Seizoe Jaarvakatures Vakanti evakatures De Efteling gaat in het nieuwe jaar voor de-44e keer haar poorten openen. Dit maal middels een schitterende nieuwe entree met de grootste rieten overkapping ter wereld in zijn soort. Maar ook de Efteling Golf is opera- zijn soort. Maar ook de Efteling Golf i tioneel alwaar wij een magistraal clubhuis realiseerden. Daarnaast hebben wij in het Efteling Park dit jaar een primeur; Villa Volta,.het mysterieuze huis vol raadsels en geheimenf - Om ook van 1996 een topjaar te maken zoeken wij diverse enthousiaste mannen en vrouwen die binnen onze drie sektoren, Exploitaties (waaronder Park, Hotel, Golf en Evenementen Organisatie), Financiën Personeel en Algemene Zaken, een kwaliteitsbewuste en gast- vriendelijke bijdrage willen leveren. Het gaat daarbij om jaar-, seizoen-, en vakantiekrachten. Voor alle funkties geldt dat je bereid bent om onregelmatige werktijden te werken weekeinden en avonden) en dat je minimaal één vreemde taal spreekt. Gezien de uitgangspunten in ons personeelsbeleid nodigen wij allochtonen en langdu rig werklozen met name uit een sollicitatie aan ons te richten. Medewerker Receptie/Verkoop Aankomend Medewerker bediening Zelfstandig werkend Kok Assistent Kok Ontbijtkok Medewerker Attractie Medewerker spoelkeuken Medewerker Cafetaria/Counter Medewerker Algemene Dienst Horeca Verkoopmedewerker Medewerker Algemene Dienst Acteur Medewerker Gastenservice Bel Personeel Organisatie: 0416-288176 bereikbaar op zaterdag 30 december van 10.00 tot 15.00 uur en 2 t/m 5 januari van 10.00 tot 15.00 uur. (Allround) Sectiechef Sektiechef Horeca/Merchandise Unitleider Horeca/Merchandise Bel Manon of Wil: 0416-288305 bereikbaar op zaterdag 30 december van 10.00 tot 15.00 uur en 2 t/m 5 januari van O Ben jij voor I juli 1996 16 jaar en niet ouder dan 23 jaar? minimaal twee weken aaneengesloten werken? Kun jij in het gehele voorseizoen en naseizoen om de week op zaterdag (als je 16/17 bent) of zondag (als je 18/22 bent) werken? Heb jij er onwijs veel zin in om als gastheer/gast vrouw de Eftelingbezoeker een onvergetelijke dag te bezorgen? Jacobs Breda E] JBE we gezond luisterri _J h nde 1996 diverse andere vakatures ontstaan bij de oride^teunende Naast onderstaande vakatures is het'niet uitgesloten„dat er gedure afdelingen binnen de AISeme" u^nderhouds- en/of storingsdienstfunktie, die minimaal een opleiding Indien u interesse heJJBereidheid tot onregelmatige diensten is dan we! eerdg afdeling groenvoorzieningen. Ook heeft uw soll,atat'e^ ins^nadUsheet_pr0gramma's en/of heeft e^anng met data-inbreng u jd cumculun, iSbSSS duidelijk "portefeuillebestand". Code 96.005 Golf. Seizoenvakature van minimaal 24 uur per week. Je ontvangt en informeert bezoekers. Je reserveert en registreert starttijden. Je assisteert in onze weluitgeruste Golfshop. Je spreekt alle moderne talen en weet alles van het golfspel. Code 96.016/17/18/19 Park, Hotel en Golf. Diverse seizoenvakatures van minimaal 4-32 uur per week. Met verve bedien jij onze gasten, rekent af en ruimt op. Je presenteert je als een echte gastheer vanwege je gedegen ervaring, waaraan een goede opleiding als basis niet heeft ontbroken. Code 96.007 Park. Seizoenvakature van 38 uur per week. Je bereidt ontbijten, lunches, diners en ver richt werkzaamheden t.b.v. feesten en par tijen. Doorgeef-gereedmaken van schotels, portioneren en garneren van gerechten, etc. Je hebt een SVH-diploma en ervaring. Code 96.008/9 Park en Hotel. Diverse seizoenvakatures van minimaal 4-30 uur per week. Met een LBO-consumptief diploma en enige jaren ervaring verwen jij onze gasten met smaak. Code 96.010 Hotel. Seizoenvakature van minimaal 20 uur per week. Om onze gasten optimaal van hun ontbijt te laten genieten, heb jij minimaal een LBO- consumptief diploma en enige jaren ervaring. Code 96.020 Park. Diverse seizoenvaka tures van minimaal 19 uur per week. Onze typische attracties, waaronder ook onze nieuwe Villa Volta..., worden nog attractiever; doordat jij deze bedient en onze gasten begeleidt. Jij' draagt als gastheer onze alom bekende Efteling kwaliteit uit met een "safety-first mentaliteit". Code 96.01 I Hotel. Twee seizoenvaka tures van minimaal 4 uur per week. Je weet dat je voornamelijk in de avonduren zult werken, maar vanwege je mentaliteit om aan te pakken is dat voor jou geen probleem. Code 96.013/14 Park. Diverse seizoen vakatures van minimaal 4-20 uur per week. In één van onze vele restaurants verzorg je volgens vaste receptuur smaakvolle maal tijden c.q. snacks, die je vervolgens verkoopt aan onze gasten. Code 96.015 Park. Diverse seizoenvaka tures van minimaal 4-20 uur per week. jij zorgt ervoor dat onze restaurants er pico bello uit zien, zoals onze gasten dat van ons gewend zijn. Code 96.006 Park. Diverse seizoenvaka tures van minimaal 19 uur per week. Jij verkoopt ons aanlokkelijke souvenir assortiment. Je hebt een MAVO-diploma en kunt goed. met de kassa oven/veg door enige verkoopervaring. Code 96.012 Hotel. Seizoenvakature van minimaal 38 uur per week. Jij bent onze gastvriendelijke en handige klusjesman. Je hebt rechtstreeks kontakt met de gast, dus bent uiterst voorkomend. Tevens verzorg je de interne post. Je hebt een technische opleiding en horeca-ervaring. Code 96.021 Park. Diverse seizoenva katures van minimaal 19 uur per week. jij acteert in onze Wereld vol Wonderen door diverse rollen te vervullen. Je dient natuurlijk wel acteerervaring te hebben en nog liever over een specifieke theater vaardigheid zoals jongleren, acrobatiek, musiceren, etc. te beschikken. Code 96.022/23 Entree/Park en Park. Seizoenvakature van minimaal 19 uur per week. Als visitekaartje van de Efteling beantwoord je de vragen van onze gasten, je verzorgt onze weekprogramma's en reserveringen. Je spreekt je talen en hebt natuurlijk ervaring met dergelijke dienstverlenende werkzaam heden. Indien je interesse hebt, kun je bellen (alleen op de hier onder aangegeven tijden) met de afdeling Personeel Organisatie. Daar zitten onze mede werkers klaar om je gegevens te noteren, zodat zij je een sollicitatie formulier kunnen sturen. Als je dat dan zo snel mogelijk opstuurt, nodigen wij je uit op één van onze selectie-dagen. Zorg ervoor dat je het vaka- turenummer bij de hand hebt, als je hen belt. Code 96.001 002 Parkattracties Entree en Park. Jaan/akature van 38 uur per week. Je ondersteunt het Hoofd, geeft leiding, bewerkt en integreert begrotingsgegevens, bewaakt en bestuurt-bezoekersstromen, verzorgt de planning, etc. Je hebt minimaal een MBO-werk/denknivo, een technische achtergrond en beschikt tevens over aantoonbare leidinggevende ervaring. Code nr. 96.003 Park. Jaan/akature van 38 uur per week. Jë hebt de leiding over de afdeling middels aansturing van unitleiders, geeft uitvoering aan het assortimentsbeleid en verzorgt het personeelsbeheer met verantwoordelijkheid voor omzet en inslag. Je beschikt naast een commerciële instelling over een horeca-detailhandel- gerichte middelbare opleiding en uitgebreide meerjarige ervaring. Code 96.004 Park. Jaar/seizoenvakature van 38 uur per week. Leiding geven aan eerste medewerkers, uitvoering geven aan assortimentsbeleid op unit-nivo en verdere ondersteuning zoals hierboven omschreven. U beschikt naast een commerciële instelling over een horeca-detailhandelgerichte middelbare opleiding en ervaring. Voor vakantiewerk doe je gewoon het Efteling-examen en beantwoord je 4 vragen! Want natuurlijk heeft de Efteling dit jaar weer volop vakantiewerk voor alle jongeren in de leeftijd van 16 tot en met 23 jaar. Als vakantiewerker ondersteun je onze medewerkers bij uiteenlopende werkzaamheden: van het toezicht houden bij een attractie tot de verkoop van ijsjes in onze horecagelegen heden. nmn«gai.TM»i Omdat de Efteling gedurende de maanden juli en augustus tot- 22.00 uur 's avonds is geopend, worden scholieren van 18- 23 jaar met name opgeroepen om extra ondersteuning te geven tijdens de avondopenstelling. Maar vakantiewerk binnen de Efteling krijg je niet zomaar; daar moet je wel een heus examen voor doen. Als jij de vol gende vragen allemaal met "ja" hebt beantwoord, heeft het zin om te reageren; <0 Kun jij van 6 juli 1996 tot en met 25 augustus 1996 - Als je alle vragen met "ja" hebt beantwoord bel dan nu met Manon of Wil van de afdeling Personeel Organisatie. Geef wel even aan hoe oud je bent en dat je graag vakantiewerk binnen de Efteling wilt verrichten. Zij sturen je dan een sollicitatieformulier toe. Indien wij de door jou ingestuurde gegevens interessant vinden, nodigen wij je uit voor een sollicitatiegesprek. Indien je wordt aangenomen, dien je eerst deel te heb ben genomen aan onze kursus gastheerschap. de voordeligste winkel voor geluid, (gesloten 1 t/m| upsfaosstraat 14 Breda/Princenhj Er mag ook niks meer tegen woordig. Schrijft Vinnie Jones in zijn column in de Daily Mirror dat Ruud Gullit harder schreeuwde dan zijn twee hangbuikzwijntjes, toen hij hem tegen de vlakte schopte, moet-ie meteen op het matje komen bij de Engelse voet balbond. Wat een flauwekul, Ze hebben daar bij de FA natuurlijk nog nooit twee hangbuik zwijntjes gezien, laat staan horen schreeu wen. Een collega van mij heeft ook zo'n koppel tje van die zwarte dik zakken en daar pas ik wel eens op als de gelukkige bezitters het kabaal een weekje wilen ontvluchten. Big- gen-sitten heet dat, de een heet Binky en de ander Grumpy. Als een van die twee schreeuw lelijkerds zijn klep open trekt, en God verhoede dat ze dat op hetzelfde moment doen, dan sui zen je oren de rest van de dag. Menselijke trekjes blij ken ze ook te hebben. Tot voor kort had Grum py het rijk alleen, en was ze meestal de rust zelve, een bedaarde bejaarde die deed wat pot belly pigs de hele dag doen: eten, kakken en snur ken. Tot die collega vijf entwintig jaar getrouwd was en wij, goede vrienden als we zijn, de feestvarkens Binky cadeau gaven. Mensen blij, cadeau nog blijer, want niet naar de slager of kinderboerderij, maar Grumpy helemaal niet vrolijk. Op slag ontpopte die zich qua jaloezie als een soort Liz Taylor in het kwad raat en begon ze, paars van woe de, bomen uit de grond te trek ken en hekwerk te vernielen als ze Binky alleen maar hoorde of rook. Dat is een lelijk probleem, voor mijn collega dan, wat ik gelukkig niet op hoef te lossen, maar ik wil wei even gezegd hebben dat hangbuikzwijntjes hele menselij ke gevoelens hebben. En dat ik het in ieder geval niet als een belediging op zou vatten als ik met zo'n zwart schatteboutje vergeleken zou worden, jaloers of niet. Maar ik wist natuurlijk allang dat humor en voetbalbobo's net zo slecht met elkaar door een deur kunnen als Binky en Grumpy. Dat ze er bij de FA wat dat betreft net zo weinig gevoel voor heb ben als de droogstoppels die het in het Nederlandse voetbal voor het zeggen hebben, verrast me. De meeste Engelsen zijn immers gezegend met een gezonde dosis zelfspot. Het zou me dan ook niets verbazen als Vinnie Jones ook nog een aangetekende brief tegemoet kan zien van de RSPA, de meest fanatieke dierenbe schermers ter vyereld. Die schatti ge hangbuikzwijntjes vergelijken met een ordinaire voetballer met een rasta-kapsel. Hoe durft-ie! Een ander bericht dat me de afgelopen week in de lach deed schieten, betrof liie Nastase. Kent u die nog? Geen enkele tennisser werd zo vaak geschorst als de kleurrijke Roemeen, geen enkele andere speler kon zo intens onbeschoft tekeer gaan tegen wit weggetrokken scheidsrech ters als Nasty. John McEnroe? Pffff, dat was een koorknaapje, vergeleken met Nastase. Tennissen doet-ie al lang niet meer, en als je nog eens iets van Nie hoorde, ging het meestal om drank en vrouwen, of vrouwen en drank, en tussen de bedrijven door ging er wel eens een interi eur van een nachtclub aan digge len. Mooie man, ik mag hem wel. Ik weet niet of-ie zijn leven gebe terd heeft, maar zelf vindt-ie dat je aan iets anders toe is. Nou geef [k u te raden wat-ie gaat doen. Mee, hij gaat niet het klooster in en hij wordt ook geen mentale begeleider van talentvolle jeugd spelers. Nastase vindt dat zijn geboortestad te veel aan gran deur en beschaving verloren heeft en daarom heeft-ie zich verkiesbaar gesteld als burge meester van Boekarest. Hij schijnt nog een goede kans te maken ook. Dat zal me daar een vrolijke boel worden. Nastase kennende zal hij niet te beroerd zijn om Binky en Grumpy tot wethouders van sport en cultuur te benoemen.... Léon Krijnen r

de Stem | 1995 | | pagina 10