Groen licht voor sociaal pension Bouw aanleunwoningen Oostburg gaat binnenkort van start De Honte landelijke is trots op primeur POLITIE RAPPORT SPORT IN HET KORT Ruime meerderheid binnenstadbewoners Terneuzen voor vestiging in Klaassenstraat Sluiten een van de twee Consul biedt familie Sion weinig hoop kerken in Terneuzen doet parochianen pijn VV Terneuzen loopt 3,5 ton aan btw mis DE STEM ZEELAND C3 Jolanda Bonte uit Aardenburg wint titel bij Vogel '96 Belgen winnen karaoke-wedstrijd in Westdorpe Auto in sloot Sneldheidscontrole Geen voorrang Inbraak Bedreiging Gewond Bekeuringen EXAMENS Landeli jkbftjylen Bedrijfstennis Vrouwentennis Hulst Bedrijfstennis Cadzand Zaalvoetbal Oostburg DINSDAG 16 JANUARI 1996 Van onze verslaggever Oostburg De bouw van 27 aan leunwoningen aan de Schouwburg straat in Oostburg kan nu eindelijk van start gaan. Volgens woordvoer der Joossen van de Regionale Woningbouwvereniging Zeeuws- Vlaanderen, die de ouderenwonin gen laat bouwen, beginnen de voor bereidingen volgende week. Over een jaar zijn de woningen gereed. Begin vorige maand liet de gemeente Oostburg vervuilde grond op het terrein waar de woningen komen afgraven. Er bleek verontreiniging te zitten op de plaats waar in het verleden twee gara ges stonden. De gemeente voerde een jarenlang slepende onteigeningsproce dure om het terrein in haar bezit te krij gen en de bouw van de seniorenwonin gen door te kunnen laten gaan. Volgens een woordvoerder van de gemeente is nog niet duidelijk wie voor de kosten van de grondschoonmaak opdraait. Omdat er sprake is van een onteigeningsprocedure moet de rechter uitmaken wie welk deel van de bodem sanering dient te betalen. Voor de bouw van dé aanleunwoningen heeft dat verder geen gevolgen meer. De eerste bewoners kunnen naar verwach ting volgend voorjaar hun appartement betrekken. Volgens Joossen van de woningcorportatie zijn er al genoeg inschrijvingen om een goede bezetting van de huizen te garanderen. De kale huurpijs bedraagt 688 gulden. Elk appartement heeft een woonkamer, douche, keuken en twee slaapkamers. Het totale complex krijgt een verbin ding met het vlakbij gelegen verzor gingstehuis De Burght. De woning bouwvereniging is nog in overleg met de directie van dit tehuis over het aanbie den van zorg op maat voor de toekom stige bewoners van de aanleunwonin gen. Met de bouw gaat een langgekoesterde wens van zowel de gemeente Oostburg als woningbouwvereniging in vervul ling. De plannen voor de bouw van aan leunwoningen dateren al van tien jaar terug, maar de tegenstribbelende eige naar van de grond waarop de twee garages stonden gooide lange tijd roet in het eten. Er was een langdurige ont eigeningsprocedure voor nodig om de bouw van de ouderenwoningen moge lijk te maken. Van onze verslaggever Terneuzen - De bewoners van de binnenstad van Terneu zen stemmen in met de vestiging van een sociaal pension voor de opvang van acht labiele mensen met psychiatri sche kenmerken. Mits de gemeente onmiddellijk werk maakt van de uitvoering van het gedoogbeleid. Dat wil zeggen dat de gemeente twee kof fieshops aanwijst waar de ver koop van softdrugs oogluikend wordt toegestaan en dat alle andere panden van waaruit drug handel plaatsvindt dichtgaan. Ook moet er 24-uurs deskundige begeleiding zijn van de acht bewoners van het pension dat de gemeente gepland heeft in leeg staande appartementen in de Klaassenstraat. Een andere eis die de inwoners van het hart van de stad stellen, is dat het slaaphuis voor de opvang van twintig (verslaafde) zwervers niet in de directe nabij heid van de binnenstad komt. Daarmee doelen ze op een afstand die dusdanig is gekozen dat het slaaphuis nog wel bereik baar is voor de daklozen, maar toch zover mogelijk van het cen trum ligt. Dat is gisteravond besloten door een ruime meerderheid van de ongeveer zeventig aanwezige binnenstadbewoners in welzijns- centrum De Triangel aan de Kor te Kerkstraat. Een tegenvoorstel Van onze verslaggever Breda/Aardenburg Jolanda Bonte uit Aar denburg is Nederlands kampioen geworden op Vogel '96. Het elfjarig lid van de vogel vereniging De Edelzanger uit Aardenburg greep de titel in de jeugdklasse. In de catego rie Japanse meeuwen zebra- vinken en tropische vogels hield zij alle concurrenten achter zich. Met haar grijze (wildkleur) zebravink (man) haalde ze het uitzonderlijke aantal van 93 punten. Het is de tweede maal dat Jolanda tijdens deze vogel show in de prijzen viel. Twee jaar geleden won ze zilver met een stam van vier vogels geelsnavel-spitsstaartamad- ioes. Johan Platteeuw uit Hoek en Frans Begijn uit Stekene, leden van de Sluis- kilse vogelvrienden, hebben met succes meegedaan aan oe nationale kampioen schappen van de Nederland se bond voor vogelliefheb bers. In Breda werd Plat- 'eeuw nationaal kampioen met een groen-pastel-ivoor kanarie. Naast de gouden plak won hij eveneens twee zilveren medailles. Een in de S^oep isabel-pastel-ivoor- schimmel kanaries en met een stam lachduifjes creme- mo. Begijn won goud met een satinet kanarie. van het Actiecomité Leefbaar Terneuzen om zowel nee te zeg gen tegen het sociaal pension als het slaaphuis kreeg onvoldoende steun. De Terneuzenaren die temidden van de drugscène wonen, gingen in grote lijnen akkoord met het voorstel zoals voorzitter J. Hae- rick van het Platform Binnenstad dat aan het begin van de avond aan hen voorlegde. Enige verschil is dat de voorwaarde van het platform de benedenverdieping van de appartementen dicht te timmeren uit het voorstel werd geschrapt. Dit in verband met de ontsierende werking die daarvan voor de omgeving uit zou gaan. Op de vraag van een der aanwezi gen wat te doen als de gemeente onverhoopt de onmiddellijke uit voering van het gedoogbeleid niet na zou komen, bleef het platform het antwoord schuldig. „Daar zullen we dan nog iets op moeten verzinnen." De leden van het platform onder handelen vanavond met de gemeente over het voorstel. Dat gebeurt tijdens een besloten bij eenkomst in de burgerzaal van het stadhuis. Haerick maakte gis teravond aan het eind van de bij eenkomst in De Triangel met de aanwezigen de afspraak maan dag 29 januari opnieuw bijeen te komen in het welzijnscentrum om te praten over de voortgang van de onderhandelingen met de gemeente. -- 'li-" w Op een bijeenkomst in De Triangel gingen de bewoners van de binnenstad van Terneuzen akkoord met de vestiging van een sociaal pension in de Klaassenstraat. foto camile schelstraete Van onze correspondent Terneuzen - De kerkbesturen van de parochies van de Verrezen Christus en Heilige Willibrordus geven de parochianen de mogelijkheid om argumenten aan te dragen voor de toekomst van de katholieke gemeenschap in Terneuzen. Een van de twee kerken moet namelijk gesloten worden. Gisteravond kwamen de parochianen van de Verrezen Christus in de Opstandingskerk bijeen. Hoezeer de problematiek de parochianen ter harte gaat, blijkt uit de grote opkomst. De gezamenlijk kerkbesturen willen op 1 september van dit jaar aan de slag voor één parochie. Daarvoor moeten wel enkele hobbels genomen worden, waaronder het sluiten van een van de twee kerken. Het Kaski- rapport doet wel een aanbeveling en geeft de voorkeur aan het voortbestaan van de Opstan dingskerk boven de Triniteits kerk vanwege het multi-functio- nele karakter. Argumenten die gisteravond door parochianen werden aangedra gen om de Opstandingskerk te behouden waren er genoeg: De Triniteitskerk is te groot, vooral gezien het afnemend aantal kerk bezoekers. De banken zijn te hard en het is er vaak te koud. Oeucumenische diensten zijn in 1 zeeland van voorpagina Iftót een 'generaal pardon' alle verpleegkundigen die aan het werk zijn, of een Een volSen- Maar sommi- gj® straks wel bijge- van moLeten worden. °mdat Wordt ,bekwaamheid geëist tfvenichtenePaalde handelingen reslb10-Sluit aan op Eur°Pe" heidin ge^nS voor de gezond- internat^ e k^ütritseisen zijn »oorvn!lünaa erkend, zodat het ker wnSt Undigen makkelii" '"itenlanrt t°m eventueel in he' De gaan werken. ®et rl»n 6 ls Seru'm6 tijd bezig 5t WBIG' Het ziekenhuis «JosMankindearmgeno- Bt Vi leiden^601 in ^ekent??001^ dat ^1 het enige de Bic ln ^«ierland zijn die m een projeetstructuur heeft vorm gegeven," zegt hij. „Ik denk dat het ook op die manier moet. Vergeet niet dat het hier om een kaderwet gaat. De direc tie zal dus zelf een protocol op moeten stellen om invulling aan de wet te kunnen geven. Daar zijn ze hier al druk mee bezig. Ik denk dat op dit moment nog te veel ziekenhuizen denken dat de overheid straks wel weer allerlei maatregelen van bestuur aan draagt om de wet handen en voe ten te geven. Maar dat is dus niet zo." Diensthoofd Klinische Zorg, Marianne Blok, is 'trots' op de landelijke primeur. „Het feit dat ons ziekenhuis hier voor uitgeko zen is, is een erkenning voor het feit dat we ons al geruime tijd inspannen om de wet straks uit te kunnen voeren. De minister heeft ons gevraagd haar op de hoogte te houden van de ontwikkelingen en dat zullen we zeker doen." de Opstandingskerk mogelijk. Het is er gezelliger. De mensen vormen meer een eenheid en zin gen samen. In de Triniteitskerk staat de pastoor letterlijk hoog boven de mensen. Een van de aanwezigen vond de keuze ten voordele van de Opstandingskerk nietmoeilijk. „We kunnen de protestanten en de gereformeerden niet laten zit ten met dit gebouw. Dat zou on christelijk zijn." Daar tegenover werd ingebracht dat de Triniteitskerk meer uitstr aling heeft, beter berekend is op de toekomst, beter gebouwd is en afbetaald. Vanavond mogen de parochianen van de Heilige Willibrodus hun zegje doen. Die bijeenkomst is om 20.00 uur in de Triniteitskerk. Van onze correspondent Westdorpe - Afgelopen zater dag werd in de Jeansbar in Westdorpe een karaoke-wed strijd gehouden. De opbrengst van deze avond komt geheel ten goede aan kinderen in de Oekraïne. De wedstrijd trok zo'n tweehon derd mensen. Cees Schrijvers, een van de initiatiefnemers van de avond, kondigde de meer dan 25 deelnemers voor de wedstrijd aan maar alles bij elkaar deden meer dan vijftig mensen mee. Drie Belgen gingen met de prij zen aan de haal. De eerste prijs was voor Danny van Oost, tweede werd Rufo Manuel en derde Cari- ne Sandri. Binnenkort zal Fons Mannaert, uitbater van de Jeansbar en samen met Cees Schrijvers de motor achter dit evenement, de opbrengst overhandigen aan Fred en Marianne Tromp en Alain en Alia Rottier. Zij kunnen ruim achttienhonderd gulden tegemoet zien voor hun activitei ten voor kinderen, die het slacht offer geworden zijn van de kern ramp in Tsjernobyl, op enkele maanden na tien jaar geleden. Door Jeroen Roth Ossendrecht - Het kan nog wel twee weken duren voordat het politierapport over de dood van de Ossendrechtse student Romain Sion bekend is. „Als er al iets van komt. Want het is daar echt een vreselijk land." Dat zegt de grootvader van Romain, R. Baartmans uit Woensdrecht. Namens de familie doet hij het woord over het raadselachtige overlijden van zijn kleinzoon op 28 december in Panama-City. Romain Sion werd die nacht dood aangetroffen tegenover het hotel waar hij logeerde, onderaan een ander hotelgebouw. Gezien zijn verwondingen moet hij van het dak zijn gevallen. Wat die val heeft veroorzaakt, is echter nog steeds niet bekend. En Baartmans heeft van de Nederland se consul te horen gekregen dat daar de eerstko mende veertien dagen ook geen nadere bijzonderhe den over vallen te verwachten. „De consul heeft tegen ons gezegd dat de waarheid wel nooit boven tafel zal komen. Hij wees erop dat in die stad één a twee moorden per dag worden gepleegd," vertelt Baartmans. Volgens Baartmans wil de familie echter de onder ste steen boven zien te halen. „Mijn dochter heeft al contact gezocht met een advocaat. Maar eerst moe ten we het sectierapport hebben, anders beginnen we nog niets. Ze onderhoudt ook nauw contact met de Nederlandse consul in Panama die ons trouwens heel erg goed begeleid heeft. Maar hij kan ook niet veel uitrichten." Een medewerkster van het Nederlandse consulaat in Panama-City verwijst voor nadere informatie naar de Nederlandse ambassade in Bogota, Colom bia. „Daar hebben ze deze zaak in handen," aldus de medewerkster. Op de ambassade in Bogota kan de eerste secretaris A. Driessen echter geen commentaar leveren. „Dat doet alleen het ministerie van Buitenlandse Zaken, tenzij het om persoonsgebonden aangelegenheden zoals deze gaat, want dan gaat er helemaal geen informatie naar buiten," aldus Driessen. Dat wordt bevestigd door een woordvoerster van Buitenlandse Zaken. Dat de ambassade in Bogota zich bezighoudt met deze kwestie is volgens Driessen niet zo vreemd. „In Panama zit slechts een honorair consul. Dat is de directeur van de ABN-bank aldaar. Maar dat is geen beroepspost zodat een kwestie als deze wordt doorgegeven aan ons." De eigen accommodatie van vv Terneuzen zou goed moeten zijn voor teruggaaf van 3,5 ton btw. foto camile schelstraete Van onze verslaggever Terneuzen - Doordat de rege ling voor btw-teruggave vorig jaar gewijzigd is, loopt voet balvereniging Terneuzen een bedrag van 3,5 ton mis. „Een tegenvaller," aldus secretaris H. de Kort. De voetbalvereniging maakt sinds vorig jaar oktober gebruik van een eigen accommodatie aan het Zuidersportpark. Kosten van het project: ruim twee miljoen gulden. Via een constructie had de vereniging de 3,5 ton aan btw terug willen vorderen, maar de gewijzigde regelgeving zet een streep door dat plan. „We proberen nu om via sponsors alsnog het geld bijeen te krijgen," zegt De Kort. „Waarschijnlijk kunnen we op die manier lenin gen tegen een lagere rente afslui ten. De zaak moet op 1 april rond zijn. Ik voorzie eigenlijk geen problemen. We hebben per slot van rekening een accommodatie van 2,3 miljoen." Geruchten, dat een van de huidi ge sponsors financieel niet over de brug wil komen, worden door De Kort met klem tegengespro ken. „Ik heb dat verhaal ook al de ronde horen doen, maar het is niet waar. We zijn nog steeds met die sponsor in onderhandeling. Er is geen enkele aanleiding om te denken dat we daar niet uitko men." Tot vorig jaar waren de sportvel den eigendom van de gemeente. In het kader van een privatise ringsproject werd het geheel overgedragen aan de stichting Beheer Sportaccommodatie. De raad heeft daarvoor in december 1994 1,5 miljoen gulden subsidie beschikbaar gesteld. Vrijwilli gers zijn vervolgens aan de slag gegaan om de krakkemikkige ruimte om te toveren tot een voetbalpaleisje. De accommoda tie is voorzien van onder meer extra velden, betere verlichting, een nieuw clubgebouw en een overdekte tribune. IJzendijke - Bij een eenzijdig ongeval op de Nieuwedijk raakte de auto van een 47-jari- ge man uit Biervliet zwaar beschadigd. Vermoedelijk als gevolg van drankgebruik verl oor de man de macht over het stuur, botste tegen een gepar keerd staande auto, reed aan de overkant van de weg af en kwam uiteindelijk op zijn kop in een sloot tot stilstand. Onderzoek toonde aan dat de man een alcoholpercentage van 2,6 promille had. Groede - De politie noteerde gistermorgen bij een snelheids controle op de rijksweg 58 24 overtreders. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 134 kilome ter. Op de weg geldt een maxi mum-snelheid van 80 kilome ter. Er werd gecontroleerd van 10.30 fot 12.15 uur. Aardenburg - Bij een aanrij ding in de Oude Kerkstraat hebben twee voertuigen schade opgelopen. Volgens de politie ontstond het ongeval doordat een 66-jarige automobilist uit Eede bij het verlaten van een benzinestation geen voorrang verleende aan een trekker oplegger, bestuurd door een 52-jarige man uit Zuidzande. Axel - Bij een inbraak in een woning aan de Singelweg zijn geld en sieraden gestolen. De woning werd binnengekomen door een raam te forceren. Goes - De politie onderzoekt een bedreiging van een 29-jari- ge assistent-bedrijfsleider van een winkel aan de Wijngaard straat. Een jongeman gedroeg zich gistermiddag beledigend tegen het winkelpersoneel. Toen de assistent probeerde om de jongeman de zaak uit te'zet ten, trok deze laatste een mes en nam een dreigende houding aan. Vlissingen - Een 26-jarige bromfietser uit Oost-Souburg raakte gisteren ernstig aan het hoofd gewond bij een frontale aanrijding met de bromfiets van een 17-jarige jongen uit Borsele. De Souburger reed over het fietspad en haalde voor de ingang van Schelde- poort een fietser in. Bij deze manoeuvre botste hij op de hem tegemoet rijdende brom mer. De jongen uit Borsele liep lichte verwondingen op, de Souburger werd opgenomen in het Vlissingse ziekenhuis. Vlissingen - De politie deelde gistermorgen in Vlissingen 172 bekeuringen uit aan bewoners die hun huisvuileontainer niet tijdig hadden binnengehaald. In het gebied worden de con tainers op vrijdag geleegd. Ze moeten volgens de regels nog dezelfde dag worden binnenge haald. De bewoners die een bekeuring hebben gekregen, moeten vier tientjes betalen. De politie had de actie vooraf aangekondigd. Terneuzen - Aan de Technische Universiteit in Delft is cum laude gepromoveerd tot doctor in de wiskunde de oud-Terneu- zenaar J. den Toonder. Ir. Den Toonder, werkzaam bij Philips en nu woonachtig in het Bra bantse Nuenen, behaalde zijn doctors-titel op het proef schrift 'Weerstandsverminde ring door toevoeging van poly meren aan een turbulente buis stroming: Laboratorium en numerieke experimenten'. Ais promotor trad op prof. dr. ir. F. Nieuwstadt van de TU-Delft, toegevoegd promotor was dr. ir. G. Kuiken, eveneens van de TU-Delft. Sas van Gent/Breda - De bow lingteams uit Sas van Gent hebben goed tot uitstekend gepresteerd tijdens de landelij ke competitie in de tweede klasse B in het bowlingcen trum te Breda. BT Cerestar zette alle drie de wedstrijden in winst om en is daardoor opgeklommen naar de eerste plaats. BT Schippershuis won twee wedstrijden en verloor er één. BT Cerestar won met 3-0 van Sacharias en Oceana en ver sloeg met 2-1 concurrent Her- wegh. BT Schippershuis verl oor met 0-3 van Herwegh, maar won met 3-0 van Sacha rias en met 2-1 van Roos Bow lers. Bij BT Cerestar was inval ler Frans Roeb uitstekend op dreef. Hij scoorde een totaal van 1197 pins over zes games. STAND Tweede klasse B: 1. BT Cerestar (Sas van Gent) 29 wedstrijdpun- ten en 25.753 pinval, 2. Vatout (Dordrecht) 29-25.669, 3. Her wegh (Biggekerke) 29-25.099, 4. Tree Star (Dordtrecht) 28, 5. Roos Bowlers (Puttershoek) 23-24.944, 6. BT Schippershuis (Sas van Gent) 23-24.542, 7. Oceana (Papendrecht) 12, 8. Sacharias (Hoogerheide) 7 punten. Poule C: Van Damme-Het Bonte Hert 2-6, Stuntmarkt 2-De Schrijver 5-3. Poule D: Bellamy-Trablo 4-4, Rabo Hulst/Nieuw Namen 1-Van Seumeren 4-4, Medico Fit-Roctus 3-5, Leeraert-Medio Video 2-6, Cerestar-Vael 2-6. Poule E: Eurogroen-Ella's Geschenkenshop 4-4, Rabo Hulst/Nieuw Namen 2-HAS 2 8-0, Stuntmarkt 3-Polydesign 8-0, Novus-Van Wesemael 4-4, Rabo Kloosterzande-Computer Cen trum Dico 2-6. STAND Poule A: Dagmarkt 6-33, Lybeert Verstraeten 5-32, Zaman Sport 6- 32, KCS 7-31, Electron 6-30, Rey- naert College 6-26, Delforge 7-20, De Boy 5-18, Fermont Terneuzen, Barco en De Ruysscher 6-14. Poule C: V K 6-37, De Schrijver 6-34, De Koeyer 5-27, Stuntmarkt 2 5-26, Het Bonte Hert 6-25, Nij- boer 5-23, Stuntmarkt 1 5-21, Aquavia 5-15, Fassaert 6-12, Van Damme 5-11, HAS 1 6-9. Poule D: Media Video 6-39, Vael 5-29, Van Seumeren 6-26, Roctus 6-23, Bellamy 6-22, Leeraert 5-21, Bleyko en Rabo Hulst 1 5-17, Medico Fit 5-16, Cerestar 6-16, Trablo 5-14. Poule E: Stuntmarkt 3 6-34, HAS 2 6-28, Ella's Geschenkenshop 6- 27, Rabo Hulst 2 5-26, Van Wese mael 5-25, Wabeko en Rabo Kloosterzande 5-23, Eurogroen 5- 16, Novus 6-16, Dico 6-12, Poly- design 5-10. Poule A: Dream-Axel United 7-1, Tefrent-Eikenhof 7-1; poule B: Abbeel-Veertig Plus 0-8, HAR-De Vlasbloem 5-3; poule C: Acclivity- Lamir 4-4, Team'86-Perdaen 0-8. Stand: poule A: Dream 5-34, Tef- rent 5-31, Axel United 6-23, TAH 5-20, Deltour 5-18, Vogelvlucht 1 5-16, Doorzetters 4-9, Eikenhof 5- 9; poule B: Dropshots 5-30, HAK 6-28, Lappetem 5-26, Veertig Plus 5-20, TZN en De Vlasbloem 5-16, Abbeel 5-13, Spagaat 4-11; poule C: Perdaen 5-37, Graauwse Mep pers 5-26, Axel 1 5-25, Acclivity 5-19, Vogelvlucht 2 5-16, Lamir 5- 15, Team'86 6-12, Doetterniettoe 4-10. UITSLAGEN Maria Schol/Suzan Enkelaar- Dina van Becelaere/Laura Stan- daert 3-20, Ineke Brakman/Ann van Hootegem-Diane Gijsel/Kris- tien Uyttenhove 11-6, Fransien Smith/Mab Pleijte-Carine Dek- ker/Chelly Pieters 6-10, Chris- tianne Dhont/Riny Schijve-Nel Aalbregtse/Jetty Henry 6-11, Marie-Anne Grosveld/Klazien Minnaert-Paulien Verplanke/Ursula Corijn 7-9, Koos Vermeulen/Marleen Cuele- naere-Paula van der Heijden/Paula du Bois 8-9, Vera Smits/Elsie Polderman-Willy Vergouwe/Corrie van Kerkvoort 6-10. Oostburg - In de eerste klasse van het OREVO is de formatie van De Block wat van slag. Na het verlies vorige week tegen Texaco/'t Krikje moest men afgelopen week met een gelijk spel genoegen nemen tegen OBS/Erasmus. Daardoor lie pen de titelaspiraties opnieuw een gevoelige deuk op. Die aspiraties leven wel bij Sunset Boulevard. De Bressi- aanders hadden meer proble men dan verwacht met een zich fel verzettend Texaco/'t Krikje, maar haalden toch ongeschonden het eindsignaal en komen met drie punten voorsprong aan de kop van de ranglijst. In de tweede klasse deed Stekelinck in de strijd om de tweede promotieplaats uit stekende zaken via winst op Deltan. UITSLAGEN Eerste klasse: De Block- OBS/Erasmus 1-1, Texaco/'t Krikje-Sunset Boulevard 3-4. Tweede klasse: Wielewaal- ABN/AMRO 5-2, Deltan-Stekel- inck 4-5. Derde klasse: Du Commerce-'t Hart van Sluis 4-2, Van Looy- Jopie 5-3, Telepost-Riemens 3-3, Van de Sande/Les Amies-Wolf 1- 5, 't Hart van Sluis- Opties 5-1, WOD/St.Pierre-Chez Rene 3-2. STANDEN Eerste klasse: Sunset Boulevard 10-17, Oud Sluis 10-14, De Block 12-14, La Porte d' Or 10-12, Boe merang 10-12, Groosman/Pacoje- ans 11-10, Francke Sport 11-10, R VS/Engelaar 11-10, Texaco/'t Krikje 12-8, OBS/Erasmus 11-8, Traas 11-5. Tweede klasse: Valentine 11-22, Stekelinck 11-18, Deltan 10-12, Omnisport/Woittiez 10-12, ABN/AMRO 10-11, Rode Leeuw 11-11, Gemeente Oostburg 11-9, Meeusen 11-8, De Zwart 11-6, Wielewaal 12-5, Bon Ami 10-4. Derde klasse: Du Commerce 11- 20, Van Looy 11-17, 't Hart van Sluis 12-16, Riemens 11-13, Tele- post 11-13, Opties 11-13, Wolf ll- lS, WOD/St.Pierre 11-7, Jopie 11- 6, Van de Sande/Les Amies 11-2, Chez Rene 11-2

de Stem | 1996 | | pagina 15