Louis de Koning weg bij Erotic ?Ztee tnztt S< B2 Kees Zuidweg een waardig tennisambassadeur Smickel riant op kop bij teamwedstrijden RIJMENJJJXJdET LAND VAN H Wielrenner stapt op uit onvrede over werk en trainingsfaciliteiten DESTEM SPORT ZEELAND Arnold Polderman Nederlands kampioen langlauf Voorzitter van de KNLTB Zeeland bestuurt op diplomatieke wijze Martijn Mortier snelt naar goud SPORTNIEUWS KORT Jo Leeraert zesde in driebandenstrijd Hontenisse te sterk voor jeugdselectie Schelde Top Toernooi in Zierikzee Ivo Wouters verlengt contract Zwemduels in Oostburg en Terneuzen BILJARTEN Het boek is verkrijgbaar voor slechts ƒ17.50 Bij de Stem-kantoren in Hulst en Terneuzen. WOENSDAG 24 JANUARI 1996 poor Eddy de Schrijver Hilversum/Zwartewaal - Louis de Koning, het raspaard- je van de Erotic Discount Centre-ploeg met overwinnin gen in de Gasbeltoer en de Ronde van Overijssel, maakt geen deel meer uit van de Erotic Discount Centre forma tie. De Koning is uit onvrede over onder meer het werk en de trai- ningsfaciliteiten opgestapt. Joop de Jonge, directeur van Sanderei- jn BV, hoorde De Koning maan dagavond per telefoon nauwe lijks een halve minuut vanuit de zaak in Hilversum aan. En dat was alles. De Koning over zijn vertrek: „Ik heb vorig jaar erg veel reclame gemaakt voor de ploeg. Ik kreeg drie dagen werk hier in Hilver sum. Niet ideaal, want ik blijf hier twee nachten slapen. Dan moet ik om de week op zaterdag werken. Dat houdt in dat ik geen goede voorbereiding heb op het seizoen. Als sponsor wil je toch reclame hebben. Nou, ik weet zeker dat mijn resultaten er onder zouden lijden. Ik moet der tien uur op mijn benen staan. Elke wielrenner weet dat dat het slechtste is wat je kunt doen als renner." Contract Het huwelijk tussen Erotic en De Koning leek eerst een vervolg te krijgen. Er lag een contract klaar voor De Koning. „In november heb ik met Joop de Jonge gespro ken en heb hem gezegd dat ik meer trainingsfaciliteiten wilde hebben. Dat zou geregeld wor den, maar daar heb ik nu niks van gemerkt," aldus De Koning. „Kijk," vervolgt hij, „bij andere ploegen kun je nog eens wat extra's krijgen. Dat was nu niet mogelijk. Er moet wel brood op de plank. Ik heb de verantwoor ding voor een gezin." De Koning moest drie dagen in de week onder meer filmpjes draaien voor zijn werkgever. „Het was eigen lijk de eerste keer dat ik echt moest werken. Het is geen zwaar werk hoor, maar ik heb dat nooit gekend. Beroepsrenner gewor den, veel van huis. Een apart wereldje. Dit is helemaal anders. Maar ik blijf erbij dat ik niet optimaal zou kunnen presteren met deze baan. Dat moet mijn sponsor ook willen begrijpen." Volgens De Koning heeft hij nog geen contact met andere ploegen. „Er is wel gebeld, maar dat houdt nog niet in dat je direct ja zegt. Ik stop bij deze baas, want ik zit nog in mijn proeftijd. Ik laat het alle maal op me afkomen. Of Joop de Jonge zou nog met een goed voor stel moeten komen. Dan wil ik best de zaak nog eens bekijken." Naast De Koning haakt ook Farenhout af. Die wil voor de wielervereniging Zeeuws Vlaan deren uitkomen. Volgens Ap den Doelder, pr-man van de stichting Bevordering Zeeuwse Wieler sport, zullen zowel De Koning als Farenhout niet voor een andere club uit mogen komen omdat ze op de zogenaamde Behoudlijst staan. De Koning ontkent dat. „Ik heb een contract getekend toen Rinus Verboom ploegleider was en daar heb ik een verbintenis mee. Trou wens, ik vind het allemaal zo'n gezeur. Je bent amateur, dan ga je toch niet over zulke dingen beginnen. Het is bij Erotic ver keerd gegaan toen Rinus weg is gegaan. Vanaf dat moment begon iedereen zich met de zaken te bemoeien. Vogelaar, ja wat moet ik daar van zeggen. Dat is ook een aparte, maar normaal gesproken zou ik mijn eigen weg wel gegaan zijn." Vrienden Volgens Den Doelder heeft Farenhout een contract voor dit seizoen getekend en daar houdt Erotic Farenhout aan. Farenhout heeft het al lange tijd niet meer naar zijn zin bij Erotic. Mol en Timmermans zijn vrienden van Farenhout en zij verlieten Erotic. Nu De Koning ook geen deel meer uitmaakt van de Erotic- ploeg wil Farenhout dus ook niet meer. Het kan niet veel slechter, zo vlak voor een ploegenpresentatie in Au Port in Philippine. „Dat valt allemaal best mee. Ik blijf erbij dat we in de breedte versterkt zijn met mannen als Marcel van der Vliet en Henk van Hees. Daarnaast komt er nog verster king. Er lopen nog genoeg goede renners rond die nog nergens onderdak hebben gevonden, maar iedereen wil van de situatie profiteren. We zijn nog in onder handeling met enkele renners. Ik hoop dat we die nieuwe namen op de ploegenvoorstelling kunnen bekend maken," aldus Den Doel der. Ramsau - Arnold Polderman werd in het Oostenrijkse Ramsau nationaal kampioen langlauf bij de gehandicapte sporters. De 43- jarige, visueel gehandicapte sportman uit Axel werd begeleid door de Vlissinger Edward de Leng. De titelstrijd, waarin Polderman vorig jaar tweede werd, ging over vijf wedstrijden. Polderman en zijn begeleider wonnen zowel de marathon als de twintig kilome ter. Tweede plaatsen waren er op de biathlon, tien kilometer klas siek en vijftien kilometer skee- ting. De komende moet Polderman zich via de wedstrijden om de Alpencup zien te plaatsen voor het WK, dat eind februari in Zwe den wordt afgewerkt. De wed strijden voor die Alpencup vinden plaats in Zwitserland, ïkankrijk en Duitsland. Daarna kijkt de veelzijdige sportman uit naar de marathon van Rotterdam, waarin hij samen met Frank Verschorre de limiet hoopt te halen voor de Paralympics in Atlanta. Een archieffoto van Louis de Koning. In 1992 won hij tijdens de Ronde van Nederland de etappe in Haaksbergen. foto anp Door Henk van de Voorde Tholen - Kees Zuidweg is al ruim elf jaar voorzitter van de KNLTB Zeeland. Als een diplomaat leidt hij twee keer per jaar de districtsvergade ringen. De afgevaardigden van alle Zeeuwse tennisclubs kunnen dan hun zegje doen. Steevast hangt een gemoede lijke sfeer rond deze bijeen komsten. Geen 'spanningsvel den', geen verhitte discusies. De Zeeuwse tennisbond bevindt zich al jaren in rustig vaarwater. 7" TENNIS „Geweldige problemen hebben we nooit gehad. De groei van het aantal KNLTB-leden is positief. De districtsvergaderingen zijn Prettige bijeenkomsten," aldus Zuidweg. Ware het niet beter als "et wat meer zou 'stuiven'? De Praeses hoeft over het antwoord uiet lang na te denken. „Je kunt het niet opzettelijk mis laten gaan." Alvorens Zuidweg algemeen- voorzitter van het districtsbe- s'uur werd, was hij een drietal jaren voorzitter van de geselec teerde jeugd binnen dit bestuur, tevens heeft hij gedurende negen jaar Zeeland vertegen woordigd binnen het landelijke "«stuur van de KNLTB. "W november ben ik twaalf jaar voorzitter. Ik streef niet naar een ^-jarig-jubileum. Ook een Periode van vijftien jaar voorzit- erschap zal ik niet volmaken, et besturen heeft me wel veel eugde en plezier gegeven. Veel ensen heb ik er door leren ken- en, veel goeie vrienden 8 Maakt, ook buiten Zeeland, at heeft gezorgd voor meer- uarde in mijn leven. Iedereen omt op zijn werk wel spanningsvelden tegen orkt vaak ontspannend eens Sport Die jjtlspanning ervaar ik ook bij Jostuurswerk: --«^werKzaamheden. onnis is zoals bekend lange tijd 7,j!'tbtaire sport geweest. Toen t'™eS destijds tot het dis- tJ1®bestuur toetrad bevond de 5r T^de van Nederland uitge- e'ue sport zich in een soort Kees Zuidweg, praeses van de Zeeuwse tennisbond. overgangsfase. „Ik wil niet zeg gen dat er een regentenmentali teit heerste, maar langzamer hand is alles toch wat democra tischer geworden. Vroeger stond het bestuur boven de rest. Dat willen wij absoluut niet. We hebben leuke districtsvergade ringen. Vroeger was dat wel eens anders. Dan dacht je wel eens 'als die en die maar niet komt'." Van Pamelen Na het aftreden van penning meester Arnold van Pamelen en secretaris Guido Verstraeten is het aantal Zeeuws-Vlamingen in het Zeeuwse tennisbestuur tot nul gereduceerd. „Zeeuws-Vla mingen moeten er weer wel inkomen. In mei treedt Moerland (hoofd opleidingen) af. De bedoeling is dat er dan iemand uit Zeeuws-Vlaanderen wordt gekozen. We zijn nog op zoek naar geschikte kandidaten," legt Zuidweg uit. Het terugtreden van Van Pame len - de West-Zeeuws-Vlaming heeft zich jarenlang ingezet voor tennissend Zeeland - is altijd wat 'mistig' gebleven. Toen deze krant op de districtsvergadering naar een toelichting vroeg omtrent zijn vertrek antwoordde het bestuur ontwijkend met de woorden 'dat de heer Van Pame len vanavond niet aanwezig is en dus niet kan worden toegespro ken'. Nu, bijna een jaar later, laat voorzitter Zuidweg iets meer los: „Arnold van Pamelen heeft een aantal jaren deel uitgemaakt van het bestuur en heeft in Zeeuws- Vlaanderen veel werk als bonds- gedelegeerde verzet. Laat ik zeg gen dat het op een bepaald moment intern niet meer zo mar cheerde in het bestuur zoals het geweest was. Was hij in mei '95 op de vergadering geweest, dan had ik hem bedankt voor bewe zen diensten, maar dat hoefde voor hem niet. Moerland treedt binnenkort af omdat zijn vrouw Ria inmiddels het districtsbu reau leidt. Dat is een betaalde baan. Dan is het geen goede zaak als haar man in het bestuur zit. Voorheen leidde Diny Steenstra het districtsbureau. Haar over lijden - ik heb met haar vijftien jaar samengewerkt - is een ver drietige zaak." Visie Binnen de toekomstvisie van de KNLTB Zeeland wil Kees Zuid weg een aantal zaken benadruk ken. „De communicatie vanuit het district naar de verenigingsbe sturen moet toch nog wat beter verlopen. Nu is het zo dat toege zonden informatie vaak te lang blijft liggen bij de secretariaten, terwijl deze zo snel mogelijk naar de juiste mensen moet. Bij voorbeeld naar de mensen van 'wedstrijdtennis' of naar belang stellenden voor cursussen. Zo organiseert de bond ééndaagse kadercursussen voor competitie leider of toernooiorganisator. We zijn van plan om op een speelse, informele manier de contacten met de verenigingsbe sturen te verstevigen. Daarom gaat (een delegatie van) het dis- trictsbestuur bij deze besturen 'op bezoek'." De afnemende interesse voor de Zeeuwse tenniskampioenschap pen zit het districtsbestuur eveneens niet lekker. „Deze wer den afgelopen zomer in Middel burg gehouden. Er was een tegenvallende deelname in de B- klasse. Misschien is het tijdstip, net na de competitie, niet goed. Begin september zou misschien beter zijn. De Zeeuwse indoor kampioenschappen (deze gaan 5 februari van start) kennen meestal wel een behoorlijke deelname. Ja, misschien is ron- degeld net als bij het toernooi van TV Goes een idee. Wellicht moet gedacht worden aan een soort 'masters' net als in andere districten. Via een circuit van regionale B-toernooien en even tueel één gezamenlijke hoofd sponsor zou men zich daarvoor kunnen kwalificeren." Anticiperen Kees Zuidweg is geboren en getogen in Heinkenszand, maar woont tegenwoordig in Tholen. Aan de Rijks Scholengemeen schap, vroeger Rijks-HBS in Bergen op Zoom, is hij al 27 jaar docent Nederlands. „Ik ben nu bijna 59 jaar. Ik tennis vanaf mijn 39e. Daarvoor heb ik gevoetbald in het eerste van Heinkenszand. Het leuke is dat je op de tennisbaan veel oud voetballers ontmoet. Technisch niet zo goed, maar ze hebben een geweldig zicht op de bal en kun nen goed anticiperen. Zelf ben ik Dl in het enkelspel en C2 in het dujj .vl. Mijn techniek is zeer gebrekkig. Oud-districtstrainer Jan-Willem Visser zij destijds tegen mijn zoon die in de fa. straining zat: 'als je de servi ce oefent moet je niet naar je vader kijken'..." Zuidweg vindt de tennissende jgir_ belangrijk, maar net zo veel waarde hecht hij aan de steeds groter wordende groep oudere tennissers. Volgens hem Ij. .jen er in het verlengde van dé'ze 'vergrijzing' mogelijkheden voor de 55+-competitie en de Zeeuwse veteranenkampioen- schappen. „Tennis is een schitterende sport die je tot op hoge leeftijd kunt spelen," besluit Kees Zuidweg als een waardig tennisambassa deur. Van onze atletiekmedewerker Zwolle/Gent - Martijn Mortier van RKHAV pakte tijdens de Oostnederland se indoorkampioenschap pen in De IJsselhal in Zwolle het goud op de 50 meter. Het talent uit de 'Piet Lossie-school' deed dit met een nieuw clubre cord. Na de winst in zijn serie (6,28) verbeterde hij in de finale nog maar eens het oude clubre cord, dat sinds 1991 met 6,33 op naam van zijn broer Erwin stond. Hij won die finale in 6,22. Zijn clubgenoot senior William de Blok presteerde eveneens knap in de Overijs selse hoofdstad. Op de 50 meter werd hij tweede in zijn serie in 6,35. In de halve eind strijd werd hij tweede in de nieuwe persoonlijke record tijd van 6,34. Op de 400 meter verbeterde hij in de serie zijn eigen clubrecord. Hij won zijn serie in 51,2. In de finale eindigde hij als vierde in 51,4. Zijn oude clubrecord dateer de van vorig jaar toen hij 51,62 op de klokken bracht. De RKHAV-jeugd was ook present in de Gentse Expo hal. Bij de D-junioren waren er twee persoonlijke records voor Ivo Vlaeminck. Dit op de 60 meter (10,12) en het hoog springen (1,00 meter). Jeroen de Theye, eveneens D-junior, liep de 60 meter in 9,91 en sprong 1,15 meter hoog. C- junior René Hellebrekers liep de 60 meter in 9,37. Op de 200 meter realiseerde hij een tijd van 30,42 en bij het versprin gen kwam hij tot 4,20 meter. A-junior Roland Lakee liep op de 200 meter een persoon lijk record. Dit met een tijd van 25,60 seconde. Zondag 28 januari trekt Piet Lossie naar Den Haag om met het viertal Stefan de Block, Roland Lakee, Michiel Willa- ert en William de Blok een aanval te doen op het Zeeuw se record op de 4 x 200 meter. Hoogerheide - Jo Leeraert van de biljartvereniging De Steense Carambole uit St.-Jansteen en zelf woonachtig in Hulst eindigde op de zesde plaats in het gewestelijk kampioenschap derde klasse driebanden groot biljart van Zuid-Nederland. In biljartzaal De Panneschuur in Hoogerheide begon Leeraert matig met drie verliespartijen, maar won daarna twee partijen eh speelde eeii keer remise. Hij eindigde met vijf matchpunten, een algemeen gemiddelde van 0,347 en een hoogste serie van zes car amboles. Jan Rijk van DOS Overzande werd vierde met acht matchpunten, een moyenne van 0,507 en een hoogste serie van zes. Arjo Hollestelle van ALM Goes werd zevende met vier match punten en een algemeen gemiddelde van 0,430. De titel ging naar Florent Janssen uit Bergen op Zoom. Hij won zes partijen en scoorde het naar maatstaven van deze klasse uitzonderlijk hoge moyenne van 0,690. Kloosterzande - De Bl-junioren van de voetbalvereniging Honte nisse waren een maat te groot (7-1) voor de Zeeuwse voetbalselec tie jongens tot 13 jaar. Vooral fysiek domineerden de twee jaar oudere Hontenisse-spelers dit duel. Dat kwam zeker tot uiting voor het doel waar Hontenisse BI veel slagvaardiger was. Niette min sprak afdelingstrainer Jan van Loon van een nuttige oefen wedstrijd voor de Zeeuwse jeugd. Bij rust was het 3-0 en pas bij de stand 6-0 scoorde uitblinkertje Wout Kolijn van Terneuzen tegen. De doelpunten van Hontenisse BI werden gemaakt door Jeroen van Bunderen (3x), Alain Joos (2x), Ralf de Frel en Barry van Meele. Het duel Breskens Cl-Zeeland tot 12 jaar werd afge last. Zierikzee - In het snooker- en biljartcentrum te Zierikzee wordt van vrijdag 2 tot en met zondag 4 februari het Schelde Top Toer nooi driebanden afgewerkt. Aan deze officieuze titelstrijd van Zeeland nemen spelers van de drie Zeeuwse districten van de KNBB deel. Zeeuws-Vlaanderen wordt vertegenwoordigd door titelverdedi ger Eddy van Goethem van Den Ouden Arend uit St.-Jansteen, Jo d'Hooghe van GBC Groenendijk en Robin Claerhoudt van de Smickel uit Hulst. Laatstgenoemde is als invaller aan het deelne mersveld toegevoegd, omdat Berry Dallinga verhinderd was en Cees Wissel van deelname afzag. Voor het district Walcheren en De Bevelanden komen Tonny van Iwaarden (ONDA Krabbendij- ke) en Wim Brinkman en Jo Schuit (beiden VEG/ABV Oost-Sou burg) in actie. Het organiserende district Sehouwen-Duiveland vaardigt Richard de Bruin en Rinus Pankow uit Zierikzee af. De partijlengte bedraagt 40 caramboles. Terhole - Ivo Wouters uit Hulst heeft zijn contract als trainer van de voetbalvereniging Terhole met een jaar verlengd. Wouters trad vorig jaar in dienst van de paars/witte formatie die uitkomt in de tweede klasse van het afdelingsvoetbal op de zondag. Oostburg - Zondag wordt in de zwembaden van Oostburg, Ter neuzen, Kapelle en Vlissingen de vierde ronde van de Bonds- en Districtszwemcompetitie gehouden. Scheldestroom bindt als eni ge B-klasser de strijd aan tegen de C-klassers Koewacht en de Stormvogel. Voor de Stormvogel zit er nog een kleine kans op promotie in. Voor de eerste afdeling van het district komen in Vlissingen de Bevelanders, de Ganze en Luctor uit tegen Storm vogel B en strijden in Terneuzen de Schelde en Scheldestroom B tegen de Bruinvis, dat in de tweede afdeling aan de leiding gaat. De ploegen uit de tweede afdeling van het district Zuid, Stelle- duikers, Zeelandia, Zuidwester, Onderdak en Dolfijn 92, komen in Kapelle tegen elkaar uit. Van onze biljartmedewerker Hulst - De teamwedstrijden biljarten van het district Zeeuws- Vlaanderen van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond zijn in een vergevorderd stadium. In bepaalde klassen en spelsoor- ten is de strijd om de eerste plaats nagenoeg beslist. In de A-klasse driebanden groot biljart gaat de Smickel 1 riant op kop met een voorsprong van 11 punten op naaste concurrent HGL/KOT'86 1 uit Sas van Gent. Met nog enkele wedstrijden voor de boeg lijkt het onwaarschijn lijk dat dit team, bestaande uit Johnny Rottier, Rob Claerhoudt, Walter Mortier en Cor Verlinde, deze voorsprong nog uit handen geeft. In de Bl-klasse drieban den klein biljart is de situatie vrijwel identiek. Daarin voert GBC 1 uit Groenendijk, betaan- de uit Jo d'Hooghe, George en Angelo Joos en Karei van Meelen de ranglijst aan met een voor sprong van negen punten. Vooral omdat GBC 1 een wedstrijd minder heeft gespeeld dan de naaste belagers De Smickel en HGL/KOT'86 is de situatie voor dat team bijzonder rooskleurig. Spannender is het in de B2-klas- se driebanden. In die klasse staat (ADVERTENTIE) RUMEN UVTHE -.-'3 ■H DOOP frEe van oesa «OOFKASEN RONNY IVENS Je moet, als het dialect van het Land van Hulst niet spreekt, de tekst even op je laten inwerken. En soms is het wel enkele malen lezen voordat de frank valt. Toch neemt elke zaterdag, en dat al meer dan tien jaar lang, een grote schare lezers van dagblad De Stem de moeite om dat aanloopje te nemen. Het telkens weer nemen van die hindernis is misschien wel het grootste compliment dat volksdichter Free van de Schoofkas en illustrator Ronny Ivens uit Hulst kunnen krijgen. Want iedere schrijver en journalist weet hoe moeilijk het is de aandacht van de lezer te vragen als woorden niet toegankelijk lijken. Wie over de drempel stapt komt binnen in de kleurrijke gedachtenwereld van Free van de Schoofkas die met groot gevoel voor humor en een sterk relativeringsvermogen over alledaagse en ongewone gebeurtenissen in Zeeuws-Vlaanderen schrijft. De pentekeningen van Ronny Ivens beelden al die grote en kleine voorvallen zo treffend uit dat je als lezer soms het gevoel krijgt dat dichter en illustrator in één en dezelfde persoon verenigd zijn. Dat is overigens niet uitgesloten, want Free van de Schoofkas is een pseudoniem en alleen enkele redacteuren van De Stem kennen de ware identiteit van de volksdichter. Voor u ligt de derde gedichtenbundel van Free en Ronny, een keus uit de beste werken vanaf 1988. Juwelen van gedichten in Schoofkas-taal. Hof van Eede (Johan de Taeye, Fred Ballegeer, Alois van den Bunder en Jac van der Bliek) met slechts met 2 punten voorsprong op Ed Horemans uit Axel aan de leiding. In de B3-klasse is de strijd vrijwel beslist. ENZK uit Philippine (Albert van Leeuwen, Juliën van Hurk, Harry Wisker- ke, Wim den Hamer en Luc van Hecke) staat twaalf punten los. Enigszins open is de strijd in C2- klasse libre. Na de eerste compe titiehelft stond HGL/KOT'86 uit Sas van Gent met forse voor sprong aan de leiding. Het team bestaande uit Frank de Buck, Willy Billiet, Henk van Opzee- land en Carlo van Dam, heeft inmiddels in moeten leveren en ziet concurrent HBC/De Trouba dour uit Clinge tot op zes punten naderen. Zeker van de titel is De Smickel 7 in de C4-klasse. Dat team heeft maar liefst een voor sprong van achttien punten op KOT Terneuzen. STANDEN DRIEBANDEN A-klasse groot biljart: 1. De Smic kel 1 (Hulst) 43 punten, 2. HGL/KOT'86 1 (Sas van Gent) 32, 3. HGL/KOT'86 2 27, 4. 't Bier winkeltje (Terneuzen) 25, 5. SBC (Sluiskil) 21, 6. De Smickel 2 20 punten. Bl-klasse klein biljart: 1. GBC 1 (Groenendijk) 60 punten, 2. De Smickel 3 51, 4. HGL/KOT'86 50, 4. De Graanbeurs (Axel) 46, 5. Den Ouden Arend 1 (St.-Jansteen) 45, 6. CBC (Clinge) 38, 7. Concor dia (Terneuzen) 38, 8. KOT (Ter neuzen) 33, 9. SBC 31 punten. B2-klase: 1. Hof van Eede (Eede) 54 punten, 2. Ed Horemans (Axel) 52, 3. De Kastelein (Eede) 47, 4. 't Bierwinkeltje 36, 5. WBC 1 (Wals oorden) 35, 6. Den Ouden Arend 2 32, 7. GBC 2 26, 8. Dow (Terneu zen) 26 punten. B3-klasse: 1. ENZK (Philippine) 59 punten, 2. WBC 2 47, 3. DOS (Hoek) 44, 4. NASA (Axel) 42, 5. De Smickel 4 37, 6. CBC 2 35, 7. Den Ouden Arend 3 35,8. HBC/De Troubadour (Clinge) 33, 9. TMW (Sluis) 32 punten. LIBRE Cl-klasse: 1. CBC 47 punten, 2. HBC/De Troubadour 37, 3. Con cordia 37, 4. BW (Terneuzen) 27, 5. Ed Horemans 20 punten. C2-klasse: 1. HGL/KOT'86 53, 2. HBC/De Troubadour 47, 3. ABC (Breskens) 38, 4. Hof van Eede 37, 5. De Smickel 6 35, 6. De Smickel 5 28 punten. C3-klasse: 1. ABC 1 59 punten, 2. Ed Horemans 50, 3. ABC 2 34, 4. GBC 33, 5. CBC 22. C4-klasse: 1. De Smickel 7 61 punten, 2. KOT 43, 3. Hof van Eede 42, 4. HBC/De Troubadour 16 punten.

de Stem | 1996 | | pagina 13