GOED NIEUWS VOOR HUISEIGENAREN Centraal Beheer Snel een offerte (055) 579 80( GRATIS GESCHENK Jacobs Breda El kristal 1Extra uitgebreide dekking 2. 35% besparen 3. Gegarandeerd nooit meer onderverzekerd 4. Nieuw voor oud 5. Veel risico's zijn gedekt 6. 24-uurs service en gratis reparatie 7. Eenjarige polis 8. Maandbetaling 9. Geen administratiekosten 10. Tot f 1 .OOO.OOO,- particuliere aansprakelijkheid Meer dan 100.000 prijsbewuste huiseigenaren kozen om deze 10 redenen al voor de Huiseigenarenverzekering van Centraal Beheer. Als u ook een hoge kwaliteit huiseigenarenverzekering wilt waarmee u waar voor uw geld krijgt, vraag dan vandaag nog uw gratis offerte aan. U heeft niets te verliezen maar wel veel te winnen! Complete bescherming De Centraal Beheer Huiseigenarenverzekering combineert in één polis de verzekering voor het huis, de inboedel en de particuliere aansprakelijkheid. Ik woon in Delft en betaalde f 530,- voor m'n verzekering. Bij Centraal Beheer betaal ik nu f 410,-. Een besparing van f 120,- en dat elk jaar weer. Was ik maar eerder naar Centraal Beheer overgestapt. De volledige inboedel is nooit meer onderverzekerd. Tot f 150.000, - is er dekking voor de spullen die u al heeft en die u in de toekomst aanschaft. Wij regelen het opzeggen van uw huidige polissen Het huis is gedekt tegen allerlei gebeurtenissen en ongelukken. Bij storm schade aan het huis is er altijd een gering eigen risico. Ook het huis is nooit meer onderverzekerd. De particuliere aansprakelijkheid van u, uw gezin en uw huisdieren is wereldwijd gedekt tot maar liefst f 1.000.000,-. De schade aan ons dak was enorm. Centraal Beheer regelde snel een vakbekwame repara teur en het dak was binnen 2 dagen volledig gerepareerd. En de nota ging rechtstreeks naar Centraal Beheer. Bespaar tot 35% Door deze gecombineerde 3-in-1 polis en door rechtstreeks zaken te doen met Centraal Beheer kunt u veel geld verdienen. U kunt tot wel 35% besparen. Geld-terug-garantie Als u om welke reden dan ook de polis wilt opzeggen kan dat binnen 14 dagen. Eventueel betaalde premie krijgt u dan volledig terug. De Verzekeringsmaatschappij uit Apeldoorn Als u binnen 3 weken uw offerte aanvraagt sturen wij u gratis dit lederen sleutel-etui. Het heeft 2 extra vakjes voor het opber gen van geid. Zo heeft u uw huissleutels en uw kleingeld altijd samen op zak! m t GRATIS EN VRIJBLIJVENDE OFFERTE 3 3 I (overige ruimten niet meerekenen) =3 X I I 1 De 10 redenen om JA te zeggen tegen de Huiseigenarenverzekering van Centraal Beheer de voordeligste winkel voor geluid, (JBE polit nu vanaf liesbosstraat 14 Breda/Princenh Als u de Centraal Beheer Huiseigenarenverzeke- ring heeft, kunt u gerust zijn. Uw inboedel en uw huis zijn geheel gedekt en uw gezin is ook verzekerd. Door deze 3-in-1 verzekering en door rechtstreeks met ons te werken kunt u vergeleken met uw huidige, afzonderlijke polissen tot 35% op de premie besparen. Uw inboedel is automatisch tot f 150.000,- nooit meer onderverzekerd. Een hoger bedrag kan natuurlijk ook. De meeste gestolen en beschadigde spullen worden lang op basis van de nieuwwaarde vergoed. Dus zelfs als de kosten om iets te vervangen enorm zijn gestegen, is er nog dekking. Deze extra uitgebreide Huiseigenarenverzekering geeft u volledige gemoedsrust. Diefstal, brand, inbraak, storm, bijna elke gebeurtenis is verzekerd. Deze waardevolle verzekering kan u behoeden voor een financiële strop. Bij schade hoeft u alleen maar onze Schadeservice te bellen. Zonodig kunnen wij binnen 1 uur voor een reparateur zorgen. Naar de nota van de repara teur heeft u geen omkijken, die gaat rechtstreeks naar ons. r-— De polis wordt automatisch verlengd en loopt slechts 1 jaar en geen 10 jaar zoals elders meestal gebruikelijk. U kunt de premie per maand, per kwartaal of per jaar betalen. Dus naast het feit dat u waar voor uw geld krijgt, bieden wij u ook flexibele betalings voorwaarden. Bij Centraal Beheer betaalt u geen polis- of admini stratiekosten. Nog meer voordeel dus. Dit is nog een reden waarom u beter af bent met Centraal Beheer. De aansprakelijkheid van u, uw gezinsleden en zelfs van uw huisdieren is wereldwijd gedekt tot maar liefst f 1.000.000,- per gebeurtenis. Als u om onze service en lage premie wilt over stappen naar Centraal Beheer dan helpen wij u uw verschillende verzekeringen op te zeggen op het moment dat dat kan. Onze vriendelijke en professionele medewerkers doen dat graag voor u. Zij zorgen er ook voor dat de Centraal Beheer Huiseigenaren verzekering precies op tijd ingaat. Perfecte service dus. 'i Tfineqmcnasci 9'. Voor uw vrijblijvende offerte kunt u de coupon invullen en opsturen. Wilt u supersnel een offerte, bel dan Op werkdagen van 08.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 09.30 tot 16.30 uur. i i f i t i i i i t i I I i i i JA, stuurt u mij een gratis offerte waaruit blijkt hoeveel ik kan besparen. Naam/Voorl.: Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon privé: Geboortedatum: Burgerlijke staat Gezin Gegevens over uw woning Soort woning: werk: man vrouw O Alleenstaande D Samenwonend O flat/appartement D andere woning, nl. Herbouwwaarde, incl. bijgebouwen of het bedrag waarvoor uw huis nu verzekerd is: Soort dak: Pannen/mastie Bouwaard muren: Steen/beton Hout Waarde inboedel hoger dan f 150.000,-7 nee f H Riet D anders nl. Houtskelet anders nl. Aantal slaap-, werk- en/of hobbykamers: Wilt u tevens een glasverzekering? Adres: Postcode/plaats: ja, nl.f 150.000,- l f ja nee 'Een Ajacied doet zijn jasje niet uit,' zei Michael van Praag deze week. Er was hem om een mening gevraagd over het gedrag van Winston Bogarde. Dat het eigen lijk veel te koud was geweest, daarop doelde de Ajax-voorzitter niet. Bogarde had zich doof moe ten houden, vond Van Praag, toen na Sparta-Ajax twee Rotterdam mers hun oude kennis voor tering- zwarte uitmaakten. De international dacht daar anders over. Hij had woedend zijn colbert uit getrokken en wilde de twee mispunten op hun gezicht slaan. Teringzwarte. In Span gen nog we). Zijn Span gen. Leeft u zich eens in in de wereld van Winston Bogarde. Hij is trots als een pauw omdat hij bij Ajax speelt. En als zó'n jongen trots is, dan is dat geen gewone trots. Mar co van Basten had het in een ander verband eens over 'het oceaangevoel' en die omschrijving benadert de diepgang van Winstons trots. Het is van een intensiteit waar een kankerblanke nooit ook maar enig besef van zai hebben. Die geven doorgaans, zeker als hun voorouders zich ooit bekeerden tot de inzich ten van Calvijn, veel min der ruimte aan hun gevoelens dan tering- zwarten gewoon zijn. Gelukkig ben ik een kan kerblanke met een katholieke achtergrond. Wij, over het algemeen stiekem, onbetrouwbaar en drankzuchtig, nemen het niet zo nauw met onze eigen regels. Maar lees er het oeuvre van de Jan Wolkers-generatie op na. Deze dominees- kinderen hebben zich twintig jaar lang een ongeluk gebeeldhouwd en geschreven om van hun beklemmende bekrompenheid af te komen. Een is er zelfs jurken gaan dragen om weer enigszins in balans te geraken. Daar heeft Winston allemaal geen last van. Maar zijn trots speelt hem nu parten, men heeft er last van. Hij leeft in weelde en verborg dat niet. Zoals een potloodventer zijn regenjas kan opentrekken, zo onverwacht zwaaide Winston zijn juwelen op tafel, ledereen mag weten dat het goed met hem gaat. Hoe jammer is het daarom, dat zulk gedrag ongepast is in zijn nieuwe wereld, de wereld waar naar hij hunkerde. Hij behangt zich met goud en ook ik keek raar op toen ik hem voor het eerst zijn glimmerwinkel zag oppoetsen in het spelershome van De Meer. Hij mocht ook graag eens vanuit de kleedkamer een draagbaar bel letje plegen, maar dat kan ook al niet meer. Kreeg hij voor op zijn donder van Danny Blind. Dus laat hij die telefoon in zijn zak zitten en zijn goud verstopt hij tegenwoor dig zeer geraffineerd onder peper dure coltruien. Winston heeft keihard geknokt om te komen waar hij nu is. Als hij geen voetballer was geweest, dan had hij nu met een spuit in zijn arm in een goot gelegen. Dat ver- haa; hadden zijn kwelgeesten rondgestrooid. Zoiets raakt Wins ton want zijn circa dertien broers en zijn enig zusje trekken zich op aan hem. Hij is het boegbeeld van de hele familie. Mooi toch. haat die Winston nou lekker. Lach om die gekke grote kerel met die brede ver vooruitstekende kin. Het js sen mooi figuur vol emotie en barstend van trots. Kijk er dan niet naar als het irriteert. Winston "oef: toch niet zo'n in zichzelf gekeerde, al het zwarte leed van e wereld met zich meetorsende der, a's Stanley Menzo te wor- Winston, trek in het vervolg nóg sneller je jasje uit. Chris van Nijnatten (alleen invullen indien afwijkend van eerder genoemd adres) S.v.p. de bon invullen en opsturen naar Centraal Beheer, Antwoordnummer 55,7300 VB Apeldoorn. Een postzegel is niet no# De Verzekeringsmaatschappij uit Apeldoof

de Stem | 1996 | | pagina 12