Christian van Dorsselaer in vorm Sporting Walcheren sterkste Titel voor Michel Rommers en Edward Farenhout Niels Koole succesvol in Kapelïe Zeeuws kampioenschap veldloop estafette in Vlissingen UITSLAGEN STANDEN DE STEM SPORT ZEELAND PAABDESPORT Dressuurconcours De Haringruiters in Nieuwvliet-Bad ATLETIEK Gecombineerde clubkampioenschappen wielrennen Kruiningen WIELRENNEN Van Tongeren verstevigt positie ZWEMLOOP Gelijk Biervliet is te sterk voor trainerskorps SPORT KOR MAANDAG 19 FEBRUARI 1996 Van onze paardesportmedewerker Nieuwvliet-Bad - Adrie Ruis- aard uit Hoedekenskerke, die als jurylid de Ml-, M2- en Zl- paarden beoordeelde tijdens het kringdressuurconcours van de landelijke rijvereni- ging en ponyclub De Haring- ruiters uit Biervliet in paar densportcentrum Nieuwvliet was na afloop redelijk tevre den. Hij stelde: „In de Ml-klasse was bij de combinaties de spanning toch te groot. Vandaar maar één winstpuntje in die rubriek. In de M2-klasse was dat toch beter en vandaar de hogere puntenaantal- len. In de Zl-klasse was het totaalbeeld goed, dat mag ik wel zeggen." Die uitspraak van Ruis- aard klopte met de rangschik- king. Christian van Dorsselaer, de 30-jarige secretaresse uit Hei kant, met Harvy van de ruiter sportclub Hulst, zegevierde in de Zl-klasse met een voorsprong van niet minder dan elf punten (195) op Suzan Malcorps met Houston van De Zwinruiters. Ingrid Faes met Diana, eveneens van De Zwinruiters, scoorde 174 punten. Of dit voor deze amazo nes een goed uitgangspunt is voor de provinciale indoordressuur- kampioenschappen volgende week zaterdag in manege De Eendracht in Vrouwenpolder, waar 25 combinaties voor deze titelstrijd in de arena komen, is niet zeker. Oranjeruiters-amazone Carla Haak met Icara reed in de M2- klasse met 165 punten naar de hoofdprijs. Carla Haak uit Hoek, de laatste periode in een uitste kende vorm verkerend en die ook al het goud in de M2-klasse op zak stak, pakte in de L-klasse met Jessica weer het oranjelint. Ze was oppermachtig in de L- klasse met 173 punten. Annema- rie de Zeeuw met Freya van De Zwinruiters finishte als tweede met 167 punten. Koploper de laatste weken in de M2-klasse bij de pony's, Suzanne Lijbaart met Diego van ponyclub De Haringruiters - vorige week won ze ook de trofee in de dres- suurcompetitie om de Graeve Jan-cup - zette haar opmars voort. Ze pakte tijdens dit con cours van De Haringruiters opnieuw de hoofdprijs met 151 punten. De Terneuzense amazone Wendy Elzen met Morana van ponyclub De Kleppertjes uit Axel behaalde de hoogste score in de Ml-rubriek met 157 punten. Door de verplichte promotie naar de L-klasse bij de pony's kwam Daisy den Dekker met Cadanze van ponyclub De Zwinruiters in die rubriek haar nichtje Naomie Sutcliffe met Djoeke tegen. Zij moest voor de ontketende Naomi pas op de plaats maken, want die veroverde met 165 punten de eer ste plaats. Daisy, als debutante, pakte toch al een winstpuntje in deze L-klasse en de tweede plaats met 157 punten. Opvallend tijdens dit indoordres- suurconcours waren naar ver houding de vele afmeldingen. Dit was voor diegenen die geen plaatsje konden bemachtigen op de startlijsten en voor de organi satie niet leuk. UITSLAGEN B-pony's categorie D: 1. Sabine Tarant met Elmerinka, 2. Rebecca Behr met Ralfo, 3. Miranda Prins met Larissa (allen Zwinruiters). Categorie C: 1. Hanneke Jansen met Wembley (Kleppertjes). L-pony's: 1. Naomie Sutcliffe met Djoeke, 2. Daisy den Dekker met Cadanze (beiden Zwinruiters). L-paarden: 1. Carla Haak met Jessi ca (Oranjeruiters), 2. Annemarie de Zeeuw met Freya, 3. Desiré Miesen met Cina (beiden Zwinruiters). B-paarden: 1. Renee Bruggeman met Kalusha, 2. Ad Murre met Jamarette, 3. Jannie Hamelink met Itrichta (allen Zwinruiters). Ml-pony's: 1. Wendy Elzen met Morena (Kleppertjes) 2. Lieke Har ten met Bonito (Zwinruiters), 3. Ilo- na van Drongelen met Palmer (Klep pertjes). M2-pony's: 1. Suzanne Lijbaart met Diego (Haringruiters), 2. Sylvia Hoefnagels met Rowana (Honterui- ters). Ml-paarden: 1. Monique Hellemun met Fiksone, 2. Nicole Vaes met Ivan Deux (beiden Oranjeruiters), 3. Lies- beth Cornelisse met Fellow (Zwin ruiters). M2-paarden: 1. Carla Haak met Ica ra, 2. Petra de Feyter met Vamp, 3. Ingrid Faes met Ivanti (allen Oranje ruiters). Zl-paarden: 1. Christian van Dors- selaear met Harvy (Hulst), 2. Suzan Malcorps met Houston, 3. Ingrid Faes met Diana (beiden Zwinrui ters). Van onze atletiekmedewerker Vlissingen - Het kwartet van Sporting Walcheren maakte afgelopen zaterdag tijdens de Zeeuwse kampioenschap pen veldloop estafette de favorietenrol volledig waar. Het kwartet, bestaande uit Mauricio Gonzales, Peter Louwer- se, Peter Ramsteijn en Ramses Bekkenk, prolongeerde vlot de Zeeuwse titel. Atletica, dat door het wegvallen van een geblesseerde Pascal Meerman gehandicapt aan de start verscheen en waarin de Zeeuws-Vlamingen Hans van de Griendt en Theo Rabout een hoofdrol voor zich opeisten, pak te in extremis het zilver voor AV'56. De derde editie van dit Zeeuwse kampioenschap bracht opnieuw wat er van verwacht kon worden. Uiteraard vormde het viertal van Sporting Walcheren de te klop pen formatie. Zeker toen bleek dat Meerman moest afhaken en dat ook Delta Sport door het afzeggen van de eveneens gebles seerde Rachid Ben Meziane geen rol van betekenis zou kunnen spelen. Voor Sporting Walcheren opende Gonzales zoals verwacht sterk. Hij kreeg een sterk lopende Edwin de Leeuw van AV'56 mee terwijl Delta Sport met John Quaak en Atletica met Ron Delle- beke na de eerste 6300 meter (deze afstand moest vier keer worden afgelegd) hun illusies op goud al konden opbergen. AV'56 bood echter meer tegen stand dan verwacht, want hun tweede loper Jan Guiljam, uitste kend op dreef, pakte in de tweede 6300 meter na het voorbereiden de werk van De Leeuw de koppo sitie. Guiljam ging op en over Peter Louwerse. Het was Peter Ramsteijn, derde loper van Spor ting Walcheren, die zijn club definitief op de rails zette. Wilko de Vos van AV'56 was niet in staat het werk van Jan Guiljam voort te zetten. Ramses Bekkenk, die opnieuw door zijn zwakke enkel ging en met een van pijn vertrokken gezicht onder het spandoek doorkwam, had geen problemen meer om de zege voor Sporting Walcheren binnen te halen. Zilver Ook de strijd om het zilver leek halverwege al beslist. AV'56 liep ruim voor Delta Sport terwijl daarachter Atletica (op 2 minu ten en 20 seconden halverwege) buiten het podium leek te gaan vallen. Theo Rabout en Hans van de Griendt hadden daar andere gedachten over. „We gaan nog eens lekker rammen en beuken," liet van de Griendt weten. Ondanks dat Sporting Walcheren buiten bereik was en ook de strijd om het zilver een onmogelijke opdracht leek, temeer daar de taaie Jan de Bart als laatste loper van AV'56 aan de start zou ver schijnen. De twee Zeeuws-Vlaamse 'asiel zoekers' op Walcheren dachten daar anders over. Rabout greep vrij vlug de voor Delta Sport lopende Cees Hart in de kraag en maakte ruim een minuut goed. Hans van de Griendt, gemoti veerd tot in de puntjes van zijn tenen, maakte vervolgens datge ne waar niemand meer rekening mee hield waar. In de slotkilome- ter knalde hij over De Bart en pakte voor zijn ploeg het zilver. Delta Sport viel dus buiten de prijzen. Ook in de veteranencategorie werd de favorietenrol volledig waargemaakt. Dit door Dynamo waar openingsloper John Over- weel gelijk de bedoelingen van de Middelburgers liet zien. AV'56 en RKHAV werden gelijk in een kansloze positie geplaatst. Pieter van Horssen, Wim Besuijen en Sam Polderman maakten vervol gens het karwei kundig af, zodat Dynamo won voor AV'56 en RKHAV. Eerder op de middag zorgde het kwartet bestaande uit: Rita Ohlenroth, Karin Bastian, Willy de Nooyer en Jolien Bekkenk er voor dat ook bij de vrouwen Sporting Walcheren met de titel naar huis kon gaan. Dynamo sputterde met onder anderen openingsloopster Nellie van Horssen nog wel wat tegen, maar toen Karin Bastian voor Sporting Walcheren in actie kwam moest Jopie Daane (Dynamo) buigen. De start van het estafette-kampioenschap. Met nummer 148 legt Mauricio Gonzales de basis voor de zege van zijn club Sporting Wal cheren. foto jaap wolterbeek Bij de bedrijven/recreatieteams kwam SEBO met coach Ko Meul- meester, die een aantal bekende Zeeuwse atleten zoals Henk-Jan Joosse, Manfred Meulmeester, Ab Flipse en John Guiquierre rond zich verzameld had, de titel opei sen. In totaal kwamen 78 teams rondom 'De Vijgheter' nabij Westduin, waar Atletica voor de organisatie tekende, in actie. UITSLAGEN MEISJES B/C-pupillen (4 x 1200 meter): 1. Dynamo (Judith Brand, Marianne van der Heijden, Lotte de Kam, Hogo Simons) 25.05, 2. AV'56 26.25, 3. Atletica 2 27.25. A-pupillen (4 x 1200 meter): 1. Atle tica (Rosalien de Rijk, Linda Rijk- hoek, Jolien Slager, Cecilia Jangba- hadoer) 22.58, 2. Dynamo 23.13, 3. Wielingen 24.19. C/D-junioren (4 x 2100 meter): 1. Atletica (Lisette de Kam, Stephanie Versluys, Nikhe Porck, Yvonne Wis se) 35.16, 2. AV'56 (38.55, 3. Wielin gen 40.16. A/B-junioren (4 x 2100 meter): 1. Sporting Walcheren (Vivian Kab- boord, Wendy Duym, Christine Knol, Thea Kisjes) 36.55, 2. Atletica 37.26. VROUWEN Senioren/veteranen (4 x 4200 meter): 1. Sporting Walcheren (Rita Ohlen roth, Karin Bastian, Willy de Nooy er, Jolien Bekkenk) 1.09.09, 2. Dyna mo (Nellie van Horssen, Jopie Daane, Coby Louwerse, Mientje de Jonge) 1.09.36, 3. Atletica (Els Dieleman, Tina Kats, Huquette Declercq, Ellie Westerweele) 1.14.14, 4. Sporting Walcheren 2 1.17.39, 5. Delta Sport 1.19.26. JONGENS B/C-pupillen (4 x 1200 meter): 1. Atletica (Kim van Nijnatten, Jeffry Beenhouwer, René Faes, Wouter Jansen) 23.59, 2. Atletica 2 28.16. A-pupillen (4 x 1200 meter): 1. Atle tica (Eric Wijnacker, Dennis Ver burg, Timo Veerhoek, David Schrier) 20.57, 2. Atletica 2 23.40, 3. Delta Sport 25.26. C/D-junioren (4 x 2100 meter): 1. AV'56 (Sjoed 't Hart, Rob Sonke, Anné Ruyssink, Ad Sluyter) 30.31, 2. Wielingen 31.19, 3. RKHAV 31.32. A/B-junioren (4 x 4200 meter): 1. AV'56 (Frank Vermeulen, Ben Ver- beem, Peter van de Pol, Joost de Klerk) 1.01.55, 2. Atletica 1.03.05, 3. Sporting Walcheren 1.05.28. MANNEN Senioren (4 x 6300 meter): 1. Spor ting Walcheren (Mauricio Gonzales, Peter Louwerse, Peter Ramsteijn, Ramses Bekkenk) 1.22.25, 2. Atletica (Ron Dellebeke, Ron le Roy, Theo Rabout, Hans van de Griendt) 1.23.40, 3. AV'56 (Edwin de Leeuw, Jan Guiljam, Wilko de Vos, Jan de Bart) 1.23.46, 4. Delta Sport (John Quaak, Kees Dijkman, Cees Hart, Peter Vader) 1.29.19, 5. Atletica 2 (Leo Kats, Lion van Luijk, Sjaak de Ruyter, Cor Versluys) 1.33.36. Veteranen (4 x 6300 meter): 1. Dyna mo (John Overweel, Pieter van Hors sen, Wim Besuijen, Sam Polderman) 1.28.26, 2. AV'56 (Wim Wouters, Hans Vermeulen, Kees van de Pol, Marius Dek) 1.31.49, 3. RKHAV (Jack Rodrigo, Jan Goossens, Henk Vonck, Jo van Waesberghe) 1.37.14. Door Rien de Jonge Kruiningen - De gecombi neerde clubkampioen schappen van de ZRTC Theo Middelkamp en de wielervereniging Zeeuws- Vlaanderen leverden bij de amateurs titels op voor respectievelijk Michel Rommers en Edward Farenhout. Laatstgenoem de bereikte in deze koers als eerste de eindstreep na een vinnig sprintduel met Rommers. Bij de drie junioren (Middel kampers) die van start gingen eiste Jac. Schuit de titel voor zich op en bij het handjevol nieuwelingen kraaiden Richard Slabbekoorn (Mid delkamp) en Mario de Ritter (Zeeuws-Vlaanderen) victorie. Bij de cyclo-sportieven was de Middelkamper Dirk Houwe- ling de enige deelnemer. Ook hij werd dus medaillewinnaar. De wedstrijd voor amateurs werd reeds na tien kilometer in de beslissende plooi gelegd. Op het winderige, 2800 meter lange parcours, rondom cam ping 'Den Inkel' wisten tien renners een kloof te slaan, die steeds meer terreinwinst boekten. In die voorste lijn streden de Middelkampers Michel Rommers, Wilfred Geijs, Francois Franse, Frank lin Klaasse, Walter Schmid en Dennis Mesu, terwijl Zeeuws- Vlaanderen vertegenwoordigd was met Edward Farenhout, Patrick van Passel, Peter Mol en Johan van Schaik. In die leidersgroep boterde het uit stekend en het was dan ook spoedig duidelijk dat daaruit de medaillewinnaars tevoor schijn zouden komen. Tot de geklopten behoorden onder andere: Antoine Goense, Glen van Gessel. Martin de Jager en Mario van Vlimmeren. Met nog acht ronden te gaan werd deze tweede groep door de hoofdmacht gedubbeld en enige tijd later uit koers geno men. Inmiddels hadden Patrick van Passel, Edward Farenhout, Wilfred Geijs en Michel Rommers een klein gaatje geslagen (12 seconden) en wisten deze voorsprong hardnekkig te consolideren. In de eindsprint kon Geijs geen rol meer spelen. Volgens zijn verklaring was hij in de slotfa se gehinderd door een andere renner en maakte daardoor een slippertje. De jury had dit niet geconstateerd, zodat het protest van Geijs niets uit haalde. Edward Farenhout toonde zich in de laatste meters de rapste. De renner uit Hekelin gen was net iets sneller dan Rommers. Derde werd Van Passel, gevolgd door Geijs en Klaasse. Laatstgenoemde werd met zijn vijfde stek de eerste neo-amateur van de ZRTC Theo Middelkamp. Van de wielervereniging Zeeuws- Vlaanderen kwamen alleen elite-amateurs aan het ver trek. UITSLAGEN Amateurs: 1. en clubkampioen van WV Zeeuws-Vlaanderen E. Farenhout, 70 kilometer in 1.48, 2. en clubkampioen van Theo Middelkamp M. Hommers, 3. P. van Passel (Z-Vl), 4. W. Geijs (Middelkamp), 5. F. Klaasse (Middelkamp) eerste neo ama teur, 6. P. Mol (Z-Vl), 7. F. Franse (Middelkamp), 8. W. Schmid (Middelkamp), 9. J. van Schaik (Z-Vl), 10. D. Mesu (Middel kamp), 11. op een ronde N. van de Klundert (Z-Vl), 12. A. Goense (Middelkamp), 13. J. Dagevos (Middelkamp), 14. G. van Gessel (Middelkamp), 15. C. Vroonland (Middelkamp), 16. M. de Jager (Z-Vl), 17. M.'van Vlimmeren (Middelkamp), 18. E. Joosten (Middelkamp). Junioren: 1. J. Schuit (Middel kamp), 50 kilometer in 1.14, 2. op een ronde W. van Overbeeke (Middelkamp). Nieuwelingen: 1. R. Slabbekoorn (Middelkamp), 40 kilometer in 59 minuten, 2. M de Ritter (Z-Vl), 3. E. Doedee (Z-Vl), 4. L. Luteijn (Middelkamp) Cyclo-sportieven: 1. D. Houwe- ling (Middelkamp). Van onze sportmedewerker Kapelle - Dat er zes dagen verschil zit tussen een zondag en de daarop volgende zater dag ondervond Ron Vermaat in de zwemloop van Kapelle. De triatleet die tegenwoordig zijn domicilie heeft in het na bij Antwerpen gelegen Zwijndrecht won vorige week zondag nog met overmacht de zwemloop in Oostburg. In Kapelle afgelopen zaterdag kwam hij pas als vijfde op ruim zeven minuten na win naar Niels Koole binnen. „Wat grieperig geweest afgelo pen week," gaf hij als argu ment voor zijn matige preste ren. Voor Miquel van Tonge ren, die achter zijn clubmakker Niels Koole als tweede eindig de, een uitstekende zaak. De Arnemuidenaar verstevigde zijn leidende positie en aange zien Koole zoals het er nu naar uitziet niet aan zijn vier voor geschreven wedstrijden komt zijn de kansen voor Van Tonge ren om zichzelf als winnaar van het circuit op te volgen alleen maar gestegen. Koole was in Kapelle onbe twist de beste. De Middelbur ger, die ook al de eerste wed strijd van dit circuit (Vlissin gen) won, kwam achter Ron Vermaat en Remco Berentsen als derde na de kilometer zwemmen uit het bad 't Groe- newoud. De verschillen waren dusdanig klein dat een snel wisselende Koole al als eerste aan het lopen was. Van Tonge ren zwom voor zijn doen een sterke kilometer. Zelfs een hal ve minuut sneller dan vorige week in Oostburg, maar toch al ruim anderhalve minuut achter Vermaat. Koole had daar alle maal geen weet van. Na vijf kilometer lopen, op de helft van het looptraject, had hij al 2 minuten en 25 seconden voor sprong op de naar de tweede plaats opgerukte Van Tonge ren. Hij zou ook met ruim ver schil de snelste looptijd realise ren. Van Tongeren: „Op dat moment wist ik al dat een tweede plaats hier vandaag voor mij het hoogst haalbare was. Desondanks besefte ik dat er in deze wedstrijd tegen een niet fitte Vermaat goede zaken gedaan konden worden." Hij kreeg gelijk, want terwijl Koole superieur won werd hij tweede voor Amsterdammer Remco Berentsen, die steeds beter gaat draaien. Sjaak de Kok pakte voor Vermaat een keurige vierde plaats terwijl ook Bram van de Wege (zesde) een knappe wedstrijd afwerk te. Bij de veteranen moest van Hal de winst aan de bander Kees van Gind®, laten. Van Hal had de pech da" hij in een andere serie zat. Var. Ginderen, te laat gearriveera mocht alsnog in de tweede sene van start gaan. Hij kon ziet geheel richten op de tijd Vil Van Hal en snoepte hem 4 zege met vier seconden af. jf moet het overigens wel kunna Bij de vrouwen een verrassiii< van de eerste orde. Niet dj gedoodverfde favoriete Bianca van den Kieboom won, maar Mitzy Nieuwenhuijze uit L. levoetsluis. Van den Kieboon zwom ruim een minuut sneller dan de Zuid-Hollandse, i moest op het looponderdeel li veel inleveren. Over veertien dagen wordt het circuit voort- gezet in Bergen op Zoom (I zouden er wel eens tikken vat beslissende aard kunnen wor den uitgedeeld. De be ling in Kapelle was mefrui zeventig deelnemers een go gemiddelde van het huidi circuit. UITSLAGEN 250 METER ZWEMMEN/2,5 8 LOPEN Jongens: 1. Martin Lensen (Oost- Souburg) 18.00. Meisjes: 1. Katja Botman (Middel burg) 20.05, 2. Else Ertink (Kapel le) 21.47, 3. Jessica Schelfhout 26.07. 500 METER ZWEMMEN/5 101 LOPEN MANNEN Jeugd: 1. Remy Vasseur (Vlissin gen) 28.28, 2. Abe de Jong (Dor drecht) 29.18, 3. Ivo van F (Breskens) 31.18. Junioren: 1. Frank Wesdorp (Kapelle) 29.14, 2. Cederic Collier (België) 33.24. Senioren: 1. Jean Holebosch 2111 2. Mare Hoskens (beiden I 29.42, 3. Remy Scherbeijn (Ifa- dijke) 30.48, 4. Theo Kappetsi (Terneuzen) 31.13, 5. Wim Otle (België) 31.21. Veteranen 1:1. Pieter van Vaanie gem (Westkapelle) 31.27, 2. Pi?, Mulders (Bergen op Zoom) 35.11, 3. Herman Sarneel (Sas van Genlj 37.52. Veteranen 2: 1. Theo Guillet (Vlis singen) 33.35, 2. Wilfried Buysst (België) 35.29, 3. Mart Franckn (Bergen op Zoom) 38.23. Vrouwen: 1. Marianne Provoost (Lewedorp) 30.58, 2. Andrea Suij- kerbuijk (Roosendaal) 32.54, 3. Marleen Roks (Wouw) 36.00. 1000 METER ZWEMMEN/10 Hl LOPEN MANNEN Senioren: 1. Niels Koole (Middel burg) 47.10, 2. Miquel van Tonge ren (Arnemuiden) 50.09,3. Remto Berentsen (Amsterdam) 50.54,1 Sjaak de Kok (Lewedorp) 54.31,5. Ron Vermaat (België) 54,47, fi Bram van de Wege (Philippine! 54.55, 7. Pieter van Hal (Bergenop Zoom) 55.45, 8. RonnydeMarteli- ere (IJzendijke) 56.53, 9. Ho'" Schelfhout (België) 58.18, Frank Gommers (Oud-Gastel! 59.40. Veteranen 1:1. Kees van I (Wouw) 57.21, 2. Theo van H« (Middelburg) 57.25, 3. Ed de M (Hellevoetsluis) 58.22, 4. LeinLië vense (Zoutelande) 1.00.23,5. wan Krols (Bergen op Zoom) 1.00.53. Veteranen 2: 1. Piet Vernage (Westkapelle) 59.45. Vrouwen: 1. Mitzy Nieuwenhwjze (Hellevoetsluis) 58.47, 2. van den Kieboom (Steent 59.12, 3. Marian Schouwenait (Kapelle) 1.14.53. Van onze sportmedewerker Biervliet - Op carnavalsza terdag won afdelingstweede klasser Biervliet het duel tegen het regionale trainers korps met 5-1. De openingsfase was overi gens voor de trainers, die met goed verzorgd voetbal de thuisploeg na vijf minuten op achterstand zetten. Het was Terneuzen-trainer Henk Ottens die Biervliet- goalie Johan de Reu wist te verschalken. William Faas, die in het verdere verloop een belangrijke rol zou ver vullen, zorgde na 25 minuten wedstrijd voor de 1-1-rust- stand. In de tweede helft nam een conditioneel sterker Bier vliet de wedstrijd in handen. William Faas tilde de score in de zestigste minuut naar 2-1. Vervolgens legden Ron- ny Ingels en twee keer Wil liam Faas de 5-1-eindcijfers vast. Algemeen HET BEDRIJF van de Ai* kaanse mediamagnaat Ted T- ner (TBS) begint in december nieuwe sportzender in oe t. enigde Staten. Het gar' 24-uurs kanaal, dat naam CNN/SI de lucht 1* Het station richt zich uitsiur op sportnieuws. Het isnie bedoeling dat de nieuwe on neming sportwedstrijden ree reeks gaat uitzenden. In sec tion werken de nieuwsk* CNN, waarvan Turner ei"" is, en het vermaarde spj schrift Sports Illustrated samen. Evenals CNN CNN/SI in Atlanta de thuis.' Het nieuwe sportkanaal ondermeer de concurrentie gaan met het populaire ka tion ESPN, dat zowel P nieuws als sportwedstnj- brengt. Handbal HET Cubaans ^ndbak (mannen) heeft zieh 8 voor de Olympische P Atlanta. Brazilië is de v Brazilië is ingedeeld Dij rijk, Duitsland, Egyp'c Europese land dat zie kwalificeert tijdens een in Spanje. Het erepodium van de gecombineerde clubkampioenschappen. V.l.n.r.: Edward Farenhout, Franklin Klaasse en Michel Rommers. foto jaap wolterbeek /land ZATERDAG VOETBAL KNVB AFDELING ZEELAND Reserve eerste klasse: Serooskerke 3-Bruse Boys 2 1-1. Tweede klasse B: Brouwershaven? 2-ColijnspIaatse Boys 2 0-3. Derde klasse C: SVD 2-NieuW Derde klasse D: Yerseke 4 &3kïLeB:Bevelande^.

de Stem | 1996 | | pagina 10