DE STEM PERSON E L I R0VIERC ABG vertegen woordiger m/v ^oKK%. arbocoördinator Mobiel imbeciel worden "de STEM ri yi IJ IJ teamleidinggevende paaz (v/m) 100 ((ISOMER) Ploegchef /7WBevestigingssystemen bv manager financiële/administratieve dienstverlening m/v H. VAN OORSCHOT KRANEN B.V. MADE MOBIELE HIJSKRAANMACHINISTEN ALL-ROUND MONTEUR Sparex Holland b.v. Sparex Holland b.v. 7 72 IGNATIUS ZIEKENHUIS BREDA MTS-er voor leidinggevende functie DE NEDERLANDSE BEGRAFENISVERZEKERING B.V. ADVISEURS/VERTEGENWOORDIGERS De Nederlandse Begrafenisverzekering B.V. vertegenwoordiger (m/v) ITW Bevestigingssystemen B.V. ERVAREN INKOPER m/v H. VAN OORSCHOT KRANEN B.V. i DE STEM ZATERDAG 3 FEBRUARI 1996 Het Ignatius Ziekenhuis Breda is een algemeen zieken huis met 535 bedden en 1450 medewerkenden. In de Medische Staf van ongeveer 90 leden zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoordigd. Het ziekenhuis beschikt over een moderne accommodatie. De Paaz van het Ignatius Ziekenhuis bestaat uit de volgende onderdelen: een kliniek bestaand uit 24 bedden, een psychiatrische deel tijdbehandeling, een polikliniek en een liaisonfunctie. Binnen deze Paaz is de volgende functie vacant: Functie-inhoud: - geeft leiding aan de gehele verpleegkundige discipline; - stimuleert teamontwikkeling; - stelt een unit beleidsplan op en geeft hieraan uitvoering; - werkt mee aan de directe patiëntenzorg; - vervangt zijn/ haar leidinggevende bij diens afwezigheid. Functie-voorwaarden: - diploma (A- en) B- verpleegkunde of HBO-V; - een behaalde management- of kaderopleiding; - somatische kennis is naast een gedegen ervaring in de psychiatrie een vereiste; - ervaring met werken in een multidisciplinair team; - minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring in de psychiatrie. Arbeidsvoorwaarden: Deze worden vastgesteld overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen. De aanstelling is voor onbepaalde tijd. Informatie en sollicitatie: Een analyse van uw gedragsstijlen (M.D.I.-profiel) is een onder deel van uw sollicitatieprocedure. Voor nadere informatie met betrekking tot deze vacature kunt u contact opnemen met de heer M. Jacobs, organisatorisch hoofd psycho sociale koepel. Telefoon: 076-5258039 (sein 4042). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie, richten aan de dienst Personeel, Organisatie 8i Opleidingen onder vermelding van ST 3. Motengracht 21, Postbus 90158. 4800 RK Breda Isover is de grootste isolatieproducent in de wereld en maakt deel uit van de Franse multinational Saint Gobain. Isover B.V. in de Benelux richt zich op verkoop en produktie van minerale wol (glas- en steenwol) voor thermische en akoestische isolatietoepassingen. Bij Isover B.V. werken 375 medewerkers, verdeeld over de verkoopkantoren in Capelle aid IJssel en Brussel en de produktielocatie in Etten-Leur. Voor onze produktie-afdeling Glas wol zoeken wij een In deze functie geeft u direct leiding aan een ploeg in de glas- wolproduktie. U bent verantwoordelijk voor de veiligheid, produktkwaliteit en het produktie-rendement. Tot uw taken behoren verder de personeelsplanning, intro ductie en opleiding van uw teamleden, uitvoering van het personeelsbeleid en het voeren van werkoverleg. Gezien het feit dat er op dit moment veel wordt geïnvesteerd in de produktie- lijnen zult u ook een bijdrage leveren bij de invoering van nieuwe installaties. Ook levert u bijdragen aan het optimalise ren van het produktieproces door het signaleren van problemen en het doen van voorstellen tot verbetering. In uw werk heeft u contacten met Onderhoud, Nieuwbouw, de Produktieplanning en andere produktie-afdelingen. U rapporteert rechtstreeks aan de Produktiemanager en u werkt in 3-ploegendienst. Uw stand plaats is Etten-Leur. Wij verwachten van u een opleiding MTS-werktuigbouw, elektrotechniek of procestechniek, aangevuld met VAPRO B of gelijkwaardig. Na uw opleiding heeft u lei dinggevende ervaring opgedaan in een produktie-omgeving. U bent een dynamische, enthousiaste persoonlijkheid met leiding gevende capaciteiten. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Wij bieden u een zeer interessante, veelzijdige en verantwoor delijke leidinggevende functie. U kunt rekenen op een passend introductieprogramma en een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief C.V., kunt u binnen 10 dagen na verschijningsdatum richten aan de heer F. Torrente, Personeelsfunctionaris, Parallelweg 20, 4878 AH Etten-Leur. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: tel.(076)5080317. De Nederlandse Begrafenisverzekering in Venlo is een van de grotere natura- uitvaartverzekeraars en is gespecialiseerd in het verzekeren van begrafenissen en crematies op maat. Verkoop vindt plaats direct aan particulieren via een landelijk werkend team van adviseurs/vertegenwoordigers. Ter versterking van de buitendienst zijn wij voor de provincie Brabant op zoek naar: (MA/) Taakomschrijving: Het afsluiten van begrafenis- en crematieverzekeringen door zelfstandig contacten te leggen en onderhouden met nieuwe en bestaande relaties. Functie-eisen: Geboden wordt: - commerciële instelling en zelfstandig - in het bezit van telefoon en auto - uitstekende contactuele eigenschappen - opleiding op middelbaar niveau - werken in de middag- en avonduren - leeftijd tussen 25 en 40 jaar Een basissalaris met aantrekkelijke provisieregeling en onkostenvergoeding. Een eigen rayon, vakantietoeslag, bedrijfsspaarregeling, jaarlijkse uitkering en opname in de pensioenregeling. Doorgroeimogelijkheden tot de functie van Regio-Manager. Sollicitanten wordt verzocht telefonisch een sollicitatieformulier aan te vragen bij: Telefoon: 077 - 3513925 (Postbus 327, 5900 AH Venlo) Onderdeel van een wereldwijde organisatie en toonaangevend leverancier van kwaliteitspro- dukten op het gebied van bevestigingssys.temen voor de bouw en industrie zoekt met spoed een: (leeftijd 25-40 jaar) die, na een inwerkperiode, de verantwoording op zich kan nemen voor de verkoop van ITW pro- dukten in het rayon Breda e.o. Wij vragen: - Affiniteit met de bouw - Aanwijsbare verkoopervaring - Doorzettingsvermogen - Professionele instelling - Hoge mate van zelfstandigheid - Woonachtig in het rayon is een must Wij bieden: - Een goed salaris - Provisieregeling - Dag/telefoonvergoeding - Auto van de zaak - 8% vakantietoeslag, 25 vakantiedagen Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: t.a.v. de heer P. Lammers s Postbus 312130 AA Hoofddorp S Rovero is een groeiende onderneming, gespecialiseerd in de productie van een uitgebreid programma kassen en schermsystemen voor de tuinbouw. Export vormt een belangrijk deel van onze omzet. Voor de verdere uitbouw van onze organisatie zoeken wij z.s.m. een Onze voorkeur gaat uit naar een ervaren persoon, (leeftijd 25 - 40 jaar). De functie omvat: het organiseren van de inkoop aan de hand van orders en voorraad het vastleggen van productspecificaties en het on derhandelen met de potentiële leveranciers De persoon die wij zoeken is ambitieus en heeft een commerciële instelling en goede communicatieve eigenschappen. Beheersing van de Engelse en Duitse taal is vereist. Wij bieden een uitdagende en zelfstandige baan. U werkt samen met een team van jonge mensen. De beloning Laten we maar eens praten Neem contact op met ons d.m.v. een schriftelijke solli citatie met vermelding van ervaring en c.v. t.a.v. technisch directeur de heer W.P. Vermeulen tel. 0162-515850 fax 0162-512731 ROLLOOS S0REIVISEIM B.V. Postbus 162, 4940 AD RAAMSDONKSVEER, Holland. Krabbescheer6,4941VW RAAMSDONKSVEER Tel. +31 (0)162 51 58 50 - Fax. +31 (0)162 51 27 31 - - E: - -Jfc.-u STICHTING Stichting ABG Postbus 73 4600 AB Bergen op Zoom De Stichting "het Algemeen Burger Gasthuis" te Bergen op Zoom beheert 3 verpleeg huizen: In Bergen op Zoom het gekombineerde verpleeghuis "ABG" met 124 plaatsen voor somatische en 120 plaatsen voor psychogeriatrische patiënt-bewoners verdeeld over 8 verpleegafdellngen. Daarnaast is er een dagbehan deling met 14 somatische en 12 psychogeriatrische plaat sen. Bij het verpleeghuis zijn aanleunwoningen gesitueerd en er wordt ondersteunende zorg geboden aan een aantal verzorgingstehuizen in de regio. In Steenbergen het gekombineerde verpleeghuis "De Llndenburgh" met 30 plaatsen voor somatische en 60 plaatsen voor psycho geriatrische patiënt-bewoners verdeeld over 3 verpleeg afdellngen. Ook hier is een dagbehan deling met 8 plaatsen. In Ossendrecht het gekombineerde verpleeghuis "Mariahove"met 2 verpleeg- afdelingen voor 30 somatische en 30 psychogeriatrische patiënt-bewoners. Vanuit de lokatie het verpleeghuis "ABG" zijn bovendien een aantal ondersteunende disciplines en stafdiensten voor de gehele Stichting werkzaam. Het totale personeelsbestand voor de Stichting bedraagt ongeveer 600 medewerkers, die zich verdeeld over diverse disciplines met veel zorg inzetten voor de patiënt-bewoners met langdurige en komplexe gezondheidsproblemen. Voor het op een nieuwe wijze vorm geven aan de financiële en administratieve dienstverlening t.b.v. de lokaties van onze Stichting ontstaat een vakature voor een pro-aktieve die in staat is om de aanwezige kennis en inzicht in financiële zaken, rekening houdend met verwachte en gewenste ontwikkelingen, te vertalen in de richting van financiering. Hierbij worden nauwe relaties gelegd met de strategische ontwikkelingen binnen de organisatie en de samenleving. Zaken die daarbij de komende tijd bijzondere aandacht vragen zijn: - ontwikkelingen ouderenzorg en daarmee samenhangende financiering; - ontwikkeling geautomatiseerd management-informatiesysteem. Korte funktie-omschrijving: - voorbereiden en opstellen van beleids- en financieringsplannen en jaarlijkse begroting; - samenstellen van strategische beleidsadviezen op basis van oriëntatie op ontwikkelingen in de ouderenzorg en wijzigingen in de financiering, wet- en regelgeving; - ontwikkelen en aktualiseren van management-informatiesystemen en daarmee samenhangende automatiseringswensen. Ondersteunen van de budgetverantwoordelijken door middel van informatie en uitleg; - voorbereiden ex- en interne budgettering, (meerjaren-)begroting, periodieke exploitatie-overzichten en jaarrekening; - onderhouden van externe kontakten o.a, met ministèrie en financiers. Voeren van onderhandelingen; - leiding geven aan het hoofd van de Ekonomisch-Administratieve Dienst. Funktie-eisen en funktieprofiel: - gerichte opleiding in en kennis van financieel management, b.v. HEAO-AC of BE, aangevuld met accountancy en informatica; - aantoonbare ervaring op vergelijkbaar nivo; - sterk klantgerichte oriëntatie; - initiërend, kreatief, overtuigingskracht/autoriteit; - mens- en resultaatgerichte stijl van leiding geven; - visie op ontwikkelingen in ouderenzorg m.b.t. financiering; - helder/bondig kunnen formuleren/rapporteren. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris wordt vastgesteld volgens funktiegroep 60 van de ABG-salaris- schalen en bedraagt minimaal 4.198,- en maximaal 6.530,- bruto per maand bij een full-time dienstverband. Herwaardering van het funktienivo is op termijn niet uitgesloten. De overige arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan de rechtspositieregeling van de Gemeente Bergen op Zoom. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie over de funktie wordt u gaarne verstrekt door de heer A. Houtman, algemeen direkteur, telefoon 0164 - 288888. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Stichting "het Algemeen Burger Gasthuis", Postbus 73, 4600 AB Bergen op Zoom, t.a.v. de heer A. Lambregts, hoofd dienst P., O. O. Bij deze dienst kunt u ook een informatiepakket en het uitgebreide funktieprofiel opvragen. Medisch Centrum de Klokkenberg is een multi-catego- riaal ziekenhuis met +SV>, f 900 medewerkers en XJ \f/CJ beschikt over een erkende capaciteit van ruim 300 bedden, verdeeld over een thoraxcennum, een epilepsiecentrum, een long- en astmacentrum, een centrum voor kinder en jeugdpsychiatrie en een centrum voor allergologie- immunologie. Facilitair Bedrijf Het Facilitair Bedrijf verzorgt de hotelfunctie van het ziekenhuis en is daartoe onderverdeeld in een viertal disciplines: de interne dienst, de voedingsdienst, schoonmaakdienst en de technische dienst. Binnen het Facilitair Bedrijf ontstaat op korte termijn een vacature voor de functie van een full-time Medisch Centrum De Klokkenberg Galderseweg81 Postbus 90108 4800 RA Breda Telefoon 076-5608200 Salaris. De functie is conform Het F.W.G.-systeem, in volgens functiegroep 50, waarbij het maximum bruto maand salaris bij een volledig dienstverband 5.052,- bedraagt. Arbeidsvoorwaarden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.0. voor het Ziekenhuiswezen. Wij zijn aangesloten bij het pensioenfonds P.G.G.M. en er bestaat een collectieve ziektekostenverzekering via het I.Z.Z. Sollicitatieprocedure. Geïnteresseerden wordt verzocht binnen 10 dagen een sollicitatiebrief te richten aan de heer W. van Avendonk, hoofd dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen, onder vermelding van vacaturenummer FB.019, Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn voor onze afdeling hydraulische kranen voor auto-, R.T. of wegterreinkranen. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een groot rijbewijs en di ploma „Machinist Mobiele Kranen" of studerend hiervoor. Tevens zoeken wij op korte termijn een Sollicitaties schriftelijk of mondeling te richten aan: Blockmekerstraat 39 4921 SP Made Telefoon 0162-683296 Telefax 0162-686262 zoekt voor haar rayon Brabant/Zeeland een die goed is ingevoerd bij de landbouwmecl» nisatiebedrijven. Wij vragen: - commerciële en technische kennis en er varing op MBO-niveau - zeer zelfstandig kunnen werken - centraal wonend in het rayon - bereidheid om mee te werken aan een psychologische test - leeftijd plm. 30 jaar Wij bieden: - een zelfstandige functie in een dynami sche markt - een positie binnen een team met korte communicatielijnen en een sterk infor mele sfeer - een salaris in overeenstemming met de functie - een auto van de zaak Indien de functie je aanspreekt en je wilt werken in een team met enthoü| siaste collega's kun je je sollicitatie met c.v. en een recente pasfoto l 14 dagen richten aan: Hanepoel 156 Fabrikant van en groothandel in onderdelen en accessoires voor landbouwwerktuigen en tractoren, dochteronderneming van Sparex ltd. te Engeland met wereldwijd 30 filialen Door Dirk Vellenga Functiebeschrijving. Het betreft een functie voor de periode van één jaar met eventuele verlenging tot 2 jaar. De arbocoördinator bewaakt de voortgang en werkt mee aan de uitwerking van de Risico Inventarisatie en Evaluatie (RE): - opzetten van een systeem voor ongevallenregistratie; - protocollering van in^ngscontrole van middelen en materialen - geluidsregistratie: plan van aanpak; - actualisering van de procedure veilig en gezond werken mei chemische stoffen; - inventarisatie van werkzaamheden met fysieke belasting; - maken van procedure veilig werken met derden,- - plan van aanpak maken m.b.t. problematiek beeldschermfiincties; - voorlichting en onderricht inzake ARB0. Hij/zij voert de voorstellen in het Handboek Bedrijfshulp- verleningsorganisatie uit; - plan maken voor opleiding afdelingsgebonden medewerkers; - selectie van BHV-ers en plan maken voor de opleiding hiervan - organiseren van herhaling, training en oefening; - zorg voor aanwezigheid van noodplattegronden; - actualisering van ontruimingsplan. De arbocoördinator adviseert klinieksleiding over criminaliteitspreventie. Voor uitgebreide functie-informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Dirven, hoofd Facilitair Bedrijf, of de heer W. van Avendonk, hoofd dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen. Functie-eisen. Wij zoeken kandidaten met een afgeronde HTS-opleiding of gelijkwaardig met aanvullende cursussen op het gebied van ARBO/veiligheid. Enige (stage-) ervaring strekt tot aanbeveling. „Zo jongen, heb je nog iets van de hoorzitj gen gezien?" „Wat zeg je, pa?" „Die hoorzittingen van Van Traa. Op de Spannend. Crimineel!" „Zegt me niks. Moetje dan gaan zitten on horen? Je loopt achter, pa, vrees ik. Kijken l je zittend, tegenwoordig. Internet, cd-rd noem maar op. Maar horen en spreken doê staand of lopend. Mobiel bellen, daar heb toch wel eens van gehoord?" „Zeker, knul. Een griezelige ontwikkeling. de gekste plaatsen zie je mensen telefonen! Laatst zag ik iemand op een herentoilet in d vreemde houding. De plasser in de linkerhar: de prater in de rechter. Moet dat zo nodig?' „Je moet altijd bereikbaar zijn. Met snelle col municatie kun je ontzettend veel tijd winne; Je moet wél bij blijven. Wie even niet op! mist de ontwikkelingen en haalt die achte tand nooit meer in." „Wat moeten we met die tijdwinst? Je zult het park een man tegenkomen die z'n jas tJ knoopt en in zijn kleding begint te tasten, ziet dat-ie iets glimmends tevoorschijn haalt aan een spriet staat te trekken. Dan begint t vent opeeens te praten. Een privé-gesprek n een of andere dame aan de andere kant. ene intimiteit na de andere en je moet v meeluisteren. Ik vind het aanstootgevend, zo. het openbaar. Ik durf nauwelijks meer te stra 0P" F. -I „Ach pa, jij vertrouwt alleen zo'n zwarte té foon met een draaischijf die aan de miL hangt. Dat is zo statisch! Daar zit toch ge- greintje fun in!" „Als het maar praktisch nut heeft, jonge Daar gaat het toch om? Maar ik begrijp c horen, gewoon rustig luisteren, uit de tijd is. moet erbij harlopen, fietsen of autorijden. E is doodzonde dat de dienstplicht zo abrupt; afgeschaft." „Wat?" „Mankeert er iets aan je oren? Het leger z| jou goed gedaan hebben. Je leert er luistere Gehoorzamen, daar zit ook het woord hor in. Je wordt er een kerel, zoals het sprec woord zegt. Een kerel die alert, gestaald c mobiel is. Echt mobiel. Mobiele Brigac Mobiele Eenheid, dat bestond allemaal eerq dan Mobiel Ouwebetten." „Pardon?" „Versta je me weer niet? Of bedoel je Gener; Pardon? Die Generaal Pardon neemt de vad| landse plicht wel erg licht. Hij zwaait a zomer de laatste dienstplichtigen af en uit. nog erger is: hij ontneemt de jongens v„ maart en april de mogelijkheid op krachten f komen in een bosrijke omgeving." „Ik had best in dienst gewild, pa. Dat vind 1 misschien gek, maar er zitten vaak leuke reisjl aan vast. Midden-Oosten, Afrika, Bosnf Waarom bouwen ze de kazernes trouwens nis om tot moderne reisbureaus?1 „Weetje wat er nu gebeurt? Knapen als jij bl ven thuis rondhangen. Ik vraag me af of strategische ledigheid in de kazernes nd zoveel erger is dan het doelloos pielen m; technische speeltjes. Je hoeft niet meer j dienst je hoeft geen opstel meer te makel Mobiel imbeciel, zo maken wij de nieun generatie. Of niet soms?" „Wat zei je, pa? Ik heb het even niet gevuiyu „Dat is natuurlijk die doodfheid. Jij hoort bij (i uove generatie. Suf gespeeld door keiharc muziek ver boven de 80 decibel. Jullie hebbr allemaal zaktelefoontjes, maar jullie hebbr gf? °ren meer. De Nationale Hoorstichtir j deze week zo ongveer het Laatste Oc deel uitgesproken." 1 „Heb je het nou weer over Hoorzitting? Ho S. geen W voor dle dingen. Ik ve mt een fe'efoontje. Shit, waar heb ik nc m n toestelletje laten slingeren?" "•„e s|ordigheid van jullie! Jij hebt veel te wc g greep op je eigen leven, je identiteit. Hor je me, walkmans'" 1 „Wat?" „Greep op je identiteit. Dove netel! aeS+ M(5aJr0m Zeg Je niet 9ewoon gnp? wonrri rJd van die antieke Nederland; San"" W°nder d3t 'kzo s,edlt M „Hallo?" „Hallo?"

de Stem | 1996 | | pagina 38