", vertelde Moe renhout. „Maar het beste was er vanaf. Wat mij vooral heeft ver baasd was dat onze voorsprong zo snel steeg. Ik begreep en begrijp er nog steeds niets van. Frank Vandenbroucke won dins dag in Laigueglia de Trofeo Lai- gueglia. Het was de derde zege van de Belg in drie dagen, na zijn rit- en eindzege in de Ronde van de Middellandse Zee. Het 21- jarige talent, dat door de Itali aanse pers al de „Gouden Baby" wordt genoemd, versloeg drie Italianen in hun openingskoers in eigen land: Rodolfo Masi, Miche- le Coppolillo en Gabriele Colom bo. De vijfde plaats was voor Vandenbrouckes land- en ploeg genoot (Mapei) Johan Museeuw. Ruta del Sol, tweede etappe, Arcos de la Frontera-Malaga: 1. Ludwig (Dui) 224,9 km in 5.11.45 (43,285 km/u), 2. Stephens (Aus), 3. Ruiz (Spa) 0.06, 4. Farazijn (Bel) 0.11, 5. Moerenhout (Ned), 6. Nelissen (Ned) 0.18,11. Talen 38.40, 13. De Louw, 14. Konings, 19. Van den Meulenhof, 32. Vierhouten, 41. Breukink, 42. Van den Akker, 43. Den Bakker, 46. Blijlevens, 47. Boven, 49. Bouwmans, 57. Mulders, 77. Boogerd, 87. Rominger (Zwi), 95. Zül le (Zwi), 115. Indurain (Spa), 117. Nij- boer, 125. Meys, 127. Veenstra. Algemeen klassement: 1. Ludwig 9.02.55, 2. Stephens, 3. Ruiz 0.06, 4. Farazijn 0.11, 5. Moerenhout 0.18, 6. Nelissen, 11. Blijlevens 38.40, 16. Veenstra, 17. Vierhouten, 20. Konings, 22. De Louw, 32. Boven, 39. Van den Akker, 40. Bouwmans, 49. Boogerd, 69. Van den Meulenhof, 74. Mulders, 84. Zülle, 85. Den Bakker, 88. Meys, 89. Breukink, 99. Rominger, 117. Nij- boer, 122. Indurain, 127. Talen 40.09. Laigueglia. Trofeo Laigueglia: 1. Van denbroucke (Bel) 154,5 km in. 3.47.30 (40,730 km/u), 2. Massi (Ita), 3. Coppo lillo (Ita), 4. Colombo (Ita), 5. Museeuw (Bel) 1.05. WOENSDAG 21 FEBRUARI 1996 DEEL B Antwerpen (anp) - Ze hadden hem al zo vaak gezien in het Antwerpse Sportpaleis. En vanaf zaterdag stond hij er ook dagelijks op de tennisbaan te trainen. Maar vertrouwen deden de Belgen Boris Becker nog niet. Tot de Duitse num mer één van de plaatsingslijst dinsdagmiddag korte metten maakte met de Tsjech Martin Damm. Het ECC-toernooi en Boris Becker, dat vloekt. Net zo erg als Becker en het ABN/Amro- toernooi in Rotterdam. De Duitser liet bij beide evene menten twee maal verstek gaan. Ondanks afspraken en contracten. Hij was ziek, zwak of misselijk. Maar meestal was hij gewoon aan vakantie toe. En als hij geen zin heeft, heeft het geen zin te proberen hem op andere gedachten te bren gen. Becker liet zich dus tweemaal in Antwerpen zien. Kort. Om zich af te melden. Net als in Ahoy', waar toernooidirecteur Wim Buitendijk met wat vage medische verklaringen een muurtje kan behangen. Maar Becker is terug aan de top. En naar een wedstrijd van de Van Gogh van het circuit hebben veel tennisliefhebbers oren. De artiest trekt applaus en applaus trekt sponsors. En dat trekt de toernooileiding, ondanks de slechte ervaringen. Zo ging het in Antwerpen, zo zal het Ahoy' vergaan. Becker vroeg én kreeg een wild-card. Becker maakte in Antwerpen zijn rentree na de verrassende Grand-Slamzege in Melbour ne. „Erna heb ik twee weken geen racket aangekeken.-Maar nu heb ik er weer zin in," sprak de 28-jarige nummer vier van de wereld die zich met Samp ras, Muster en Agassi wil men gen in de strijd om de eerste plaats. Becker is back. En nu echt. Antwerpen reageerde aarze lend. Vierhonderd man in het oude, koude wieierwalhalla. Die trieste omgeving had eer der de nummer vijf van de plaatsingslijst Sergi Bruguera niet kunnen inspireren. Hij oefende de sur place, maar kwam na zijn nederlaag tegen Furlan - woensdagavond tegenstander van Siemerink - vliegensvlug in beweging om het vliegtuig naar Barcelona te halen. „Vroeger trok ik extra mensen toen ik nog als een kip zonder kop over de baan raasde," sprak hij na zijn razendsnelle zege op Damm. Becker is inderdaad back. In Ahoy' zul len de tribunes wel. vol zijn. Maar dat is pas over anderhal ve week. En wie weet is hij dan weer ziek, zwak, of misselijk. Antwerpen. Mannen, 1,6 miljoen gulden. Eerste ronde: Becker (Dui/lJ - Damm (Tsj) 6-4 6-4, Clavet (Spa) - Boetsch (Fra/7) 6-2 6-4, Olhovski (Rus) - Prinosil (Dui) 6-4 7-5, Fur lan (Ita) - Bruguera (Spa/5) 6-4 6- 3. Furlan In de tweede ronde tegen Siemerink (Ned). Dubbel, eerste ronde: Björk- man/Kulti (Zwe) - Krajicek/Sie- merink (Ned) 7-6 7-5. Memphis. Mannen, 1,1 miljoen gulden. Eerste ronde: Roux (Fra) - Lapent- ti (VSt) 6-1 6-7 6-4, Evans (VSt)' - MacPhie (VSt) 7-6 7-6, Fromberg (Aus) - Mashiska Washington (VSt) 6-1 6-4. Essen (Dui). Vrouwen, 720.000 gulden. Eerste ronde: Sukova (Tsj/5) - Courtois (Bel) 6-7 6-3 6-1, Ksch- wendt (Dui) - Reinstadler (Oos) 4- 6 6-3 6-0, Schett (Oos) - Habsudo- va (Slw) 3-6 6-3 6-4, Rittner (Dui) - Probst (Dui) 6-1 6-4, Stubbs (Aus) - Nowak (Pol) 6-4 6-2, Strandlund (Zwe) - Jecmenica (Joe) 6-4 7-6, Makarova (Rus) - Schnyder (Zwi) 6-1 6-1. Oklahoma City. Vrouwen, 262.800 gulden. Eerste ronde: Kruger (ZAf/6) - Stafford (VSt) 6-3 6-4, Raymond (VSt/5) - Jing-Qian Yi (Chn) 6-1 6- 3, Frazier (VSt/4) - Cristea (Roe) 6-2 6-3. Cherbourg (Fra). Mannen. Chal- lenger-toernooi, 80.000 gulden. Eerste ronde: Van Lottum (Ned) - Nöszaly (Hon) 7-5 3-1 opgave Nöszaly. Neuss (sid) - De internationale sportpers AIPS heeft Ajax uitge roepen tot de beste ploeg van 1995. De Amsterdammers wonnen vorig jaar de Europa Cup voor landskampioenen en de wereldbe ker. De Britse atleet Jonathan Edwards, wereldrecordhouder en wereldkampioen hinkstapspringen, kreeg de titel beste sporter van het jaar. Tennisster Steffi Graf, nummer één van de wereld, is volgens de AIPS sportvrouw van 1995. Papenal - Het NOCNSF heeft besloten de zeilers Ben en Jan Kou- wenhoven definitief aan te wijzen voor de Olympische Spelen in Atlanta. De broers behaalden zondag in Porto Alegre (Bra) de wereldtitel in de 470-klasse. Jaen - De Hongaarse Zsuzsa Polgar is de nieuwe wereldkampioe ne schaken. De grootmeester uit Boedapest bereikte haar doel door dinsdag in de Spaanse plaats Jaen de dertiende partij tegen de Chinese titelverdedigster Xie Jun in 24 zetten te winnen. Daar door kwam Polgar op een beslissende voorsprong van 8V4 tegen 4)4 punten. Amersfoort - De bestuurscrisis binnen de Koninklijke Neder landse Schaatsenrijders Bond (KNSB) is ten einde. Dinsdag ver klaarden de vertegenwoordigers van de acht gewesten zich una niem akkoord met de vorming van ëen nieuw dagelijks bestuur opder leiding van Wim Schenk. Jan Charisius (vice-voorzitter), Kees van Slochteren (secretaris), Hans de Boer (penningmeester) en Ard Schenk (lid technische zaken) worden op 30 maart offi cieel benoemd. Keulen - De Russische schaatsenrijdster Svetlana Fedotkina blijkt het verboden stimulerende middel stanozolol te hebben gebruikt. Dat verklaarde Wilhelm Schanzer, bedrijfsleider van het biochemische instituut en het daarbij aangesloten dopingla- boratorium in Keulen. Fedotkina (28) reageerde in januari tijdens wereldbekerwedstrijden in Almaty positief bij de dopingcontrole, ook de contra-expertise viel positief uit. Er hangt de Russische een schorsing van twee jaar boven het hoofd. De internationale schaatsunie ISU spreekt zich in de loop van deze week over de zaak uit. Eindhoven (anp) - De KNVB heeft de wedstrijd PSV - Vitesse van woensdag 21 februari afgelast. De slechte omstandigheden van het terrein noopten tot dit besluit. Eerder al schrapte de bond in de eredivisie het duel Heerenveen - Willem II van het programma. In de eerste divisie gaat Haarlem - Emmen niet door. guay 1-3 (2-0), 3. Bolivia 1-0 (0-2), 4, Peru 1—0 (1-4), 5. Paraguay 0-0. Ankara. Mannen, internationaal toernooi, eerste dag. Nederland - Tunesië 25-25 (14- 13), Turkije - Israël 27-22, Italië - België 27-21. België. Beker, kwartfinale: Antwerp - Waregem 3-0, Club Brugge - FC Luik 2-1 n.v. Tandil (Arg). Olympische kwalificatie, Zuidamerikaanse zone, groep A. Uruguay - Bolivia 2-0 (0-0). Stand: 1. Brazilië 1-3 (4-1), 2. Uru- Toto 7: eerste prijs: 5 winnaars, f. 6621,20, tweede prijs: 125 win naars: f. 64,80, derde prijs: 1090 winnaars, f. 18,50.

de Stem | 1996 | | pagina 9