DE STEM P E R S O INI E L h m g ^Smits Breda MONTEUR U I abs Servicemonteurs m/v Gorp DjESuTEMj GROOTSTE TOONZAAL VAN ZW-NEDERLAND 31 Het Biggl r f 18 r PRODUCTIELEIDER "Gorpy PRODUKTIELEIDER DRAAIERS FREZERS KOTTERAARS luchtbehandeling UITVOERDER s GROEPSLEERKRACHT mi Huize Elisabeth TECHNiSCH MEDEWERKER m/v FULL-TIME SECRETARESSE INVALGROEPSBEGELEIDER m/v Machinefabriek Aug. Bierens Zn. B.V. all-round bedrijfsleider E X HOGE BELONING BORDEN, VAZEN e.a. kunstvoorwerpen ADVIES BUREAU SCHADE voor de regions Eindhoven, Tilburg en Zeeuws-Vlaandere ILIFTEN-ROLTRAPPEN-SERVICEI zelfstandig werkende OFFICE MANAGER/SECRETARESSE m/v muziek centrum van VERKOPERS TECHNIEKER DE STEM DE STEM ZATERDAG 13 JANUARI 1996 X Si Van Gorp Vouwkartonnages in Tilburg is een middelgroot modern grafisch bedrijf. Al ruim 95 jaar is de onderneming gespecialiseerd in verpakkingsdrukwerk. Een team van vakbekwame medewerkers, moderne produktietechnieken en een schat aan kennis en ervaring staan borg voor een 'Pakkende Verpakking' voor elk produkt. Efficiency, flexibiliteit en kwaliteit zijn de kenmerken van de organisatie, die ISO-9002 gecertificeerd is. Vouwkartonnages va Voor deze gezonde en dynamische onderneming zoeken wij een De produktieleider is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en rapporteert aan de directie. Zijn verantwoordelijkheden zijn: o Dagelijkse leiding over een team van 30 medewerkers, o Planning en organisatie van de werkzaamheden, o Kwaliteit en kwantiteit. Beheer en onderhoud produktiemiddelen. Logistiek binnen het produktieproces. Zorg voor Arbo, milieu en veiligheid. Intern overleg met bedrijfsbureau en verkoop. Inbreng als lid van het managementteam. Voor deze spilfunctie zoeken wij een man of vrouw tot 40 jaar met een HBO-werk- en denkniveau. Het accent van de opleiding ligt op bedrijfskunde. Kennis van produktieorganisaties en moderne managementtechnieken is vereist. Inzicht in financiële aspecten is gewenst. De kandidaat dient naast kennis ruime ervaring te hebben in een leidinggevende functie binnen het produktieproces. Ervaring binnen de grafische sector is een pré. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar: HMG Management Support Borghoutspark 58 Postbus 131 5500 AC VELDHOVEN Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H. van Aerts of de heer A. de Haas. Telefoon 040-2545300. Elisabethlaan 2 - 4881 DA Zundert In een van onze huizen, te weten Huize Elisabeth, Elisabethlaan 2, 4881 DA Zundert, gaat onze technisch medewerker gebruik maken van de regeling ver vroegde uittreding. In verband hiermede zoeken wij op korte termijn, voor 1 mei 1996, een: voor 20 uren per week. Het dienstverband draagt een tijdelijk karakter in verband met de ontwikkelingen binnen onze stichting. Functie-eisen: - opleiding MTS-niveau; - draagt mede verantwoordelijkheid voor het be heer en onderhoud van gebouwen en installa ties; - vervangt bij afwezigheid de technisch medewer ker in verzorgingshuis Princenhof te Breda; - enige jaren ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-bejaardentehuizen. Voor eventuele nadere informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer C.F.G.A. Schouw, hoofd economische en administratieve dienst; telefoon 076-5973256. Indien u belangstelling heeft, wordt u uitgenodigd binnen 10 dagen schriftelijk te; reageren, met vermelding van personalia, opleiding en ervaring en te richten aan s de directie van Huize Elisabeth, Elisabethlaan 2, 4881 DA Zundert. .11 U-V ll'bL 1 -Ui, -«.•>/i*X] J> - M a Koninklijke Verhulst Luchtbehandeling B.V. is een 175 jaar bestaande onderneming met ruim 300 medewerkers, die is gespecialiseerd in de produktie en montage van luchttechnische installaties voor de utiliteitsbouw ziekenhuizen en industriële com plexen. Binnen de divisie luchtbehandelingskasten en dakcentrales hebben wij op korte ter mijn een vacature voor een De functie: Na een grondige inwerkperiode, waarin de nodige produktkennis wordt opge daan, wordt u belast met de dagelijkse leiding over de produktie van onze divisie luchtbehandelingskasten, inhoudende: - directe verantwoordelijkheid voor ca. 80 produktiemedewerkers - verantwoordelijkheid voor kwaliteit en volledigheid van de af te leveren pro- dukten - begeleiding en motivering van het per soneel - coördinatie met ontwerp- en ver koopafdelingen Wat bieden wij: Een zelfstandige, verantwoordelijke en afwisselende betrekking in een gezonde onder neming, die integraal als marktleider in de BeNeLux opereert. Primaire arbeidsvoorwaarden zoals vastgelegd in de C.A.O.-Grootmetaal. Een uitstekend eigentijds pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw c.v. zien wij gaarne voor 22 januari a.s. tegemoet, gericht aan afdeling personeelszaken van: Verhulst Luchtbehandeling B.V. Postbus 47, 5140 AA Waalwijk Wat zoeken wij: - een ambitieus technisch geschoold medewerker op MTS en/of HTS (wtb) niveau met affiniteit voor logistiek en planning. - enkele jaren leidinggevende ervaring. - zeer goede contactuele eigenschap pen. - woonachtig in Waalwijk of omgeving of bereidheid hierheen te verhuizen. - goed inzicht in bedrijfsorganisatori sche zaken. - een creatieve en inventieve persoon. - leeftijd 28-40 jaar. Smits Breda is een succesvol bedrijf op het gebied van produktie-installatie van op slag, transport, doseer- en weeginstallaties voor de agrarisch en industriële sector in heel Nederland. Tevens zijn wij importeur/dealer van OOOtVll schrankladers en minigravers voor Zuid-Nederland. Vanwege de steeds toenemende groei binnen de Bobcat-afdeling zoeken wij voor spoedige indiensttreding een enthousiaste Gevraagd: - technische opleiding en ervaring - kennis van hydrauliek en dieselmotoren - goede contactuele eigenschappen - rijbewijs B/C/D/E - leeftijd tot ca. 25 jaar Geboden wordt: - een prettige werksfeer - interessante job met gespecialiseerde opleiding - salaris naar leeftijd en bekwaamheid Schriftelijke sollicitaties richten aan: Smits Breda, Rudonk 21, 4824 AJ Breda. Voor één van onze relaties, een onder neming in de G.W.W.-sector in de regio Breda, zoeken wij op korte termijn een: Functie-eisen: interesse in de moderne manier van wegenonderhoud, in het bijzonder koud recyclen onregelmatige werktijden uitzending naar het buitenland vormt geen probleem ■k ervaring in een soortgelijke functie is een vereiste Sollicitaties binnen 10 dagen, uitslui tend schriftelijk, aan: Accountantskan toor Groenewegen B.V., Postbus 194, 4870 AD Etten-Leur. aco i 9? 3 T7 a O 18 o 18 IS §3. Sffi 4® 5§ O - <Q CD (Q CD Ons kantoor is onder meer actief op het gebied van: accountancy, administratieve dienstverlening, bedrijfseconomische en fiscale advisering, subsi dieaanvragen, arbeidsrecht, automatiseringsadvie zen, werving en selectie van administratief perso neel. Concordialaan 10 4874 NZ Etten-Leur 076-5034483 registeraccountants 076-5021906 belastingadviseurs een internationaal opererend bedrijf in bakkerijgrondstoffen is op zoek naar een enthousiaste, representatieve Functie-eisen - Minimaal MEAO secretarieel- commer cieel - Kennis van de softwarepakketten Exact, Excell en WP voor Windows 6.1 - Beheersing v.d. Duitse en Engelse taal - In staat zijn om een eenvoudige finan ciële administratie uit te voeren - Zelfstandig kunnen werken - Minimaal 2 jaar ervaring in een soort gelijke functie - Leeftijd 22-30 jaar Wij bieden - Prettige werksfeer - Goede secundaire arbeidsvoorwaar den - Uitstekende salariëring Reageren U kunt uw schriftelijke reacties voor zien van uitgebreid c.v. en pasfoto richten aan de heer M. Willemsen. DÜBÖR Nederland b.v. Goolkensdam 1, 4905 BM Oosterhout De Stichting Jeugdhulp West-Brabant beschikt over vier werkeenheden: Lievenshove te Oosterhout, Lentehof te Boddaert-centnim te Roosendaal en Bergen op Zoom. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een die bereid is te werken in de verschillende sectoren en die inzet baar is tot max. 32 a 40 uur p.w. Vereist is een relevante M.B.0./H.B.0.-opleiding, ervaring in het werken met kinderen, bereidheid om in onregelmatige diensten te werken en een leef tijd tussen 22 en 40 jaar. Sollicitaties binnen 1 week richten aan directie SJWB, t.a.v. mw. E. Okkerman, ass. pers. zaken, postbus 814900 AB Oosterhout. Telefonische inlichtingen: 0162-454450. Het team van obs de Toer malijn te Bavel zoekt z.s.m. een enthousiaste en creatieve collega. voor 38 uur De Toermalijn heeft momenteel 235 kinderen en zal na de uitbreiding uit 9 groepen bestaan. De school is in 1991 ge sticht en is in een modern gebouw gehuisvest. Functie-eisen: Van de nieuwe collega wordt, naast de wettelijke functie- eisen, verwacht dat hij/zij: Overtuigd voorstander is van openbaar onderwijs Ruime ervaring heeft in de bovenbouw (groep 7/8) en bereid is tot nascholing Voorstander is van gedifferentieerd onderwijs waarin het kind centraal staat Bereid is om in nauwe samenwerking met team, ouders en bestuur in een open sfeer het onderwijs aan de school verder vorm te geven en zich hiervoor voor meer dan 100% wil inzetten Inlichtingen/sollicitatie: Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met Dhr. J. Goossens (directeur) tel. 0161-432987 of 076- 5613164, na 19.00 uur 0161-432979. Sollicitaties, voorzien van een duidelijke motivering en vi sie, voor 21-1 -96 zenden aan Bestuurscommissie o.o. Nieuw-Ginneken, p/a Pastoor Leytenstraat 50, 4854 KP Bavel. Machinefabriek Aug. Bierens Zn. B.V. te Tilburg vervaardigt reeds meer dan 100 jaar lang allerlei aandrijfcompo- nenten zoals tand- en wormwielen in di verse afmetingen, tandwielkasten, speciale machines, roerpropellers en dergelijke. Er worden zowel prototypes (enkelstuks) ver vaardigd als seriematig werk geproduceerd. In de markt heeft Bierens een bijzonder goede reputatie opgebouwd, en wij mogen dan ook zeer gerenommeerde bedrijven tot onze vaste klantenkring rekenen. Wegens uitbreiding van onze productieteams zouden wij gaarne op korte termijn in contact komen met (zowel conventioneel als CNC) Wij denken hierbij aan enthousiaste vaklieden die over een ruime ervaring beschikken. Ook jongeren met een goede vakopleiding wor den verzocht te reageren. Indien u tevoren telefonische informatie wilt in winnen, kunt u contact opnemen met onze pro ductieleider, de heer A. Leeggangers. Is uw interesse gewekt, dan ontvangen wij gaarne uw sollicitatie met bijbehorend c.v. U kunt dit zenden aan: T.a.v. de heer ing. A. Leeggangers Postbus 4028 5004 JA Tilburg Tel. 013-5360025 Fax 013-5435550 GECERTIFICEERD BEDRIJF IERENS BV/RINGBAAN NOORD 169/TILBURG Snepvangers Autobanden is gevestigd in Zundert. Wij zijn een bandensnelsen/icebedrijf en verder zijn we gespecialiseerd in de fast-movers. Met daarbij een APK-keurings-/reparatiestation Ter versterking van ons huidige team van 7 werkne mers zijn we op korte termijn op zoek naar een Algemene kennis van autotechniek is absoluut noodzakelijk! Wij bieden: - een passend salaris - opname in een gemotiveerd en gedreven team Als je niet ouder bent dan 35 jaar en geen 9 tot 5 mentaliteit hebt, geen bezwaar tegen variabele werk tijden, stress-bestendig bent, commercieel inzicht hebt en als je niet bang bent om je handen vuil te maken of als je vragen hebt over de functie-eisen, word je van harte uitgenodigd om voor 31 januari 1996 te schrijven of te bellen naar: Snepvangers Autobanden v.o.f. Rucphenseweg 13a, 4882 KA Zundert Tel. 076-5973375 ERKEND YOUR POSTER, CARD FRAME SHOP EXPO, franchise-organisatie en met 61 winkels marktleider in de Benelux op het gebied van wenskaarten, posters, kado-artikelen en inlijstingen, is op zoek naar een enthousiaste (m/v) Secretaresse/Receptioniste 20 a 25 jaar en woonachtig in de omgeving van Breda conversatie in Nederlands, Engels, Duits en Frans trefwoorden zijn: jong, vlot, flexibel, dynamisch, organisatietalent PC-ervaring is een voordeel Wij bieden een uitdagende functie binnen een leuke werksfeer. Uw overtuigende brief met c.v. en foto stuurt u naar: i EXPO Franchise B.V., t.a.v. Saskia Heyndrickx, Marksingel 2-b, 4811 NV Breda j Voor informatie die leidt tot de oplossing van onder staand misdrijf en het terugverkrijgen van de ont vreemde goederen. Op 5 januari jl. werd bij een inbraak in een winkel aan de Prinsengracht te Amsterdam, een grote partij AZIA TISCHE kunst ontvreemd, w.o Uw informatie zal vertrouwelijk worden behandeld. Inlichtingen bij: Postbus 443, 8070 AK Nunspeet. Tel. 0341-261700 (dag en nacht bereikbaar) vragen naar Henny Mulder, i Fax 0341-261800 j OTIS Otis B.V. is een onderdeel van de Otis Elevator Company; 's werelds grootste producent en leverancier van liften, roltrappen en rolpaden, vertegenwoordigd in meer dan 142 landen. Kwaliteit vormt de hoeksteen van onze onderneming. Onze vooraanstaande positie is gebaseerd op de ontwikkeling en toepassing van de meest geavanceerde technologie, de aanpassing van onze produkten aan de wensen van onze klanten en een optimale training en scholing van onze medewerkers. Het Nederlandse hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam. Verder beschikken wij over een moderniseringscentrum in Amersfoort en decentrale districtskantoren in Amsterdam, Rotterdam, Groningen, Eindhoven en Veenendaal. In totaal werken er circa 750 medewerkers bij Otis in Nederland. Voor het district Zuid-Nederland zoeken wij Uw functie Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het preventieve onderhoud en het verhelpen van storingen aan de diverse installaties bij onze opdrachtgevers in een eigen rayon. Uw opleiding vindt onder andere plaats in de nieuwbouw- montage. Uw profiel Wij vragen een opleiding op MTS-E niveau en enige ervaring in het onderhouden van technische installaties. Ook bent u in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer. U woont in of bent bereid te verhuizen naar één van de boven genoemde regio's. Uw leeftijd is bij voorkeur niet hoger dan 30 jaar. Uw toekomst bij Otis Door de aard van onze werkzaamheden kennen wij in de techniek goede doorgroeimogelijkheden. Naast de doorgroeimogelijkheden in het eigen vak zijn er op termijn en natuurlijk na gebleken geschiktheid mogelijkheden in de commercie en in leidinggevende functies. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. van Beek, telefoon 040-2572237. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Otis B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 94059,1090 GB Amsterdam. Taminiau Business Service is een bedrijf dat gespecia liseerd is in het verzorgen van secretariële dienstverle- ning en in-house management in kantoorverzamelge bouwen. Wij verzorgen o.a. receptie-, telefoon-, telex en faxservice, kopieer- en typewerk èn wij verhuren kantoren per dag, week, maand of jaar. Voor ons nieuwe business center in de Lucerna Flat te Bergen op Zoom, zoeken wij zo spoedig mogelijk een die in samenwerking met onze kantoren in Eindhoven, Amsterdam, Rotterdam, Tilburg, Antwerpen en Mecheien onze activiteiten wii uitbreiden. Functie-eisen - minimaal HAVO/MEAO of gelijkwaardige opleiding - een zeer goed commercieel gevoel, ervaring in deze is gewenst - leidinggevende capaciteiten - goede contactuele eigenschappen en gevoel voor dienstverlening - goed organisatievermogen - flexibel, accuraat, improvisatietalent, stressbestendig - bereidheid om ook in onze andere vestigingen werkzaam te zijn - ervaring als secretaresse, notuliste - goede kennis van de Duitse, Engelse en Franse taal - ervaring met wordperfect - woonachtig in Bergen op Zoom - in bezit van rijbewijs Functie-inhoud - controle op de algemene gang van zaken in het business center - het onderhouden van contacten met huidige en potentiële klanten - het ontvangen en doorverwijzen van klanten/bezoekers - het aannemen van telefoon voor derden (telefoonservice) - het verzorgen van postservice, kopieerwerk, faxservice e.d. - het verzorgen van correspondentie en typewerk voor klanten en directie - het notuleren en uitwerken van vergaderingen Ben jij de commerciële duizendpoot die wij zoeken? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie, voorzien van een pasfoto, binnen 10 dagen naar Taminiau Business Service, Spoorlaan 189, 5038 CB Tilburg, t.a.v. de heer J.P.P. Taminiau. Voor meer informatie: 013-5425151 Muziekcentrum van Gorp, een van Nederlands actiefste en meest vooruitstri I vende muziekwinkels, groeit en groeit. Met de verbouwing in het vooruitzie» I en toenemende klandizie zoeken wij met spoed vakmensen en/of op te leide" vakmensen. voor onze afdelingen: blaasinstrumenten - gitaren Wij vragen: minimaal middelbaar niveau, commerciële instelling. tactuele eigenschappen en bereidheid zich 100% in te zetten. Wij bieden: een leuke, afwisselende baan met veel mogelijkheden voor eigt' I inbreng. Tevens zoeken wij een technieker, bij voorkeur met ervaring in het reparere"! van muziekinstrumenten (mechanisch en elektronisch). Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, naar: Muziekcentrum van Gorp, Kade 87,4703 GD Roosendaal. Voor tel. inlichtingen: 0165-545824. Woninginrichters etaleren zich uitvoerig in de krant. .V" •.'.■•/.Vtrfll goor peter Vierenhalm MIJN GROTE held in mijn innee iaren was niet de tech nisch begaafde voetballer Epi nrost, maar de rasechte Brit giggles: piloot, speurder en redder in nood. Ergens op zol der ligt nog een vergeelde ver zameling drukwerkjes van al zijn avonturen. Captain W.E. Johns is de geeste lijk vader van de dappere piloot. Voordat Johns in 1939 begon met de beroemde Biggles-reeks was hij oorlogsvlieger en luchtvaart- journalist. De goede man wist waarover hij schreef. In 1918 werd zijn dubbeldekker uit de lucht geschoten door de Duitsers. Johns overleefde de tuimeling, maar werd wel gevangen geno- Gelukkig voor hem liep de bloe dige Eerste Wereldoorlog ten ein de. Johns overleefde de slag en gelukkig voor ons stortte hij zich later op het schrijven van de Big- gles-avonturen. De jeugd van nu is Biggies allang vergeten. In deze computerge stuurde wereld pak je ook niet zo snel een boek meer op. De jeugd van nu wil het zelf allemaal mee maken. Voor de vogels onder ons kan dat met het spel Fighter Duel. Als piloot van een jager uit de Tweede Wereldoorlog neem je het op tegen de vijand. Dat kan er een zijn of zelfs acht. Het is slim met een tegenstander te begin nen, want het vliegen is niet zo simpel. Philips levert zelfs een loekwerkje bij de cd-rom waarin .aarfijn wordt uitgelegd hoe je je nestel in de lucht kan houden. PRIJSPUZZEL eetschaal volks planting leraar deur- raampje bloed gever krijgs macht aftreksel 12 voertuig boer aan api schrijf- kosten T r* 6 b "U insekt spel- leiding voor zetsel beroep deel- teken I* f1 aarden vaas lersoon- 'ijk voor naam woord loop vogel Hekwerk 20 Welke w] 1 2 3 4 5

de Stem | 1996 | | pagina 30