Rüttchen Account Manager ADMINISTRATEUR Mercuri Urval parts-manager m/v ZEEU Dringende oproep: r.-k. leerkrachten Administratief medewerk(st)er MANPOWER NOTARIEEL MEDEWERKSTER met doorgroeimogelijkheden naar Key Account Manager Woningbouwvereniging Waalwijk projectcoördinator (m/v) CONSTRUCTIE BANKWERKER APK-KEURMEESTER MARK en WEERIJS Beschikt u over management kwaliteiten? DESTEM praktisch wtb'er als schakel tussen klant en produktie /71^ ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie Notaris Mr. A.E.M.G. Lanen FINANCIEEL MEDEWERKER m/v Mr. J.F.Th.A. van WESSEM Mr. W.J.G. LEUSSINK zoekt voor RECHTBANK DEN HAAG ZATERDAG 20 JANUARI 1996 DE STEM i I g gAlabastine Holland B.V. is onderdeel van het Engels concern Williams Holdings PLC en ontwikkelt, produceert en verkoopt een uitgebreid assortiment hoogwaardige reparatie- en onderhoudsprodukten voor huis, tuin en auto. Het kantoor te Rosmalen vormt de basis voor alle marketing- en verkoopactiviteiten in de Doe-het-zelf branche in Nederland en verzorgt de export naar andere Europese landen. De produkten worden onder de merknamen Alabastine en Hammerite ondermeer verkocht aan bouwmarkten, Doe 't goed. Doe 't Alabastine. breedpakketzaken, verf- en behangspeciaalzaken en ijzerwarenzaken. Wegens een interne m promotie binnen de verkoopdivisie in Rosmalen willen we graag in contact komen met een (m/v) De kandidaat U heeft een opleiding op MTS/HTS-niveau gevolgd en beschikt over relevante ervaring, opgedaan in een machinebouw- of machinerevisiebedrijf. Als 'doener' werkt u het best in een hectische omgeving, waarin commerciële overwegingen vaak dwingen tot wijziging in produktie-planning. U benr actief en klant gericht, enorm betrokken bij uw orders en in staat duurzame relaties op te bouwen met uw klanten. U kunt zich goed verstaanbaar maken in de Engelse en Duitse taal en uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. De functie U bent verantwoordelijk voor het complete traject van order tot en met afleve ring en bent daarbij bovenal aanspreekpunt voor een groep klanten. Onder meer schat u de produktieplanning in, maakt u schetsmatig tekeningen, volgt u de orderrouting op de voet en lost u, waar nodig, creatief knelpunten op. U houdt overzicht over de vele orders, die zich in verschillende stadia bevinden, en maakt intern waar wat u extern belooft/afspreekt. Behoud van een goede relatie met de klant (en met produktie!) is het uitgangspunt, waarbij levertijd het voornaamste spanningsveld vormt. Machinefabriek P. van der Wegen Zn. b.v. biedt u een: - zeer zelfstandige en verantwoordelijke baan binnen een dynamisch en uniek bedrijf in een specifiek en boeiend marktsegment: - functie die voor een belangrijk deel naar eigen inzicht kan worden ingevuld en met letterlijk onbegrensde mogelijkheden; - actiegerichte, praktische en technisch hoogstaande werkomgeving; - aantrekkelijk salaris met perspectief. Zeeland Rond verschi dagblad De Stem. B| Oggel, Peter van den gouwen. De redactie1 dingen, en niet op rijr] aanmerkingen belt ui Postbus 145, 4530 AC| Uw werkzaamheden: een commerciële studierichting. - U bent verantwoordelijk voor het Eventueel NimaB. onderhouden en ontwikkelen van - U heeft minimaal enige jaren een continue, winstgevende relatie verkoopervaring, waarna u bent met grootschalige accounts doorgestroomd naar een functie als (voornamelijk bouwmarktketens). (junior) account manager. - U stelt accountplannen op, waarin u Bij voorkeur in de doe-het-zelf- of de ondermeer initiatieven ontwikkelt foodbranche. met betrekking tot het produkten- - Prima communicatieve eigenschappen, assortiment, het schappenplan en Een resultaat- en servicegerichte de promotieplanning. instelling. Sterk analytisch vermogen. - In nauwe samenwerking met twee Zelfstandig en nauwgezet, service-merchandisers aan wie u - Kermis van automatisering o.a. leiding geeft, zorgt u voor de Lotus en Wordperfect. implementatie van de account- - Leeftijd: 28-32 jaar. plannen op de bouwmarktvloer. - U bewaakt de promotiebudgetten Alabastine biedt: en bent omzetverantwoordelijk. - Een zelfstandige en afwisselende - U rapporteert aan de Sales Manager baan binnen een succesvolle op DIY (Do-It-Yourself). groei gerichte onderneming. - Samenwerking met enthousiaste en V Gevraagd: ervaren medewerkers, die staan - Een opleiding op HBO-niveau voor kwaliteit en prestaties op basis b.v.k. afgerond in van teamspirit. Een informele sfeer. Korte communi catielijnen. De mogelijkheid om door te groeien naar de functie van Key Account Manager. Een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede pensioenvoorziening en een auto van de zaak. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen; (013) 468 6669. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Verpleegkundige: Interesse in een kennismakingsgesprek? Zo ja, stuur dan een korte brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 128.964011 naar Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Justiti De verbinding tus: Voor de zoveelste ke De kennismakingsgesprekken zijn gepland op 8 februari a.s. Ter versterking van ons team wordt gevraagd een full-time: Het bestuur van de Stichting Katho liek Onderwijs te Dordrecht is op zoek naar ten behoeve van de invallerslijst voor het r.-k. basis- en speciaal onderwijs in Dordrecht en omgeving. Bel voor het maken van afspraak en/of nadere informatie onder schooltijd: de heer J. Schuurmans, tel.: 078-6142562.' Echtpaar: We een talentvolle collega, die een aantal taken binnen het notariaat voor zijn/haar rekening gaat nemen. Met veel ervaring met WP 5.1, goede typevaardigheid, enige jaren kan toorervaring en een klantgerichte instelling. Als u degene bent, die zich aangesproken voelt door deze afwisselende job en u in een klein team, in een open werksfeer, met veel ruimte voor zelfstandigheid, deze verantwoordelijke taak op u zou willen nemen, schrijf dan uw sollicitatie met c.v. aan: Veilingweg 10, 4731 CW Oudenbosch. Voor meer informatie kunt u bovendien bellen en vragen naar Mevr. Mr. A. Lanen of Mevr. J. Olde Wolbers, telefoon: 0165-314350. Haas tegen andere ha; Kom dan eens praten over een interessante job! ZE WAREN er allemaa dag in Eeklo bij de offil van de regionale telj Ruulessen, de Horstra Rooijens, de ReijnsenJ vensen, de Doom] Boogerd-Quaak's, de R netjes. En nog veel mes Sterker: ze zorgden er maal voor om minsj maar zo mogelijk keren prominent in komen. 'Het is een schone dag| wist de Axelse filmma 1 Putter al bij de prodi zijn gelijknamige docul In Eeklo, meer precies I dio van de Oostvlaamsl AVS, was het dat -] select gezelschap toclJ dag ongetwijfeld oJ werd, met de ondertekl contracten, tevens el gezet van wat de Zen ming ingang maart 1 allemaal voor regiona J op zijn beeldscherm ka Niet om het initiatief vl nale televisie af te kral waarom zou Zeeuws! ren achter blijven bij 1 ontwikkelingen. Niet cl begin moeilijk is. m| behalve de aanwezig! alle Zeeuws-Vlaamse m ten -de échte, de voort! aankomende en vooral die denken het te zijl meer op. 'Hoe het grote Europ M schaal zijn doel niet ml letterlijk geciteerd- a van het voorproefje dl schrijdende televisie. J inzet verplicht, en dat 1 denken want beschl siert de mens. AVS I enkele jaren uit, maarl ra-opstelling bij voorl de belichting deed J meermalen zeer verse™ Autobedrijf Rüttchen BV is officieel dealer van Mercedes-Benz personen- en bedrijfswagens. Vanuit vestigingen in Breda, Tilburg, Den Bosch en Veghel worden de verkoop en service door een team van goed opgeleide specialisten verzorgd. Hierdoor opereren wij zeer succesvol in de markt. Voor ons personenwagenbedrijf, gevestigd aan de Zorgvlietstraat 1 te Breda, zijn wij op zoek naar een: Het waterschap Mark en Weerijs heeft als taak de zorg voor het kwantiteitsbeheer en alle daarmee samenhangende as pecten bedoeld in de Verordening waterhuishouding Noord- Brabant. Het werkgebied van het waterschap omvat een oppervlakte van 52.000 ha en strekt zich uit over 16 gemeenten of gedeel ten daarvan. De plaats van vestiging is Ulvenhout. De ambtelijke organisatie bestaat uit een administratieve en een technische dienst en telt thans 31 medewerkers. Binnen de afdeling Financiën en Personeelszaken van het water schap is ontstaan de vacature van Aartsenfruit B.V. is een modern en efficiënt werkend import- en exportbedrijf op het gebied van aardappelen, groenten en fruit (AGF). Aartsenfruit biedt haar afnemers - zowel in binnen- als buitenland -, vanuil haar vestigingen te Breda, Grubbenvorst, Enschede en St. Katelijne-Waver (B.), een breed assortiment. De belangrijkste aanvoer vindt plaats vanuit landen rond de Middellandse Zee. Moderne technie ken staan ter beschikking voor een snelle en efficiënte overslag van AGF-produkten. Tot de afnemers behoren de groothandel, exporteurs, supermarkten, gespecialiseerde AGF-detaillisterr en de ambulante handel. Door de snelle expansie van de laatste jaren zoeken wij ter versterking van onze financiële administratie een Naast de dagelijkse leiding over het magazijn waarbij een tweetal geroutineerde medewerkers behulpzaam zijn, zal de parts-manager op managementniveau gaan meedenken over de te volgen bedrijfsstrategie en hiernaar handelen. Kwaliteit, service-verlening en goed koopmanschap staan bij ons hoog in het vaandel. Om in deze functie goed te kunnen functioneren, waardoor doorgroeien in onze dynamische onderneming tot de mogelijkheden behoort, zult u naast after- sates/magazijn ervaring over een middelbare autotechnische vooropleiding (MTS Autotechniek - IVA) moeten beschikken. Uw leeftijd is ongeveer 35 jaar. met een opleiding op niveau en een gedegen brok praktijkervaring De functie: Nadat u bent ingewerkt krijgt u de dagelijkse leiding over de financiële administratie onder supervi sie van de controller. U maakt gebruik van de meest geavanceerde apparatuur. Deze functie vereist een positieve werkinstelling, waarbij vroeg beginnen en extra werkuren beslist geen probleem mogen zijn! Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met: - een afgeronde HEAO/SPD-opleiding: - ervaring in een vergelijkbare functie; - flexibiliteit en improvisatievermogen; - ervaring met IBM AS/400 en kennis van vreemde talen strekt tot aanbeveling; - leeftijd 25-35 jaar: - wonende in een straal van 30 km van Breda. Wij bieden u: een zelfstandige, verantwoordelijke baan in een modern, efficiënt werkend en steeds groeiend bedrijf; een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u iemand die deze functie als een uitdaging beschouwt? Schrijf dan een brief met c.v. aan: Aartsenfruit Breda B.V., Heilaarstraat 240,4814 NR Breda t.a.v, de heer A.C.M. Aarts. Functie-informatie/inhoud: 1. Het mede opstellen van de waterschapsbegroting met wijzigin gen en de meerjarenraming; 2. Het mede samenstellen van de jaarrekening; 3. Zorgdragen voor een adequate uitvoering van de financiële ad ministratie en het betalingsverkeer; jgjs|S$; 4. Uitvoeren van de salarisadministratie; 5. Het mede verzorgen van tussentijdse rapportages aan bestuur en management; 6. Zorgdragen voor informatieverstrekking ten behoeve van de be drijfsvoering richting management en budgethouders. Functie-eisen: - Hogere Beroeps Opleiding zoals daar zijn HEAO, SPD of HBDO met specialisatie Financiën en eventueel aangevuld met vakge richte cursussen; - Kennis van en ervaring met comptabiliteitsvoorschriften en ge automatiseerde administraties; - Ervaring in genoemde werkzaamheden om met een grote mate van zelfstandigheid te kunnen werken; - Goede contactuele eigenschappen, zowel mondeling als schrif telijk. Salaris en rechtspositie: Het betreft een full-time functie (38 uur), waarvan de bezoldiging zal plaatshebben op basis van schaal 7 of 8 van de salarisschalen waterschapspersoneel met een maximum van 4.844.00 bruto per maand (afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftiijd). Het betreft hier een nieuwe functie, waarvan het niveau t.z.t. wordt vastge steld door middel van functiewaardering. De Rechtstoestandrege lingen Waterschapspersoneel en de Interprovinciale Ziektekosten regeling zijn van toepassing. Algemeen: Nadere inlichtingen omtrent de functie kunnen worden verkregen bij het hoofd van de afdeling Financiën en Personeelszaken, de heer H.A. Kroezen, of bij de griffier, de heer R.A.M. van Arendonk, tel.nr. 076-5601515. Belangstellenden kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun schriftelijke sollicitatie richten aan het dagelijks be- stuür van het waterschap Mark en Weerijs, Postbus 123, 4850 AC te Ulvenhout. Indien u denkt aan deze profielschets te kunnen voldoen, zien wij uw sollicitatie met CV gaarne binnen 14 dagen tegemoet op het onderstaande adres. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.M. Looman, tel.: 076-5653950. Autobedrijf Rüttchen BV Breda Personenwagens t.a.v. de heer A.M. Looman Postbus 2050 4800 CB BREDA Rüttchen Groep De Woningbouwvereniging Waalwijk (29 medewerkers) beheert ca. 4700 ver- huureenheden in de gemeente Waalwijk. De verwachting is dat dit aantal de komende jaren aanzienlijk zal uitbreiden. Om haar klant- en marktgerichte benadering tot uitdrukking te brengen is het dagelijkse beheer ondergebracht in de afdeling Woonservice. Deze afdeling wordt ondersteund door de afdelingen Administratie en Algemene Zaken en door het Technisch Bureau. In verband met het vervroegd uittreden van de huidige functionaris zoeken wij voor het Technisch Bureau (3 medewerkers) een notarissen te Dongen UITZENDORGANISATIE Op hun kantoor is plaats voor een uitsluitend voor volledige werkdagen. Functie-eisen: - vooropleiding min. HAVO-niveau - aangevuld met een secretaresse-opleiding - leeftijd 18-25 jaar - het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken - stressbestendig Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan: Notariskantoor Van Wessem en Leussink Postbus 33, 5100 AA DONGEN De werkzaamheden bestaan uit het samenstel len, lassen en afwerken van halffabrikaten en chassis. Heb je minimaal een LTS-opleiding, er varing in een baan als constructiebankwerker, kun je goed lassen en van tekening werken? Dan ben jij wellicht de kandidaat die wij zoeken. Het betreft een baan voor lange tijd.' Ben je in bezit van het monteursdipioma én het diploma APK I en II, en ben je tevens bereid tot het verrichten van onderhoud aan aanhangers en opleggers? Wij zijn op zoek naar kandidaten tus sen de 25 en 30 jaar die op zoek zijn naar een baan voor lange tijd! Indien je geïnteresseerd bent in één van deze functies, neem dan zo snel mogelijk contact op met Manpower Uitzendorganisatie, Hof van den Houte 83-85, Etten-Leur, telefoon 076-5034006. U vindt ons in het Postkantoor. Waterschap Mark Weerijs Chaamseweg 18 Postbus 123 4850 AC Ulvenhout Tel. 076-60 15 15 Faillissement opgeheven wegens gebrek aan baten d.d. 17 januari 1996. F.94/295 V.V.T. Nieuwerkerk a/d IJssel B.V., ten tijde van de faillietverklr. kanth. te 4825 AV Breda, Hazepad 8B, KvK Noord-Brabant nr. 65409. Cur. was: mr. C.J.E.A. van Gorp, Sophiastraat 28, postbus 3404, 4800 DK Bre da, telnr. 076-5224381.

de Stem | 1996 | | pagina 24