Projekt-medewerker Automatisering bibbervrij ,.—N s Teamleider kwaliteit, arbo en milieuzorg WILLY VERMEULEN 'Het Mercuri Urval MARIA ZIEKENHUIS PERSONEELSFUNCTIONARIS m/v VERTEGENWOORDIGER manager van veranderingsprocessen in een technische omgeving AKTIE RIJLES GEMEENTE HONTENISSE Gemeente Sas van Gent IKas van Ierse] DESTEM PERSONEEL DE GELDERLANDER is het beeld van een Siemens KTV Eerste 10 lessen 480.- Eén aanvraag gratis Ook spoedcursus met examengarantie VERKEERSSCHOOL Mike Flow tune-se Uitgeversmaatschappij De Gelderlander B.V. is een moderne dochter van de VNU-dagbladen groep. Er werken ongeveer 600 mensen. Samen zorgen ze ervoor dat 6 dagen per week dagblad De Gelderlander met 177.000 exemplaren uitkomt (zaterdags 188.000). Maar ook worden wekelijks 15 gratis nieuwsbladen uitgegeven met een oplage van ruim 700.000 exemplaren. Daarnaast is Uitgeversmaatschappij De Gelderlander B.V uitgeefster van een gevarieerd pakket commerciële specials. Kortom, een dynamisch bedrijf, dat behoefte heeft aan nieuwe, enthousiaste medewerkers m/v. Algemeen: De afdeling automatisering onder steunt alle sectoren binnen De Gelderlander en Gelderlander Weekbladpers. Deze afdeling is opgesplitst in operationeel systeembeheer en systemen onderhoud. Bij dit laatste onderdeel is voor een periode van maximaal drie jaar een vacature ontstaan. Dit vanwege de grote hoeveelheid nieuwe automatiserings projecten die de komende jaren op ons afko- Uw functie: Als project-medewerker bent U in staat grotendeels zelfstandig projecten tot een goed einde te brengen. Deze projecten kunnen zijn: redactionele pagina-opmaak, automatisering advertentievervaardiging, beeldmanipulatie en automatisering voor commerciële en administratieve toepassingen. Zowel de projectbewaking als de technische realisatie ervan behoren tot uw taken. De apparatuur waarmee we werken zijn onder andere DEC-ALPHA's, SUN's, Macintosh's en PC's. We maken gebruik van LAN en WAN. Ook werkzaamheden buiten projecten om kunnen deel uitmaken van uw functie. Onze eisen: Om succesvol te kunnen opere ren bent u in het bezit van een diploma HTS- informatica of een HTS-diploma met cursus sen in de gevraagde richting. U bezit kennis op het gebied van systemen, netwerken en hardware. U kunt goed samenwerken en communiceren, zowel mondeling als schrifte lijk. U denkt in structuren, bent flexibel, en kunt zich verplaatsen in de situatie van gebruikers. Onregelmatig werken kan voor komen. Een rijbewijs B is gewenst. Uw reactie: Indien u interesse heeft in deze baan kunt u uw schriftelijke sollicitatie bin nen 14 dagen richten aan: Uitgeversmaat schappij De Gelderlander B.V, Afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer M. Marseille, Postbus 36, 6500 DA Nijmegen. Wilt u eerst nadere informatie, dan is de heer C. Linderhof, Hoofd Automatisering, graag bereid u deze te geven. Telefoon: (024) 365 02 51, privé: (024) 358 29 61 10 februari 1996 Functie-informatie. De vacature ontstaat binnen de afdeling personeels zaken, die onderdeel uitmaakt van de sector P&O. De personeelsfunctio narissen werken sectorgericht. De primaire taak van de personeelsfunc tionaris is het ondersteunen van de sector- en afdelingsleiding op het gebied van personele en organisatievraagstukken. Tevens vormt het uitvoeren van meer specialistische beheerstaken een onderdeel van de functie. Mede als gevolg van een intentieverklaring om per 1 januari 1997 te komen tot een fusie tussen het Maria Ziekenhuis en het St. Nicolaas Ziekenhuis te Waalwijk vraagt de organisatie-ontwikkeling extra aandacht. Profielschets. De gedachten gaan uit naar iemand met een relevante HBO- of universitaire opleiding en met een aantal jaren ervaring binnen de ziekenhuisorganisatie. Van de functionaris wordt kennis en inzicht verwacht ten aanzien van organisatievraagstukken. Derhalve is naast een opleiding personeelsmanagement een bedrijfskundige achtergrond een pre. Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid zijn vanzelfsprekend, evenals automatiseringskennis en administratief inzicht. Invoelingsvermogen, zelfstandigheid, humor, integriteit en collegialiteit worden als belangrijke eigenschappen gezien. Arbeidsvoorwaarden. Het betreft een full-time functie. De arbeids voorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Salariëring ge schiedt in eerste instantie conform functiegroep 55. Informatie. Nadere telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer M. van 't Westeinde, hoofd sector P&O, telefoon (013) 465 52 09. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 22 februari a.s. richten aan de heer M. van 't Westeinde. Het Maria Ziekenhuis te Tilburg is een dynamische instelling voor gezondheidszorg. Het ziekenhuis heeft een capaciteit van ruim 400bedden en heeft vrij- wei alle basis- en deei- specialismen en de daarvoor benodigde voor zieningen in huis. Het ziekenhuis vervult vele zorgintensieve functies. Meer dan 1000 medewerkers werken samen aan een persoons gerichte behandeling en verzorging van de patiënt. Het personeelsbeleid biedt alle ruimte voor een optimaal en persoonlijk functioneren van de medewerkers. De bestaande samen werkingsovereenkomst met het St. Nicolaas Ziekenhuis te Waalwijk zal naar verwachting op korte termijn uitmonden in één geïntegreerde ziekenhuis organisatie op twee locaties. Een eerste gespreksronde is gepland op vrijdag 1 maart a.s. Dr. Deelenlaan 5, Postbus 90107, 5000 LA Tilburg. Telefoon: (013) 465 56 55. ERIKS bv is één van de voor aanstaande technische han delsbedrijven van ons land. Zij is gevestigd te Alkmaar, met een vestiging in Heerhu- gowaard. ERIKS bv is een zelfstandige werkmaatschap pij van het, ook internatio naal, actieve ERIKS-concern. In Nederland werken bij ERIKS bv ca. 440 medewer kers. Het leveringsprogram ma bestaat uit: - appendages - kunststof leidingsystemen - meet- en regeltechniek - afdichtingselementen - slangen en toebehoren - technische kunststoffen Voor een rayon in Zuid-Nederland (met uitzondering van Limburg) zoeken wij een: Functie-inhoud: Als enthousiaste en commercieel ingestelde technicus zult u zich gaan bezig houden met het onderhouden en uitbreiden van contacten met afnemers. Deze contacten zijn op de verkoop van ons totale productenpakket gericht. Vanuit ERIKS bv kunt u bij uw werk op actieve collegiale ondersteuning rekenen. Niet alleen tijdens uw kennismakings- en inwerkperiode, maar ook wanneer er straks in het contact met uw klanten specifieke vragen rijzen. Functie-eisen: De kandidaat voor deze boeiende, maar veeleisende functie heeft een leeftijd die ligt tussen de 30 en 38 jaar; een HBO opleiding techniek, richting werktuig bouwkunde met enige jaren bedrijfservaring; een goede commerciële inslag; contactuele vaardigheden; een resultaatgerichte instelling en is in het bezit van een rijbewijs B. Wij bieden u een interessante functie in een groeiend en dynamisch bedrijf. Goede honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeen stemming met de eisen die wij stellen. Spreekt u dit aan? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: ERIKS bv, t.a.v. de heer R. Bolweg, afd. Personeelszaken, Voormeer 33,1813 SB Alkmaar, bij wie ook telefonisch (072 514 13 71) informatie kan worden ingewonnen. ERIKS bv VOORMEER 33 1813 SB ALKMAAR TELEFAX (072) 515 56 45 TELEFOON (072) 514 19 11 i Er is al een GERRIT DE JONGE KTV vanaf 499,- een begrip in service en de elektronica van morgen.. (alle reparaties worden in eigen beheer uitgevoerd) Oranjestraat 5 - Telefoon 0115 - 562710 ELEKTROTECHNIEK VIDEOBEWAKING INBRAAK- EN BRANDBEVEILIGING •TELECOMMUNICATIE 1 L V i N.V. Regionaal Distributiebedrijf PNEM Noord-Oost is een zelfstandig opererende werkmaatschappij van het PNEM-concem. Vanuit de kantoren Oss, Cuyk, Schijndel, Uden, Vught en Den Bosch verzorgt zij met circa 520 medewerkers de energiedistributie in de regio Noord-Oost Brabant. De PNEM is een organisatie in beweging, waarbij het accent ligt op klant- en marktgerichtheid. Om haar vooraanstaande positie in een veranderende energiemarkt te handhaven, investeert de PNEM voortdurend in human resources. Binnen Personeel en Algemene zaken speelt de unit Kwaliteit, Arbo en Milieuzorg een belangrijke rol bij optimalisatie van de kwaliteit van de organisatie-output. Om leiding te gaan geven aan deze unit, zijn wij op zoek naar een (m/v) Profiel van de functie: Na een korte inwerkperiode wordt u primair verantwoordelijk voor de implementatie en uitvoering van het beleid op het gebied van kwaliteit, arbeidsomstandigheden en milieuzorg. Daarnaast draagt u bij aan de verdere ontwikkeling van het beleid. adviseert en ondersteunt het lijn management inzake het vertalen van beleidsplannen naar procedures en acties. Door uw deskundigheid en overtuigingskracht werkt u continu aan het kwaliteitsbewustzijn van het management en de medewerkers. U initieert, coördineert en voert veranderingsprocessen door, veelal in nauw overleg met in- en externe partijen. U wordt ondersteund door twee gekwalificeerde medewerkers en u rapporteert aan de manager Personeel Algemene zaken. Uw profiel: U heeft een opleiding op minimaal HBO-niveau (bedrijfskundig, juridisch, economisch), aangevuld met voor de functie relevante cursussen. U beschikt over 3 tot 5 jaar ervaring met kwaliteitszorg, arbo en milieu binnen een grotere organisatie. U heeft affiniteit met (energie-)techniek. U bent een initiatiefrijk en doortastend organisator met een heldere visie op het vakgebied, welke u overtuigend en consequent uitdraagt. U onderscheidt zich voorts door communicatieve en contactuele souplesse. Uw leeftijd ligt tussen 30 en 40 jaar. De PNEM biedt u: Een nieuwe, veelzijdige en uitdagende job waaraan u voor een belangrijk deel zelf vorm en inhoud kunt geven. Tegenover het initiatief en de verantwoor delijkheid die van u verwacht wordt, staat een grote mate van autonomie en vrijheid in de functie. PNEM is een gezonde, veranderingsgezinde organisatie die zich sterk aan het profileren is. U krijgt ruim schoots de kans om zich verder te ontwik kelen in uw vakgebied. Doorgroeimogelijk heden binnen het PNEM-concem zijn aanwezig. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn bovengemiddeld. Bent u deze kwaliteitsbewuste manager van veranderingsprocessen? Stuur dan uw brief met c.v., onder vermelding van ref.nr. 107.964053 aan Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. THUNDER LIGHTNING tot 29-02-96 Wilhelminastraat 78 St. Jansteen Fax/Tel.: 0114-313268 Burgemeester en wethouders van Hontenisse maken bekend dat de raad van de gemeente Hontenisse in zijn vergadering van 7 februari 1996 de volgende verordening heeft vastgesteld: de algemene plaatselijke verordening voor de gemeente Hontenisse. De verordening ligt voor eenieder kosteloos ter inzage op de gemeentesecretarie. Op verzoek kan tegen betaling van de verschuldigde leges een afschrift worden verkregen. Bovengenoemd besluit treedt in werking op de derde dag na deze bekendmaking. Kloosterzande, 10 februari 1996. Burgemeester en wethouders van Hontenisse, de burgemeester, Th.A.M. Steenkamp de secretaris, F.M.M. van Kuppeveld. Onderwegen Graafjansdijk B-zijde< Inrijverbod i.v.m. opdooi In verband met opdooi is het noodzakelijk diverse onderwegen aan de Graafians?'Len Westdorpe gesloten te verklaren voor voeW waarvan de aslast hoger is dan f ,2 ton. Hei treft de volgende onderwegen gelegen ten den van de wegvakken: 1Graafjansdijk B 69 tot B 73; 2. Graafjansdijk B 93 tot B 101; 3. Graafjansdijk B 127 tot B 183 Deze afsluiting zal gelden in de maand 1996, zo lang als nodig of zo kort als m" Deze maatregel wordt aangeduid door sen van borden overeenkomstig model C t Bijlage 1 van het RW 1990. Sas van Gent, 10 februari 1996 Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, Ing. J.M.H.M. van Rest de secretaris, W. Zwartelé I ZIE RAGAZZI OP ACHTER Denktank is het best bekeken programma van rTL5 met elke dag een slordige vijf- tot zeshon derdduizend kijkers. En i daar is presentator Kas van Iersel 'best trots' op. Als bescheidenheid niet j bestond, zou de voorma lige Tros-disc-jockey deze eigenschap uitvin den: „Ik hoop nooit zover I te komen dat ik iets uits traal van: ik ben het bes- I te wat God ooit verzon- nen heeft. Door Maarten van de Rakt Kas van Iersel is ongeschoren en wil zo liever niet op de foto. Dan maar een andere keer. Hij frum melt wat aan zijn draagbare pc waarin z'n agenda te vinden is. En excuseert zich. „Ik ben hier heel onhandig in. Daar schaam I ik me soms een beetje voor." Na wat geschuif - Denktank begon op RTL4 wekelijks - heeft het spel op RTL5 zijn plek in de vooravond veroverd. Denktank is een hoeksteen geworden van [het commerciële station. „We I trekken nu gemiddeld vijf-, zes- I honderdduizend man, goed hè. [Daar ben ik best trots op. Ik houd de kijkcijfers goed bij, want het gaat toch om de gunst van de kijker." Waarom Denktank zo leuk I scoort? „Het is een slimme men- geling van Per Seconde Wijzer en Rad van Fortuin. Het geheim van I internationale succesformules is altijd het meespelen. Je kijkt en wordt meegezogen. Net als het Rad. Ook al vind je het niks, je gaat toch naar dat puzzeltje zit ten kijken. En je steekt wat op van Denktank. Het heeft een interessant niveau. Voor mijzelf is belangrijk dat je erom kunt lachen. Er zit humor in." En hoe belangrijk is de inbreng van de presentator? „Dat is natuurlijk eigenlijk de essentie", zegt Van Iersel met een stalen gezicht. „Het is honderd procent aan mij toe te schrijven. Maar alle gekheid op een stokje: ik geloof niet dat. ik onmisbaar ben." Stramien Gevraagd naar voorbeelden die hem voor ogen stonden of staan, noemt de presentator Willem Ruis. „Omdat hij de kandidaten voor het eerst achter de sticker itjes vandaan haalde. De losheid waarmee hij huishield. Hartstik ke knap. Helaas zitten wij in een [strak stramien. Ik werd vanaf het begin stevig achter mijn deskje getimmerd. Ik zou wel eens din gen met het publiek willen doen I of door de studio willen banjeren als daar aanleiding toe is." •Die beperkte bewegingsvrijheid, hij zit er niet mee. „We zijn er J allemaal aan gewend. Dus ik ga Door Wiel Beijer Al vijf seizoenen speelt Bruni Heinke de veelgeplaagde Helen Helmink in Goede Tij den, Slechte Tijden, de Neder landse soap op RTL 4, die dagelijks 2,5 miljoen kijkers frest. in Dagboek van een her dershond speelde Heinke ook aet Manfred de Graaf. Nu rijn beiden herenigd in Goede TVden, Slechte Tijden. Bruni was in het Dagboek verliefd °P kapelaan Odekerke. „Pas in de tweede serie kwam Manfred erbij. Hij was een fflgemeur uit het westen, waar tut ukeindelijk mee trouwde. aar hij had een vriendin en H gmg fout." Nu komen ze kaar weer in een serie tegen. "Manfred speelt nu mijn broer S? ?elmink- Als echtge- "«beèoog hij me indertijd broer bedriegt hij me vanSb°^°,m in GTST de rol an Helen Helmink van Marlous onvSch0tVertenemen'kwam Wd™1 Tg naSedacht of ik het bcL oen' Het is toch een nifttM ]e leven'Er bIiift wei- OoVfeï andere Pr°dukties. hoe ik nagedacht over Heb eerst fnpakke!1- hekeken Zoal aflevenngen kende S verhaal had m'o W e vr°nw zoal naa meegemaakt." Proble^;illke zegt dat het geer probleem is om bij GTSf d{ L.

de Stem | 1996 | | pagina 28