tïWtMjitatrt Ueintje DE STEM Alle andere FAMILIE BERICHTEN Sokken UITSLUITEND VOOR PARTICULIEREN 3 x plaatsen 2 x betalen 'n Kleintje in De Stem Zeeuws-Vlaamse Koerier, kleine moeite, grote resultaten DE STEM MARCELLA DE COSTER Florand Joseph van Deursen FRANS VAN WATERSCHOOT JOSEPHUS VAN GOETHEM Anna van Puijvelde JOHANNES PETRUS EVERAARD Julia Elisa Burm Voor particulieren Bezorger gefeliciteerd RENÉ CAMILLE COONE Irma Maria de Vrieze EDUARD BORM Ria van de Walle NIEUWJAARSRECEPTIE PETRUS FRANCISCUS GERNAERT JOOS VAN GOETHEM Wijziging in adverteren ISIDQRUS SEBASTIANUS MARIA WILLAERT Cecilia van Dain Proficiat met jullie 10-jarig bestaan. WIJNIMPORT PELLEGRINO Voor zakelijke Rubrieksadvertenties bel 076-5.312.313 Fax 076-5.312.340 t.a.v. afd. Rubrieksadvertenties Als u uw tekst 3 x binnen 7 dagen ongewijzigd laat plaatsen hoeft u slechts 2 advertenties te betalen. Als er in deze serie een zaterdag voorkomt, wordt die in ieder geval berekend. DINSDAG 2 JANUARI 1995 DE STEM Wij konden niet bij ons houden zij die van ons hielden. Maar zij die van ons hielden houden wij bij ons. TWEE DUIVEN vliegen langs mijn venster het is tijd.... vandaag moet ik vertrekken. VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, verlost uit haar lijden, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van geboren te Maldegem op 21 juni 1908 en overleden te Sluis op 29 december 1995 Sluis: J.J. van Deursen J. van Deursen-du Burck Marion en Perry Iris en Robert Domburg: M. Vreke-van Deursen J. Vreke Barbara en Bert Ricky, Klaas Marieta en Rinus Willem Schoondijke: E. van Deursen N. van Deursen-Langeraert Kar'n Natascha Brian Biervliet: M. Versluijs-van Deursen J. Versluijs Robbie en Ankie Tonny en Brigitte Sluis, 29 december 1995. Ridderstraat 34. Correspondentieadres: Zilversmidstraat 22, 4524 BA Sluis. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 3 januari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis, waarna de teraardebestelling op de r.-k. begraafplaats aldaar. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge lieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Het is niet aan ons om te beslissen, we zullen hem alleen heel erg missen. Diepbedroefd om zijn heengaan maar heel dankbaar voor wat hij in ons leven heeft bete kend, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieVe pa en dierbare zoon in de leeftijd van 45 jaar. Hulst: Robert van Waterschoot Hulst: A. van Waterschoot Familie Van Waterschoot Familie Roeis 4561 LP Hulst, 29 december 1995. Correspondentieadres: Felix Timmermansstraat 31. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 6 januari 1996 om 10.30 uur in het crematorium „Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst om 10.15 uur in bovengenoemd crematorium. Gaarne alleen schriftelijke condoléance. Nog maar zo kort na het heengaan van moe der, geven wij met grote droefheid kennis van het plotselinge overlijden van onze geliefde vader, schoonvader en opa sinds 10 dagen weduwnaar van op de leeftijd van 78 jaar. 7 Boxtel: Mariëtte de Bakker-van Goethem Willy de Bakker Frank Nancy en Erwin Walsoorden: Rudie van Goethem Annelies van Goethem-van Meelen Wendy en Pascal Annick Graauw: Marijke de Baar-van Goethem Bertus de Baar Bart Susan Kloosterzande: Elly de Schepper-van Goethem Paul de Schepper Martijn en Esther Werner en Saskia Kloosterzande: Lilian Maas-van Goethem Piet Maas Erwin en Cindy Jeroen Kloosterzande: José de Waal-van Goethem Marcel de Waal Remco Martin 4587 AG Kloosterzande, 30 december 1995. Pastoor Smuldersstraat 21. Corres.adres: L. Maas-van Goethem, Hulsterweg 31, 4587 EA Kloosterzande. De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 4 januari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Kloos terzande, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Gebedsdienst op woensdagavond om 19.00 uur in voornoemde kerk. Vader ligt opgebaard in het mortuarium van Huize St. Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Gelegenheid tot afscheid nemen op woens dagavond na de gebedsdienst. Samenkomst voor de uitvaartdienst in de pa rochiekerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in Hotel van Leuven te Kloosterzande. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieven deze kennisge ving als zodanig te beschouwen. Op 80-jarige leeftijd is in het streekziekenhuis "De Honte" te Terneuzen overleden onze dierbare, zorgzame vader, schoonvader, opa, schoonbroer, oom en neef weduwnaar van Hulst: Elly en Jo Kouijzer-Everaard Claudine Leontien Hulst: Bert en Dorthy Everaard-van Geertruy Maartje Rieneke Gijs Koewacht: Truus en Wim Ducheine-Everaard Franka Kristel De familie Everaard De familie Burm Hulst, 30 december 1995. Correspondentieadres: Janseniuslaan 89, 4561 NL Hulst. De uitvaartdienst zal plaatshebben op woens dag 3 januari 1996 om 14.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats, van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in de basiliek. Op dinsdag 2 januari om 19.00 uur zal een avondwake gehouden worden in de basiliek. Pa ligt opgebaard in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Bezoek is mogelijk op dinsdag van 18.00- 18.45 uur. Gelegenheid tot condoleren in het uitvaart centrum na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Van onze verslaggever Hulst - Het verbranden van kd meer voorkomen, op één plaats! deze volgens velen milieu-onvr! In Vogelwaarde gaan vrijdag 5 ji men 's avonds om half acht in vil Vlaanderen worden de bomen vl De gemeente Hontenisse versnip pert dit keer voor het eerst de ingezamelde kerstbomen. Op ver schillende punten zijn met drang hekken inzamelingsplaatsen gecreëerd waar bewoners hun boom in kunnen deponeren. Dat kan vanaf vandaag tot en met 11 januari. Het kerkdorp Vogelwaar- de heeft toestemming van de gemeente om voor het laatst de J bomen in de fik te steken. De I school had de kerstboomverbran- I ding al vroeg geregeld en stencils J rondgedeeld, laat M. Vermandei j. van de sector grondgebiedzaken weten. Het verbranden van kerstbomen was in veel plaatsen jarenlang een traditie. Maar daar is uit milieu- overwegingen de laatste jaren een I kentering in gekomen. Verbran- I ding stoot afval in de atmosfeer en zorgt dus voor schadelijke gevol- I gen. Hoewel er geen wetten of provinciale verordeningen zijn die het verbranden van kerstbomen J verbieden, willen gemeenten een voorbeeld stellen. Want als boeren I en anderen door het jaar heen geen afval mogen verbranden, kan een gemeente niet doodleuk zelf I een flinke jaarlijkse fik organise- 1 ren. Daarom gaan de Zeeuws- Vlaamse kerstbomen de versnip- peraar in. In de gemeente Axel gebeurt dat nu voor de derde keer. Er zijn verspreid over de dorpen acht inzamelplaatsen. Gemeente- j opzichter A. van Bendegem ver- wacht tot na Driekoningen zo'n U vijf- tot zeshonderd stuks. „De versnipperde bomen gaan vervol- f gens naar de stortplaats Koegors- j polder. We gebruiken de snippers zelf niet als composteringsmateri- I aal. Dat hebben we een paar jaar i geleden wel eens geprobeerd, M maar dat was geen succes. Gemeenten als Sas van Gent, 9 Hulst en Hontenisse weten wel fl raad met de snippers. „Het mate- riaal wordt gebruikt voor plant- 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maken. Nooit klagend, nooit vragend, zijn lasten in stilte dragend, zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Mevrouw van de Dussen - van Boven in 's-Gravenmoer. Louis Tillieu in Made. Diepbedroefd om zijn heengaan, maar heel dankbaar voor wat hij in ons leven heeft bete kend, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van in de leeftijd van 81 jaar. Sas van Gent: I.M. Coone-de Vrieze Sas van Gent: Thea en Righnald van Hecke-Inghels Robin en Sabine Sluiskil: Frank en Thea Inghels-Spanjaard Joery Lembeke (B): Ronald en Christine Inghels-Tinck Stefan De familie Coone De familie De Vrieze De familie Inghels 4551 HB Sas van Gent', 29 december 1995. Vier Ambachtenstraat 18. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woens dag 3 januari 1996 om 10.00 uur in de paro chiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent, waarna aansluitend de crematie volgt in het crematorium „Terneuzen", Bel lamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst om 9.45 uur in de kerk. Op dinsdagavond om 19.00 uur gebedsdienst in de „Redoute" te Sas van Gent. Pa is opgebaard in het mortuarium van het Streekziekenhuis „de Honte" te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag van 18.00-18.30 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ont vangen deze aankondiging als zodanig be schouwen. Deze Saar is 50 jaar, dus laat vandaag de Veel succes en sterkte in Vitez. Ik zal je missen! Ik hou van je. Liefs Sylvia. Diepbedroefd om zijn heengaan maar heel dankbaar voor wat hij in ons leven heeft bete kend, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze papa en opa echtgenoot van in de leeftijd van bijna 73 jaar. Hulst: Ria Borm-van de Walle Melsele (B): Chantal en Jordi Miguel-Borm Dominique, Valérie Hulst: Véronique en Paul Kerckhaert-Borm Sophie, Josephine De familie Borm De familie Van de Walle 4561 HL Hulst, 30 december 1995. Tivoliweg 12. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 5 januari 1996 om 14.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna aanslui tend de crematie volgt in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst om 13.45 uur in de basiliek. Op donderdagavond om 19.00 uur gebeds dienst in bovengenoemde basiliek. Papa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag van 18.00-19.00 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de fa milie te condoleren achterin de basiliek. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ont vangen deze aankondiging als zodanig be schouwen. maar. Enige en algemene kennisgeving Ik heb lang en gelukkig geleefd niets gevraagd en veel gekregen en van alle goede dingen voldaan stilletjes ter Here gegaan. (Stijn Streuvels) Zaterdag 6 januari voor klanten en vrienden Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor zijn leven, is na een korte en liefdevolle verzorging in het Verpleeghuis „De Stelle" voorzien van de sacramenten der zieken, van ons heengegaan mijn broer, schoonbroer, oom en neef Geboren te Hoofdplaat op 9 januari 1909 en overleden te Oostburg op 29 december 1995 Biervliet: E. Gernaert A. Gernaert-Smits Familie Gernaert 4521 BT Biervliet, 29 december 1995. Singel 22. De uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woens dag 3 januari 1996 om 10.00 uur in de Paro chiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvan gen te Biervliet, waarna aansluitend de be grafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst voor de familie in de kerk op woensdagmorgen. (ADVERT] Ook voor: EVENEMENTEN DINERS BUITENSHUIS ZAALTJE 31 PERS. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud voorzitter en erelid Zijn warme sympathie zal bij ons allen in her innering blijven. Wij wensen de familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden P.V. Herleving Kloosterzande Café-restaurant Absdaalseweg 1 (vL 4561 GD Hulst Vw- 0114-312854 ïtiWilpijaart Provincie Zeeland Met ingang van 2 januari 1996 verschijnen de officiële mededelingen van de provincie Zeeland in de huis-aan- huisbladen De Faam, De Vlissinger, Zeeuwsch-Vlaams Advertentieblad, De Bevelander, de Nieuwsbode Extra en in de Eendrachtbode onder de rubriek Abdij Nieuws. Mensen die geen huis-aan-huisblad ontvangen kunnen de rubriek Abdij Nieuws gratis toegezonden krijgen, aan te vragen bij Afdeling Voorlichting (0118) 631396. Hij had de ruimte van de polder lief, het land van vruchtbaarheid en verte. Diepbedroefd om zijn heengaan, maar heel dankbaar voor wat hij in ons leven heeft bete kend, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en over grootvader echtgenoot van in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: C. Willaert-van Dam Terneuzen: Frans en Lucia Willaert-Broekaert Ellen en Peter, Jeroen Birgit en Dennis Esther en Harold Terneuzen: Frits en Marga Willaert-Smit Hans en Evelien Paul en Monique Stubbington (Eng.): Karei en Audrey Willaert-Rademakers Maurits Martijn Liesbeth Axel: Joris en Anny Willaert-Vael Veerle Marjolein en Ingmar 4531 GV Terneuzen, 30 december 1995. Oostelijk Bolwerk 526. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donder dag 4 januari 1996 om 14.00 uur in de Trini- teitskerk aan de Alb. Thymstraat te Terneu zen, waarna aansluitend de crematie volgt in het crematorium „Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst om 13.45 uur in de kerk. Op woensdagavond om 19.00 uur gebeds dienst in bovengenoemde kerk. Pa is opgebaard in het rouwcentrum „Terneu zen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag van 18.30-18.50 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. mij.'■i.i'ji/.'.'m.ie.t.im..':-" Tariefgroep 3 Tariefgroep 2 Tariefgroep 2 Tariefgroep 1 34 Auto ABC 32 Auto's 49 Caravans/Kamperen/Campers 51 Huisdieren 38 Motoren/Scooters 08 Onroerend goed 48 Vakantie/Recreatie 66 Audio/TVA/ideo 65 Computer(spel) 80 Diversen 70 Foto/Film 28 Geldzaken 23 Gereedschap/Bouwmat. 22 Haardhout 67 Huishoudelijke app. 53 In en om de Tuin 74 Kunst en Antiek 30 Landbouw en Veeteelt 69 Muziek 54 Opleidingen/Cursussen 04 Personeel 71 Telecommunicatie 78 Te koop Aangeboden 02 Te koop Gevraagd 83 Tot uw Dienst 77 Uitgaanswijzer 15 Verhuizingen/Inboedels 62 Wonen Totaal 29 Zaken en Transacties 14 Zonnebanken/Sauna 40 Zonwering/Rolluiken 59 Baby en Kleuter 73 Boeken/Literatuur 39 (Brom)fietsen 56 Contacten 09 Gezondheid/Welzijn 26 Hobby/Doe 't Zelf 20 Kamers 58 Mode 13 Oproep/Reünie 47 Sport en Spel 02 Vermist/Gevonden 72 Verzamelingen 18 Woningruil Enkele teksttips - Begin de tekst met het aangeboden artikel. - Geef een duidelijke beschrijving (bv. kleur, type, afm.) - Gebruik alléén bekende afkortingen. - Noem de prijs en geef aan of het vaste of vraagprijs is. - Vermeld uw telefoonnr. en eventueel tijd. - Denk om extra regel voor brieven onder nummer. Deze rubrieken dienen contant betaald te worden. Gebruik voor elke letter, leesteken, spatie of cijfer één vakje. Begin uw tekst in het eerste vakje. U betaalt altijd minimaal 3 regels. Prijs incl. BTW voor plaatsing op zaterdag Prijs incl. BTW voor plaatsing op maandag t/m vrijdag Tariefgroep 1 Tariefgroep 2 Tariefgroep 3 Tariefgroep 1 Tariefgroep 2 Tariefgroep 3 o 3x plaatsen 2x betalen aanbieding op data:Brieven onder nummer 14.70 Postcode:Woonplaats:Tel.nr.: Ik voeg een Eurocheque/girobetaalkaart bij Stuur mij een rekening te schrijven Postadres: De Stem, Antwoordnummer 112, 4800 VB Breda, Afd. Rubrieksadvertenties (geen postzegel nodig). Rubriek:Plaatsingsdatum: Naam:Straat: Betaling a Ik machtig Uitgeversmij. De Stem B.V. éénmalig van mijn banknr.:postbanknr. Handtekening;

de Stem | 1996 | | pagina 6