Rabobank Gratis 'betalen' en toch rente Wekelijks rekeningafschrift Meeste geldautomaten Voordelig Rabo Telebankieren Eerste op Internet Museumjaarkaart cadeau bij Rabobank Korting Vermeer tentoonstelling Eerste groenfonds Rabobank altijd bereikbaar We zijn u graag van dienst Begin 1995 merkte u dat er bij de Rabobank iets veranderde. Het meest in 't oog springend was natuurlijk de nieuwe huisstijl. Het nieuwe beeldmerk symboli seert onze ideeën over klantgerichtheid. Onze persoonlijke dienstverlening aan u dus. Samen met u willen we de beste oplossingen vinden voor uw financiële zaken en wensen. Belangrijk daarbij zijn gemak en zo laag mogelijke kosten. Wat we daaraan in 1995 al hebben gedaan, sommen we graag nog eens voor u op. Dankzij andere manieren van betalen die u bent gaan toepassen, hebben we voor delen behaald. Deze geven we graag aan u door. Dat betekent concreet: geen betaaltarieven meer voor particulieren, gratis geld opnemen bij de geldauto maat en de keuze voor een gratis wekelijks reke ningafschrift. Terwijl uw betaalrekening gratis is, krijgt u ook nog eens rente over uw tegoed. Het is prettig om regelmatig te weten hoe u er financieel voor staat. Daarom kunt u - als u dat wilt - elke week een rekeningafschrift krijgen. Een extra service van de Rabobank die u niets kost. Wilt u informatie over uw financiën die nog actueler is? Ook dat is mogelijk, zoals bij Rabo Telebankieren. Bij de Rabobank hoeft u nooit meer om contant geld verlegen te zitten. Want we hebben de mees te geldautomaten in Nederland, meer dan 1850. U kunt er gratis gebruik van maken, 24 uur per dag, 7 dagen in de week. Daarnaast komt de Rabobank steeds met primeurs op dit gebied: de eerste mobiele geldautomaat, een geldautomaat langs de snelweg en een geldautomaat voor het opnemen en wisselen van buitenlands geld. U ziet 't, we doen er alles aan om u steeds beter van dienst te zijn. Altijd en overal. Met Rabo Telebankieren krijgt u met één druk op de knop het actuele saldo op uw PC. Het nieuwe pakket dat de Rabobank in 1995 introduceerde, maakt het nog eenvoudiger spaar- en betaalop drachten uit te voeren. Ideaal is: u kunt deze bankzaken regelen wanneer u dat het beste uit komt, zowel zakelijk als privé. Bovendien wordt u werk uit handen genomen. Want de agendeer- functie zorgt er automatisch voor dat u nooit te vroeg of te laat, maar altijd precies op tijd betaalt. Zo eenvoudig is dat. Telebankieren bij de Rabobank is voordeliger dan bij de meeste andere banken. Dit komt met name doordat u tegen lokaal telefoontarief toegang krijgt tot onze computer. Nog een primeur. Als eerste bank in Nederland zijn we aangesloten op de digitale snelweg. Op Internet kunt u informatie opvragen over de Rabobank. Site: http://www.rabobank.nl De Rabobank steunt de doelstelling van de Stichting Museumjaarkaart, nl. het stimuleren van museumbezoek. De Rabo Europas is tegelijk uw Museumjaarkaart. Zo'n kaart kost normaal f 45,- per jaar, maar als klant van de Rabobank krijgt u hem voor niets. Inmiddels zijn er al meer dan 2,5 miljoen van verstrekt. De Rabo Europas geeft gratis toegang tot ruim 400 musea. En bij speciale tentoonstellingen krijgt u een fikse korting. Zo ook bij Vermeer. De Rabobank is nauw betrokken bij de unieke ten toonstelling over de beroemde 17de eeuwse schil der Johannus Vermeer. Deze expositie wordt van 1 maart tot en met 2 juni 1996 gehouden in het Haagse Mauritshuis. U kunt heel gemakkelijk uw bezoek boeken via de Rabobank Reserveringslijn: 06-8477. En als klant van de Rabobank profiteert u met uw Europas/Museumjaar - kaart van f 5,- korting op de entree. Beleggen in milieuvriende lijke projecten is zeer inte ressant, omdat de op brengst geheel belastingvrij is. Als eerste bank liet de Rabobank haar klanten profiteren van de mogelijkheden van zo'n speciaal groenfonds: het Groenrente Fund. De belang stelling was zeer groot. Zo groot zelfs dat de vraag het aanbod overtrof. Op elk moment van de dag (en nacht) kunt u tele fonisch informatie opvragen over uw saldo en recente bij- en afschrijvingen. U belt dan gewoon even met de Rabofoon: 06-9272. Ook kunt u bellen met onze Hypotheeklijn, Leenlijn en Beleggingslijn. Of het nu gaat om sparen of beleggen, een lening voor de auto of het kopen van een eigen huis, de adviseurs van de Rabobank staan altijd voor u klaar. Met een persoonlijk advies waar u wat aan hebt. Op alle 1800 kantoren staat u centraal. Dat is méér dan een belofte. Het is onze menta liteit. We zijn u graag van dienst.

de Stem | 1995 | | pagina 28