Fout in akte nekt voortgang fusie Biervliet ziet nieuwe bouwmogelijkheden als harde noodzaak MN Actie tegen zwerfvuil pn Terneuzen is succes Oude indiaan beschermt schippersvrouw POLITIE RAPPORT ZAKEN nieuws SPORT IN HET KORT bestem Stichting Welzijn Ouderen en Jeugd en Jongerenwerk moeten huiswerk opnieuw doen :hap v1bacht I Junks kiezen lege flats in Alvarezlaan als onderkomen jywSSfiSTK kjÏEMffiSï: ZEELAND C3 tUARI A.S. AKING 3ESLUIT Auto tegen boom Inbraken Aanrijdingen Doorrijden Diefstal Snelheidscontroles Nieuwe chef-kok. Recreatief volleybal Sas van Gent Recreatief zaalvoetbal Oostburg Bedrijfstennis Terneuzen x 69 WOENSDAG 14 FEBRUARI 1996 \xel 5601 ;ubelstoffering oonaccessoires Van onze verslaggever Biervliet - Nieuwe bouwmogelijkhe den binnen de kern Biervliet zijn harde noodzaak om de neringdoen den in het 1700 zielen tellende dorp je bij Terneuzen ook in de toekomst een redelijke boterham te verschaf fen. Verder moet het gesloten bejaardenhuis Ter Walle opnieuw de deuren openen om i dat de geboren en getogen Biervlietenaar in zijn eigen woonplaats kan blijven wonen en is de komst van Brabantse veehouders naar de Biervliet- se polder nog niet zo'n verkeerde zaak. Dat zijn enkele gedachten die de Bier- vlietse gemeenschap aan het papier wil toevertrouwen om aan te geven welke kant het in de toekomst met het dorp op moet om het leefbaar te houden. Aanleiding voor de 'brainstorm' van ver tegenwoordigers uit het buitengebied, de winkeliersvereniging Willem Beukels- zoon, het contactorgaan en de gemeente Terneuzen vormde het vorig jaar gepre senteerde rapport van MKB (Midden- en Kleinbedrijf) Advies over de bewinke- ling in de kleine kernen van de gemeente Terneuzen. Een van de conclusies luidde dat Biervliet meer inwoners nodig had om het bestaande winkelaanbod op peil te houden. „En in de commissie Midden- en Klein bedrijf heeft wethouder Van der Hoofd gezegd dat het rapport aanzetten gaf maar het aan de kernen zelf was er ver volgens iets mee te doen. Daar hebben wij in Biervliet gehoor aan gegeven. We zijn aan de slag gegaan," licht de Bier- vlietse ondernemer en lid van de gemeentelijke adviescommissie J. van Harn toe. De resultaten ervan moeten nog gebundeld worden en zullen daarna aan de gemeente worden aangeboden. Om- de middenstand levensvatbaar te houden, aldus Van Harn, zijn bouwmo gelijkheden nodig. In dat verband pleit de dorpsgemeenschap voor een 'revitali sering' van de oude kern. Versleten woningen zouden moeten worden ges loopt om plaats te maken voor nieuwe. Gericht bouwen voor jongeren en oudere alleenstaanden is nodig in het dorp van Willem Beukelszoon. In het dorp heerst alom nog verontwaar diging over de sluiting op bevel van de provincie van het bejaardenoord Ter Walle, zo zegt Van Harn. „Zo'n tehuis hoort er gewoon. Dat moet er gewoon zijn in Biervliet. Het gebouw is bouw kundig nog in goede staat en het geeft een onbevredigend gevoel dat het is uit gekleed." Van onze verslaggever Oostburg - De fusie tussen de Stichting Welzijn voor Ouderen (SWO) en de Stichting Centrale voor Jeugd- en Jongerenwerk (SJC) in West-Zeeuws-Vlaanderen gaat niet van een leien dakje. De fusie had officieel per 1 janu ari in moeten gaan maar de notaris heeft de bijbehorende akte vanwege een vormfout afgekeurd. 6 - 4560 AA Hulst iet waterschap Huls dat door het bestuur eride verkeersbesluit I 1996 van 11.00 tot venement. worden in verband int de toeganswegen deze wegen zelf ge- n 11.00 uur tot 19.00 elandsedijk, de Scha delijk, de Roverberg- rgse Dijk, alle gelegen isse; arsstraat, de Middel- ikstraat, de Beerweg, atenboom Weg en de de gemeente Hulst, eder ter inzage op het eweg 6 te Hulst, elke 12.00 uur en van 13.30 et besluit kan door een zwaarschrift ingediend pestuur van het water- postbus 6, 4560 AA i/an 6 weken na heden. tuur voornoemd, ot d'Escury, dijkgraaf m Ekenstein, secretaris^ Vandaar dat de beide besturen it hele procedure over moeten doen. „En dat is best frustrerend ai een behoorlijke tegenvaller voor met name de vrijwilligers. Er is immers veel tijd in geïnves teerd," aldus voorzitter H. Remijn van de SWO. De vertraging heeft te maken met de datum van de advertentie waarin de ter visie legging van de akte wordt aangekondigd. De uiterste publikatie-datum werd met een dag overschreden. En dat was voor de notaris reden de akte af te keuren. „Dat is best demotiverend voor de vrijwilli gers maar je hebt nu eenmaal te maken met juridische regels. En die regels schrijven voor dat de hele procedure opnieuw gedaan moet worden. We zijn daar inmiddels druk mee bezig. We verwachten en hopen dat de I juridische fusie per 1 april een feit is." Beide stichtingen werken overi- s al als de nieuwe Stichting I Welzijn West-Zeeuws-Vlaande- ren in oprichting. „Met dien ver stande dat essentiële besluiten eerst worden besproken met de twee afzonderlijke besturen. We mogen ons immers momenteel nog alleen stichting in oprich ting noemen omdat de akte nog niet is gepasseerd. Maar hierover zijn duidelijke afspraken gemaakt met beide besturen. Het I is ook nodig om nu al als nieuwe stichting te werken omdat het werkplan 1997 in april bij de gemeente moet liggen." Ondanks de vertraging van de fusie hebben beide welzijnsin- stellingen wel een aardige mee valler binnengekregen. Het Juliana Welzijn Fonds heeft namelijk aan de SJC een bijdra ge toegekend van vijftiendui zend gulden. Deze bijdrage is bestemd om de reorganisatie tot een nieuwe regionale welzijnsin- stelling uit te voeren. De subsidie werd aangevraagd omdat de kosten van de fusie niet geheel uit de reserves betaald kunnen worden. Zo moesten beide instellingen het adviesbureau VOG inschakelen om de fusie handen en voeten te geven. En daar zijn kosten aan verbonden. Volgens voorzitter Remijn wordt de bijdrage gebruikt voor de tweede fase van de fusie. Het gaat dan onder andere om het in elkaar schuiven van de beide werkplannen, functies, adminis tratie en boekhouding. Als de nieuwe Stichting Welzijn West-Zeeuws-Vlaanderen een feit is, behoren de namen SJC en SWO tot het verleden. De nieu we stichting is dan onderver deeld in de secties ouderenwerk, jeugdwerk en op termijn een kunstzinnige vorming. Het is ook de bedoeling dat de coördi natie en administratie van de kunstzinnige vorming van de Stichting Toonbeeld bij de nieu we stichting worden onderge bracht. Van onze correspondent Terneuzen - Junks die het voormalige Hotel Rotterdam als slaapplaats gebruikten, kiezen nu steeds vaker voor een leeg I appartement in de Alvarezlaan. Het voorstel om de zeven flats spoedig te slopen is dan ook mede ingegeven door het feit de I buurt niet te laten verpauperen. Hoofd: „Sociale woningbouw, woningen op maat, het is straks allemaal mogelijk. Doordat we de kosten van de sloop afdekken, zal de kostprijs van de grond afhan kelijk zijn van de invulling." Mevrouw M. Strik-van den Bran- de vroeg hoeveel de sloop van de flats de gemeente gaat kosten aan verminderde onroerende-zaak- belasting. De wethouder schatte dit op 2,5 ton op jaarbasis. In de strijd tegen de verlaging van de bijdrage aan het Gemeen tefonds door het Rijk heeft Ter neuzen succes geboekt. Ambte naren en het onafhankelijk bureau Bron hebben vastgesteld dat Terneuzen tussen de een a twee miljoen gulden extra kosten maakt voor rijkswegen vanwege de grote industrieën. Met dit gegeven gaat men naar de vaste kamercommissie die vandaag over de bezuiniging op het Gemeentefonds vergaderd. commissie fiananciën boog Ijich gisteravond over het voor- I stel. Met pijn in het hart ging de I meerderheid akkoord met de bij- I drage van 2,5 miljoen gulden aan I «woningbouwvereniging. J. van I (D66), vond het bedrag dat de I gemeente Terneuzen moet neer- I ®en te veel. „Ik heb geen 1 inzicht in de bedrijfsreserve van woningbouwvereniging. Ik t dan ook geen afweging ten." sthouder Van der Hoofd van «ancien wilde wel meegaan met I «democraat. „Als u het voorstel I j® ue liquiditeit van de woning- I jWtwvereniging eens te laten toe- echten, loskoppelt van dit colle- 'orstel zal ik uw voorstel in tieve zin meenemen naar het Ij ge." I ni 0vfrl®e van de com- I «ssieleden gingen voornamelijk 'e invulling van de blinde «t die strakts ontstaat. Van der Van onze verslaggever u5e" De actie Zwerfvuil van het Bewonersplatform Bin- de b 1116112611 ls ondanks de minimale medewerking van utnenstadbewoners een succes geworden. de'artW°njersplatform vindt dat rwoti ook een vervolg aens w Jg6n' waarbij het vol- I awf [fin het laatstver- I buiten ?un?mer vari Binnenste- I bewonèro8 bu?rtkrant voor de Temeu2eilVan 6 binnenstad van ïtttT c°nstateert aller- n W a? ln de strijd de stad" Vuil in het hart stad een succes is geble- '*tukvnnheel Wat afspraken luk voor stuk goed nageko men zijn," aldus de organisato ren in BinnensteBuiten. Maar er is ook kritiek, zo blijkt. „Toch hadden wij graag meer samenhang gezien. De medewer king van de binnenstadbewoners was minimaal. Alle onderdelen van de actie verliepen goed, maar het bindende element, de binnenstadbewoner die zijn steentje bijdroeg aan het geheel, was er niet." Dit kan volgens het bewoners platform te wijten zijn aan ver schillende factoren. De publici teit, de betrokkenheid van de mensen bij deze problematiek, de bereidheid er zelf iets aan te doen of het over te laten aan anderen. Irene Bruyninckx: schippersvrouw en schrijfster Door Ronald Verstraten EEN SNERPEND koude wind scheert over kaai en schepen. Aan boord van de Tabula Rasa blaft een Mechelaar. 'Rintje' verstaan we eerst, en dat is leuk. Dan blijkt het 'Ringy' en gaat de aandacht uit naar andere zaken. De naam van het schip bete kent 'onbeschreven blad'. Drie verhalenbundels en twee romans liggen op tafel, als tast baar bewijs van het tegendeel. Irene Bruyninckx vertelt dat het allemaal is begonnen met een droom, drie jaar geleden. „Ik droomde dat ik werd ach tervolgd door een donkere man. Ik was panisch van angst. Op een gegeven moment draai de ik me om en zag dat hij werd neergeschoten. Die droom heeft me sindsdien waanzinnig beziggehouden. En ik dacht opeens: ik móet gaan schrij ven." Voer voor de psycholoog, of in dit geval de regressietherapeut. Het terugblikken in vroeger leven bracht in ieder geval een 'aanwezigheid' aan het licht. „De ervaring dat er iemand bij me was. Zonder dat ik het wist, had ik een poot in de vierde dimensie gezet. Deze man, die blijf ik voelen. Daaruit is mijn eerste boek Ramón ontstaan." 'Donkere ogen beroeren haar hart. Temperament en ver schillende culturele achter gronden worden trefzeker beschreven zegt de uitge ver op de achterflap, terwijl Bruyninckx zelf voor de omslagfoto zorgde. Een gitaar, een reistas, een meerpaal. En verder natuurlijk water, sche pen. Trauma Geboren in 1948 groeide ze op in een schippersgezin. Maar zoals dat met schipperskinde- SCHIPPERS- VROUW en schrijf ster Irene Bruy ninckx publiceerde onlangs haar tweede boek, Fata Morgana. Het is het verhaal van een jonge vrouw die moet kiezen tus sen twee aanbidders: een schipper en een popmuzikant. In de roman verwerkte ze haar eigen ervarin gen als schippers kind en -vrouw, ver vlochten met jeugd herinneringen uit de flower-powertijd. Deze week aange meerd in Terneuzen vertelt ze over haar boek, over angstdro men, paranormale ervaringen en haar kindertijd in een door nonnen geleid internaat. ren gaat, verhuisde ze al snel maar een internaat. Van haar zesde tot haar veertiende zat ze bij de nonnetjes in Ouden bosch. „Een vreselijke tijd. Er mocht niks. Je mocht 's mor gens niet eens naar de wc. Dus stond je daar met de po in je hand. Ja, je kunt zeggen dat ik daar een trauma aan heb over gehouden. Tot mijn vijfender tigste heb ik nachtmerries gehad over duivels. Pas later heb ik begrepen dat het door mijn paranormale gevoeligheid kwam. Ik heb toen de angsten van die nonnen overgenomen." Verlatingsangst en de donkere man komen terug in haar vol gende boek, dat over twee jaar moet verschijnen. Opnieuw in therapie kwam zij er achter wie de man is. „Het bleek mijn 'gids' te zijn. Je weet wel, net zoals je in het katholieke geloof een beschermengel hebt. Veel mensen hebben dat. Ze denken dat ze hardop in zichzelf pra ten, maar in feite praten ze met hun gids." Aarzeling Met enige aarzeling vertelt ze wie hij is. 'Half indiaans' zegt ze eerst. Dan vertelt ze over Tecumseh, het beroemde Shawnee-opperhoofd uit de vorige eeuw. „Letterlijk bete kent zijn naam Groene panter die langs de hemel schoot. Een vriend maakte eens een schil derij voor me. En wat stond erop: een groene panter met lichtgevende ogen Het laat ste bewijs werd geleverd door het leggen van kaarten die zijn afgeleid van het oude Tarot- spel. 'Panter en Tecumseh: kracht en bescherming', kwam eruit. St.-Giles Na de nonnetjes lonkte het vrije leven, in de jaren zestig in overvloed aanwezig. Vanuit Maasbracht, dat altijd haar thuishaven is gebleven, dronk ze met gulzige teugen van de nieuwe tijd. Popconcerten speelden een grote rol. Ze weet zich nota bene nog een optre den te herinneren van de toen malige Zeeuws-Vlaamse band St.-Giles System op het Jazz festival Bilzen. In haar tweede boek kijkt ze regelmatig om naar die periode. Op haar vierentwintigste liep ze Pieter Schot tegen het lijf. Haar eerste verkering en nu al jaren de man met wie ze door FOTO CAMIIE SCHELSTRAETE Nederland en België vaart. 'Resoluut kiest ze voor het leven met de man bij wie ze zich geborgen voelt. Ondanks het vele positieve in hun relatie en ondanks twee kinderen, begint de saaiheid van hun bestaan haar steeds meer te vërontrusten' lezen we achter op Fata Morgana. Vraagteken „In elk boek vind je wel iets autobiografisch, maar verder zijn privé en boek strikt gescheiden." Relativeren Twee dochters, Kirsty en Fio na, werden geboren, maar die zitten inmiddels, jawel, op een internaat. Niet bij de nonne tjes, maar toch. Bruyninckx heeft er moeite mee, maar kan ook relativeren. „Vaak hebben schipperskinderen op hun zes de heimwee en op hun zestien de willen ze niet meer aan boord." Zelf zat ze intussen niet stil. Gedurende een aantal jaren runde ze aan boord de enige varende Wereldwinkel in Nederland. „Daar ben ik nu mee gestopt. Een mens kan niet alles doen. En op een gegeven moment hoorde ik mezelf her halen, alsof er een papegaai naast me stond." Boeken schrijven is nu haar belangrijk ste bezigheid. In elke haven waar de Tabula Rasa aanlegt, heeft ze contacten met pers en boekhandel. Het resultaat is, dat er van haar eersteling tweeduizend exemplaren zijn verkocht. Van Fata Morgana is eenzelfde aantal gedrukt. Beide boeken zijn uitge bracht door uitgeverij De Vleermuis in Roermond. ISBN 9071151646 (Ramón), 9071151859 (Fata Morgana). Ze kosten respectievelijk 29,90 en 29,50. Terneuzen - Een Belgische chauffeur, die maandagavond rond 18.25 uur op de Duits landweg in Terneuzen reed, kreeg plotseling een obstakel in het oog. Krachtig bijsturen voorkwam een aanrijding maar daarbijverloor de chauffeur de macht over zijn stuur en belandde uiteindelijk tegen een boom. De auto werd hierbij zwaar beschadigd. Het 'obstakel' bleek gewoon een vorkheftruck te zijn die de normale verlichting voerde. Sluiskil/Breskens - Een bewo ner van de Visartstraat in Sluiskil ontdekte maandag bij thuiskomst dat uit zijn woning van alles was gestolen. Hij miste een stereotoren, videore corder, geld en sieraden. Onduidelijk is nog hoe men de woning is binnengekomen. Dat was wel duidelijk bij een woning in de Narcissenlaan in Hoek. Daar werd maandag het slot van de achterdeur gefor ceerd. Nog niet helemaal bekend is wat er weg is. In ieder geval geld en sieraden. Aan de kust zijn de afgelopen dagen meerdere diefstallen gepleegd. De eigenaar van een timmerfabriek in Breskens mist een partij hout ter waar de van driehonderd gulden. Op een bouwplaats aan Boule vard De Wielingen in Cadzand zijn luxe tegels gestolen, scha de 2500 gulden. In Waterlandkerkje is inge broken in een woning aan de Molenstraat. Het is nog niet bekend wat er weg is gehaald. In Axel is een 38-jarige man zijn paarden-dresseerkar kwijtgeraakt. De kar stond achter zijn woning. Sluiskil - Gistermorgen, rond 08.00 uur, moest een 30-jarige bestuurster uit Terneuzen op rijksweg 61 bij Sluiskil plotse ling remmen. Een evenoude plaatsgenote, die achter haar reed, merkte dit te laat op en botste op haar voorgangster. Aan de auto's ontstond hier door zware materiële schade. Dit was ook het geval bij een kop-staart-botsing, die giste ren rond kwart voor een 's middags plaatsvond op het kruispunt Watermolen straat/Bolwerk in Sas van Gent. Daar zag een 38-jarige bestuurster uit Sas van Gent te laat dat een voor haar rij dende 34-jarige plaatsgenote moest remmen. Ook hier een flinke klap en veel schade. Sluis - Een 32-jarige IJzendij- kenaar vond begin deze week zijn auto op de Grote Markt in Sluis flink beschadigd terug. De man had zijn auto 'heel' achtergelaten. Aan de schade te zien, was deze veroorzaakt door de trekhaak van een andere auto. Terneuzen - Een 21-jarige Terneuzenaar trof maandag zijn auto, die hij geparkeerd had in de Jan van Rompu- straat, enigszins uitgekleed aan. De sier- en stootstrips en een antenne waren verdwe nen. Hulst/Terneuzen/Axel - Bij een snelheidscontrole maan dag op de Absdaalseweg, krui sing Stellestraat in Hulst, zijn 34 automobilisten bekeurd voor te snel rijden. Tussen 15.50 en 17.30 uur passeerden 794 het meetpunt van de poli tie. De hoogste gemeten snel heid was 119 kilomter per uur. Er mocht 80 gereden worden. Een snelheidscontrole in de Guido Gazellestraat in Ter neuzen leverde maandag tus sen 18.30 en 20.30 uur 30 snel heidsovertreders op. De toege stane snelheid bedraagt daar 50 kilomter per uur, de hoog ste score was 83 kilomter. Er werden 365 voertuigen gecon troleerd. Op de Tractaatweg, ter hoogte van Axel, vond gisteren tussen 14.15 en 16.00 uur een snel heidscontrole plaats. Van de 1056 gecontroleerde voertui gen, bleken er elf te hard te rijden. Hoogste snelheid: 140 kilometer (100 km is toege staan). Terneuzen - Jacques Barent- sen is vanaf vandaag de nieu we chef-kok bij het Terneu- zense Paviljoen Westkant. Ter kennismaking biedt Paviljoen Westkant zijn gasten van 14 tot en met 18 februari een spe ciaal viergangen Valentijns- menu. Eerder maakten in Ter neuzen La Bouteille en eetcafé Ter Nose kennis met de culi naire kwaliteiten van Barent- sen. Naast het 'Happy Valentine menu' presenteert Westkant binnenkort een nieuwe menu kaart. Tevens worden er wisselende dagmenu's en lunchtips geïnt roduceerd. Sas van Gent - In de eerste klasse gemengd van de recre atieve volleybalcompetitie in Sas van Gent speelde C-Line een goede wedstrijd tegen Gil- derakkers. C-Line won met 3- 0. In de eerste klasse vrouwen won Peters met 2-1. Peters nam een 2-0-voorsprong en verloor de laatste set met 8-14. UITSLAGEN VROUWEN Eerste klasse: Peters-Cerestar Benelux 2 2-1 (15-7, 15-10, 8-14), Gilderakkers-Savok/De Block 2-1 (15-7,11-15, 10-6). Tweede klasse: Philippine-Kna- pe/De Sterre 2-1 (15-13, 15-9, 12- 15). Mannen: Wisse-Van der Tuyn 3-0 (15-12, 15-9, 15-8). GEMENGD Eerste klasse: Savok/Outokumpu- C1000 Jansen 1-2 (7-15,10-15,15- 7), Gilderakkers-C-Line 0-3 (11- 15, 6-15, 14-16). Tweede klasse: Knape/De Sterre- Van der Tuyn 2-1 (15-7, 15-5, 12- 15), C1000 Jansen 2-Philippine 2- 1 (3-15, 15-7, 15-4). Oostburg - Sunset Boulevard, leider in de eerste klasse van het OREVO, heeft een uitste kende competitieweek achter de rug. De Bressiaanders zagen De Block verliezen van hekke- sluiter Traas en wonnen zelf van RVS/Engelaar. Onderaan de ranglijst zorgde Traas dus voor stuntwerk, terwijl ook Texaco/'t Krikje zich uit de bedreigde zone aan het werken is. De Hoofdplatenaren voegden twee punten aan het totaal toe via winst op Groosman/Paco- jeans. In de derde klasse stond de topper tussen Du Commerce en Van Looy op het programma. Du Commerce won en kan de voorbereidingen starten voor het kampioensfeestje. Van de Sande/Les Amies pakte in de IJzendijkse der kampioen schap. UITSLAGEN Eerste klasse: Groosman/Pacoje- ans-Texaco/'t Krikje 3-8, OBS/Erasmus-Francke Sport 0-1, De Block-Traas 1-2, RVS/Enge- laar-Sunset Boulevard 2-7. Tweede klasse: Rode Leeuw-Wie lewaal 3-4. Derde klasse: Jopie-Telepost 2-6, Riemens-Van de Sande 4-4, Du Commerce-Van Looy 4-3, Chez René-Optics 2-3. STANDEN Eerste klasse: Sunset Boulevard 12- 19, Oud Sluis 11-16, De Block 14- 16, Francke Sport 14-16, Boeme rang 13-14, La Porte d'Or 12-13, RVS/Engelaar 14-12, Texaco/'t Krikje 15-12, Groosman/Pacojeans 14-11, OBS/Erasmus 14-10, Traas 14-7. Tweede klasse: Valentine 14-28, Stekelinck 13-22, Omnisport/Woit- tiez 13-16, Deltan 12-14, ABN/AMRO 12-13, Meeusen 13-12, Rode Leeuw 14-11, Gemeente Oost- burg 13-9, Wielewaal 15-8, De Zwart 14-7, Bon Ami 13-6. Derde klasse: Du Commerce 14-26, 't Hart van Sluis 14-20, Van Looy 13-19, Telepost 13-17, Riemens 13- 16, Opties 13-15, Wolf 13-13, WOD/St.Pierre 13-7, Jopie 13-6, Chez Rene 14-4, Van de Sande/Les Amies 13-3. VROUWEN Poule 1: Racket Jack-Blokkade 2-2, De Kort-Moerbeke 2-2. Poule 2: Everling-De Meisjes 2-2, De Keyzer-Tolhoek 2-2. Poule 3: Dooms-Nouwen 4-0, Van de Starre-Van de Zeijst 2-2. Poule 4: Jansen-De Vin 1-3, Jeari- toha-Dees 2-2. Poule 5: Bommelijn-Hokke 4-0, Van Steenberge-Van Kuylenburg 4-0. MANNEN Poule 2: Oppeneer/Erpelinck- Hamelink/Houg 1-5. Poule 3: Audenaerd/Van Dijk-De Waal/De Rechter 4-2. Poule 4: Hamelink/Grob-Van de Zeijst/Körner 0-6. Poule 5: Aarts/Vennix-Michiel- sen/Bommelijn 1-5. Poule 6: Bac/Schipper- Agterhuis/Van Kerkhoven 5-1. Poule 7: Balzereit/Meyer-Oostvo- gels/Wijland 0-6. Poule 8: Simpelaar/Van de Peyl- Leeuw/Van Aalst 3-3, Van Doese laar/De Jonge-B.C.'95 6-0. Poule 9: Broomchemie-Dobbe- laar/Gelissen, Herrebout/Everts- Van de Velde/Visser 2-4. BEDRIJFSCOMPETITIE Poule 1: Smit-Roctus 4-4. Poule 2: HCG 1-Elopak 2-6. Poule 3: Gevos-Kint 4-4. Poule 4: 8 In de Olie-Bachten Dieke 2-6.

de Stem | 1996 | | pagina 19