HunterDouglas EB het Hooghuys secretaresse P.0.&0 O* klein STORINGS/ ONDERHOUDSMONTEUR ambtelijk secretaris m/v Alma Pa Rolluik Brando zonw p E R S O I I E E I L Lijnchefs Jiir incx N KLEI II Tekoopaange Tapijttegelc Bankstelku: TECHNISCH COMMERCIËLE MEDEWERK(ST)ERS SRQDELCQ Stichting „De Wijngaerd' Made 076-5.31 2 nishutten Roo yan der Meule. zoekt in Oudenbosch een enthousiaste LTS/MTS-ers voor verantwoordelijke produktiefunctie .VERSLUIS Stichting Gasthuis St. Joseph COMMERCIEEL-TECHNISCH MEDEWERKER BINNENDIENST m/, HOOFD VERZORGING EN VERPLEGING m/v Zonneschermen - lamel Kuipkussens en kussens DE STEM ZATERDAG 27 JANUARI 1996 X 52 die binnen ons bedrijf storingen op zowel mechanisch als elektrisch gebied lokaliseert en opheft. Hij/zij verricht tevens het onderhoud aan machines en productie-installaties. Er wordt gewerkt in dagdienst met 1 keer per 4 weken een oproepdienst. Hij/zij is een praktisch ingestelde MTS'er werktuigbouwkunde/elektrotechniek met minstens 3 jaar ervaring die bekend is met hydraulische, pneumatische en mechanische techniek en die belangstelling heeft voor elektronika. Leeftijd: tot 35 jaar. Wie zijn wij? Hunter Douglas is een internationale Groep met hoofdkantoor in Rotterdam met: - meer dan 100 bedrijven - 12.000 medewerkers - ruim 2 miljard omzet - aktiviteiten in 80 landen Hunter Douglas vervaardigt een uitgebreid programma van - Luxaflex® raambekledingprodukten Luxalon® architektenprodukten Onze stijl Hunter Douglas werkt als een gedecentraliseerde, internationaal gerichte groep van onafhankelijk opererende ondernemingen. Onze stijl is daarom ondernemend, flexibel, informeel en resultaatgericht. Wij stimuleren initiatief en kreativiteit. Geïnteresseerd? Bel de heer A.J.M. Rens, chef technische dienst, tel: 0165-31 35 50 of 0165-37 98 04 (privé), Schrijf de heer F.W. Broos, Sektor Personeelschef Hunter Douglas Europe B.V. Piekstraat 2, 3071 EL Rotterdam nnElq eloul Isover is Europees marktleider op het gebied van thermische en akoestische isolatie mede dankzij aanzienlijke investeringen in produktontwïkkeling en produktiefaciliteiten. Isover B.V. is het Nederlandse dochterbedrijf van de Franse multinational Saint-Gobain. In de Benelux werken er bij Isover B.V. ongeveer 375 werknemers, verdeeld over de verkoop kantoren te Capelle a/d IJssel en Brussel en het produktiébedrijf te Etten-Leur, waar glaswol en glasvlies wordt vervaardigd in honderden produktvariëteiten. Glaswol wordt toegepast in isolatieprodukten t.b.v. de woningbouw, utiliteits bouw en industrie. Glasvlies wordt toegepast in dragende materialen van de dakleerindustrie. Voor onze produktie-afdeling Glasvlies vragen wij Je hebt een technische opleiding achter de rug (MTS, LTS-C VAPRO B of gelijkwaardig) en je hebt ervaring in een pro duktiébedrijf. Als je maximaal 35 jaar oud bent en ook nog in vier-ploegendienst wilt werken, zijn wij zeer geïnteresseerd in jou. Wij zijn voor ons produktiebedrijf op zoek naar lijnchefs, die onder leiding van hun ploegchef (maar zeer zelfstandig) glasvliesprodukten willen gaan maken. Onze lijnchefs zorgen voor een juiste instelling en omschakeling van de verschillende machines aan onze glasvlieslijnen, hier bij natuurlijk rekening houdend met de aan onze produkten gestelde kwaliteitseisen. Onze glasvlieslijnen bevatten een compleet produktieproces van vervezeling van glas tot en met verpakking van het gereed produkt. Als lijnchef verhelp je ook eenvoudige mechanische en elektrische storingen. Wij bieden u een zeer interessante, veelzijdige en verant woordelijke functie. U kunt rekenen op een passend op- mHHBRI leidingsprogramma en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief C.V., kunt u binnen 10 dagen na verschijningsdatum richten aan de heer F. Torrente, Personeelsfunctionaris, Parallelweg 20, 4878 AH Etten-Leur. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: tel. (076) 508 0317. VERSLUIS TOTAL OFFICE EQUIPMENT Ruim 50 jaar gespecialiseerd op het gebied van Total Office Equipment, met vestigingen in Breda, Amsterdam en 's-Hertogenbosch. Specialist in verkoop en advies van onder andere hardware Hewlett-Packard Compaq IBM Toshiba software Novell Exact Microsoft Tot onze relaties rekenen wij multinationals, banken, semi-overheid, vrije beroepen alsmede het midden- en kleinbedrijf. ALLES VOOR KANTOOR... etl tflllis Ettensebaan 21 4813 AH Breda 076-5223560 Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een ENTHOUSIASTE VERKOPER BUITENDIENST VOOR SOFT- EN HARDWARE (M/V) De functie: het onderhouden- en het uitbreiden van onze relatiekring advies en verkoop van genoemde productenwaarbij de nadruk ligt op de logistieke en administratieve softwarepakketten van Exact en personal computers. Profielschets: Minimaal MBO opleidingsniveaumet kennis van automatisering resultaat gerichte instelling commerciële feeling en doorzettingsvermogen representatief; leeftijd 25-35 jaar. Wij bieden: een afwisselende functie in een klein team; auto van de zaak; prettige werksfeer goede salariëring op basis van resultaten. Bent u geïnteresseerd, richt dan uw sollicitatie met uitgebreide c.v. onder vermelding van ref. VSH aan: Versluis Total Office Equipment t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 9560 4801 LN Breda VA Stichting "Het Hoog- huys" is een middel groot algemeen psychiatrisch zieken huis. Het verzorgings gebied van de stich ting valt samen met dat van het stads gewest Breda. Om haar regionale functie te vervullen, heeft de stichting vestigingen in Etten-Leur, Breda en oosterhout. De Ondernemingsraad van het Psychiatrisch instituut Het Hooghuys te Etten-Leur vraagt op korte termijn een vrijwilliger voor de functie van voor ca. 8 uur per week gedurende een periode van 3 Jaar zittingsperiode OR) De werkzaamheden liggen voornamelijk op informatief en administratief terrein. Functie-informatie: - het bewaken van afspraken m.b.t. diverse activiteiten van de Ondernemingsraad; - het opzetten en beheren van een informatiesysteem; - archivering interne verslagen; - Informatieve ondersteuning tijdens OR en overlegvergaderingen (een notuliste is aanwezig); - de werkplek is in Etten-Leur gevestigd. Wij vragen iemand: - met interesse en eventueel ervaring op het gebied van medezeggenschap; - die kan omgaan met het tekstverwerkingsprogramma WP 5.1 of bereid is zich dit middels training/scholing eigen te maken. Onkostenvergoedingen worden in overleg vastgesteld. De CAO (Ziekenhuiswezen) is niet van toepassing. inlichtingen: in te winnen op donderdag bij de heer Hendriks of de heer Tleleman, telefoonnummer 076-5026308. Schriftelijke sollicitaties: Binnen 14 dagen te richten aan Stafdienst Sociale zaken, van Bergenplein 39,4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vacaturenummer OR95-33. 0 PastoorvanKessellaan16, 4761 BH Zevenbergen, telefoon 0168-324050, telefax 0168-329518. De Stichting Gasthuis St. Joseph bestaat uit 4 instellingen, verpleeghuis Sancta Maria en 3 verzorgingshuizen, Huize Zevenbergen, St. Antonius Abt en St. Martinus, alle gevestigd in en rondom Zevenbergen. De instellingen werken onderling nauw samen. Het verpleeghuis Sancta Maria is een gecombineerd verpleeghuis met 192 bedden verdeeld over 6 afdelingen. De verzorgingshuizen beschikken over een capaciteit van 120 plaatsen. Binnen de Stichting zijn ruim 450 mensen werkzaam. De dienst Personeel, Organisatie Opleiding ondersteunt en adviseert in de Stichting, de directie en de diensten Behandeling en Begeleiding, Verpleging en Verzorging en Beheer. In verband met zwangerschapsverlof en mogelijk ouderschapsverlof is een tijdelijke vacature ontstaan voor de functie van minimaal 50% en maximaal 100% (duobaan) Taken: het verrichten van secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van alle medewerkers van de dienst P. 0. 0., zoals: het notuleren van besprekingen, uitwerken van verslagen en correspondentie, alsmede het zelfstandig opstellen van brieven, archiveren en kopiëren uitwerken van studie- en arbeidsovereenkomsten, het opstellen van hierbij aansluitende brieven en het toelichten van de overeenkomsten ervoor zorgen dat formulieren tijdig teruggestuurd worden zorgdragen voor personeelsgegevens en informatie ten behoeve van het geautomatiseerde personeelsinformatiesysteem en het personeelsdossier* het aan medewerkers verstrekken van informatie over diverse regelingen en procedures en indien nodig, doorverwijzen. Gevraagd: een MBO-dipioma richting personeelswerk of HAVO met een secretaresse opleiding op minimaal MBO-niveau, aangevuld met enige jaren werkervaring op een afdeling personeelszaken diploma WP 5.1 aangevuld met LOTUS kennis van personele procedures zoals beoordelingsprocedures en arbeidsvoorwaarden grote mate van zelfstandigheid en accuratesse goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Aangeboden: een tijdelijke aanstelling voor minimaal 4'/: maand (april t/m augustus), dit kan mogelijk verlengd worden met 6 maanden in verband met ouderschapsverlof salariëring conform de CAO-Ziekenhuiswezen, functiegroep 35 3.763,- bruto per maand bij een full-time dienstverband). Informatie: is te verkrijgen via Mw. L. de Bruijn, personeelsfunctionaris, tel. 0168-324050. Sollicitaties: voor 6 februari schriftelijk te reageren ter attentie van Mw. L. de Bruijn, personeelsfunctionaris, op nevenstaand adres. Hoge Steenweg 19 Postbus 3809 4800 DV Breda Telefoon: 076 - 522 29 90 Telefax: 076 -522 17 65 elektrotechnische groothandel b.v. Momenteel hebben wij de volgende vacature: VIB0 P0LIMEX elektrotechnische groothandel B.V. is een technische handelsmaatschappij opererend vanuit Breda. Helmond en Roermond, die zich toelegt op de verkoop en distributie van elektrotechnische materialen en componenten aan installateurs, industrieën en andere professionele doelgroepen. VIB0 P0LIMEX maakt deel uit van de GGB-groep. voor de vestiging Breda, Taakomschrijving: - Het in teamverband onderhouden van telefonische contac ten met onze relaties op technisch en commercieel gebied - In samenwerking met de rayonvertegenwoordiger onder houden en uitbreiden van de relatiekring. Gevraagd wordt: Energieke, praktisch ingestelde kandidaat met daadwerke lijke belangstelling voor technische commercie. Opleiding MTS Elektro/Elektronica en/of commerciële techniek. Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Studiebereidheid. Ervaring verkoop binnendienst in soortgelijke functie is een pre. Geboden wordt: Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid in een team van enthousiaste collega's. Goede werksfeer en ruim baan voor eigen inventiviteit. Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeen stemming met het gewicht van de functie. Sollicitaties binnen 14 dagen uitsluitend schriftelijk aan: VIB0 POLIMEX elektrotechnische groothandel B.V. t.a.v. de heer T.F.M. Dankers, Postbus 3809,4800 DV Breda. Deze vacature wordt begeleid door Van der Velde Werving j| i Selectie. s SEI/Rodelco importeert en distribueert hoogwaardige elektronica componenten en subsystemen van Internationaal gerenommeerde fabrikanten. SEPRodelco is operationeel in de Benelux vanuit vestigingen in Brussel en Breda en maakt deel uil van de handelsgroep Sonepar Electronique International. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging in een technisch commerciële markt? Wij zoeken ambitieuze voor het totale assortiment van Sharp, ST, Hewlett-Packard en Motorola. Spreekt de volgende uitdaging u aan? onderhouden van de contacten met uw Duitse collega's; aansturen van de verkopers en organiseren van alle activiteiten ter ondersteuning van de verkoop; beheer over de u toegewezen produktgroepen en past u binnen het profiel? commercieel, gedreven en ambitieus; communicatieve vaardigheden in Nederlands, Engels en Duits; in staat zaken administratief goed op orde te krijgen; voldoende technische kennis op MTS-E niveau. dan bieden wij u het volgende: doorgroeimogelijkheden in een sterk op de toekomst gerichte handelsonderneming: een prima werksfeer in een jong en enthousiast team; goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden; met zowel interne, als externe trainingen bij onze buitenlandse leveranciers, wordt u de beste en bereikt u het beste resultaat! Hebben wij uw interesse gewekt? Onze deuren staan NU voor u open. Uw gedrevenheid blijkt uit uw snelle, schriftelijke sollicitatie met C.V., die u richt aan mevrouw S.C. van Veen, Hoofd Personeelszaken. SEI/Rodelco B.V. Takkebijsters 2 Postbus 6824 4802 HV Breda Tel.nr. 07 6 5 7 22 700 „De Wijngaerd" is naast een verzorgingshuis met 72 bewoners en 59 aanleunwoningen een ontmoetingsplaats voor ouderen in Made. Bij de overgang naar de AWBZ in 199/ wil „De Wijngaerd" nog meer dan nu al het geval is zorg op maat leveren. Vanuit het centrum zal de zorg gecoördineerd worden voor zowel intramurale zorgbehoevende bewoners als voor bewoners van de aanleunwoningen. Daarnaast wordt gestreefd naar een uitbreiding van het extramurale zorgpakket. Wij zijn op zoek naar een (full-time dienstverband) die vanuit een grote betrokkenheid leiding geeft aan de zorgontwikkeling m onze organisatie. Functie-informatie Het hoofd verzorging en verpleging is verantwoordelijk voor de rechtstreekse leiding aan het verzorgend en verplegend personeel. Als plaatsvervanger van de directeur neemt hij/zij beslissingen op het gebied van zorg, wonen et dienstverlening, zowel öp uitvoerend als beleidsniveau. Hij/zij stuurt het zorg proces en schept hiervoor de voorwaarden in de organisatie. Functie-eisen - een HBO-opleiding op het gebied van zorg/verpleegkunde; - aantoonbare managementkwaliteiten, met de nadruk op organisatiever mogen; - uitgebreide kennis van en ervaring in (bij voorkeur ouderen)zorg en ee duidelijke visie hierop; - een sterke energieke persoonlijkheid die zakelijkheid en sociaal voelend heid weet te combineren; - affiniteit met de doelgroep die zich uit in een bewonersgerichte instelling* - uitstekende sociale vaardigheden; - leeftijd tussen de 35 en 40 jaar. Arbeidsvoorwaarden De aanstelling is in eerste instantie voor bepaalde tijd en wel voor de van één jaar. Na gebleken geschiktheid wordt deze omgezet in een verband voor onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden en het salaris z') gebaseerd op de CAO-bejaardentehuizen. Het salaris bedraagt maxim 5.021.- (schaal 10). Afhankelijk van de ontwikkelingen behoort een hoge inschaling in de toekomst tot de mogelijkheden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de directeur van d® stichting, de heer F.M. Rebers, telefoon 0162-682250. Uw schriftelijke sol tatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan bestuur van stichting De Wijngaerd, p/a Cyclaamstraat 2a, 4921 JC Made- dienst' DES ZATERDAG 27 JAN Fax; 076-5.312.340, afd. Rubrieksai Postadres: De Stem, Antwoordnum| 4800 VB Breda, afd. Rubrieksadverf (geen postzegel nodig). Rubrieken 53 Mod 66 Audio/TV/Video 38 Mot 34 Auto ABC 69 Muz 32 Auto's 08 Onr< I 59 Baby en kleuter 54 Ople 56 Contacten 13 0pr<| 73 Boeken/literatuur 04 Pers! 39 (Brom)fietsen 82 Privi 49 Caravan/kamperen/ 57 Rela campers 47 Spo 65 Computers (spel) 71 Tele- 80 Diversen 78Tek 70 Foto/film 79Tek| 28 Geldzaken 83 Tot u 23 Gereedschap/ 77 Uitg^| bouwmat. 01 Van 09 Gezondheid/welzijn 48 Vak: 22Haardhout 15Verl 26 Hobby/doe 't zelf 02 Veri 51 Huisdieren 72 Vei 67 Huishoudelijke app. 62 Wol 20 Kamers I8W01 53 In en om de tuin 14 Zoni 74 Kunst en antiek 40 Zon- 30 Landbouw en veeteelt 29 Zak: Fotokleintje Een Kleintje met foto/logo en/of afbi van foto/logo en/of afbeelding 20 ol 1 of 2 kolommen. Kleurkleintje Een kleintje met kleur in de Kleintjes onder de rubrieken: Te koop aangel roerend goed/Caravans/Kamperen Brieven onder nummer Als u wilt reageren op een adverten! nummer, vermeldt dan het briefnum en stuur deze naar: De Stem, Postb Breda t.a.v. afd. Brieven onder num OÓV/iOU u Afsluittijden 2 Dagen voor plaatsing 17.00 uur. C zaterdag: donderdag 16.30 uur. Tarieven Voor particuliere rubrieksadvertentie bon elders in deze Kleintjeskrant. Vc, brieksadvertenties: tariefkaart op aa vertenties onder nummer is de toesl B.T.W. De rubrieken 18 WoningruH, Privé/Clubs/06 en 84 Escortservice gen contante betaling en/of met leg plaatst. Na plaatsing ontvangt u de betaling is mogelijk d.m.v. een Euro kaart of een éénmalige machtiging Bij 3 ongewijzigde plaatsingen binn* van deze drie plaatsingen (niet de z: gratis. Als oudste bedrijf in d - is onze 40-jarige ervaring I bezoek onze showroom (ook vrijblijv Haven 6, Breda 076-5 Zeer scherpe prijzen. Brasschaatstraat 47, Breda, te Speciaalzaak in tapijttege Voorraad 165.00 Reeds vanaf 5,- Tevens Novilon, binnenzonwi Min. Nelissenstr. 37, Breda. Te n Te koop 1 nishut 40x12 mtr., geplasti 1 nishut 22x12 mtr., v Galvin BV _£guvereinstraat 8. Oosterhout. Wasmachine een Drogers v.a. 399,-, koelkast wasautomaten v.a. 599,-, stof2 Ook voor; reparatie e Goed, goedkoop en (jieuwediepstr. 1 Terneuzen. T< M,, Hooderden kussens op 00k voordelige bankstellen, Joop Brugel, winkel Gini Breda, 076-5148563. Vrijblijvei °°MiSch.uren en repareren van Massief eiken al v.a. 57.75 Allerheiligenweg 81f Bel vrijblijvend 076-56

de Stem | 1996 | | pagina 46