L mer 0ÉSTËM PERSON E L O outokumpu operators (m/v) inspector (m/v) Een nieuwe afdeling gaat van start Rayon Manager ÏRING BV. IS Uitdagingen voor Interim Technici v randstad interim techniek Holland ASSISTENT BEDRIJFSMANAGER relatiebouwer in de business-to-business markt Mercuri urval steemanalist- ;ur m/v Project Engineer m/v Hardware Engineer m/v Software Engineer m/v Projectcoördinator m/v Aankomend Project Engineer m/v te-***»,*,»* HOOFD PERSONEEL, ORGANISATIE en OPLEIDINGEN m/v VERPLEEGHUIS CORNELIASTICHTING ZATERDAG 10 FEBRUARI 1996 X 71 rokende, stress ar mentaliteit. Zij blbare opleiding en 4 "volledig" zelfstan- [■alsnog een binnen- ïikers. lals, PC's, printers, arodukten telefonisch teiten. U heeft veel jn.U bent gewend oni fdaarvoor ook de •p van (IBM) hardware :ere eindgebruikers. U .gdurige relaties te •ersoon. U heeft minimaal PD «m te gaan. Daarnaast en zorgt voor het e goederen. U onder- an, met een grote mate 'dt zeer gewaardeerd, ervaring. U bent zelf e, welke geen boven- :n uitgebreide CV richt [Pol, met duidelijk jsrt. stelde eisen voldoet ba een nieuwe vormschuim- landidaten voor de functie von I functie is een pit/ Irt tot de mojélijkheden. [oor. inde functie, stuur [sollicitatie binnen t brère. i weken naar groei in opdrachten geerdere) ragen we van u vwo met AMBI heeft u er op ïog mee bezig, rijbewijs B en hebt niets ennis van AS/400 is geen Interesse in anzeitsprekend. Studeren geen bezwaar voor u. ictuele eigenschappen u n, dan past u ongetwijfeld u zelf de klanten lijk dat u in de buurt irg, Breda of Eindhoven). nor meer informatie kunt u iriftelijke sollicitatie kunt u J.M.H. Festen RI. Automatisering BV 2 NA Breda 03 ET Breda 2600 DESTtM Randstad Interim Techniek is een zelfstandige onderneming binnen de Randstad Groep, gespecialiseerd in projectdetachering en uitzending van technici op middelbaar, hoger en universitair niveau. isatie: een multinational in Noord-West Brabant. Functie: u bent verantwoordelijk oor verschillende projecten op het gebied van budgetcontrole en -bewaking. U brengt 1 wensen van de klant over op uw team en stuurt dit team aan. Tevens draagt u zorg voor de produktie, kwaliteit en haalbaarheid van de systemen. Vereisten: HTS Elektrotechniek met specialisatie Besturingstechnieken. Circa 2 a 3 jaar ervaring met projecten op het gebied van besturingstechnieken. Leeftijd: tussen de 25 en 35 jaar. ouur: 6 maanden en bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV, kunt u zich wenden tot de heer ing. M.RI.C.M. Beyloos of de heer ir. A.H.C. Scheeren, 's-Hertogenbosch. Organisatie: een multinational in Noord-West Brabant. Functie: u produceert zelfstandig elektrische schema's en kast lay-outs vanuit de specificatie. Daarnaast voorziet u de juiste materialen binnen het gestelde budget. Vereisten: HTS Elektrotechniek met specialisatie besturingstechnieken. U heeft ervaring met AutoCAD. Leeftijd: tussen de 25 en 35 jaar. Duur: 6 maanden en bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV, kunt u zich wenden tot de heer ing. M.N.C.M. Beyloos of de heer ir. A.H.C. Scheeren, 's-Hertogenbosch. Organisatie: een multinational in Noord-West Brabant. Functie: u schrijft maatgerichte software aan de hand van het toegeleverde tekeningenpakket en specificaties. Daarnaast stelt u on-site systemen in bedrijf en lost u ter plaatse eventuele problemen op. Vereisten: HTS Elektrotechniek met als specialisatie Besturingstechnieken. Ervaring met PLC-programmatie (Siemens, Allen Bradley) is vereist. U bent bereid om wereldwijd te reizen. Leeftijd: tussen de 25 en 35 jaar. Duur: 6 maanden en bij gebleken geschikt heid een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV, kunt u zich wenden tot de heer ing. M.N.C.M. Beyloos of de heer ir. A.H.C. Scheeren, 's-Hertogenbosch. Organisatie: een hightech bedrijf in de telecommunicatie, gelegen in de omgeving van Waalwijk. Functie: u bent verantwoordelijk voor de realisatie van geïntegreerde commu nicatie- en/of beveiligingssystemen, waarbij u directe ondersteuning krijgt van een werkvoorbereider. U onderhoudt contacten met eindgebruikers, installateurs en advies bureaus. U heeft dagelijks contact met de monteurs in de buitendienst. Vereisten: HTS Elektronica. Enkele jaren ervaring op het gebied van projectuitvoering in de installatie- of telematica-omgeving is een prae. U heeft goede kennis van automatisering in het algemeen en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Leeftijd: tussen de 25 en 35 jaar. Duur: inwerkperiode op uitzendbasis en bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV, kunt u zich wenden tot de heer ing. M.N.C.M. Beyloos of de heer ir. A.H.C. Scheeren, 's-Hertogenbosch. Organisatie: een organisatie in de omgeving van 's-Hertogenbosch, gespecialiseerd in professionele elektrotechnische produkten voor de industrie. Functie: na een gedegen inwerkperiode, waarin u als tekenaar/constructeur kennis maakt met het bedrijf en de produkten, kunt u uitgroeien tot project engineer. In deze functie maakt u nieuwe pro- duktontwerpen en buigt u zich samen met de klant over produktie, kwaliteit en econo mische haalbaarheid van een produkt. Vereisten: HTS Werktuigbouwkunde met ruim een half jaar ervaring als tekenaar/constructeur. Leeftijd: tussen de 25 en 35 jaar. Duur: 6 maanden en bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV, kunt u zich wenden tot de heer ir. J.F.D. Burgers, 's-Hertogenbosch. Amsterdam, Orlyplein 147, 1043 DV Amsterdam, telefoon (020) 682 72 70. Arnhem, Willemsplein 5, 6811 KA Arnhem, telefoon (026) 351 80 03. Den Haag, Noordeinde 35,2514 GC Den Haag, telefoon (070) 356 97 11. Eindhoven, Fellenoord 340, 5611 2H Eindhoven, telefoon (040) 243 96 45. Groningen, Steenhouwerskade 8, 9718 DA Groningen, telefoon (050) 311 16 60. Hengelo, Markt 204, 7551 CJ Hengelo, telefoon (074)250 21 60. 's-Hertogenbosch, Visstraat 55, 5211 DM 's-Hertogenbosch, telefoon (073) 613 1 6 61. Rotterdam, Lichtenauerlaan 184, 3062 ME Rotterdam, telefoon (010) 212 29 99. Utrecht, Australiëlaan 11a, 3526 AB Utrecht, telefoon (030) 289 84 84. Zwolle, Eekwal 8, 8011 LD Zwolle, telefoon (038) 422 62 21. Sdttp Kaashandel B.V. is van oudsher een familiebedrijf, dot zich bezighoudt met de inkoop, verkoop en de verwerking van koos Voorzowe' de binnenlandse. als rfe buitenlandse markt Wr rsn totooi personeelsbestand ongeveer 150 medewerkers I Wrtikuliwe kaasgroothandels- bedrijven in Nederland. I '"V}rn€nt hebben wij' 3 lokaties ar onze kaas wordt verwerkt Voor de 2 vestigingen in Leerbroek, met 40 medewerkers, zijn wij op zoek naar een zelfstandig opererend Tot zijn/haar taken zullen gaan behoren: - de dagelijkse leiding van de afd. Leerbroek. - het plannen van personen en werkzaamheden voor de afdelingen opslag, produktie, orderverwerking en transport. - het verzorgen van de afdelingsadministratie. Onze gedachte gaat uit naar iemand van min. 30 jaar oud, die gewend is: -zelfstandig en onder eigen verantwoording te werken. - leiding te geven aan een vergelijkbaar aantal personen. - te werken met een ordergestuurde produktie. Wij denken hierbij aan iemand met minimaal een Middelbare Beroeps Opleiding. Vanzelfsprekend gelden voor deze funktie de kondities volgens de C.A.O. voor het partikuliere kaaspakhuisbedrijf. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, schrijf dan uw sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie naar Schep Kaashandel bv, t.a.v. de heer P.L.J.M. van de Wetering, bereikbaar onder telefoonnummer (0345) 639914. M^Üfondel B.V. Postbus 85,4140 AB Leerdam Tel. (0345) 639900 Wegens toename van de werkzaamheden en uitbreiding van de ploegendienst zijn wij voor OUTOKUMPU STEEL PROCESSING op zoek naar een aantal een De Finse multinational Outokumpu is één van de grootste producenten van basismetalen ter wereld. In Zeeuws-Vlaanderen heeft Outokumpu twee staalverwerkingsfabrleken, Outokumpu Steel Processing BV en Finero BV. Bij Outokumpu Steel Processing worden rollen roestvast staal geknipt en gesneden op specificatie van de klant. Bij Finero wordt roestvast staalband omgevormd tot pijpen die vervolgens worden gelast en op lengte gezaagd. De fabrieken bieden werk aan zo'n 120 medewerkers. Outokumpu is een jong, groeiend bedrijf met een modern arbeidsvoorwaardenbeleid. Veiligheid, milieu- en kwaliteitszorg nemen binnen het bedrijf een belangrijke plaats in. ■mmm (in drieploegendienst) UW FUNCTIE? Uw kerntaak als operator Is het opstarten en bedienen van een semi-geautomatiseerde produktielijn. U be waakt de procescondities en de mocbiné-instelling. Daarnaast draagt u zorg voor een goede bevoorrading van de lijn en assisteert u de monteurs tijdens onder houdswerkzaamheden- Waar nodig tostu zelf eenvou dige storingen op. Tenslotte behoort ook de rapporta ge van administratieve gegevens tof uw takenpakket. WAT VERWACHTEN WIJ VAN U? - een afgeronde MBO-opleidlng of door ervaring verkregen gelijkwaardig niveau; - affiniteit met techniek; - geschikt om In teamverband te werken; - kennis van de Engelse taal; - een flexibele instelling; - leeftijd vanaf 30 jaar. INTERESSE? (in drieploegendienst) UW FUNCTIE? Als inspector bent u, binnen het team van operators, verantwoordelijk voor de oppervlakte-controle van het RVS-materiaal aan de produktielijn. U verwerkt de gegevens via het computersysteem, vergelijkt deze met de eisen en specificaties van de klant en beslist over de goed- of afkeuring van het produkt. Tevens stelt u de ordervolgorde voor de produktielijn samen. WAT VERWACHTEN WIJ VAN U? - een afgeronde MBO-opleidlng of door ervaring verkregen gelijkwaardig niveau; - hoge mate van accuratesse; - affiniteit met administratieve werkzaamheden; - kennis van de Engelse taai; - een flexibele instelling; - leeftijd vanaf 30 jaar. Voor deze functie worden vrouwen nadrukkelijk uitge nodigd te solliciteren. Stuur dan uw sollicitatiebrief en curriculum vitae binnen 14 dagen naar Outokumpu Steel Processing B.V. t.a.v. de heer F. Ingels, Human Resources Manager, Postbus 52, 4550 AB Sas van Gent. De Corneliastichting is het verpleeghuis voor Schouwen-Duiveland. Van de 150 plaatsen zijn 60 plaatsen bestemd voor somatische patiënten en 90 voor psycho-geriatrische patiënten. Aan het verpleeghuis is een afdeling dagbehandeling verbonden met 8 plaatsen. De Corneliastichting verleent tevens zorg in substitutie- projekten met de verzorgingscentra „Borrendamme" in Zierikzee, „Duinoord" in Burgh-Haamstede en „In 't Opper" te Bruinisse. Een fusie met verzorgingscentrum „Duinoord" te Burgh-Haamstede wordt voorbereid. In totaal werken er in de Corneliastichting ruim 290 mede- werk(st)ers, die direkt en indirekt bij de zorgverlening betrok ken zijn. De Corneliastichting kan voor haar personeelsleden bemiddelen bij kinderopvang via de Stichting Kinderopvang Schouwen-Duiveland. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een voor minimaal 32 uur per week. Plaats in de organisatie: De afdeling P O is een stafafdeling, die ressorteert onder de direktie. De afdeling P O bestaat naast het Hoofd P O uit een personeelsfunktionaris, de opleidingscoördinator en twee administratief medewerksters P O. Taken: De belangrijkste taken van het Hoofd P O zijn: Adviseren van de direktie over het te voeren personeels- en organisatiebeleid. Ondersteunen van lijnfunktionarissen bij de uitvoering van personeelsbeleid. Uitvoering van personeelsbeleid. Voorbereiden en implementeren van organisatie- ontwikkelingstrajekten. Coördineren van verzuimbegeleiding en werkzaamheden betreffende arbeidsomstandigheden. Leiding geven aan de afdeling. Funktie-eisen: HBO - PW of een vergelijkbare opleiding: ook kandidaten met een universitaire opleiding arbeidsrecht of personeelswerk kunnen reflekteren. Minimaal 3 jaar werkervaring in een vergelijkbare funktie, bij voorkeur in de gezondheidszorg. De arbeidsvoorwaarden behorend bij deze funktie zijn geba seerd op de CAO-Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld in FWG 55 (minimaal 3.572,00 en maximaal 5.670,00 bruto full-time per maand). Nadere informatie over deze funktie kunt u tijdens kantoor uren inwinnen bij de heer A. C. M. Schouw, algemeen direkteur, tel. 0111-412651. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 24 februari 1996 richten aan de direktie van Verpleeghuis Corneliastichting. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op maandag 11 maart 1996. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selektieprocedure. EMIL SANDSTRÖMWEG 2, 4301 NW ZIERIKZEE, TEL. 0111-412651 Verpleeghuis Charitas in Roosendaal biedt intensieve verpleging, verzorging, behandeling en begeleiding aan voor namelijk oudere mensen. Ongeveer 200 medewerkers werken met grote inzet voor zo'n 120 bewoners. Het verpleeghuis beschikt tevens over een afdeling dagbehandeling met 30 plaatsen en biedt mogelijkheden tot dagopname. Verpleeghuis Charitas functioneert onder leiding van 4 clusterhoofden en een hoofd Interhe Zaken. Ze kunnen daarbij op ondersteuning rekenen van de overkoepelende stichting Groenhuysen. In het Franciscus Ziekenhuis te Roosendaal verblijft een groot aantal zogenaamde 'verkeerde bed' patiënten. Dat betekent dat deze patiënten eigenlijk 'uitbehandeld' zijn in het ziekenhuis, maar dat ze daar blijven omdat er in het verpleeghuis geen plaats is of thuis niet voldoende zorg is. Daarom hebben verpleeghuis Charitas en het Franciscus Ziekenhuis samen een zogenaamd 'verkeerde bed-project' opgezet. Dat project houdt in dat verpleeghuis Charitas 30 patiënten uit het ziekenhuis zal gaan behandelen en verplegen. Hiervoor wordt in verpleeg huis Charitas een aparte afdeling ingericht. Wanneer de nieuwbouw en uitbreiding bij verpleeghuis Charitas zijn gerealiseerd (1998), wordt deze afdeling een regulier onderdeel van het verpleeghuis. Doelstelling is nog in het eerste kwartaal van 1996 met de nieuwe afdeling te starten. Wij zoeken voor deze nieuwe afdeling enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: Voor bovenstaande functies zoeken wij kandidaten die beschikken over verpleeghuis Charitas Postbus 1596 4700 BN Roosendaal tel. 0165-586600 fax 0165-562951 werkervaring in een verpleeghuis en die in het bezit zijn van één van de volgende diploma's: - verpleegkundige A/B of HBO-V - ziekenverzorging - zorgassistente - activiteitenbegeleidende op MBO- niveau Wij bieden Verpleeghuis Charitas biedt een zo goed mogelijk werkklimaat voor medewer kenden, waarin plezier in het werk en deskundigheid van handelen voorop staan. Voor bovenstaande functies zijn verschillende soorten dienstverbanden mogelijk, zoals: full-time, 80%, 50% en op oproepbasis. Op alle funkties is de CAO-Ziekenhuiswezen van toepassing. Informatie Sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E. Janssen, clusterhoofd, telefoon 0165-586600. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 26 februari a.s. richten aan de afdeling Personeel, Organisatie Opleidingen, t.a.v. mevrouw L. Roels op onderstaand postadres. bezoekadres Charitas is een verpleeghuis Kalsdonksestraat 89 van de stichting Roosendaal Groenhuysen golfkarton Van Dam Golfkarton B.V. in Helmond ontwikkelt, produceert en verkoopt golfkar tonnen verpakkingen (o.m. dozen, trays, displays en systeemverpakkingen). Van Dam Golfkarton is sterk in het aanbieden van een totaal verpakkingsadvies en heeft een klantgerichte organisatie. De verkoop richt zich op de business-to-business markt in zowel binnen- als buitenland. Ter versterking van de afdeling verkoop (20 medewerkers) zoeken wij voor het rayon West Brabant/Zeeland een m/v De functie: - Na een grondige introductieperiode die u vertrouwd maakt met de produkten en hun toepassingsmogelijkheden wordt u verantwoordelijk voor de ver koop van een breed assortiment golf kartonnen verpakkingen. - U analyseert de behoefte van bestaande en potentiële relaties en geeft, gebruik makend van de know-how van Van Dam Golfkarton, een pasklaar advies. - U bent budget- en resultaatverantwoor delijk voor het totale traject van ontwik kelen t.e.m. leveren. U voert daartoe o.m. regelmatig overleg met de afde lingen ontwerp, kwaliteitsdienst en bedrijfsbureau. Daarbij onderhoudt u veelvuldig contact met de verkoop binnendienst. - U rapporteert aan de manager verkoop en marketing. Gevraagd: - Een opleiding op HBO-niveau. - Enige jaren ervaring in een commer ciële buitendienst functie met het accent op relatiebeheer. - U beschikt over sterke commerciële eigenschappen: ondernemend, zelf standig, communicatief, scherp in het zien van kansen en vasthoudend in het benutten daarvan. Sterk service- en resultaatgericht. - Leeftijd 25-35 jaar. Geboden: - Een uiterst zelfstandige functie in een bedrijf met een duidelijke groeistrate gie en met open en korte communica tielijnen. - Samenwerking met enthousiaste en ervaren medewerkers die staan voor kwaliteit en collegialiteit. - Uiteraard een uitstekend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Bent u op zoek naar een zelfstandige bui tendienst functie in een bedrijf, waarin u uw commerciële en creatieve kwaliteiten volledig kunt benutten? Schrijf dan binnen 8 dagen uw sollicita tiebrief voorzien van c.v. en ref.nr.: 128.964066 naar Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 S612 AN Eindhoven. De eerste oriënterende gesprekken vinden plaats op 6 of 7 maart 1996

de Stem | 1996 | | pagina 27