Een jaartje in de schaduw' VERKOi 6Nog eenmaal naar de Spelen' et. Scheidende trainer Wilfried Bogaert wil klus bij Zaamslag netjes klaren ''Nederland wil zien dat ik op mijn bek ga Celtic speelt in Zeeland Europese motorcross-top naar Zeelandhallen Goes Wielerbonden praten over kalender trimmers x 60 pESTEM SPORT ZEELAND B2 t. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Het gevecht om Olympia-tickets SPORTNIEUWS KORT MTV'69 houdt turnkampioenschap Koekoek snelste Scheldesporter in Dikke van Dale verstevigt leidende positie DONDERDAG 18 JANUARI 1996 Lien uit de 306-reeks zonder slank geprijsd ij uw aandacht voor 29.995,-. geot-dealer een extra kngs voor de Peugeot :ijnde dealer kunt u 14121. Of kijk in de [lur. 776, _3reda. |r. I noor Eddy de Schrijver Zaamslag - Trainer Wilfried Bogaert van Zaamslag besloot tijdens de winterstop aan het eind van dit seizoen •estoppen als trainer van de eerste selectie van Zaamslag. negroenhemden zouden afgelopen zaterdag de wedstrijd moeten inhalen tegen SKNWK, maar het duel werd geschrapt vanwege de slechte gesteldheid van het veld. nisse. „Ik ben 46 jaar en heb heel wat meegemaakt in de voetballerij. Vanaf 1972 ben ik in dat wereldje terecht gekomen en eigenlijk zonder tussenpozen. Dat is al heel wat. Als taxichauffeur is het niet altijd even goed te combine ren, maar tot nu toe lukt het me nog steeds. Toch zou ik wel eens even op de achtergrond willen staan. Ik zeg niet dat ik uit het voetbal wil stappen. Helemaal niet, want ik doe het graag. Maar misschien een jaartje in de scha duw van een ander wat doen. Maar mocht er straks echt wat leuks om me af komen, dan zal het weer wel beginnen te kriebe len en zal ik alles op een rijtje moeten zetten." Kater Bogaert wil het bestuur en de spelers van Zaamslag niet met een kater opschepen. Behoud bij zijn afscheid staat voorop. „Af en toe een puntje meepakken is dan een must. Maar het kan, want er lopen hier beslist jongens rond die een wedstrijd kunnen beslis sen. Zaamslag in deze klas hou den. Daar heb ik alles voor over en de jongens ook. Wat dat betreft zitten we op dezelfde golflengte. Zaamslag is een goed gestructureerde vereniging en het zou zonde zijn als we het niet zouden halen. We gaan er in elk geval alles aan doen," besluit Bogaert. Als de KNVB geen pro gramma inlast, speelt Zaamslag morgenavond om 19.30 uur een vriendschappelijk duel tegen vierdeklasser van het zondag voetbal Koewacht. een aantal gebles- spelers en nog enkele «angers, zodat het niet ___'van deze wedstrijd op esenteerblaadje werd gege- I® "Maar daar is men in Zaam- tielemaal niet gelukkig mee. hebben in onze selectie I énkele spelers die maanden uit de zullen zijn. Dan maakt het een weekje eerder spelen al niks uit voor ons. Die moeten we toch missen. I Sarin verband brengen met het [at doorgaan van het duel is tare onzin," aldus Bogaert. |lohan Haak sukkelt met een [enkelblessure en Mark Comelis- n Van de Velde hebben bles- die niet snel genezen zijn. kan met zijn krappe selectie weinig spelers missen, gaert: „De instelling van de igens is gewoon prima te noe- >n. Ik had zaterdag dertien spe- _j op de training toen de wed- Istrijd niet doorging. Dat noem ik Lel en iedereen wil knokken. Lat zal ook nodig zijn gezien het 1 feit dat Krabbendijke slechts een puntje van ons vandaan staat. We [alen er met het team tegenaan toeten gaan. Maar ik zeg niet dat Let niet kan. Het kan wel moei lijk worden als het een beetje zit. Een punt is niet veel I verschil natuurlijk. [Yoetbaldier -1 is een echt voetbaldier en I kreeg zijn leerschool bij de voet- Ibalvereniging Hontenisse. Daar 1 mocht hij ook als trainer bij de 1 jeugdelftallen en het eerste I optreden. Maar ook daarvoor was Ihij een vaste waarde bij Honte- l'Zwmslag-trainer Wilfried Bogaert: „Zaamslag in deze klasse ■houden. Daar heb ik alles voor over.foto camile schelstrate - De Schotse topper Celtic - met Pierre van Hooijdonk in ps gelederen - speelt komende zomer een oefenduel in Zeeland pi West-Brabant. Petbalmakelaar Bob Maaskant gaat de komende weken het tiendaag- l'trainingskamp van Celtic in Nederland aankleden. „Zoals het er nu Pat uit ziet speelt hij in Halsteren en ergens in Zeeland. Ik moet in ■totaal vier of vijf wedstrijden regelen in de laatste tien dagen van juli," |™is Maaskant. Voor de Halsterse Stichting Evenementen regelde de Iw-NAC-tramer al eerder buitenlandse topploegen als tegenstander I*hoofdklasser Halsteren. De Stichting staat volledig los van de club, Paar draagt wel steeds een groot gedeelte van de baten af aan de ver- Poiging. In Zeeland trekt een vergelijkbaar comité eveneens al jaren ■oppers naar zich toe. Zo speelde Ajax er vorig jaar een aantal oefen- fWrijden. Davos (anp) - Wopke de Vegt is verlost van compromissen. Vorig seizoen als coach van acht allrounders gebruikte hij al zijn energie om de juiste middenweg te vinden. Als trainer van de Sanex-ploeg van Rintje Ritsma heeft hij slechts te maken met de belangen van de Europees- en wereldkampioen. ,„Een ver ademing," vertelde de inwo ner van Beetsterzwaag. De Vegt begon dit seizoen aan een nieuw schaatshoofdstuk. De 39-jarige Fries heeft al een tur bulente trainersloopbaan achter de rug. De oud-leraar economie begon als assistent van Eppie Bleeker. Na ruzie tussen Christi ne Aaftink en de trainer werd De Vegt benoemd als interim-bond- schoach. De onverwachte bron zen medaille van Aaftink bij de WK sprint in Inzeil (1991), lever de hem het trainerschap van de vrouwen-kernploeg op. Na de opnieuw redelijke resulta ten bij de Olympische Spelen in Albertville, ging het bij de Spelen in Hamar mis. De coach gaf zich zelf de schuld van de tegenval lende prestaties en hield rekening met zijn vertrek. Hij mocht het als opvolger van Ab Krook echter opnieuw proberen met de allrounders. Ondanks dat hij de Europees- en wereldkampioen afleverde, kreeg hij zijn ontslag. „Ik heb in het verleden de schuld teveel bij mezelf gezocht. Die fout zal ik nooit meer maken," meent De Vegt. „Ik ben altijd open geweest, maar heb nooit het vertrouwen gehad van de bond. Nu krijg ik wel de rugdekking die ik nodig heb." De Fries had na zijn ontslag even genoeg van het schaatswereldje. Toen Ritsma hem benaderde als coach voor zijn privé-ploeg twij felde hij echter geen moment. Schaatsen is een passie die hij niet kan loslaten. „Ik ben gek er van. Het is een goede gekte. Ik ben er door mijn ouders ingerold. Als je er eenmaal inzit, wil je niet anders. Ook al zit het wel eens tegen." De Vegt weet dat de meeste inge wijden hopen dat hij het als coach van de Sanex-ploeg niet zal redden. „Nederland wil zien dat ik op mijn bek ga. Dat geeft wel aan dat ons land totaal geen topsport-gedachte heeft. Dat is een slechte zaak voor de spor ters. Na het kort geding tegen de KNSB over zijn kleding en de verstoorde verhouding met man nen-coach Henk Gemser maakte De Vegt een moeizame start. Hoewel de rust lijkt terugge keerd, vindt hij dat er nog altijd op hem wordt gelet. „Binnen onze ploeg is het allemaal net wat luxer. Ik voel de afgunst van andere sporters en coaches. Maar de KNSB zal zich wel moeten gaan realiseren dat een privé- ploeg de toekomst is. Al jaren lang wordt schaatsers het groeps proces opgelegd. Maar in deze tak van sport ben je een individu alist. De bond probeert de kern ploegleden een 'wij-gevoel' op te leggen, maar individualisten denken alleen aan zichzelf. Ze moeten de vrijheid krijgen hun eigen weg te bepalen." Trainer Wopke de Vegt en Rintje Ritsma hebben zich deze week in Davos voorbereid op het EK allround dat morgen in Heerenveen van start gaat. foto anp Volgens De Vegt heeft de KNSB zichzelf met de starre houding kapot gemaakt. „Er is een gebrek aan structureel overleg. Iedereen vecht voor zichzelf. Dat gaat ten koste van de rijders. Een schaat ser moet niet ieder jaar met een andere coach werken. Dat is niet goed voor het zelfvertrouwen." Zoals velen pleit De Vegt binnen de bond voor kortere lijnen. Hij vindt dat er commissies moeten komen die over bepaalde zaken kunnen beslissen. „Alles gaat nu over veel te veel schijven. Boven dien moeten er capabele mensen komen en geen personen die alleen maar aan leuke reisjes denken." De Vegt heeft als privé-trainer zijn eerste succes behaald met de Nederlandse titel van Ritsma. Dergelijke successen zijn echter niet heilig. Binnen de Sanex- ploeg is alles gericht op één doel: de Olympische Spelen over twee jaar in Nagano. De Vegt wil Rits- ma op zijn weg naar het olympi sche toernooi sturen. „Als coach ben je vooral een hulpmiddel. Een sporter wint niet dank zij, maar in samenwerking met zijn trainer." Flexibiliteit is volgens hem het belangrijkste voordeel van een eenmansploeg. „We kunnen din gen eenvoudig veranderen, als we de rode lijn maar vasthouden. Rintje hoeft zich niet meer aan te passen aan de structuur. Hij heeft er lef voor nodig gehad om uit de kernploeg te stappen, maar hij kan nu dingen doen die voor zijn carrière belangrijk zijn." De ploeg van Ritsma bestaat naast De Vegt uit een fysiothera peut en een begeleider; slechts vier mensen. „Maar het is nog geen minuut vervelend geweest. Dat komt vooral doordat we alles goed overleggen. Dat is de basis voor succes." De Vegt heeft niet de illussie dat hij eeuwig met Ritsma zal samen werken. „Na vier jaar moet er een frisse wind door de ploeg. Maar het kan natuurlijk ook zijn dat Rintje veel eerder genoeg heeft van mij. We moeten gewoon afwachten hoe het loopt." Wellicht wordt de formatie vol gend seizoen met een schaatser of schaatster uitgebreid. „We zijn hierover nog aan het brainstor men. Aan de ene kant denk ik dat het goed voor Rintje zou zijn als hij zich aan iemand kan optrek ken. Aan de andere kant krijg je dan wel weer te maken met com promissen. De aandacht is dan niet meer alleen op Ritsma gericht." En de makelaar wanten en kran ;Coor Eddy van der Beek «isjelveen/Barcelona - Hij ■%d afgelopen zondag 31 I1®. Maakte in 1984 zijn wuut voor Ne(jerlands 1 I™eyteam. Mare Delissen [If no§ eenmaal naar de j, fspische Spelen. Na I hanta zet de in Geulle gebo- r1 01 getogen Delissen een Uf' achter zijn interland- opbaan. De begin jaren f c®ig naar de Randstad ver- iT11 Limburger beleefde J1 ,®posante internationale lu en §reeP ook.met zijn HGC vele hoofdprijzen. Llaats,te iaren stond Oranje- len h Marc 'Dellis' Delis" ?rote evenementen niet L. n®t hoogste plateau van lui jodium. En dat zit hem en ■a /n Z''n Ploeggenoten dwars. Ihw wereldtitel >n 1990 in Is ®ranie voor goud op loollrf t'teltoernooien, maar I Panden als Duitsland en Paki- V "beerden de hoofdprij- febct laatste WK in 1994 It 7ii d achter Pakistan fchouj^'pSP .^et vorig jaar Ttani» L ln Dnbün werd FUVPMD' ^nitsland weder bar, ,.e- Heide titels ontgingen '~'nem n en ziin niakkers na Otfl n\Van strafballen. Uitge- ji (0,e'lssen, in Dublin geko rste speler van het toer nooi, miste in de EK-finale de beslissende strafbal. Het kwalifi catietoernooi in Barcelona vormt het vertrekpunt van de jacht op goud in Olympisch Atlanta. Lastig „Het wordt een lastig toernooi in Barcelona, maar we zijn het aan onze stand verplicht om Atlanta te halen," aldus Marc Delissen, die geen vergelijk wil trekken met de moeizame kwalificatie van het Nederlands vrouwen team eind vorig jaar. „Groot- Brittannië, Spanje, India en Nederland zijn voor mij de num mers 1 tot en met 4, die zich zeker voor de Spelen zullen gaan kwa lificeren. Canada, België, Malei sië en Wit-Rusland hockeyen om plaats 5. De zogenaamde kleinere landen zullen zich aan ons niveau optrekken en er fors in kleunen, maar dat zijn we wel gewend." Discipline en hardheid. Twee aspecten in de hockeysport, waarop het Nederlands mannen- team in het nabije verleden is beoordeeld. En fors is bekriti seerd. Mid-midden Marc Delissen is het slechts ten dele eens met de criticasters van Oranje, die de fysieke kracht van bijvoorbeeld Duitsland en Australië als maat staf nemen. „Met die discipline zit het bij ons Marc Delissen (midden) luistert op de laatste training in Neder land aandachtig naar wat bondscoach Roelant Oltmans te zeggen heeft. foto martin mooij wel goed," vindt Marc Delissen. „Gezellig een biertje drinken hoort gewoon bij hockey, maar in de voorbereiding op en tijdens grote toernooien zijn wij, inter nationals, puur met onze sport bezig. Gebrek aan een goede wedstrijd mentaliteit? Ach nee, dat is ook zo'n fabeltje. Onze wedstrijd mentaliteit verschilt niet veel met die van bijvoorbeeld de Duitsers. De klasseverschillen aan de top zijn gering. Details beslissen finales. De afgelopen jaren heb ben we op de beslissende momen ten een paar maal gewoon pech gehad." „Hardheid? Ja, dat is een ander verhaal. Wij spelen technisch verzorgd hockey en alleen op techniek kun je landen als Duits land en Australië niet verslaan. Kijk, als het tijdens een wedstrijd even niet lekker loopt dan zul je er af en toe de beuk in moeten gooien." „Aan de andere kant zeg ik dat we onze manier van spelen, onze stijl, niet moeten verloochenen. Nederlandse sportploegen zijn over het algemeen creatief, vin den vaak verrassende oplossin gen. Dat is ook onze kracht. Wij kunnen pressie spelen en vanuit een wat meer afwachtende hou ding hockeyen. De kunst is om tijdens wedstrijden die twee sys temen te variëren." Bert Bunnik Kort voor het begin van de voor bereiding op het kwalificatie toernooi in Barcelona ontsloeg bondscoach Roelant Oltmans zijn assistent Bert Bunnik, wiens top sportideeën niet strookten met die van de Oranje-chef. Maurits Hendriks, Delissen's clubcoach bij HGC, volgde Bunnik op. De aanvoerder van Oranje werd door buitenstaanders onmiddel lijk als kwade genius achter de opmerkelijke wisseling van de wacht gezien. Delissen, die op 1 maart in dienst treedt van het Haagse advocaten kantoor Petten en Diecken: „Ik kan over deze zaak heel kort zijn. Het is een beslissing van Roelant Oltmans geweest. Door mijn ervaring en het feit dat ik captain ben, heb- ik natuurlijk best Barcelona - Vanaf vandaag tot en met zondag 28 januari krijgt het Nederlands man nenhockeyteam in Barcelona de gelegenheid zich te plaat sen voor de Olympische Spe len van Atlanta. De ploeg van bondscoach Roelant Olt mans speelt in een halve competitie met in totaal acht landen om vijf Olympia-tic kets. Canada, India, Malei sië, België, Groot-Brittannië, Wit-Rusland en Spanje zijn in de Catalaanse hoofdstad de tegenstanders van Oranje. Middelburg - De Middelburgse gymnastiek- en turnvereniging MTV'69 houdt z aterdag 20 januari in samenwerking met de Koninklijke Nederlandse Gymnastiekbond het Zeeuw kampioen schap turnen. Deze titelstridj staat open voor meisjes, vrouwen, jongens en mannen in zowel de A-, B- als C-lijn. Plaats van handeling is sporthal De Kruitmolen te Middelburg en deelnemende verenigingen zijn EMM Terneuzen, THOR Sas van Gent, VTV Vlissingen, Deltasport Zierikzee, GVK Koudekerke, Astrow Oost-Souburg, MTV'69 Middelburg en Volharding Goes. De jongens en mannen werken de onderdelen rekstok, paard vol tige, sprong, vrije oefening, ringen en brug af. De meisjes en vrou wen krijgen de volgende onderdelen voorgeschoteld: sprong, brug, evenwichtsbalk en vrije oefening. De wedstrijden beginnen om 09.00 uur en de prijsuitreiking van de morgenwedstrijden wordt omstreeks 12.30 uur gehouden. De middagwedstrijden starten om 13.30 uur en de prijsuitreiking daarvan wordt omstreeks 16.30 uur verwacht. Terneuzen - Cor Koekoek was in de halve marathon van Egmond de snelste Scheldesporter. De Temeuzenaar noteerde een tijd van 1 uur 18 minuten en 48 seconden. Leon van Bavonckhoven liep naar een tijd van 1.38.57, terwijl Dick de Graaf 1.52.34 realiseer de. Oostburg - De formatie van Dikke van Dale hield in het West- Zeeuws-Vlaamse KNVB zaalvoetbal ook afgelopen competitte- week de ongeslagen status. Tegen Rabo Aardenburg/Eede had men weinig problemen drie punten aan het totaal toe te voegen. Een duel dat in 6-2 eindigde. In de onderste regionen deed Leen- houts uitstekende zaken. Security kreeg met 3-5 klop en heeft de rode lantaarn steviger dan ooit in het bezit. Stand: 1. Dikke van Dale 9-25, 2. Zeemeeuw 8-19, 3. Groosman/Casuals 7-13, 4. Verduin 8-13, 5. Bron 7-9, 6. Leenhouts 8-7, 7. Rabo Aardenburg/Eede 9-7, 8. Security 8-0. Van onze motorsportmedewerker Goes - De vierde editie van de internationale indoor-motor- cross, die vrijdag en zaterdag wordt gehouden in de Zeeland hallen in Goes, krijgt een bijzonder brede en sterke bezetting. In actie komen toprijders uit België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Griekenland en Nederland. De Zeeuwen zijn goed vertegenwoord. Deze cross, georganiseerd door de stichting 'Motorsport Zeeland', is dan ook uitgegroeid tot één van de grootste sportevenementen in Zeeland. invloed, maar zoveel pure macht bezit ik nu ook weer niet." SELECTIE ORANJE Doel: Ronald Jansen (Den Bosch), Guus Vogels (HGC) Veld: Marc Delissen, Stephan Veen (HGC), Sander van Heeswijk (Oranje Zwart), Leo Klein Gebbink (Kampong), Erik Jazet, Teun de Nooijer, Remco van Wijk (allen Bloemendaal), Jacques Brinkman, Taco van den Honert, Rogier van der Wal (allen Amsterdam), Mau rits Crucq, Rochus Westbroek (beiden HCKZ), Wouter van Pelt (HDM) en Jeroen Delmee (Tilburg) PROGRAMMA ORANJE Vrijdag 19 januari: Nederland-Canada (13.30 uur); zondag 21 januari: Neder- land-India (11.30 uur); maandag 22 januari: Nederland-Maleisië (11.30 uur), woensdag 24 januari: NederlanÖ- België (15.30 uur); donderdag 25 janu ari: Nederland-Groot-Brittannië (13.30 uur); zaterdag 27 januari: Nederland- Wit-Rusland (15.30 uur); zondag 28 januari: Spanje-Nederland (15.00 uur). Morgenavond wordt vanaf 19.30 uur gestreden om het Open Zeeuws kampioenschap in de 80cc en 125cc superklasse. Zater dag wordt de hoofdmoot van het programma afgewerkt met als hoogtepunt de strijd om het Nederlands kampioenschap indoor 125cc, waarvoor drie duels meetellen. In Goes wordt de tweede wedstrijd in die reeks gehouden. Verder komen dan op de baan de 80cc, 125cc en 250cc- rijders. De wedstrijden beginnen zaterdag om 15.00 uur. Spektakel valt er dus op beide dagen genoeg te verwachten voor het publiek. Vorig jaar trok de cross reeds 4000 toeschouwers. Men rekent dit keer op een nog groter aantal. Er is ook gedacht aan het show-element. Zo zal een aantal rijders op de springschan- sen zijn acrobatisch kunnen tonen. In de tweede hal zorgen diverse standhouders voor een attractie ve ambiance. Er is een testbank voor crossmotoren die laat zien hoe met de nieuwste technieken het allerhoogste bereikt kan wor den. Motorrijschool Dek uit Goes laat aspirant-motorrijders even proeven aan de motorsport in de zogenaamde 'opstap-stand'. Ver onica komt met een daverende show. Op zaterdag worden video opnamen gemaakt van de wed strijden. De videobanden worden aan de rijders en andere belang stellenden te koop aangeboden. Hans Verkerk Keukens in Goes treedt voor de tweede keer op als hoofdsponsor bij deze internatio nale supercross. „Van de vesti gingsmanager Ruud Langestraat kregen we op dit punt weer alle medewerking en daar zijn we uiteraard zeer blij mee," laat Piet Buteijn van de organiserende stichting weten. „Hetzelfde geldt voor de veertig andere sponsors die ons een hart onder de riem staken," vult pennigmeester Ralph Overweel aan. „Want een dergelijk topevenement kost natuurlijk handenvol geld. Maar bij ons worden eveneens de hon derd vrijwilligers op handen gedragen. Zonder deze mensen waren we nergens. Laten we die dus zeker niet vergeten." Er zijn in de Zeelandhallen 2500 tribuneplaatsen, vanwaar het wedstrijdbeeld goed is te volgen. Twee speakers zorgen voor de nodige informatie. Voor het 290 meter lange circuit is 1200 kubie ke meter leem aangevoerd uit Limburg. Op die wedstrijdbaan zullen in totaal 241 rijders in actie komen. Op vrijdagavond, wanneer gestreden wordt om het Open Zeeuws kampioenschap 80cc- 125cc superklasse is de Goese- naar Arno Ruttinger de grote favoriet. Zijn voornaamste con currenten zijn: Erik van der Wek ken (Zierikzee), de Belgen Brik Schelfhout en Jurgen Paepe en de Brabander Arjan Franken. In totaal komen 31 rijders in actie, waaronder zestien Zeeuwen. Een dag later mag Arno Ruttin ger zijn talenten opnieuw etale ren, als enige Zeeuwse senior- deelnemer bij de Euro/Nationa- len 125cc. Het 35-koppige deel nemersveld is dan echter van importantie en telt veel andere blikvangers. Zoals de Nederland se kampioen indoor en ervaren Grand-Prix-rijder Marcel van Drunen uit Eindhoven, terwijl ook Edwin Evertsen (Uden) al vele klinkende resultaten heeft geboekt. Verder zijn als Neder landse toprijders van de partij Maikel Swanenberg en Mike van der Heijden. Uit België komen onder anderen opdraven de bekende Jimmy Verburgh - op de weg terug na een ernstige bles sure- Brengt Laeremans, Steve Ramon, Peter de Nijs en Benoit Grun. Ook Duitsland, Grieken land en Frankrijk zijn sterk ver tegenwoordigd. Een spannend duel wordt dan ook verwacht. Tliuiswedstrijd In eigen huis rijden de Zeeuwen: Ron Bos (Goes), Mijkei van der Goor (Middelburg), Erwin van Tatenhove (Terneuzen), Rutger Bimmel (Domburg), Casper Ovaa (Souburg), Wim Moerdijk (Waar de), Pascal de Zeeuw (Axel), Ronald Bimmel (Domburg), Peter Rottier (Axel) en Arno Ruttinger (Goes), één van de grootste kans hebbers op de bloemen. In de 250cc klasse (42 deelne mers) komen aan de start de vol gende Zeeuwen: Erik van Taten hove (Terneuzen), David van de Ketterij (Souburg), Kees Stouten (Sint Maartendsdijk), Chris Mar- kusse ('s-Heer Abtskerke), Kees den Hollander (Aagtekerke), Marco Overweel (Middelburg), Erik van der Wekken (Zierikzee) en Raymond van Reeuwijk (Colijnsplaat). De trainingen beginnen vrijdag om 18.00 uur en op zaterdag om 12.00 uur. Van onze correspondent Hulst/Tiel - Zaterdag vindt in het clubgebouw van de Batau- wers in Tiel de samenwerkingsvergadering plaats van alle wil de trimwielerbonden in Nederland. De bijeenkomst vindt voor de tweede keer plaats. Ook de Zeeuwse trimbonden zijn hierbij aanwezig. Er wordt gesproken over de kalenders van alle wilde bonden. Deze worden dan gebundeld in een keurig boekwerkje voor de trimmers. Daarnaast staat de stand van zaken over de samen werking met de KNWU op het programma. Zoals het er nu naar uitziet, wordt in alle provincies samengewerkt met de KNWU. Er zal die ochtend ook worden gekeken naar het afsluiten van verzekeringen. Gemeenten wor den steeds strenger en daarom is het voor alle partijen een goede zaak als er een goede verzekering wordt afgesloten. Op de agenda staat ook het vast stellen van de Super Prestigeka- lender.

de Stem | 1996 | | pagina 11